Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Культурно-мистецьке життя Калуша  (Прочитано 180332 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Петрович

  • Старожил
  • ****
  • Карма +69/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 373
  • Останні відвідини:
    24 Серпня 2014, 11:39:07

    Звідки: Сімферополь
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #180 : 31 Серпня 2013, 14:44:09 »

Сьогодні буде щось цікаве?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #181 : 09 Вересня 2013, 11:06:45 »

Поділіться хтось враженнями від вчорашнього концерту  ;)

Я був лише на налаштуванні апаратури. Враження були хороші  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #182 : 09 Вересня 2013, 13:02:17 »


 Ой ,Юрку! :( Навіть не знаю що писати...Один нюанс-і враження від концерту паршиві. Спершу про файне. Виступали місцеві виконавці-дівчата вокальної студії "Ліра",гурт "Різак" і Христина Дутчак. Співав Сергій Лоб-переможець "Народної зірки" 2010,Ольга Шаніс-учасниця першого сезону "Голос країни".Не сподобалося,що ці двоє співали співані переспівані пісні.Після 100 грамів коньяку :=) я співаю не гірше то саме.За пів ціни :=) Дешево і сердито. :-D Але публіці треба зрєліща :unknow Молдавани-молодці ! Справді класно.Вразила їх щирість.Я уже маю повне право так казати,бо бачила не одну звєзду, і спілкувалася не з одною особою із когорти шоу-бізнесу не лише українського,а й зарубіжного.Отож молдавани залюбки давали автографи,фоткалися з дівками ;) і без проблем дали інтерв"ю. А я таке люблю,коли людина не вимахується своєю звьоздністю. А тепер про погане. Я написала так і в сюжеті.Люди,скажіть будь-ласка,ви коли перебуваєте у парку на концерті хочете інколи пісяти ? Бо я так :-[Але я не мала куди піти.Один біотуалет,і той для артистів.А калушани терплячі? Правда,організатори свята? Добре,що мою морду ліца впізнали,і без проблем пустили у віп-парашу.Правда потім всіх пускали,коли стемніло :=)Молодці!  Ну а туалет парковий-це піз.... :=)Одна пані вилетіла звідтам,мов куля з блідим виразом обличчя,який помалу перетворювався у зелений.Бідна жінка. Коротше,з заходом сонця весь народ пісяв гуртом на травичку.Особливо класно виглядали хлопці. Стволи вперед-і пішов снайпер :=) Природній шумок,запашок-і свято вдалося! Хай живе москаль,який вміє зробити нам празник! :=)А ми то будем і далі терпіли,бо постяти можна і в корчі,лиш не у сподні. :=)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #183 : 09 Вересня 2013, 13:14:55 »

 :moskali :russin
Най завжди москаль хоче сикати! аби сі пов...калисі вже... :=)

Молдавани - МОЛОДЦІ!!!! чесно, професійно відлабали  :good :good :good
А публіка у нас казав і буду казати --- мороз
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #184 : 09 Вересня 2013, 13:44:32 »

Дякую. Я на щось таке і розраховував.
Хоча я не скажу, що наші місцеві гарно співали. Виглядало так, що вони себе не чують. Так було ЗАВЖДИ! Приїздять ті, що монтують сцену і обладнання і якось то настроюють. Імениті виконавці приходять і роблять саундчек, а наші йдуть на сцену і співають з льоту.
Як результат - ті пісні, яким вже роки і вони так відклалися у вусі, що йдуть "на глухо" виходять нормально, а коли виконується щось відносно нове - співаки плавають.

Цікаво чи ті зірки з ТВ співали на живо і чи теж не плавали?

Не розумію закидів про москалів.
Зробили концерт кращий ніж до дня міста і незалежності. Салют мабуть щороку дорожчий (хоч якраз то я вважаю марнотратством). Ну а туалети у міському парку "відпочинку" то...

Не ну хоч щось має у місті будуватися???
Прокладають труби і планують реконструкцію мереж водопостачання. Але то все! То все за роки!

Іншого виходу з туалетом ніж розміщення багатьох біотуалетів я не бачу.
Все одно все лайно з того туалету має або відсмоктуватися і вивозитися на очисні, за які місто не платить, або спускатися у Млинівку (як то роблять всі "добрі газди" Загіря).
До речі стоячи за сценою і за озером дуже було добре чути (і навіть видно) доказ того, що "добрі газди" какають таки у Млинівку.
Вона у парку мало чим відрізняється від Сівки у межі міста.

На жаль ніякий москаль то не змінить! І ніякий "добрий газда" добровільно не витратить гроші на якісь реконструкції, септики, бактеріальну очистку. Злив і смердить вже не коло хати, а далі, там де "ніхто не ходить".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #185 : 09 Вересня 2013, 14:25:43 »

Врвалось і не повернулось... я про москалів... просто дратує, коли приіздять донеччани на роботу на Лукойл, а наші бігають по центрах зайнятості,  хоча, думаю це питання могла лобіювати місцева влада. Але тема не про це.
Я, взагалі прихильник того, щоб щось робилося,  щоб  хтось  виступав і т.д., але вже скільки можна сільпучитися, совкуватися? Невже досвід інших - річ недосяжна? Невже ніхто ніколи не був на " Нормальнх" фестивалях, якихось святкуваннях,  де б не муляло вищезгадане совковстово  :unknow
Особливий респект звукорежисеру  :good дуже класна визвучка була  :) я про виконання молдавчиків  ;), було чути кожен інструмент, не було гулу, нічого не було забагато.
« Останнє редагування: 09 Вересня 2013, 14:40:26 від Lyolik »
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #186 : 09 Вересня 2013, 14:54:31 »

ну так бо ж настроїли попередньо ;)

Професійний підхід.

