Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Чи забобонні ви

дуже
- 0 (0%)
не звертаю уваги
- 21 (46.7%)
в деяких речах
- 15 (33.3%)
в цьому шось є
- 9 (20%)

Всього голосів: 45


Автор Тема: Забобони та марновірства  (Прочитано 110060 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Забобони та марновірства
« Прочитано #20 : 13 Квітня 2010, 15:03:09 »

Навпаки - більше впевненості, що тут мене ніхто не перестріне, бо всі чогось бояться.
Ой! В Калуші, напевно, так. А в Києві мені показали кілька місць де збираються сатаністи (не знаю на скільки то првда, але результати їхніх дій - вицарапані очі на памятниках, розриті могили і вандалізм був наочно). То я б там через деякі цвинтарі і лісопосадки не пішла б навіть вдень сама.
   А про забобони скажу - деякі з них пішли з досвіду наших предків, з ритуалів, із спостержень древніх цивілізацій(до яких нам до цього часу ще далко). Та багато видумані, надумані сьогоденням.
У мене, наприклад, є прикмети, які мене ще ніколи не підводили. І не вірити в них у мене немає причин. Їх я сприймаю як підказку звище.
   Старі люди по прикметам дізнаються про погоду, сни навіть в Біблії описано, що вони також несуть в собі якусь інформацію...
    Я помітила, що чомусь в погані прикмети я не вірю, а в хороші - так, бо вони збуваються. Погані, правда, також, але чомусь ЗАВЖДИ надіюсь що на цей раз вони точно не збудуться. А взагалі прикмети - то підказка для нас. А які висновки ми зробимо - залежить від нас, опустимо руки чи просто змінимо напрям руху чи дорогу і підем далі.
« Останнє редагування: 13 Квітня 2010, 15:13:22 від сонечко я »
Записаний

aroma

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 10
  • Останні відвідини:
    21 Червня 2011, 10:29:29

    Звідки: Луцьк
Забобони та марновірства
« Прочитано #21 : 13 Квітня 2010, 16:17:23 »

сонечко я, правду кажеш. Прикмети є і вони навіть збуваються. Наприклад: Ластівки літають низько — буде дощ.
І в Біблї навіть є деякі прикмети, ось знайшов:
"Промовив же Він (Ісус) і до народу: Як побачите хмару, що з заходу суне, то кажете зараз: Зближається дощ, і так і буває.
А коли віє вітер південний, то кажете: Буде спекота, і буває".

Проте, мені здається, є різниця між прикметами (які є абсолютно природні) і забобонами (які будуються на надприродньому). Наприклад: розсипеш сіль — посваришся. З природнього тут тільки факт розсипання. А процес, який розгортається між сіллю і сваркою, навряд чи комусь доведеться обгрунтувати.

Проте логічне пояснення цьому є.
Записаний
www.tastorona.org свобода від забобонів

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Забобони та марновірства
« Прочитано #22 : 13 Квітня 2010, 23:35:08 »

Кажуть - не можна наливати напій з пляшки в посудину від себе, тобто перевертаючи руку на виворіт. :)
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Забобони та марновірства
« Прочитано #23 : 14 Квітня 2010, 13:57:32 »

Ось що знайшла. Не полінуйтесь прочитайте. Цікаво!

Найкраща прикмета та, що не збувається...

“Погані прикмети збуваються завжди, добрі - рідко”. (Народна прикмета).



У країні місцями зникла сіль. Одні виходять з магазинів, як кажуть росіяни, “не солоно хлебавши”, інші тягнуть цю сіль торбами. В народі вважають, якщо сіль зникає - це погана прикмета. Біда буде. Ну навіщо так песимістично. Зникнення солі та ажіотаж навколо цієї події - прикмета, навпаки, добра. Навіть оптимістична.

Людина (в нашому випадку це пересічний українець) має з’їсти за добу шість грамів солі. Норма за рік - 2 кг. Пригадаємо прикмету, згідно з якою людина (все той же українець) відчує задоволення від життя, тільки коли з’їсть пуд (16 кг) солі. Виходить, що пуд солі - це гарантія смачного життя тільки на вісім років. Малувато задоволення..... Ось народ і робить запаси, щоб не на вісім, а хоча б на двісті років вистачило. На двісті років непрісного життя в умовах кризи. А якщо почнуть збуватися ще дві добрі прикмети - зникнуть сірники та мило, то це означатиме, що життя буде ще й світлим та чистим.

До прикмет треба ставитися творчо.... Бо прикмети - це продукт вікових досліджень, висновків із цих досліджень, вдумливих тлумачень. Прикмети - це наслідок спроб та помилок, негативного досвіду, ґуль та подряпин. Можна навести чимало прикмет, які увійшли у наш побут власне як наслідок народних спостережень. Від дідів-прадідів.

Наприклад, весна... Сонечко світить у вікно. А у сонечка якісь відблиски, кола. І, як наслідок багаторічних спостережень, у народі виникла прикмета. Якщо у вікні в сонечка відблиски та кола, вікно треба помити.  :P  Вже давно помічено: якщо вам вранці погано, значить, ввечері було добре.   :drink У зв’язку з цим ще одна прикмета, яку навіть можна помацати, але обережно. Якщо у вас вранці болить голова, значить, вона є. До ранкових прикмет можна віднести і таку: “Якщо вранці дзвонить будильник, то це означає, що краща частина дня вже позаду”. Або ось, популярна прикмета у керівної еліти: “Сніданки з дружинами частіше призводять до розлучень, ніж вечері з секретарками”.

У щасливого родинного життя взагалі багато добрих прикмет: коли чоловікові погано, він шукає дружину, а коли чоловікові добре, його шукає дружина. А якщо чоловік відчиняє дверцята авто дружині, то це або нова машина, або нова дружина. Якщо ваша найкраща подруга порадила вам дієту і ви набрали сім кілограмів за три дні, то це добра прикмета. Ви знаєте, що ваша подруга справді найкраща.

Прикмети допомагають нам у житті. Попереджають. Помічено, що увімкнута праска - до пожежі. Відкритий кран - до потопу.  =))

Прикмета з холостяцького життя. Якщо починаєш прати шкарпетки, значить, чистих вже нема. У бізнесменів останнім часом з’явилась прикмета: заплатив податки – до поганого сну.

У політиків: якщо навколо вас самі бовдури, значить, ви в центрі чергового політичного ток-шоу. А якщо вам плюють у спину - значить, ви фаворит. Якщо уряд просить вас не панікувати і каже, що економічна ситуація під контролем, - це до фінансових потрясінь. І це дуже погана прикмета. Бо вона завжди збувається. А ось знайти гроші - добра прикмета. Повертатися – погана... Особливо невчасно. З відрядження.

Є прикмети, з якими стикаємось щотижня. Якщо вам третій день поспіль не хочеться працювати, значить, сьогодні середа.

Якщо два дні на вулиці погана погода, значить, завтра понеділок.

Якщо вам хтось сказав “бовдур”, то це він так себе називає.

А зараз щодо багатостраждального бутерброда. Якщо він впав маслом донизу - не засмучуйтесь. Просто ви його сьогодні намастили не з того боку. І це головний принцип усіх прикмет. Не засмучуйтесь. Бо якщо будете вірити всім прикметам, може дійти до того, що ваш собака скаже вам, що ви з’їхали з глузду. І матиме рацію. А це вже дуже погана прикмета.   =))



http://www.tovarish.com.ua/print/Viriu__ne_5356.html
http://ichar.pp.ua/blog/dorozhni_prikmeti_vsikh_chasiv/2010-01-16-111
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.
       

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Забобони та марновірства
« Прочитано #24 : 14 Квітня 2010, 16:44:25 »

Нічого ні додати, ні віняти... "В яблучко"
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Забобони та марновірства
« Прочитано #25 : 15 Квітня 2010, 09:09:10 »

Хочу проголосувати, але мені ніхто так і не розяснив різницю між двома останніми варіантами відповіді. :unknow Може автор голосування все таки доведе справу до кінця.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Забобони та марновірства
« Прочитано #26 : 15 Квітня 2010, 21:01:21 »

Найгірша прикмета - це, коли в пятницю 13 числа при повному місяці чорна кішка пустим відром розіб"є дзеркало на непарну кількість друзок.
Записаний

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Забобони та марновірства
« Прочитано #27 : 15 Квітня 2010, 21:13:11 »

Найгірша прикмета - це, коли в пятницю 13 числа при повному місяці чорна кішка пустим відром розіб"є дзеркало на непарну кількість друзок.
І чорна кішка вдома є....І вода в відрах... І повний місяць в пятницю 13 колись буде..... І зеркало я вже розбивав....: :( :( :(
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Забобони та марновірства
« Прочитано #28 : 16 Квітня 2010, 18:34:57 »

Цитата: сонечко я від Вчора в 22:01:21
Найгірша прикмета - це, коли в пятницю 13 числа при повному місяці чорна кішка пустим відром розіб"є дзеркало на непарну кількість друзок.
І чорна кішка вдома є....І вода в відрах... І повний місяць в пятницю 13 колись буде..... І зеркало я вже розбивав....:
Чорний кіт в мене також є. І коли він переходить дорогу, мені завжди щастить. Взагалі впевнена, якщо людина чекає або боїться чогось поганого, то воно неодмінно трапиться.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Забобони та марновірства
« Прочитано #29 : 17 Квітня 2010, 03:09:04 »

Я колись, ще школяркою, почула, як якийсь дядько пояснював тату, що коли чорна кішка пребігє "в матню" - то на прибуток, а в протилежну - то до втрат. :)
 Саме чорний кіт дуже добре аккумулює негативну енергетику.
Пухнастих котів добре тримати людям із захворюванням нервової системи, підвладним депресіям та роздратуванням. В кого хворий кишково-травневий тракт - добре тримати котів короткошерстих порід...
І недаремно люди першими на новосілля запускали котів. Ці тваринки найбільше відчувають патогенні та благоприємні зони. Там, де кіт ліг із розплющеними очима - там негативна енергтика, тобто проходить енергетичний меридіан - там ставити ліжко не варто,замучають головні болі, безсоння чи відчуття втоми. А там, де кіт ліг і заснув - саме ідеальне місце для сну і робочої зони.
Зверніть увагу - коли у вас щось болить - кіт лягає саме на хворе місце і через деякий час вам стає легше. Просто природне призвання котів - преробляти негатив у позитивну енергетику.
Відповідь від: 17 Квітня 2010, 02:38:24
А чорного кота рекомендують тримати людям яким важко виявляти і висловлювати свої почуття, замкнутим, яким не вистчає впевненості і активності, бо саме ці якості "передає" питомець своєму хазяїну. А ще він уміє вгамовувати збудженість, роздратованість. :hot
Відповідь від: 17 Квітня 2010, 02:49:40
N@Z@R
Чорна кішка - до активності  :hot, вода у відрах - до прибутку і втамування спраги :drink, повний місць у пятницю 13 вже був :P,а дзеркала жалко  :punish.
Записаний

aroma

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 10
  • Останні відвідини:
    21 Червня 2011, 10:29:29

    Звідки: Луцьк
Забобони та марновірства
« Прочитано #30 : 19 Квітня 2010, 17:23:36 »

І недаремно люди першими на новосілля запускали котів. Ці тваринки найбільше відчувають патогенні та благоприємні зони. Там, де кіт ліг із розплющеними очима - там негативна енергтика, тобто проходить енергетичний меридіан - там ставити ліжко не варто,замучають головні болі, безсоння чи відчуття втоми. А там, де кіт ліг і заснув - саме ідеальне місце для сну і робочої зони.

Цікаво, звідки беруться ці "патогенні та благоприємні зони" ? Що спричиняє їх появу? І чому саме коти, а не... миші? А якщо поставити ліжко в іншому кутку — болі більше не з’являтимутсья? А якщо кіт ляже в туалеті, що тоді?
Хто мені пояснить?
Якщо це на рівні "Одна бабка сказала" чи "Всі так роблять" то в мене без коментарів.
Якщо це має під собою конкретні пояснення то хотів би почути.
Записаний
www.tastorona.org свобода від забобонів

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Забобони та марновірства
« Прочитано #31 : 19 Квітня 2010, 17:55:45 »

Взагалі коти вважаються своєрідними провідниками між нашим та іншим світом. (Який існує, незважаючи на те, що ми його не бачимо). Тому вони найкраще відчувають позитивні та негативні зони. Якщо кіт постійно спить на якомусь конкретному місці, значить там "чиста" територія і там найкраще ставити ліжко. Якщо кіт в якомусь місці неспокійний, то значить там є "астральна діра", яку він намагається "залатати". А згадаймо, якщо в людини щось болить, то кіт лягає на болюче місце і масує, цим самим знімаючи біль. І взагалі, коти найбільш загадкові істоти.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Забобони та марновірства
« Прочитано #32 : 20 Квітня 2010, 14:10:55 »

Якщо кіт постійно спить на якомусь конкретному місці
а у мене після ремонту довго не було меблів у залі. І ніхто з котів там не спав. (мабуть зона була неблагоприємна) А тепер ми нарешті поставили диван. Тепер вони там сплять. (мабуть поляризація зони помінялася) А ще вони сплять на всіх ліжках. І на робочому столі перед компом теж сплять. Але я не впевнена що це тільки через "зону". Просто їм там зручно. Якщо я переставлю ліжко, вони все одно будуть спати на ліжку, а не на підлозі, там, де воно стояло.
А ще нормальна температура кота біля 37 градусів. Через це вони люблять більше тепла, ніж ми. І постійно намагаються лягти там, де тепліше. А коли у вас щось болить, там злегка піднімається температура. Ми цього не відчуваємо, але сенсорна система кота трішки інша, ніж у нас, тому він відчуває і тому туди вкладається. І нам легшає, через те, що теплий кіт діє на болюче місце, як грілка. Від тепла розширюються судини і до болючого місця поступає більше крові - а це має знеболювальний ефект.
Ось вам і пояснення.  :)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Забобони та марновірства
« Прочитано #33 : 20 Квітня 2010, 19:25:58 »

А ще вони сплять на всіх ліжках. І на робочому столі перед компом теж сплять.
Значить у Вас просто хороша енергетика в квартирі. І вони сплать всюди, де завгодно. Не раз в житті переконувалася, якщо енергетика в квартирі несприятлива, то кіт або здохне, або піде з того приміщення.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Забобони та марновірства
« Прочитано #34 : 20 Квітня 2010, 20:13:48 »

10 років в мене в квартирі живе кішка,яку вся  сімя дуже любить.За цей час я переконалася що кішка(моя ,по крайній мірі)-страшенна егоїстка.Спить там де ЇЙ хочеться,залежно від пори року,взимку переселяється до мене в ліжко,бо там тепленько,і тоді воюємо за одну подушку  :).Байдуже  ЇЙ до всіляких зон,робить що ЇЙ подобається,і навіть погладити СЕБЕ дозволяє тільки тоді,коли ВОНА сама цього хоче.І не помічала я в неї якусь "цілющу силу".І нікуди попри всю енергетику вона не піде,бо де ще їй так добре буде(все для неї). Згідна з Люсею на сто процентів.
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Забобони та марновірства
« Прочитано #35 : 20 Квітня 2010, 20:29:05 »

В принципі, коти егоїсти по натурі. В мене їх чотири і кожен - індивідуальність. Недаремно про котів говорять "гуляє сам по собі". І це правда. Та мова була не про це.
І нікуди попри всю енергетику вона не піде,бо де ще їй так добре буде(все для неї).

