Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Голосування

Ваше ставлення до штучних абортів

Аборт - вбивство невинної дитини, що не може бути виправдано
Аборт може бути виправданий ТІЛЬКИ через медичну необхідність
Аборт - засіб зменшення сімейних витрат
Аборт - засіб регулювання чисельності населення
Аборт - виправданий засіб проти поширення антисоціального елементу
Аборт - просто хірургічна операція, моральна сторона не важлива

Автор Тема: Аборти, як до цього ставитесь ви??  (Прочитано 97786 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #100 : 29 Квітня 2008, 13:36:31 »


Але я бути з дитиною, яку не є можливим народити з тих чи інших проблем?

Якщо завагітніла, нехай народжує!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #101 : 29 Квітня 2008, 13:55:08 »


А що розуміється під збоченням? (анальний, оральний секс? секс з різноманітними іграшками?) Я чомусь відношусь до цього трошки по іншому.

Ти ж не Бог!!! Пожадливість (похоть) ненаситна. Одного разу ви усвідомите, що все, що вже випробувано, не задовольняє. Знову і знову потрібно шукати щось нове. Щоб ви не спробували, похоть не можливо задовольнити. Її потрібно контролювати!!! Вже мали анальний секс з дружиною? Поздоровляю - ви потенційний гомосексуаліст! Це буде наступним етапом в пошуках приємних відчуттів!!! Скоро без збуджувачів не зможете займатися сексом! Спочатку потрібно задовольнити потреби свого духу в спілкуванні з Богом, а тоді буде легко задовольнити потреби своєї плоті.

"похоть же, зачав, рождает грех, а сделанный грех рождает смерть."(Иак.1:15) - все починається з невтримного бажання, бажання, яке не можеш контролювати. Тільки той, хто володіє собою, може підкорювати і володарювати! Пожадливість і неспроможність контролювати свої бажання і пристрасті, перетворює людину на раба, який не має своєї волі.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #102 : 05 Травня 2008, 17:25:21 »

Juli никак не хочу Вас обидеть, но у меня сложилось впечатление что увас стереотипное понимание и мышление относительно секса, ли бо же на столько вы прониклись религией что вы видете её только так как Вы хотите видеть! Мой принцип жизни таков, возьми от жизни всё самое лучшее не сделав тем самым кому то хуже! Почему я должен в чём то себя ущемлять если я от этого,... и ко всему этому ещё кто то получает удовольствие! Говорить по поводу сексуальной жизни с женой и наши интимные похоти я рассказывать не буду по понятным причнам! Но вот на щёт потонцеального гомосексуалиста, ну тут уж Вы погорячились! Даже если я и занимался анальным сексом с девушкой, это никак не влияет на мою психику относительно гомосексуализма, меня только от этого слова уже мутит и выворачивает!

И вообще что то отклонились от темы, а тема касаеться Абортов!
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #103 : 12 Травня 2008, 10:08:03 »


Juli никак не хочу Вас обидеть, но у меня сложилось впечатление что увас стереотипное понимание и мышление относительно секса

Це для мене комплімент!!! 8) Блаженні ті, у кого є вуха щоб почути це!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #104 : 12 Травня 2008, 11:03:28 »


Juli никак не хочу Вас обидеть, но у меня сложилось впечатление что увас стереотипное понимание и мышление относительно секса

Це для мене комплімент!!! 8) Блаженні ті, у кого є вуха щоб почути це!!!
 :unknow :unknow :unknow
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #105 : 15 Травня 2008, 10:53:25 »

Бог врятував мене від того жаху, яким ви пишаєтеся. Я відрізняюся! на мені не заробляють педофіли, винахідники резинових членів і різного непотребу! Це не приносить задоволення і справжню насолоду з такою ганьбою не можливо порівняти.
 
Все перепробували з дружиною? Маєте різноматінтіний секс? У вас хороші сексуальні стосунки? Чому ж так часто сваритеся через дрібниці? Чому дружина завжди невдоволена?

Святість прекрасна! Любов - насолода! Це не сумісне з пожадливістю і збоченнями.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #106 : 16 Травня 2008, 07:15:20 »

Мабуть WikTor веде до того, що найкращий спосіб проти абортів - це гумові члени і піхви, спільна мастурбація і подружній статевий акт в анал
Записаний
When doctors differ who is to decide?

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #107 : 16 Травня 2008, 09:59:50 »


найкращий спосіб проти абортів
Не зовсім зрозуміла фраза, можливо "найкращий спосіб не завагітніти"

І взагалі тут мова йде про дві різні речі, різноманітність сексуальніх стосунків, і про ставлення до абортів, останні коментарії стосувались виключно першого, і не потрібно їх змішувати. Я свою думку виклав і відносно першого і другого, і мені дуже неприємно коли хтось намагається мене образити перекручуючи мої слова. Я не ж не розповідаю Вам що мені вас шкода тому що не пізнали всю різноманітність сексуальніх стосунків, у Вас є своя межа у мене є своя. Якщо вам розмова не приємна достатньо про це сказати, і вона припинеться, але не потрібно ображати людей за іх думки з якими вони діляться!
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #108 : 16 Травня 2008, 12:58:17 »


мені дуже неприємно коли хтось намагається мене образити...

А ти не ображайся.  :-D А якщо зачіпило - пороздумуй, проаналізуй і зроби висновки. Може почнеш більшу увагу приділяти не вибору поз, а дружині, як особистості. ;) Бажаю успіху. :)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #109 : 16 Травня 2008, 13:41:15 »


мені дуже неприємно коли хтось намагається мене образити...

А ти не ображайся.  :-D А якщо зачіпило - пороздумуй, проаналізуй і зроби висновки. Може почнеш більшу увагу приділяти не вибору поз, а дружині, як особистості. ;) Бажаю успіху. :)

Для початку почитай уважно попередній мій коментар і задумайся про що саме там написано!

далі:

По перше, досить мені вказувати що мені робити, це моє життя і я сам вирішу що для мене краще, АГА! По друге яке ти маєш право втягувати в розмову мою дружину, тут мова йде про інше взагалі, як це ти не зрозумієшь! По третє мені стало наприємно надалі вести бесіду!  :zakryto
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #110 : 23 Травня 2008, 16:22:45 »


найкращий спосіб проти абортів
Не зовсім зрозуміла фраза, можливо "найкращий спосіб не завагітніти"

Не думаю, що люди займаються анальним сексом, щоб не завагітніти. Це, швидше, вдале виправдання збоченської поведінки.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #111 : 26 Вересня 2008, 15:27:30 »

Гріх дітовбивства

Сучасний світ намагається усунути орієнтацію на духовні цінності, відволікти молодих людей від шляху до Бога, розважити, вивести із стану молитовного єднання з Творцем, безупинно пропонуючи їм різноманітні спокуси. Людство в цілому не витримує натиску власних гріхів, духовно слабне і втрачає як тілесне, так і душевне здоров'я.

Засвоївши думку про труднощі, пов'язані з вихованням дітей, порушуючи приписи Церкви стосовно моральних принципів, чистоти і стриманості, люди, незважаючи на погибель духовну, скоюють страшний гріх - вбивство дитини, яка ще не побачила світу.

У наш час законодавство щодо абортів суворе у небагатьох країнах і змінюється лише в бік лібералізації. Головний аргумент прихильників аборту полягає в тому, що кожна жінка має право сама керувати своїм тілом і ніхто не може втручатися і вирішувати таке особисте питання. Унікальним добрим прикладом є Польща, де у 1993 році, під тиском Церкви, аборти були заборонені.

Згідно з ученням Святої Православної Церкви, у жіночому лоні із заплідненням починається не тільки фізіологічне життя нової людини, а й, що важливіше, плід з моменту зачаття отримує душу. Знищуючи плід у своєму лоні, жінка, часто навіть не усвідомлюючи того, вбиває живу істоту, що створена за «образом і подобою Божою». Згадаємо Іоанна Хрестителя: він ще в лоні матері пізнав Господа, Який теж перебував у лоні Пречистої Приснодіви Марії: «...затріпотала дитина в утробі її» (Лк. 1, 41), преподобного Сергія Радонезького, який тричі скрикнув у лоні своєї матері під час Божественної літургії. Тому церковні канони дуже суворо засуджують не лише аборти, а й навіть спроби перервати вагітність, бо вважають це гріхом дітовбивства.

«Хто навмисне загубить зачатий в утробі плід, підлягає осудженню за вбивство», - говорить святитель Василій Великий. «Хто дав зілля для вилучення плоду, є вбивця», - в іншому місці вказує він.

Відомий італійський юрист Рафаель Баллестріні писав: «Найвірнішим доказом повного морального падіння народу буде те, що аборт вважатиметься приватною справою і абсолютно допустимою». Але аборти не просто свідчать про моральний розклад, падіння чи загнивання суспільства, вони є й першопричиною цього розкладу і падіння.

Наслідки аборту досить серйозні:
- для матері: ймовірність смерті (від ушкодження матки, сепсису, інфаркту, тощо), втрата здатності народжувати дітей у майбутньому;
- для дітей: кількість мертвонароджених дітей і передчасних пологів у жінок, що зробили аборти, збільшується вдвічі; зростає число хворих дітей, із різними фізичними вадами;
- для сім'ї: психічне здоров'я, передусім жінки, надломлюється, моральна єдність подружжя послаблюється, жінка втрачає свою гідність, стає предметом експлуатації з боку чоловіка, сімейна гармонія порушується;
- для підлітків: полегшується безвідповідальна сексуальна поведінка, зростає кількість матерів-одиночок;
- для народу: виникає серйозна демографічна проблема.

У Всесвітній Декларації прав людини (ухвалена на сесії ООН 10 грудня 1948 року) у третьому розділі сказано: «Кожна людина має право на захист з боку закону» (ЮНЕСКО, «Право бути людиною», т. 2, с. 662). Неймовірне протиріччя полягає в тому, що люди, з одного боку, активно виступають за права людини, а з іншого - порушують їх, скоюючи такий ганебний злочин, як аборт.

Переривання вагітності не може бути виключним правом вагітної жінки: суспільство має право і обов'язок втручатися і не дозволяти окремим особам убивати найбеззахисніших і невинних своїх членів, малят, які ще не народилися. Щодо випадків, коли переривання вагітності рекомендоване «за приписами лікарів» - для збереження життя матері, то тут треба застерегти батьків, і їм потрібно дуже обережно довіряти людям, бо їм властиво часто помилятися. Відомі випадки, коли всупереч порадам лікарів матері проявляли подвиг віри і благополучно народжували, врятувавши життя і своє, і дитини.

Тому Православна Церква категорично засуджує аборт, прирівнює його до вбивства, і наполягає на особистій відповідальності за нього всіх його учасників: жінки, чоловіка (у випадку його згоди на аборт) і лікаря. Ставлення до абортів сучасного християнина повинне бути однозначне: не допускати навіть думки про знищення плоду. Це страхітливо, немислимо і неприпустимо.

З виступу архієпископа Львівського і Галицького Августина (УПЦ) на конференції Форуму Богословів-Моралістів Центральної Європи «Відповідальність за передавання людського життя: 40 років енцикліки Humanae Vitae» (26-29 серпня 2008 рік, м. Львів) 
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #112 : 25 Жовтня 2008, 19:38:13 »

 Пропоную прихильникам абортів подивитись ролик про аборти. Непогано би якщо його крутили в школах та інших навчальних закладах. Так краще розуміється.....

 Попереджую! Не для слабонервних!

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xkM_uugf6uM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xkM_uugf6uM</a>
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #113 : 25 Жовтня 2008, 21:22:28 »

Я вчилась в експерементальній школі, і в 10-му класі в нас ввели предмет "валеологія". на уроках ми якраз часто обговорювали такі теми як аборти, СНІД і т п. Подібного роду ролик нам показували. Це взагалі жахливо. Думаю дітям зараз набагато раніше треба в школі такі ролики показувати, враховуючи яка тепер молодь продвинута і в якому віці статеве життя починає.
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #114 : 26 Жовтня 2008, 11:58:36 »

 Пропоную прихильникам абортів подивитись ролик про аборти. Непогано би якщо його крутили в школах та інших навчальних закладах. Так краще розуміється.....

 Попереджую! Не для слабонервних!

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xkM_uugf6uM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xkM_uugf6uM</a>
я на90% впевнений шо то всьо несправжнє
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #115 : 26 Жовтня 2008, 16:14:31 »

Хорс обґрунтуй думку чому несправжнє?
Записаний


Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #116 : 26 Жовтня 2008, 17:35:07 »

зховсім не реалістично особливо коли пінцетом беруть, зовсім на плоть не схоже
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #117 : 26 Жовтня 2008, 18:34:43 »

Все в Божих руках. Нам не дано цього знати. Милосердя Боже безмежне.
Церква не дає на це відповіді і не стверджує напевне, куди йдуть душі абортованих дітей.

на ненароджениХ немовлятаХ є первородний гріх, але одночасно, воНи невинні, тобто їхні душі потрапляють в Чистилишче, де і через гріх їхніх батьків (їхнЄ ж уБивство) повинні відмучитисЬ, відпокутувати первородний гріх аж до другого прихОду Христа..  :(

 
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #118 : 30 Жовтня 2008, 10:09:10 »

я на90% впевнений шо то всьо несправжнє
зховсім не реалістично особливо коли пінцетом беруть, зовсім на плоть не схоже

Все так і є!!! За часи незалежності в Україні було зроблено 30 000 000 абортів!!! Це 1/2 населення України - це гоноцид нації!!! Серця українців так зачерствіли.... :'( :'( :'(  Думаю, воювати потрібно не з зовнішніми ворогами, а з тими, які знищують нас, як націю, зсередини. Аборти, вартість яких від 30-1500 грн.,-  справжні вороги українських синів.... :'( :'( :'(  :agressive :evil - знищить це явище в своєму житті, оголосіть йому війну і абортам не буде місця в суспільстві загалом!!!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #119 : 30 Жовтня 2008, 10:56:52 »

на ненароджениХ немовлятаХ є первородний гріх, але одночасно, воНи невинні,
Що ж воно таке-"первородний гріх"?
І папа римський, здається, визнав чистоту новонароджених і ненароджених.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу