Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Ви голосували за Порошенка? Чи задоволені ви діями  Президента Порошенка?

Так, я за нього голосував і задоволений ним.
Я за нього голосував але не задоволений його діями і знаю за кого проголосував би сьогодні..
Я за нього голосував, не задоволений його діями але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, але не знаю за кого проголосував би сьогодні.
Ні, я за нього не голосував, і знаю за кого проголосував би сьогодні.

Автор Тема: Обличчя старої влади.  (Прочитано 458326 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1720 : 27 Липня 2017, 16:57:18 »

Зараз багато хто з тих, хто голосував за ПП - кажуть, що незадоволені, але не було кращих кандидатур.
Я таки вважаю, що були  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1721 : 01 Серпня 2017, 21:50:26 »

ПЛЕШИВКУ ВІДМАЗАЛИ :)
Стріляй, вбивай, їби гусей - саме за це ви стрибали в кастрюлях, пиздуваті майдауни.  :ganba
https://www.rbc.ua/rus/news/gpu-zakryla-delo-protiv-pashinskogo-1501592381.html?utm_source=webpush_chrome_news
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1722 : 02 Серпня 2017, 00:37:12 »

ну тепер ти кіловатнік панімаєш , чому я весь час стверджую що Україні варто якомога скоріше почати жити за англійськими чи американськими законами і в першу чергу запросити на посади верховних суддів американців і англічан ?

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1723 : 02 Серпня 2017, 10:15:21 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=n2DtyQvfgek" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=n2DtyQvfgek</a> :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1724 : 02 Серпня 2017, 21:42:54 »

Україні варто якомога скоріше почати жити за англійськими чи американськими законами і в першу чергу запросити на посади верховних суддів американців і англічан
Ага особливо ретельно вони реформували (супрунша їхня людина) нашу медицину.  :(   :-[
https://www.obozrevatel.com/health/medical/patsientyi-uezzhayut-domoj-umirat-institut-im--amosova-mozhet-prekratit-rabotu.htm
Тільки ти чомусь цього вирішив не помічати.
http://forum.kalush.info/index.php/topic,206.msg205866.html#msg205866
Чи може відповіді на такі питання в методичці від сороса не описано, а тогователь родіной - ББА. :ganba :ganba :ganba
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1725 : 02 Серпня 2017, 22:58:38 »

То шо - такава мая абязаность атвічать на всі твої "цицулки" ? Може в мене часу немає - треба ж якось родіной таргавать , а я жє в таргавєльнам інстітутє нє учівся    :=)    :=)   

 А в двох словах - напиши свої побажання п. Супрун . І памятай - що ти повинен заплатити податки щоб хтось міг отримати безкоштовне лікування . Ти багато заплатив податків ?
І згадай як в совку треба було лікарям заносити і заносити , а то фраза " лєчіцца дарам - єто даром лєчіцца" все таки з савка прийшла . І як при совку відправляли умирати додому щоб "не портити статистику"

 Між іншим  - ти чим хворієш ?

sokol

  • Старожил
  • ****
  • Карма +12/-23
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 320
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2018, 13:08:45

    Звідки: Пушкіна
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1726 : 03 Серпня 2017, 21:59:33 »

То шо - такава мая абязаность атвічать на всі твої "цицулки" ? Може в мене часу немає
Дивно часу немає ??? А цілими днями на форумі писати є час??? Чи то може методичка від сороса не всі нюанси описує і ти уникаєш відповіді???
Ти багато заплатив податків ?
Заплатив податків більше ніж отримав від держави допомоги і продовжую платити й сьогодні, а до того всього додався ще й військовий збір і військкомат мене увагою не обділяв. А що ти дав батьківщині??? Закосив від строкової служби, не пішов в АТО, не платиш податків - я правильно перелічив. Ось такі в нас патріоти Міську ониськів.
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1727 : 06 Серпня 2017, 11:11:33 »

Стара стаття , але варто прочитати .

Що не так з Лещенко? Що не так з усіма нами?

