Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Ви голосували за Порошенка? Чи задоволені ви діями  Президента Порошенка?

Так, я за нього голосував і задоволений ним.
Я за нього голосував але не задоволений його діями і знаю за кого проголосував би сьогодні..
Я за нього голосував, не задоволений його діями але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, і знаю за кого проголосував би сьогодні.

Автор Тема: Обличчя старої влади.  (Прочитано 458305 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обличчя нової влади.
« Прочитано #20 : 31 Березня 2010, 18:11:45 »

Євробачення не є конкурсом музики,чи змаганням музикантів
воно в европах створювалось як телешоу,для розкрутки самого телебачення
а ви жюрі,арфуш,
тфу,одни понті і гомосятіна(у жюрі і виконавців есстно) :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Обличчя нової влади.
« Прочитано #21 : 31 Березня 2010, 19:56:39 »

Tork
У Франції президентом країни став мадярський жид, а в США взагалі африканець.
Стоп стоп Ви прочитайте біографіі обох де народились і чи говорять на державних мовах держав якими керують.Як на державній роботі може робити той клоун?Як підписати документ коли він незнає що там написано?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Обличчя нової влади.
« Прочитано #22 : 01 Квітня 2010, 08:37:00 »

а в США взагалі африканець.
Ну США я би в цьому плані взагалі не брав би до уваги, бо хіба існує така національність як американець? Та ні, є лише громадяни США, яких і мож навзвати американцями, але це не є нація, бо ж ця держава формувалась на континенті Північна Америка із різного зброду зі всього світу. :)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обличчя нової влади.
« Прочитано #23 : 01 Квітня 2010, 10:22:46 »

Ну США я би в цьому плані взагалі не брав би до уваги, бо хіба існує така національність як американець? Та ні, є лише громадяни США, яких і мож навзвати американцями, але це не є нація, бо ж ця держава формувалась на континенті Північна Америка із різного зброду зі всього світу.
На мою думку Ви не праві
американці - нація,як і аргентинці,кубинці,мексиканці
націю утворюють - національності,в рамках умовних або конкретних державних кордонів
чи віднести до украінськоі нації наприклад ,греків,яки росселялися на землях сучасноі херсонскоі обл.
с часів київськоі русі,і сохранили свій побут і культуру
чи вони є лише громадяни України
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Обличчя нової влади.
« Прочитано #24 : 01 Квітня 2010, 10:27:02 »

ще трохи вернусь до тих обличчь,які мали відношення до укр. відбору євробачення. Ось які характеристики їм надав Олег Вергеліс:

В. АРФУШ – дивна пташка в українському співочому пісенному садку… Тепер, виявляється, головний музичний «експерт» на всі випадки буремного телевізійного життя! І звідкіля такий узявся? І чому саме цей видавець таблоїду має формувати ідеологічний та мелодичний світогляд – і не лише у зв’язку з Євробаченням? Запитання аж занадто філософські для тих, хто знає про його буремну кар’єру… А може, разом з Альошею вони вже десь разом співали? Хоча б на «Дні Донецька». Таке відео з нашою євроемісаркою, до речі, активно крутиться у Ю-ТУБІ.

Є. БЕНКЕНДОРФ – найрозумніший продюсер, обличчя (доволі виразне) головного офіційного українського каналу…

У різних телезмаганнях він був помічений раніше, але ніколи – у музичному! І чому така честь? І за які заслуги? І чи не перетвориться з часом Перший національний на філіал попсового «Інтера» з головним медійним обличчям – Альошею? Ну як такий фахівець, як Бенкендорф, разом з Арфушем відразу не «відфільтрували» плагіат на відборі? Виставивши країну просто на посміховисько… І таким людям доручають визначати «наші пріоритети». Вони й визначали, утверджуючи свій статус перед мільйонами телеглядачів на тому фаршовому шоу.

В. ІЛАЩУК – найелегантніший екс-кер-

манич Першого і Національного, який насправді «нічого не порушував»… І це дійсно так! У режимі «закритого голосування» немає ніяких відхилень від правил Європейської мовної спілки. Але ж треба знати і місцеві вовчі закони! Потрібно вчасно і голосно попередити Козловського та інших «кращих співаків» про те, що маємо робити… Ми ж не можемо жити й творити далі, не спитавши у них поради...

В. Ілащук, пропіарившись на початку цього євросеріалу, вчинив доволі дивно: просто сховався, кинувши у прірву свого висуванця – Васю з Івано-Франківщини… А хіба ж справжні друзі так чинять?

Г. ГЕРМАН – тут зрозуміло: потрібна була велика медійна показова піар-акція, яка перед мільйонами телеглядачів ствердила б новітні демократичні засади, з якими пришла до народу нова та знову чесна влада… Якщо організувати щось подібне з «переголосуванням» у рамках конкурсу Горовиця, то хто ж це помітить?.. Два-три скрипалі та один піаніст! А тут – вважайте, мільйони. «Демократия в действии!» Не врахували лишень одного: у масовій культурі закони демократії проявляються доволі дивно. Якщо «дозволити» народу самостійно «вибирати» найкращих співаків (або танцюристів), то він такого вже іноді понавибирає, як ті малі діти, яким дозволили, заплющивши очі, забивати собі животи солодкою хімічною бурдою або фальшивим шоколадом… А там – і «Медіком» не забариться. Шоу-біз, поп-культура – ніколи не жили і не житимуть за «демократичними схемами», оскільки лише корупція і право сильного там визначають ідеали. Ганно Миколаївно, хіба не знали?

