Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Проблеми освіти у нашому місті і не тільки  (Прочитано 117141 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #260 : 21 Лютого 2011, 13:26:42 »

Тому мабуть всім разом треба протестувати. Записувати всі зауваження по пунктах, пропонувати своє бачення вирішення проблеми і протестувати.
Ключове слово ту ВСІМ РАЗОМ. І не просто між собою ьалакати, а протестувати... А у нас за пошуками відповіді на питання "кто віноват?" - не доходять руки до питання "что дєлать?". Хоча всі розуміють що і якраз на перше питання віповідь ніколи не буде однозначна і її дати куди складніше, ніж на друге. Я маю на увазі цю конкретну тему - освіта.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #261 : 18 Січня 2012, 09:58:51 »

Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #262 : 18 Січня 2012, 10:39:05 »

ЖАХ!!!
 :( :( :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #263 : 13 Листопада 2012, 17:29:49 »

http://forbes.ua/magazine/forbes/1339073-40-ukrainskih-uchitelej-mozhno-uvolit
40% украинских учителей можно уволить
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #264 : 13 Листопада 2012, 19:04:20 »

я взагалі не розумію ту науку шкільну.
нафіга мені тоті теореми та Піфагори у житті?

я б узагалі лишив би такий список
Математика(не до фанатізму)
Історія світу та україни
Фізика
Фізкультура
Мова(укр,рус,англ)
інформатика
географія
література

чомусь *синкі* президентів і так далі вчаться в спец закладах?
та тому що там не забивають мозок піфагорами і іншим непотребом непотрібним у житті
наприклад вирішив я йти на зварника-хімія.фізика.....нахрена там піфагор?


Записаний

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #265 : 13 Листопада 2012, 23:21:38 »

чим тобі так Піфагор не догодив? Мені в реальному житті якраз частіше потрібна геометрія ніж фізика. Може тому , що я фізику погано знаю. :-[
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #266 : 14 Листопада 2012, 01:24:32 »

Теорему Піфагора на будові реально використовував.
На заводі теж бувало, коли треба було задати розміри розгортки з металу, аби зварнику дати.
Бо він казав: "ви мені дайте, я заварю".  :dopovid
Фізика - улюблений предмет був, допомагає розуміти багато явищ в повсякденному житті.
Але можна прожити і без теоретичних знань, точно.
 Шуфлювати біля бетономішалки, вантажником працювати.
Кроти під землею без світла живуть якось. Воно їм не потрібно.
Але люди - не кроти.
Це нормальна потреба - пізнавати світ.
Записаний
Следи за контекстами!

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #267 : 14 Листопада 2012, 08:27:23 »

що означає "математика не до фанатизму"? додавати-віднімати-ділити-множити? це арифметика. її вчать в початкових класах.
так, багатьом цього достатньо. а сучасній молоді і забагато - більшість студентів одного з калуських коледжів не знають навіть таблички множення.  :=)

в нашому суспільстві усі старанно вивчають "табличку ділення". та хтось мусить уміти множити, що потім було що "ділити"  :(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

italyano

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 82
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2017, 12:41:46

    Звідки: Дзвонарська
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #268 : 21 Січня 2013, 22:17:40 »

На мою думку вчителі НЕ занижують оцінки,що до грошей мож посперечатися,не всі беруть,просять,натякають...якщо ти знаєш на хорошу оцінку,стараєшся,то вони тобі її поставлять, а якщо ти лобур, чи не хочиш вчитися то звісно вони "помагають з жалості",ставлять 12 чи 5 але за певну суму.Є ше третій варіант  - якщо у тебе не получається вчитися але ти хочеш,прагнеш, тоді вчителі поможуть,самі підтянуть оцінку,задурно, бо бачать шо дитина хоче вчитися а не прогулює не спить на останні парті...Це моя думка,судячи з власного досвіду коли вчився в школі і ВНЗ
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #269 : 19 Квітня 2013, 23:37:00 »

Тепер по усім школам вводиться друга іноземна мова...(Моїй і одну іноземну важко :(), боюсь, що буде каша в голові. Весь курс шкільної Біології мають пройти до 8 класу - а далі напевно придумають ще якісь напрямки Біології - наприклад, Екологію. Молодшокласникам додали предмет "інформатика"(чи то програмування) - тепер учнів в окулрах побільшає, напевно.
Замість того, щоб десь полегшити, то лише ускладнюють шкільні програми...А підручники по історії щоразу змінюють, щось дуже часто почали коректувати минуле України.
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #270 : 20 Квітня 2013, 03:44:54 »

Необходимо в школах ввести что-то наподобие профориентации. И с класса, эдак, 9-го направлять детей в нужное русло. Или же дать возможность выбирать какие предметы изучать в выпускных классах.
По своему, да и опыту своих детей, знаю, что есть предметы, которые после школы были с успехом забыты навсегда.
Химия, например, до сих пор  вспоминается, как сплошной кошмар.
Відповідь від: 20 Квітня 2013, 03:43:36
А та биология, что учат наши детки - ваще жесть.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #271 : 20 Квітня 2013, 08:22:11 »

Химия, например, до сих пор  вспоминается, как сплошной кошмар
Виключно провина вчителя!!!