Двадцять з гаком років тому сталася гучна подія, яка ввійшла у новітню історію під назвою «Монікагейт». Про неї всі чули, всі відпускали жартики про «оральний кабінет» та «що вважати за секс», але більшість наших громадян (як і більшість мешканців СНГ) цілком випустили з виду головне: американці не вибачили президентові навіть не того, що він бахурював з практиканткою просто у Білому Домі. Вони не вибачили йому того, що він збрехав, даючи свідчення під присягою. Ні, звичайно, ніхто не радів з того, що президент виявився бабником (ну, крім його політичних опонентів), але це, мабуть, зійшло б Клінтонові з рук, бо виборці-чоловіки могли б його, як то кажуть, «по-чоловічому» зрозуміти. Але брехня під присягою – річ набагато серйозніша за сексуальну моральність. І цього йому не простили.
Схожим чином «по-людськи» зрозуміти Лещенка може кожен українець. Хороша квартира, можливість придбати її, позичивши гроші без процентів, на перший погляд усе законно… Зрештою, люди, яких він викривав, робили значно гірші речі… Ну тобто, сам факт купівлі квартири – це як закрутити з Монікою. Слабість людської натури плюс уявна можливість вискочити сухим з води. Человєци суть.
Але надалі починається те, що можна порівняти з брехнею Клінтона під присягою: виправдання, «це все законно» і таке інше. Як і Клінтон свого часу, Лещенко не розуміє однієї простої речі: справа не в порушенні закону. Справа в порушенні довіри.
Зараз широко розповсюдився жарт про те, що українці хочуть двох речей: щоб не було корупції, і щоб кум міг порішать, єсли шо. А ще можна сказати так: українці хочуть, щоб у політиці з’явилися чисті люди, але самі не хочуть ставати цими чистими людьми. Чисті мають десь взятися, я не знаю, з неба. Самі собою.
Приховано: Показати
Наведу цитату з свого приятеля та колеги, письменника Яна Валєтова:

Много раз говорили мне – иди в политику. Были вполне конкретные предложения.
Но бесплатных пирожных не бывает.
Вопрос – а как жить на 6500 гривен? – всегда вызывал кривоватую усмешку.
Ты что, дурак? Мы этот вопрос порешаем! Поможем!
Понимаете, когда ты играешь за команду бизнесменов, то все ок. Понятно. Есть бизнес. Есть закон. Нашёл дырку в заборе – повезло. Не нашёл – отвечаешь. Правила просто и понятны. Все прозрачно.
Но если ты идёшь во власть, чтобы решать вопросы бизнеса, а не страны…
Тут уже расклад другой. Тут святее Папы изобразить не получится.
Или все всем и сразу понятно, тогда и изображать девственницу глупо. Или. Рано или поздно тебя схватят за руку. За квартирку. За машинку. За курортик. Потому что 6500 – это максимум на дачу маршруткой.

Только никто из наших избранников маршруткой на дачу не катается. Не тот завод.
Лещенко все кошмарят не потому, что он нечестный и облажался. А потому, что попался. Там других нет.


И вашим, и нашим не получится. Но кто-то обязательно будет пытаться. Это точно.
Насправді, коли таке кажуть люди з розумом і волею, у мене опускаються руки. Ян – з того соціального прошарку, на якому полягає вся надія України на переміни до кращого життя, бо в цих людей є бачення, розуміння та сили щось змінити. Але тверезий розсуд цих людей колись спонукав їх зайнятися бізнесом, покращувати насамперед власний добробут. Вони роблять у країні велику справу, сплачують значну частку податків та створюють робочі місця. Вони постійно скаржаться на ідіотизм та продажність влади, вони достатньо компетентні, щоб знати, які потрібні зміни… але стати владою та щось перемінити відмовляються цілком, бо тверезо усвідомлюють: «опуститися» у якості життя до 6500 грн на місяць та «маршруткой на дачу» вони категорично не можуть, а «порешать», як ото прийнято зараз – нижче за їхню гідність.
Але ж люди, 6500 – це у півтора рази більше за середню жіночу зарплатню по Україні та значно більше за середню чоловічу. Так, у нас такі жалюгідні заробітки, але такими є заробітки нашого пересічного виборця! І якщо ви не здатні на час своєї служби цьому виборцеві урізати себе до В ПІВТОРИ РАЗИ кращого, ніж у нього, рівню життя – то на кого цій країні взагалі сподіватися? Ян у своєму ЖЖ мріє про Піночета, але й Піночет не поспішає падати на нас з неба (і слава Богові, алілуя).
Я не стану закликати до жертовності та громадянського обов’язку. Бог свідок, мені смішно чути, коли люди говорять про життя на 6500 грн як про цілоспалення. Я закликатиму до прагматизму.
Є така штука – «політичний капітал». Або «кредит довіри». Тобто, коли люди знають про тебе щось хороше і не знають нічого поганого, вони схильні тобі довіряти, віддавати тобі свої голоси, згоджуватися з тим, що ти витрачаєш їхні гроші на якісь державні проекти та, власне, сам на їхні гроші живеш.
Щоправда, в Україні за 25 років це набуло вигляду «кредит апріорної недовіри». Ну, тобто, люди тобі не вірять і ненавидять тебе, але все одно дають тобі в управління свою країну та свої гроші, апріорно покладаючи собі, що гроші ти процвиндриш, а країну у найкращому разі занехаєш. Але якщо не дати довіру тобі, то вилізе хтось гірший, тому вже краще тобі. Така логіка.
Керуючись нею, ми довели країну до Януковича, і раптом у ході кривавого протистояння виявили, що логіка «краще такий, бо буде ще гірший» нас підвела і що попит на чесну політику таки є.
Отже, в наявних умовах задовольняти цей попит – насамперед логічно і практично. Навіть якщо ти персонально, як політик, весь такий цинічно-прагматичний, є дуже великий сенс удавати Робесп’єра Непідкупного, бо саме на таких є попит.
Звичайно, прагматик відрізняється від справжнього Непідкупного тим, що врешті решт реалізує свій політичний капітал у капітал справжній. Як ото давньокитайський польовий командир Лю Бей, який зрештою вирішив, що власне царство краще за репутацію «чистого мужа».
Але є нюанс. Наші політики, які приходять на хвилі попиту на чесність, реалізують свій капітал за якусь дрібноту, а не за царство. Оплачене весілля та поїздочка на Кіпр. Машинка. Квартирка в Києві. Враження таке, що амбіції в них закінчуються на актуальній депутатській каденції, а далі одразу настане Армагеддон. Тому квартиру треба хапнути ось зараз, це не може потерпіти п’ять років, її не можна взяти в іпотеку хоч би про людське око, не можна взяти у кредит чи ще щось, ні, треба зараз – і в такий спосіб, який максимально дискредитує тебе, політичну силу, з якою ти асоціювався, та загалом саму ідею боротьби з корупцією.
Що не так з Лещенком? Що не так з нами?
НАМ БРАКУЄ СПРАВЖНІХ АМБІЦІЙ.
Наші амбіції закінчуються на вирішенні квартирного питання та кількох роках «красивого життя», після якого… якось буде. Ми не бачимо внутрішнім оком своїх імен на сторінках підручника історії, навіть через кому з іншими іменами. Ми погоджуємося на жалюгідні та дрібні компроміси.
Якби в Лєщенка були реальні політичні амбіції, якби він подумки казав собі – «за десять років я обиратимуся на Президента», він або пожертвував би сьогоденною можливістю «порішати», або краще попрацював над камуфляжем. Якби він всерйоз продавався, він би зажадав більшої ціни. А він обрав «серединний шлях» – і поповнив собою зниділий лист розчарувань виборця.
«Я знаю діла твої, що ти не холодний, ані гарячий. Якби то холодний чи гарячий ти був!
16. А що ти літеплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст…»



2016-09-24

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1728 : 06 Серпня 2017, 12:06:42 »

Декілька думок з приводу музейної виставки
https://zbruc.eu/node/69158



Хто з нинішнього покоління шанувальників популярного американського напою знає рекламу коки 1936 року, де на тлі орла зі свастикою над відомим брендом напис: «Еin Volk, ein Reich, ein Getränk. Coke ist es» («Один райх, один народ, один напій, кока є ним»).

«Берлін 1937. В тінях вчорашнього» є хорошим прикладом того, як на перший погляд незначні елементи буденного життя можуть свідчити про епоху, про механізми маніпуляції свідомістю, про способи індоктринації через непомітні впливи на буденне життя в різних інституціях: школа, робота, відпочинок, побутова культура і навіть сім’я. Ці непомітні елементи досить живучі, і заходами денацифікації чи декомунізації змінити їх не так просто. ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1729 : 06 Серпня 2017, 17:26:59 »

Нафіга ти цю статтю в цю тему закинув ? Відколи це уже "нова влада" коку колу скупила і фінансувала гітлєра як це робив совок і сралін під час 1939-1941 років , коли гітлєр за допомогою сраліна бомбив Англію і Францію ?

« Останнє редагування: 06 Серпня 2017, 17:52:59 від ББА »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1730 : 07 Серпня 2017, 08:25:18 »

Стаття ТАДа справді не в тему, але хай буде тут, аби було видно хто, як і для чого пише  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1731 : 07 Серпня 2017, 12:23:16 »

Це взагалі супер   :towall    :D   :=) 


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=LD0gQxMYu_M" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=LD0gQxMYu_M</a>

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1732 : 07 Серпня 2017, 20:00:18 »

Червоний на оху*єнному Нюз Вані чеше в своїй програмі щось похоже до тверезого і суб"єктивного а по-факту "Надя - пи3да сзади"  :butcher  :facepalm:

Чо в нас нема теми "Обличчя старої влади"?
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1733 : 07 Серпня 2017, 21:15:12 »

Чо в нас нема теми "Обличчя старої влади"?

Бо влада так часто змінюється , що всім якось пофіг , яке "обличчя" зараз у Ющенка чи Кравчука ,  а проблеми то СЬОГОДНІ І ПРИ СЬОГОДНІШНІЙ ВЛАДІ треба вирішувати

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1734 : 19 Серпня 2017, 02:05:44 »

СТАРА СТАТТЯ АЛЕ ОДНАКОВО ВАРТО ЩЕ РАЗ ПРОЧИТАТИ

Бізнес нового президента

Уперше президентом країни стала людина, яка офіційно є власником великого бізнесу.

У статті 103 Конституції вказано, що президент не може займатися оплачуваною або підприємницькою діяльністю. Петро Порошенко і не займається. Його активами керує батько та молодші бізнес-партнери, які за довгі роки спільної роботи стали його довіреними особами.

Згідно з рейтингом українського Forbes, Порошенко посідає шосте місце серед українських багатіїв та управляє активами вартістю $1,3 млрд.

Проте Порошенко зголосився позбутися своїх активів. "Що стосується мого бізнесу, то відразу ж після цього буде укладено контракт з інвестиційною компанією щодо пошуку покупців", - заявив Порошенко вранці 26 травня, коли його перемога в першому турі президентських перегонів уже не викликала сумніву.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1735 : 20 Серпня 2017, 12:36:35 »

Аж мурашки по бебехам  :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1736 : 20 Серпня 2017, 12:59:02 »

Тут не можу не погодитися. Чим більшедержава корумпована і бідна, чи диктаторська - тим гучніші паради.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14965
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:56:27

Обличчя нової влади.
« Прочитано #1737 : 21 Серпня 2017, 16:26:08 »