І. ЛИСЕНКО – гендиректор «Нового», якій дуже хотілось, використавши Євробачення, якось утвердити кар’єрні позиції своїх вихованців із шоу «Фабрика зірок»… І вони там співали! Ці трохи нещасні діти, яким утовкмачили в голови, що вони «співаки», «звёзды», а вони лише дзьобики свої відкривають – і такий сумбур замість музики… Ніби відомий павич рулади виводить у відомому мультфільмі про барона Мюнхгаузена.

…Здавалось би, кожен із них хотів як краще – для себе, а вже потім, можливо, – і для країни. І справа навіть не в тому, хто у травні поїде в те Осло – Тоша, Гоша чи запорізька Альоша… Є набагато серйозніша річ. Новій владі, яка з перших кроків почала піаритись на сумнівному Євробаченні, можливо, варто організувати і свій «конкурс» – на адекватність… І переможе там тільки той, хто впевнено доведе: настав час в Україні відділити «поп» від «держави» (як колись більшовики церкву – від тієї ж держави…). Хай той «поп» співає і гризеться між собою до самого сказу, вони, переконаний, з’ясують усі свої фінансові (звісно ж, не музичні) проблеми… А от держава (в особі кращих радників Президента) має займатись державним – культурою, яку на Євробачення не посилають, тому що її просто… «послали».

Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
Обличчя нової влади.
« Прочитано #25 : 12 Квітня 2010, 13:52:37 »

Кандидати i доктора в урядi Азарова

Цитувати (вибране)
В Кабмине Николая Азарова научные работники на любой вкус: кандидаты технических, юридических, экономических, сельскохозяйственных наук и госуправления, доктора экономических, исторических, философских, геолого-минералогических, медицинских и физико-математических наук, профессора. УНИАН решил ознакомиться с научными достижениями сегодняшних членов правительства и узнать, воплотили ли они в жизнь свои теоретические разработки, заняв почтенные должности.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Обличчя нової влади.
« Прочитано #26 : 24 Квітня 2010, 23:11:08 »

Від пророка Тараса Григоровича Шевченка



Не жаль на злого, коло його

І слава сторожем стоїть.

А жаль на доброго такого,

Що й славу вміє одурить.



І досі нудно, як згадаю

Готический с часами дом;

Село обідране кругом;

І шапочку мужик знімає,

Як флаг побачить. Значить, пан

У себе з причетом гуляють.

Оцей годований кабан!

Оце ледащо. Щирий пан,

Потомок гетьмана дурного,

І презавзятий патріот;

Та й християнин ще до того.

У Київ їздить всякий год,

У свиті ходить меж панами,

І п’є горілку з мужиками,

І вольнодумствує в шинку.

Отут він ввесь, хоч надрюкуй.

Та ще в селі своїм дівчаток

Перебирає. Та спроста

Таки своїх байстрят з десяток

У год подержить до хреста.

Та й тілько ж то. Кругом паскуда!

Чому ж його не так зовуть?

Чому на його не плюють?

Чому не топчуть!! Люде, люде!

За шмат гнилої ковбаси

У вас хоч матір попроси,

То оддасте.
Не жаль на його,

На п’яного Петра кривого.

А жаль великий на людей,

На тих юродивих дітей!
« Останнє редагування: 24 Квітня 2010, 23:18:03 від РЕАЛ »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обличчя нової влади.
« Прочитано #27 : 10 Червня 2010, 20:59:30 »

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #28 : 10 Червня 2010, 22:13:30 »

Від пророка Тараса Григоровича Шевченка
ой, аж тепер перечитав...і ніби і не перший раз то читаю, а таки ПРОРОК!
І те, що там дехто говорить, чому Шевченковий портрет? і т.п. - фігня то все, по нєзнанію.

 
А жаль великий на людей,

На тих юродивих дітей!
Супер! Все в точку, а це особливо.

Відповідь від: 10 Червня 2010, 22:09:47
http://tabloid.pravda.com.ua/brand/4c10b2ffdc93d/

Та хоть Віттон хоть ... Все одно футболка в штани заправлена і живіт понад пасок.
А потім, як у анекдоті, дивуються як їх у таких дорогих шмотках вичисляють шо вони "рашн".
 :D
Було би ще смішніше, якби не відчував себе отим юродивим байстрюком.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Обличчя нової влади.
« Прочитано #29 : 11 Червня 2010, 13:37:23 »

http://obkom.net.ua/news/2010-06-11/1225.shtml
Рух вперед чи повернення в 90-ті?  :duvno

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Обличчя нової влади.
« Прочитано #30 : 06 Липня 2010, 14:48:44 »

Чудова аналітична стаття в дусі Забужко.
Оксана Забужко: На якій підставі група пацанів з баблом вирішує долю 46-мільйонної нації до 2042 року?
http://unian.net/ukr/news/news-385145.html
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Обличчя нової влади.
« Прочитано #31 : 06 Липня 2010, 15:02:48 »

"Ой!.. Єдине, що можна сьогодні публічно озвучити, – що це, за всіма ознаками, короткочасна влада. Ні, не тому, що на Януковича впав вінок… (Сміється. – Авт.)."
  :D   От би ці слова, тай справдилися!

