Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Проблеми освіти у нашому місті і не тільки  (Прочитано 117131 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #40 : 18 Лютого 2010, 19:40:33 »

тема себе не вичерпала. вам просто хочеться закрити очі на реальні проблеми. звичайно, кому подобається, якщо про нього чи його колег погано пишуть?
тут можна писати конкретні прізвища і конкретні оцінки роботи вчителів. заперечте мені, чому не можна?
ми не є офіційним джерелом інформації і в усіх темах люди пишуть СВОЮ думку на проблеми та людей. Тоді прийдеться половину тем на форумі закривати.
Може хтось напише, про свої способи вирішення тих чи інших ситуацій, а не чисто теоретичні поради:
Ви можете заявити про профнепридатність вчителя (обгрунтовано, звичайно) і, якщо Ваші претензії будуть визнані обгрунтованими - буде прийняте рішення щодо Вашої претензії.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #41 : 18 Лютого 2010, 20:16:34 »

А хто що може сказати про початкову 10-ту школу?
romashkin
Моя дочка ходить в перший клас в 10 школу. Вчителькою задоволені. :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #42 : 19 Лютого 2010, 08:26:27 »

Тут Люся згадала Надію Данилівну. Та її практично ніхто не любив, крім може учнів класів у яких вона була керівничкою, але завдяки її суворості і дисципліні я і знаю і памятаю практично все, що коли не будь вчив з англійської. Не кожен вчитель може так розташувати до себе учнів, аби всі його любили та ще й вчилися. Наприклад я згадую зараз про уроки англійської лише із вдячністю.
Звісно є унікальні вчителі, такі як Лисиненко Лариса Степанівна (якщо перекрутив побатькові то сором на мою сивину  :=)).
Вона вміла і навчити і залишатися любимою вчителькою. Але то унікальний варіант. Та і любили її теж здебільшого ті, хто хотів вчитися. :bouquet:
Відповідь від: 19 Лютого 2010, 08:23:36
А от до вчительки молодших класів у плані неістеричності і вміння дійсно навчити і справді вимога подвійна. Бо то як фундамент. Що закладуть, на тому потім і триматиметься. Мені пощастило Ганна Іванівна Команіцька була саме такою, доброю вчителькою. Та і взагалі тоді мабуть більше було нормальних...
« Останнє редагування: 19 Лютого 2010, 08:37:31 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #43 : 19 Лютого 2010, 10:11:40 »

але завдяки її суворості і дисципліні я і знаю і памятаю практично все, що коли не будь вчив з англійської. Не кожен вчитель може так розташувати до себе учнів, аби всі його любили та ще й вчилися. Наприклад я згадую зараз про уроки англійської лише із вдячністю.
От, Юра каже - вчительку не любили, але він їй вдячний. Але я знаю таких, які через цю вчительку міняли школу. Це була моя однокласниця, тому я знаю, що знання у неї були слабенькі. Оцінку їй ставили таку, як вона заслуговує. Але мама її вважала інакше. Вона ( мама) була впевнена, що її дитина знає відмінно, але до неї просто вчителька придирається.
Згідна - початкова школа - і перша вчителька - то половина справи в навчанні дитини. Це старт. І від нього залежить все подальше навчання. Але, нажаль так склалося, що здебільшого у нас "на молодші класи" ішли вчитися в більшості ті, хто знав, що не потягне "старші" предмети. Тому тепер маємо - до одної вчительки за рік записуються. І, якби вона всіх бажаючих брала, то і 3 класи б набрала, а до іншої ледве набирають клас. Я ще коли вчилася, мені прийшло в голову, дивлячись на деяких своїх однокашників, що в " пед" мали б перед екзаменами робити тест на профпридатність. У мене була така одногрупниця, яка виходила відповідати на семінарі і починала гугніти. Це у неї дикція така була. Тихо і через ніс. Я не знаю, чи вона працює в школі. Але, якщо працює, то я уявляю, ці уроки історії. Вони точно дуже "захопливі".
Про вчителів можу сказати тільки, що в гімназії наприклад класний керівник мого сина Півторак В. Р., вчитель української . Це чудова людина, яка любить свою роботу і дітей. У нього безмежне терпіння і море розуміння до дітей. Не знаю жодного вителя в гімназій, до якого у мене особисто були б якісь претензії. Хто вважає свою дитину здібною - віддавайте в гімназію. Це моя, можливо субєктивна, думка.
А тепер знову Ромашкіну, щодо демагогії. У моєму житті є і практика, коли я вчилася в школі, коли наші батьки обгрунтовано висловили дирекції претензії до нашого вчителя і класного керівника і його від нас забрали. Нам дали нову вчительку і вона стала нашим класним керівником. Це також було в 1 школі. Вчителем був Качмар І.В. А дали нам Сергієнко Г.М. Вона тепер в гімназії завуч. Так, що хто вчився в 1 школі мені не дадуть збрехати. Так, що, якщо є проблема - головне не мовчіть.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #44 : 19 Лютого 2010, 17:06:02 »