У хорошого викладача вивчення хімії (принаймні неорганічної) то одне задоволення!
Хімія не менш важлива для розуміння природи речей ніж фізика.
Проблема у тому, що часто-густо викладають її так, що мало хто з дітей її любить.
Відповідь від: 20 Квітня 2013, 08:20:10
Про біологію згідний. Упор мав би бути на людину. А то діти знають яка нервова система у хробака, але не знають де у них печінка.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #272 : 20 Квітня 2013, 09:05:46 »

я теж незнаю де у хробака печінка
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #273 : 20 Квітня 2013, 09:09:19 »

В тобі вже певно ніхто не  сумнівається.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #274 : 20 Квітня 2013, 13:44:13 »

Про біологію згідний. Упор мав би бути на людину.
Згідна - краще більше годин анатомії. Бо таке завжди корисно знати, куди б не поступав - для себе самого.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #275 : 31 Травня 2013, 16:34:15 »

Привітайте мене! Мій синочок - випускник! Середній бал атестата 10,6 як то буде по 200 бальній системі - не знаю. Сьогодні здав останній іспит ( англіська) Всі три на 11. Принагідно порекламую нашу гімназію. У кого є діти, які демонструють бажання до знань - не бійтеся і не вагайтеся - давайте в гімназію. Головне, що там навчили - це вчитися, знати, що ти хочеш і вміти знайти ці знання. Той дух змагання і культу знань, який там зараз панує - дуже піднімає в дітях і мотивацію, і самооцінку, і цілеспрямованість. Головне, там вчитель не витрачає часу на заспокоєння якогось виродка, який вирішив зірвати урок, а на роботу з дітьми. В класі на уроці працють всі і з усіма, а не як у звичайній школі - з парою учнів, які хоч щось розуміють більшість знань діти отримують на уроках, а не з репетиторами. Особисто я не скажу, що  ми не займалися додатково, бо підготуватися до ЗНО, самостіно систематизувати всі отримані знання дитині важко. Допомога вчителя потрібна якраз у систематизації знань, вміння їх привести в таблицю, що треба на ЗНО. Але послугами репетиторів ми користувалися тільки в 11 класі. І знаю точно - уроки вчитель з моєю дитиною не вчив. Звісно, ще рано щось говорити, бо у нас попереду ще ЗНО. Але я впевнена, що результати будуть на рівні. Така впевненість у своїх силах є і в дитини. А це теж важливо. Так що - заздрю тим, у кого це ще попереду, бо особисто мені важко сьогодні було усвідомлювати, що я вже в гімназії просто гість. повірте, ходити туди на свята, на лінійки, на збори, було приємно.
Рада, що гімназія була до моєї дитини доброю але жорскою almamater. Думаю, вона навчила його боротись за своє місце під сонцем, бути особистістю і вміти відстояти свої переконання, поважати знання і оточуючих. Бути частиною суспілільства.

ПиСи. Крім, як мама від сьогодні колишнього гімназиста - до гімназії більше жодного стосунку не маю, там не працюю, і там не працюють мої родичі. Вчителів знаю тільки через те, що вчили мою дитину. Так, що реклама моя неупереджена і покликана виключно тільки для того, аби ще хтось зміг відчути ту радість від навчання дитини в школі, яку відчула я.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #276 : 31 Травня 2013, 17:42:54 »

Так, що реклама моя неупереджена і покликана виключно тільки для того, аби ще хтось зміг відчути ту радість від навчання дитини в школі, яку відчула я.
Згідна з тобою. Може я і упереджена, бо моя дитина вчиться в гімназії, але...
 Спілкуючись з учителями про стан освіти в конкретних школах, я відчуваю справжній жах при думці, що моя дитина могла не надумати перейти до гімназії.  Щиро зізнаюсь, що мені не стало би розуму і розуміння ситуації, щоб самостійно зробити такий вибір для дитини і взяти на себе  відповідальність. Я була переконана, що розумна дитина може вчитись де-небудь з однаковим результатом. Перший рік навчання дитини у гімназії переконав мене, що я дууууже помилялась. Між гімназією і іншими школами міста наразі  прірва. Я дуже втішена, що мій менший учень щойно закінчивши перший класс вже налаштований вчитись в гімназії.
 Може комусь здасться, що я дуже перебільшую в своїх похвалах значимість гімназії, але повірте, я щира в своїх переконаннях і раджу всім спраглим до навчання дітям йти до гімназії.
 Люся, вітаю! :bouquet:
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #277 : 31 Травня 2013, 18:37:58 »

Мій синочок - випускник! Середній бал атестата 10,6
Вітаю! У такої розумної мамочки не дивно, що і синочок такий! Молодчинка! Нехай набуті знання будуть для нього міцною базою в його подальшому житті та навчанні!
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #278 : 31 Травня 2013, 19:18:55 »

Вітаю Люся,  тебе і сина з закінченням школи.  :bouquet: :good

Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Проблеми освіти у нашому місті і не тільки
« Прочитано #279 : 03 Липня 2013, 16:55:14 »

А мене цікавить як записати дитину в садочок? Можливо хтось поділиться інформацією з власного досвіду. Куди звертатися, які документи потрібні тощо. В неті трохи почитала. Там пише, що треба звернутись у комісію з формування дошкільних освітніх установ. Не підкажете, де в нас в Калуші знаходиться така комісія? Ну і звичайно відгуки батьків про дитячі садочки, якщо можна. Буду вдячна за інформацію. П.С. Не знаю чи правильно я тут написала, але ближчої теми не знайшла. Якщо є тема про дитсадки, то підкажіть де? Дякую.  :)
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles