Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Ваше ставлення до штучних абортів

Аборт - вбивство невинної дитини, що не може бути виправдано
Аборт може бути виправданий ТІЛЬКИ через медичну необхідність
Аборт - засіб зменшення сімейних витрат
Аборт - засіб регулювання чисельності населення
Аборт - виправданий засіб проти поширення антисоціального елементу
Аборт - просто хірургічна операція, моральна сторона не важлива

Автор Тема: Аборти, як до цього ставитесь ви??  (Прочитано 97093 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #140 : 25 Листопада 2008, 23:24:26 »

Вбивство ж звичайно коректніша річ , як це розуміти??? :unknow
Розумійте відносно свого світогляду і уяви.
Стільки запитань, дозволю собі одне: як Ви вважаєте, з якого часу можна вважати ще ненароджену дитинку живою?
Записаний

korp

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • ...справжньому індійцю, всюди і завжди ніштяк...
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2009, 17:34:01

    Звідки: Pupkina-на Фасо
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #141 : 26 Листопада 2008, 09:47:44 »

не бачу різниці, моральний аспект однаковий...Юрко правильно сказав - провокаційна тема. І дуже неприємна :( писати в цій темі більше не буду, вибачте.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #142 : 26 Листопада 2008, 18:52:03 »

я взагалі-то не прихильник абортів,але рахую, що осуджувати тих жінок , які роблять аборти з соціальних причин, не виховуючи дітей або взагалі немаючи сім"ї взагалі, по-меншій мірі некоректно..
Презерватив коштує дешевше ніж аборт. Є ще таблетки ,свічки, гормональні засоби , спіралі там всілякі, хірургічні способи запобігання вагітності.

Обережніше з таблетками, спіралями - це абортивні методи! Так при наявності спіралі дитина помирає на 7-10 дні вагітності, бо не потрапила в матку і не має засобів для існування.

Не виправдовую аборти, але в мене є запитання, до JULI лалії, чи ви сімейні і скільки у Вас дітей??

Так я заміжня, у мене син 5,5 років - це єдина вагітність за 7 років подружнього життя. Мій чоловік дбає про мене. Та якщо б була незапланована вагітність, я б не робила аборт, бо коли подивилася наукові факти (я була невіруючою, тому це не було питанням віри, а тепер тим більше), то питання "чи є аборт вбиством?" для мене перестало існувати.
Відповідь від: 26 Листопада 2008, 18:38:24
я взагалі-то не прихильник абортів,але рахую, що осуджувати тих жінок , які роблять аборти з соціальних причин, не виховуючи дітей або взагалі немаючи сім"ї взагалі, по-меншій мірі некоректно..

Дана тема існує не для того, щоб осуджувати жінок і чоловіків, а для того, щоб донести правду про аборти. Я впевнена, що жінка, яка побачить фільми, де видні наслідки абортів, навряд чи згодиться на аборт, навіть маючи фінансові труднощі. Насправді, нас виховували починаючи з 20 років так, що мати багато дітей погано, навіть одна дитина може помішати кар`єрному росту і т.д., аборт - це не страшно, на ранніх стадіях - це не дитина, це згусток крові і т.п. Нам формували менталітет, нам формували світобачення, яке відрізняється від Божого. Лікарі, які роблять аборти і бачать куски роздертих дітей, продовжують говорити, що це не дитина, а згусток крові - парадокс!!! Вони винуваті у своєму мовчанні і приховуванні правди!
Можливо, читаючи дану тему, ті хто робили аборти чи допускали думки про них, покаються перед Богом і отримають від Нього силу не грішити. А для декого це стане попередженням на майбутнє. Можливо чоловіки, читаючи ці пости, почнуть дбайливіше ставитися до жінок. Можливо молодь перегляне своє ставлення до сексуального життя і зрозуміє, що секс для відповідальних людей.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #143 : 25 Листопада 2009, 21:45:47 »


Секс у шлюбі з неабортивними конрацептивами НЕ ГРІХ!

А от позиція православної і католицької церкви здається зовсім інша. Принаймні о. Бігун нам так розказував, що єдиний дозволений церквою метод - календарний. :(
Не зовсім так. Нове життя народжується при злитті двох клітин, яйцеклітини і сперматозоїда. Якщо презерватив або певний гормональний засіб запобігає появі нової клітини, тоді такий спосіб запобігання не є вбивством і цілком дозволений православною церквою. Іншими словами будь-яка неабортивна контрацепція не є гріхом. У римокатоликів не вважається за гріх тільки календарний метод, відомий під назвою МРП - метод розпізнавання плідності
Записаний
When doctors differ who is to decide?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #144 : 27 Листопада 2009, 21:45:13 »

"Я не дам никому просимого у меня смертельного средства и не покажу пути для исполнения подобного замысла; точно так же и не вручу никакой женщине абортивного пессария…"
Из "Клятвы Гиппократа"

В настоящее время в странах, где разрешены аборты, этот пункт исключён из клятвы.