Думаю,що в гімназії можуть вчитися не тільки дуже здібні діти,але найперше діти які ХОЧУТЬ вчитись.Тай здібності і таланти иможуть відкритись згодом,головне щоб була можливість.Моя донька не мала суперздібностів,в школі була відмінницею,а в гімназії середнячком.Та гімназія дала ій дуже багато,можна сказати-все.Може вона гімназії не дала нічого-не була переможецею олімпіад і.т.д.Але я точно знала-що моя дитина щодня здобуває Знання,вчиться,і ніхто ій в тому не заважає.Відповідно в ВУЗІ їй було значно легше,чим дітям з звичайніх шкіл.Ми  нітрохи не шкодували,що поступили туди.
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #45 : 19 Лютого 2010, 20:02:20 »

Карма: +2/-0
[додати] [відняти]
 Offline

Стать:
Повідомлень: 8
Останні відвідини:
17 Лютого 2010, 19:20:53

Звідки: Калуш
           Проблеми освіти у нашому місті.
« Відповідь #27 : 16 Лютого 2010, 21:07:42 »   Цитувати виділене Цитувати

Шановна Софіє.В гімназії,звичайно,дають глибокі знання,але і ваші діти,напевне,дуже хотіли їх здобути?І ви,безперечно,теж.Так з цього потрібно і починати!Якщо дитина захоче отримати знання,то ніякий вчитель їй не завадить...
Шановна Софіє.В гімназії,звичайно,дають глибокі знання,але і ваші діти,напевне,дуже хотіли їх здобути?І ви,безперечно,теж.Так з цього потрібно і починати!Якщо дитина захоче отримати знання,то ніякий вчитель їй не завадить...
Відповідь від: 16 Лютого 2010, 20:29:28
Малі діти зазвичай ще не знають чого вони хочуть,і нащо їм ті знання(це батьки знають все за дітей),і їх в ранньому віці треба підштовхувати і направляти.Гімназія якраз допомагає зрозуміти як важливо добре вчитись.Не на відмінно,а саме здобути знання.А відносно заважати-ще й як заважають!Не вчителі,яким треба памятники ставити за їхню роботу в таких умовах.Заважають діти,які ходять в школу аби ходити,і зривають уроки.І завдяки таким ловбурякам вчитись стає дедалі більше "немодно".Друга моя дитина закінчувала звичайну школу,і я могла спостерігати що зробилося з чемними в перших класах дітками,більша частина класу прекрасно вчилася,виховані такі були.До 11 класу дійшли одиниці,всім решта навчання було зовсім байдуже.Про поведінку й не говорю.І що зробилося з тими діточками!?А чого  коштувало тим кільком дітям закінчити школу нормально?! Їх затюкували,і обзивали ботаніками!А купа грошей на репетиторів!Бо ж на уроці нещасна вчителька немала часу пояснити матеріал,поки заспокоювала "продвинуту"більшістьМоя дитина в їх числі не була,стала як усі,і я дуже шкодую,що свого часу не наполягла на вступі до гімназії.Так що можу зрівнювати.Я була активною мамочкою,і не з чуток знаю що робиться в школах,і чим краща гімназія.А ви кажете ніхто не заважає.
Записаний

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #46 : 20 Лютого 2010, 00:58:34 »

Тут Люся згадала Надію Данилівну. Та її практично ніхто не любив, крім може учнів класів у яких вона була керівничкою, але завдяки її суворості і дисципліні я і знаю і памятаю практично все, що коли не будь вчив з англійської. Не кожен вчитель може так розташувати до себе учнів, аби всі його любили та ще й вчилися. Наприклад я згадую зараз про уроки англійської лише із вдячністю.
Колись я буда сусідкою Надії Данилівної, потім так склалося, що перейшла в 1 школу і стала її ученицею. Вона була одна із самих доброзичливих сусідок, а потім одна із самих вимогливих вчителів. І що дуже запам"яталося, це те, що вона була справедливою, і все розуміла.
Відповідь від: 20 Лютого 2010, 00:45:28
Малі діти зазвичай ще не знають чого вони хочуть,і нащо їм ті знання(це батьки знають все за дітей),і їх в ранньому віці треба підштовхувати і направляти.Гімназія якраз допомагає зрозуміти як важливо добре вчитись.Не на відмінно,а саме здобути знання.
Так, ви праві, підштовхувати і допомагати своїй дитині розвиватися обов"язково треба, і дуже добре коли дитина "встигає" за тим матеріалом, який надають. А тут вже є проблемка. Взяти хоча б англ.мову - ви бачили що діти вчать зараз у 5 класі? я займалась репетиторством з п"ятикласником, так матеріалу настільки  багато, і настільки воно все якось непродумано викладено, що якщо ти не відносишся до вундерів, то без розжовування репетитором важкувато буде.....  а помилки в підручників бачили? їх там теж не мало)))) а вага підручників, яких треба брати разом із портфелем до школи?! це взагалі ноу комментс.
Як на мене має мати зміст профільне навчання( вибачте, не знаю, може гімназія саме така), програма повинна бути полегшена, а предметів менше.
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #47 : 20 Лютого 2010, 08:36:23 »

