Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: Проблеми освіти у нашому місті і не тільки  (Прочитано 118288 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Siromanetz

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    27 Листопада 2017, 11:35:06

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #60 : 25 Березня 2010, 22:26:53 »

Не давайте хабарі і ніхто їх не буде брати! :ignor
Відповідь від: 25 Березня 2010, 22:19:37
Відповідь Люсі.Так,я маю уявлення,що означає відкрити приватну школу.Згідний,дуже багато проблем.Тому її у нас в місті і немає.Згадав про неї,тому що не бачу альтернативи загальноосвітній школі.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 12:27:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #61 : 26 Березня 2010, 10:56:21 »

Не знаю як зараз, але коли я вчився (1991-1995 р.р.) технікум давав класні знання.
чуть не так висловився. я теж свого часу вчився. знання давали і мабуть зараз дають відповідні, тим хто хоче вчитись. інша справа, що на стадії набору студентів слабенький контроль. І відповідно дуже багато людей прийшли за дипломом, а не за знаннями.
Дивно, що керівництво технікуму того  не розуміє. Хоча може тепер так вигідно, можна більшу копійку здерти.  :duvno
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:52:18

    Звідки: korotka
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #62 : 28 Березня 2010, 17:10:25 »

А потім з непотрібним дипломом сотні юристів,економістів,.....шукають роботу,коли доброго фрезерувальника ,токаря неможна найти.Можете кидати в мене тапками,-але коли чую як деякі особи кажуть маю освіту юрист, блювати тягне.-А що робиш? -Та нема роботи підробляю.-Тонавіщо ти вчвся на юриста?-Може колись пригодиться.Знівельована освіта,тими платними вузами,які випускають кожен рік 70%нікому непотрібних "спеціалістів". :ganba
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #63 : 28 Березня 2010, 20:23:38 »

але коли чую як деякі особи кажуть маю освіту юрист
яка різниця що юрист працює токарем чи продавцем ??? адже людина все таки уже юридично "підкована" і напевне не дасть собі у тарілку наплювати . те що освіта знівельована - то можливо інший погляд але те що людина хоче все таки мати нехай і погану але освіту - то є добре .
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Online Online
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:52:18

    Звідки: korotka
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #64 : 28 Березня 2010, 21:25:08 »

яка різниця що юрист працює токарем чи продавцем ???
Поняття :самооцінка і реалізованість вам говорять щось?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #65 : 29 Березня 2010, 20:05:28 »

яка різниця що юрист працює токарем чи продавцем ??? адже людина все таки уже юридично "підкована
біда в тому, що такі "спеціалісти" в результаті не можуть працювати ні токакрем, ні продавцем, і є занадто слабенько "юридично підкованими", щоб працювати юристом. Такому юристу свою справу довірить хіба що вже закінчений невдаха, якому справді нічого втрачати. Я знаю одну "економістку" , яка вчилася в одному з приватних ВУЗів Івано-Франківська, яка не могла по памяті навіть сформулювати тему контрольної роботи, яку вона хотіла, щоб хтось їй написав. Не какжучи вже про те, щоб знайти щось в інтернеті по цій темі і переробити, щоб підходило їй. Їй треба було б щоб заголовок був слово в слово так, як у неї "написано"  Хто цій людині довірить свою бухгалтерію? Щоб вона довела його до тюрми? А вона ж тепер претендує на посаду головного бугалтера, не менше. У неї ж "вища освіта"! :D Насправді така легка доступність вищої освіти - це біда. Була б вона важко доступна - багато з тих, що мяко кажучи "не тягне" і не намагалися б . Здобули б собі якусь нормальну робітничу спеціальність і жили б собі щасливо. А така доступність дозволила їм ровивати нічим не підкріплені високі амбіції. В результаті така людина не є спеціалістом в обраній галузі, бо мяко кажучи є неуком і іншої спецільності - а відповідно і роботи також не має. І є нещасливою. Я  знаю зараз багато таких молодих людей у яких батьки поїхали за кордон в надії дати своїй дитині "краще життя" ніж було у них. Я не кажу, що всі стали "неуками" з дипломом, але бато з них стали. Батьки і дальше за кордоном, бо їхня дипломована дитина тепер не може знайти роботи.... А ще багато хто з такими дипломами працюють на будовах у Європі.... І по-моєму, було б краще для них і для всіх, якби вони того диплома все-таки не мали. Принаймні це вберегло б їх від почування себе нещасливими від неможливості реалізувати свої завищені амбіції.
Це моя думка. Я припускаю, що її не всі поділяють. Але я вважаю, що бачила достатньо, щоб таку думку собі сформувати.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #66 : 14 Квітня 2010, 22:25:47 »