Церковные законы (каноны) всегда защищали человеческое существо уже в материнском лоне.
Святитель Василий Великий пишет: "Умышленно погубившая зачатый во утробе плод подлежит осуждению, как за убийство".

Нерожденный ребенок чувствует боль так же, как и рожденный. Это сегодня уже также общепризнанно и научно установлено. Уже 7-недельный малыш отдергивает или отворачивает голову от источника боли так же, как и на всех других стадиях жизни. В 11 недель не только лицо, но и все части ручек и ножек младенца становятся чувствительными к прикосновению. К 13-й неделе реакция на боль происходит на всех уровнях нервной системы.
« Останнє редагування: 27 Листопада 2009, 21:52:05 від doktor-maks »
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #145 : 27 Листопада 2009, 22:38:39 »

КАЛЕНДАРИК ПЕРШИХ ДЕВ’ЯТИ МІСЯЦІВ ЖИТТЯ ДИТИНИ

Перший день
Таємниця дару життя ніколи не буде розкрита людиною... Вона розпочинається вже у момент зачаття, коли дитина є лише маленькою клітинкою, меншою від крапки на кінці цього речення. Саме в мить запліднення яйцеклітини генетична інформація, носіями якої є батьки, змішується і передається дитині - формується код особистості, єдиної і неповторної. Ніколи більше спадкові ознаки батьків не сформуються саме так, ніколи більше не буде саме такої людини. У цю мить визначається її стать, колір очей, волосся і шкіри, риси обличчя, будова тіла, тенденція до високого чи низького зросту, міцне здоров’я чи схильність до захворювань...

19-21 день
Дитина виросла до 2,5 мм. Починається битися її серце. Кров циркулює в окремій від матері кровоносній системі. Формується головний і спинний мозок.

4 тижні
Вона збільшилась до 0,5 мм! Вже має голівку, тулуб, кшталтуються очі, вушка, вуста.

7 тижнів
Уже більше 2-х см! Стала гармонійно збудованою мініатюрною дитиною. Має вже людські риси обличчя з очима, вушками, носиком, язичком; у яснах вже є зав’язь молочних зубів. Тіло заокруглюється і покривається тоненькою шкірочкою. Ручки, не більші від друкованого знака оклику, мають долоньки і пальчики. Маленький шлунок вже виділяє власні соки для травлення. В своїй основі організм вже сформований. Подальші зміни полягають лише у збільшенні та вдосконаленні існуючих органів.

2,5-3 місяці
У рисах обличчя вже можна впізнати батьків. Дитина багато чого вже вміє: підкорчує ніжки, згинає і випростовує пальчики стопи, затискає кулачок, морщить брови. Реагує на дотик. Вже помітна різниця між хлопчиками й дівчатками.

4 місяці
Дитина в цей час дуже швидко росте. Має вже 20-25 см довжини, а важить біля 170 грамів. Для такого швидкого розвитку вона потребує багато речовин, які отримує через плаценту від мами.

5-6 місяців
Вдосконалюються всі органи; здається ніби невидимий майстер вирізьблює найтонші деталі, рисочки. На закритих ще повіках з’являються вії; утворюються досить міцні нігтики на пальцях рук. Твердіє скелет. Тони серця стають виразнішими. Має приблизно 35 см довжини.

7-8-9 місяці
Зараз дитина росте найшвидше. Під кінець сьомого місяця вона важить біля 1 кг і, за медичною термінологією, вже є „здатною до життя” - це значить, що органи дитини укшталтовані в такій мірі, що вона може жити поза лоном матері. Готуючись до народження, дитина вправляється у ссані: для цього поки що ссе свій малесенький пальчик. З моменту зачаття до моменту появи на світ вона збільшилась у 6 мільярдів разів! Чи не правда - ґрандіозний шлях?!

Цей шлях проходив кожен з нас, хто бачить зараз сонце, відчуває радість життя. Цей шлях проходить кожна зачата дитина. Не зрадьмо її – вона з такою довірою чекає зустрічі з нами.


                                                              Голос ненародженої дитини.

