Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Проблеми освіти у нашому місті і не тільки  (Прочитано 117175 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

afocya

  • Початківець
  • *
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2021, 13:32:02

    Звідки: kalush
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #20 : 15 Лютого 2010, 22:05:36 »

Гімназія-це дуже добре, але потрібно, щоб дитина справді була розумна. А у мене майбутній першокласник, йде в 11школу, може хтось знає хорошу вчительку поч.класів (щоб дітей любила і побільше вимагала ):help  Я б дуже хотіла щоб моя дитина вміла адекватно розцінити що добре,а що зле. Ми всі знаємо що є діти які піддаються впливу іншим, і батьки нічого неможуть зробити.
У мене в коліжанки мала 12р. каже, що вчитися тепер не модно, ти - "ботанік" і усі насміхаються :o
Які ще можуть бути коментарі, батьки для неї не авторитет, не помагає ні душевна розмова, ані ремінь....
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #21 : 15 Лютого 2010, 22:25:12 »

Ми напевно теж підем в 11школу наступного року. Та кажуть, що записуватись треба вже в вересні.  :unknow
Записаний

afocya

  • Початківець
  • *
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2021, 13:32:02

    Звідки: kalush
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #22 : 15 Лютого 2010, 22:27:57 »

Я заяву в школу писала ще в жовтні, то директор запитував до якої вчительки хочемо. Але я жодної там незнаю  :(
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #23 : 15 Лютого 2010, 22:30:15 »

І я не знаю.  :unknow Прийдеться поцікавтись.  :)
А скільки там класів набирають?

Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #24 : 16 Лютого 2010, 13:49:53 »

 Я думаю вам варто підійти в школу. Там завжди на перерві є якась мамочка, що прийшла по дитину. А ще поговоріть з завучем. Вона також може щось порадити. А вже інформація від мамочок вам або підтвердить або спростує те, що скаже завучка. І вас зразу запамятають як таких, які цікавляться своїми дітьми. Таких батьків у школі поважають. І 11 школа, кажуть, непогано готує до гімназії. А ще в 3 школі цього року випускає 4 кл Сипляк Надія Іванівна. Вона вчила мого сина колись. Ми, батьки, за це їй дуже вдячні. Відповідно, вона, мабуть уже набирає також перший клас.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #25 : 16 Лютого 2010, 14:47:36 »

А хто що може сказати про початкову 10-ту школу?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Мару

  • Новачoк
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    29 Січня 2012, 12:55:49

    Звідки: Пушкіна))
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #26 : 16 Лютого 2010, 16:22:30 »

Все ж вчителі є різні, є такби патріоти свого предмету... а є такі , що на уроці з сином розмовлюять по 5-15хвилин і ти не можеш шось сказати їй... Вдійсності багато-що залежить від вчителя... я закінчую зараз 11 клас, навчалась в 10 школі і в гімназії... так сталось що наприклад математику в мене викладало 6 різних вчителів і ше одна вчителька, з якою я займалась додатково... ну 7 вчителів... я не є геній, але вчусь як можу... і хочу сказати, що подача матеріалу, ставлення до свого предмету, дітей у всіх різні... одна вчителька приходила , стисло викладала все і тікала, в неї не можна було ні спитати шось, ні розказати що ти з тим не погоджуєшся.....інша ж навпаки, підходиш там цікавишся тим то й тим, а вона так тішиться що когось заінтересувала, там принесе якись збірник, методичку, чи ти не зрозумієш пояснить і так приємно і спілкуватись і взагалі від уроків такі задоволення... так що дуже багато залежить від вчителя, але все  ж якщо людина не хочу вчитись, то її нічого не заставить іхіба аж коли припре хтось чи шось...
Але щодо хабарництва...ну воно ясно що існує, вдійсності батьки посилено скуповвують бали, але все ж є різні вчителі, от нещодавно ми 10хвилин заспокоювали вчительку яку визвали посеред уроку на коридор і пропонували взятку....  є такі вчителі що для них проста думка про таке образлива, але все ж є і інші... говорю сито з свого прикладу, іноземна мова, були в мене гарні оцінки там 9 і вище, ну за перший семестр 11, а потім вчителька дізналась що в моя мама продає дитячий одяг і от на зборах каже шо йде на христини і їй шось потрібно, але просто так, ну мама сказала що хабарів не дає, другий семестр при такому ж ставленні в мене до предмета оцінки в мене суттєво понизились....і за семемстр 8 ну добре думаю, нічо, а за рік таж 8  хоть 11 і 8 це мінімцм 9, ну я в мами перша дитина, ми не знали що є таке як апеляція, це вже під час навчання в гімназії я про таке дізналась... ну я ніяк не м огла вїхати що то таке, мама мені розказала і знаєте в мене вдійсності відбилось бажання до вивчення англійської... через ту вчительку, ну і взагалі...от такий приклад...
А щодо додаткових перед вступом, ну я наприклад за них, важко самому узагальнити весь пройдений матеріал за кілька років, можливо є і щось опущене , бо кожен хворіє час від часу... ну і загалом все систематизувати всі знання .... але для мене дико чути таке як от , дитина навчається в 4у класі, він пропустив тиждень, через хворобу , майже підтягнув все, але все ж ше не на той рівень, а вчителька каже, ти краще в школу не приходь поки не знатимеш, а мамі каже шо йому обовязково репетитор потрібен... ну як таке в школу не приходь поки не знатимеш? ну це для мене дуже дико...
Ще один негативний момент.... вчителька з мови...за 10й клас є подані неї тільки 2 теми.... це тако вдійсності...далі сказала купити книгу за 50 грн і звідти дає параграфи, викликає по одному додошки і питає всі правила і ти маєш говорити як програма, говориш своїми словами і не впорядку книги, то 9 , а як хочеш почути чому так , тоді бо я так сказала і все...правда, якщо відстоювати своє ще трохи то можна довести що і більше знаєш... але все ж... діло не втому, правила то теж добре, хоть і не те що потрібно випускникам , як на мене, сухе знання теорії це не добре... ну але найбільше мене злить те що посеред уроку вона може 5-15 хвилин розмовляти з своїм сином ... а як зробиш зауваження , що в нас урок , то наші вуха вянуть від крику і докорів не зрозумілої суті... В мене всередині сидить непереборне бажання справедливості, але за мною клас не піде... ну хоча вони проти цієї вчительки....точніше її методики викладання,якщо це можна так назвати, але всі  бояться... ну і ми просто терпимо ці кілька місяців...
Щодо ЗНО, то як з якого боку, з одного воно добре з іншого не дуже... просто ці тести не дають належного оцінювання, можна просто вгадати, чи навпаки відповідаючи допустити помилку, через хвилювання і не акуратність... я більше схиляюсь до розгорнутої форми оцінювань знань, навіть краще усної, але кожному своє, хтось може боятись виступати на публіці...ну і зно теж купується...(
Загалом мені багато чого не подобається в нашій освіті, є багато зайвого ... а те що потрібно береться дуже поверхнево...я тут висловлювалась загалом про негатив, але все ж є такі хороші вчителі... є що на урок ти йдеш так ...ммм...просто ну не знаю...ну з таким очікуванням на щось нове , цікаве ....а виходиш якись такий наївно щасливий....
Здається цього року в 11 школі буде набирати така вчителька як Друк, правда ініціалів не памятаю... мене колись вчила , ну не керівництво , а  так після уроків, група продовженого дня, а потім пішла в 11 школу, дуже приємна людина...
Записаний

Siromanetz

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    27 Листопада 2017, 11:35:06

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #27 : 16 Лютого 2010, 21:07:42 »