Але хто то зрозумів і оцінив?


Одиниці!!!






Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #187 : 09 Вересня 2013, 15:05:00 »

Не розумію закидів про москалів.
Зробили концерт кращий ніж до дня міста і незалежності. Салют мабуть щороку дорожчий (хоч якраз то я вважаю марнотратством). Ну а туалети у міському парку "відпочинку" то...

 Так Юра.Правильно.Туалет в парку- мінус місту,бо досі там жахіття.Біотуалети потрібні в будь-якому випадку.І забезпечити ними повинні були ОРГАНІЗАТОРИ.А це в даному випадку не місто.Єдине,що скажу,що біотуалет коштує 2000 грн.  Оренда-6000  :=) Це інформація від комунальників. Та попри все,на День міста і День Незалежності-місто забезпечило парк біотуалетами.А чому цього не зробив ЛУКОР? :o
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #188 : 09 Вересня 2013, 16:11:19 »

.Єдине,що скажу,що біотуалет коштує 2000 грн.  Оренда-6000   Це інформація від комунальників. Та попри все,на День міста і День Незалежності-місто забезпечило парк біотуалетами.А чому цього не зробив ЛУКОР?
На День міста і на День Незалежності гроші від аренди(6000грв з Ваших слів)-пішли по кишенях тим "кому треба"-це ж гроші міста(тобто наші).А Лукор платив зі своєї кишені і "годувати"і так "нагодованих"-не захотів.А за 6000 гривень за штуку - можна було б збудувати вже давно пристойнй туалет у парку,але краще "доїти" бюджет постійно :=)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #189 : 09 Вересня 2013, 17:54:43 »

Зробили концерт кращий ніж до дня міста
ну цього року на день міста концерт був крутіший чого тільки Гайдамаки варті.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #190 : 09 Вересня 2013, 18:32:35 »

На День міста і на День Незалежності гроші від аренди(6000грв з Ваших слів)-пішли по кишенях тим "кому треба"-це ж гроші міста(тобто наші).
 Заперечую :) Я просто назвала ціну біотуалетів і їх оренду.Назвала те,що чула в приватній розмові від комунальників. Жодної інформації того,що біотуалети були взяті в оренду на інші свята,у мене немає.Тому наразі не відомо,чи місто їх купило,чи орендувало. :=) І витрата коштів-теж немає підтвердження,просто припущення ваше.Щодо того,що ЛУКОР не захотів "годувати" і так "нагодованих",то перепрошую я лайном не харчуюся і мочу не п"ю. Я просто бачила на власні очі,як народ пісяв кругом по території парку.Якщо хтось вважає,що пісяти і какати будь-де то є нормально,то далі нема про що говорити.Гадаю,вдома в спальні чи в кухні не пісяє ніхто.Ідуть до туалету. Щодо того,що давно можна було зробити в парку нормальний туалет-згідна.Але і він би не допоміг на таке скупчення людей.При таких заходах біотуалети потрібні.Це є НЕОБХІДНІСТЬ.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #191 : 09 Вересня 2013, 19:26:30 »

Щодо того,що ЛУКОР не захотів "годувати" і так "нагодованих",то перепрошую я лайном не харчуюся і мочу не п"ю.
"Годувати",я мав наувазі -заплатити  :=) тих же 6000 тисяч тим,хто має ті біотуалети і бере таку високу плату. :=)  =))
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #192 : 09 Вересня 2013, 21:06:28 »

Якщо хтось вважає,що пісяти і какати будь-де то є нормально,то далі нема про що говорити.Гадаю,вдома в спальні чи в кухні не пісяє ніхто.Ідуть до туалету. Щодо того,що давно можна було зробити в парку нормальний туалет-згідна.Але і він би не допоміг на таке скупчення людей.При таких заходах біотуалети потрібні.Це є НЕОБХІДНІСТЬ.

хм . ви ще в центрі льондону не були . звичайно на великі концерти чи свята туалети обовязково привозять , але кожного вечора нормальний англ гадить без будь-якого сумніву на все що бачить . я не живу в центрі , але все таки на досить таки шумній вулиці - і одного разу гнав в шию якогось ідііота , який обсикав вхідні двері .

