Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: БОЙОВИЙ ГОПАК  (Прочитано 36914 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Довбуш

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Той, хто в обороні Вітчизни меч піднімає, святе ді
  • Останні відвідини:
    18 Січня 2017, 19:09:16

    Звідки: Шептицького
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #20 : 27 Травня 2010, 11:06:53 »

Так в СОК, тел. 5-13-13. Для початку спортивний костюм і мнягке взуття.
Записаний

dystantnic

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    17 Листопада 2011, 19:14:13

    Звідки: c nm
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #21 : 24 Січня 2011, 21:28:06 »

111111111
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #22 : 25 Січня 2011, 08:47:33 »

Це мабуть закодований малюнок козаків у гопаковому бою  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #23 : 25 Січня 2011, 10:08:29 »

Це мабуть закодований малюнок козаків у гопаковому бою  Крейзі
Але прочитана тема вже 403 - ні! 404 рази!!! :-D
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #24 : 25 Січня 2011, 11:30:08 »

В будь-якому разі, добре що Бойовий гопак в місті є.
Хоч є надія, що не будуть діти по підїздах клеї нюхати і колотися.
Віктор Павлів - молодець, фанат своєї справи! Дай Боже підтримкм таким починанням!

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #25 : 25 Січня 2011, 11:34:19 »

Віктор Павлів - молодець, фанат своєї справи! Дай Боже підтримкм таким починанням!
Шо є, то є ! Якби ми всі бралися так за своє діло - ціни би не було тій державі. Він приклад для усіх. Ше б йому влада сприяла...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #26 : 25 Січня 2011, 12:05:09 »

Жаль, але поки в нас гуманітарний заступник той що є, навряд чи буде сприяння тій справі гопаківській.
Пригадую випадок із спортивним орієнтуванням... Калуській спортменці місто грошей навіть на форму не дало для участі в збірнику команди.... Ганьба! Якби не підприємці - мабуть і не взяла б участь (а звідти були привезені медалі). Те ж саме і з гопаком, окремі підприємці підтримують (за це респект)... ненормально, як на мій погляд, що нема державної підтримки.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #27 : 25 Січня 2011, 12:14:40 »

Це взагалі би мало стати національною віссю - чогось в Ізраїлі розвиває держава Крав Мага, в Бразилії - капуейро, Бразильсе джиу-джитсу, в Росії - бойове Самбо, військовий рукопашний бій, а в нас - це не може стати національним надбанням. Печально. Якби не Пилат і Павлів - то взагалі би мало хто шо знав про Бойовий гопак.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #28 : 25 Січня 2011, 12:24:57 »

колись чи не кожна опг складалась з бувших борців чи боксерів. враховуючи що україна теж опг справді дивно що не підтримує виховання нових кадрів для своїх рядів, адже у нас навіть нардепу знання бойового гопака корисніші за знання якихось економічних теорій



одним словом якби в мене запитали куди направити гроші відібрані в мене податковою чи пенсійним (точніше один процент який залишться з цих грошей після розпилу їх) про бойовий гопак я б подумав в останню чергу. так, протитанкові ями на дорогах мені допікають більше ніж недофінансований гопак  :unknow
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #29 : 25 Січня 2011, 12:48:10 »

протитанкові ями на дорогах мені допікають більше ніж недофінансований гопак
Ти утріруєш, cgr, звичайно, бойовий гопак, це ніщо з нагальними проблемами нашої держави, але на це теж треба звертати увагу, бо за твоєю філософією, давайте всі гроші бюджету пустим на латання доріг.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #30 : 25 Січня 2011, 12:55:07 »

Ти утріруєш, cgr, звичайно, бойовий гопак, це ніщо з нагальними проблемами нашої держави, але на це теж треба звертати увагу, бо за твоєю філософією, давайте всі гроші бюджету пустим на латання доріг.

ну, на будування підземних переходів для жаб під дорогами теж не варто витрачати гроші. особливо якщо цих доріг немає.
за гопак кожен бажаючий може сам заплатити. якщо роздавати гопак безкоштовно, чому тоді і хліб не роздавати безкоштовно? 
ну і я сказав особисто за свої гроші. якщо гроші які відібрані в тебе ти хочеш тратити на гопак це звісно твоє святе право на яке я не зазіхаю  :)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #31 : 25 Січня 2011, 13:10:40 »

ну і я сказав особисто за свої гроші. якщо гроші які відібрані в тебе ти хочеш тратити на гопак це звісно твоє святе право на яке я не зазіхаю
Гроші, відібрані в тебе і в мене, в основному йдуть на заробітні плати державних службовців, а також на дотації Пенсійному фонду, на нові машини для Уряду, на ремонт Адміністрації Президента і т.д... А ремонт доріг і розвиток спорту - десь там далеко внизу по питомій вазі витрат державного бюджету. Хоча фактично, ремонт доріг здійснюється Укравтодором з податку з власників транспортних засобів, але я не про те. Держава не може існувати, не розвиваючи якісь культурні і національні програми. І це затверджено законами, приймаються програми перед тим, як складати Державний бюджет на наступний рік. І я думаю, шо нічого поганого в тому нема, якби була програма розвитку "Бойового гопака" в Україні, але на даний час ні мої, ні твої гроші на цей вид спорту, та й взагалі на більшість видів спорту в Україні не підуть, бо наприклад в Будівельнику в Калуші за n-років змогли зробити душ !!! для борців і боксерів - оце розвиток, і це при тому, шо Калуш виховав 4 збірників України, срібного призера ЧС і Олімпади, завдяки власним зусиллям Барни, а не держави...
А сніг зійшов - і в мене в дворі знов катакомби, хоча літом усе ніби гарно перед виборами латали за супер-новою технологією, а діти в спорті не мають "тріко" на боротьбі, не мають рукавиць на боксі, і дехто не може собі дозволити їх купити, бо "тріко" коштує 150-200 грн, рукавиці нормальні - 250-350 грн, а в спорті ці діти могли б досягти хороших результатів - і звідси починається занепад молоді... А наші гроші фактично ні на дороги, ні на спорт не йдуть...   
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #32 : 25 Січня 2011, 13:19:05 »