одна із самих вимогливих вчителів.

Так через то її і здебільшого не любили. Звісно мабуть сьогодні всі вже розуміють, що та вимогливість і інколи навіть нестриманість була спрямована не проти нас, а для того аби ми дійсно щось знали. Про гімназію згідний. А ще Ромашкін дуже правильно робить, що шукає першу вчительку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #48 : 20 Лютого 2010, 21:03:34 »

Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #49 : 22 Лютого 2010, 14:18:12 »

Як на мене має мати зміст профільне навчання( вибачте, не знаю, може гімназія саме така), програма повинна бути полегшена, а предметів менше.
От Ви ризикнули таке сказати, і на Вас зараз посипляться звинувачення . Мовляв - у нас колись була найдосконаліша система освіти. Наші діти після школи все знали і де знаходиться Буркіна-Фасо, і яка її столиця.... А й справді - хтось памятає? А хтось щось памятає з ядерної фізики, основи якої ми вчили в 11 класі (крім тих, хто пішов по цьому профілю далі) А з органічної хімії? Я була відмінницие - памятаю назви речовин і ще памятаю що малювали пятикутні формули з відгалуженнями. Більше нічого. Скажіть, нащо мені було витрачати на то стільки часу і нервів? Може, в 10- 11 класі, мені краще було вчити профільні предмети? Нажаль, такого нема ще і зараз. У нас і зараз діти вчать у школі всього по трошку і нічого конкретно. Тільки зі знанням шкільної програми по іноземній не можливо не те, що поступити на іняз, але і навіть говорити на побутовому рівні. В гімназії дітей розділили на профілі зараз з 8 класу. Але це означає - додали профільних годин. Але не профільних не зменшили. Тобто діти з гуманітарним профілем будуть все одно вповні вчити ядерну фізику. І навпаки.
Але у нас до сьогодні є багато прихильників "старої, такої досконалої" системи освіти. Більше того, пішли розмови про відмову від "болонської системи", що закриє нашим дітям доступ до європейської освіти та до повернення до 10-ти річки!!!!
У мене в Литві живуть знайомі. Їхня дочка вчиться в Парижі в Університеті. Там їм сказали, чому так мало дітей вчиться з держав колишнього союзу - "Тому, що у вас немає профільного навчагння і діти приходять з поверховими знаннями, недостатніми для вибраного профілю"
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #50 : 22 Лютого 2010, 16:40:45 »


... діти після школи все знали і де знаходиться Буркіна-Фасо, і яка її столиця....А й справді - хтось памятає? 

Столиця Уагадугу. Думаю, що пам'ятають всі кого вчила в 3 школі географічка Антоніна Антонівна "КОЗЛИХА".  :)

У мене в Литві живуть знайомі. Їхня дочка вчиться в Парижі в Університеті. Там їм сказали, чому так мало дітей вчиться з держав колишнього союзу - "Тому, що у вас немає профільного навчагння і діти приходять з поверховими знаннями, недостатніми для вибраного профілю"
Згіден з Вами вважаю, що в останніх класах має бути спеціалізація. Щоб дитина могла сконцентруватись на тих предметах, які їй дійсно цікаві чи будуть потрібні в подальшому, чи для поступання в ВУЗ.
Записаний

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #51 : 22 Лютого 2010, 17:14:57 »

І я згідна,і всі діти старших класів згідні,і батьки їхні,і вчителі.......Постійно говорять про реформу в освіті,а толку ніякого.Реформа мабуть полягає в тому,що діти вчаться то 10років,то 11,то 12.  :unknow.А діти зубрять-зубрять...Щоб забути через якійсь час.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #52 : 22 Лютого 2010, 17:49:42 »

Власне кількість років для здобуття повної середньої освіти треба згодитися, що має залишитися 12. Така одна з вимог болонської системи. Інша справа, що старші класи, то справді власне є спеціалізація. Це не є обовязковим, але необхідним, для тих, хто хоче вчитися далі. Чому в Америці, Європі переважно пізніше одружуються? А ще й тому, що там ніхто не закінчує Університет у 22. Мінімум у 25-26. А у нас у 22 - уже спеціаліст з вищою освітою. Курча, а не спеціаліст,-  дитина без життєвого досвіду, і з папірцем про освіту.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #53 : 23 Лютого 2010, 17:02:38 »

Правильно,а в нас 12років без спеціалізації.Пусте протирання штанів.
Записаний

Siromanetz

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    27 Листопада 2017, 11:35:06

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #54 : 24 Лютого 2010, 22:07:39 »

Шановні форумчани! Ця тема на форумі не обговорюється,а обсмоктується!!!Що ми виносимо для дискусії? Проблеми освіти? А хто з вас (крім Люсі) знає їх з середини і які є вони насправді? Чи ми пісочимо особистості вчителів? Тема знижується до рівня пльоток і особистих образ. По великому рахунку немає що обговорювати. З таким же успіхом давайте обговорювати професійність гінекологів, стоматологів, двірників, водіїв сміттєзбірних машин та робітників інших популярних спеціальностей в яких всі ми,українці, дуже компетентні.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #55 : 24 Лютого 2010, 23:13:03 »

А що "поговорить неззя? "  :=)

Надто наші викладачі ранимі і нервові, от про що й мова.  :unknow  Треба з цим щось робити. 

Я теж вчитель.  ;) Правду пишуть наші форумці, ох правду в більшості. Як це й не неприємно.  :P

Записаний

Siromanetz

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    27 Листопада 2017, 11:35:06

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #56 : 07 Березня 2010, 13:12:44 »

Говорити про все зараз можна. І всі про все всім говорять,нічого не пропонуючи.  :dopovid Якщо школи і вчителі такі погані-створюйте приватні школи, де вчителі за ВІДПОВІДНУ платню будуть бавити дітей різних здібностей. А зараз немає про що говорити-більшість бюджетників за межею бідності,а тут ще й всі,кому не ліньки,їм кістки обмивають... :ignor
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #57 : 07 Березня 2010, 14:29:11 »

А Ви хоч маєте уявлення ЩО ТАКЕ створити приватну школу? Пройти сертифікацію, отримати ліцензію..... Вкласти сотні тисяч "американських президентів", щоб в Калуші знайти десяток дітей, батьки яких здатні компенсувати хоча б витрати? Не кажучи вже про те, що гроші вкладають переважно для того, щоб заробляти, а не для чистої ідеї. Щоб в подальшому не виникало цих запитань скажу, що в Калуші поки що ця ідея не на часі. Навіть приватний садок. Навіть гімназія не може собі дозволити відійти від "норми наповнюваності класів" і зробити класи меншими, що суттєво б покращило якість навчання.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #58 : 08 Березня 2010, 07:58:15 »

А зараз немає про що говорити-більшість бюджетників за межею бідності,а тут ще й всі,кому не ліньки,їм кістки обмивають.
пишемо про те, що знаємо. і те, що хочемо дізнатись. а за межею бідності 90 відсотків населення, тому це не аргумент. До того люди на виробництві працюють  по 8 годин 5 днів на тиждень(в кращому випадку) за таку ж зарплату. Мені здається, що питання "бідних викладачів" ми уже обговорювали.
от ще історія. почута мною від очевидця, що працює в нашому КХТТ, не знаю чому його перейменували в коледж. як на мене, рівень знань що дають там на ПТУ не тягне.  :duvno
Звичайний робочий день, ідуть заняття і на всьому поверсі у кабінетах ні одного викладача (точніше 8 кабінетів). Студенти в цей час займаються "самоосвітою".
А викладачі теж "займаються", але окремо і не викладацькою справою, а невідомо чим. тобто відомо, але промовчу, бо сам не наливав їм.  :=)
Можна вважати це плітками, проте очевидець мій близький родич, особа незаінтересована і я повністю довіряю його словам.  ;)
Звичайно в школі вчителям важче, то факт. І такого навряд чи вони собі дозволять. Але про кричущі випадки потрібно писати і говорити. 
Принаймні щоб уберегти майбутніх учнів від таких вчителів і навчальних закладів.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #59 : 08 Березня 2010, 08:15:23 »

як на мене, рівень знань що дають там на ПТУ не тягне

Не знаю як зараз, але коли я вчився (1991-1995 р.р.) технікум давав класні знання.
Відповідь від: 08 Березня 2010, 08:14:24
Фактично у інституті я лише отримав додаткові знання по трохи іншій спеціалізації, а базові були повністю з технікуму.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.