Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Де плануєте святкувати Новий Рік?

Дома з сім'єю
- 9 (75%)
З друзями
- 1 (8.3%)
Один дома
- 0 (0%)
За кордоном
- 0 (0%)
Під столом;)
- 1 (8.3%)
В бані/сауні ;)
- 0 (0%)
Не буду святкувати...
- 1 (8.3%)

Всього голосів: 12

Голосування закінчилося: 30 Грудня 2008, 10:48:41


Автор Тема: Зустр1ч Нового року!  (Прочитано 17266 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Зустр1ч Нового року!
« Прочитано #20 : 26 Грудня 2008, 12:57:30 »

так як в мене маля!! то я буду дома з дружиною і сином!! а зранку в гори котатись!!! мовчазний +1
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Зустр1ч Нового року!
« Прочитано #21 : 16 Грудня 2011, 18:45:39 »

Як зустрічати 2012 рік Дракона       
Ось знайшла інформацію про святкування року Дракона, тобто 2012 на Косівському сайті :). Астрологічно він починається 23 січня. Дайош форумівку на 23 січня з веселою програмою (я вже певно до того часу відійду від опьяніння фарбами, тож певно буду уже не така радісна в реалі :))!!!
І так,
Згідно зі східним календарем, покровителем нового 2012 року є міфічна істота – чорний водяний Дракон. Зодіакальний Дракон уособлює карму, цикл втілень, нагороду за добрі справи та покарання за проступки. Рік Дракона багато в чому обіцяє бути особливим, тому відповісти на питання, як зустрічати 2012 рік, просто – як можна цікавіше і веселіше.
Кролик, прощай!
Отже, як зустрічати 2012 рік? У першу чергу – весело, перебуваючи в доброму гуморі, не уникаючи рухової активності, ігор і навіть азарту. Астрологи відводять особливу роль  Чорного Дракона, вважаючи його кармічним.

За кілька хвилин до півночі постарайтеся ненадовго відволіктися від передсвяткової метушні і подякуйте в душі минає Кролика за всі важливі і позитивні події, які він привніс у ваше життя. З’їжте шматочок зелені, це буде приятно пухнастому символу старого року.

Як тільки куранти проб’ють дванадцять разів, зверніть всі свої думки на щось позитивне, щиро побажайте добра і щастя всім присутнім на святі (а можна і всім людям на Землі!).
І як зустрічати 2012 Дракона?
Веселитися і блищати
У цілому, рік Дракона бажано наповнити добрими справами. Не соромтеся робити добро і виявляти любов до оточуючих, оскільки в прийдешньому 2012 році всі ваші добрі вчинки і почуття повернуться, зробивши коло від однієї людини до іншої, збагатившись новою силою і позитивною енергетикою. В результаті душі людей стануть світліше, а світ перетвориться в кращу сторону.

Як зустрічати 2012 рік, Чорний Дракон любить сучасні музичні ритми і бадьору музику різних стилів і напрямків – таку, від якої ваші ноги самі кинуться в танок. Тому перед тим, як зустрічати 2012 Дракона, обов’язково продумайте музичний супровід новорічного свята. Це можуть бути танцювальні ритми, приємні для знака Дракона, найрізноманітніші – від різких, немов кидок кобри, до гіпнотично плавних. Ви навіть можете скласти свій власний танець – наприклад, уявити собі, як рухався б великою, але спритний дракон під традиційні музичні мотиви Сходу або ж музику наших днів. Ви зможете «зловити» ритми нового року, навіть роблячи гімнастичні вправи, головна умова – бадьорість, активність і ніякої млявості! Медитацією і самоспогляданням ви ще встигнете зайнятися трохи пізніше, а зараз Чорний Дракон з’явився до нас в 2012, щоб діяти!

Дракон – істота, що звикло до простору. Тому астрологи, відповідаючи на питання, як зустрічати 2012 рік, рекомендують влаштувати торжество на відкритому просторі. На жаль, тісна квартира або лісова гущавина навряд чи припадуть до душі вогнедихаючим покровителю 2012 року.

Зкстрічаємо 2012 рік  Дракона за оригінальною програмою
Сценарій новорічного вечора обов’язково повинен бути блискучим: емоційним, смішним, яскравим, незабутнім і обов’язково – незвичайним, оригінальним. Дракон терпіти не може посередніх артистичних номерів, «бородатих» анекдотів, дурних жартів і взагалі всього банального, нецікавого. Захоплення глядачів – найкраща нагорода артистам, що зумів зробити свій виступ захоплюючим, і Дракон до них обов’язково приєднається. Навіть якщо трохи підкачало почуття міри, нічого страшного! Повторимося – головне тут новизна та оригінальність.
Новорічне меню 2012: почастуємо Дракона смачно і ситно ці дні можна забути всі дієти. Ви можете сміливо виставляти на стіл будь-які страви, які вам по кишені. Від звичайних салатиків та курячих ніжок до екзотичних страв східної кухні – адже Дракон, як правило, на апетит не скаржиться!

Різноманітність страв неодмінно порадує Чорного Водяного Дракона. Тільки обов’язково приділіть увагу приправ. Це можуть бути запашний перець, кардамон, базилік, мускатний горіх, кориця, імбир, а також гвоздика або перець «чилі». М’ясна страва, залите палаючим спиртним, припаде до душі вогнедихаючим господареві нового року. Якщо у вас є навички, спробуйте зробити те ж саме з морозивом або фруктовим десертом – ласощі буде виглядати вельми незвично.

Вибираючи новорічні страви для зустрічі 2012 року, уникайте напівфабрикатів, Чорному Водяному Дракону подобається натуральна їжа, яку не доводиться піддавати довгої термічній обробці (і об’єктивно – така їжа набагато корисніше). Любителі сирої їжі вже точно зрадіють такому повороту подій.

І, звичайно, як зустрічати 2012 без риби?!

Ця представниця водної стихії обов’язково повинна бути на вашому столі в новорічну ніч, причому, бажано вибрати для частування найбільш делікатесні сорти-стерлядь, форель, кету. Щоб максимально наблизити рибне блюдо до природності, живу рибу слід вичистити, і покласти в глибоке блюдо, залите горілкою. Через 30 хвилин рибне м’ясо готове до вживання.

Дракон відрізняється всеїдністю, тому при підготовці святкового меню 2012 включає на всю котушку свою кулінарну фантазію, однак є одна умова – всі продукти повинні бути добірними і гранично свіжими, інакше розсердяться не тільки ваші гості, але і Чорний Дракон. Буде чудово, якщо ви зумієте приготувати дещо безпосередньо на очах у гостей – на мобільній жаровні, як у кращих східних ресторанах. Наприклад, біфштекс з кров’ю, і подасте до столу ще димляче блюдо – в захваті залишаться не тільки ваші гості, а й дух Дракона. У будь-якому разі пам’ятайте – зустрічати 2012 слід без залежаних продуктів! Про консерви річної давності, різні тушонки і «іржаві» рибки можете забути на довгий термін.
Дух Дракона обов’язково відгукнеться і принесе удачу, якщо на новорічному столі 2012 будуть страви з гарбуза …!

Гарбуз можна використовувати як прикрасу столу, або скибочки цього баштанного залити лимонним соком і медом – така нехитра страва відрізняється смакотою, корисністю і напевно притягне до будинку покровителя наступаючого 2012 року.

Сервіруючи новорічний стіл, обов’язково поставте на нього запалені свічки, оскільки вогонь – головний атрибут Дракона. Крім того, стіл з декоративними свічками виглядає ошатно і відмінно створює святкову атмосферу. Однак якщо вже на столі буде відкрите джерело вогню, обов’язково пам’ятайте про пожежну безпеку (пожежа в новорічну ніч, це, мабуть, найгірше, що може статися поряд з вибухом неякісних петард, з якими теж слід бути гранично обережними).

Оскільки в розпал свята «драконами» себе відчують всі присутні, господарі повинні не втрачати пильність, щоб встигнути вчасно розрядити обстановку.

І хоча новорічний стіл обіцяє буквально ломитися від всіляких страв, пам’ятайте, що мудреці завжди закликали нас знати міру в усьому, в тому числі це стосується і святкової трапези, і вживання алкоголю.

Прикрасимо будинок «сяйвом душі»

Вода є стихією нового 2012 року, тому, готуючись зустрічати 2012 рік і прикрашаючи будинок, обов’язково приділіть увагу символам води. Це можуть бути розставлені тут і там красиві мушлі, морські зірки, зображення риб і підводного світу.

Звичайно ж, головний символ року – Дракон, теж повинен бути присутнім в декорі вашої квартири. Не забудьте подарувати своїм близьким цей вогнедишний новорічний символ і розкажіть (якщо вони ще не знають), як зустрічати 2012 рік, щоб він приніс удачу. Статуетки Дракона можуть бути зроблені з кераміки, кришталю або дерева. І неодмінно залиште одну-дві фігурки для себе – поставте або повісьте їх на видне місце, щоб догодити прийдешньому році. Купувати Черних Драконів, виконаних з різних металів або сплавів, не рекомендується.

І нарешті, завершуючи розповідь про те, як зустрічати 2012 рік, дамо останній і найголовніша порада від нашого сайту domohazyajki.com: то гарний настрій і бадьорість духу, з якими ви увійшли в Новий рік, постарайтеся зберегти якомога довше, бажано на весь рік. «Сяйво душі» сильніше, ніж блиск коштовностей, воно сприяє удачі і притягує хороші події і приємних людей у ​​ваше життя.
Щастя, радості, здоров’я і благополуччя в Новому 2012 році!


 
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Зустр1ч Нового року!
« Прочитано #22 : 23 Грудня 2011, 19:47:22 »

Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
Зустр1ч Нового року!
« Прочитано #23 : 23 Грудня 2011, 20:08:38 »

Цьогоріч на святкування Нового року махну в Яремче з друзями. Сподіваюсь буде класно. Та й обслуговування в "Меркурії" зможу оцінити - там корпоративчик планується.
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Зустр1ч Нового року!
« Прочитано #24 : 23 Грудня 2011, 20:33:56 »

а мені цього року випадає нагода святкувати НР в Берліні з друзями  :)
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Зустр1ч Нового року!
« Прочитано #25 : 24 Грудня 2011, 15:07:07 »

А я їду додому :) до бабусі :) Маму вже викинули там дисантом, поїхала гріти хату :)
Сьогодні дзвонила, що купує онукі коктейльне плаття в Хмельницькому. Я вже позбирала свічечки, кутасики...  косить лише істерія з подарунками, але думаю впораємось до Нового року :)
Зі мною їдуть друзі сподіваються заїхати в Меджибіж, це за 20 км від мого міста, ще багато друзів з'їдуться до батьків - має бути весело :)
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Зустр1ч Нового року!
« Прочитано #26 : 24 Грудня 2011, 17:27:44 »

а мені цього року випадає нагода святкувати НР в Берліні з друзями
Модно, модно  ;)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Зустр1ч Нового року!
« Прочитано #27 : 24 Грудня 2011, 22:52:15 »

Модно, модно
невже це значить, що я йду в ногу з модою?  :-D
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Зустр1ч Нового року!
« Прочитано #28 : 24 Грудня 2011, 23:01:16 »

невже це значить, що я йду в ногу з модою?
А шо зараз не модно справляти Новий рік в Берліні, шо ти так дивуєшся ?  :=) Я думаю не просто йдеш, а маршируєш  :=)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Зустр1ч Нового року!
« Прочитано #29 : 25 Грудня 2011, 00:01:39 »

А шо зараз не модно справляти Новий рік в Берліні, шо ти так дивуєшся ?
поняття не маю) я туди їду на Тезе, як католицький паломник, ну і заодно НР відсвяткую там же  :=)
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?