Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Ви голосували за Порошенка? Чи задоволені ви діями  Президента Порошенка?

Так, я за нього голосував і задоволений ним.
Я за нього голосував але не задоволений його діями і знаю за кого проголосував би сьогодні..
Я за нього голосував, не задоволений його діями але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, і знаю за кого проголосував би сьогодні.

Автор Тема: Обличчя старої влади.  (Прочитано 458322 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Обличчя нової влади.
« Прочитано #340 : 06 Січня 2015, 22:59:25 »

Юра мр то міська рада. Тут навіть на форумі скорочення бачив КМР Калуська Міська Рада
Відповідь від: 06 Січня 2015, 22:54:23
Бхагавадгіти...
Я потух  :D як спобував вимовити
Відповідь від: 06 Січня 2015, 22:56:11
От за що я тебе люблю, так то за широту ізлагаємой мислі!
Але роблю купу помилок коли пишу і з пунктуацією не дружу  :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Обличчя нової влади.
« Прочитано #341 : 07 Січня 2015, 08:57:26 »

o, пернаті активізувались. Очевидно, Путін на час зимового затишшя в боях реальних збільшує тиск на віртуальному фронті.

уже досить помітно нагнітання панічних та депресивних настроїв на різних ресурсах.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #342 : 07 Січня 2015, 09:38:19 »

Йде гра "хто перший здасться". Пу знає, що у його країни більший резерв і сподівається, що поки вони сохнуть - ми здохнем.

А Порох маючи лише меншу половину влади не хоче йти на конфронтацію з Кролегом, який сподівається, що якщо у ситуацію не втручатися, то вона сама виправиться. Проблема у тому, що державний апарат вимагає бабла, а брати вже нема звідки.
З середини вже і так всі бідні, а зовні без реформ (але реальних!) вже не дають.

Тому Пу штормить, аби прискорити бунт невдоволених, а наші запихають голову в пісок, щоб не дратувати тих хто може підняти бунт своїм виглядом.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Обличчя нової влади.
« Прочитано #343 : 07 Січня 2015, 10:14:02 »

Собака коли немає роботи... :D  А я в таких випадках відповідаю на вашому гавнофорумі "вселенського маштабу"  :D  про даний форум можу сказати:
Приховано: Показати
Зібралась купка дегенератів-школярів, наробили по декілька облікових записів, пререлогінився і вже інший користувач. Таким чином самі себе питають, самі собі відповідають і самі дають оцінку (позитивну звісно) :pidstolom: Згадав приказку. "Біда україни в тому, що люди, які вміють керувати країною, працюють перукарями, або таксистами" А тепер виявилось що й адміністраторами провінційних сайтів і форумчанами на них
Вас батенька yurko/romashkin і ще декого звідси, в команду кличка, а ще на допомогу вам запросити дженіфен псакі, то тоді вже ми заживемо...  "Маски шоу", "цирк шапіто" і навіть "задорнов" втратять клієнтуру, всі будуть іхати в наш цирк.  :=)  8)
« Останнє редагування: 07 Січня 2015, 10:23:05 від yurko »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #344 : 07 Січня 2015, 10:26:40 »

Так суто формально. Образа форуму як такого хіба не є образою форумців?
Мабуть від того, що людина викидає лайно на всіх відразу, а не на кожного окремо кількість того лайна не змінюється.

тож товаришу sokol тобі висловлюється попередження за образу форумців і форуму в цілому.

Що далі знаєш  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Обличчя нової влади.
« Прочитано #345 : 08 Січня 2015, 03:42:44 »

Всіх цих шо зара в зраді і км і ап ну і частково в мр України взяти і посадити в декілька барж десь біля Одеси, випустити в море і потопити а трупи показово порозвішувати
Ти прямо як бацька Лукашенко мовиш: "щоб навесті порядок в Украіне надо расстрелять всю Вєрховну Раду. А поцім расстрєлять і тєх, хто прідє до ніх на похорон".
Зібралась купка дегенератів-школярів, наробили по декілька облікових записів, пререлогінився і вже інший користувач.
Ну, щоб переконатись у зворотньому потрібно хоч раз прийти на форумівку в реалі...До речі юрко і ромашкін - то два різних адміністратора ;).
Записаний

antoshka

  • Початківець
  • *
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 40
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2018, 07:23:43

    Звідки: HYY
Обличчя нової влади.
« Прочитано #346 : 08 Січня 2015, 11:17:32 »

http://tabloid.pravda.com.ua/photos/54ad1a5698db3/
Губи від природи  :fool
Відповідь від: 08 Січня 2015, 11:14:08
Порошенко у Львові перед Новим роком.
http://fakty.ictv.ua/ru/index/read-news/id/1538509
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #347 : 08 Січня 2015, 11:35:07 »

Щойно подивився "Еспресо". Гостем у студії був Андрій Новак.