Ось вуличний туалет в амстердамі -


ось які туалети є в містах англії






На цій сторінці взагалі розказують про різні туалети по всьому світі

http://singletrackworld.com/forum/topic/melksham-services-the-strangest-toilet-ive-ever-been-in

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #193 : 10 Вересня 2013, 00:04:12 »


 Але я українка  :prapor: ;) І живу в Україні  :)

 Щодо "годувати",то я Віталію все зрозуміла :) Не варто було розписувати хід ваших думок :) Для розуміння моєї логіки напишу наступне:мені пофіг-хто кому за що не хотів платити (годувати  :=)) Я просто хотіла пісяти :-[ А свою попочку і пісьочку виставляти на широкий загал,якось воно не личить...Тим паче мені  :P
 
 Знову сама зачепила,і сама розвиваю дискусію у не тій темі  :=) Перепрошую...Більше не буду.Може... :P
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Vitalij

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-55
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    10 Вересня 2013, 13:49:45

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #194 : 10 Вересня 2013, 09:40:45 »

Я просто хотіла пісяти  А свою попочку і пісьочку виставляти на широкий загал,якось воно не личить...Тим паче мені   
О.Тепер пояснили нормально,на хлопський розум. :bouquet:А то я тут заплутався чисто  :=) Вийшло як в тій пісні: Я оглянулся посмотреть не оглянулась ли она ,что б посмотреть не оглянулся ли я :)
Записаний

Panda Penis

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • ЯсерцеКАЛУШ
  • Останні відвідини:
    07 Листопада 2014, 12:58:01

    Звідки: МІСТО ГЕРОЙ КАЛУШ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #195 : 23 Вересня 2013, 14:10:17 »

29.09.13 Відбудеться святкування річниці нашого улюбленого закладу.

До вашої уваги ціла купа пивних змагань, конкурсів танців та веселощів.

Партнери святкування ТМ "АРАГВЕЛЛІ" та ТМ "УКРАЇНСЬКІ ДИСТИЛЯТИ"

ЗАПАЛЬНІ ТАНЦІ ТА СПІВИ ВІД АЛКО ДЖАЗЗ ПРОЕКТУ VODKA'N'JAZZ

ЗАМОВЛЯЄМО СТОЛИКИ ЗА ТЕЛ.

+3 8 050 401 97 84

СТЛИКІВ ЗАЛИШИЛОСЬ ДУЖЕ МАЛО

Залишилось
* 3 столика в головному залі
та столики у банкетному

ЧЕКАЄМО УСІХ!! БУДЕ КРУТО!!

Записаний
КАЛУСЬКЕ ПИВО - ПИЙТЕ ТІЛЬКИ ЙОГО

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #196 : 29 Вересня 2013, 12:24:59 »

Сьогодні в "Мінералі" о 16 год. творчий концерт гурту "Передзвін", в них  в репертуарі і патріотичні і народні пісні. Маєте час, приходьте  ;)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Panda Penis

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • ЯсерцеКАЛУШ
  • Останні відвідини:
    07 Листопада 2014, 12:58:01

    Звідки: МІСТО ГЕРОЙ КАЛУШ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #197 : 07 Жовтня 2013, 21:33:58 »


УРА УРА УРА!!!! ТАВАРІЩІ.
До Кeлуша їде бомбезний блюз-рок зі Швеції , а саме THE BRIMSTONE DAYS
ВІДЧУЙ АТМОСФЕРУ 70х!!!

Хлопці з Мальме , починали дуетом ( Hakan Lanz and John Malmqvist ) у блюзроковому проекті Blue Windmills , який самі ж і заснували . Зі слів самих учасників , чогось не вистачало творчості цих молодих шведів відкрити свої здібності на рок сцені Швеції , а саме « запальнички ». Чуваки нарили басиста ( Elias Dellow ) і взявши за основу творчість Хендрікса , Free і Led Zeppelin , стали пиляти під дрімучий хард з вінегретом блюзу та соулу балансуючи на межі поп- психоделії . Судячи з кадрів на відео їх веселі й іронічні виступи не можуть не викликати посмішки , а альбоми призводять до думки , що це хороший замут !

Убойне музло, якісне виконання, тут і додати нічого самі слухайте дивіться.
16 жовтня (середа), початок 20:00. Вхід 30 грн.
Це варто побачити і почути, такі круті по звучанню і музиці були хіба що Mars Red Sky.
Одже не жмем 30 грн. Це буде незабутня туса!

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=GP2LpcZ0-EY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=GP2LpcZ0-EY</a><a href="https://www.youtube.com/watch?v=U1Lee1FDZpE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=U1Lee1FDZpE</a>
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yAiD0YskFH8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=yAiD0YskFH8</a>
« Останнє редагування: 08 Жовтня 2013, 09:48:17 від yurko »
Записаний
КАЛУСЬКЕ ПИВО - ПИЙТЕ ТІЛЬКИ ЙОГО

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #198 : 10 Жовтня 2013, 17:19:38 »

Чекаємо на звіт!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Panda Penis

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • ЯсерцеКАЛУШ
  • Останні відвідини:
    07 Листопада 2014, 12:58:01

    Звідки: МІСТО ГЕРОЙ КАЛУШ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #199 : 10 Жовтня 2013, 20:29:46 »

Звіт Звітом а прийти ??)
Записаний
КАЛУСЬКЕ ПИВО - ПИЙТЕ ТІЛЬКИ ЙОГО