Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 18 днів

Автор Тема: Справжня жінка, які якості їй властиві?, чому жінки та чоловіки міняються ролями  (Прочитано 87620 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

допомогають, але не надовго  це штучний підхід, і жінка це перша відчує
Великий +  :good
Мені треба було добавити
Мені здається, що часто легше знайти підхід до серця, а не до розуму і матеріальних бажань ніж кожен раз добаляти (апетити-то ростуть). І часто в тому винуваті самі чоловіки, що "присаджують" жінок на матеріальне. Ні, матеріальна увага також важлива і приємна, але як наслідок серйозного і ніжного відношення. Та крім неї обов"язково повинна бути і дховно-душевна і ... правильно націлена та використана стріла Амура :).
Відповідь від: 22 Січня 2012, 15:54:12
виключенням є переосмислення
Так, це добре, коли таки ОБОХ осінило, тобто раптом обоє зупинились і подумали: "Боже як ми живемо?! Ми ж -найрідніші люди, у нас стільки спільного, а як ми кохали один одного, а як турбувалися,...куди це поділося? Защо я його\її так мучаю?!Адже вона\він так мене любить як умііє, зато вірно і відданно і т.д.". Але для такого висновку, нажаль, часто потрібні якісь або трагічні, або критичні події.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

І часто в тому винуваті самі чоловіки, що "присаджують" жінок на матеріальне
як це так, присаджують :)

коли таки ОБОХ осінило, тобто раптом обоє зупинились і подумали: "Боже як ми живемо?
так не буває, хтось має зробити перший крок :) на зустріч собі :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

хтось перший, але другий має також бути налаштованим на таку хвилю, щоб підтримати у такому зсуві по фазі, щоб до нього можна було достукатись.
Відповідь від: 22 Січня 2012, 16:26:11
як це так, присаджують
як-як - часто(щозустрічі) балуєте матеріальними\ціннимим подарунками(ну, це классно :-[) і відкупатаєтесь ними же :)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

хтось перший, але другий має також бути налаштованим на таку хвилю, щоб підтримати у такому зсуві по фазі, щоб до нього можна було достукатись.
нащо стукати, все життя стукали :) все без толку.Мова йде про довготривалі стосунки,
я ж ясно написав, починати треба з себе :)
зробити перший крок на зустріч собі :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Мова йде про довготривалі стосунки
я це зрозуміла. І в довготривалих стосунках душі можуть ставати зашкарублими і звучати на різних хвилях. Ти знаходиш сили підняти себе по тону вище, а партнера ще треба підтягнути також. А то у нього уже мозіль утворився від постійного довбання на тому місці де мала б бути ніжність і щирість - йому уже легше купити якусь річ, ніж поцілувати чи пригорнути.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

а партнера ще треба підтягнути також. А то у нього уже мозіль утворився від постійного довбання на тому місці де мала б бути ніжність і щирість - йому уже легше купити якусь річ, ніж поцілувати чи пригорнути.
Говорили-балакали, сіли та й заплакали :)
ніхто нікого не повинен підтягувати, вчити,  :)
я вже писав колись, нема такого слова повинен чи повинна :)
ніхто нікому нічого не винний ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

ніхто нікого не повинен
добре - бажано було б. Інакше знов буде перекособочення :unknow
ти переосмислив, а інший ні - так і знов замислитись можна згодом  ;). Чи ти маєш на увазі - один із них уже "високосвідомий" :happy:, а іншому все ніяк часу чи розуму не вистачало стати таким же? Щоб стати знов до чортиків спокусливим і оновлено-хвилюючим...
... хоча ти правий - достатньо це зробити комусь одному, а інший уже просто не встоїть перед оновленими флюїдами :)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

хоча ти правий - достатньо це зробити комусь одному, а інший уже просто не встоїть перед оновленими флюїдами
 ;) ага, все як в 20, за ручку ходять :)

ти переосмислив, а інший ні - так і знов замислитись можна згодом
а вот скажи мені, звідки взнати шо переосмислив, змінився, як взнати (беремо до себе) :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

душа про це проспіває
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

душа про це проспіває
може запротестує :) хоча я сам не знаю ;) в мене ж ті самі проблеми, шо у всіх :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

багато пар розводяться проживши 20, і більше років

 Я багато знаю таких сімей  ;)
Відповідь від: 22 Січня 2012, 22:31:16
За період життя ми набираємо не тільки мудрість, но і дурість.

 Моя бабця все повторювала-чим старіший,тим дурніший  :=)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
а вот скажи мені, звідки взнати шо переосмислив, змінився, як взнати (беремо до себе)

Можна сказати й так, що душа проспіває ))

Змінюється ставлення.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ

Завдяки ББА тепер відвідую цей сайт. Дуже розчулила мене ця фотоісторія кохання. Безмежне захоплення жінкою за її любов та вірність  :'(

http://www.adme.ru/fotoproekt/istoriya-odnoj-lyubvi-416905/
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 14:14:47

    Звідки: Льондон

Завдяки ББА тепер відвідую цей сайт.

таких сайтів - море  :)

ось один з таких 

http://alldayplus.ru/
« Останнє редагування: 24 Січня 2014, 04:30:46 від ББА »
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ

Можливо вже було.
Не дивно, що в 1955 спостерігався різький спад народжуваності))))) Зате середня тривалість житя чоловіків мабуть була вища  :-D

Идеальная жена 1955 года (отрывок из книги)

1) Ужин должен быть готов. Об этом стоит позаботиться заранее, порой даже за ночь до ужина, чтобы вкусные и разнообразные блюда были готовы к приходу мужа. Это способ показать супругу, что ты думаешь о нем и заботишься о его потребностях. Большинство мужчин голодны, когда возвращаются домой, и вид хорошей еды (особенно любимого блюда) – неотъемлемая часть теплого приема.

2) Приготовься. Отдохни 15 минут, чтобы к его приходу выглядеть свежей. Поправь макияж и прическу. Помни, что еще секунду назад его окружали озабоченные работой люди.

3) Будь веселой и заинтересованной им. После тяжелого дня, ему необходимо воодушевление. Воодушевлять мужа – одна из твоих прямых обязанностей.

4) Убери беспорядок. Перед возвращением мужа с работы еще один раз наведи порядок в основной части дома.

5) Собери школьные учебники, сложи детские игрушки, убери бумажки и т.д., затем застели столы свежими скатертями.

6) В холодные месяца года ты должна заблаговременно разжигать камин, чтобы уберечь своего мужа от простуды. Твой муж ощутит, что достиг уютной гавани отдыха и порядка, вследствие чего воодушевит тебя. В конечном счете, снабжение мужа комфортом доставит тебе безграничное персональное удовольствие и удовлетворение.

7) Подготовь детей. Вымой детям руки и лица (если они маленькие), расчеши им волосы и, в случае необходимости, переодень. Дети – маленькие сокровища. Пускай муж видит их причастность к заботе о нем. Мужа следует ограждать от любого шума. Когда он приходит домой, стиральная машина, сушилка и пылесос должны быть выключены. Постарайся заставить детей вести себя тихо.

8 Будь счастлива видеть мужа.

9) Встреть его с улыбкой и продемонстрируй искреннее желание доставить ему удовольствие.

10) Слушай его. У тебя может быть дюжина вещей, которыми ты хочешь поделиться с ним, но время его прихода с работы – не лучшее время для этого. Пусть он говорит первым – помни, его темы для разговора гораздо важнее твоих.

11) Вечер принадлежит мужу. Не жалуйся, если он приходит домой поздно, идет на ужин или в другие места развлечений без тебя. Постарайся понять, что твой муж живет в мире напряжения и давления, поэтому дома ему необходимо расслабиться, а не выслушивать упреки.

12) Твоя цель – сделать дом местом спокойствия и порядка, где твой муж может освежить свое тело и дух.

13) Не встречай мужа упреками и проблемами.

14) Не жалуйся, если он пришел домой поздно или отсутствовал всю ночь. Это мелочь в сравнении с тем, что он пережил в течение дня.

15) Сделай жизнь мужа комфортной. Усади его в удобное кресло или наполни ему горячую ванну. Заранее приготовь ему прохладительные или горячие напитки.

16) Взбей его подушку, сними его ботинки. Говори с ним спокойным и приятным голосом.

17) Не требуй объяснений его действиям и не ставь под сомнения его честность и справедливость. Помни, что он - хозяин дома, действующий справедливо и правильно. У тебя нет права требовать от него объяснений.

18) Хорошая жена всегда знает свое место.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:53:46

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Несправжня жінка, яка вона?
Ось така  ;)

А ще така
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ

Перше фото досить так нічо, в порівнянні з другим :=)
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    10 Березня 2024, 14:14:47

    Звідки: Льондон