Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Ви голосували за Порошенка? Чи задоволені ви діями  Президента Порошенка?

Так, я за нього голосував і задоволений ним.
Я за нього голосував але не задоволений його діями і знаю за кого проголосував би сьогодні..
Я за нього голосував, не задоволений його діями але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, і знаю за кого проголосував би сьогодні.

Автор Тема: Обличчя старої влади.  (Прочитано 458239 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Обличчя нової влади.
« Прочитано #380 : 12 Січня 2015, 13:27:15 »

Хаділ даліко но нє нашьол вуман  :pardon
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #381 : 12 Січня 2015, 13:57:13 »

Кому вірити?
А хіба то взаємовиключні речі???

Так в Інтерпол подали. Ні до Росії не зверталися. Бо реально владі його тут не треба. Ворон воронові...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #382 : 12 Січня 2015, 14:09:36 »

Ні мені не треба.Кого то сильно цікавить може собі пошукати.


http://www.interpol.int/notice/search/wanted/2014-13031

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обличчя нової влади.
« Прочитано #383 : 12 Січня 2015, 20:01:05 »

Ні, ну я Авакава теж не сприймаю, але ж давайте шукати істину разом:
Так в Інтерпол подали. Ні до Росії не зверталися.
"Оголошені в міжнародний розшук Інтерполу ( червона картка-затримання для екстрадиції в Україну): Янукович Віктор Федорович, Янукович Олександр Вікторович, Азаров Микола Янович, Багатирьова Раїса Василівна, Колобов Ю. В. ( екс-міністр фінансів України), Дзекон Р. Б. ( екс керівник Укртелекому)", – повідомив він.
За його словами, таке рішення Інтерпол прийняв "сьогодні, через кілька місяців з моменту звернення в березні 2014 року".
Аваков нагадав, що подавати запит про видачу можна лише після затримання підозрюваного, а Росія досі нікого з колишніх українських чиновників не затримала.

Ніби логічно  :unknow
Записаний

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Обличчя нової влади.
« Прочитано #384 : 12 Січня 2015, 21:34:10 »

Може досить безтолкової біліберди.  :evil Ну появилась на сайті ІП інформація про розшук януковича, а де решта? Чи то може так фейки клепали,  :D що забули про те, що народ сам може перевірити інформацію і прийшлось в догонку виправляти.  :=) Далі всі якось швидко забули, що тюльку свого часу теж розшукував інтерпол,  :towall а пан аваков прямо з міжнародного розшуку  :censore потрапив в крісло міністра внутрішніх справ. А пастор куриная жопа турчинов ще після помаранчевої, будучи головою СБУ успішно знищив справу могилевича,  :o якого розшукують США і ЄС.  :-[ Ось такі пироги, перелік можна продовжувати. А народ і далі поїдатиме свіжу лапшу, щойно зняту з власних вух.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади.
« Прочитано #385 : 12 Січня 2015, 23:51:03 »

ого, до чого такі емоції?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #386 : 13 Січня 2015, 08:42:00 »

Скоро весна  :-D  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


antoshka

  • Початківець
  • *
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 40
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2018, 07:23:43

    Звідки: HYY
Обличчя нової влади.
« Прочитано #387 : 13 Січня 2015, 20:57:17 »

Депутаты доработали бюджет, подняв себе зарплату - Павловский

http://www.unian.net/politics/1031516-deputatyi-dorabotali-byudjet-podnyav-sebe-zarplatu-pavlovskiy.html

 :o  :ganba
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #388 : 13 Січня 2015, 21:27:54 »

Красави!!!

Ну хіба ж не за то люди на майдані вмерли  :bouquet:

Перефразовуючи прислів'я: війна іде, а дерибан цвіте!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади.
« Прочитано #389 : 15 Січня 2015, 11:28:11 »

Цитувати (вибране)
Кличко хоче безкоштовно віддати столичним прокурорам 10 гектарів під будівництво житла (документ)
http://kiev.unian.ua/1032134-klichko-hoche-bezkoshtovno-viddati-stolichnim-prokuroram-10-gektariv-pid-budivnitstvo-jitla-dokument.html
 :ganba :ganba :ganba
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #390 : 15 Січня 2015, 11:45:55 »

Зараз підніметься хай, Вітя зрозуміє, що його підставили і відіграє назад  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади.
« Прочитано #391 : 17 Січня 2015, 12:42:14 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=fIgY64MguqE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=fIgY64MguqE</a>
 :facepalm:
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Обличчя нової влади.
« Прочитано #392 : 17 Січня 2015, 20:51:27 »

Трішки застаріла інформація (піврічної давності):
Ваш парламент безумный! - грузинский реформатор Каха Бендукидзе. Автор экономического чуда Грузии рассказал, что мешает Украине достичь таких же результатов.
http://news.bigmir.net/ukraine/834140-Vash-parlament-bezumnyj----gruzinskij-reformator-Kaha-Bendukidze?utm_source=MailingList&utm_medium=email&utm_campaign=Weekly14_31_4
Приховано: Показати
Советник Президента Каха Бендукидзе считает, что Украина потеряла пять месяцев для реформ.