Зараз в школах вчителі здебільшого не звертають увагу на дітей взагалі. тим більше на психологічний стан дітей.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #67 : 14 Квітня 2010, 22:54:55 »

тим більше на психологічний стан дітей.
бо вони вважають це роботою шкільних психологів, а шкільний психолог не бачить кожного окремого учня, тому вважає, що до нього має направити вчитель - отаке собі коло
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #68 : 14 Квітня 2010, 23:19:28 »

Ну чому ви так зразу - вчитель, психолог, а як же батьки?
Звичайно є певні профілактичні методи роботи в класах і з учнями, але хто знає дитя краще як рідні батьки?
Трішки знаю умови праці шкільних психологів (які в нас по-школах є один на цілу школу :o ) -  мають купу паперової роботи, і мало можливостей на індивідуальну роботу.

Тому винних шукати пізно, треба думати що робити далі. І пильно стежити передусім батькам за емоційним станом своїх дітей, їх поведінкою.

То є спільна співпраця батьків - вчителя - психолога. Але в нас, на жаль вона ще не налагоджена.  :(
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #69 : 14 Квітня 2010, 23:25:10 »

Терпиміщими і добріщими треба бути і дітей тому вчити.
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #70 : 14 Квітня 2010, 23:35:46 »

Раніше в школах і психологів не було. Всім займався класний керівник і учнів у класах було набагато більше, ніж тепер. І теми на виховних були набагато цікавіші. Але й зарплата повинна бути вища за теперішню, це мізер. А те що витримують вчителі в школах, це жах. Дійсно маленький, або правдивіше сказати ВЕЛИКИЙ дурдом. Можна лише споглядаючи на перерви оглухнути, і додому прийти уже психічно хворим, а ще потрібно і з своїми дітьми спілкуватись, вислухати і пораду, бодай якусь дати, якщо необхідно.  А зараз попривикали психолог, психолог..... Їм всім можна тільки поспівчувати. Але кожен професію вибирає собі сам.
Батьки повинні також займатись дітьми, а не тільки все спихати на вчителів.
« Останнє редагування: 14 Квітня 2010, 23:54:51 від Ne-TA »
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #71 : 15 Квітня 2010, 08:25:56 »

та ніфіга ввони не витримують. тобто витримують якраз ті що займаються дітьми. а в основному викладачі займаються тупим зароблянням грошей. і до дітей як до сировини.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #72 : 15 Квітня 2010, 10:31:09 »

Цитувати (вибране)
Зараз в школах вчителі здебільшого не звертають увагу на дітей взагалі
Цитувати (вибране)
та ніфіга ввони не витримують. тобто витримують якраз ті що займаються дітьми. а в основному викладачі займаються тупим зароблянням грошей. і до дітей як до сировини
Так, так дуже легко говорити... Але які зараз діти, ви напевно незнаєте. Все починається з виховування батьками. А коли батьки не звертають уваги на дітей, не показують прикладу, нема ніякого духовного виховання... А що може після цього зробити вчитель? Викликати тих же батьків, яким начхати на дітей? Чи може відвести до директора, на якого учневі також наплювати? Робота звичайного вчителя заключається у викладенні свого матеріалу і навчанні цього учнів. А вихованням мають займатись батьки, можливо частково класний керівник, і ще багато думаю залежить від першої вчительки.
 А скільки зараз щей жаліються на вчителів, щоб вони недай Бог навіть підняли голос на любу доцю чи синочка...
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #73 : 15 Квітня 2010, 16:49:11 »

А скільки зараз щей жаліються на вчителів, щоб вони недай Бог навіть підняли голос на любу доцю чи синочка...
Підняття голосу - це дурниця. А коли вчитель приходить на урок після сильного бодуна? Це приклад? А по мінералку посилає учня?
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #74 : 15 Квітня 2010, 21:25:19 »

Так, так дуже легко говорити...
моя мама вчителька.
А скільки зараз щей жаліються на вчителів, щоб вони недай Бог навіть підняли голос на любу доцю чи синочка...
І я проти підняття голосу. Якщо ви не вмієте доступно пояснити дитині якповодитись , без крику і рукоприкладства. То проблема в вас а не в дитині.
Підняття голосу - це дурниця. А коли вчитель приходить на урок після сильного бодуна? Це приклад? А по мінералку посилає учня?
О, або на перерві обговорюють з іншими вчителями скільки вчора випили. Повторюю є вчителі хороші їм важко але основна масса це випадкові люди .котрі ні в професійному ні в моральному плані не мають права працювати вчителями.Ім долампочки діти і їх психологічний стан і тим більше інтелектуальний розвиток.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Siromanetz

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    27 Листопада 2017, 11:35:06

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #75 : 15 Квітня 2010, 22:02:00 »

Відповідь bornslippy.Ви або ніколи не спілкувались із своєю мамою-вчителькою,або вона така вчителька,яких ви описуєте з гіршого боку.Інакше звідки ви хоч десяту частку знаєте про роботу добросовісного вчителя?А на рахунок відношення педагогів до грошей-більшість вчителів віддані своїй справі,хоча і працюють за мізерну зарплатню!Тому і шукають способи ПІДРОБИТИ,а не вкрасти або обдурити! І не вам судити,має моральне право працювати вчитель,чи ні!
Відповідь від: 15 Квітня 2010, 21:57:20
 

 Повідомлення для vover: Підтримую від першого до останнього слова!

Повідомлення для Azazello:З ваших слів одиничний факт вчительського "бодуна" піднесений до вселенського злочину вчительства проти людства!Не подобається вчитель "з бодуна"?"Стуканіть" тихенько директору!Розумний керівник такий "подарунок" на роботі тримати не буде!Для чого зайвий геморой?З ваших слів всі вчителі бухають і приходять на роботу з похмілля!Супер!Коли ви останній раз були в школі?!Зайдіть,не полінуйтесь,а не слухайте чиїсь пльотки!
« Останнє редагування: 15 Квітня 2010, 22:09:52 від Siromanetz »
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #76 : 15 Квітня 2010, 22:02:20 »

+1
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #77 : 15 Квітня 2010, 22:46:21 »

Відповідь bornslippy.Ви або ніколи не спілкувались із своєю мамою-вчителькою,або вона така вчителька,яких ви описуєте з гіршого боку.Інакше звідки ви хоч десяту частку знаєте про роботу добросовісного вчителя?
Сергій Вікторович вас я вважаю добросовісним вчителем . шкода що ви вже не працуєте в школі. А кажу я так бо часто буваю в першій школі. і інколи спостерігаю за викладачами. Повторюю є нормальні вчителі і їм дісно важко. але основна масса на сьогоднішній день це люди котрі просто відбувають роботу.
Тому і шукають способи ПІДРОБИТИ,а не вкрасти або обдурити!
Ми говоримо про щоденні занняття про роботу а не підробіток. якщо вчитель може надавати послуги репетитора. це йому ще один плюс.
з.і. моя мама вчителька з 30 річним стажем. і вчить якраз початкові класи.
Повідомлення для Azazello:З ваших слів одиничний факт вчительського "бодуна" піднесений до вселенського злочину вчительства проти людства!Не подобається вчитель "з бодуна"?"Стуканіть" тихенько директору!Розумний керівник такий "подарунок" на роботі тримати не буде!Для чого зайвий геморой?З ваших слів всі вчителі бухають і приходять на роботу з похмілля!Супер!Коли ви останній раз були в школі?!Зайдіть,не полінуйтесь,а не слухайте чиїсь пльотки!
ви сприймаєте все радикально. звичайно що не всі але якщо про це говорять то це вже вийшло мабуть за рамки. От дійсно зайдіть в першу школу на перерві в столовку. і подивіться на тих вчителів і як вони поводяться з дітьми. Якби цього не було ніхто би тут не говорив публічно про такі речі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #78 : 15 Квітня 2010, 23:41:37 »

Наше суспільство хоче достойних вчителів, і щоб вони витрачали свою енергію, частинку життя, позитивні емоції на школярів - платіть відповідно! Зарплата має бути велика, бо праця важка. Годин в вчителів має бути мало, і при цьому зарплата має бути достатня. Щоб вчитель міг перейматись достойно всім навчально-виховним процесом, а не бігати-відбувати свої дві ставки, аби хоч якось прожити.  :unknow Відповідно буде відбір вчителів більш строгий, конкуренція. (це одна з сторін медалі, бо друга, як на мене, раз маєш почесне звання вчитель - відповідай йому. Хоч проблема в тому, що це тепер не почесно, і велика вина в цьому батьків.)
 Тому не помішала б і приватна школа.

Але то певно в іншу тему.  :-[
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #79 : 16 Квітня 2010, 00:00:22 »

Згідний але кожен обирає сам. І я теж хотів би бути вчителем. але не можу собі цього дозволити.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.