Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 25 днів

Голосування

Чи забобонні ви

дуже
- 0 (0%)
не звертаю уваги
- 21 (46.7%)
в деяких речах
- 15 (33.3%)
в цьому шось є
- 9 (20%)

Всього голосів: 45


Автор Тема: Забобони та марновірства  (Прочитано 110694 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Забобони та марновірства
« Прочитано #80 : 19 Грудня 2010, 23:31:11 »

Ага "душа". Мій різдвяник намилився цвісти. Певно відчуває  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Забобони та марновірства
« Прочитано #81 : 20 Грудня 2010, 18:57:35 »

А моя прикмета не підвела  в який вже раз. Значить у квітів також є душа, яка щось "знає" і "відчуває". На рахунок астрології і фен-шуй - то це науки. І до марновірства чи реліїї вони не мають відношення, на мою думку, як і у свій час - астрономія (також жорстоко заборонялась церквою).
Астрономія - наука.
Астрологія це маячня, видурювання грошей, http://forum.kalush.info/index.php/topic,1322.0.html
тим більше феншуй не наука.
« Останнє редагування: 20 Грудня 2010, 19:11:37 від newroman »
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Забобони та марновірства
« Прочитано #82 : 20 Грудня 2010, 19:41:14 »

http://forum.kalush.info/index.php/topic,1322.0.html
ТОбто - синоптики, то також антихристиянська професія? І всі синоптичні дослідження? Вони ж також дурять і помиляються  :D
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Забобони та марновірства
« Прочитано #83 : 20 Грудня 2010, 20:03:39 »

Цитувати (вибране)
ТОбто - синоптики, то також антихристиянська професія? І всі синоптичні дослідження? Вони ж також дурять і помиляються


 :=) :-D
я би сказав скоріще, що це невдячна професія. 
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Забобони та марновірства
« Прочитано #84 : 21 Грудня 2010, 00:28:42 »

Дуже рідко коли буває дим без вогню.
А якщо й буває, то просто ми того горіння не здатні або не хочемо побачити.
Таким чином, під усіма «забобонами» є основа.

В решті, справа не в тім, в що саме людина вірить, а в тому, що людина взагалі здатна вірити.
Насправді, це найбільше досягнення яке може бути.
І його в нас ніхто не відбирав.
Але дається ця здатність разом з можливістю обирати в що вірити. І от тут починаються проблеми.

Є ж люди, які не хочуть, або думають, що не можуть вірити, або просто говорять про себе, що вони не вірять.
Це вже складніше, тому, що в таких людей хибне уявлення про те, що таке вірити.
Насправді, вони користуються силою віри щодня, щомиті, але не усвідомлюючи цього, так би мовити «на автоматі».

Тут головне встигнути розібратися з собою до того моменту, поки ця здатність в тебе не атрофується.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Забобони та марновірства
« Прочитано #85 : 21 Грудня 2010, 18:20:15 »

Таким чином, під усіма «забобонами» є основа
Я навіть знаю яка!
СТРАХ ! до віри то немає відношення.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Забобони та марновірства
« Прочитано #86 : 21 Грудня 2010, 18:49:38 »

СТРАХ ! до віри то немає відношення.
страх є невід'ємна частина людської свідомості і навідь глибше.
на страху перед чимось ми формуємо свою буденність і стараємось дивитись в майбутнє.
вроді все умовно, але воно так, людина без страху - бот.
і до віри це чуство має неостаннє відношення :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Забобони та марновірства
« Прочитано #87 : 21 Грудня 2010, 18:55:06 »

Не страх. А досвід, співставляння, аналіз. Закономірність.
Просто наші найдавніші предки були більш обізнані в дечому ніж ми. Не всі знання оформлялись письмово і не всі саме у такому вигляді до нас потрапляли.
А щодо квітів. Вони, як і тварини добре відчувають позитивну і негативну енергетику. Чомусь в одного вони приживаються і цвітуть, а в когось чи десь в іншому місці - гинуть без причин неначе.
І події. Не знаю як, але у нас на роботі 2 рази протягом не дуже довгого (буквально в 2-3 роки)періоду зацвітав столітник. Хоча кажуть, що цвіте він не то раз у 25, не то у сто років. Старші працівники казали,що він за останні 15 років взагалі не цвів. Так от і перший і другий раз це відбулось за кілька тижднів до весілля. Лише двоє працівників з того кабінету і лише тоді, коли цвів вазон поженились.
Збіг обставин. Але він закономірний. От з таких закономірностей і з"являються прикмети.
В цьому році на Різдво у мене раптом вивалився з коренем вазон грошового дерева. Також співпадіння. Але в цьому році я не отримувала ні допомого від держави, ні на роботу не змогла підти, ні інших доходів. Я навіть, уже після 5 років терпіння таки подала на аліменти. Так і тут - повний мочок з вересня - ні засідань, ні викликів до суду, ні інших рухів...
Зате тоді, коли вазон стрімко ріс - до мене раптом як з неба манна почали кілька разів приходити посилки з Англіїї від абслютно чужої мені людини. Не даремно ж той вазонок називають грошовим.
Нехай то - забобон, але він діє як безвідмовна підказка.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Забобони та марновірства
« Прочитано #88 : 21 Грудня 2010, 19:01:01 »

Не шукайте привід в тому, чого насправді немає.
Перевернулось ваша дерево - і самі себе почали накручувати, а все інше, то просто співпадіння, яке ваша свідомість повязала з тим деревом.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Забобони та марновірства
« Прочитано #89 : 21 Грудня 2010, 19:18:47 »

і до віри це чуство має неостаннє відношення
Так - саме до віри. Віруюча людина співставляє свої поступки зі страхцу Божого.
----------------------------------------------------------------------------------
Щодо астрології. Може. Але, я на 80 відсотків упевнена, що наприклад Близнюк - буде обирати собі дівчину в першу чергу, щоб з нею було цікаво і можна було поговорити на різні теми. А Скорпіон, наприклад, (також любить розумних), але В ПЕРШУ чергу зверне увагу на сексуальність і зовнішність. Козероги і Діви обиратимуть "вигідних". І це не із-за видурювання грошей, а тому що у кожного знаку є свої мотиви. Характери можуть бути різні, але Водолій, Близнюк оберуть свободу і гори чи іншу природу, а земні знаки - квартирний комфорт і "не трогай мене, які походи - газетку почитай".
Відповідь від: 21 Грудня 2010, 19:02:53
Ні, не накручувала :) - я маю властивість вірити у краще ЗАВЖДИ. І до того, якщо я себе десь накрутила, то до чого тут, наприклад, суд, в якому такі справи розглядаються не довше 2 місяців, як мені сам суддя сказав.
Так само як і не маю схильності до фанатизму - я рік ходила на службу до протестантів. Нікуди не вступала - просто мені подобалась  доступність їхніх проповідей. У церкві ж не кожне слово священника можна розчути - а тут не співалась проповідь, а розповідалась.
У мене в запасі купка "хороших" прикмет, якими я вдало користуюсь.
Так, згідна. За вазони - то все просто збіги можливо.
Але є закономірності, які не підвели ще ні разу за сотні випадків. І не бачу приводу їх цуратися.
Щоб то таке привести в приклад не тільки зі свого досвіду...Наприклад, хтось поцупив 50 грн. Будьте певні - та людина через якийсь час по-дурному, на рівному місці втратить 500грн, а то й 5000грн. По цій самій причині, я не люблю піднімати знайдені гроші - що легко прийшло, не зароблено тобою, то легко і йде, ще й тягне за собою в 10 разів більше. Наче "не піднімай знайдені гроші" - забобон. Але насправді - це прикмета на основі закономірності Всесвіту.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Забобони та марновірства
« Прочитано #90 : 21 Грудня 2010, 19:26:08 »

Діви обиратимуть "вигідних".
Знаю кількох Дів, які цьому суперечать.
 
Близнюк оберуть свободу і гори чи іншу природу,
І тут не погоджусь.  :unknow
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Забобони та марновірства
« Прочитано #91 : 21 Грудня 2010, 19:47:15 »

Страх Божий до гріховного людського страху і до забобон немає ніякого відношення.

Страх Божий - действие благодати Святого Духа в человеческом сердце, даррующей человеку ощущение Божественного присутствия и бознь оскорбить Бога греховным помыслом и поступком.
 

