Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Голосування

Ви голосували за Порошенка? Чи задоволені ви діями  Президента Порошенка?

Так, я за нього голосував і задоволений ним.
Я за нього голосував але не задоволений його діями і знаю за кого проголосував би сьогодні..
Я за нього голосував, не задоволений його діями але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, і знаю за кого проголосував би сьогодні.

Автор Тема: Обличчя старої влади.  (Прочитано 461150 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:24:11

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1140 : 18 Квітня 2016, 22:46:29 »

Виявилося, що я не зовсім правий
Подивіться як СІЗО змінило героя революції і зовнішньо і в поведінці . Вже тої наглості і зухвалості як не бувало . Лишень оченята бігають і видають злодія  :=)

https://www.youtube.com/watch?v=ihhZ8tn-dOw
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:24:11

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1141 : 23 Квітня 2016, 19:28:20 »

https://www.youtube.com/watch?v=-YqvrvIVv3s

“Работа над ошибками“

коли вже її посадять ? хіба таке можна говорити про наших керовніков ? :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1142 : 23 Квітня 2016, 23:34:05 »

Так пристрели її і тобі можливо дадуть якусь медальку ( шоколядну )    :=)

Хоча ні - на відміну від різних ідіотів вона досить  таки цікаво розказує про житлові кооперативи і інші речі , які досить таки важливі для людей . Та й варто все таки її послухати навіть в даному випадку .

Самий цікавий момент з 25ї хвилини - мужек явно "потєрял старонніков" , коли вона загнула про права голубих .
« Останнє редагування: 24 Квітня 2016, 00:32:35 від ББА »
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:24:11

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1143 : 24 Квітня 2016, 13:41:30 »

Так пристрели її і тобі можливо дадуть якусь медальку ( шоколядну ) 
Ти ж знаєш , що я не такий радикальний , як ти . У мене кишка тонка на такий героїчний вчинок . Маємо надію , що дочекаємось тебе від англіків , і ти вже нам покажеш , як правильно заробляти чоколядні медальки  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1144 : 24 Квітня 2016, 17:50:21 »

Я би скоріше заплатив би їй , щоб допомогла в Калуші організувати ці будинкові кооперативи ( чи як вони там називаються ) - така тьотка як вона тут би і розвернулась по повній програмі і можливо би її "знання" типу "еліти" і її бандитське походження ( еліти тобто ) було би в пригоді .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:24:11

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1145 : 25 Квітня 2016, 19:05:47 »

Монтян: Кто вас заставлял признавать хунтят, дорогая Россия ?

https://www.youtube.com/watch?v=4UGcCTxG_Ok

ввалила по повній і одним і другим  :dopovid
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1146 : 25 Квітня 2016, 21:24:55 »

ввалила по повній і одним і другим

ну уже прогресс ! Ти уже отримав свою карту поляка ?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:24:11

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1147 : 26 Квітня 2016, 00:09:48 »

Завжди позитивно вiдношусь до конструктивноi критики ,i нiколи не палав любовью до Польщi . Карта поляка то, для лохiв , нi один поляк не буде рахувати украiнця людиною , ми для них завжди будемо бидло i пся крев
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1148 : 26 Квітня 2016, 02:23:57 »

нi один поляк не буде рахувати украiнця людиною , ми для них завжди будемо бидло i пся крев

хто би міг подумати . Щось правда я це не дуже "наблюдаю" тут в Льондонах . Таке відчуття що в Льондони якісь інші поляки їдуть   :=)   

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1149 : 26 Квітня 2016, 15:03:07 »

Шустер про заборону на роботу в Україні: Це результат тиску, який почався давно


Ніхто не хоче переголосувати?  :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1150 : 26 Квітня 2016, 15:29:39 »

Цитувати (вибране)
Ніхто не хоче переголосувати?
свобода слова "по новому", шо хоч?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1151 : 27 Квітня 2016, 21:22:42 »

Помітив цікаву закономірність. Канал 24 (Садового) методично чмирить Савіка сьогодні.
Я не коментуватиму рішення Шустера оголосити голодування, не коментуватиму якість його шоу, але то, що з ним роблять - такого навіть при Януковичу не було.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1152 : 27 Квітня 2016, 21:47:03 »

Щоб не було думки, що то все лиш навколо Савіка
Гнап теж попав під роздачу
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1153 : 28 Квітня 2016, 10:50:56 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1154 : 30 Квітня 2016, 12:33:57 »

Послухайте. Подумайте.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=CjtMed14fTc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=CjtMed14fTc</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:24:11

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1155 : 30 Квітня 2016, 20:58:08 »

Послухайте. Подумайте

Уважно послухав , розказує дуже виразно , в принципі Порошенко розказує не гірше , ще більш артестично . От подумав , і не можу прийти однозначного висновку , з сказаного паном Гриценком . Так от , з слів Гриценка , Мінські угоди - суцільна зрада , яка веде до розпаду і хаосу в Україні . Ну це його власна думка . Я дивлюся на це трошки з іншого боку ,не як пан Гриценко , а як людина яка не має ніякого вигоди від оцінки цих подій . Я , на відміну від Гриценка , не був і не пхаюся до української влади . Так от , Мінські угоди, тоті пару листочків тексту ,  готувались не один місяць , величезною купою фахівців зі сторони Української влади , Франції ,Німетчини і Росії . Кожне слово , порядок розміщення цих слів , кожна кома , кожна крапка в цьому документі обговорювалась декілька місяців і затведжувалась підписами керівників держав .
А тепер , послухавши пана Гриценка , ми маємо повірити в те , що Порошенко ( і вся американська адміністрація на чолі з Нуланд) , Меркель , Оланд в Мінську організували неймовірну ЗРАДУ для України ? Що підступний Путін , розвів , як маляток , усі команди фахівців міжнародного рівня ? А чи не забагато ми вішаємо на одного  Путіна ? Невже він такий демон ? Чи може тоті усі команди , які готували Мінські угоди - абсолюто недолугі дебіли ?
А тут з"явився , супер мудрий , міжнародний фахівець Гриценко , відкрив нам усім оченята і розставив усі крапки над "І" . Мабуть , в цьому житті , не все так просто , як каже Гриценко . Мабуть ми чогось не знаємо . І Гриценко , мабуть , всього не знає , якщо робить такі прості висновки .
До сих пір , усі міжнародні  діячі ,навіть вуйко Обама, кажуть що Мінські угоди це  єдиний мирний видіх для України . А те що на цих угодах усі піаряться , хто як може , ну то вже така сучасна політика (чим гірше-тим ліпше , "А баба Яга проти") .
Я розумію , що в цей складний час , ми слухаємо політиків і схиляємось в своїх симпатіях до одного з них . Це все результат вдалого маніпулювання , вони говорять нам те , що ми хотіли б почути . От так виникають симпатії . Ти нагадайся , як років з 5 тому , Яценюк вішав усім лапшу , а ми всі слухали і думали - який мудрий , розумний , фахівець в держуправлінні , от його б в керовніки України . А тепер розчарування . 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1156 : 30 Квітня 2016, 22:35:00 »

Цитувати (вибране)
ак от , Мінські угоди, тоті пару листочків тексту ,  готувались не один місяць , величезною купою фахівців зі сторони Української влади , Франції ,Німетчини і Росії . Кожне слово , порядок розміщення цих слів , кожна кома , кожна крапка в цьому документі обговорювалась декілька місяців і затведжувалась підписами керівників держав .
та пофіг що його розробляли і виписували різні експерти, пофіг, пофіг, і ще раз пофіг, хай би який той папір би не був досконалий, якщо його не дотримуватись і не виконувати, то з ним можна піти тільки в туалет. Росія (сепаратисти) хоч один пункт того договору виконали? Та ні, вони після його підписання ще в наглу забрали Дебальцево і ще кілька сіл біля Маріуполя. І шо з тим папірцем? Підписувати новий? Чи ще десять нових? Та Путіну насрати на ті папірці, і на Європу з Обамою також насрати, а Європа без Росії не може, бо це нафта і газ, і величезна територія для збуту своїх товарів, от і торочать надалі що мінські домовленості понад усе, щоб тільки не злити Путіна.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1157 : 02 Травня 2016, 10:31:20 »

