Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Культурно-мистецьке життя Калуша  (Прочитано 179126 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #20 : 19 Вересня 2009, 19:06:52 »

О. То добре. Бо я не знаю хто то така  :-[
(телевізор майже не дивлюся)

О. Вичитав. Борець.  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #21 : 19 Вересня 2009, 20:39:16 »

О. Вичитав. Борець.
Борець це мало сказано - ОЛІМПІЙСЬКА ЧЕМПІОНКА ! А також переможиця шоу "Танцюю для тебе" .
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #22 : 19 Вересня 2009, 20:51:51 »

Ну значить на олімпіаді боротьбу провтикав, а шоу з танцями ніколи не дивився.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #23 : 19 Вересня 2009, 23:22:06 »

Мерлені була на балу як мебель. Пару раз зтанцювала (і то не ахті), раз шось там сказала, пофоткалась з людьми, роздала автографи і смилась задовго до закінчення балу.
 Ще відзначу, що при вході ніхто запрошень не перевіряв, тому могли зайти всі бажаючі.
 На благочинні цілі зібрали всьо 6000 грн. :(
 Докладніше розпишу завтра, бо вражень море.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #24 : 19 Вересня 2009, 23:30:04 »

Докладніше розпишу завтра, бо вражень море.
Чекаю. :good
 Дружині сподобалось? Було схоже на бал чи ні?  :unknow

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #25 : 20 Вересня 2009, 18:35:42 »

Й я там була, хоча потрапила туди досить випадково, дізнася про акцію всйого за день  (а то ж клопіт із сукнею - який неякий, а бал, тому й сукня має бути відповідна - бальна, в моїй шафі, нажаль, таких немає).
Враженя - різні.
На самперед - організація.
Первинним задумом було організувати бал-маскарад, тобто костюмований. Потім організатори відмовилися від тієї затії, мовляв - недоріс ще Калуш до костюмованих дійств, тому й залишили лише маски, хоча й ті майже ніхто не одягав. (Я придбала для себе маску без зав"язок, а на паличці - використовувала як віяло  ;) ).
На вході у Мінерал до нашої компанії "вчепився" хлопака, що вимагав запрошеня (певно то був секюріті), хоча, на мою думку, ми виглядали як такі, що "попали за адресою". (До речі, чула плітку, що саме завдячуючи тому "секюріті" Мерлені потрапила на міроприємство лише з другої спроби - він її невпізнав  :-D ).
Скриньку, для пожертв мені довилося шукати - ні, теоритично мені пояснили де вона знаходиться, проте туди потрапити здавалося складно - саме у тому місті було велике скупченя люду що просто собі стояли й не виявляли бажаня проходити до зали.
А коли вже люд порозходився та я підійшла до скриньки, вразило те, що у ній були лише п"ятидисяти гривневі банкноти й здається лише одна сто гривнева  :o . Таке бачити було дуже неприємно, висновок: для людей що зібралися не викликає "розстройства шлунку" пожертва у 50 гривень?  :o , та коли оголосили зібрану суму у розмірі 6144 гривні  :o , то виявляється й така пожертва для трохи менше половини присутніх є непомірною  :o:ganba
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #26 : 20 Вересня 2009, 18:56:09 »

А як враження від заходу взагалі?
Вартувала метушня з платтям, зачіскою і т.д?  Чи одна назва і все? ;)
Думаю бали можна проводити і без відомих людей. Головне гарна організація.

Треба провести костюмований бал форуму. :davay
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #27 : 20 Вересня 2009, 18:56:44 »

Хотілось би Вас побачити у бальних платтях :)
Даєш фоторепортаж!!!! :hot :hot :hot :hot :hot :hot
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #28 : 20 Вересня 2009, 19:03:19 »

Після такого результату (зібраних коштів) усі інші недоліки балу тмяніють враз.
Й те, що присутні не надто дотримувалися дрескоду - жінки надали перевагу вечірнім та коктейльним сукням.
Те, що ведучий вечора обізвав полонез вальсом.
Те, що більшість прийшла лише аби продивитися, а танцювати нікому  :'( .
Мерлені, й справді виглядала "меблями".
Позитивні моменти також були, але про них згодом.  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #29 : 20 Вересня 2009, 19:06:02 »

Тобто... тема "Відпочинок у місті Калуші і не тільки" чекає на своїх героїв ;) ;)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #30 : 20 Вересня 2009, 19:13:41 »

Вартувала метушня з платтям, зачіскою і т.д?  Чи одна назва і все?
Я задоволена своїм виглядом на тому балу, хоча лінія талії на мому "прокатному" корсеті й заламалася (ті сукні не розраховані на наявність талій у жінок), зачіска на голові є завжди, зручні босоніжки для танців також є - бо люблю танцювати.
А захід не надто, хоча подає надію у подальшому бути кращим.
Відповідь від: 20 Вересня 2009, 19:11:02
Хотілось би Вас побачити у бальних платтях
Такого бути не може, тому як:
1- не люблю фотографуватися.
2- не допускаю потрапляня моїх фото у нет.
 :-[
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #31 : 20 Вересня 2009, 19:20:03 »

2- не допускаю потрапляня моїх фото у нет.
Можей правильно  ;)
А захід не надто, хоча подає надію у подальшому бути кращим.
але  ж все рівно классно, вечірка з дрес-кодом тим більше Бал, то щось неординарне і таке що вимагає зусиль, а тому не дасть багатьом засохнути  ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #32 : 20 Вересня 2009, 21:55:44 »

Можей правильно  Підморгую

Ну це правильно лише для людей, що мають комплекс неповноцінності. Ми такі як ми є. Більше того, ми такі якими нас бачать інші, а не такі якими ми себе бачимо самі. От коли з тим вдається змиритися тоді вже не так страшно пережити себе-любимого побаченого з боку. А фраза "не люблю фотографуватися" - синонім "вважаю себе кращим ніж є насправді" (ну бо фотка ж як дзеркало, лише показує те, що є)  і  "я настільки лінивий, що лінуюся навчитися виходити на фотографіях так, як мені хоч трохи подобається" (бо з власного досвіду знаю, що коли зробити 20, 30 , 50 знімків, то хоч на кількох фотографіях собі можна сподобатися, а з часом навчитися приймати позу у якій виходиш так як хочеш).

От значно важче із іншим. Більшість не вміють гарно танцювати, принаймні так вважають, а ще більше бояться і встидаються масових заходів типу світських вечірок. І тут ЯЯ показала клас. Тому думаю з часом і фотофобія буде подолана, бо то взагалі дрібничка.

А якщо аргумент, "хочу щоб ніхто не знав хто я насправді" то якщо так Вам простіше - Ваше право.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #33 : 20 Вересня 2009, 22:26:23 »

"хочу щоб ніхто не знав хто я насправді"
Я теж так зрозуміла, просто, поки що не має того ступеня довіри, щоб відкриватись, адже недарма ми тут під ніками і аватарами - це компроміс ;)
І ще ти в точку сказав, що змиритись зі своїм зображенням яке тобі не подобається то перший крок визнання себе таким який ти є, хоч думаю це не відноситься до ЯЯ  ;)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #34 : 21 Вересня 2009, 08:56:56 »

Даруйте, що не розписав свої враження від балу ще вчора як обіцяв. Хто має малих дітей той зозуміє як їхнім батькам бракує часу. :pardon

Почну із запрошень які дозволяли попасти на бал.
   

  Ще раз наголошу, що у нас при вході ніхто запрошень не вимагав, але можливо це було через те, що ми прибули на бал із запізненням, а саме о 18.35. :-[ Ми з жінкою мали ще одне запрошення на одну пару. Намагались потягти із собою на бал когось із друзів, але спроби були безуспішні. Дві пари заявили, що у них нема з ким дітей залишити (ми свого кльоцка лишили на діда і бабу), одна пара сказала, що має інші плани на суботній вечі, а одна пара, яка і дітей поки не має, і планів конкретних на суботній вечір немала, тупо зїхала мол не хочемо. З чого робимо висновок, що в нас люди ще трохи дикі і їх не ваблять такі культурні заходи. :(

 Зверніть увагу, що на самих запрошеннях є номер рахунку, на який можна при бажанні перерахувати кошти на започаткування діяльності в місті закладу соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

 Продовжу далі. На сам перед прошу пробачення у newromanа за те, що не вдалось зробити якісної фотки Мерленці і виставити її тут на форумі. :pardon Я не зтих щоб бігати за знаменитостями і просити з ними зфоткатись чи просити автограф, а от з далека мій фотік робив неякісні фотки. :(
 Ну ось пару так для загального уявлення про бал.
      
 На останній фотці мож побачити як танцює Мерелні з ведучим балу - танцмейстром. Ще раз вискажу своє і жінчине відверте фе Мерлені, бо її роль на балі була мінімальною. Могла б хоч декілька раз звернутись до людей із закликом вкласти свою лепту у скриньку для пожертв. А натомість вона навіть не соізволила добути до кінця балу. :punish Чи то плаття їй підібрали невдале, чи вона дійсно не годна танцювати без свого партнера по танцях - Костецького, але виглядала вона на балі якось дико. Гадаю народ очікував від неї більшого. :butcher

 На наступній фотці Ви побачите "шикарні" :popkorn фуршетні столи від "Асторії" та "Меркурія"

Ліпше би власники не ризикували згадувати назви своїх відомих закладів при таких скудних столах. (адміни, чого на форумі нема блюючого смайлика)

Іду пити ранкову каву. Далі буде.......... ;)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #35 : 21 Вересня 2009, 09:51:59 »

Який у Вас виявляється є шикарний зал, просто панський :good Та Вам сам Бог велів влаштовувати добродійні бали....
А мені сподобався стіл :-[ :-[ :-[ :-[ доволі симпатичний
Ой і видно панянок у тааааких гарних сукнях   :o :good :'-( :'-(
Молодці, що пішли  :good чекаємо на продовження
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #36 : 21 Вересня 2009, 10:47:45 »

Той зал то 2-й поверх палацу культури "Мінерал", який своїми руками будували наші діди, що працювали у шахті і калійному комбінаті. Ним можна гордитися, то він не шаблонно типовий палац культури, а справді гарний як палац.
Відповідь від: 21 Вересня 2009, 10:40:50


Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #37 : 21 Вересня 2009, 11:04:18 »

Даруйте, що не розписав свої враження від балу ще вчора як обіцяв. Хто має малих дітей той зозуміє як їхнім батькам бракує часу. :pardon
:good

Хочу на бал...  :'-( :'( :help
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #38 : 21 Вересня 2009, 11:34:20 »

Який у Вас виявляється є шикарний зал, просто панський
Зал у ПК "Мінерал" і справді не поганий, але могли б ті колони бути і рідшими, бо як танцювали професійні танцюристи з культосвітнього училища, то ці колони їм чуть мішали (це на мою непрофесійну думку). До речі у цьому залі відбувався мій випускний бал. :-[

А мені сподобався стіл доволі симпатичний
Ну хіба шо симпатичний. :( Вони би хоч живі квіти поставли, то було б чим закусити, а так той мізер цукерків розлетівся за 1 хвилину, а виноград був як пластилін, бо його хоч і було мало, але гості його не зїли і до кінця балу.

Ой і видно панянок у тааааких гарних сукнях
 Дійсно, дівчата, жіночки і жінки старались справно дотриматись стилю одягу, який відповідає такому заходу. Правда моя жінка спершу пожаліла, що відбабахала аж 150 грн. за плаття на прокат, бо їй здалось, що вона могла спокійно одягти своє весільне плаття і ніхтоб їй не здивувався, оскілки останнє у неї тілесного кольору і не пишне. Але після того як ведучий-танцмейстер особисто зробив моїй жінці комплімент, що в неї гарне плаття (мабуть, все таки, велику роль зіграли чарівні ноги моєї жінки), то вона змінила свою думку і раділа, що одягля саме цю сукню. 8)

На самперед - організація.
Організація і справді трохи підкачала, але ж то перший раз. Сподіваємось наступного буде краще.
Чомусь я вважав, що на бал зійдеться калуський бомонд, а більшість присутніх це була звичайна калуська молодь, до якої і себе відношу. Багато було учнів кулька. Міг би і Насалик особисто поприсутсвовати, раз вже згадали його прізвище на запрошеннях. А вийшло в більшості, мабуть, так як і з моїм тестем - запрошення дали йому, а він відправив на бал дочку і зятя. :pardon Цим можна пояснити і малу кількість зібраних пожертв, бо як би були на балу солідні дяді і тьоті, то гадаю грошей би зібрали значно більше.

Й те, що присутні не надто дотримувалися дрескоду - жінки надали перевагу вечірнім та коктейльним сукням.
Жінки то ще нічо, а як Тобі, ЯЯ, той мужик з довгим засмальцьованим волосся у джинсах і вельветовому піджаку? :evil Він ніби і гарно танцював вальс, але всім своїм зовнішним виглядом виказував явну зневагу до оточуючих, мол от всі ви так напряглись, що одяглись "прекультурно", а я одін такий красівий і ніц мені небракує. :hot

 До цього балу я вважав, що танцюю вальс менш більш терпимо, але опісля конкурсу, в якому ми з жінкою взяли участь, я зрозумів, що я повний делетант. :-[ Окремі пари так гарно вальсували по периметру всього залу, що в мене аж рот відкривався від подиву. Моя однокласниця, яка була на балу, сказала, що вона ходить на танці в Мінералі і запропонувала і нам з жінкою записатись на той гурток. Може як малюк виросте, то так і зробимо.

 Бал закінчився десь перед десятою вечора. Ми з жінкою ще зробили собі пару професійних фоток на згадку (там був фотограф із САКО) і довольні покотились додому. :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #39 : 21 Вересня 2009, 12:03:20 »

Вони би хоч живі квіти поставли, то було б чим закусити
Вони би хоч живі квіти поставли, то було б чим закусити, а так той мізер цукерків розлетівся за 1 хвилину, а виноград був як пластилін, бо його хоч і було мало, але гості його не зїли і до кінця балу
 =)) =)) то може й справді був бутафорний  :D
Відповідь від: 21 Вересня 2009, 11:42:36
(мабуть, все таки, велику роль зіграли чарівні ноги моєї жінки), то вона змінила свою думку і раділа, що одягля саме цю сукню. Крутий
запропонувала і нам з жінкою записатись на той гурток. Може як малюк виросте, то так і зробимо.
Просто великий Вам респект syddia, чого варте лише рішення записатись з жінкою на танці :good Я вже мовчу про відвальний комплімент :-[ :bouquet:
Відповідь від: 21 Вересня 2009, 11:48:10
Міг би і Насалик особисто поприсутсвовати, раз вже згадали його прізвище на запрошеннях.
Так він же, напередодні підписував Договір про кредит для міста, ми ж читали....То думаю, що вже і залишився в Києві... Не будьте вже такі строгі... Пластилиновий виноград оплатив ;) і вирішив, що може взяти вихідний... Боюсь, що більшість очікуваного бомонду про це знали, тому і проігнорували захід ;), бо був би Насалик, то більшість може б і прийшла і сума доброчинств була б іншою ;)
Записаний