Голос ненародженої дитини такий тихенький, що, мабуть, лише рідні мати й батько можуть його почути. Якщо, звичайно, захочуть… Можливо, хтось почує цей голос вчасно і збереже своїй дитині життя, а до когось він прийде у вигляді нічних жахів, але вже буде пізно.
«Мамо, дозволь мені жити… Ти - моя єдина мама. Я люблю Тебе з самого початку, тому що живу в Тобі. У нас тече та сама кров. Я чую кожен удар Твого серця. Я радію, коли Тобі весело, і сумую, коли Тобі сумно… Відчуваю кожен Твій біль, страх, і на мене впливає Твій смуток. Ти думаєш, що я перешкоджатиму Тобі у Твоїй кар’єрі , заберу свободу і чимдуж хочеш позбутися мене, ще ненародженого мене, за словами лікарів, згустку крові. Але я кажу Тобі, що я живу. Попроси їх, щоб увімкнули апарат УЗД,- тоді побачиш, хто каже правду. Не слухай нікого, крім мене. Лікарі не знають, чи не хочуть знати, яким буде Твоє життя, як Ти позбудешся мене. Мені Тебе шкода, моя Мамо. Ти сподіваєшся, що знайдеш щастя у своїй кар’єрі, але спокій, який Ти втратиш, ніхто і ніщо Тобі вже ніколи не поверне. Ти кажеш, що немає умов для того, щоб виховати мене. Я розумію це і прошу небагато. Є інші люди, які хочуть мати дітей і вони приймуть мене. НЕ ВБИВАЙ МЕНЕ! Я повинен жити, нехай не з Тобою, але заради Тебе. Коли Ти будеш самотня, всіма покинута і нещасна, я Тебе знайду, подбаю про Тебе, пригорну до серця. Лише погодься послухати. Я знаю – Ти мене не планувала. Але саме Ти була дана мені, я Тебе полюбив, тому що людина має лише одну-єдину МАМУ. Дозволь мені жити…і Ти ніколи не будеш про це шкодувати!!! Материнство…Дар Божий… Твоє дитя…Мріяти, готуючись до першої зустрічі зі своєю крихіткою, хвилюватись, прислухаючись до кожного поруху…Дивитись у миле личко та відчувати дотик маленьких рученят, що тягнуться тобі назустріч. Вслухатись у мелодійне: «Мамо, матінко, матусю, рідненька…» Із мудрим та лагідним словом вести за собою життєвими дорогами, оберігати, чекати і радіти… Щастя володіти цим усім – Твоє, бо Ти виплекала нове життя, бо Ти – МАТИ. Спасибі Тобі, рідна! »

                                                                Щоденник ненародженої дитини

5 жовтня. Сьогодні почалося моє життя, хоча мої батьки про це поки що не знають. Я дівчинка, у мене буде світле волосся і блакитні очі. Усе вже визначено, навіть те, що я буду любити квіти.

19 жовтня. Дехто вважає, що я ще не людина. Але я вже справжня людина, так само як маленька крихітка хліба - все ж таки справжній хліб. Моя мама існує, і я теж існую.

23 жовтня. Я вже вмію відкривати рот. Подумати тільки, через рік я навчуся сміятися, а потім говорити. Я знаю, що моїм першим словом буде "мама".

25 жовтня. Сьогодні почало битися моє серце.

2 листопада. Я кожного дня потрошку росту. Мої руки і ноги починають набирати форми.

12 листопада. У мене формуються пальчики - смішно, які вони маленькі. Я зможу гладити ними мамине волосся.

20 листопада. Тільки сьогодні лікар сказав моїй мамі, що я живу тут, під її серцем. Яка вона, мабуть, щаслива!

23 листопада. Мої мама і тато, мабуть, думають, як мене назвати.

10 грудня. У мене росте волосся, воно гладеньке, світле і блискуче.

13 грудня. Я вже трішки бачу. Коли мама принесе мене в світ, він буде наповнений сонячним світлом і квітами.

24 грудня. Цікаво, чи чує моя мама тихий стук мого серця? Воно б`ється так рівно. У тебе, мамо буде здорова маленька донька!

28 грудня. Сьогодні моя мама мене вбила.


Я дуже довго думала чи показувати всім цей фільм, вважаю необхідно.
http://www.abortu.net/index.php
Вибачте.
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #146 : 27 Листопада 2009, 23:04:20 »

  :'( Щось я зхвилювалася ...Сьогодні по ТСН бачила сюжет, про дівчинку Богданку. Богданочку  мама хотіла "вбити",коли була на п"ятому місяці вагітності.Після появи на світ, дівчинка дихала, а  шоковані лікарі її реанімували.До останнього дитина боролася за життя,її годували через зонд.Одного разу ,одна сім"я захотіла забрати дівчинку до себе-та лікарі відмовляли,навіщо вам інваліда?Пара виходила Богданку,їй зараз 5 рочків.Молоді люди не всиновлюють її,надіючись,що колись ,її біологічна мама зрозуміє свій гріховний вчинок, і прийде за своєю крихіткою... :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #147 : 27 Листопада 2009, 23:17:06 »

Є документальна література із свідченнями, що коли абортована дитина ще живе, її вбивають
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #148 : 27 Листопада 2009, 23:46:48 »

Під час аборту дитина кричить і намагається втекти

Понад десять років тому американський лікар Бернард Натансон зняв фільм "Німий крик" http://www.noabort.net/silent-scream( це інший фільм) . Це документальний відеозапис абортування 12-тижневого малюка. У лоні матері, яка зважилася на аборт, живе дитя послідовно розривають, четвертують, розчавлюють холодні стальні інструменти.

