Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Ви голосували за Порошенка? Чи задоволені ви діями  Президента Порошенка?

Так, я за нього голосував і задоволений ним.
Я за нього голосував але не задоволений його діями і знаю за кого проголосував би сьогодні..
Я за нього голосував, не задоволений його діями але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, і знаю за кого проголосував би сьогодні.

Автор Тема: Обличчя старої влади.  (Прочитано 458293 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #900 : 14 Грудня 2015, 18:27:07 »

Ось правда біженці не дуже сильно мріють перебігти в расєю , де все "стабільна і багата "
  а до чого це було сказано в цій темі ? Чисто по Калуськи - аби блюзнути ? Не біда , що в нас корова сдохла , біда що у сусіда ще жива - оце по нашому . Замість того щоб подумати чого ж наша корова сдохла і що робити аби інші не дохли. Чи може я не правильно зрозумів ББА ?
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #901 : 14 Грудня 2015, 19:56:38 »

а до чого це було сказано в цій темі ? Чисто по Калуськи - аби блюзнути ? Не біда , що в нас корова сдохла , біда що у сусіда ще жива - оце по нашому . Замість того щоб подумати чого ж наша корова сдохла і що робити аби інші не дохли. Чи може я не правильно зрозумів ББА ?

Ну взагалі то біженці біжуть туди , де все тихо і стабільно - немає війни , є можливість заробити на життя чи хоча би отримати захист від держави . Якщо в Україні йде війна і економіка до одного місця , то рашка себе виставляє в якості супер-пупер . І однаково біженці туди не біжуть . Тому чисто по калуськи - не треба робити з біженців якихось ідіотів , якими можна затикати любі дирки . То такі самі люди , які просто не бажають подохнути заради савка чи асада чи хуйла . І звичайно , що в Україну вони теж не дуже мріють попасти , адже прекрасно знають , що в Україні своїх біженців більше ніж треба . А відносно того , чому я згадав рашку - так більше немає нікого , хто може підійти як приклад для порівняння . Якщо ти вважаєш інакше - дай пораду і я розгляну , чому біженці не вибирають "твою" країну .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #902 : 14 Грудня 2015, 21:01:06 »

"твою" країну
ну давай , попробую розставити всі крапки над "ю" . 1. Саме перше і саме головне я ніколи не плутаю людей , які проживають в країні і уряд який в цій країні керує. Як правило , це завжди дві великі різниці. Друге я ніколи нікого не називав рашкою , укропом і т.д. , ніколи не агітував ні за Росію , ні за Англію. (знайдеш такий мій пост з мене 30 дол , або євро , або фунтів , як забажаєш) . Ну а втретє читай уважно про що писав Юрко - уряд України відзвітував про майже 100% виконання всіх поставлених завданнь, думаю таких показників немає ні одна країна Європи , навіть Англія. Висновок - якщо все так файно , то скоро всі тоті бідні біженці з Німетчини переберуться в Україну. Саме так і виглядає. А от при чому твоя "рашка" не зрозуміло ? Якщо просто для сарказму , то скажу так , я звик спілкуватись з людьми які аналізують інформацію , а не просто махають прапором. Як кажуть , тобою улюблені маскалі - "если не панятно - смотри мой пунк 1".
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #903 : 14 Грудня 2015, 21:15:08 »

Я тобі заздрю . Я все ще вважаю , що люди і уряд - з одного тіста . Рашку так називаю , так як в свій час там прожив 2.5 роки і досить таки "нахапався вражень" . А те  , що уряд відзвітував про майже 100% виконання завдань - то в принципі не бачу нічого дивного . Будь яку роботу можна розбити на складові частини і по кожній відзвітувати .
 Відносно сарказму і розмахувань прапорів  . Можливо я дійсно був під враженням прочитанної статті

http://bitter-onion.livejournal.com/432218.html

і тому й видав таке . Але однаково не бачу ніякого звязку між біженцями і роботою уряду . Тим більше біженцям пофіг на рекламу .
В любому випадку тебе підтримую в "я звик спілкуватись з людьми які аналізують інформацію , а не просто махають прапором."
 :frend

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #904 : 14 Грудня 2015, 21:59:03 »

Я все ще вважаю , що люди і уряд - з одного тіста
http://forum.kalush.info/index.php?action=dlattach;topic=8800.0;attach=6469 , тоді поясни людям , яке відношення має народ такий як Юрко , ти , чи я до цих трьох жидів . І як сталося , що всі в сраці , тільки вони на білих конях. Саме цікаве що "рашка" нам їх не навязувала . Самі дали себе розвести. Спрацював принцип - обіцянка цяцянка - дурному забавка.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Обличчя нової влади.
« Прочитано #905 : 14 Грудня 2015, 23:14:04 »

Спрацював принцип - обіцянка цяцянка - дурному забавка.
Шановний то до ... біди щось пояснювати солодкому електорату. Як сказали так і проголосували, можливо трохи самі пустили рожеві слюні мовляв "Він мову знає, мілійонер він, по-ненашому шпрехає і красти не буде бо богач" БАжаю всім проголосувавшим за потрошенка щасливо зоставатися а решті: УЛИБАЄМОСЬ І ПАШЕМ А ПОТІМ ЗДИХАЙМО  :prapor:
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #906 : 15 Грудня 2015, 03:03:32 »

[hide login=1 karma=5][/hide]
« Останнє редагування: 15 Грудня 2015, 11:59:01 від yurko »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #907 : 15 Грудня 2015, 11:59:27 »

Цікава думка про конфлікт Авака-Саака
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #908 : 15 Грудня 2015, 12:26:03 »

 Дожили! В Киеве торгуют продуктами Лугандона (фото)
В одном из киевских магазинов продают торты, где на упаковке в графе адрес производителя указана «Луганская народная республика». Об этом пишет на своей странице депутат Алексей Гончаренко, передает корреспондент RUpor`a.

«Мой коллега народный депутат Игорь Насалык нашел этот торт в одном из киевских магазинов. На упаковке белым по синему указан адрес производителя – «Луганская народная республика». Возникают вопросы - как такое возможно, чтобы в разгар войны с сепаратизмом в столице Украины продавались товары с оккупированной территории? Как они сюда попадают? Почему находятся магазины, которые соглашаются их реализовывать?

Людей в столице приучают к тому, что, якобы, существует такая «республика», и вот вам от нее тортик. Что будет дальше – листовки, агитплакаты? Кроме того, выручка от каждого купленного товара идет в общак террористов, окопавшихся на нашей восточной территории», — написал нардеп.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #909 : 15 Грудня 2015, 12:42:27 »

Це цікавіше ;)
Цитувати (вибране)
Анатолій Гриценко
·

Для народного споживання і для власного.

Відбулося засідання Національної ради реформ.

Перше повідомлення - для народного споживання: жбурляння Аваковим у Саакашвілі склянки з водою, жорстка перепалка і взаємні звинувачення за участю Яценюка, Авакова і Саакашвілі.

Друге повідомлення - для власного споживання владою: Порошенко оголосив твердий курс на прискорену приватизацію тисяч державних підприємств.

Свої власні підприємства Президент-олігарх продавати не хоче - йому це невигідно, бо в умовах кризи ціна продажу низька. Зате державні підприємства він хоче розпродати швиденько, з тієї ж самої причини - йому і придворним олігархам вигідно скупити їх саме в умовах кризи, в кілька разів дешевше, ніж довелося б заплатити в стабільних умовах.

Моралі - нуль, цинізм і жадібність - зашкалюють!

Перше повідомлення виплеснеться на всі канали - нехай народ споживає це видовисько. Друге повідомлення на цьому галасливому фоні загубиться і не приверне уваги людей, що, власне, злодійкуватій владі і потрібно.

Хто це може зупинити? Парламент. Як? Не голосує за приватизаційний проект Уряду Порошенка-Яценюка. Чи це реально? Дотепер вдавалося, десять разів уже голосували, але 226 "за" не було. Порошенко нервує і вимагає прискорити. Поспішає, раптом не встигне...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #910 : 15 Грудня 2015, 12:58:43 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=lpfOrUN9yKw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=lpfOrUN9yKw</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #911 : 15 Грудня 2015, 15:09:52 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #912 : 15 Грудня 2015, 22:37:30 »

Як на мене це початок кінця цієї влади. Можливо і України, як держави.
Порошенко зробив ставку не на країну, а на бабло. Мабуть інакше вже не міг. Занадто тісно заплутані і погрузлі  у спільному грабуванні.
http://www.bbc.com/ukrainian/news_in_brief/2015/12/151215_rl_prime_statement
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #913 : 15 Грудня 2015, 22:44:59 »

Як на мене це початок кінця цієї влади. Можливо і України, як держави.
Порошенко зробив ставку не на країну, а на бабло. Мабуть інакше вже не міг. Занадто тісно заплутані і погрузлі  у спільному грабуванні.
http://www.bbc.com/ukrainian/news_in_brief/2015/12/151215_rl_prime_statement

 як колись казав Майкл Щур - тридибілінг , ну а свою думку про цей триумвірат я вже висказував.  :ganba
« Останнє редагування: 16 Грудня 2015, 07:19:03 від yurko »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #914 : 16 Грудня 2015, 07:21:43 »

Просто ще хотілося вірити що хоч один...
Навіть мені, який за нього не голосував.
Бо думалося, що може хоч зрозуміє, що повторить долю Януковича і то його підштовхне...
Але, як я завжди казав, люди не міняються!  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #915 : 16 Грудня 2015, 07:24:23 »

Але що мене ще гнітить - що люди, які за нього проголосували у великій мірі ще й досі вважають, що або правильно зробили, або "і так більше не було за кого"  :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #916 : 16 Грудня 2015, 07:27:43 »

То ж я наново
відкрив голосування
В шапці теми.
Цікаво ,чи щось змінилося. Бо часто чую про нульовий рейтинг прем'єра, а за президента чогось мовчать.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #917 : 16 Грудня 2015, 07:36:15 »

Що значить маніпуляція. Як легко людям щось впарити нині...
Ще до березня його потерпіть, а там...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #918 : 16 Грудня 2015, 12:15:34 »

Що значить маніпуляція
для того щоб зрозуміти поступки сьогоднішніх можновладців , хлопці , вивчайте ТОРУ , тоді тяжко буде щось комусь впарити . Порошенко з Яценюком дуже добре один одного розуміють , а що гоям розказати , вони вже придумають . Гої не люди , сіна і в стойло. 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #919 : 16 Грудня 2015, 14:39:58 »

Щойно дивився відео на 112 каналі про конфлікт Саакашвілі і Авакова . Супер  :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь