Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Голосування

Першого афро-американського президента на інаугурації...

накриє астероїд діаметром 800 м.
дістане Армагеддон
Рагнарок
він попаде в число 0,5% виживших,коли в галактиці нарушуться всі космічні цикли
затопить США разом зі сценою для інаугурації афро-амер.президента

Автор Тема: Розклад кінців світу на найближчі 15 років  (Прочитано 37603 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #40 : 12 Березня 2009, 11:27:48 »

Черновецького можуть любити тільки або хворі люди, або наркомани такі як він! Він виграв вибори тільки із-за своїх подачок... Бабульки-дідульки підтримують його, тому що він ім платить, дає продукти і тд. Інші свідомі кияни ідуть на підтримку тільки із-за того, що бояться... Шановна Juli не знаю з яких цілей підтримує цього космонавта, але напевно вона точно не в курсі...Я б подивився на те, як би вона "заспівала" якщо б її, чи її рідних звільнили з роботи, за те що вони не вийшли під стіни мерії на підтримку цього дауна, або заставляли робити на іподромі ставки за свої гроші, які направлялись Лене в кишеню... А послідні його ідіотичні думки-податок на кондиціонери, податок на параболічну антену, податок на пластикові стеклопакети і тд... Він вже лікувався в психдиспансері - це достовірно відомо-але не долікувався-такі люди вже не виліковні...
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #41 : 16 Березня 2009, 10:10:21 »

Шановна Juli не знаю з яких цілей підтримує цього космонавта, але напевно вона точно не в курсі...
Я підтримую Черновецького, бо це найкраща поки що кандидатура серед усіх. Мені подобається, що він справжній: сміється, співає, говорить те, що думає і дотримується свого слова, він не читає з листочків, він на сцені такий самий, як і в житті - він природній. З такою людиною все просто: його "так"-"так", його "ні"-"ні". А ще мені подобається, що він не підлабузник і не боїться ні Юлю, ні інших, можливо саме тому у нього і характер складний, бо якби був лагідний, то його в бублик давно скрутили.

Інші свідомі кияни ідуть на підтримку тільки із-за того, що бояться...
Кого бояться? Голосування таємне в нашій країні.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #42 : 16 Березня 2009, 10:15:26 »

А мітинги на жаль ні  :( :( :(


 :ganba :ganba :ganba

Він мені колись також імпонував відкритістю, але клоуни мають бути у цирку, ну ще на майдані, але не у владі!

А тема, нагадаю, про "Кінець світу"...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Mr.Loba-Loba

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +38/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Пес"Децик"
  • Останні відвідини:
    09 Серпня 2019, 07:00:15

    Звідки: Демократична Автономна Республіка Калуш
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #43 : 16 Березня 2009, 13:07:04 »

Доволі цікаво ,але звідки взялося 15,я наприклад знаю на 20000 років  :o
Записаний
ПРИШЁЛ,УВИДЕЛ,ПОДЕБИЛ!!!!!     :agressive

Kotik

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    25 Червня 2010, 16:04:18

    Звідки: Київ
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #44 : 16 Березня 2009, 14:33:11 »

2008 - на Землю впаде астероїд діаметром більше 800 м.;
То нас уже нема?!!! :o
Важко собі таке уявити "все буде одне"
То буде "повний комунізм"   :-D
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #45 : 26 Листопада 2009, 00:43:38 »

Коли настане кінець світу?
Приховано: Показати

У нецерковного человека может сложиться впечатление, что «Судный День — это сказка для старших», как пел Высоцкий, и что конец света не наступит никогда — разве что после ядерной войны.

Однако Церковь учит иначе. В седьмом члене Символа Веры говориться. «Верую,., во единаго Господа Иисуса Христа.., паки (вновь) грядущаго со славою судити живым и мертвым, Егоже Царствию не будет конца». Но точная дата Второго Пришествия сокрыта от мира. Со страниц Евангелия мы слышим предостерегающие слова Спасителя: «Не ваше дело знать времена и сроки» (Деян. 1. 7); «О дне же том или часе никто не знает, ни Ангелы небесные, ни Сын, но только Отец» (Мк. 13, 32). Любой, кто дерзает объявить день и год конца света, — обманщик и враг Православия.

При этом Господь не лишил нас указаний на время Страшного Суда. Он дал нам признаки, по которым можно сделать вывод о приближении последних времен. Основываясь на словах Христа (Мф. 24; Мк. 13; Лк. 21), апостола Павла (2 Фес. 2) и Иоанна Богослова (Апокалипсис), можно в качестве этих признаков указать следующее:

— проповедь Евангелия по всему миру;

— появление многочисленных лжепророков, творящих разнообразные «чудеса» для прельщения людей, и лжехристов — тех, кто выдает себя за Христа;

— войны — великие и малые;

— упадок общественной нравственности через умножение в мире беззаконий;

— эпидемии страшных болезней, землетрясения по местам;

— раздор и церковные смуты, появление наглых ругателей Церкви;

— всеобщее изнеможение людей от страха грядущих бедствий;

— оскудение любви друг ко другу.

В завершение бедствий, перед Вторым Пришествием появится Антихрист — враг Христа и полная Его противоположность (греч. «анти» — «вместо», «против»). Он будет вознесен на вершину власти мировым иудейством и объединит под свое владычество на три с половиной года все страны и религии. Подготовку появления Антихриста, совершаемую в мире силами тьмы, апостол Павел называет «тайной беззакония». Владычество Антихриста будет временем великих скорбей, невидимых доселе гонений на Церковь. Конец ему положит Сам Господь, Который со славою придет на землю, «как молния, видимая от востока до запада» (Мф. 24, 27). Перед Вторым Пришествием на небе появится Крест — знамение Божие, видимое всем. Тогда исполнятся сроки существования нашего мира и настанет вечное Царство Славы Божией.

Близки ли мы к дню Страшного Суда? Точно сказать нельзя, но многие признаки конца мира полностью или частично сбываются на наших глазах. А подвижник благочестия XX века иеромонах Серафим (Роуз), отвечая на этот вопрос, говорил: «Сейчас уже позже, чем вы думаете».
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #46 : 07 Травня 2011, 21:29:07 »

Ось ще вилізло мені в якості реклами на файлообміннику.

Слепая ясновидящая предсказала конец света. Ее пророчества начинают сбываться. И судя по всему речь идет о ближайших днях.

По легенде, Ванга предсказала историю человечества на 3000 лет вперед. Например, события 11 сентября 2001 года тут же связали с предсказанием Ванги о том, что «братья американские падут, заклеванные птицами железными. Волки завоют из куста, и кровь невинная прольется рекой».

Или шокирующее предсказание слепая баба Ванга сделала в 1980 году. Сказала она тогда буквально следующее: «В конце века, в августе 1999 или 2000 года, Курск окажется под водой, и весь мир будет его оплакивать». Вспомните подводную лодку Курск.

Согласно предсказаниям Ванги, 2011 год должен стать переломным на пути всего человечества.

Слепая провидица говорила, что после ядерной катастрофы, которая уничтожит животных и растения в северном полушарии, начнется война с мусульманским государством.
2014 - Большинство людей будет страдать гнойниками, раком кожи и др. кожными болезнями (следствие химической войны).
2016 - Европа почти безлюдна.
Исламская страна применит химическое оружие и уничтожит десятки государств. После сильнейшего удара у людей на коже появятся язвы, гнойники, образуются опухоли и уже к 2016 году Европа опустеет.

Предсказания Ванги начинают сбываться: авария на японской АЭС «Фукусима-1», из-за которой уже заражены тонны овощей и других продуктов питания. И еще неизвестно чем закончится.

Кризис в Ливии достиг своего апогея. Муаммар Каддафи готов пойти на все ради спасения своей страны

В ответ на бомбежку страны войсками НАТО полковник Каддафи пообещал утопить Европу в крови.

- В Средиземноморье не останется камня на камне, если ООН разрешит бомбить мою страну, - говорил Каддафи, обращаясь к своему народу и всему миру.

К коалиции уже присоединились Великобритания, Франция, Бельгия, Катар, Объединенные Арабские Эмираты, Испания и Италия. Каддафи буквально загнан в угол, и теперь он будет использовать все возможные средства, чтобы защитить свою страну от интервенции.
Неделю назад госсекретарь США Хиллари Клинтон в очередной раз выразила опасения, что Ливия обладает мощным химическим оружием.
- Я не могу утверждать этого, но я боюсь, что у Каддафи достаточно химического оружия и других гадких приспособлений, - заявила она, обращаясь к членам Организации Объединенных Наций.


Самолеты коалиции нанесли бомбовые удары в окрестностях двух крупнейших городов страны.

Ванга утверждала, что третья мировая война начнется в ноябре 2010 года. Не увидев широкомасштабных военных действий, люди подумали, что на этот раз прорицательница ошиблась.

Но стоит напомнить, что именно в ноябре появился повод для всех восстаний в Северной Африке - во многих странах прошли президентские выборы, которые потом вылились в массовые восстания.

Немного хороших новостей:
«Россия вновь станет великой империей, прежде всего империей духа» (дата неизвестна). Пока не сбылось. До великой империи нам пока далеко. Да и с духом - слабовато. Но поиски национальной идеи идут. Это было одно из последних пророчеств Ванги. Делая его, бабушка очертила руками большой круг.

Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #47 : 11 Березня 2012, 21:37:45 »

Преподобний Єфрем Сирин. Про прихід Антихриста, страшний суд і кінець світу.            
Слово на прихід Господній, на кінець світу і прихід антихриста
 Написав Преподобний Єфрем Сирин IVcт.

Я, найменший, грішний, сповнений провин Єфрем, чи буду спроможний промовити те, що є понад сили мої,
 але оскільки Спаситель за благоутробієм Своїм і некнижних навчив премудрості, а через них усюди просвітив вірних,
 то й мій язик зробить Він без вади ясним для користі і повчання як мене самого, який говорю, так і всіх слухачів.
 Але з болем почну промову та із зітханнями буду говорити про кінець теперішнього світу і про того безсоромного
 та жахливого змія, який приведе в сум`яття всю піднебесну і в серця людські вкладе боязнь, малодушність і страшне
 невір`я, і зробить чуда, знамення і залякування, щоб, коли можна, звести навіть і вибраних (Мт. 24, 24), і всіх
 обдурити неправдивими знаменнями і примарами чудес, ним звершуваних. Бо за допустом Святого Бога одержить
 він владу спокушувати світ; тому що виповнилося нечестя світу, і всюди чиняться різного роду жахи. Тому
 Пречистий Владика за нечестя людей допустив, щоб світ був спокушуваний духом лесті, тому що так захотіли люди
 відступити від Бога і полюбити лукавого.
 Великий подвиг, браття, в ті часи, особливо для вірних, коли самим змієм з великою владою чинені будуть знамення
 і чуда, коли в страшних примарах покаже він себе подібним до Бога, буде літати в повітрі, і всі біси, подібно до
 ангелів, вознесуться перед мучителем. Бо з силою возопіє, змінюючи свій вигляд і безмірно лякаючи всіх людей.
 Хто тоді, браття, виявиться огородженим, непохитним, хто буде мати в душі вірний знак - святий прихід
 єдинородного Сина, Бога нашого, як тільки побачить цю невимовну скорботу, яка буде звідусіль приходити на
 кожну душу, тому що нізвідки нема на неї ні на землі, ні в морі ніякої розради, ні спокою; як тільки побачить, що
 весь світ в сум`ятті, що кожен спішить сховатися в горах, і одні вмирають від голоду, інші - тануть, як віск, від
 спраги і нема того, хто милує, - як тільки побачить, що кожен проливає сльози і з великим бажанням питає: чи є
 десь на землі слово Боже? і чує у відповідь: ніде! Хто перенесе дні ці, хто стерпить неможливу скорботу, як тільки
 побачить замішання народів, які від кінців землі ідуть побачити мучителя, і багато поклоняються мучителеві, з
 трепетом волаючи: ти - наш спаситель? Море бушує, земля висихає, з небес нема дощу, рослини в`януть, і всі, хто
Приховано: Показати

 живе на сході землі, з великого страху біжать на захід, а також ті, які живуть на заході сонця, з трепетом біжать на
 схід. Безсовісний же, прийнявши тоді владу, пішле бісів у всі кінці сміливо проповідувати: великий цар з`явився у
 славі, йдіть та побачте його. У кого ж буде така адамантова душа, щоб мужньо перенести йому всі ці спокуси? Де,
 як сказав я, така людина, яку би ублажили всі ангели?
 А я, христолюбиві і досконалі браття, жахаюся при одній згадці про змія, роздумуючи в собі про ту скорботу, яка
 оволодіє людьми в ті часи, роздумуючи про те, наскільки жорстоким до людського роду виявиться цей лихий змій,
 і ще більше буде злості мати на святих, які можуть перебороти його мрійливі чуда. Бо багато знайдеться тоді людей
 благовгодивших Богові, яким в горах і в місцях пустельних можна буде спастися багатьма молитвами і нестерпним
 плачем. Бо Святий Бог, бачачи їх несказанні сльози і щиру віру, умилосердиться над ними, як ніжний батько, і
 утримає їх там, де вони сховаються; між тим як лихий змій не перестане розшукувати святих і на землі, і в морі,
 міркуючи, що запанував він вже на землі, і всі йому підкорені. І не усвідомлюючи своєї немочі і тої гордині, від якої
 впав, замислить нещасний спротивитися в той страшний час, коли Господь прийде з небес. А втім, приведе в
 сум`яття землю, злякає всіх неправдивими чародійними знаменнями.
 В той же час, коли прийде змій, не буде спокою на землі, будуть же велика скорбота, сум`яття, замішання, смерті та
 голоди в усіх кінцях. Бо Сам Господь наш божественними вустами вирік, що такого лиха не було від початку світу
 (Марк. 13, 19). Як же ми, грішні, відобразимо цю надмірну, навіть несказанну скорботу, коли так назвав її Бог? Нехай
 зупинить кожен з увагою ум свій на святих висловах Господа і Спасителя, як Він, за Своїм благоутробієм, заради
 надмірної нужди і скорботи, бажає скоротити дні скорботи, перестерігаючи нас і кажучи: моліться, щоб ваша втеча
 не сталася зимою, ані в суботу (Матв. 24, 20); і ще: будьте чуйні, отже, і кожного часу моліться, щоб мати змогу
 уникнути всього того, що має збутися, і стати перед Чоловічим Сином (Лук. 21, 36); тому що час близько. І всі ми
 піддані цьому нещастю, але не віримо. Будемо ж безнастанно просити в сльозах і молитвах, день і ніч припадаючи
 до Бога, щоб спастися нам грішним. В кого є сльози і сокрушення, нехай просить Господа, щоб позбутися нам
 скорботи, яка прийде на землю, щоб зовсім не бачити цього звіра і не чути залякувань його. Голод, чума та
 землетруси будуть по різних місцях (Матв. 24, 7), і різні смерті на землі. Мужня потрібна буде душа, котра б могла
 зберегти життя своє серед спокус. Бо якщо людина виявиться хоч трохи безпечною, то легко піддасться нападам
 і буде полонена знаменнями змія лукавого та хитрого. І така не знайде собі пощади на суді: там відкриється,
 що добровільно повірила вона мучителеві.
 Багато молитов і сліз потрібно нам, возлюблені, щоб хтось з нас виявився твердим у спокусах, тому що багато буде
 мріянь, чинених звіром. Він сам богоборець, і всіх хоче погубити. Бо такий спосіб вживе мучитель, що всі повинні
 будуть носити на собі печать звіра, коли сого часу, тобто, при сповненні часів, прийде він спокусити всіх
 знаменнями; і в такому тільки випадку можна ним буде купувати собі їжу і все потрібне; і поставить наглядачів
 виконувати його веління. Зауважте, браття мої, надмірну злопідступність звіра і хитрування його лукавства, яким
 чином починає він з черева, щоб людина, коли приведена буде в крайність нестачею їжі, змушена була прийняти
 печать його, тобто, злочестиві задуми, не на якому-небудь члені тіла, але на правій руці, а також на чолі, щоб у
 людини не було вже можливості правою рукою зробити хресне знамення і також на чолі ознаменувати святе ім`я
 Господнє чи славний і чесний хрест Христа і Спасителя нашого. Бо знає нещасний, що звершений хрест Господній
 руйнує всю силу його; і тому кладе свою печать на праву руку людині, тому що вона закарбовує хрестом всі члени
 наші, подібно й чоло, як свічник носить на висоті світильник світла - знамення Спасителя нашого. Тому, браття мої,
 страшний чекує подвиг всіх христолюбивих людей, щоб до години смертної не приходити в острах і не залишатися
 в бездіяльності, коли змій буде накреслювати печать свою замість хреста Спасителя. Бо для того, без сумніву,
 вживає такий спосіб, щоб ім`я Господа і Спасителя навіть і не називалося того часу; робить же це безсильний,
 боячись і тріпочучи перед святою силою Спасителя нашого. Бо якщо хтось не буде позначений
 печаттю звіра, то не полониться і мрійливими його знаменнями. Притому й Господь не відступає від таких, але
 просвічує і залучає їх до Себе.
 З усією точністю повинні ми, браття, розуміти неприязні, мрійливі знамення ворога. Господь же наш в тиші прийде
 до всіх нас відбити заради нас хитрування звіра. В чистоті дотримуючи неухильну віру Христову, зробимо хиткою
 силу мучителя. Придбаємо непорушний і твердий розум, і відступить від нас безсильний, не маючи можливості
 що-небудь зробити нам.
 Благаю вас, браття, я, найменший з вас, не будемо улесливими, христолюбці, але будемо більше могти силою
 хресною. Неминучий подвиг при дверях. Візьмемо всі щит віри. Будьте ж готові, як вірні раби, які не приймають
 багато. Бо злочестивий і жорстокий тать прийде раніше свого часу, з наміром обікрасти, заклясти і погубити вибране
 стадо правдивого пастиря. Постараємося впізнати, о, друзі, в якому вигляді прийде на землю безстидний змій.
 Оскільки Спаситель, намірившись спасти рід людський, народився від Діви і в образі людському потоптав ворога
 святою силою Божества Свого: то й він замислив взяти образ Його приходу і спокусити нас. Господь наш на
 світоносних хмарах, подібно до страшної блискавки, прийде на землю; але не так прийде ворог, тому що він
 відступник. Дійсно, від оскверненої діви народиться його знаряддя; але це не значить, що він воплотиться; прийде
 ж всескверний, як тать, в такому образі, щоб спокусити всіх, прийде смиренний, лагідний, ненависник, як скаже про
 себе, неправди, добрий, буде відвертатися від ідолів, віддавати перевагу благочестю, любити бідних, високою мірою
 благовидний, до всіх ласкавий, особливо буде поважати народ юдейський, тому що юдеї будуть очікувати його
 пришестя. А при всьому цьому, з великою владою вчинить він знамення, чуда та залякування; і вжи є хитрі міри,
 щоб всім догодити, щоб в скорому часі полюбив його народ. Не буде брати дарунків, говорити гнівно, показувати
 похмурого виду, але благотворною зовнішністю почне спокушувати світ, поки не запанує. Тому, коли багато народів
 побачать такі чесноти і сили, всі раптом складуть одну думку, і з великою радістю проголосять його царем, кажучи
 один одному: "чи знайдеться ще людина така добра і правдива?" І швидко затвердиться царство його, і в гніві
 уразить він трьох великих царів. Потім вознесеться серцем і вивергне гіркоту свою цей змій, змете вселенну, зрушить
 кінці її, всіх пригнобить і стане оскверняти душі: не благоговіння вже в собі показуючи, але при кожній нагоді
 надходячи як людина сувора, жорстока, гнівлива, дратівлива, поквапна, безладна, страшна, огидна, ненависна,
 мерзенна, люта, згубна, безсоромна, яка намагається весь рід людський ввести в безодню нечестя. Численні вдіє він
 знамення, але неправдиво, а не дійсно. І в присутності багатолюдного натовпу, який буде вихваляти його за мрійливі
 чуда, видасть він міцний голос, від якого захитається місце, де зібрані предстояч і перед ним натовпи, і скаже: всі
 народи, пізнайте мою силу і владу! На очах у глядачів буде переставляти гори і викликати острови з моря, але все це
 обманом і мрійливо, а не дійсно; однак, спокусить світ, обдурить погляди всіх, багато повірять і прославлять його,
 як сильного Бога.
 Тоді сильно заплаче і зітхне кожна душа; тоді всі побачать, що несказанна скорбота гнітить їх день і ніч, і ніде не
 знайдуть їжі, щоб вгамувати голод. Бо жорстокі наглядачі будуть поставлені на місце, і хто тільки має в себе на чолі
 або на правій руці печать мучителя, тому дозволено буде купити трохи їжі, яка знайдеться. Тоді діти будуть вмирати
 в лоні матерів, умре й мати над своїм дітищем, умре також батько з жінкою і дітьми серед торговища, і не буде кому
 поховати і покласти їх у гріб. Від безлічі трупів, повалених на вулицях, скрізь сморід, який сильно вражає живих. З
 болями і зітханнями скаже будь-хто вранці: "коли наступить вечір, щоб відпочити нам?" Коли настане вечір, з
 гіркими сльозами будуть говорити самі собі: "чи скоро світанок, щоб уникнути нам скорботи, яка нас опанувала?"
 Але нема куди втікати чи сховатися, тому що всі в сум`ятті, і море, і суша. Тому-то сказав нам Господь: чувайте,
 невідступно молячись про те, щоб уникнути скорботи. Сморід на морі, сморід на суші; страх на морі, страх на суші.
 Безліч золота та срібла і шовковий одяг не принесуть нікому користі в час цієї скорботи, але всі люди будуть
 називати блаженними мерців, яких поховають перед тим, як прийшла на землю ця велика скорбота. І золото та срібло
 розсипані на вулицях, і ніхто до них не торкається, тому що все омерзіло. Але всі поспішають втікати і сховатися, і
 нема де їм сховатися від скорботи, навпаки, при голоді, скорботі й страху будуть гризти м`ясоїдні звірі і плазуни.
 Страх усередині, ззовні трепет; день і ніч трупи на вулицях. Сморід на стогнах, сморід в домах; голод і спрага на
 стогнах, глас ридання в домах. З риданням зустрічаються всі один з одним, батько з сином, і син з батьком, і мати
 з дочкою. І друзі на вулицях, обіймаючись з друзями, закінчують життя; брати обіймаючись з братами, вмирають.
 Гасне краса обличчя в кожної плоті, і вигляд в людей як у мерців. Омерзіла і ненависною стала краса жіноча.
 Зів`януть кожна плоть і прагнення людське. Всі ж, хто повірив лютому звірові і прийняв на себе печать його,
 злочестиве начертання опоганеного, приступлять до нього раптом і з болем скажуть: "дай нам їсти та пити, тому що
 всі ми танемо, змучені голодом, і віджени від нас ядоносних звірів". І цей, бідний, не маючи на це засобів, з великою
 жорстокістю відповість, кажучи: "Звідки, люди, дам вам їсти та пити? Небо не хоче дати землі дощу, і земля також
 зовсім не дає ні жнив, ні плодів". Народи, чуючи це, заридають і проллють сльози, не маючи розради в скорбот і ;
 навпаки, інша невимовна скорбота додасться до їхньої скорботи, а саме, що так поспішно повірили мучителеві. Бо
 він, бідний, не в силах допомогти собі самому, як же він зробить милість їм? В ті дні велика буде нужда від великої
 скорботи, заподіяної змієм, від страху і землетрусу, і від шуму морського, від голоду та спраги, і укусів звірів. І всі,
 що прийняли печать антихристову і поклонилися антихристові, як благому Богові, не будуть мати ніякої частини в
 царстві Христовому, але разом із змієм будуть вкинуті в геєну. Блаженний, хто виявиться цілком святим і вірним, у
 кого серце безсумнівно віддане Богові, тому що безстрашно відкине він всі пропозиції змія, зневажаючи і
 катуваннями, і мріяннями його.
 Але перед тим, як буде це, Господь, з милосердя Свого, пішле Іллю Фесвітянина і Єноха, щоб вони сповістили роду
 людському богочестя, сміливо проповідували всім благу вістку, навчили не вірити мучителеві зі страху, голосячи і
 кажучи: "це лесть, о люди! ніхто нехай не вірить їй анітрохи, ніхто нехай не кориться богоборцеві; ніхто з вас нехай
 не лякається, тому що він скоро буде знешкоджений. Ось, Святий Господь йде з неба судити всіх, які повірили
 знаменням його". Проте, небагато захочуть послухати і повірити цій проповіді пророків. Спаситель же робить це,
 щоб показати невимовне Своє чоловіколюбство, тому що і в цей час не залишає рід людський без проповіді.
 Багато зі святих, які тільки знайдуться тоді, в приході опоганеного, ріками будуть проливати сльози до Святого Бога,
 щоб визволитися їм від змія, з великою поспішністю побіжать в пустелі, і зі страхом будуть ховатися в горах і
 печерах, і посиплять землю і попіл на голови свої, у великому смиренні молячись день і ніч. І буде їм подарована від
 Святого Бога благодать Його, відведе їх у визначені для цього місця, і спасуться, укриваючись в прірвах і печерах,
 не бачачи знамень і залякувань антихристових, тому що тим, хто відає, без труду стане відомим пришестя
 антихриста. А хто має розум на діла житейські і любить земне, тому не буде це ясно, бо прив`язаний завжди до
 справ житейських, хоч і почує, не буде вірити і погребує тим, хто говорить. А святі зміцняться, тому що відкинули
 всяке піклування про це життя.
 Заплачуть тоді уся земля і море, заплаче й повітря, а разом заплачуть дикі звірі і птахи небесні; заплачуть гори та
 пагорби і дерева на рівнинах; заплачуть й світила небесні за родом людським, тому що всі відвернулися від Святого
 Бога і повірили лесті, прийнявши на себе, замість животворящого Спасительного хреста, начертання скверного і
 богоборного. Заплачуть земля та море, тому що в устах людських припиниться раптом голос псалма і молитви;
 заплачуть великим плачем усі Церкви Христові, тому що не буде священнослужіння і приношення.
 По сповненні ж трьох з половиною років влади і дій нечистого, і коли сповняться всі спокуси всієї землі, прийде,
 нарешті, за сказаним, Господь подібно до блискавки, яка спалахує з неба, прийде святий, пречистий, страшний і
 славний Бог наш, з незрівнянною славою, в предшестві Його славі чинів ангельських та архангельських; полум`я
 вогненне, і ріка в страшному клекоті повна вогню, херувими з пониклими додолу очима і серафими, які літають та
 закривають обличчя і ноги крилами вогненними, і з трепетом благають: "повстаньте, покійні, се прийшов Жених!"
 Відкриються ж гроби, і в мить пробудяться всі коліна і споглянуть на святу ліпоту Жениха; і тисячі тисяч ангелів
 та архангелів, безчисленні воїнства, возрадуються великою радістю; святі та праведні і всі, які не прийняли печаті
 змія і нечестивця, возвеселяться. Мучитель з усіма демонами, зв`язаний ангелами, також всі, які прийняли печать
 його, всі нечестиві і грішники, зв`язані, будуть приведені перед судилище. І Цар дасть на них вирок вічного
 засудження у вогонь невгасимий. Всі ж, які не прийняли печаті антихристової, та всі, що ховалися в печерах,
 возвеселяться з Женихом, у вічному і небесному чертогові, з усіма святими на безконечні віки віків. Амінь.
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #48 : 11 Березня 2012, 21:54:34 »

Якщо вірити Ванзі то кінець світу буде не за нас то точно. Читайте що накопав:
Пророчества прорицательницы Ванги:
2018 - Новой мировой державой становится Китай. Развивающиеся страны превращаются из эксплуатируемых в эксплуататоров
2023 - Немного изменится орбита Земли
2025 - Европа все еще мало заселена
2028 - Создание нового источника энергии. Голод постепенно преодолевается. Стартует пилотируемый космический корабль к Венере
2033 - Полярные льды тают. Повышается уровень Мирового океана
2043 - Мировая экономика процветает. В Европе правят мусульмане
2046 - Выращиваются любые органы. Замена органов становится одним из лучших методов лечения
2066 - Во время нападения на мусульманский Рим, США применяют новый вид оружия - климатический. Резкое похолодание
2076 - Бесклассовое общество (коммунизм)
2084 - Восстановление природы
2088 - Новая болезнь - старение за несколько секунд!
2097 - Быстрое старение побеждено
2100 - Искусственное Солнце освещает темную сторону Земли
2111 - Люди становятся киборгами
2123 - Войны между малыми государствами. Державы не вмешиваются
2125 - В Венгрии получат сигналы из космоса
2130 - Колонии под водой (с помощью инопланетян)
2164 - Животных превращают в полулюдей
2167 - Новая религия
2170 - Большая засуха
2183 - Колония на Марсе становится ядерной державой и требует независимости от Земли
2187 - Удастся остановить извержение 2 крупных вулканов
2195 - Морские колонии полностью обеспечены и энергией и пищей
2196 - Полное смешение азиатов и европейцев
2201 - На Солнце замедляются термоядерные процессы. Холодает
2221 - В поисках внеземной жизни человечество вступает в контакт с чем-то ужасным
2256 - Космический корабль занес на Землю новую страшную болезнь
2262 - Постепенно меняются орбиты планет. Марсу угрожает комета
2271 - Заново рассчитаны изменившиеся физические константы
2273 - Смешение желтой, белой и черной рас. Новые расы
2279 - Энергия из ничего
2288 - Путешествие во времени. Новые контакты с инопланетянами
2291 - Солнце остывает. Предпринимаются попытки зажечь его снова
2296 - Мощные вспышки на Солнце. Изменяется сила притяжения. Начинают падать старые космические станции и спутники
2299 - Во Франции - партизанское движение против ислама
2302 - Открыты новые важные законы и тайны Вселенной
2304 - Открыта тайна Луны
2341 - Нечто страшное приближается к Земле из космоса
2354 - Авария на одном из искусственных Солнц приводит к засухе
2371 - Великий голод
2378 - Новая быстро растущая раса
2480 - Столкнутся 2 искусственных Солнца. Земля в сумерках
3005 - Война на Марсе. Нарушатся траектории планет
3010 - Комета протаранит Луну. Вокруг Земли - пояс из камней и пыли
3797 - К этому времени на Земле погибнет все живое, но человечество сможет заложить основы для новой жизни в другой звездной системе
3803 - Новая планета мало заселена. Мало контактов между людьми. Климат новой планеты влияет на организмы людей - они мутируют
3805 - Война между людьми за ресурсы. Вымирает больше половины людей
3815 - Война закончена
3854 - Развитие цивилизации практически останавливается. Люди живут стаями, как звери
3871 - Новый пророк рассказывает людям о моральных ценностях, религии
3874 - Пророк получает поддержку всех слоев населения. Организуется новая Церковь
3878 - Инопланетяне вместе с новой Церковью заново обучают людей забытым наукам
4302 - Новые города растут на планете. Руководство новой Церкви стимулирует развитие технологий и науки
4302 - Развитие науки. Ученые обнаруживают общие механизмы во влиянии всех болезней на организм человека
4304 - Найден способ побеждать любую болезнь
4308 - Вследствие мутации люди наконец-то начинают использовать свой мозг целиком. Полностью исчезает понятие зла и ненависти
4509 - Знакомство с Богом. Человек достигает такого уровня развития, что может общаться с Богом
4599 - Люди приобретают бессмертие
4674 - Развитие цивилизации достигает своего пика. Количество людей, живущих на разных планетах составляет около 340 миллиардов. Начинается ассимиляция с инопланетянами
5076 - Найдена граница вселенной. Что за ней, никто не знает
5078 - Принято решение покинуть границы вселенной. Хотя около 40 процентов населения против
5079 - Конец света!
Записаний

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #49 : 11 Березня 2012, 23:19:54 »

рей бредбері атдихаєт))
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #50 : 12 Березня 2012, 08:35:35 »

Мені кінець тих пророцтв нагадав ось цю серію мультика
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ajbN3dlDfzE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ajbN3dlDfzE</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #51 : 12 Березня 2012, 11:24:21 »



* це неправда ))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #52 : 12 Березня 2012, 16:44:46 »

Мені кінець тих пророцтв нагадав ось цю серію мультика
Всі серії цього матюкливого мульта передивився :=) Найбільше сподобалося як він здав в ремонт свою ракету і як познайомився з Торпедою.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #53 : 04 Листопада 2012, 21:26:46 »

І я сьогодні прочитала статтю-аналіз:

«Сокрой слова сии и запечатай книгу сию до последнего времени»

Один из самых впечатляющих моментов в Евангелии — это глава, в которой Христа спрашивают о конце времен: «Какой признак Твоего пришествия и кончины века?» (Матф. 24:3). В ответ Иисус начинает перечислять все эти признаки (кстати, весьма подходящие к нашему времени), не забыв упомянуть и многочисленных лжепророков, и войны, и беззакония, когда «во многих охладеет любовь».
В Евангелии от Матфея, заканчивая это безрадостное описание, Христос произносит следующие слова: «Претерпевший же до конца спасется. И проповедано будет сие Евангелие Царствия по всей Вселенной, во свидетельство всем народам… Итак, когда увидите мерзость запустения, реченную через пророка Даниила, стоящую на святом месте, — читающий да разумеет, — тогда находящиеся в Иудее да бегут в горы…’».
Почему Христос, затрагивая такую важную тему, как «конец времен» и собственное второе пришествие, неожиданно ссылается на ветхозаветного пророка Даниила? Почему он подчеркивает эти слова, делая на них особенный акцент, «читающий да разумеет»? Обычно в Библии подобного рода фразы — «имеющий ум сосчитает», «имеющий уши да услышит» и т. д. — являются намеками: в этом месте скрывается что-то важное. И в книге Даниила действительно имеются подсказки, способные перевернуть наши представления о мире. К примеру, там названа точная дата второго пришествия.
Тайна разбитого колосса
Всем известно выражение «колосс на глиняных ногах», но далеко не каждый знает, что оно берет свое начало из Книги пророка Даниила. Этот яркий образ почти две с половиной тысячи лет назад привиделся во сне могущественному вавилонскому царю Навуходоносору и был истолкован Даниилом, тогда еще простым иудейским юношей, попавшим в вавилонский плен.
Во сне царь увидел огромного страшного истукана, у которого «голова была из золота, грудь и руки из серебра, чрева и бедра — медные, голени железные, а ноги частью железные, частью глиняные». Затем произошло следующее: странный камень «оторвался от горы без содействия рук, ударил в истукана, о железные и глиняные ноги его и разбил их». А потом этот самый камень, разбивший колосса, «сделался великой горою и наполнил собой землю».
Вот такая история, которой Даниил благодаря сошедшему на него вдохновению дал следующее истолкование: золотая голова истукана — это Вавилон, царство самого Навуходоносора, вслед за которым по очереди мировое господство захватят царства «серебряное» и «медное». Четвертое царство, пришедшее им на смену, будет «крепко, как железо», а после него настанет время странного пятого царства, сравнимого с непрочными глиняными ногами. Ему Даниил дал название «царства разделенного».
Ну а камень, разбивший в конце концов это олицетворение могущества и власти, означает конец привычного мироустройства и установление совершенно новых законов: «И Бог небесный воздвигнет царство, которое вовеки не разрушится; оно сокрушит и разрушит все царства, а само будет стоять вечно» (Дан. 2:44). Собственно, это в точности согласуется со словами Христа о «конце времен», с обещанной Им новой эпохой, когда на землю придут любовь и согласие.
Чтобы узнать точнее, когда все это произойдет, достаточно вчитаться в другие сны и видения из Книги Даниила в них пророк подробно и удивительно верно описывает картины далекого будущего.
Всемирная история, увиденная во сне
Давайте попробуем проследить совпадения предсказаний о «железном колоссе» с реальными событиями мировой истории.
Итак, согласно первому пророчеству, «золотое царство» Вавилона должно было со временем уступить место «серебряному» — и в 539 году до н. э. это действительно произошло: Вавилон пал под напором войск персидского царя Кира. Весь цивилизованный мир на несколько столетий перешел в руки персов, пока империя Кира, в свою очередь, не была завоевана греком по имени Александр Македонский. Самое интересное, что Даниил не только предвидел эту последовательную смену «царств», но и совершенно точно упомянул все три вышеназванные мировые державы: вавилонскую, персидскую и греческую.
Так, описывая одно из своих видений, в которых воинственный козел побеждает в схватке овна, Даниил поясняет: «Овен — это царь Персидский, а козел косматый — царь Греции», Совпадения с реальной историей удивительны — ведь от Даниила завоевания Македонского отстояли на века! Среди ученых даже существует мнение о том, что Книга Даниила дописывалась кем-то во времена Александра, однако никаких подтверждений тому нет, и данный вывод сделан только лишь из-за кажущейся невозможности подобного знания будущего. Однако Даниил описал и гораздо дальше отстоящие от него по времени события, рассказав под видом «четвертого, железного царства» о следующем по счету оплоте цивилизации — Великой Римской империи. Европейская культура Рима, пришедшая на смену восточной, не была похожа ни на что, существовавшее прежде. Ее мощь, основанная на четкой организации и подчинении, заставила Даниила сравнить ее с бездушным зверем, «пожирающим и сокрушающим» все на своем пути.
Что же касается пятого царства — «царства разделенного», то его описание удивительно напоминает… нынешнее мироустройство. Судите сами: после распада Римской империи однополюсная модель мира действительно сменилась на многополюсную. И хотя всегда находились сильные державы, претендовавшие на мировое господство, на деле планета оказалась поделенной на несколько крупных сфер влияния, что полностью согласуется с пророчествами Даниила: «А то, что ты видел ноги и пальцы на ногах частью из глины, а частью из железа, то будет царство разделенное, и в нем останется несколько крепости железа… И как персты ног частью из железа, а частью из глины, так и царство будет частью крепкое, частью хрупкое».
После таких удивительных «совпадений» хочется побольше узнать о той части истории «колосса на глиняных ногах», о которой пока еще нельзя прочитать ни в одном учебнике, поскольку она имеет отношение к нашему будущему. Тем более что, как можно понять, будущее это отнюдь не за горами.
Точная дата второго пришествия
Давайте еще раз вспомним слова Христа: «…когда увидите мерзость запустения, реченную через пророка Даниила». Этот образ «мерзости запустения» встречается в заключительной главе Книги Даниила, которая целиком посвящена хронике последних дней существования «колосса». Подводя итог своим пророчествам, Даниил прямо указывает сроки предсказанных им событий, когда на смену старому мироустройству должно прийти новое, гораздо более справедливое: «Со времени прекращения ежедневной жертвы и поставления мерзости запустения пройдет тысяча двести девяносто дней. Блажен, кто ожидает и достигнет тысячи трехсот тридцати пяти дней».
Узнать дату, скрывающуюся за этими цифрами, несложно, достаточно учесть несколько моментов. Во-первых: в данном отрывке речь идет о разрушении Иерусалимского храма. Дело в том, что в иудаизме только в этом храме могут совершаться жертвоприношения, а разрушение святыни ведет соответственно к «прекращению ежедневной жертвы». Так вот, первый Иерусалимский храм был разрушен царем Навуходоносором в 586 году до н. э. Современником этого события как раз и был пророк Даниил. Во-вторых: слово «день» на иврите — гибкое понятие, дословно означающее «промежуток времени», «эпоха». В Библии под «днями» нередко подразумеваются годы, как, например, у пророка Иезекииля: «Я определил тебе годы числом дней… день за год Я определил тебе» (Иез. 4:5).
Учитывая все это, можно без труда узнать, сколько времени должно пройти от исторической даты — разрушения Иерусалимского храма («прекращения жертвы») до радостных «дней блаженства». Достаточно сложить оба числа (1290 и 1335 лет) и приплюсовать их к дате 586 г. до н.э. Получается самое позднее — 2040 год. Выходит, к этому совсем недалекому уже времени наше современное «разделенное царство» должно смениться на новое, абсолютно другое. В отличие от предыдущей смены «царств», это будет происходить совершенно по-новому, ведь жаждущий неограниченной власти «колосс» будет разбит и навсегда останется в прошлом. Как именно это произойдет, неизвестно, но ждать, если верить расчетам, осталось недолго.
И еще. В последней главе, написанной Даниилом, есть загадочная фраза, сказанная пророку в видении. «А ты, Даниил, сокрой слова сии и запечатай книгу сию до последнего времени, многие прочитают ее, и умножится знание» (Дан.12:4), Означает ли это, что накануне указанных событий предсказания старца Даниила должны быть разгаданы до конца?
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #54 : 17 Листопада 2012, 14:06:55 »

Я знаю хлопця, який поглибив підвал, поклав пічку, поставив потужні двері, понаносив до підвалу купу закруток і консерв, сірники, дрова... Готується до прильоту Нібіру. Треба буде ще водою запастися
Записаний
When doctors differ who is to decide?

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #55 : 17 Листопада 2012, 14:59:50 »

 :Dтак  і спитися можна.зустрічаючи кожен раз той кінець світу :(
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #56 : 17 Листопада 2012, 16:28:34 »

Я не жартую. Спитаю того хлопця чи можна сфоткати і викладу світлини. Я вже місце собі там забронював (кладу пиво і до пива), але на всіх не стане.

Основна загроза походить від рептилоїдів з планети Нібіру, саме вони атакуватимуть нашу планету. Необхідно створювати осередки опору - криївки, тобто копати схрони, або відновлювати занедбані, обладнати підвальні приміщення та підземні бункери, робити запаси продовольства, води, отрутохімікатів тощо. Ми маємо дати відсіч загарбникам. Організуємо рух спротиву і визволимо нашу землю
« Останнє редагування: 17 Листопада 2012, 16:53:25 від doktor-maks »
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #57 : 17 Листопада 2012, 17:00:42 »

Твій сусід - справді молодець. Бо це ж корисні дії - фізкультура лише на користь. Фізичне тіло він уже розвинув, а тепер саме час зайнятись підвищенням свого інтелектуального та духовного рівня...
Ну, Нібіру не прилетить :). А от як пройде перехід через умовний галактичний нуль ніхто не знає. Думаю, що ніякі броньовані двері не врятують. Бо під час параду планет може бути такий короткочасний період (від кількох днів і до ...), коли всі енергії будуть нульовими - замкнутими у певному контурі. В такий час, боюсь, і сірника не запалити до тієї пічки, бо матерії також змінять свої властивості(і наші тіла також можуть зникнути як фізичні)...А ми можемо перейти у інший стан, у якому матимемо все необхідне для виживання - безсмертну душу(ні, не душу - ДУХ і набуту за життя інформацію)...Тоді і справді все залежатиме від нашої душі\ДУХу, щоб після переходу можна було втілитись знов....
І знову ж таки - то лише один із можливих варіантів, думаю ніхто таки напевно не знає (окрім самого Бога) як відбуватиметься перехід нашої планети по тому умовному нулю....і справді чи він буде саме 21.12
Я б також хотіла у ту хату. Мені давно радять пожити у хаті із пічкою на дровах, на якій можна спати - для Даринки (у неї постійні абструктивні бронхіти). Якщо хто знає про продаж чи оренду такої хати - скажіть мені - зніму чи куплю :)
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #58 : 17 Листопада 2012, 22:32:58 »

Ну, Нібіру не прилетить
Прилетить, не прилетить - все одно 21.12.2012 катаклізми будуть
і треба робити схорони і запаси

а на пічці можна і лежати, і готувати їжу
Відповідь від: 17 Листопада 2012, 22:29:55
справді чи він буде саме 21.12
буде, навіть час відомий - приблизно о 9 ранку за київським часом
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Розклад кінців світу на найближчі 15 років
« Прочитано #59 : 17 Листопада 2012, 23:09:55 »

буде, навіть час відомий - приблизно о 9 ранку за київським часом
хоч один плюс у тому, що я сова - якраз просплю час, коли усе почнеться... :hot А ще - можна буде спати стільки часу і ніхто не сваритиме, що "уже день, пора вставати"...От лише одіялко треба тепліше...
Записаний