І це дуже співзвучне з моєю думкою )))
   "Знаєте, я у першому турі голосувала за Ющенка. Без особливої надії, що він виграє. Недавно випадково почула від такого самого виборця його, для себе, психологічне пояснення власному вибору: що це як прийти на могилу й покласти квітку. Сказано жорстоко, але точно сформульовано. Я кажу дещо інакше – це те саме, що сказати спасибі за всі його добрі наміри й починання. А чи буде праведником, чи ні, – не знаю, в нас усе можливо.

Звичайно, Ющенко за своїм психологічним складом – не політик. Це не його терен, на цьому полі він не вміє грати.

Історичні підсумки його президентства підбивати ще рано, але один, як на мене, вже очевидний, і мав би послужити суспільству добрим уроком для «подорослішання».   Ющенко – реально, – те найкраще, що могла запропонувати виборцям наша «неорадянська» політична система. За людськими якостями, за елементом моральним – віри, переконань, духовних цінностей, які в нього є і які він як президент старався відстоювати, хай і не завжди вміло... Найлюдяніше, що могло «вціліти» всередині системи. І цього виявилось драматично не досить, щоб її змінити. Звідси висновок – система сама зсередини себе оновитися не може. Навіть коли її очолить «хороший». "

"Для того, аби була нормальна функціонуюча демократична країна, має бути насамперед розвинене громадянське суспільство. Тут не досить один раз вийти на Майдан. А наше громадянське суспільство лише вчиться спинатися на ноги… "

« Останнє редагування: 06 Липня 2010, 15:26:08 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Обличчя нової влади.
« Прочитано #32 : 06 Липня 2010, 21:08:46 »

 А я ще відкрив для себе термін та його значення слова  хуцпа.           Згадуються багато прикладів  з життя де визначальним у досягненні результату була хуцпа

..."Чим він блискуче володіє, ( про Табачника) це мистецтвом хуцпи. Я, до речі, не розумію, чому цей термін досі не ввійшов у наш лексикон, українському політологічному дискурсу його страшенно бракує... Слово «хуцпа» походить з ідиш, але вже давно ввійшло в усі європейські мови. Воно означає верх цинізму й нахабства, що паралізує опонента, – ту «сверхнаглость», яка від початку була головним більшовицьким прийомом у політичній боротьбі. Як казав Ленін: «Действительное впечатление можно произвести только сверхнаглостью». Побутовий приклад хуцпи подає Вікіпедія: хлопець убив своїх батьків і закликає суд помилувати його на тій підставі, що він сирота. Але в багатьох наших діячів виходить не гірше."
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обличчя нової влади.
« Прочитано #33 : 08 Липня 2010, 15:05:25 »

Мені однаково, чи буду
Я жить в Україні, чи ні.
Чи хто згадає, чи забуде
Мене в снігу на чужині –
Однаковісінько мені.
В неволі виріс меж чужими,
І, не оплаканий своїми,
В неволі, плачучи, умру,
І все з собою заберу,
Малого сліду не покину
На нашій славній Україні,
На нашій – не своїй землі.
І не пом`яне батько з сином,
Не скаже синові: “Молись,
Молися, сину: за Вкраїну
Його замучили колись”.
Мені однаково, чи буде
Той син молитися, чи ні…
Та не однаково мені,
Як Україну злії люде
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять…
Ох, не однаково мені. 

Т.Г.Шевченко.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Обличчя нової влади.
« Прочитано #34 : 08 Липня 2010, 21:09:07 »

А я ще відкрив для себе термін та його значення слова  хуцпа.           Згадуються багато прикладів  з життя де визначальним у досягненні результату була хуцпа


Дякую. Справді цікаво. І в яблучко
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Обличчя нової влади.
« Прочитано #35 : 11 Липня 2010, 12:14:24 »

«Залізний господар» України
http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=84299
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Обличчя нової влади.
« Прочитано #36 : 12 Липня 2010, 10:09:56 »

Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обличчя нової влади.
« Прочитано #38 : 12 Липня 2010, 12:41:51 »

 :) піпець,совок такий :=)
Відповідь від: 12 Липня 2010, 12:04:21
добавлю,одно ворье,воровской сходняк :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Обличчя нової влади.
« Прочитано #39 : 12 Липня 2010, 12:47:16 »

В темі "про політику та політиків жартома" вже йде обговорення 60-річчя Яника. Підключайтесь.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»