і це при тому, шо Калуш виховав 4 збірників України, срібного призера ЧС і Олімпади...

от не розумію цих захватів. що одержали платники податків за чий рахунок виховались різні чемпіони від їхнього чемпіонства? чемпіони отримали славу, достаток, повагу за чужий рахунок, їм добре а платникам податків що з цього? мені ні холодно ні тепло від того що якийсь українець візьме десь якусь медаль.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #33 : 25 Січня 2011, 13:20:57 »

мені ні холодно ні тепло від того що якийсь українець візьме десь якусь медаль.
Значить у нас різні погляди на державу і життя...Всі ми різні... Ви - меркантильний  ;)  :drink З одного боку - це добре, але з іншого, на мою думку - погано.
« Останнє редагування: 25 Січня 2011, 13:27:11 від BanderiveC »
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #34 : 25 Січня 2011, 13:27:27 »

та звичайно різні. для мене держава це прописані правила гри (закон) і слідкування за тим щоб ці правила виконувались (суд, міліція).
також захист від зовнішніх загроз. в принципі все. все інше (податки ітс) - просто інструмент для забезпечення перших трьох.

у нас з цього всього є тільки закон. іншого немає, відповідно і прописаний закон стає бессмисленим, тобото його ніби і немає.
фактично і держави немає. а ви  про культурні національні програми.

ну, я теж так вважав насправді як ви, поки реально не стикнувся з "державою". зіткнетесь Ви, теж можливо поміняєте свій погляд на суть речей)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #35 : 25 Січня 2011, 13:29:57 »

Усе може бути  :)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #36 : 25 Січня 2011, 13:40:58 »

Чемпіони є не для того, щоб їх фотки прибити на дошку пошани, а для того, щоб діти і юнацтво цікавилось тими питаннями. Тоді вони проводитимуть свій вільний час у спортзалах, а не підвалах. Хіба ми в дитинстві не колекціонували наклейки із футболістами і боксерами??? А дехто навіть записався на секцію і ходив. І що з того, що ціла тьма юнаків не стала тоді чемпіонами - зате вони росли здорові.
Спорт ознака цивілізованості. Бо тільки варвар бігає тому, що за ним вовки гоняться або мамонта треба догнати. Люди цивілізовані змагаються своєю волею, працьовитістю і можливостями тіла й духу.
Якщо молоде покоління буде дохлим, залежним від цигарок, алкоголю і наркотиків, - нікому ті рівні дороги не знадобляться. То утопія. Все має бути гармонійно: і побут і виробництво і торгівля і мистецтво і спорт.
В ситуації, коли батьки не мають достатньо на хліб - тягти з них гроші на спортивні секції для дітей нелогічно. тут потрібна підтримка держави.
І якщо в місті говорять про "безкоштовну" медицину, то може хтось задумається над "безкоштовним" дозвіллям для дітей і молоді, може хтось зверне увагу на мистецькі колективи і тд.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #37 : 25 Січня 2011, 13:45:12 »

В ситуації, коли батьки не мають достатньо на хліб - тягти з них гроші на спортивні секції для дітей нелогічно. тут потрібна підтримка держави.

хіба держава мало платить батькам за дітей? мені здається достатньо щоб оплатити гопак. більш ніж достатньо.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #38 : 25 Січня 2011, 17:10:11 »

Ви вважаєте, що 17000 грн достатньо для того, щоб якась частина з цих коштів дочекалась 6-річного віку дитини? :)
Відповідь від: 25 Січня 2011, 17:01:16
Ці гроші "доживуть" максимум до 1 року. :)
Завтра якраз йду взнати скільки коштують заняття в школі бойового гопака. Вже давненько надумала малого віддати в школу якихось бойових мистецтв, щоб не тільки битися вчили, а ще й самодисципліну виховували. В Франківську можна віддіавати дітей з 3-х років до школи бойового гопака. Довший час безрезультатно намагалась взнати чи є десь в Франківську секції по самбо чи капуейро. :unknow
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #39 : 25 Січня 2011, 17:20:03 »

Забудьте про капуейро - бо в нас усі тренери, якшо такі і є, в Ютубі вчились.
Самбо - це сила. А найкраще - це вільна боротьба (і гроші платити не прийдеться). Найкрасивіше тіло у мужчини розвиває, після плавання звичайно.
А + бойового гопака - це виховання духовне, табори, поїздки і т.д.
Записаний
Experientia est optima magistra...