Волосся дибки стає. Чоловік простими реченнями відкриває очі на сутність нового уряду і прем'єра!
В бюджет 2014 насправді недопоступила чверть податків!!!
На основі "липових" даних сформовано бюджет 2015 і він відповідно від самого початку такий, що не буде виконаний!
Знову будуть кредити, які віддаватимемо ми з вами у вигляді все нових і все більших податків, а мінімум чверть їх і далі буде розкрадено!  :o  :(  якщо і далі буде Яценоїд і не зміняться хоча б міністри економічного блоку.

 
Відповідь від: 08 Січня 2015, 11:32:30
Думаю пізніше буде відео на Ютьюбі -то викладу. Але то видовище досить гнітюче, тому людям зі слабкими нервами краще не дивитися
Відповідь від: 08 Січня 2015, 11:33:29
А поки старіше відео

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=DXqW3xtGqow" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=DXqW3xtGqow</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Обличчя нової влади.
« Прочитано #348 : 08 Січня 2015, 11:57:11 »

Щойно подивився "Еспресо". Гостем у студії був Андрій Новак.
Він просто прагматик і реаліст, дивувало завжди що м ЗМІ всі цикавилися і цікавляться його думкою, а в Уряди - зась... :unknow
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 15:07:23

    Звідки: Українська
Обличчя нової влади.
« Прочитано #349 : 08 Січня 2015, 11:57:25 »

Цитувати (вибране)
відкриває очі на сутність нового уряду і прем'єра!
та він вже показав за перших півроку що ні на що не здатен
Записаний

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Обличчя нової влади.
« Прочитано #350 : 08 Січня 2015, 12:02:57 »

Почну не з теми
Цитувати (вибране)
Образа форуму як такого хіба не є образою форумців?
Ти мабуть вирішив, що
Приховано: Показати
володієш виклюним правом на даному форумі і сам почав із образ. То виходить, тобі можна ображати, а іншим ні??? Чи здачу отримувати не полюбляєш? Що до погроз банькою. Здивуву дід бабу членом називається. Тутешня звичка проста, коли немає можливості подолати опонента з допомогою аргументів- застосовують бан, приклад yaro my, демонструє вашу слабкість. Про теперішню ситуацію в державі тут попреджали, ще на початку майдану, пояснювали, що це в помаранчевої команди дубль другий. Але память в нашого народу слабенька, забули кидалово від рижих. Той самий шарій про це гарний ролик склепав <a href="https://www.youtube.com/watch?v=seHngkEfdkA" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=seHngkEfdkA</a> І колоніальну політику країн європи та США ніхто не памятає, або й не знав ніколи. Всі чекають на месію, який прийде і зробить диво, як у казці всі прокинуться батими і щасливими наступного дня.
За что боролись на то и напоролись кажуть. Соскин про цю команду говорить дуже класно <a href="https://www.youtube.com/watch?v=w3yzIRESJ5w" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=w3yzIRESJ5w</a>
Приховано: Показати
Ще згадав анекдот. Коли чоловік сидить на застіллі і дуже захотілось по тяжкому, а вийти немає як. І цей чоловік собі в голові повторює: "я не хочу в туалет, я не хочу в туалет, ... Тут природа взяла верх, чоловік не втримав, сидить і повторює собі в голові: "це не я, це не я, ... Так само ви кричали банду геть, вибрали ще гіршу банду, головорізів і кричите нова влада краща.
Тому скільки не кажи цукр в роті солодше не стане. Що до зустрічей форумчан то:
Приховано: Показати
1 На це в мене немає часу, 2 Я не прихильник сікори. Про що я буду з школярами типу Олег Савка говорити. Він бовдур, напостив фото в військовій формі а на війну не йде. Ось такі в нас герої. Як скакати, кричати, бити морду не згідним, постити фото в військовій формі то бігом, всі герої а як долати наслідки свого скакання (війну),  то нема кому.
« Останнє редагування: 08 Січня 2015, 12:38:21 від yurko »
Записаний

Бокірг

  • Початківець
  • *
  • Карма +5/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 48
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2015, 17:06:17

    Звідки: Хмельницького
Обличчя нової влади.
« Прочитано #351 : 08 Січня 2015, 12:03:23 »

Йде гра "хто перший здасться". Пу знає, що у його країни більший резерв і сподівається, що поки вони сохнуть - ми здохнем.
Щоб зрозуміти размір гри, треба розглядати в масштабах геополітики, тобто втих масштабах, в яких реально це все відбувається. Якшо дивитись фрагметарно, кусок: Україна-Росія - нічого не буде видно.
Реально, Росія повстала проти гегемонії США, бореться за свою незалежність, пробує відновити імперію. США є імперією світового масштабу, Англія також імперія (Канади, Австраліїї - протекторати Англіїї по закону), Китай будує імперію на манер США. Росія будує свою імперію, союзник її Китай.
Україна зара колонія (фактично) США та ЄС, Росія бореться за Україну як свою колонію. В цьому реченні весь смисл війни на Україні.
Реальний вихід зберегтись Україні - тільки незалежність.
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Обличчя нової влади.
« Прочитано #352 : 08 Січня 2015, 12:08:22 »