Шановна Софіє.В гімназії,звичайно,дають глибокі знання,але і ваші діти,напевне,дуже хотіли їх здобути?І ви,безперечно,теж.Так з цього потрібно і починати!Якщо дитина захоче отримати знання,то ніякий вчитель їй не завадить...
Відповідь від: 16 Лютого 2010, 20:29:28
Привіт,форумчани!Хочу підтримати Люсю,яка палко відстоює вчителів.Проблема освіти не в нашому місті,а в країні.Не буду говорити про нашу зарплату та умови праці-ніде в світі такого приниження немає!Не буду говорити про наповнюваність класів-по 30 дітей з різними характерами і без поділу на групи з більшості предметів!А на рахунок хабарів-це не за адресою.Про які хабарі в школі ми ведемо мову???Подивіться,що робиться в наших двох коледжах і франківських вишах!Ось туди б вашу енергію по подоланню хабарництва!А коньяк і 200гр цукерків я ще зможу на свою зарплату собі купити і ,не принижуючись, відстоювати свою думку.А на рахунок фрази:"Що то за вчитель,що не може справитись з дітьми"...Шановні батьки,діти вже не такі,які були ви в їхньому віці!Колись і оцінка по поведінці була,і зі школи могли виключити,і на другий рік залишити і т.д. А тепер діти знають лиш де-кілька своїх прав,а обов"язків-ні одного!Зайдіть в школу на перерві і подивіться,як і з яким воланням "вілітає" ваше чадо з класу!Ніяких чергових вчителів,які,до речі, на перерві мали б відпочити,не вистачить!А як спілкуються між собою ваші "золотця"?Аж вуха в"януть!Це ми,вчителі,їх навчили? В усьому світі школа тільки дає знання,а не виховує.Для цього є інші організації і,в першу чергу,сім"я,родина!
 Звичайно,вчителі є різні.Але недоліки не в них,а в відношенні до них.Подивітися фільми про школу-вчителі одні дебіли.Мужики-товсті очкарики-педофіли,а жінки грубезні очкасті мимри.Ні одного фільма,щоб показали симпатичну,розумну,гарно одягнену жінку,або стильного,сильного мужчину!Чому такий образ?Тому,що ці "шедеври" знімають для "фішки"-показати "правду".А правда в іншому: нерегулярне та нераціональне харчування дає зайву вагу,постійна перевірка зошитів-офігенні лінзи,а мізерна зарплата-скромний гардероб!Співчувайте,поважайте та підтримуйте вчителів,а не ганьбіть їх!!!
Записаний

afocya

  • Початківець
  • *
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2021, 13:32:02

    Звідки: kalush
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #28 : 16 Лютого 2010, 21:34:08 »

Якщо дитина захоче отримати знання,то ніякий вчитель їй не завадить...

Про першокласників я б так не сказала, тут головним фактором якраз і виступає відношення між вчителькою і дітьми, ІМХО
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #29 : 17 Лютого 2010, 09:21:22 »

на рахунок того, що колись були діти кращі - це проблема поколінь. Наші вчителі також казали - "от ми колись були!!!!"
і ми колись "вилітали" з класу, не думаю, що щось сильно змінилось. Хоча я теж так інколи думаю, як Ви. Але то не їхня вина, що вони чуть інші. Зауважте, не гірші від нас. А чуть інші. І нам треба виходи з того.
Я читаю дописи вчителів, як я розумію, і можу зробити висновки, що ви апріорі налаштовані вороже проти дітей і батьків. Так, вам не солодко, але кому в нашій державі добре, з тих хто чесно заробляє на кусок хліба?
Все ж ми тут хочемо говорити не загальну проблему освіти, а конкретні проблеми конкретних людей.
от я на даний момент перед вибором, у яку школу віддати дитину і до якого вчителя. Мабуть є певна різниця, раз про одного викладача відгуки хороші, а про іншого не зовсім. Не хотілось, щоб дитина почала свій шлях до знань з моральних травм.
Тому давайте більш конкретно підходити до теми.  :frend
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #30 : 17 Лютого 2010, 10:55:12 »

Мабуть є певна різниця, раз про одного викладача відгуки хороші, а про іншого не зовсім.
Є мабуть різниця, але вже на початковому рівні йде відбір.  ;)
Відбір батьків. Тих, що цікавляться школою, навчанням, успіхами  дитини. Інші ж дають до любого викладача. Відповідно співпрацювати з першими легшими - успіхи і у вчителя і в учнів будуть кращі.  :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #31 : 17 Лютого 2010, 11:31:38 »

