Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Ваше ставлення до штучних абортів

Аборт - вбивство невинної дитини, що не може бути виправдано
Аборт може бути виправданий ТІЛЬКИ через медичну необхідність
Аборт - засіб зменшення сімейних витрат
Аборт - засіб регулювання чисельності населення
Аборт - виправданий засіб проти поширення антисоціального елементу
Аборт - просто хірургічна операція, моральна сторона не важлива

Автор Тема: Аборти, як до цього ставитесь ви??  (Прочитано 97082 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #160 : 11 Грудня 2009, 22:14:15 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=GrbAPG_5-jE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=GrbAPG_5-jE</a>

                                Через кризу Україну накрила хвиля абортів

Якщо минулого року в Україні говорили про бебі-бум, то нині його зносить хвиля економічної кризи. За кілька місяців країну накрила епідемія абортів, і народжуваність пішла на спад.
Криза примушує зважуватися на аборт все більше співвітчизниць. За останні три місяці попит на препарати, за допомогою яких можна викликати медикаментозний аборт, виріс на 10-15%, розповіли в київських аптеках. Лікарі приватних клінік визнають, що кількість передчасних переривань вагітності йде в гору, і чекають ще більшого зростання, пише журнал Кореспондент.

Навіть у інтернет-пошукачі Яndex слово «аборт» забивали з початку року вдесятеро частіше, ніж за аналогічний період 2008-го, відзначає видання.

Проте офіційна статистика поки ні підтверджує, ні спростовує зростання абортів у країні. Даних за кризові місяці Мінохоронздоров’я не дає. «За цей показник лікарів (їх керівники) карають - мовляв, ті не ведуть профілактичну роботу. Тому медпрацівники не дають правдивих даних», - пояснює Світлана Жук, головний акушер-гінеколог Державного управління охорони здоров’я Києва.

Відомо, принаймні, що щорічно від небажаної вагітності за статистикою позбавляються більше 200 тисяч українок. За даними громадської організації яке веде боротьбу з абортами “Доля”, реальна цифра в п’ять разів більше, а на одного новонародженого в Україні припадає як мінімум одне переривання вагітності.

Хоча за останні десять років кількість абортів в Україні скоротилася втричі, цю позитивну тенденцію криза повертає назад. Валерій Зукін, директор репродуктивної медичної клініки Надія, чекає протягом цього року зростання числа абортів на 20-30%. Розраховувати у найближчі роки на збільшення народжуваності теж не варто. У 2008-му в Україні з’явилися на світ 510 тисяч немовлят - абсолютний рекорд за роки незалежності, а в деяких регіонах (Рівненській, Івано-Франківській областях і Києві) народжуваність навіть перевищила смертність.  Тепер ця тенденція ризикує захлинутися.
http://korrespondent.net/tech/health/793029
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #161 : 22 Грудня 2009, 11:22:33 »

вибачте за не скромне питання, а в котрій годині ви кохаєтесь з чоловіком? Я наприклад не планую. І сина не планував. І нічого все гаразд. І дитина нормальна, і батькам ніби нічого не бракує!

Це питання - признак духовної сліпоти, близорукість, якщо хочете.
А якщо це буде не одна, а друга, третя, четверта, п`ята, шоста...незапланована  дитина ви народите її з такою самою впевненістю як і першу? Вам і далі нічого не бракуватиме? Ви впевнені, що ваша дружина захоче народити всіх незапланованих дітей? Ви впевнені, що зможете поставити їх всіх на ноги?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #162 : 26 Січня 2010, 20:54:35 »

Душа надається Богом в момент зачаття.
Цікаво і де в Біблії про це сказано?
Мій знайомий мав доступ  до святих книг Києво-Печерської Лаври. І він розповідав, що там читав повне зібрання Біблійних книг. Адже, Біблія після відповідного Вселенського Собору була вкорочена, щоб не смущати уми віруючих християн. Він стверджує, що знаходив місця, що вказують на перселення душ. Але як це було пояснити християнам? І їх просто приховали, викинули.
Я, на жаль, такого доступу не мала. Тому мені цікаво послухати всіх знавців Слова Божого.
Оскільки питання душі і ненародженої дитини (ембріон є дитиною - так Церква каже) є моральним питанням, тому репліку перенесено до цієї теми
1) В часи Нового Заповіту не Біблія, а Церква - є стовп і утвердження істини (1 Тим. 3, 15)
2) Далі читаємо тут "Церковь о добрачных связях и абортах" - "Человеческий эмбрион получает душу в момент зачатия или позже?" http://azbyka.ru/nravstvennost_i_duhovnost/poroki_sovremennogo_obshestva/abort/tserkov_o_dobrachnyh_svayzyah_i_abortah_12-all.shtml
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #163 : 26 Січня 2010, 22:38:33 »

Человек или плод?
Цитувати (вибране)
Есть несколько критериев, отсутствие которых говорит о прекращении жизни:
Электрическая активность мозга
Электрическая активность сердца
Сердцебиение   

 Всем этим критериям соответствует нерожденный ребенок, причем не на поздней стадии эмбрионального развития, а на том сроке, когда мать только что узнала о беременности по прекращению обычного месячного цикла - 1 месяц.

   Может возникнуть вопрос. А может быть, это еще не человек? У него есть сердце, почки, работает мозг и т. д., но это всего лишь рыбка, головастик, амеба? Может быть, это просто кусок мяса? Так вот, наука с полной достоверностью говорит нам: по генетическому составу клетки эмбриона идентичны генетическому составу взрослого. Уникальный генетический код, который определяет строение тела человека, его уникальность, неповторимость, образуется в момент слияния ядер мужской и женской половых клеток, то есть в момент зачатия. После зачатия ничто кроме воды, энергии и питания не приносится извне. Далее идет развитие уже заложенного. Зигота - одна единственная клетка, с которой началась наша жизнь, обладает свойствами человека и не существует какого-то волшебного момента, критического рубежа, когда можно сказать что эмбрион стал человеком.

   У нерожденного ребенка есть даже воля - так как сразу после зачатия он говорит "Хочу есть" посылая гормональный сигнал матери о начале беременности.

   Но есть и более сильные доводы, которые относятся к духовной стороне. У каждого человека есть душа. Если Господь дал жизнь, то эту жизнь нельзя уничтожить. Ее можно только убить. Но душа останется. Душа остается и существует после смерти. Так вот и души нерожденных младенцев останутся и никуда не исчезнут, родителям предстоит обязательная встреча с душами нерожденных детей.
Далі
http://azbyka.ru/nravstvennost_i_duhovnost/poroki_sovremennogo_obshestva/abort/5g7_2_1_1_6-all.shtml
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #164 : 30 Січня 2010, 15:13:05 »

Негативно. Навіть дуже. На жаль, кожна друга жінка країни робить хоть раз такий крок.   :!!
Цікаво спостерігати як ще ненароджене малятко поводиться в лоні матері. Сміється, плаче, бавиться... 
Не калічьте себе, панянки та пані, якщо Бог дає дитину дасть вам й на дитину. Як знати, може потім вам дуже буде бракувати саме цієй дівчинки чи цього хлопчика.
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #165 : 31 Січня 2010, 14:29:17 »


Вот если кто не в курсе, что изображено на этом маленьком снимке, те сейчас в трансе будут. Только надо вот этот текст прочитать:

"Эта фотография появилась в ноябре. Она должна была бы стать "Фотографией года" или даже "Фотографией десятилетия". Но она не станет. Фактически, если вы не приобрели этот номер газеты в США, в котором был опубликован этот снимок, то вы скорее всего его никогда не увидите. Это снимок нерождённого младенца, его возраст - 21 неделя. Его зовут Сэмюэль Александер Армас, и его оперирует хирург по имени Джозеф Брюнер. Младенцу был поставлен диагноз spina bifida*, и он бы не выжил, если бы его извлекли из утробы матери.
Мать маленького Сэмюэля, Джулия Армас, работает акушеркой в Атланте. Она знала, что доктор Брюнер делает эту удивительную хирургическую операцию. Будучи лечащим врачом медицинского центра при университете Вандербильт в Нэшвилле, он производит эти особые операции на младенцах, находящихся в утробе матери. В этой операции доктор вынимает матку посредством кесарева сечения и делает на ней небольшой надрез, чтобы прооперировать младенца. Когда доктор Брюнер закончил оперировать маленького Сэмюэля, малыш высунул свою крохотную, но полностью развитую ручонку через надрез и крепко схватил хирурга за палец.
В Европейском номере журнала Тайм, в статье, посвящённой новому взгляду на беременность, в которой доказывалось, что уже через несколько дней после зачатия формируются главные органы младенца и другие значительные свидетельства формирования человеческой жизни, было рассказано также об этой операции доктора Брюнера. Он сказал, что когда этот нерождённый младенец схватил его за палец - это был самый волнующий момент в его жизни, в этот момент, посреди операционного процесса, он буквально окаменел и не мог пошевелиться. На фотографии это событие запечатлено поразительно чётко. Издатели озаглавили этот снимок "Рука надежды". Текст под фотографией гласит: "Крошечная ручонка 21-недельного зародыша Сэмюэля Александера Армаса появилась из утробы матери, чтобы схватить за палец доктора Джозефа Брюнера, как бы для того, чтобы поблагодарить доктора за дар жизни. Мама маленького Сэмюэля сказала, что они "плакали несколько дней", когда увидели эту фотографию. Она сказала: "Этот снимок напоминает нам, что моя беременность это не болезнь или физический недостаток, это маленький человечек." Сэмюэль родился полностью здоровым, операция прошла со 100% успехом."

* Spina bifida - это врождённый неизлечимый дефект позвоночника, при котором человек не способен прямо держаться и нормально ходить. Однако хирургическое вмешательство на стадии формирования позвоночника, когда младенец ещё находится в утробе матери, позволяет полностью устранить этот дефект.

Это лучшая фотография из всех, которые я видел в жизни.

Нерожденный младенец говорит "Спасибо".

Я потрясен. Просто потрясен...
Ця стаття взята з ЖЖ,як можна забрати життя в чуда,яке дано Богом?
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #166 : 15 Лютого 2010, 17:35:32 »

"Эта фотография появилась в ноябре. Она должна была бы стать "Фотографией года" или даже "Фотографией десятилетия".

Потрясающая статья!!!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #167 : 02 Березня 2010, 21:42:19 »

 
 Я трохи шокована від творчості своєї дочки  :o Що на неї найшло,яка така муза ? :o Прошу ознайомитися,і не судити строго.Мені самій щось не по-собі....

             
  Могила холодна...В могилі труна...
  В труні там лежить невинне дитя...
  Воно ще не знало,що таке- смерть,
  Та мати сказала "Помреш ти ,і все..."

  Тоді ти не знала,на що ти ідеш,
  Ти думала легко сеанс цей пройдеш.
  Проте це не легко вдалося тобі,
  Малятко постійно приходило в сні.
 
  Й кричало до тебе:
  "Мамо моя,я знаю що ти це зробила,
  Я знаю не легко тобі це було,
  Та ти мене все-таки вбила.

  Не бачив я сонця,не бачив тебе.
  Я думав, цей сон невдовзі мине.
  Проте, це не сон ввижався мені,
  А смерть це була,була не ввісні.

  Просив я тебе,штовхав у живіт,
  Та ти мене просто не чула...
  Ти вбила мене,забула про все,
  Мене ти в житті обминула.

  І тихо було на могилці моїй,
  Лиш холодно дуже і сиро.
  Ворони літали й кричали усім:
  "Тут мати синочка убила..."
   

 
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #168 : 02 Березня 2010, 22:41:36 »

Дівчата, не заходила до цієї теми - надто вона ...
та , питаю , що ви думаєте з цього приводу???
Народилася сиротою: калушанка залишила дитину у пологовому
http://www.vikna.if.ua/news/article/narodilasya_sirotoyu_kalushanka_zalishila_ditinu_u_pologovomu/

мені дуже не подобається ця тема до обговорення її на форумі
та мені дуже не подобається ця стаття у газеті

Чому жінку, котра НЕ зробила аборт суспільство дозволяє собі ганити???
Зауважте, що жінка відмовилася від дитини у пологовому (тобто, як я розумію, НАПИСАЛА свою відмову) - таким чином дозволила взяти ту дитину на усиновлення іншим батькам, а вам відомо скільки клопоту з тими дітками, матері котрих не пишуть тих відмов, а просто тікають з пологового??? Чи народжують казна-де??? Чи лишають не під опікою кваліфікованого персоналу, а на призволяще???

Про інші аспекти проблеми й говорити годі....   то НАДТО ДОВГА Й БОЛЮЧА тема

та в мені таки не дає спокій питання - Чому жінку, котра НЕ зробила аборт суспільство дозволяє собі ганити???

адже те саме суспільство не надало їй можливості виховувати ту дитину
« Останнє редагування: 02 Березня 2010, 23:19:59 від ЯЯ »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #169 : 27 Травня 2013, 10:19:25 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #171 : 27 Травня 2013, 13:17:07 »

Я вперше в цiй темi. Аборти-це .. жахливо. Навiть не знаю, що iх може виправдати... Просто останнiм часом багато знайомих (аж надто) не можуть мати дiтей  :'( тай взагалi, аборти - це грiх, про що ще говорити...
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #172 : 27 Травня 2013, 20:49:46 »

Я вже переглядала цю тему. Не раз. :)  Складно було наважитись написати. Тому, що дуже категорична в цьому питанні. Не суди! Але не можу так. Це вбивство. І виправдання не може бути. Буває різне в житті. Згвалтування, бідність............Що ще? Але то все виправдання. Пошук легшого шляху.  Бог подарував дитину - то щастя. Безмежне й беззаперечне. Решта все - відмовки. Для когось діти- радість, для інших-хрест чи випробування........В будь-якому випадку - це треба прийняти. Всі ми різні. Дуже. Далеко не кожна жінка має дар бути хорошою мамою....Але - то її місія й призначення. Для того й живемо. Щоб залишити когось після себе..........Якесь світло й добро. Багато моїх знайомих робили аборти. Не по-молодості. Були вже одруженими. Мали по 2-3 дітей.........Більше не хотіли. Одна зробила це через роботу-тільки влаштувалась і боялась втратити місце. Для Калуша -то дуже гарна посада. Відмазка в неї дивна-що кар,єру потім не зробить. І справді, жіночка добилась не мало. Чи вартує то невинної душі?!  Такий гріх не відмолити. Він на все життя.
Ще одна історія. Інша дівчинка -мала вже 2 дітей. Їй було тільки 20. Без власного житла. Без нормальної роботи...Постійно невиспана, втомлена. Така працьовита й гарна. Дитинці другій було 1-2 місяці, коли пішла працювати. Скільки вона там могла поспати? Дивиться на мене з переляком. Каже, що знову вагітна..........Я пояснила, що так Бог хоче. Щоб мала 3 синочків чи 2 синів й донечку. То її доля. Треба прийняти. З тими дітками не дуже було кому сидіти.....Але аборт таки не робила. Побоялась. Ходила я до неї з пів року ті. Підтримувала психологічно. Народила сина. Важко. Але все склалось добре. З часом купили квартиру. Дітей -в садочок. Часто міняла роботи. Але змогла все подолати.......То тільки маленький приклад з життя. Якщо дитина в 20 років(без освіти) змогла, то чому 40-річні(небідні) бояться?
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #173 : 28 Травня 2013, 00:32:47 »

Абортів не повинно бути взагалі, бо це нищить організм жінки і життя її та її майбутніх дітей на усіх рівнях (етичному, релігійному, біологічному і т.д.). Це перше. І друге - коли жінка вступає в певні відносини з чоловіком вона зобов'язана думати про наслідки в першу чергу, а про все інше потім. Чоловіків не звинувачую, тому що це даремно. Вони зможуть розділити відповідальність по-справжньому лише тоді, коли їм також почнуть робити аборти. На жаль так і більше ніяк. Це жорстока правда життя.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #174 : 28 Травня 2013, 02:40:58 »

І друге - коли жінка вступає в певні відносини з чоловіком вона зобов'язана думати про наслідки в першу чергу, а про все інше потім.
 :good :good :good
Відповідь від: 28 Травня 2013, 02:27:14
Думати про наслідки жінка має завжди. І мати статеві стосунки бажано тільки з тим чоловіком, від котрого хочеться дітей. Всеодно ж все(всі партнери) відбивається(карбується) на генетичному рівні і майбутніх дітях(це я про телегонію).
Відповідь від: 28 Травня 2013, 02:29:52
це нищить організм жінки і життя її та її майбутніх дітей на усіх рівнях (етичному, релігійному, біологічному і т.д.)
Про біологічний рівень можу тільки здогадуватись. Мало читала про це. Можна не мати більше дітей - це точно....Які ще наслідки?
Щодо етичного рівня....Думаю, жінка, котра наважилась на таке взагалі не думає про це. Поняття етики в неї відсутнє.
Що цікаво......Було в нас якось одне застілля в дуже невеликому колі....Пили до 5 чи 6 ранку. Жінки, коли вип,ють, мають звичку влаштовувати "публічну сповідь"........Чи то алкоголь так діє, чи мозок вимикається в них. Не розумію. Як можна казати про таке особисте людям, котрі навіть не є друзями?! Здивувала мене тоді знайома. Казала, що робила аборт. Що і другу дитину мала вбити, але сподівалась - народиться дівчинка! Вона гарна мама. Прекрасна. Дітки ростуть. Правда, після того, як послухала її стало дуже гидко.
Від того, як все там просто в голові. Захотіла-вбила...Дітей більше не планує. Я не в курсі, як там застерігається. Панічно боїться завагітніти знову............ :ganba
Відповідь від: 28 Травня 2013, 02:37:59
Чому жінку, котра НЕ зробила аборт суспільство дозволяє собі ганити???
 :good
Відповідь від: 28 Травня 2013, 02:39:16
адже те саме суспільство не надало їй можливості виховувати ту дитину
І чим же воно не дало? Чи хтось у нас закидує камінням матерів-покриток? Матеріально багатьом нелегко...але гроші виплачують якісь там. На них можна жити ті кілька років, які жінка не може працювати.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #175 : 28 Травня 2013, 12:08:30 »

Абортів не повинно бути взагалі

Продовжуючи думку то звучить так:
...якщо завмерла вагітність, чи інша біда - хай вмирає разом з ненародженою дитиною!
Бо має не бути ВЗАГАЛІ!
Це жорстока правда життя.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #176 : 28 Травня 2013, 12:12:34 »

...якщо завмерла вагітність, чи інша біда - хай вмирає разом з ненародженою дитиною!
Бо має не бути ВЗАГАЛІ!
Це інше.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #177 : 28 Травня 2013, 12:29:55 »

Ну та інше. Але ж чітко написано
Абортів не повинно бути взагалі



Відповідь від: 28 Травня 2013, 12:19:23
Навіть якщо проаналізувати питання у нашому опитуванні, то виходить, що більшість тих хто відповіли теж вважають так як написав ДДК  :=)
Відповідь від: 28 Травня 2013, 12:27:10
І Ви Яно, до речі теж серед них  ;)
Відповідь від: 28 Травня 2013, 12:27:41
Людина так створена, що оцінює все через призму власного досвіду, переживань, знань і т.д.
Відповідно в момент оцінки ми бачимо не все, а лише те, що у тій призмі, а тому те, що залишилося поза призмою просто випадає з уваги.
Тому часто виходять такі казуси.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #178 : 28 Травня 2013, 16:52:30 »

Людина так створена, що оцінює все через призму власного досвіду, переживань, знань і т.д.
Відповідно в момент оцінки ми бачимо не все, а лише те, що у тій призмі, а тому те, що залишилося поза призмою просто випадає з уваги.
Тому часто виходять такі казуси.
 :) :) :)погоджуюсь
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #179 : 29 Травня 2013, 17:30:04 »

Продовжуючи думку то звучить так:
...якщо завмерла вагітність, чи інша біда - хай вмирає разом з ненародженою дитиною!
Бо має не бути ВЗАГАЛІ!
Думаю, категоричність - у житті інколи така ж недоцільна як ствердження, що є лише біле і чорне, лише добре і зле. Думаю, жінка, яка зробила аборт, бо у неї завмерла вагітність чи став розкладатися плід із-за проявів якоїсь хвороби - уже має право розглядати цю дію не як аборт, а як хірургічну операцію. Не можна у таких випадках ризикувати життям жінки, яка у кращому випадку втратить здатність народити в майбутньому із-за аборту "природнім шляхом"(викидня, що шкідливіше для організму ніж операція) а в гіршому - життя.
Про наслідки потрібно думати обом. Бо на долях і рівнях обох "батьків" відбивається таке діяння. Звісно, що відповідальність за свою сліпу любов чи довіру часто лягає саме на жінку. І телегонія існує не зважаючи на стать. Як жінка так і чоловік несе на собі чужу генетичну інформацію своїх партнерів і партнерок...А взагалі - телегонія досить цікаве явище. Наприклад, взяти ситуацію з народженням від акту згвалтування. Не обов"язково, що дитина матиме інформацію свого біологічного батька. Вона може мати всі біологічні і зовнішні дані коханої тобі людини. Тому - таке болючо-принизливо-огидне явище як згвалтування ще не є остаточним вироком\причиною для аборту.
Це інше.
це також класифікується як аборт. Просто причини для цього різні. А суть одна - операція по видаленню плоду\зародку.
Матеріально багатьом нелегко...але гроші виплачують якісь там. На них можна жити ті кілька років, які жінка не може працювати.
На них не можливо вижити мамі з дитиною, якщо не мати родичів чи сторонньої підтримки - будемо відверті. Навіть, якщо не купляти коляски, колиски, памперсів і інших необхідних речей та продуктів і не враховувати, що дитина чи мама можуть захворіти. А особливо, якщо у майбутньої мами немає житла - знімала кімнату до того, а хазяйка - проти здачі кімнати і далі жінці з немовлям. Думаю, для такої жінки найкращим виправданням була б смерть на вулиці вагітною чи з новонародженим - зате не аборт. Чи ні? Чи наша держава, турбуючись, дасть їй житло?
Думаю, жінка, котра наважилась на таке взагалі не думає про це.
Це так здається. Зі сторони. Жінка не тварюка якась і думає\зважує все свідомо і етичну сторону також (хоча етика тут, повірте - то останнє в такому питанні. Якраз загальноприйнята етика спонукає робити шито-крито такі речі, бо інакше ти "гуляща", а так - ніхто не знає і не осуджує). Питання лише в тому яку відповідальність вона на себе візьме - по вихованню і підійманню нового життя чи відмолюванню убивства і хреста психологічної травми на все життя. Зі сторони нам судити завжди легше. Добре, що Бог уберіг від такої ділеми когось і хтось може бути категоричним. А хтось може зрозуміти через власну шкуру і тих і інших. Зрозуміти, хоча не оправдати.
чому 40-річні(небідні) бояться?
Думаю, Ви самі дасте відповідь на це запитання у 40 років. У 20-30 народжувати - то одне, а у 40-50 - уже зовсім інше і доволі часто - летально.
Цитувати (вибране)
Аборт - вбивство невинної дитини, що не може бути виправдано
 Аборт може бути виправданий ТІЛЬКИ через медичну необхідність
 Аборт - засіб зменшення сімейних витрат
 Аборт - засіб регулювання чисельності населення
 Аборт - виправданий засіб проти поширення антисоціального елементу
 Аборт - просто хірургічна операція, моральна сторона не важлива
Мені не подобається ні один із варіантів. Чи нас справді цікавить саме чи може бути таке виправдано чи не може? Перший\другий - більш близькі. Але, офіційно забороняти аборти не можна. Бо будуть їх робити підпільно від чого зросте кількість невдалих\непофесійних операцій і відповідно - збільшиться кількість безплідних і шкідливого впливу на організм жінки. Яка б така жінка не була в наших очах з морального боку, але вона повинна мати право на медичне професійне втручання і свій вибір.
Записаний