Правильно, нікуди вона не піде, бо їй у Вас добре. А якщо б їй було некомфортно, то Ви відразу ж побачили б це по її поведінці.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Забобони та марновірства
« Прочитано #36 : 21 Квітня 2010, 00:02:56 »

Цікаво, звідки беруться ці "патогенні та благоприємні зони"
Така природа планети Земля. Вона пронизана енергетичними (чи магнітними, хто як назве)меридіанами. Ширина їх проходження, здається 5 м один від одного. Але ця тема не відноситься до забобон. Швидше до фізики чи езотерики.
Від тепла розширюються судини і до болючого місця поступає більше крові - а це має знеболювальний ефект.
Я навіть не про знеболення. Дочці моєї знайомої мали вирізати гланди...Так от киця за 2 дні зняла запалення одної гланди (постійно лягала на шию малій. Важливо, щоб кіт сам ліг, а не його поклали насильно), а до кінця тиждня лікарі уже не заїкались про операцію. Живу енергетику ніяк не можна порівняти з електрогрілкою. Це вже доведено не однією практикою.
І ще є різниця між тим, що кіт не спить, бо не лягає там і тим, що кіт все таки ліг, але не спить.

Відповідь від: 20 Квітня 2010, 23:36:38
І не помічала я в неї якусь "цілющу силу".
Значить ваша киця просто не хоче. Коти є різні. Як і люди. Ми багато можемо, але не завжди хочемо. Киця не піде нікуди, звісно. Але ніколи не засне, хоча і ляже на перетині мередіанів. Вона і справді може спати по всій хаті - тому, що, як я уже писала, мередіани проходять через 5 метрів лише.
Те, про що ми не знаємо, ще не значить, що його не існує (Бога ж ми також не бачимо і не знаємо). Невже ви ніколи не були свідком ситуації, наприклад, коли собака підходить до кота, гарчить...а коли кіт вигинає спину,наїжачившись - відскакує, ще й заскавчати може? Це один із проявів того, як кіт створює навколо себе негативне енергетичне(чи електричне, не впевнена, як правильно назвати) поле.
Відповідь від: 20 Квітня 2010, 23:57:20
Раз я вже розписалась - прорвало  :=) - то, порівняйте самі еффект від грілки, зробленої з, наприклад, налитої води в бутилку і електрогрілки, ефект від поясу з натуральної шерсті на поясниці і знову ж таки любе інше( те ж саме елетричне) тепло. Вода несе в собі ЖИВУ енергетику і інформацію, а та ж електрогрілка ще й нашкодити може.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:31:38

    Звідки: korotka
Забобони та марновірства
« Прочитано #37 : 21 Квітня 2010, 00:46:31 »

ектрогрілка ще й нашкодити може.
Загорітись? :o
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Забобони та марновірства
« Прочитано #38 : 21 Квітня 2010, 19:01:15 »

Різна теплова хвиля. Може викликати розрив органу, варикоз, приступ...А "живе" тепло, в основном впливає на причину болю, а не на просто його тимчасове зменшення. Електрику вважаю доцільною як грілку тільки для певних каменів, які випромінюють при нагріванні інфрачервоне тепло і електромагнітну хвилю. Таку властивість мають, наприклад, камені магматичного походження.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Забобони та марновірства
« Прочитано #39 : 15 Травня 2010, 23:54:14 »

А звідки взявся забобон про пятницю 13те?
Оскільки нету в мене нема, а зараз я дорвався то відразу і відповім.
саме в пятницю 13го (місяця нісана по єврейськи) розіпяли Христа.
Та насправді це не чорний день, бо в цей день відбулось спасіння людства.
Тому і непотрібно боятися ні пятниці ні числа 13.
« Останнє редагування: 16 Травня 2010, 00:01:28 від newroman »
Записаний