напостив фото в військовій формі а на війну не йде. Ось такі в нас герої. Як скакати, кричати, бити морду не згідним, постити фото в військовій формі то бігом, всі герої а як долати наслідки свого скакання (війну),  то нема кому.
З цим згоден, бо багато хто в формі ходив...тепер не ходять)))) бо це вже реальність

Відповідь від: 08 Січня 2015, 12:06:12
Тілльки Війна - не наслідок скакання  :!! тут би й мінус поставив.
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #353 : 08 Січня 2015, 13:30:27 »

та він вже показав за перших півроку що ні на що не здатен
А як він міг бути здатен, коли верхівка не бажає змін???
Відповідь від: 08 Січня 2015, 12:35:12
Він звісно не істина в останній інстанції, у нього звісно можуть бути якісь особисті мотиви для критики Кролега але варто прислухатися до основних моментів і побачимо, що ніхто з уряду навіть не пробував апелювати чи спростовувати!

Та навіть якщо лише третина з того, що він каже правда - єдиний варіант відставка принаймні Кроля!
Відповідь від: 08 Січня 2015, 13:06:16
Якщо вже у нас дійсно така система, що напрями і методи вибирає і впроваджує сам прем'єр, а міністри лише виконавці то хай і бере на себе відповідальність сам прем'єр. Але відповідальність конкретну!
Прийшов, побув пів року - рік, показав перед приходом, що має зробити - потім результат. І не просто у відставку, якщо не справився, а повна заборона будь-якої політичної діяльності у цій країні - пожиттєво.

Інакше ніколи нічого не поміняється. Він вчора кричав "куля в лоб", кричав що він камікадзе і що треба робити реформи, а через 9 місяців вже кричав, що не дай бог не візьмете мене знов на прем'єра то я вам у ВР зроблю демарш...

Показав лице, що й казати. Шкода, що не всі й досі то зрозуміли.

Ну і шкода, що нема поки нинішнього відео.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обличчя нової влади.
« Прочитано #354 : 08 Січня 2015, 15:38:12 »

Він вчора кричав "куля в лоб", кричав що він камікадзе і що треба робити реформи, а через 9 місяців вже кричав, що не дай бог не візьмете мене знов на прем'єра то я вам у ВР зроблю демарш...
Мені ясно було ще влітку ,тоді коли він нібито йшов у відставку,що  то дурні тупі понти.Його батагом не виженеш не те що сам піде.
От хай валив би вже і того лисого кровавого пацтора з собою брав. :evil Але підуть хіба тоді як коломийському їх вже не треба буде.
Записаний

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #355 : 08 Січня 2015, 15:49:06 »

Ну і шкода, що нема поки нинішнього відео.

Вже дивлюся
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #356 : 08 Січня 2015, 16:00:16 »

Де???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #357 : 08 Січня 2015, 16:20:23 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=lCF3m2qcni4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=lCF3m2qcni4</a>


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=8Lx_ePNbPKU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=8Lx_ePNbPKU</a>
Відповідь від: 08 Січня 2015, 16:06:32
Подивився обидвi частини , що ж будемо чекати и надiятись на кращий уряд.
« Останнє редагування: 08 Січня 2015, 17:43:03 від yurko »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #358 : 08 Січня 2015, 17:51:35 »

Там навіть по ЄСВ нема зменшення, бо 2 мінімалки будуть йти по 41% і лише то що більше тієї суми по 16%  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #359 : 08 Січня 2015, 19:57:13 »

Ну і ще для тих, хто кинувся записувати нерухомість на родичів (ну і для самих "родичів").

Справа у тому, що у прийнятих змінах до кодексу не сказано, що "будуть обкладатися податком власники житла площею..."
там сказано, що "будуть обкладатися податком квартири і будинки".
Тобто якщо у вас квартира в 100 м. кв. ЗАГАЛЬНОЇ площі, то 2, 3 чи 5 власників тієї квартири заплатять разом (розділять суму) (100-60)* 24 грн.
При чому заплатять одноразово, за весь рік.

І те, що було згадано у інтерв'ю - отой множник 24 місцева рада може собі прийняти скажімо 100 грн, бо от наприклад у Калуші на медицину треба, чи водотеплосервіс   ;)
Відповідь від: 08 Січня 2015, 18:52:14
І в той же час

Канцлер Німеччини схвалює українські успіхи в реформах


Ну ясно, сама вона не читала, що саме вони там наприймали і які "реформи" нас чекають, але ж є всякі там радники. оглядачі...
Мабуть німцям легше дати бабло навіть знаючи, що половину вкрадуть, ніж допустити дефолт України.
Отак ми ще з пів року будемо шантажем бабки видурювати.

Відповідь від: 08 Січня 2015, 19:39:24
Тут більш реалістична оцінка
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.