 Спочатку на екрані з`являється картинка. Ось голова дитини, ось її тільце. Маленька ручка тягнеться до ротика. На зображенні можна побачити не лише ротик, очі, носик, але навіть те, що голівка заповнена мозком. Біля самого низу екрана розмістилися маленькі ніжки. Сердечко б`ється рівно - 140 ударів на хвилину. Час від часу дитятко трішки змінює своє положення. Усі його рухи спокійні: воно відчуває затишок і безпеку. Раптом на екрані з`являється зловіща тінь - це вакуум-кюретка (спеціальний інструмент, приєднаний через вакуумну трубку до електронасоса). Вона повільно і невмолимо наближається до дитини. Вона вже відчуває небезпеку: намагається відсунутися від чужорідного тіла, в її активних, але зовсім безпомічних рухах з`являється панічний страх. Вакуум-кюретка нащупує дитину. Збудження і жах дитини досягають апогею. Її маленький ротик розкривається в німому крику. В останньому пориві відчаю вона беззахисно відсовується в ліву частину матки. Серце б`ється все швидше і швидше: 200 ударів на хвилину. Плодний міхур розривають, утробні води, які були її затишним теплим світом, швидко зникають. Кюретка безжалісним шулікою впивається в тільце дитини і буквально відриває її від крихітної голівки. Тепер усе...Через секунду лікар вводить аборцанг. Він міцно охоплює маленьку голівку. Слабенькі кісточки маленького черепа розчавлюються і розплющуються в одну мить. Те, що кілька хвилин тому було голівкою, видаляється. Тепер на екрані видно лише шматки тканин і осколки - усе, що залишилося від крихітної і безпомічної людської істоти. Описане вище - це так званий аборт, що вважається найбільш "гуманною" операцією подібного роду.

Цей фільм жахнув світ.

Ембріон в утробі - це унікальний і неповторний індивід

 "Це ще не людина. Лише ембріон, який нічого не відчуває". Такими думками виправдовують свій вчинок жінки, які відважилися на аборт. Наука сьогодні доводить протилежне. Ось що пише професор кафедри ембріології біологічного факультету МГУ Д.В.Попов. "Чим починається людське життя? Визріла яйцеклітина, потрапляючи у фолієву трубу і повільно опускаючись нею протягом кількох днів у матку, зустрічається зі сперматозоїдом. Його ядро проникає всередину, і після складного руху всередині яйцеклітини її ядро, що містить генетичну інформацію, взяту матір`ю від своїх батьків, і ядро сперматозоїда, що містить інформацію, взяту батьком від своїх батьків, зливаються в єдине і утворюють ядро (зиготу) з подвійним набором хромосом, яке містить комбінований генетичний матеріал. З цього моменту ми не лише вправі говорити про те, що маємо справу з окремим організмом, але просто зобов`язані не вважати по-іншому. Цей організм має унікальну, індивідуальну, притаманну лише йому одному на земній кулі генетику. За теорією ймовірності двох генетично однакових організмів бути не може.

 Висловлюється думка, що ембріон є частиною тіла матері. Це не так з багатьох причин. По-перше, генетично він відмінний від матері. По-друге, плацента не вростає в стінку матки матері - існує плацентарний бар`єр, який не дає змоги більшості захворювань матері проникнути через нього, і зараження дитини зазвичай трапляється лише з моменту родів. Кров матері не може проникнути всередину ембріона. За її складом і групою, за генетикою кожної клітинки свого тіла ембріон відрізняється від матері. Мати гріє його, захищає, виводить вуглекислий газ, дає кисень і складові цеглинки, з яких будуть складатися його білки. А ось складати їх у кожній своїй клітинці він буде за власною неповторною генетичною програмою.

 Чи є штучне переривання вагітності вбивством? Так, хоча непосвяченій людині може здаватися, що ця крихітна істота, яка на початковій стадії свого розвитку менша за голівку булавки, ще не живе, що вона не думає, в ній не має тих рис, що з`являться згодом. Але що може змінитися опісля, протягом її життя? Дуже небагато. Може змінитися її зріст, колір її шкіри, маса мускулатури. Але найголовніше - її генетична суть - залишиться незмінною".


Убиваючи дитину, жінка вбиває й себе

 Разом з убивством дитини відбувається й убивство здоров`я жінки. Скотт Соммервіль стверджує, що медики довели зв`язок абортів з раком молочної залози. Це захворювання поширюється дуже швидко, що стало загадкою для вчених. Медичні дослідження показали, що причиною зростання захворюваності може бути аборт. Вагітність жінки зумовлює гормональні зміни, які, в свою чергу, змінюють структуру її грудей. Естроген та інші гормони наповнюють організм матері. Під їхнім впливом грудні клітини потужно ростуть. Мережа молочних проток починає розвиватися, щоб потім перетворитися в справжні молочні залози. У цей час клітини найчутливіші до впливу деяких чинників, що спричинюють рак. Передчасне припинення вагітності залишає мільйони клітин грудей призупиненими в розвитку, в перехідному стані. У такому вигляді вони мають надзвичайно високий ризик перетворення на ракові.