Страх Божий - действие благодати Святого Духа в человеческом сердце, даррующей человеку ощущение Божественного присутствия и бознь оскорбить Бога греховным помыслом и поступком.
прот. А. Мень: "Страх Божий — это не значит бояться Бога, как мы боимся молнии или электрического разряда, страх Божий — это значит бояться потерять Его, потерять чувство полноты, чувство вечности, чувство божественного. Это самое высокое, поющее чувство в человеке, даже когда человек этого не сознает. Но он может его потерять, и потерять надолго, а может потерять это навсегда — вот чего следует бояться. ". А. Мень: "


Що би ви там не казали, але все таки всі ці гороскопи і цвітіння вазонків це не що інше як справнісіньке марновірство, котре служить не на користь для людини і не наближає її до Бога.
Цитувати (вибране)
Так само як і не маю схильності до фанатизму - я рік ходила на службу до протестантів. Нікуди не вступала - просто мені подобалась  доступність їхніх проповідей. У церкві ж не кожне слово священника можна розчути - а тут не співалась проповідь, а розповідалась.
Ще жодного разу не чув щоб священник співав проповідь  :=)  :D це було б кумедо  =))
Для інформації: у протестантів немає служби як такої, є просто читання святого Письма і співання пісень на релігійну тематику. Літургію вони не практикують.
« Останнє редагування: 21 Грудня 2010, 20:05:01 від newroman »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Забобони та марновірства
« Прочитано #92 : 21 Грудня 2010, 20:05:36 »

Ну неправилmyj вона висловилася, але вона правильно відмітила, що у протестантів переважно на проповідь роблять сильний акцент і та проповідь дає дуже багато плодів, тоді як ДЕЯКІ СВЯЩЕННИКИ ортодоксальних церков (так їх назвемо) роблять з проповіді таку собі казочку (не хочу вживати гірших епітетів). не дурно у нас проповідь називають "казанням". Переважно після виходу з храму люди не памятають навіть про що там мова велася  :(

Але то не про забобони  ;) Сорі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)
Забобони та марновірства
« Прочитано #93 : 21 Грудня 2010, 21:57:18 »

у протестантів переважно на проповідь роблять сильний акцент і та проповідь дає дуже багато плодів, тоді як ДЕЯКІ СВЯЩЕННИКИ ортодоксальних церков (так їх назвемо) роблять з проповіді таку собі казочку (не хочу вживати гірших епітетів). не дурно у нас проповідь називають "казанням"
… *вилізає іспацтола*
Це ж які такі «плоди»? Може, процент попадання протестантів до ЦН вищий ніж у прихільників РПЦ МП?
Якщо існує така статистика, дайте лінк.

Я ні в якому разі не хочу оцінювати правильність того, що роблять протестанти.
Тільки, чомусь Вчитель притримувався саме іншого підходу до висвітлення свого вчення.
Настільки, що учні змушені були просити роз’яснень. Пам’ятаєте?

Розжувати і до рота покласти, а потім ще й компотиком дати запити — далеко на завжди так корисно як може декому здаватись.
отверзу в притчах уста Мои;
А ви говорите, казання.

Переважно після виходу з храму люди не памятають навіть про що там мова велася
Буду відвертим.
Коли серце «необрізане», тоді хоч щодня відео-проповіді у 3D-форматі з об’ємним звуком крути — буде як з тим сім’ям, що впало при дорозі.

Таким чином, під усіма «забобонами» є основа.
Я навіть знаю яка!
СТРАХ ! до віри то немає відношення.
Тільки не треба так поспішати.
Тим більше, якщо не спробували зрозуміти, про що йдеться.
Врешті, страх теж на голому місті не з’являється  ;)
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Забобони та марновірства
« Прочитано #94 : 21 Грудня 2010, 22:06:55 »

Цитата: сонечко я від Сьогодні в 19:18:47
Близнюк оберуть свободу і гори чи іншу природу,
І тут не погоджусь.
І я не погоджусь.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Забобони та марновірства
« Прочитано #95 : 21 Грудня 2010, 22:26:43 »

шоб ми не заплутались, на мою думку є страх, і є боягузтво, боязнь.
 Страх і віра йдуть разом! Страх тримає наш тонус! Але, якщо віри немає, то страх переходить у боягузтво!
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Забобони та марновірства
« Прочитано #96 : 21 Грудня 2010, 22:31:57 »

То не правильні Близнюи :), або їх хтось дуже солоденький чи щось важливе на даний момент стримує.
Відповідь від: 21 Грудня 2010, 22:31:01
А я думала страх - то почуття, а боягуство - поступок.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Забобони та марновірства
« Прочитано #97 : 21 Грудня 2010, 22:39:07 »

О страхе.

Страх также бывает шести видов: нерешительность, стыдливость, стыд, ужас, изумление, беспокойство. Нерешительность есть страх пред будущим действием. Стыд – страх пред ожидаемым порицанием; это – прекраснейшее чувство. Стыдливость – страх пред совершенным уже постыдным деянием, и это чувство не безнадежно в смысле спасения человека. Ужас – страх пред каким-либо великим явлением. Изумление – страх пред каким-либо необычайным явлением. Беспокойство – страх пред неуспехом или неудачею, ибо, опасаясь потерпеть неудачу в каком-либо деле, мы испытываем беспокойство [1].
св.Іоан Дамаскін
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Забобони та марновірства
« Прочитано #98 : 21 Грудня 2010, 22:46:24 »

Близнюки

Вплив: Меркурій.
Символ: близнюки, маска, рука, зірка.
Кольори: фіолетовий, сірий, ясно-жовтий, сіро-блакитний, жовтогарячий (зелений колір - невдалий).
Камені: хризопраз, берилл, гранат, гірський кришталь, агат, яшма.
Квіти: маргаритки, маки, жовтці, жасмин, нарцис.
Метал: золото, амальгама, срібло.
Талісман: змія, маска.
Сприятливий день: середа, неділя.
Несприятливий день: четвер.
Сприятливі числа: 3, 5, 12, 18.

Народжені з 21 по 31 травня під впливом Юпітера - розумні, мають інтуїцію, схильні до мистецтв, безкорисливі. Вони знаходять задоволення в релігійних міркуваннях через брак слави й грошей.
Характер народжених з 1 по 10 червня під впливом Марса - агресивний. Вони глузливі й неспокійні, заклопотані.
Народжені з 11 по 21 червня під впливом Сонця - натури неприборкані, владні, дратівливі, марнолюбні й балакучі.

ТЕМПЕРАМЕНТ І ХАРАКТЕР
Інтелектуальний, безпосередній, складний знак художників, знак Повітря, мінливий під впливом Меркурія, двоїстий, древній, говіркий, мужній, гуманний, із привабливою зовнішністю.
Близнюки перебувають під впливом тільки Меркурія. Це означає інстинктивну байдужість, що розвивається як захисний механізм проти емоційного впливу на критику, іронію, будь-які жарти.
Породжений під впливом Меркурія, прагне керувати собою, захищати й організовувати своє життя у відповідності зі своїми інтересами. Вони шукають легкості, але це часто приводить до неврастенії. У них є смак до гри, вони мають рухливий розум. Живі, спритні, допитливі, іноді зазнають невдачі через мінливість і розкиданність. До розвиненого розуму варто додати хворобливу чутливість, мінливість і схильність до перебільшення дрібниць. Вони неврівноважені, непослідовні, роблять кілька справ одночасно, але практичні, чутливі, егоїстичні, а так само дріб'язкові.
Існування Близнюків не завжди повністю щасливо. Невдача й сімейні турботи змушують їх то насолоджуватися багатством, то животіти в бідності. Деякі невдачі відбуваються через відсутність енергії й схильності пускати все на самоплив. Їм шкодить схильність до фаталізму й мінливості. Приклавши зусилля й завзятість, Близнюки можуть домогтися успіху. Близнюки за своїм характером легкі й мінливі. Це внутрішні інтелектуали. У них мінливий настрій, вони легко все схоплюють, обожнюють суперечки й веселощі, мають здатність жити подвійним життям.
Близнюки егоцентричні, часто емоційні, холодні, але завжди непостійні. Астрономи пояснюють це тим, що Меркурій - планета безстатева, вона впливає на Близнюків і Діву, у яких відсутні почуття.
Вони спритні, зухвалі, винахідливі. При несприятливому положенні Сатурна народжуються непорядні й безтактні люди.
Близнюки милі, мають розум, легкість, невимушеність, згідливі, люблять зустрічі, подорожі, скороминущі контакти й зв'язки.
Жінки-Близнюки люблять одягатися в строкаті тканини.
Знак Близнюків управляє нервовою системою. Народжений під цим знаком наділений швидкістю, реакцією, часто літературним дарунком.
Негативна якість обдарованих Близнюків - мінливість. Величезна їхня пристосовність, так само як і схильність до обману й неорганізованості. Не дуже міцні, вони бояться утоми, тому що швидко стомлюються, тому що жвавість перевищує їх сили.

ПРОФЕСІЇ
Під знаком Близнюків народжується багато людей розумової праці.
Близнюки віддають перевагу такому роду роботи, що пов'язаний з безперервною зміною вражень і діяльності: агенти рекламної служби, менеджери, теле- і радіорепортери.
Близнюки можуть працювати артистами, журналістами, видавцями, секретарями, працівниками пошти, бухгалтерами, письменниками, дрібними торговцями, ученими.
Існує тісний взаємозв'язок між приналежністю до сузір'я Близнюків і літературними здібностями. Практично всі вони володіють вмінням будувати фрази. Вони вміло складають доповіді, звіти, документи й підручники, складають п'єси й пишуть книги, при чому найчастіше - це романи, життєписи або науково-популярна література. Дуже рідко Близнюки ведуть власний щоденник або пишуть мемуари, не люблять вони й писати листів.
Близнюки здатні до мов, тому серед них часто зустрічаються поліглоти. Улюблена мова, звичайно, французька. Мовні здатності Близнюків настільки великі й різноманітні, що вони можуть переконати кого завгодно й у чому завгодно. У вустах Близнюка самі абсурдні ідеї звучать розумно, а неправда здається правдою. Талант подібної властивості штовхає деяких Близнюків на нечесний шлях, але це відбувається не настільки часто, тому що вони у душі ідеалісти. І все ж варто визнати, що ці здатності, поряд з неймовірною вправністю рук, можуть зробити його неперевершеним майстром кримінальних наук.
Область, у якій із Близнюками важко суперничати - підприємництво.
Будучи легковажними, вони мають уявлення й здатність до науково-дослідної роботи.
Меркурій може зробити із Близнюків як генія, так й авантюриста.
Сатурн впливає на Меркурій, і якщо він перебуває в сприятливому положенні для Близнюків, то народжуються люди, схильні до філософії, викладацької та дипломатичної діяльності.

ЛЮБОВ
Любити чоловіка Близнюка легко й приємно, якщо тільки не віддаватися цьому з усією пристрастю. У нього є якась властива лише йому духовна сутність, якою він не буде ділитися ні з ким.
Не потрібно ускладнювати й драматизувати відносини, необхідно ставитися до всьому спокійно й просто, не набридати йому, і спробувати увесь час будити його уяву. Не протестувати проти його мінливості, а змінюватися разом з ним. Потрібно бути живим, цікавим співрозмовником, тому що найважливіше для Близнюка - інтелектуальний рівень партнера, він віддасть перевагу в першу чергу не вбраннями, а блискучому відточеному розуму.
Близнюки, як правило, женяться не один раз, хоча чим пізніше укладений перший шлюб, тим більше ймовірності, що він збережеться надовго, може бути назавжди.
Близнюки мають здатність читати таємні думки.
Закоханий чоловік Близнюк приносить із собою почуття захищеності від зовнішнього світу. Близнюк готовий допомогти завжди й у всьому. Але майже всяке правило має виключення. І цим виключенням є закоханий Близнюк. Отут уже ні про яку надійність говорити не доводиться. Він може піти за хлібом у сусідню булочну, а повернутися через три дні.
Таємні любовні зв'язки часто закінчуються невдачею. Їхні почуття поверхневі.
У ранній юності жінка Близнюк абсолютно непередбачена і любов для неї - тільки гра. Але чим доросліше вона стає, тим цікавіше з нею спілкуватися.
З найбільшою силою вона проявляє себе в любові, тому що саме любов - та область, де найкраще проявляється жіноча сутність, розкривається все багатство й складність її натури.
Вона сентиментальна й романтична, чарівна й розумна. Ніхто не може суперничати з її винахідливісті в любові. З нею ніколи не скучиш.
Для того, щоб жінка Близнюк була впевнена в сталості, необхідно завжди перебувати поруч із нею, увесь час нагадувати про свою присутність. Вона не вміє володіти своїми емоціями й почуттями, піддана частій зміні настроїв.
В них закладений потяг до Водолія й Терезів, рідко знаходять взаєморозуміння з Тельцем. Шукають Лева, Овена, Рака, повинні уникати Риб і Стрільців.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Забобони та марновірства
« Прочитано #99 : 21 Грудня 2010, 22:49:24 »

повинні уникати Риб і Стрільців.
гг дуже смішно :)
Рибка ти близнюки?
Записаний