Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Голосування

Ви голосували за Порошенка? Чи задоволені ви діями  Президента Порошенка?

Так, я за нього голосував і задоволений ним.
Я за нього голосував але не задоволений його діями і знаю за кого проголосував би сьогодні..
Я за нього голосував, не задоволений його діями але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, і знаю за кого проголосував би сьогодні.

Автор Тема: Обличчя старої влади.  (Прочитано 461271 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Обличчя нової влади.
« Прочитано #960 : 28 Грудня 2015, 15:05:45 »

Панове, то повний мінстець ))) Думав, куди запостити - в "Новини" чи "Веселуху", вирішив сюди
http://ua.korrespondent.net/ukraine/3608449-u-mininformpolityky-ziavylasia-svoia-symvolika
Президент Петро Порошенко заснував емблему і прапор Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Відповідний указ №724/2015 він підписав 25 грудня, повідомляє прес-служба глави держави в суботу.
http://www.theinsider.ua/politics/567ef3b882e62/
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Обличчя нової влади.
« Прочитано #961 : 28 Грудня 2015, 15:12:30 »

Та вопше то у веселуху не тре кидати.Хіба нову тему зробити "Сміх кріз сльози" :facepalm:
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #962 : 28 Грудня 2015, 16:57:53 »

Всі м роботи поробила, лишилосі три річи...  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #963 : 29 Грудня 2015, 10:49:34 »

Люди вже не мовчать. А ще трохи і перестануть сидіти...
С. Притула. Я втомився мовчати!
Цитувати (вибране)
Дорогі мої українці!
Минає рік. Рік 2015-ий. Не простий, але і не найскладніший!!!
Рік, котрий відкрив нам очі на безліч речей!

Пишу цей пост не тільки як ФБ-блогер, але й як громадянин. У мене на сторінці 140 000 чоловік. Їм цікава моя думка. Так ось вона:
По-перше, справою "Небесної сотні" так ніхто і не займається! І це моя особиста претензія не тільки Генпрокуратурі, але, насамперед, ВО "Свобода"! Одразу після перемоги Революції Гідності ви мали "свого" Генпрокурора! Поки Фаріон розказувала про мову, а Мірошніченко товк морду керівнику НТКУ, ви мали можливість вершити правосуддя! Довершились до того, що я виходив у пікет під Генпрокуратуру, щоб притягти депутата Мірошниченка до відповідальності за побиття на робочому місці керівника НТКУ. Я не підтримував керівника НТКУ. Але засуджував методи усунення його з посади! Перед пікетом я зустрів пана Іллєнка (ВО Свобода) і запитав, якого хє*а, маючи більшість у парламенті і "своїх" міністрів треба було не просто прийти і товкти морду пану Пантелеймонову, але й викласти це у ютюб, щоб кацапи могли на весь голос кричати про те, яка ж є насправді демократія в Україні після Революції?!?! У відповідь: "бе-ме, кремлівські агенти і т.д.". Усунення керівника НТКУ з посади вирішувалось одним розчерком пера!!! Фішка в тім, що посада голови НТКУ – не виборна! Це структура, яка живе за наші податки. Можновладці захотіли – звільнили! Захотіли – призначили! Все!

Не відволікайтесь! Потім було знято з Мірошніченка обвинувачення і тиждень тому, на площі Перемоги у Києві, Мірошніченко розсипався мені в компліментах, бо я один з небагатьох україномовних ведучих у цій країні. Я намагався пояснити йому, що він глибоко помиляється і, взагалі, проблеми країни лежать у іншій площині. Але екс-депутату було не до того. Побіг. Може тому, що я не відгукнувся на його ура-патріотизм, а може того, що стояв із хлопцями з 93-ї бригади, які йому попередньо трохи підправили мейк-ап на обличчі… хто зна…
По-друге, в мене є претензія до голови Уряду. Я вчора випадково перетнувся у ресторані з чоловіком, котрий емігрував з України в часи панування Яника і Азарова. Після того, як влада помінялась, чоловік спробував повернутись в Україну. Він не є олігархом, ба більше, середній клас. Мав своє підприємство, 50 чоловік у підпорядкуванні… сказав, що побори тільки зросли і він повернеться до Ізраїлю, де все прозоро, зрозуміло і його син, який відслужив у ізраїльському спецназі 3 роки є авторитетом, коротше… не зацікавили його теперішні реалії… а могла б бути інвестиція!