Відбір батьків.
відбір іде на основі досвіду попередніх поколінь. Отже перший посил має все ж іти від учителя. Батьки вибирають вчителя не за макіяж та стильний одяг. ;)

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Siromanetz

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 19
  • Останні відвідини:
    27 Листопада 2017, 11:35:06

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #32 : 17 Лютого 2010, 19:19:49 »

Згідний,що існує конфлікт поколінь.Існує і буде існувати.І вчителі цей конфлікт постійно згладжують.І не правда,що вчителі бачать в учнях і їх батьках ворогів.Біда в тому,що батьки не цікавляться навчанням свого чада.За свої 25 років роботи в школі я бачив батьків всього 2-3 рази,не рахуючи своїх знайомих.Батьки приходять в школу на початку травня,вияснити,чому у їх дитини вимальовується такий поганий атестат.А де ж ви раніше були?Якщо 11-ти класник НЕ ХОЧЕ вчитись,я не збираюсь його заставляти!Він свій вибір робить свідомо.І ще-дискусія іде про навчання в старших класах.Тому що з "першачками" все ясно-для них вчителька,як нянька,має бути постійно з ними.І що "посіє" педагог мол. класів,те потім будуть "пожинати" вчителі-предметники.
Записаний

afocya

  • Початківець
  • *
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2021, 13:32:02

    Звідки: kalush
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #33 : 17 Лютого 2010, 23:50:14 »

Ходила сьогодні в школу (11) записала малого до вчительки Друк Л. оскільки чула хороші відгуки про неї. На даний час уже набрано 3 класи і діток більше не записують, інформація з уст директора :unknow
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #34 : 18 Лютого 2010, 18:01:20 »

Я читаю дописи вчителів, як я розумію, і можу зробити висновки, що ви апріорі налаштовані вороже проти дітей і батьків.
Це ви апріорі налаштовані, так, що ви віддали дитину до школи і маєте мати спокій. Я з ніяких дописів не бачу, що вчителі до когось налаштовані вороже. Вам просто намагаються пояснити, що НЕ ВСЕ, так як Ви собі думаєте, залежить від вчителя. І школа сьогодні не налаштована і не зобовязана когось няньчити. Хто хоче вчитися - вчиться, не зважаючи ні на що, хто не хоче - видумує всілякі причини чому НІ. Не заперечую, що є різні вчителі. Вони, як і всі люди - різні. Хтось, як то кажуть, педагог від Бога. Хтось не на своєму місці. Але всі вони люди, як і Ви. Зарплата маленька? Я не жаліюся. Я просто пішла зі школи. Чи шкодую? Шкодую і ні. Бо як послухаю, що розповідають колеги, то дякую Богу, що не принижуюсь в школі сьогодні. А те, що діти тепер інші, то це правда. Всі ми інші. Згадайте себе - ви собі уявляли, що можете нахамити вчителю, щоб це було без наслідків? На вас були засоби впливу - оцінка, характеристика..... І ви хоч трошки вважали на це. Тепер звісно всі ми стали більш демократичними. Тільки демократію дехто розуміє як вседозволеність. А найбільше діти. І ще одне: у наших батьків було трошки більше часу для нас. Вони не мусили від ранку до вечора турбуватись про хліб насущний. А для поганих батьків також були засоби впливу - могли повідомити на роботу зі школи. За погану поведінку дитини могли наказати батьків. А тепер? Я не кажу, що це погано. Просто реалії змінилися. І відповідно до них усім треба по новому пристосуватися. А найперша істина, яку мають знати батьки, які бачать у свому чаді велике майбутнє - школа не може і не зобовязана няньчити Вашу дитину. Відповідальність за Вашу дитину несете Ви разом зі школою. Ви маєте вибір - ви можете вибирати школу, ви можете навіть вчителя вибирати. Ви можете заявити про профнепридатність вчителя (обгрунтовано, звичайно) і, якщо Ваші претензії будуть визнані обгрунтованими - буде прийняте рішення щодо Вашої претензії. Але це все тільки тоді, коли Ви і справді будете цікавитись своїм чадом і його життям, і усвідомлюєте, що головна відповідальність лежить на Вас, а не на вчительці, яка має таких ще 30.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #35 : 18 Лютого 2010, 19:03:52 »

