Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Ваше ставлення до штучних абортів

Аборт - вбивство невинної дитини, що не може бути виправдано
Аборт може бути виправданий ТІЛЬКИ через медичну необхідність
Аборт - засіб зменшення сімейних витрат
Аборт - засіб регулювання чисельності населення
Аборт - виправданий засіб проти поширення антисоціального елементу
Аборт - просто хірургічна операція, моральна сторона не важлива

Автор Тема: Аборти, як до цього ставитесь ви??  (Прочитано 97121 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #40 : 07 Березня 2008, 00:17:51 »

Моє ставлення до абортів неоднозначне. Є купа випадків коли дійсно аборт-це вихід, рахую що поки зародиш  є ембріоном(до 7 здається неділі), то це не є гріхом. Не знаю чи сама би колись наважилася на аборт, але розумію багатьох людей чому це зробили - поганий достаток в сім*ї, без чоловіка, дуже молода чи навпаки вже вік підганяє, зловживання наркотиків, якась хвороба....випадків безліч. Єдине що, потрібно берегтися, що б уникнути таку небажану дію як аборт, та не завжди все так легко в цьому житті. Мені шкода жінок які пройшли через цю процедуру - бо це нелегко і значить життя не дуже добре скалалося в певний час. Але чим калічити життя майбутній дитині....
Все це дуже індивідуально, кожен має свою історію і не нам судити.

Відповідь від: 07 Березня 2008, 00:14:43
У кого які думки: куди йде душа ненародженої дитини ?

Я вважаю, що потрапляє у рай, оскільки на ній немає ніякого гріха і ніякої вини
ембріон це не дитина. нема там душі-нема ні раю, ні аду.
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #41 : 07 Березня 2008, 08:24:37 »

Півтора роки тому я провів чудовий тиждень (назву це так) з однією подругою (назву її так). Через місяць або трохи менше вона мені сказала, що зробила аборт. Першою думкою була така: ну і добре, бо ми усвідомлювали, що
1) дитина не потрібна ні їй, ні мені;
2) дуже ймовірно, що в час зачаття дитини (словами Романи - ембріону!), ми знаходились у стані алкогольного сп'яніння.
 
Питання: чи повинен я відчувати докори сумління?
Користуючись логікою Романи я не винуватий, бо
1) я не вимагав робити аборт;
2) позбавлена життя була не дитина, а ембріон
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #42 : 07 Березня 2008, 08:57:40 »

я не закликаю до абортів.  а тільки хочу звернути вашу увагу на те що всі ми люди і в житті бувають ситуації, які не можна оцінювати тільки в біблійному формулюванні. Наведу ще приклад. Якщо дитина загрпжує здоровю чи навіть життю матері??? Чи якщо дитина народиться з вадою серця не сумісною з життям???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #43 : 07 Березня 2008, 10:05:38 »


Питання: чи повинен я відчувати докори сумління?
Користуючись логікою Романи я не винуватий, бо
1) я не вимагав робити аборт;
2) позбавлена життя була не дитина, а ембріон

Коли людина примирилася з Богом, Він простив їй всі гріхи! Та якщо питання в тому винний ти чи ні в загибелі цієї дитина, то відповідь однозначна: ТАК! Однаково винні мати, батько, лікар, який робив аборт. За свої стосутки потрібно нести відповідальність. Я певна, що якби ти проявив у своєму відношенні до подруги більш серйозні наміри, то вона задумалася б і порадилася з тобою, перш ніж зробити аборт. Тому я писала, що секс - це насолода для відповідальних людей.
Відповідь від: 07 Березня 2008, 10:00:45
ембріон це не дитина. нема там душі-нема ні раю, ні аду.

Мене дивує, як людина, яка не вірить в Бога, в рай, в пекло, взагалі може щось говорити стосовно цього.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #44 : 07 Березня 2008, 14:46:32 »

шановна ви взагалі читати вмієте. Чи ваша секта вчить що є тільки ваша думка і не правильна? Ой вибачте у вас і своєї думки мабуть нема. Бо таку маячню я ще не чув. Ви можете дати просту відповідь на просте запитання!? І взагалі вам щось говорить слово терпимість, повага чи ваша секта такого не вчить?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #45 : 07 Березня 2008, 16:08:11 »

Цитувати (вибране)
я перепрошую але це не форум адвентистів сьомого дня. Тут спілкуються люди для яких крім віри є ще купа цікавих речей. А якби я був мусульманином ти мені теж пропонував би біблію читати? І взагалі у вас своя думка є?
 А ви читаєте у якому розділі знаходитесь ? Природньо, що тут пишуть про релігію, віру і т.д. бо так розділ називається.
Забули люди про Бога, поробили себе богами і їх цікавить тільки власна думка.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #46 : 07 Березня 2008, 16:22:28 »

а ви читали мій пост чи просто цитували? І доречі цей розділ знаходиться у форумі міста калуша. І його читаюте не тільки такі святі як ви!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #47 : 07 Березня 2008, 16:32:15 »

Шановний залишіть хоч трішки місця розмовам про святе, про Бога.  ;)
А про святих краще почитати у "Життях святих".
« Останнє редагування: 07 Березня 2008, 16:37:23 від newroman »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #48 : 07 Березня 2008, 20:34:23 »

а ви спустіться на землю і осуджуючи когось опирайтесь на життєвий досвід а не цитуйте і не трактуйте ваші книжки так як вам вигідно. І виявіть хоче краплю поваги ідайте відповідь на запитання. Для цього не потрібно читати розумних книжок.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #49 : 07 Березня 2008, 21:22:54 »

Цитувати (вибране)
осуджуючи когось

Більше не буду.
Пробачте якщо образив.

Цитувати (вибране)
опирайтесь на життєвий досвід а не цитуйте і не трактуйте ваші книжки так як вам вигідно
я опираюсь на книжки які ведуть людину до Бога, а життєвий досвід хто зна куди може завести

А Біблію цитувати буду, і про релігію писати буду також, і про Бога.
Прийдеться вам терпіти мене. Це ж вільний форум і кожний має право на свою думку.
Та ми, здається, відхилися від теми.
« Останнє редагування: 07 Березня 2008, 21:50:14 від newroman »
Записаний

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #50 : 07 Березня 2008, 21:52:35 »


Мене дивує, як людина, яка не вірить в Бога, в рай, в пекло, взагалі може щось говорити стосовно цього.
чому ви вирішили що я не віруюча? :unknow я просто про це не кричу Як ви
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #51 : 07 Березня 2008, 22:41:27 »

   В закінчення суперечки між сліповіруючими і слабовіруючими (гадаю невіруючих серед нас нема) скажу таке.

   Є така приказка "Будь простішим і люди до Тебе потягнуться", а тут можна перефразувати так "Менше згадуйте Імя Боже і люди в Нього увірують"

   В результаті спілкування в даному розділі таких як я, Romana, bornslippy і подібних з однієї сторони та newroman, Juli, doktor-maks і подібних з іншої сторони створюється ситуація "твая мая не понімать" :unknow

   Давайте будемо шукати точки дотику, а не "шпортатись" на кожному "порозі" (спірному питанні) і вважати, що лиш я правий (права). Давайте будемо однозначними у своїх висловах, але не докінця категоричними, бо абсолютною істиною є лиш Бог, а все наше життя-буття це суцільні відносності.

   В останніх постах кожен правий по своєму. Тим хто тут твердо відстоює віру в Бога і цитує Святе Письмо, варто і справді бути чуть приземленішими (це не означає менше вірити), бо інакше спілкування в даному розділі перетвориться на переписку кількох сильновіруючих форумчан. ;)

   Особисто я на днях купив БІБЛІЮ. Може колись і перечитаю її. Гадаю так буде легше спілкуватись з віруючими різних конфесій та спрямувань. :pardon
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #52 : 07 Березня 2008, 23:01:27 »

ньюроман мене впринципі важко образити. Так що не переймайся. І говори про віру скільки хочеш. Але обговорювати те чи інше питання опираючись тільки на літературу це всеодно що керувати авто по книжці.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #53 : 07 Березня 2008, 23:58:22 »

Шкода, але нині нічого внятного написати мабуть не зможу. Ця тема задумувалася, як просто одна з провокаційних, але зараз я вже дивлюся на неї дещо ширше. Є випадки і є люди, для яких питання звучить так, як для жителя пустелі питання   "А як ви ставитеся до проблеми незакритих кранів, розбазарювання водних ресурсів і загаджування джерел питної води?".
Те, що одним здається вимушеною, чи навіть природною життєвою необхідністю, для іншого постає як страхітливий злочин. Особисто я би судив людей, які зробили аборт. Тобто і того хто зробив дитину і потім допустив, довів, уговорив, схилив до дітовбивства і ту яка бездумно дала, і піддалася на вмовляння, чи під плив, а на додачу ще й того хто зробив сам акт вбивства.
Ні, я звісно не кажу, що я б їх убивав, зовсім ні. Просто за вироком справедливого суду засуджені мали б виконувати примусові громадські роботи, у клініках для  онкохворих, ВІЛ інфікованих, розумово неповноцінних, та і не лише у суто медичних, але і у інших не надто привабливих закладах.
Скажете, жорстокий, кожен має право на помилку, і т.д.
Так, має. Але кожен з нас і розплачується за свої помилки. Інколи майже відразу після їх скоєння, а інколи вже після смерті, а інколи навіть ще його діти і онуки розплачуються за ті "невинні" помилки.
То може інколи, коли досить лише на секунду замислитися, і не зробити помилку, або хоча б згрішити, але не зробитися грішником-рецидивістом, може все ж таки варто перед тим замислитися?
А таки замислився б багато хто, якби знав, що буде буба!

Сьогодні у Фуршеті, я тактовно попросив одного дядька (доволі дорослого, щоб бути моїм батьком) покласти кошик для продуктів, (який йому був більше непотрібний біля каси), не на підлогу, під ноги іншим, хто стоїть у черзі, а на столик біля касира, де їх переважно і треба класти.
Скажете, теж мені вчинок дня   :fool
Може і так, але згадайте, як часто ви проходили повз і не робили нічого у ситуації, коли хтось смітив насінням соняшника, залишав купу сміття на річці, писав при вас по стінах під'їзду. Розумієте, ці всі дрібнички які робляться довкола нас, які ми самі часто робимо і навіть не замислюємося, що робимо зле, всі вони формують ото загальне багно у якому ми живемо. Бо нам на все нас :censore ти, бо то нас напряму не стосується.
Не треба бути надто релігійним, аби любити себе ну і ще собі подібних, ближніх, родичів, односельчан, українців кінець кінців. Треба лише прочитати статистичні дані народжуваності і смертності у нашій державі. Невже не видно, що ми вироджуємося як руді миші!
Ви скажете, що якщо якісь несвідомі селюко-алкоголіко-цигани захотіли зробити аборт, то воно і добре, бо не народиться ще один виродок, що і так не дав би користі суспільству.  Хм... А звідки ви знаєте, що з тої дитини виросте? З Шевченка теж не мало вирости нічого путнього, зважаючи на його походження, а його мама, як зрештою і мати Моцарта і багато-багато інших матерів, якби жили у сучасних умовах охоче зробили б аборт, виправдовуючи себе тим, що мовляв не зможуть вигодувати перканадцяту у сім'ї дитину. Хвалити Бога, у ті часи аборти не робили.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #54 : 08 Березня 2008, 00:02:44 »


Хвалити Бога, у ті часи аборти не робили.
робили, юрко, їх ще й тоді робили :(
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #55 : 08 Березня 2008, 00:05:12 »

Ну не у Моринцях принаймні і у Моцартів на таке дурі би не стало. А робили багатії, придворні, то відома річ.
Я ж пишу образно, тому прошу не сприймати все дослівно  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #56 : 08 Березня 2008, 00:11:16 »


Мені шкода жінок які пройшли через цю процедуру - бо це нелегко і значить життя не дуже добре скалалося в певний час.
У моєї прабабці життя теж якось не складалося. Чогось і війна внадилася і голод 1947-го і дід блін як з ланца зірваний. 10 дітей, то і у той час було не мало. Останній народився у 1948 му, тоді вже можна було зробити аборт і не був то ще дорогий бізнес, як зараз. Але чогось не зробила.
І добре, бо не знати хто б тоді у мене був старостою на весіллі. А взагалі все її життя, саме він 10-й, був її улюбленцем...
Багато смайликів, а того що зараз треба, нема......
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #57 : 08 Березня 2008, 01:26:49 »

угу а постав себе на місце батька чия 14-15 дочка залетіла. Чи на місце чоловіка життя дружини якого залежить від аборта.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #58 : 08 Березня 2008, 08:13:53 »

Поставив.
Залетіла - хай заміж виходить і виховує дитину. Я навіть знаю таку сім'ю. Там той парєнь, що склепав дитину, 3 місяці боявся батькам признатися, але нічо, живуть нормально. Що дивного, акселерація - це доведений факт. І ще одне, якби мала розум і не хотіла, то би не залетіла, а так, значить хотіла, або дурна. Якщо хотіла, то так і мало бути, а якщо дурна, то ти її не вбережеш, буде і далі дурниці робити і нема чого її виправдовувати.
Єдиний момент, який я визнаю і виправдовую - медичні показання для проведення операції, через загрозу життю матері.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Аборти, як до цього ставитесь ви??
« Прочитано #59 : 08 Березня 2008, 10:16:11 »

шановна ви взагалі читати вмієте. Чи ваша секта вчить що є тільки ваша думка і не правильна? Ой вибачте у вас і своєї думки мабуть нема. Бо таку маячню я ще не чув. Ви можете дати просту відповідь на просте запитання!? І взагалі вам щось говорить слово терпимість, повага чи ваша секта такого не вчить?

Розумієш, bornslippy, говорити, що віруюча людина не має своєї думки - це прояв ідіотизму. Для віруючої людини моральний авторитет - Бог і вона приймає Його думку.
Ці слова також адресуються Романі.

Стосовно сумніву, який має bornslippy, про те, що віруюча людина не здатна щось там прочитати або логічно мислити. Якщо порівняти коментарі Juli або, наприклад, мої з bornslippy, навіть упереджена людина мусить визнати, що культура мови, логічна побудова при висловлюванні своєї думки, у Juli значно вища. І не тільки культура мови, але й загальна культура.
Записаний
When doctors differ who is to decide?