А ще є питання по виводу бізнесу із "сірого" в "білий" і чому ніхто не хоче цього робити, бо ви в сосенку вдарились із нарахуванням податків на зарплату, бо коли щоб виплатити людині зп 3000грн треба нарахувати 6000, то хто вам буде показувати зп у 20 000?! І нєфіг тут кричати про відсутність патріотизму! Люди готові віддавати 25-30%, але не 100!!!! А ще є питання про мою маму, яка живе у приватному будинку в Збаражі і опалює газом свій будинок і легенько охреніває, чому оплата за газ перевищує її пенсію і т.д. Достобіса претензій до голови Уряду.
По-третє, при усій повазі до Президента, але… Петро Олексійович… Ви штучно нагнітаєте ажіотаж там, де не треба. Особисто мені похє*у Ваші "фабрики в Ліпєцку". Я навіть не знаю чи вони є, чи вони працюють і т.д. Але коли стоїть питання, кого призначити керівником ССО і весь волонтерський "фронт" Вам кричить: "Кривоноса"!!!!!!!! То які можуть бути питання?! Може призначите генерала "Толіка-Мопеда", який розказував минулого року, що до 20-го жовтня усі солдати будуть забезпечені теплою зимовою формою, а я возив її і в грудні і в січні?! І я не один! І ми, на відміну від Вашого (бо він і не наш і не солдатський) генерала, не брешемо! Бо нам немає чого цим займатись!

По-четверте… я спілкуюсь із десятками, сотнями хлопців, котрі воюють і повертаються із зони АТО. Клерки нижнього рівня мають розуміти, що "люстрація" почнеться не зверху, а з них. Кожен керівник ЖЕКу, чинуш міськради і т.д., має усвідомити, що з фронту повернулось багато хлопців. Більшість з них злі… бо хтось пройшов Зеленопілля, Карачун, Пєски, Станицю, ДАП і т.д., і досі не має статусу УБД, а якийсь сбушник чи воєнком заїхав на 3 дні у Краматорськ і отримав і УБД, і ділянку, і нагороду і все інше…
Дограєтесь, муфлони! Дограєтесь! Кому ще "муха" не прилітала в хату – дочекаєтесь! І знаєте що? Попри все верховенство закону, громадська думка буде на стороні того, хто цю "муху" активував! Бо ви так виховали суспільство – щоб вас ніхто не шкодував!!!

Я дуже довго стримував себе в питаннях критики "властьимущих", але вже втомився мовчати.

Зі всіма Оппоблоками і Відродженнями все зрозуміло. Комуняків немає. Ніби-то в парламенті всі ті хто треба, але…
Але є бажання на найближчу весну зробити перевибори. А перед тим прийняти кілька законів, які чітко формулюють відповідальність депутатів за:
- Відсутність на сесії!
- Голосування чужою карткою!
- Бійки у ВР!
- Мацання прем’єра за яйця (я відокремлено від бійок цей пункт пишу, раптом АрсПету це приємно, тоді будемо розглядати по іншій статті).
Поряд з цим я б прийняв ще один закон і вважаю, що він кардинально необхідний: людину, котру спіймали на продажі свого "голосу" на виборах – позбавляти права "голосу" пожиттєво! Таким чином ми, селекційно, отримаємо ту когорту людей, яка і має обирати владу, бо дорожить власним голосом!!!
Далі буде…
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади.
« Прочитано #964 : 29 Грудня 2015, 11:07:10 »