 Наслідки від переривання вагітності справді всеруйнівні. Організм жінки відчуває шок. Усі органи і системи, які налаштувалися на розвиток ембріона, після його видалення відчувають "розгубленість". Настає баланс гормональної, імунної, нирково-печінкової функцій, регуляції артеріального тиску, об`єму циркулюючої крові. Жінка стає роздратованою, погіршується сон, підвищується втомлюваність. Це означає, що виникає "ідеальний стан" для розвитку інфекційних хвороб та запальних процесів. Наслідком запалення придатків найчастіше стає непрохідність труб. Жінка не застрахована від позаматкової вагітності чи безплідності.

Крім того, сліпе вишкрібання слизової матки під час медичного аборту часто супроводжується мікротравмами: з`являються стоншені ділянки, які недостатньо постачаються кров`ю, утворюються рубці. Усі ці зміни порушують нормальне живлення зародка під час наступної вагітності. Звідси вади розвитку, викидні чи передчасні пологи.

 У розвинутих країнах жінки, яким робили аборт проходять курс психологічної реабілітації. Бо речовини, призначені для розвитку ембріона, після цього умертвіння все ще виробляються організмом і згубно впливають на нервову систему жінок. Розвивається так званий "синдром переживання аборту".

 Після смерті батьки обов'язково зустрічаються з душами вбитих ними дітей.........

 
« Останнє редагування: 28 Листопада 2009, 01:33:24 від Ne-TA »
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #149 : 28 Листопада 2009, 08:22:05 »

5 місячний плід вижив після аборту.Україна-ТСН.ua http://tsn.ua/pda/index.php?article_id=78401#article  В заголовку вжито слово "плід",я ж вважаю треба писати дитина,бо плід звучить так начебто це щось неіндивідуальне якись просто плід,а це вже ЛЮДИНА.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #150 : 28 Листопада 2009, 10:05:26 »

Воно ніби й добре, що люди знають про таке.  :unknow
Але дівчинці Богданці коли виросте, як з цим знанням жити важко буде.  :(
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #151 : 28 Листопада 2009, 15:34:13 »

В заголовку вжито слово "плід",я ж вважаю треба писати дитина,бо плід звучить так начебто це щось неіндивідуальне якись просто плід,а це вже ЛЮДИНА.

Всі поважаючі себе науковці переважно у своїх статтях вживаюсь слово дитина, а не плід.
Навіть у написаному вище, якщо звернули увагу.......

Перший день
Таємниця дару життя ніколи не буде розкрита людиною... Вона розпочинається вже у момент зачаття, коли дитина є лише маленькою клітинкою, меншою від крапки на кінці цього речення. Саме в мить запліднення яйцеклітини генетична інформація, носіями якої є батьки, змішується і передається дитині - формується код особистості, єдиної і неповторної. Ніколи більше спадкові ознаки батьків не сформуються саме так, ніколи більше не буде саме такої людини. У цю мить визначається її стать, колір очей, волосся і шкіри, риси обличчя, будова тіла, тенденція до високого чи низького зросту, міцне здоров’я чи схильність до захворювань...

19-21 день
Дитина виросла до 2,5 мм. Починається битися її серце. Кров циркулює в окремій від матері кровоносній системі. Формується головний і спинний мозок.

4 тижні
Дитина збільшилась до 0,5 мм! Вже має голівку, тулуб, кшталтуються очі, вушка, вуста.

і т.д.........

Я такой же как все, как бутончик в росе
Я хотел расцвести и по жизни идти.
Мама, мама зачем ты меня сорвала?
Мама, мама зачем мою жизнь отняла?
Я просил: не губи! Я молил: полюби!
Только слышал в ответ: Нет! Нет! Нет!

Расцветают сады и приносят плоды
неужели бы мне не хватило еды?
Как красиво поют по весне соловьи...
Неужели бы мне не хватило любви?

Хорошо бы родиться у птиц, у зверей
Ведь ни звери, ни птицы не губят детей...
Я бы зайчиком серым скакал по лугам
Или лебедем белым летел к облакам

                  ***
Остановись!!! Пусть он увидит солнце,
Услышит шум весеннего дождя
И будет в час счастливейшей бессонницы
Смотреть на звёзды, глаз не отводя.

Тебе легко не дать ему родиться,
Тебя не станут за руки держать,
А он не может даже защититься,
Не может крикнуть, встать и убежать.

Ведь ты могла с ним миром поделиться,
Любовью, лаской, светом и теплом
И если надо, даже потесниться
И дать ему местечко за столом.

И, может быть, никто иной, а этот,
Чья жизнь теперь на ниточке висит,
Окажется учёным иль поэтом
И целый мир о нём заговорит.

Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #152 : 28 Листопада 2009, 22:35:23 »

Монолог в утробе матери
   
Здравствуй, мама! Ты проснулась?
Я пока что не хочу.
Ты оделась и обулась,
А я ножкой колочу,

В твой животик... чуть щекотно,
Ведь тебе не больно, мам?
Мне не очень здесь свободно,
Как на воле, в жизни, там...

Я пока что не родился,
И чуть-чуть потороплюсь
Мне сегодня мир приснился,
Тот, в котором появлюсь.

Как ты выглядишь, не знаю,
Мне б уже прийти скорей.
Да... Мамуль, я обещаю,
Буду лучше всех детей!

Я послушным буду сыном
С моих самых первых дней,
Стану смелым я мужчиной,
Мир ваш сделаю добрей.

Мам, ты плачешь… Что случилось?
Не волнуйся, я с тобой!
Что сердечко так забилось?
Ты живот погладь рукой…

СКОРО ВСТРЕЧУСЬ Я С ТОБОЙ !!!

Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #153 : 29 Листопада 2009, 00:57:37 »

Це все, звичайно, правильно і все так красиво сказано, з емоціями....я, особисто не змогла додивитися фільм про аборти, нерви не витримали.Я по своїй спеціальності не раз була присутня на таких операціях і сприймала це просто, як роботу.....по іншому неможливо,бо не можеш жити життям кожної пацієнтки.Але є різні життєві ситуації.Не можна судити цих жінок, вони за це і так розплачуються все життя, бо дехто неосвічений, не у кожної нормальний чоловік, який дбає про свою дружину.Багато згвалтувань і всяке таке....У нас була жінка, яка лікувалася роки від безпліддя ,кардіологія там була страшна-порок серця,вік-32 роки.Після перенесеної операції на серце-набір препаратів кілограмами і в цей час вона ВАГІТНІЄ...УЗД показує- дитинка з страшними дефектами несумісними з життям,дівчинка....довгоочікувана, вимріяна.Не знаю, чи ви чули, як виють жінки після абортів....Не всі, але тим, кому це байдуже,непотрібна була ця дитина,для них це просто помилка, яку можна виправити просто зробивши аборт.Не знаю, як краще, бо дехто все ж таки родить небажану дитину і в більшості випадків дитина мучиться все життя,терпить побої,знущання, голод , притулки...Хочеться, щоб всі дітки були бажані і довгоочікувані, але на жаль, ми живемо в жорстокому реальному світі.
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #154 : 29 Листопада 2009, 02:21:17 »

Хочеться, щоб всі дітки були бажані і довгоочікувані, але на жаль, ми живемо в жорстокому реальному світі.

Згідна з Вами.

Є ще одна важка тема, якої не можна не торкнутися, кажучи про аборти – це те, що прийнято тактовно називати “абортами за медичними показами”.
Є три групи причин, які лікарі вважають достатніми для проведення аборту НА БУДЬ-ЯКОМУ ТЕРМІНІ:

   1. Серйозне захворювання матері, при якому ризик її смерті або серйозного порушення здоров'я під час вагітності або пологів достатньо високий.
   2. Ускладнений перебіг вагітності, також зв'язаний з високим ризиком для життя і здоров'я матері.
   3. Всілякі патології плоду.

Звучить цілком переконливо, чи не так? Насправді, ми не хочемо аборту, ми всі розуміємо, але треба ж теж розуміти. Якщо мама помре у відчайдушній спробі виносити безнадійну вагітність. адже у неї удома, може, ще дітвора плаче. та навіть якщо і ні. хіба виправдана її смерть в розквіті літ?
Та все ж – все це слова. А за обширним списком “медичних свідчень” – тисячі, мільйони абсолютно реальних жінок, і у кожної – своя ситуація.
І хіба не було приведено достатньо аргументів на користь того, що дитя в чреві існує з моменту зачаття?
А тому вирішувати питання потрібно з позиції найуразливішої сторони: дитини. Вирішувати, як дійсно буде краще для нього, а не прикривати цими словами банальний страх, егоїзм, небажання міняти звичний спосіб життя. Вирішувати проблеми, а не бігти від них, тільки почувши краєм вуха неперевірену інформацію.

Про затвердження переліку медичних свідчень для штучного переривання вагітності”.
Що ж лікарі відносять до таких свідчень?

   1. Туберкульоз (зокрема “не підтверджений бактеріологічно і гістологічно”).
   2. Краснуха (до 12 тижнів).
   3. Злоякісні утворення і захворювання крові (після 12 тижнів – за рішенням консиліуму), що вимагають хіміотерапії або променевої терапії на область малого тазу.
   4. Цукровий діабет з важкою нефропатією, а також після трансплантації нирки або з прогресуючою проліфератівной ретинопатією.
   5. Гиперпаратіреоз у важкій формі.
   6. Акромегалія.
   7. Пролактінома.
   8. Синдром Іценко-кушинга
   9. Стійкі психічні розлади, недоумство.
  10. Важкі захворювання нервової системи (склерози, хвороба Паркінсона, дистонії, важка епілепсія, виражені порушення свідомості, дихання, серцевої діяльності в результаті гострих порушень мозкового кровообігу і ін.)
   11. Пороки серця.
   12. Хвороби судин (аневризми, емболії, важка гіпертонія).
   13. Виразка шлунку або дванадцятипалої кишки, ускладнена кровотечею або стенозом сторожа.
   14. Хронічний гепатит.
   15. Цироз печінки (з ускладненнями).
   16. Гостра жирова дистрофія печінки.
   17. Хвороба Крону (з ускладненнями).
   18. Неспецифічний виразковий коліт (з ускладненнями).
   19. Целіакия з порушеннями всмоктування в тонкій кишці.
   20. Грижа черевної стінки (значних розмірів з розбіжністю черевної стінки)
   21. Спаєчная хвороба кишечника з нападами кишкової непрохідності.
   22. Гострий і хронічний (у стадії загострення) гломерулонефріт.
   23. Хронічна ниркова недостатність.
Це список хвороб, не пов'язаних з вагітністю. Як ми бачимо, діагнози достатньо серйозні. У будь-якому випадку, перш ніж ухвалити рішення, проконсультуйтеся з лікарем, і бажано, не з одним, щоб почути декілька думок. Ви маєте (і, я вважаю, зобов'язані) право знати все про те, чому саме вам пропонують перервати вагітність, чим вона вам загрожує, чим загрожує дитині, які методи лікування, вірогідність сприятливого результату. Випадків, коли надія виносити і народити відсутня повністю, насправді небагато, значна частина діагнозів подразумеваєт лише той або інший ступінь ризику для матері. Ризик може бути як смертельним, так ризиком серйозної шкоди здоров'ю (ризик осліпнути, наприклад).

            Я вважаю, що кожна окремо взята ситуація вимагає перш, ніж щось зробити, все обдумати, зважити, а тільки тоді прийняти правильне вирішення тієї чи іншої проблеми. І обо'язково не залишати на одинці свою половинку, а вирішувати все разом. Адже відповідальність  лягає на обидвох.
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #155 : 01 Грудня 2009, 15:45:32 »

Саме тому, перш, ніж вступати в статеві відносини, людина має бути обстеженою і готовою в разі вагітності брати за неї відповідальність. Все, про що написано вище, стосується випадків, коли люди завагітніли, а потім починають обстеження для прийняття рішень. Правильно зробити все навпаки - спочатку обстеження, виважені рішення, і лише потім "кохання до нестями".
Відповідь від: 01 Грудня 2009, 15:43:33
Думаю, що проблема  абортів - це проблема розбещеного і безвідповідального суспільства.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #156 : 01 Грудня 2009, 20:14:50 »

вибачте за не скромне питання, а в котрій годині ви кохаєтесь з чоловіком? Я наприклад не планую. І сина не планував. І нічого все гаразд. І дитина нормальна, і батькам ніби нічого не бракує!
Але до теми.
Начитався цієї гілки і аж страшно стало, а вчора надивився, по тв, про дітей мауглі, і стало ще гірше. Бідні діти. Неможу визначитись, що краще. Аборт, чи знущання над дітьми.?!
« Останнє редагування: 01 Грудня 2009, 20:18:00 від yurko »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #157 : 01 Грудня 2009, 20:30:48 »

проблема  абортів - це проблема розбещеного і безвідповідального суспільства

Держава довго не мала часу говорити про дітей – які з’являються на світ, які живуть з батьками й без них, і про тих, які залишаються ненародженими.

Насправді, аборт – це не питання моралі. Дозволяти чи забороняти, вбивство це чи одна з операцій, життя в лоні матері – це «плід» чи «маленька людина» – питання у нашій країні не в цьому. Бо хто має право читати мораль жінці, вказувати, що не треба робити, коли вона здебільшого залишається сама з проблемою незапланованої вагітності, не бачить майбутнього для дитини і себе? Егоїзм? Можливо. Але далеко не тільки він.

Без пуповини
Багато хто говоритиме про гріх перед Богом. Та Бог – у кожному з нас, у кожного свій, і кожен йде до Нього своєю дорогою. Навіть через убивство, як називають аборт противники цього явища – свідоме чи неусвідомлене, яке назавжди залишає брутальний слід на психіці жінки. Наприклад, одне з досліджень, яке провели учені США, показало, що понад 80% абортованих жінок виявляють самонищівну поведінку: висловлюють почуття ненависті до себе, вживають наркотики і починають пити, мають суїцидальні настрої. Майже 30% жінок намагалися вчинити самогубство, половина з них робила спроби двічі або більше разів. Удесятеро частіше трапляються випадки самогубства у дівчатокпідлітків, які зробили аборт.