Об этом он рассказал на встрече с Бендукидзе, которая организовала Киевская школа экономики (KSE), пишет ЛигаБизнесИнформ.

«Правительство сделало некоторые правильные шаги, но этого очень мало. Вы потеряли уже пять месяцев для реформ. Ваш парламент просто безумный!», - говорит Бендукидзе.

По его словам, парламент за последние месяцы успел напринимать законы, которые увеличивают и без того раздутый и невыполнимый бюджет: «Например, в сфере образования. Запрет закрывать школы и решение поднять стипендии студента. За какие деньги? Денег нет!».

При этом он не стал снимать ответственности и с министров. «Я разговаривал с одним министром, - говорит Бендукидзе. - Он жаловался, что его законопроект провалили. А кто конкретно представлял в Раде его законопроект, министр так и не смог ответить. Когда мы проводили в Грузии закон о приватизации земель, я полтора месяца практически жил в парламенте. Убеждал, пил кофе с депутатами, доказывал, что вреда не будет. И так закон был принят».

Также грузинский реформатор отмечает, что в Украине «чудовищно раздут госаппарат». «Масса вещей регулируется. Регулируются даже такие вещи, которые никому в мире не приходит в голову регулировать. Например, севооборот!», - удивляется он.

«Когда мы занялись реформированием Пенсионного фонда в Грузии, - рассказывает Каха, - мы обнаружили, что 30% пенсионеров не существуют. Полагаю, что у вас также есть "мертвые души"», - говорит советник.

Бендукидзе отмечает, что нельзя провести идеальную реформу. «Всегда будут ошибки, но нужно действовать. Есть два вида реформ: быстрые и долгосрочные. В самом начале Грузия отменила больше половины небольших налогов. Эффект был получен уже на следующий год. В 2004 году налоги составили 13% по отношению к ВВП. В 2005-м - 21%, в последующие годы этот коэффициент возрастал на 1% ежегодно. Сейчас соотношение получаемых налогов к ВВП составляет 27%, - говорит он. - В течение последующих 8 лет происходили постоянные усовершенствования в реформах».

Каха Бендукидзе, Советник Президента Украины
bloknot.ru
Каха Бендукидзе, Советник Президента Украины
 "Сейчас решается вопрос, будет ли существовать украинское государство как таковое, или нет. Я смотрю на вас, украинцев, и мне кажется, что вам все равно!"
Налоговая реформа в Грузии проходила совместно с Минфином. Некоторые небольшие налоги были просто упразднены. Когда ушли возможности для персональной коррупции, стало ясно, что проверять некоторые предприятия или виды деятельности просто экономически нерентабельно, отмечает грузинский эксперт.

Бендукидзе также ругал не только чиновников и власть, но и простых граждан:

«Сейчас решается вопрос, будет ли существовать украинское государство как таковое, или нет. Я смотрю на вас, украинцев, и мне кажется, что вам все равно! Вы очень пассивны. Вам не нужны реформы, потому что вы за них не боретесь! Где демонстрации за снижение налогов? Где шествия с требованием проведения реформ? И кому я это говорю? Вам, людям, которые только что совершили восстание и свергли предыдущую власть. Но вы успокоились и расслабились! Я был в Администрации президента, там, на ступенях, ночуют люди, дети которых умирают в окружении. Они пытаются их спасти. Вот они действительно борются! А вы не боретесь. Вы встречаетесь, разговариваете, пьете кофе и потом расходитесь. Так вы потеряете страну».

Читай также: Реформы взаймы. Чему грузины могут научить украинцев

«Сейчас у Украины ключ от ситуации в мире. Но люди, которым достался этот ключ, слишком мелки, чтобы с ним справиться. Оккупация Россией Крыма разрушила пост-ялтинский мир, когда страны оставались в своих границах. Если Украина сможет отстоять свою независимость и территориальную целостность, это даст надежду на освобождение захваченных территорий и в Грузии, и в Молдове. И я очень на это надеюсь», - резюмировал Бендукидзе.