https://www.facebook.com/LlutsenkoYuri/posts/803407923191718
Юрій Луценко добавил 3 новых фото.
5 ч ·
Не люблю маніхейський поділ на чорне і біле, це дуже спрощує і спотворює світ навколо.
Тим більше я не згоден із запропонованим шановною Юлією Мостовою суспільним вибором " їхати - залишатися".
Впевнений: вибір знаходиться в іншій площині.
У нас дійсно є дуже різні люди.
Одні їдуть відпочивати в окупований Крим. Інші - воювати і волонтерити в АТО.
Одні засирають дитячі площадки і навколишні ліси. Інші знімають фільм "Червоний", що душу рве до бою.
Одні крадуть все, до чого дотягнуться, навіть на боротьбі з корупцією. Інші створюють новий український літак, софт або Піццу Ветерано.
Одні чекають, коли ж на зло Порошенку все навернеться. Інші -працюють на зміни з Президентом, у парламенті, в Уряді, меріях, у всіх структурах влади. Не всі вони так звані прохоботи. Просто вони знають, що між "Осанна!" і "Розіпни!" ще є " Працюй в поті чола свого".
Поділ в країні - не в тому, хто виїде чи хто залишиться. Поділ є на тих, хто бере відповідальність на себе і тих, хто у всьому звинувачує інших.
Від себе не втечеш. Ті, хто під час Майдану поїхав на курорт (бо мовляв Майдан злили) і сьогодні знаходять 1000 винних, крім себе.
Якщо наші зрадофіли виїдуть, вони і у Німеччині проклинатимуть канцлера та депутатів за продаж мобільних карток по паспорту і відсутність відкритого реєстру е- декларацій влади.
Вони і в Іспанії закликатимуть не платити податки, бо спецслужби, мовляв, проспали теракт, а в Італії щоденно запускатимуть дрони і публікуватимуть фото маєтків продажних чиновників. У Франції вони протестуватимуть проти військового параду.
В Штатах...Ні, в Штатах не вийде, за зрадофільство там грошей не дадуть і через ФОП списати антикорупційний грант собі на зарплатну картку не вийде
На щастя - попри одвічну хату з краю, радянську зрівнялівку та сучасне всепропальство - в країні є мільйон інших людей, які особисто і щоденно крутять колесо історії.
Вони різні. Когось мотивує патріотизм, когось особисті амбіції, когось - законний прибуток. Але всі вони, як і вчив Т. Рузвельт, роблять те, що можуть, з тим, що мають, там, де вони є.
Це вони до перемоги боролися на Майдані
Це вони пішли на війну без техніки і зброї, яку розпродали ті, хто мав дбати про Армію.
Це вони,сціпивши зуби, розвивають бізнес.
Навіть ті, хто поїхав на заробітки чи навчання за кордон, щоб повернутися,- теж з цих людей.
Зрадофіли тягнуть Україну назад не менше, ніж злодії та імпотенти серед влади.
Браковані владоможці - гирями сковують суспільству ноги.
Від зрадофільського "все пропало!" - у багатьох опускаються руки.
Не слова ненависті, а праця врятує Україну. Великий українець кардинал Гузар вчив: "Робіть кожен день свою роботу, і не тільки заради самого себе, робіть разом із іншими і для всіх. "
Мрії збуваються не через чудо, а через важку - до кривавих мозолів на руках і мізках - щоденну працю.
Я не належу до тих, хто мріє дочекатися нової країни.
Я з тими, хто з помилками і надто повільно, але творить її.
В середовищах зрадофілів і їхніх супротивників є різні, часто недружні між собою люди. Але не їхні внутрішні чвари є важливими.
Важливим є поділ на табір песимістів і табір оптимістів.
Зрадофіли всіх мастей - песимісти і лише витрачають жовч на диванах.
Ми - оптимісти і змінюємо країну.
Надто пафосно? Ок, тоді конкретно.
Це ми, оптимісти, втримали соціальні платежі і потреби фронту, коли Янукович лишив у державній казні всієї країни 10 тис дол.
Це ми, оптимісти, примусили світ створити антипутінський фронт солідарності з Україною.
Це ми, оптимісти, обходимося вже котрий рік без російського газу і виграємо суди у Газпрома.
Це ми, оптимісти, відправили в суд за останні півтори роки 1800 хабарників , не звертаючи увагу на провладні партбілети.
Це ми передали до війська 6 тисяч одиниць нової техніки та озброєння і підняли зп солдатам і офіцерам втричі.
Це ми, оптимісти, ввели чесні екзамени ЗНО для вступу до вишів
, перевели держзакупівлі на систему Prozoro і відкрили електронні декларації всіх чиновників.
Це ми, оптимісти, створили нову патрульну поліцію.
Це ми, оптимісти, довели, що депутатство, в тому числі і у провладних фракціях - не є індульгенцією.
Це ми через децентралізацію збільшили місцеві бюджети вдвічі, що принесло громадам додаткових 100 млрд грн.
Це ми, оптимісти, підняли прибутки держпідприємств в 20 разів, ліквідували податкові площадки і ввели автомат відшкодув пдв.
Це ми, оптимісти, отримали безвіз.
Це ми, оптимісти, повернули до бюджету вкрадені мафією Януковича 1,5 млрд дол.
Це ми, оптимісти, збудували за останні два роки 56 нових заводи і відремонтували 3500 км доріг.
Це ми, оптимісти, перемагаємо в спорті, заповнили радіоефір укр піснею і знімаємо укр нарешті кіно.
Знаю, ви заперечите все це олігархами, Роттердамом, корупцією,судовим саботажем, несправедливими тарифами і жахливими пенсіями.
Це правда.
Працюємо над цим.
Хочете, щоб результат був швидше - приєднуйтесь.
Чорт забирай, чому ні?
Невже чужа перемога на минулих виборах чи кляті рейтинги на майбутніх перекреслюють у розумних людей бажання зробити щось корисне для країни в часи її найважчих випробувань?
Погляньте на карту світу. На нас напала орда, що контролює 1/5 частину суходолу. Одночасно ми воюємо з домашньою ватою, корупцією, безвідповідальністю, дурістю, лінощами. Чому ми маємо воювати ще й з вашою зневірою, якою ви заражаєте все навколо?
Хочете і вмієте зробити краще і швидше? Ласкавою просимо.
Ні - не вбивайте віру у інших.
Тих, які мають йти в нові держслужбовці, щоб не брати хабарів.
Створювати новий бізнес, щоб платити всі податки.
Перемагати в конкурсі на нових суддів чи прокурорів, щоб відновити справедливість.
Працювати в нових ЗМІ без оплачених готівкою реклами, джинси і маніпуляцій.
Знаю, нові люди все рівно прийдуть в наш табір оптимістів. Скоріше за все - вони й замінять нас.
І я буду радіти їхнім перемогам. Підбадьорюватиму в моменти їхніх помилок.
І гордитимуся тим, що на зло Путіну, п'ятій колоні і доморощеним зрадофілам ми, оптимісти, таки змогли і вистояти і перемогти.

Як хлопа вiд пива торкнуло  :facepalm:
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1738 : 30 Серпня 2017, 09:55:02 »

https://www.ukr.net/#homeDetails/main/57433891/
Влади міняються - методи грабунку ні...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Обличчя нової влади.
« Прочитано #1739 : 30 Серпня 2017, 17:02:03 »

29 августа во время спецоперации сотрудники Генпрокуратуры и СБУ задержали "фигуранта криминальной хроники на юге Украины" Михаила Титова.

Об этом пишет 30 августа, в Facеbook пресс-секретарь генерального прокурора Юрия Луценко Лариса Сарган.

"Его фамилия – на украинских и российских сайтах в списках криминальных авторитетов. Он – судим за двойное убийство гражданин Михаил Титов, куда более известный николаевцам как "Мультик" (кстати, на уголовном жаргоне это безобидное детское словечко означает галлюциногенные наркотики, а не фильмы Уолта Диснея)", – отметила Сарган.

По ее словам, "до вчера "Мультик" "держал "Николаевщину в своих руках.

Представитель Генпрокуратуры также распространила видео разговора Титова с лидером главой местной фракции "Оппозиционного блока" "для понимания, как уголовный авторитет может управлять политиком областного уровня".

В записи присутствует нецензурная лексика.

Приховано: Показати
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=CeCSd5zz0FU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=CeCSd5zz0FU</a>


Как сообщала "Украинская правда", 29 августа в Николаеве прошли обыски в 90 городских депутатов и предпринимателей.

Местная прокуратура отметила, что им вменяют злоупотребление бюджетными средствами, вымогательство и рейдерство.

В свою очередь, "Оппозиционный блок" заявил о давлении и дискредитации.

В результате совместной операции ГПУ и СБУ в Николаеве были задержаны 5 человек, в том числе - лидер устойчивой преступной организации Титов.

Это разоблачение уже третьей ОПГ на территории области, - глава Николаевской ОГА Савченко о задержании Титова (Мультика)

29 августа во время спецоперации правоохранители в Николаевской области разоблачили членов организованной преступной группировки, которая действовала на протяжении десяти лет.
Как передает Цензор.НЕТ, об этом в эфире телеканала "112 Украина" заявил глава Николаевской областной госадминистрации Алексей Савченко.

"Эта группировка действовала на протяжении десяти лет на территории Николаевской области. Есть неединичные факты земельных конфликтов, других преступлений, о которых я не могу говорить из-за тайны следствия. Генпрокурор уже отметил", - отметил он.

Председатель Николаевской ОГА рассчитывает на открытое расследование этих дел.

При этом Савченко уточняет, что в этом году ни одного конфликта в вопросах засевания или сбора урожая на территории области не было. Как и не было, по его словам, остальных преступлений, что были совершены ранее.

"Это третье преступное сообщество, действовавшее на территории Николаевской области. Первым была преступная группировка смотрящего "Наума", второе - криминального авторитета "Апти". И это уже третье. Это говорит о том, что это не единичный случай, не заказ или давление на оппозиционных депутатов ни в коем случае. Это последовательная работа правоохранительной системы, которая объединилась и работает на пользу государства", - отметил председатель Николаевской ОГА.