Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Культурно-мистецьке життя Калуша  (Прочитано 179192 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #40 : 21 Вересня 2009, 12:06:38 »

Цитувати (вибране)
могли б ті колони бути і рідшими, бо як танцювали професійні танцюристи з культосвітнього училища, то ці колони їм чуть мішали (це на мою непрофесійну думку)

Мдя. Політ думки у тебе безмежний. То, що ті колони дах підтримують - то фігня, головне аби танцювати не мішали  :-D

Вони могли б бути тоншими, бо навантаження там не велике, але проектанти очевидно вважали, що тоді колони не будуть такими монументальними. Думаю на третину їх можна було звузити, але рідше ніяк, бо балки видно так густо йдуть.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #41 : 21 Вересня 2009, 12:16:55 »

Ні колони у Вас дуже гарні, просто поганому танцюристу і сцена замала  ;) Можна на будь-якому клаптику простору, показати клас ;)

Відповідь від: 21 Вересня 2009, 12:16:31
просто поганому танцюристу і сцена замала  Підморгую
То я не про ВАс  :-[
« Останнє редагування: 21 Вересня 2009, 14:07:47 від Tandylight »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #42 : 21 Вересня 2009, 19:48:02 »

Тому думаю з часом і фотофобія буде подолана, бо то взагалі дрібничка.
Юрко, ну хто Вам сказав, що у мене фотофобія?  :'( . Я дуже люблю фотографувати, й доречі мої друзі на відпочинку зодразу ж доручають мені свої фотоапарати - на цьому балу теж "наклацала" досить, й мене фотографували.
А власні фото - вони звісно є, проте розміщувати їх у неті не збираюся, це недобре - така моя особиста думка.
Відповідь від: 21 Вересня 2009, 19:26:48
А якщо аргумент, "хочу щоб ніхто не знав хто я насправді" то якщо так Вам простіше - Ваше право.
Так мене впізнали вже давно, з першого мого посту.
Юрко, ЯЯ - "бяка" відома.  :P
Відповідь від: 21 Вересня 2009, 19:32:57
А щодо подібних міроприємств у подальшому, то й справді дуже багато добрих людей, що не вважають за "нормальне" з"являтися на подібних дійствах чи брати у них участь. Моя відповідь таким - "Ну що ж, тоді давайти позапихаймося у власні нірки й будемо з них носика висовувати лише на роботу та у крамницю (бо їсти таки треба - а до "віходка" на двір вже іти нема потреби, бо то прогрес)." Така аргументація доволі похабна - проте...
Думаю з часом буде сформована певна "тусовка", що вважатиме за потрібне приймати запрошеня на такі дійства й закликати туди своїх друзів.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #43 : 23 Вересня 2009, 01:37:51 »

Сьогодні зустрілася з одною із організаторів благочиного балу - враженями обмінювалися, та вона мені повідомила, що попри все спробують організувати вечірку у національному стилі  8) , де дрескодом буде лише вишиванка.
Особисто таку ідею підтримую  :good .
А Ви як?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #44 : 23 Вересня 2009, 04:38:46 »

танці в Мінералі і запропонувала і нам з жінкою записатись на той гурток. Може як малюк виросте, то так і зробимо.
Суддя, довіртеся мому досвіду, як малюк підросте, то часу на танці буде ще менше до років так 10-ти. Тому раджу, використовуйте безмежну любов бабців та дідусів до (як я зрозуміла) першого онука й гайда танцювати.
Відповідь від: 23 Вересня 2009, 04:22:31
Чомусь я вважав, що на бал зійдеться калуський бомонд, а більшість присутніх це була звичайна калуська молодь, до якої і себе відношу. Багато було учнів кулька. Міг би і Насалик особисто поприсутсвовати, раз вже згадали його прізвище на запрошеннях. А вийшло в більшості, мабуть, так як і з моїм тестем - запрошення дали йому, а він відправив на бал дочку і зятя.  Цим можна пояснити і малу кількість зібраних пожертв, бо як би були на балу солідні дяді і тьоті, то гадаю грошей би зібрали значно більше.
Так званий "Калуський бомонд" то є люди, що так чи інакше належать до владних структур й вважали за необхідне бути присутнім лише за умов присутності "головного", а тут стало відомо що такий не з"явиться й вони не оминули можливості продемонструвати усе своє  :fool . А потім будуті називати того "царьком" не зважаючи, що королів робить світа, а вони, такими своїми діями, говорять про себе лише як про таку.  :unknow  Нажаль.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #45 : 23 Вересня 2009, 09:01:50 »

спробують організувати вечірку у національному стилі   , де дрескодом буде лише вишиванка.
Особисто таку ідею підтримую.
А Ви як?
Постараємось з жінкою прийти на такий захід, тим паче, що вишивані сорочки у нас вже є. :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #46 : 23 Вересня 2009, 10:00:43 »

вечірку у національному стилі   , де дрескодом буде лише вишиванка.
Особисто таку ідею підтримую   .