Ранее бывший пресс-атташе посольства Грузии в Украине Бачо Корчилава написал, что Каха Бендукидзе не хочет возвращаться в Киев, из чего некоторые сделали вывод, что Бендукидзе отказался от сотрудничества с украинскими властями. Однако подтверждения этой информации нет.
Записаний

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Обличчя нової влади.
« Прочитано #393 : 18 Січня 2015, 14:28:11 »

грузинский реформатор Каха Бендукидзе. Автор экономического чуда Грузии рассказал, что мешает Украине достичь таких же результатов
Дістали вже з тими "Чюдо мынистрами из солнэчнай Гrузыи". Про яке економічне чудо грузії ви говорите пишете. Пусте пропгандистське базікання на фоні бажання красиво і легко жити та завищеного почуття власної важливості. Якщо ви зі мною не згідні, то покажіть (назвіть) мені грузинський продукт (автомобіль, компютер, станок ЧПУ, супутник, ...) Боржомі і мандарини до уваги не брати.
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади.
« Прочитано #394 : 18 Січня 2015, 15:19:48 »

Цитувати (вибране)
Якщо ви зі мною не згідні, то покажіть (назвіть) мені грузинський продукт (автомобіль, компютер, станок ЧПУ, супутник, ...)
в тому то і чудо, що нічого нема, а живуть краще за нас, а у нас все є, а живемо в гівні
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #395 : 18 Січня 2015, 16:13:36 »

Я розумію чому і для чого кличуть грузинів і інших.
Я не розумію тих, що йдуть на ті посади.
Вони або блазні і вирішили підзаробити бабла, або недалекоглядні ідеалісти.

Відповідь від: 18 Січня 2015, 16:12:27
Ому б тут не обговорити фразу Коцаби про відсутність політичної волі у президента. Не в контексті війни, а в контексті боротьби з корупцією і реформ?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Обличчя нової влади.
« Прочитано #396 : 18 Січня 2015, 18:22:38 »

в тому то і чудо, що нічого нема, а живуть краще за нас

Звідки така інформація. Зомбоящик і пархатий анал 1+1.  :dopovid Якщо так, то вам батенька пора лікувати ФГМ. Показують як там збудували декілька проєбизнес центрів. Ти поїть подивись глибинку. Про нашу країну теж можна зняти красивий матеріал. Для прикладу зараз говорять про покращення життя, в порівнянні з януковичем, а де воно. А покращення в сьогодншніх керманичів україною і в тих самих грузинів. Словом нова влада працює в стилі "Піпл хаваєт"
« Останнє редагування: 18 Січня 2015, 18:40:45 від sokol »
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади.
« Прочитано #397 : 18 Січня 2015, 18:31:59 »

Средняя месячная зарплата в Грузии составляет 898,7 лари (450доларів)
http://bizzone.info/finance/2014/1395167009.php
Записаний

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Обличчя нової влади.
« Прочитано #398 : 18 Січня 2015, 18:52:46 »

Клоуне, ти далі постиш фейки. В Україні зарплата також висока, тільки не в усіх. Фокуси статистики і трошки недоговорювання + ЛПП від "незалежних" ЗМІ і піпл схавал, в даному випадку про грузію. Тут доречно згадати анекдот "про дві курки і третю яка вийшла в результаті математичних дій". Ти хоч розумієш, що таке економіка і що таке товарооборот, або імпорт від експорту відрізняєш. І просте питання, якщо ніхто нічого не виробляє, то що споживають, чим харчуються, на чому доставляють товари, чим пересуваються, як освітлюють будинки і вулиці? Якщо це все імпортується, то чим розплачуються?  :fool
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади.
« Прочитано #399 : 18 Січня 2015, 19:12:47 »

Цитувати (вибране)
Клоуне,
пнх, я тебе не обзивав, хоча треба було. запости тоді не фейк, а то тільки вмієш своїми уявленнями доказувати
Відповідь від: 18 Січня 2015, 19:05:43
Цитувати (вибране)
І просте питання, якщо ніхто нічого не виробляє, то що споживають, чим харчуються, на чому доставляють товари, чим пересуваються, як освітлюють будинки і вулиці? Якщо це все імпортується, то чим розплачуються?
клоуне, а ти знаєш чому одні з найбагатших країн Люксембург чи Сінгапур, там дуже багато чого виробляється? чи то тоже фейки що то багаті країни?
Записаний