Про Мінський договорняк. І спеціально для Тада. То вже не політик "який гарно вміє говорити", а юрист.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=E0tzUW-MES0" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=E0tzUW-MES0</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:24:11

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1158 : 02 Травня 2016, 14:10:28 »

І спеціально для Тада
Ну якщо спеціально , то мені й коментувати . Ну що сказати , той пан Шишкін бувший чиновник вищого рангу , якого відсунули від корита , тому його ціль це повернутись до корита любим шляхом . Тому піар на запереченні любих подій , то самий кращий щлях . І тут він себе поводить , як я вже казав - кожен суслик агроном . Ну і " А Баба Яга проти!" .
По-перше , ще раз повторю , щоб обманути , здурити , підставити , ввести оману можна одну людину чи группу однодумців , а розвести декілька різних групп фахівців , і створити документ , який з юридичної точки туалетний папір , це нереальна задача . Усі все бачать , усі все розуміють , усі все усвідомлюють . Якщо вважати цей документ "договорняком " , то в тому випадку обовязково хтось має отримати якусь вигоду ,а  Україна має втратити . . Давай подивимось хто яку вигоду і від кого може отримати . В першу чергу нас цікавить , яку вигоду і від кого ,  міг отримати сам Порошенко ,  від інших учасників "договорніка" ? Тому то за тим договорніком і наглядали і Європа і Америка , аби не було зради зі сторони Порошенка . Так що 80 млрд ніяк не могло бути . Не бачу я там ніякої прямої вигоди , ні однієї з сторін .
А пан Шишикін , як любий політик критикує , бреше і передьоргує поняття , аби ввести слухача в оману . Абсолютний піар . На скільки я помятаю той "договорняк" , потім в лютому 2015 затвердили своїми підписами сам Порошенко , Путін , Оланд і Меркель . Так що таких сусликів-агрономів (котрі всі розуми поїли) з позицією "а Баба Яга проти" , ми будемо бачити і чути , ще не один раз .
По-друге , як казав
пофіг, пофіг, і ще раз пофіг

 тоже , конструктивна позиція . А от які пропозиції про подальші дії , я щось не чув ні від одного "суслика" . Так що далі які дії, якщо не "договорняк" ? Що - війна до пабєдного канца ? Ну думаю , то не найкращий вихід . Думаю ніхто не хоче загинути, чи втратити близьких за сьогоднішню владу .
Чи може хтось любить свіжі пиріжки з капустою на похоронах ? Чи може хтось думає десь інде пересидіти ту вайну ? Так що далі , якщо не договорняк ?
Тільки пишіть свою власну думку , а не виставляйте слова чергового агронома  :prapor:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1159 : 02 Травня 2016, 15:44:02 »

А пан Шишикін , як любий політик критикує , бреше і передьоргує поняття , аби ввести слухача в оману . Абсолютний піар . На скільки я помятаю той "договорняк" , потім в лютому 2015 затвердили своїми підписами сам Порошенко

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D0%BC%D0%B5%D1%80_%D0%BF%D0%BE_%D0%B2%D1%8B%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8E_%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D1%81%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9

Про лютий
Цитувати (вибране)
Чтобы четко понимать, каков реальный итог минувших минских переговоров, следует четко разделить результаты этого диалога на две части. Первая – это декларация, которую поддержали, но даже не подписали, Петр Порошенко, Владимир Путин, Франсуа Олланд и Ангела Меркель.




Прошу подати посилання, які б доводили, що Шишкін бреше!
Я бачу поки, що бреше Тад. Або думає, що говорить правду  ;)

Було б логічно побачити відповідь типу такої, яку дав Вовер, після сперечання про часові пояси у Московії ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.