Я теж ЗА!  8)
Вже пів року збираюсь вишити собі сорочку.
Все не було потреби  :unknow, тепер прийдеться.  :=)

Прохання попередити завчасно. :bouquet:
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #47 : 26 Вересня 2009, 00:33:38 »

Щодо вашого балу:
Організатори вважають, що суботній благодійний бал — це перший крок до вишуканого відпочинку та благородної справи. Адже відкриття «Добродії Калуської» з нетерпінням чекають 385 дітей і молоді з особливими потребами, які проживають у нашому місті. Тут з допомогою вчителів-психологів, реабілітологів, соціальних працівників і медиків вони зможуть адаптуватися до життя в суспільстві, підтримувати на задовільному рівні стан фізичного і психологічного здоров’я. І кожен із нас може долучитися до якнайскорішого відкриття цього закладу, перерахувавши благодійні пожертви на рахунок: № 35422003003165 МФО 836014 в ГУДКУ Івано-Франківської обл., «Добродія Калуська» ід. код 36381954.
 Нарешті ваші Дзвони запрацювали  ;)
Оригінал тут:  http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1046
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #48 : 26 Вересня 2009, 15:31:28 »

Ади. Вже й дзвони задзвонили. Певно тре було вуглю зо 3 шуфельки підкинути, бо без того сервак не робив  :-D

А що то за неологізм такий "Добродія"????

Чого добра справа чи нове починання обов'язково має якось тупо але по новому називатися?
Ні таки ті американці хоть і тупі але значно практичніші і якщо гамбургери добре продаються, то з відкриттям нової кнайпи ніхто і не подумає написати на вивісці "Шмачнохліб з крутосискою".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #49 : 26 Вересня 2009, 16:26:37 »

А що то за неологізм такий "Добродія"????
Мені теж незрозуміло, але я подумала, що то такий колорит калуський :unknow
Але твій "Шмачнохліб з крутосискою" розсмішив  =))
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #50 : 26 Вересня 2009, 18:01:48 »

Добра дія  :)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #51 : 26 Вересня 2009, 20:49:34 »

Не треба усе списувати на місцевий діалектичний колорит. На жаль є загальноукраїнські речі які не є добрими.

А щоб не було непорозумінь потрібно Tandylight якимось чином частіше тут бувати.
Не так вже й багато у нас тієї "гуцульської" лексики.  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #52 : 26 Вересня 2009, 22:07:53 »

Щодо вашого балу:
Організатори вважають, що суботній благодійний бал — це перший крок до вишуканого відпочинку та благородної справи. Адже відкриття «Добродії Калуської» з нетерпінням чекають 385 дітей і молоді з особливими потребами, які проживають у нашому місті. Тут з допомогою вчителів-психологів, реабілітологів, соціальних працівників і медиків вони зможуть адаптуватися до життя в суспільстві, підтримувати на задовільному рівні стан фізичного і психологічного здоров’я. І кожен із нас може долучитися до якнайскорішого відкриття цього закладу, перерахувавши благодійні пожертви на рахунок: № 35422003003165 МФО 836014 в ГУДКУ Івано-Франківської обл., «Добродія Калуська» ід. код 36381954.
 Нарешті ваші Дзвони запрацювали  ;)
Оригінал тут:  http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1046
Мені цікаво скільки коштували ті фуршетні столи,хто за них платив,чи ця сума часом не дорівнює тій яку зібрали.Хто прослідкує потім куди ті гроші пішли,скільки їх ще буде треба,хто буде фінансувати цю"Добродію"потім після відкриття.Бо пригадалось мені як ми відсилали смс для "Лікарні майбутьного"і лікарня напевно відповідно до своєї назви буде тільки в майбутньому,здається дуже далекому.До чого я це пишу?а до того,що зовсім недавно люди зібрали 900грн.якщо не помиляюсь, для безпритульних тварин,просто прості люди і без оцих понтів.Знаєте чому німці які привозять гуманітарку,стали особисто роздавати її,бо не вірять нашим благодійникам.Це ж треба аж 6000 тисяч зібрали...це вони за свою рекламу заплатили.А не простіще би було замість "вишуканого відпочинку"і столів,тихо без галасу купити на ці гроші потрібні речі цим дітям,бо вони живуть тепер і їм тепер можливо потрібні  якісь книжки,може одяг і таке інше.А "Добродія"ще буде не скоро,якщо ще взагалі буде.
Відповідь від: 26 Вересня 2009, 21:44:17
Євангеліє від Матвія 6:2.3.4 "Отож,коли чиниш милостиню,не сурми перед себе,як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях,щоб хвалили їх люди.Поправді кажу вам:вони мають уже нагороду свою! А як ти чиниш милостиню,-хай не знатиме ліва рука твоя,що робить правиця твоя,щоб таємна була твоя милостиня,а Отець твій,що бачить таємне,віддасть тоби явно".
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #53 : 26 Вересня 2009, 23:20:28 »

А щоб не було непорозумінь потрібно Tandylight якимось чином частіше тут бувати.
Не так вже й багато у нас тієї "гуцульської" лексики.  Посмішка
Дякую за запрошення, але часом мені здається, що я у Вас не просто буваю, а живу  ;) :frend
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #54 : 27 Вересня 2009, 20:09:03 »

,скільки їх ще буде треба,
На самому балі зазначили, що для відкриття ДОБРОДІЇ потрібно 300 тис. грн. Ще напишу, що біля скриньки для пожертв були виставлдені фотографії якоїсь закинутої будівлі, де, як я зрозімів, планують відкрити цей заклад. З вигляду ця будівля нагадувала колишній дитсадок. Це або там де була колись гімназія, або біля сьомої школи, або там де колись був районний суд. :unknow Може хтось тоніше знає?

Мені цікаво скільки коштували ті фуршетні столи
Гадаю не багато, бо ще раз пвторюсь - вони були досить скудними.

хто за них платив
власники МЕРКУРІЯ і АСТОРІЇ

А не простіще би було замість "вишуканого відпочинку"і столів,тихо без галасу купити на ці гроші потрібні речі цим дітям,бо вони живуть тепер
І я собі так думаю. Реально організаторам для того аби зібрати бульшу суму потрібно було заманити справді впливових і багатих людей на той бал. А останні прийшли би лиш в тому випадку, як би там мав бути пан Насалик. :(
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #55 : 27 Вересня 2009, 22:41:57 »

Цитата: DVania від Вчора в 23:07:53
хто за них платив
власники МЕРКУРІЯ і АСТОРІЇ
Ні, по моєму об"являли Барну (Гостинний дім) та Сікору (Асторія).
Хоча мене й не цікавили ті столи, бо як побачила, як до них люд "кинувся", то - "Боже збави, аби мене хто бачив із тою склянкою" - спустилася на перший поверх й замовила собі кави.
Відповідь від: 27 Вересня 2009, 22:26:58
біля скриньки для пожертв були виставлдені фотографії якоїсь закинутої будівлі, де, як я зрозімів, планують відкрити цей заклад. З вигляду ця будівля нагадувала колишній дитсадок. Це або там де була колись гімназія, або біля сьомої школи, або там де колись був районний суд.  Може хтось тоніше знає?
Частина приміщеня дитячого садочка "Чебурашка"
Відповідь від: 27 Вересня 2009, 22:28:44
Цитата: DVania від Вчора в 23:07:53
А не простіще би було замість "вишуканого відпочинку"і столів,тихо без галасу купити на ці гроші потрібні речі цим дітям,бо вони живуть тепер
І я собі так думаю. Реально організаторам для того аби зібрати бульшу суму потрібно було заманити справді впливових і багатих людей на той бал. А останні прийшли би лиш в тому випадку, як би там мав бути пан Насалик.
Багато думок чула з цього приводу, й сама власною поділилася, але шановні -
ми живемо у малому провінційному містечку, проте провінціалами нас робить не місце проживаня, а власне мисленя та ставленя до себе.
У всякому місті чи селі є традиції - так чому б й в нас не запроваджувати оті добрі традиції - благодійність, гарний відпочинок, бодай аматорський - проте театр, немаєно власних вишів - так у КВК школякі (якщо оминати увагою дорослих  :) перепрошую за ліричний відступ). В кінець кінців - може вдасться навчитися виносити власні зади з диванів від телевізорів. А то ж чому "революція" так народ підійняла - та тому, що й вийти більше простому пересічному громадянину нікуди. А останій Ваш аргумент я вже коментувала.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #56 : 28 Вересня 2009, 08:10:31 »

Частина приміщеня дитячого садочка "Чебурашка"
Не мав змоги відвідувати цей заклад і не знаю де він знаходиться. :unknow Може хтось уточнить шо то за садік? :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #57 : 28 Вересня 2009, 08:29:16 »

Та ну?! Чебурашка то коло мене, на Чорновола, коло річки і поламаного моста. Там і так манюнький садок, щось 3 групи всього.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #58 : 29 Вересня 2009, 12:04:12 »

От п.suddia пише,що для того щоб ЗАМАНИТИ багатих і впливових людей,потрібно було б щоб на балі був пан Насалик.Тоді вибачте,про яку благодійність ми тут пишемо,а без присутності Насалика доля тих трьохсот дітей вже нікому не цікава?Ну от бал пройшов,а далі що?різниця між 300000 і 6000 величезна,тобто майбутнє тієї "добродії""весьма туманно".Але панове попіарились,газетка всіх розписала,реклама пішла все ок.А діти чекають,що для них від того балу?
Записаний

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #59 : 29 Вересня 2009, 12:25:04 »

Згідний на всі сто.
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...