 :good Там ще можна було продовжувати і до: "а по тридцяте..."
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #965 : 29 Грудня 2015, 11:21:49 »

Так. Притула просто середньостатистичний українець.
А ССУ він схильний погане забувати швидко. Бо то би певно звар'ював, якби все пам'ятав. ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #966 : 29 Грудня 2015, 13:07:36 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #967 : 30 Грудня 2015, 02:39:28 »

ДВА ГОДА ! шоколадная сволочь платит зарплату предателям-судьям Крыма.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #968 : 30 Грудня 2015, 02:49:55 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=9F-kGk3ae7Q" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=9F-kGk3ae7Q</a>

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #969 : 30 Грудня 2015, 04:18:13 »

Надзирая за законностью в АТО, военный прокурор Кулик купил три элитные квартиры

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #970 : 31 Грудня 2015, 18:38:31 »

Дружина слідчого ГПУ продала Міністерству оборони і МВС 100 квартир

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #971 : 31 Грудня 2015, 19:09:01 »

Я в темі "Архітектура Калуша" писав , що є деякі райони в Льондоні , де все як в казці . Так ось - якраз в такому районі має будинок один з українських чинуш .

Тищенко, яка повертає активи Януковича, має 2 будинки у Франції та Британії вартістю 5,4 млн фунтів

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #972 : 31 Грудня 2015, 19:19:41 »

А ще (ну так мені здається) красу вона теж за бабки зробила  ;)
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=-xaKzfuHi98" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=-xaKzfuHi98</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Обличчя нової влади.
« Прочитано #973 : 31 Грудня 2015, 19:57:08 »

Тищенко, яка повертає активи Януковича, має 2 будинки у Франції та Британії вартістю 5,4 млн фунтів
Аби повертати чиїсь активи з закордону , треба самому пройти той тяжкий , тернистий шлях придбання цих активів. А так як робота стосується усієї земної кулі , то Франція і Англія на почітку того тернистого шляху. А як ви думали - фахівцями стають тільки після тяжкої практики  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Обличчя нової влади.
« Прочитано #974 : 03 Січня 2016, 21:35:59 »

Яценюк: Україна за 22 місяці втілила реформи, які Польща проводила 14 років
Кращим прикладом для України в галузі реформ та європейської інтеграції є сусідня Польща.

Про це в ході "10 хвилин із прем'єр-міністром" заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає "112-Україна".

"Чотирнадцять років Польща проводила складні реформи – такі самі, які ми провели за останні 22 місяці. І внаслідок цих реформ Польща не просто стала членом Європейського Союзу, а стала одним із найсильніших членів ЄС із розвиненою економікою. Це наш шлях, і ми пройдемо цей шлях", - сказав Яценюк.
http://www.day.kiev.ua/uk/news/030116-yacenyuk-ukrayina-za-22-misyaci-vtilyla-reformy-yaki-polshcha-provodyla-14-rokiv

Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Обличчя нової влади.
« Прочитано #975 : 03 Січня 2016, 23:13:20 »

Значить я був неправий , 10 рокiв евроiнтеграцii промайнуть як один день , i настане щастя . Теперь нам треба боятись одного - аби вiдвертi представники Руцкого мiра массово не хлинули на терена процвiтаючоi европезованоi Украiни , як ми зараз до них , бо людина шукае де краще платять . А может то й не бiда , з мацкалiв будуть добрi батраки на модернiзованих Европою заводах i фабриках , Тим бiльше ми вже знаемо як батрачити на европейського пана, i пiдтирати сраку панянкам , ми й мацкалiв научимо , най тiлько до нас сунуться.Кароче як не крути в Украiни одна бiда - мацкалi. Вони у всьому винуватi.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #976 : 03 Січня 2016, 23:46:39 »

ну ось і молодець . ти все чудово пояснив . тепер уже ніхто не буде сильно плакати , що його не попереджали . Якісь проблеми - зразу даємо читати твій коммент і всі щасливі . Дякую за виконану роботу !