Ці дослідження також вказали на низку інших проблем у поведінці жінок, які пішли на штучне переривання вагітності. Наприклад, насильство над дитиною більш поширене серед матерів, які робили аборт (насильство над дітьми зросло на 500% за перші десять років після легалізації абортів у США у 1973-му). Близько половини абортованих жінок мають проблеми у сексуальному житті: відсутність задоволення і біль під час статевого акту, відраза до сексу та чоловіків загалом, хаотичне статеве життя.
Крім психологічних наслідків, зростає ризик втрати здоров’я – з абортом асоціюються понад 100 потенційних ускладнень. Аборт удвічі збільшує ризик раку грудей, до 5% абортованих жінок не можуть більше мати дітей, що більше абортів робить жінка, то вірогідніше отримати фібріому матки, зростає ризик позаматкової вагітності й втрати колись, напевно, таки бажаної дитини.

Але чи йшли б багато жінок на такий ризик для свого здоров’я, якби були більш-менш упевнені у своєму майбутньому, зокрема в матеріальній його частині? Якби мали підтримку родини, а не тваринний страх заплямувати честь сім’ї, яку більшість підлітків, як показують останні дослідження українських психологів, не вважає гідною наслідування? Не зважали на осуд громади – «А що люди скажуть?». Але відколи кохання стало гріхом, народження дитини – соромом, а замовчуване фізичне насилля над жінкою і алкоголізм чоловіків – честю і гордістю для людини й родини? Чому за це нікому не соромно і ніхто не переймається тим «що люди скажуть», побачивши синці на обличчі й тілі жінки?

Але головне у питанні «якби…» – це не боятися обговорювати проблеми і вчасно отримувати потрібні знання про сексуальне здоров’я, особливо для підлітків – як жінок так і чоловіків, – а не здобувати їх виключно на практиці з часто таким неминучим наслідком, як вагітність.

Якщо у державі, де ніхто ні перед ким ні за що не відповідає, – держава за громадян, політики за світле майбутнє хоча б у близькій перспективі, правоохоронці за порядок, громадяни перед законом, еліта за плебс, церква за cпокій душі, батьки за дітей, чоловіки за жінок і навпаки; де де-факто не працюють такі поняття, як «право», «обов’язок», «совість», «закон» і «мораль»; якщо суспільство, яке дуже успішно навчилося купувати і продавати крім предметів ще й власні почуття, але не пропонує знань і чесних відкритих стосунків у всьому, – то що краще?..
«Я виступаю за повну заборону даного явища у нашій державі» – прочитала на одному блозі в Інтернеті думки молодого чоловіка. Його аргументи такі: «З християнської точки зору це злочин». Але у філософії злочину питання не полягає в його забороні – питання у свідомому виборі йти на злочин. Наступний аргумент: «Вважаю, хай краще держава виховує дітей, ніж вони просто не народяться. Безумовно, якість того виховання є абсолютно недосконалою, (…) але все ж переконаний, що історія знає тисячі вихованців дитячих будинків, що стали в майбутньому великими людьми». Напевно, історія і знає тисячі таких прикладів за історію людства. Але скільки мільйонів імен вона так і не записала на своїх скрижалях? Ще одна теза автора: «Аборт – це злочин, і людина, котра потурає у здійсненні злочину, має нести кримінальну відповідальність». Це фундаментальна філософія у суспільстві розвинутого соціалізму, де є всі умови ростити дітей «по зальоту». У нашому ж випадку ситуація тоді дійде до абсурду, бо доведеться садити всіх, включно із Богом, бо Він Вирішив Дати Нове Життя тим, хто не хотів його брати…

Як відносяться саме чоловіки до абортів?
Чи повинні чоловіки, у разі виникнення подібної ситуації, взяти участь як в обговоренні проблеми, прийнявши відповідальність на себе, так і у фінансовому її забезпеченні?

Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #158 : 11 Грудня 2009, 17:17:22 »

Краще покаятися, ніж виправдовуватися.

Як відносяться саме чоловіки до абортів?
Чи повинні чоловіки, у разі виникнення подібної ситуації, взяти участь як в обговоренні проблеми, прийнявши відповідальність на себе, так і у фінансовому її забезпеченні?

В скоєному аборті однаково винні і чоловік, і жінка, і лікар, і ті, хто "підбадьорювали".

Відповідь від: 11 Грудня 2009, 17:16:28
Неможу визначитись, що краще. Аборт, чи знущання над дітьми.?!

Запитайте у дітей.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #159 : 11 Грудня 2009, 20:28:49 »

Ne-TА, я не зрозумів про що Ви пишете  "У нашому ж випадку ситуація тоді дійде до абсурду,бо доведеться садити всіх,включно із Богом,бо Він Вирішив Дати Нове Життя тим,хто не хотів його брати..."
Записаний