демагогія від колишніх педагогів. :) тут нам учениця розписала про звершення і досягнення сучасної школи. а у вас нічого крім лозунгів і штампів.
все ж давайте більше конкретики. цікаво прочитати відгуки реальних учасників процесу, під назвою "здобуття знань."
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #36 : 18 Лютого 2010, 19:20:37 »

 А мені здалося, що яке було конкретне запитання - то таку і маєте відповідь. Ви що, хотіли, щоб ми тут конкретних вчителів обговорювали, хто "добрий" і хто "поганий"? Це було б субєктивно. Бо один і той же вчитель для одного добрий, а для іншого - упереджений. Наприклад візьмемо 1 школу. Там така вчителька є - Ляліна Надія Данилівна. Так я знаю, що з учнів мало хто її любив і вважав упередженою конкретно до себе. А я її дуже любила. Хоч вона мені не одну двійку ставила, через мої лінощі. Але я до сьогодні вдячна їй за те, що знаю англійську мову. Це мені дуже згодилося в житті. Так що, очевидно, я не зрозуміла, якої саме "конкретики" Ви хочете, раз Ви мою відповідь назвали "демагогією".
По -моєму тема взагалі себе вичерпала. Дозволю собі зробити кілька висновків:  Стало питання - що в школі беруть хабарі за кращу оцінку. Мабуть, ви згідні, що так кажуть ті, хто не знає, як взагалі тепер функціонує система освіти. Інакше, вони б розуміли, що не потрібно за таке давати хабарі. Відповідно їх ніхто і не вимагає. Друге питання - те, що вчителі, як і люди є різні. Цього ж ніхто і не заперечує. Третє питання - школа не зобовязана когось заставляти вчитися -  не згідні?  Батьки також відповідальні за успіхи своїх дітей - заперечуєте? Якщо все це "лозунги і штампи" то перепрошую. Більше не буду Вас виховувати. Тільки з "конкретними" оцінками "конкретних вчителів" то, мабуть, треба в приват. Або до теми про плітки.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #37 : 18 Лютого 2010, 19:23:07 »

  Я наважуся задати запитання батькам і вчителям, і звісно й учням. Уявіть реальну ситуацію - приходить вчитель на урок, і одразу дітям дає самостійне завдання. Діти звісно пишуть чемно в зошиті, чи то роблять вигляд, що пишуть. Неважно. Під кінець уроку, вчитель збирає зошити, поспіхом перевіряє, і де не правильно написано, вириває з зошита сторінку!!!! :=) :=) :=) :=) Це що, психоз, чи клімакс???? Хто надав право вчителям виривати з зошита сторінку? Неправильно - постав двійку, хай на другий раз знає! А якщо щось не влаштовує - то пліз, звертайся до батьків, дирекції, міністерство освіти - куди хочеш. Та не зганяй своє життєве невдоволення і проблеми на учнях. Я не збираюся захищати учнів в написанні неправильних відповідей. Але й я не схвалюю поведінки окремих вчителів, тому і хочу почути вашу думку щодо цієї реальної історії.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #38 : 18 Лютого 2010, 19:29:05 »

Ну от Вам і конкретне запитання, на яке я конкретно і відповідаю. Така поведінка - це істерика. Можна було б сказати, що вона недопустима. Як би це стосувалося мене, то я б пішла до завуча і попросила розібратися, що могло викликати істерику вчительки. І не думаю, що треба чогось боятися. Як Ви покажете, що Ви не боїтеся - ніхто не буде "відігруватися" на Вашій дитині. Тепер не ті часи. Я за те, аби в школі працювали тільки адекватні люди. І вважаю, що для того, аби так сталося потрібна активна участь всіх небайдужих.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #39 : 18 Лютого 2010, 19:36:52 »

Мають працювати адекватні, а працюють  :unknow
Особливо багато серед  вчителів в яких великий стаж.  :=) Іноді вони собі дозволяють забагато. І відсоток таких вчителів, в колективі де я працювала був  до 50. 

Записаний