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Обличчя нової влади.
« Прочитано #977 : 04 Січня 2016, 01:17:57 »

Як добре що ти все зрозумив . Так що вчися Васильку , вчися , приидеш через пару рокив додому , вдинеш мешти и будеш в авторетете , вчити калушан , як правильно пидтерати льондонськи сраки , не кожного ж украинця до льондонськои сраки допустять , тилько писля твоих курсив  :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #978 : 04 Січня 2016, 02:23:19 »

Як добре , що зараз ти є в Калуші і можеш навчити калушан як правильно підтирати сраки кацапчиків . Мені уже потім буде легше . Продовжуй дальше - розкажи калушанам про твій важливий досвід в підтиранні інших цікавих місць кацапчиків . Думаю , що калушани тобі будуть досить вдячні . Крім того , можеш  навіть відкрити хвірму "вася авторидупо"  -  і на цьому ще будеш рубати бабло . А коли я приїду в Калуш , то ти уже в якості "знатока-міліонера"  зможеш нарешті чухнути і заробляти міліарди в кацапстані - там ти як завжди будеш " внє канкурєнції" . Ти дивись - можеш , якщо захочеш . А то рознюнявся як гнила плакса - ніхто нічяво не паяснює , ніхто нічяво нє базарить . Головне - це мати бажання ! Продовжуй в тому же стилі . Тим більше , що досвід утеплення хати і економія тепла тобі понадобиться в солнєчному магадані чи на калимє .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:10:26

Обличчя нової влади.
« Прочитано #979 : 04 Січня 2016, 13:04:54 »

Закинув я тут пару постiв аби переконатися в своiй правотi , так воно й э.  У ББА вiдповiдь  без аргументв , чисто по принципу "САМ ДУРАК". Тiльк наповнена образою i хамством. Так поводить семе злий на весь свiт пiдлiток . I як не крути маэмо хворого iнфантилiзмом. А я так надiявся , що помиляюсь. Шкода його , бо е чого злитися на весь свiт - хлоповi далеко за 30 , а життя на смарку. Поiхав батрачити в Росiю , там писок натовкли , втер шмарки , венувся в Калуш . Подався в Льондон ,коби в Льондон , до Льондона там ще кiлометрiв з 50 ,  там тоже не цукром посипано. Живе межи такими ж неграми , поспiлкуватись нема з ким. Робота нелегальна , платять по iхнiм мiркам копiйки , ще й по-чорному . В Калуш не iде , бо грошей на бiлет не може зiбрати , та й як поiдеш , з просроченою вiзою назад не пустять. Лишаеться посилено вчити англiйську мову , так хоч буде з ким поговорити, а там може екзамен здасть и дадуть якусь офiцiйну роботу. От i сидить на форумi , шукае свiжi вуха для своеi лапшi i задоволення свого пiдлiткового ЕГО. А так як i на форумi похвалитись немае чим , то й злоститься и хамить, треба ж когось звинуватити в своiй недолугостi , добре що тут нiхто табло не начистить. А так як iнфантилiзм хвороба не вилiковна , проходиться терпiти його вибрики . Хоча вiн сам запропонував :
Цитата: yurko від Вчора в 08:50:54
А схильнісь до переходу на особистості і високі тони - справді нікого не прикрашає

"В чому проблема ? Якщо ти , як модератор , вважаєш , що повідомлення "неправильне згідно правил чи там етики і тд" то просто знищуй це повідомлення . Коротко і ясно .  В любому випадку завжди можна вибрати іншу тему чи відкрити свою , де можна спокійно висловлювати свою думку ."

Iнакше вiн перетворить форум в помийну яму на вподобi "Шашличноi" на Грушевського. :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь