Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Культурно-мистецьке життя Калуша  (Прочитано 180324 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #60 : 29 Вересня 2009, 14:45:43 »

різниця між 300000 і 6000 величезна,
6000 це лиш зі скриньки. Ми ж не знаємо скільки коштів перераховано на благодійний рахунок :unknow
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #61 : 29 Вересня 2009, 22:22:47 »

Але панове попіарились
Та власне хто попіарився? - той хто не прийшов?
Відповідь від: 29 Вересня 2009, 22:00:08
На мою думку подібні бали потрібні й необхідні у різноманітному варіанті - чи то віденські вальси, чи то українські народні, чи то - може - до латиноамериканських "доростем", але потрібні й благодійні акції також, тому як - такі акції треба вміти відвідувати. Лише таким чином з того щось буде. Розумію, зібрана сума мізерна - сама шокована - проте змушена погодитися, що у нас люд не навчений й не вихований у традиціях благочиності - тому наполягаю на думці - що саме зараз такими заходами й виховуємо себе та інших й змінюємо на краще.
Відповідь від: 29 Вересня 2009, 22:10:20
Мені цікаво скільки коштували ті фуршетні столи,хто за них платив,чи ця сума часом не дорівнює тій яку зібрали.Хто прослідкує потім куди ті гроші пішли,скільки їх ще буде треба,хто буде фінансувати цю"Добродію"потім після відкриття.
Дваня, я розумію Вашу позицію, бо й сама частенько поділяю таку, особливо у питанях Української політики (  =)) )
Але, щодо інших ракурсів суспільного житя то - а хто коли не я ?.
Тут є варіанти - або сидимо перед "віконичками у світ" та сваримо усе що показують називаючи оте повсякому.
Або підіймаємо власні дупи й переносимо їх туди куди запрошують.
Проте можна й самому щось й організувати - та то вже "пілотаж не абиякого гатунку".
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #62 : 29 Вересня 2009, 23:23:34 »

Ну хто попіарився,тут просто,почитайте статтю в "Дзвонах"там всі перелічені.Але мені особисто хотілось би,щоби ми не забували власне про благодійність,про тих заради кого нібито ці заходи організовуються.І не дармо я там вище дав цитату з Біблії,бо вважаю,що добро чи благодійність можна робити постійно,в міру сил і можливостей і не хвалитися потім на кожному кроці,це повинно іти від серця,а не тому що хтось похвалить,або мер оцінять.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #63 : 30 Вересня 2009, 19:46:00 »

добро чи благодійність можна робити постійно,в міру сил і можливостей і не хвалитися потім на кожному кроці,це повинно іти від серця,а не тому що хтось похвалить,або мер оцінять.
 :good
Проте благодійність, то є якість котра виховується й певно саме методами піару чи похвал, нажаль.  :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #64 : 11 Грудня 2009, 01:15:21 »

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ "ВЕЧОРНИЦІ НА АНДРЕЯ"     БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ "ВЕЧОРНИЦІ НА АНДРЕЯ"ВІДБУДЕТЬСЯ У ПК"Юність" 13.12.2009 поч.о16.00
ціна квитка 10 гр.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #65 : 12 Грудня 2009, 17:38:35 »

 13 грудня, в ПК "Мінерал", відбудеться дитяча вистава театрального колективу з Луганська.Ціна квитка 25-30 грн.Квитки ще є в наявності,та місця не дуже...Початок об 11 та о 15 год.

 Наступного тижня, з 16 по 20 грудня,в "Мінералі" відбудуться дитячі вистави творчих колективів Калуша.Вхід -безкоштовно.Годину початку дійства,можна дізнатися за тел. 2 40 60.

 Приємного відпочинку! :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #66 : 17 Грудня 2009, 21:00:26 »

 
  18 грудня,  в палаці культури "Юність", відбудеться  Миколаївське дійство для дітей,початок об 11 годині. 19 грудня-початок о 13 годині.Організатори дійства обіцяють задоволення і святковий настрій не тільки  малюкам,а й дорослим. :) Приємного відпочинку! :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #67 : 23 Січня 2010, 12:32:17 »

Сьогодні о 17.00 в ПК "ЮНІСТЬ" концерт камерного оркестру КАНТАБІЛЕ під керівництво Захара Валаги. Вхід вільний.

Завтра о 19.00 на тій же сцені виступатимуть дует СВИТЯЗЬ, Василь Лазарович і ще якийсь гуцульський колектив. Вартості квитків не знаю. Можливо сьогодні ввечері матиму парочку зайвих квиточків. :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #68 : 23 Січня 2010, 16:43:58 »

Вхід вільний.
 :duvno

Бачив запрошення із номерами місць. може то ті, що заброньовані, а решта вільні
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #69 : 23 Січня 2010, 23:08:22 »

Вартості квитків не знаю.
 Вартість квитка-50 грн.
 Може комусь цікава буде така інформація-завтра,24 січня,у місті Яремче відбудеться фестиваль вертепів "Вітруля",так звана розколяда.Початок о 13 годині,в центрі на площі.Має бути цікаво. :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #70 : 25 Січня 2010, 11:13:27 »

На рахунок концерту Братів Блюзу 27 лютого. Уточнена інформація.

Концерт буде не у Калуші а в Івано-Франківську в філармонії. Вартість білетів 60-100 грн.

Якщо когось цікавлять квитки - пишіть мені в приват.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #71 : 09 Лютого 2010, 12:06:55 »


 13 лютого,о 12 годині,в ПК "Мінерал",відбудеться фінал проекту "Танцюю заради мрії",участь в якому беруть учениці школи-інтернату для  дітей зі зниженим слухом.Партнери та хореографи-студенти та викладачі коледжу культури і мистецтв.Організатор проекту-дирекція школи спільно із коледжом культури.Інформаційний спонсор ДС "КМТ".
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #72 : 10 Лютого 2010, 22:04:40 »

Катрін,  а вхід вільний?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #73 : 10 Лютого 2010, 22:25:15 »

 
 Так,вхід вільний.Щойно була передача в ефірі,про цей проект.Якщо нам зараз вийде,то побачите цю програму в темі"Матеріали КМТ".Оргкомітет школи-інтернату,запрошує усіх бажаючих,прийти на фінал,який(нагадую)відбудеться,13 лютого,о 12 годині,в ПК "Мінерал". :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #74 : 11 Лютого 2010, 20:16:03 »


 У неділю,14 лютого,в ПК"Юність",о 15 годині,відбудеться концерт ,з нагоди 21 річниці виведення військ з Афганістану,яка минає 15 лютого.У концерті прийматимуть участь Заслужений артист України Богдан Кучер,і інші(я забула хто :-[).Запрошуються усі бажаючі,вхід ВІЛЬНИЙ. :)

P.S.Якщо форумчанам цікаво,то почну нову тему,про загиблих калушан у Афгані-коротка біографія і.т.д.Матеріали братиму із книг "Шрам на серці"(Калуш,автори Володимир Сорохтей,Богдан Тимків),та "В Афганістані в чорнім тюльпані"(Івано-Франківськ,автор Ольга Слоньовська).
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #75 : 16 Березня 2010, 10:02:47 »

Чомусь нічого не чула...тобто лише раз і то мельком, що у Вас є аматорський театр "ЛюбАрт" ..Цікаво чи з наших форумчан хтось є з театру? Може діти, ходять до цієї студії?

Театр — це місце,  де збуваються мрії

Приховано: Показати

«ЛюбАрт» — народний, аматорський театр — театр для молоді, в якому всі ролі виконують юні актори. Він виник в Калуші у 1996 році і першою його постановкою була літературна композиція за творами світової і української класики під назвою «Вкусіть гріховний плід життя». Тоді у режисера та засновника  театру Люби Липовської виникла ідея створити у Калуші професійний муніципальний театр, щоб довести громадськості, наскільки це  необхідно для культурного життя міста.

Першу постановку здійс­нили, вигравши грант американського посольства. Це був перший матеріальний внесок у театр. За ці кошти купили апаратуру якою, до речі, «ЛюбАрт» користується і до нині, костюми та сценічне оформлення. Після цього  театр запросили до Києва, де актори виступили із двома поетичними виставами «Вкусіть гріховний плід життя» та «Пісні для Лелі». Їх дуже тепло прийняла молодь столиці.
У 2005 році відбулася постановка вистави «П’ять нещасних днів» калуського драматурга В.Страліта, який пос­тійно пише для «ЛюбАрту». Основна тема п’єси — абсурдна ситуація розпаду сім’ї  і бажання матері будь-яким способом його зупинити. За цю п’єсу автор того ж року отримав третю премію Всеукраїнського конкурсу «Ко­ронація слова». А вже 2006 року на громадських засадах театр переріс із камерного у молодіжний експериментальний. Тоді ж відбу­лася перша постановка вистави під назвою «Екстрім», у якій піднімалися проблеми сучасної молоді дуже близькі глядачу.
З того часу «ЛюбАрт» безперервно живе та творить в Калуші, гуртуючи навколо себе небайдужу молодь, яка прагне творити і втілювати свої мрії у життя.
Розповідає учасниця театру Аліна Шост:
— Зараз модно лаяти молодь: бездари, нічого не хочуть робити. Це аж ніяк не правда! Молодь завжди хоче проявити себе. У неї просто немає можливості  реалізувати свій потенціал. Ми дуже цінуємо те, що серед старшого покоління ще є люди, яким не байдужі наші прагнення і які допомагають нам знайти свій шлях. І без краплини сумніву я можу впевнено сказати, що молодіжний театр відіграє важливу роль у формуванні особистості кожного підлітка, який приходить до нас. А приходить він сюди, бо розуміє, що краще зайняти себе чимось справді корисним і необхідним, ніж вештатись по підвалах у пошуках згубного кайфу. Театр — це велика сила. Так було у всі часи. Зі сцени ми намагаємося достукатись до людських сердець, донести щось дійсно вагоме. Нехай не усі це розуміють, не усі вловлюють «меседж», але одиниці все ж зуміли розплющити очі. І я говорю про це з власного досвіду. Адже колись ще школяркою прийшла у студію в пошуках себе — і знайшла! Сцена наповнює моє єство, дає сили і стимул рухатись далі, розвиватись. Ти відчуваєш свою необхідність у цьому світі, розумієш, що майбутнє — у твоїх руках і тільки від тебе залежать долі багатьох людей.
Постійними учасниками театральних постановок та репетицій є понад півсотні ама­­­торів-артистів віком від 14 до 30 років.  Театр виховав вже три покоління молодих калушан. Його учасники одночасно є акторами, робітниками сце­ни, декораторами, костюмерами, стилістами, музикантами та прибиральниками.  Навколо театру утворилася особлива творча атмосфера, яка дає можливість не лише здійснювати постановки, а й жити театральним життям.
— «ЛюбАрт» робить нас справжніми, такими якими ми хочемо бути, — говорить учасниця театру Софія Нітух. — Дякуючи йому розумієш, скільки є цікавого навколо. Наш театр вільний від всіх сучасних кліше. Там ми всі вчимося жити так, як хочемо, так — як ніхто інший. Для мене театр має свій, неповторний аромат. Він пахне вітром, кавою і чимось таким ....чимось невідомим і таким близьким.
У 2008 виставою «Антидот» «ЛюбАрт» захистив звання народного аматорського театру.  В його репертуарі – п’єси на актуальні теми, які завжди отримують позитивний відгук глядачів. Це — «Екстрім», «Антидот», «Соляний Байкер», «Етикетка», дитячі вистави «Таємниця трьох джерел» та «Як Тишко-Нишко Миколаю допоміг». Артисти готуються до прем’єри вистав «Маняки» та «Острів бегемотних поетів», планують постановку п’єси Шекспіра «Сон літньої ночі».  Всі творчі роботи приносять величезне задоволення і глядачам, і самим акторам.
Своїми враженнями поді­лилася ще одна учасниця театру – Юлія Куреляк:
—  Всі вистави нашого театру пронизані глибинним змістом і багато чого навчають. Наприклад,  я перестала боятися сцени, навчилася виступати перед багатолюдними аудиторіями. Загалом почала по-іншому дивитися на світ. Наш театр невеличкий, але він відкритий для всіх.
За  професійною теорією те­атр живе тоді, коли має три складові: драматургію, постановки і свого глядача. У театру «ЛюбАрт» всі ці складові є, а, отже, він живий.

Ірина Білик


« Останнє редагування: 16 Березня 2010, 10:09:13 від Tandylight »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #76 : 01 Квітня 2010, 23:47:05 »

5 квітня о 18:00     5 квітня о 18:00     5 квітня о 18:00     5 квітня о 18:00     5 квітня о 18:00     5 квітня о 18:00     5 квітня о 18:00
у КОСТЬОЛІ святого Валентина відбудеться концерт хору "Тавор"

                                                                                                           рекомендую
« Останнє редагування: 01 Квітня 2010, 23:53:51 від ЯЯ »
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #77 : 10 Квітня 2010, 22:38:06 »

11 квітня о 15 годині у виставковій залі на вул. Дзвонарській відбудеться відкриття нової виставки робіт до Великодня. Трохи запізно, але є на що подивитися.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #78 : 04 Січня 2011, 12:28:53 »

15-16 січня в Калуші відбудеться коцерт "Різдво у колі друзів"

http://rizdvo.org/index.html
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Культурно-мистецьке життя Калуша
« Прочитано #79 : 04 Січня 2011, 13:12:31 »

Записаний