Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Звершення Януковича на посту Президента.  (Прочитано 243760 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #40 : 08 Березня 2010, 23:32:20 »

1. Скорочення зарплатні президента вдвічі - зроблено, плюс
2. Скорочення апарату центральних і місцевих адміністрацій на 20% - заявлено, плюс
Продовжуйте!
3. Перший візит - в Брюссель + 
Відповідь від: 08 Березня 2010, 23:25:50
4. Лозинського спіймали +
Відповідь від: 08 Березня 2010, 23:27:56
5. Янукович отменил указ о назначении Черновецкого членом ВСЮ +
Записаний
When doctors differ who is to decide?

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #41 : 08 Березня 2010, 23:42:53 »

4. Лозинського спіймали +
сам прийшов - спіймали називається  :D
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #42 : 09 Березня 2010, 09:28:05 »

4. Лозинського спіймали +

 Так бідного лопали аж задихалисі  :D - http://gazeta.ua/index.php?id=329352&lang=ua

« Останнє редагування: 09 Березня 2010, 19:01:18 від yurko »
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #43 : 09 Березня 2010, 19:00:36 »

Дивно, але факт  :duvno
Янукович заявляє, що українська мова буде єдиною державною

Приховано: Показати
Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ заявляє, що українська мова буде єдиною державною мовою.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час церемонії вручення Шевченківських премій у Каневі на Чернічій горі.

«В Україні буде розвиватись українська мова як єдина державна», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Крім того, за його словами, в Україні в обов’язковому порядку буде запроваджено Європейську хартію регіональних мов.

 
постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-366484.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #44 : 11 Березня 2010, 22:10:26 »

1. Скорочення зарплатні президента вдвічі - зроблено, плюс
2. Скорочення апарату центральних і місцевих адміністрацій на 20% - заявлено, плюс
Продовжуйте!
3. Перший візит - в Брюссель + 
Відповідь від: 08 Березня 2010, 23:25:50
4. Лозинського спіймали +
Відповідь від: 08 Березня 2010, 23:27:56
5. Янукович отменил указ о назначении Черновецкого членом ВСЮ +
6. Блискавичні дії на політичному фронті (затвердження коаліції і уряду)  :good
Відповідь від: 11 Березня 2010, 22:04:02
4. Лозинського спіймали +
сам прийшов - спіймали називається  :D
Просто Лозинський поняв, що при Януковичі-президенті марно бігати від правосуддя. Краще явка з повинною (див. Стаття 96. Явка з повинною. Кримінально-процесуальний кодекс України)
Відповідь від: 11 Березня 2010, 22:08:57
Янукович заявляє, що українська мова буде єдиною державною
7. Також позитивне звершення. Янукович - досвідчений політик  :good
Записаний
When doctors differ who is to decide?

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #45 : 11 Березня 2010, 22:22:21 »

Просто Лозинський поняв, що при Януковичі-президенті марно бігати від правосуддя. Краще явка з повинною (див. Стаття 96. Явка з повинною. Кримінально-процесуальний кодекс України)
Тепер майже в кожній кримінальній справі, що стосується загальних злочинів (крадіжка, грабіж, вбивство і т.п.) є явка з повинною. От піймає доблесна міліція, надає добре по бебехам і в хлопа після цього зявляється непереборне бажання написати явку з повинною. :pardon
Особисто вважаю кримінальний закон у цій частині недосконалим, бо чітко мають бути розмежовані поняття "явка з повинною" і "зізнання у скоєнні злочину".
Відповідь від: 11 Березня 2010, 22:19:39
чітко мають бути розмежовані поняття "явка з повинною" і "зізнання у скоєнні злочину".
Розумні слова однако. :) Може б то сісти за написання кандидатської роботи. :pardon
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #46 : 11 Березня 2010, 22:25:08 »

Стосовно недосконалості закону тобі як юристу видніше...

Але Янукович - постать! Яка міць! Яка рішучість! Такого президента очікувала Україна!   
Записаний
When doctors differ who is to decide?

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #47 : 11 Березня 2010, 22:44:13 »

doktor-maks
Але Янукович - постать! Яка міць! Яка рішучість! Такого президента очікувала Україна!

 :D :D :D :D :D :D :D :D
Точно мало в нашій країні професійних клоунів, але тепер стало на одного більше.
Бачив я як сьогодні Ваш сильний президент виголошував промову про новий уряд. Вийшов відбарабанив, без емоцій, очсі скляні, видно що всі сили пішли на те щоб уважно прочитати, а то знов напутає щось. Не побачив я щось ні краплі рішучості і міцці.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #48 : 12 Березня 2010, 08:31:30 »

Бачив я як сьогодні Ваш сильний президент виголошував промову про новий уряд. Вийшов відбарабанив, без емоцій, очсі скляні, видно що всі сили пішли на те щоб уважно прочитати, а то знов напутає щось. Не побачив я щось ні краплі рішучості і міцці.
Ну тут Ющенко був не кращим, бо він виголошував всі свої промови без листочка і в результаті виходив вінігрет з розумних і не повязаних між собою слів. :fool Як не вірите, то попитайте професійних перекладачів, які бодай хоч раз пробували перекладати на іноземну мову промови президента Ющенка.
Тому, в даному випадку я Януковича підтримую, нехай читає всі свої промови з листочка, а на питання журналістів нехай замість нього відповідає прессекртеар і тоді він виглядатиме гідним президентом. :)
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #49 : 12 Березня 2010, 12:17:22 »

http://forum.kalush.info/index.php?topic=3749.msg70475#msg70475
Продовжуємо...
8. Швидко, чітко і ефективно діє Віктор Янукович і його команда  :good Генпрокуратурою за дорученням президента вже ретельно вивчається законність використання попереднім урядом бюджетних коштів, у тому числі отриманих від міжнародних організацій

"зізнання у скоєнні злочину"
А хіба нема в Кримінально-процесуальному кодексі поняття "щиросердне зізнання"?  :unknow
Чого і злодЮлі бажаю  :bouquet: - "явку з повинною" і "щиросердне зізнання"
Записаний
When doctors differ who is to decide?

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #50 : 12 Березня 2010, 16:00:55 »

doktor-maks, аби не писати тут не по темі, то я відповів Тобі в темі Кримінальне право та процес.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #51 : 12 Березня 2010, 17:14:15 »

Обіцяв покращення життя вже сьогодні . І де тут покращення  ? Мені один дід жалівся що має пенсію 600 грн.
Записаний

vins

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 50
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 07:52:21

    Звідки: евшана
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #52 : 12 Березня 2010, 21:58:44 »

Три тижні мучивсь Януковіч над задачєй – Як отомстить «козлам» за всі свої невдачі.За то, що лєкторат єдиним строєм не схотівГолосувать за распальцованих братків.Інтєлігенти вішайтесь –вопрос уже решон –забудьте свой язик книжно-собачий:міністром просвєщенія назначен лічно он –всім педагогам педагог Дімон Табачнік.«Я порешаю всі вопроси враз», –Сказав Дмитро Табачнік, підагог.Народна творчість, 12 березня 2010 року
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #53 : 12 Березня 2010, 22:58:44 »

Цікаво як буде - так


чи може так

Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #54 : 23 Березня 2010, 13:30:46 »

Думаю нарешті почалась якась робота нового Президента і ми можемо судити про нього з його дій...
Сьогодні вийшов перший указ Президента, що не стосується призначень...
Звісно як і усі перші кроки він стосується скоріше заперечення старого ніж створення нового...Хоча як для першого кроку Президента він якийсь зовсім дивний :)
Хоча можливо я просто не втемі і не розумію чому перший указ Президента стосується саме скасування передачі майнових комплексів Державного підприємства "Чайка" (м. Київ, вул. Гарматна, 38) та Державного підприємства "Дібрівський кінний завод N 62" (Полтавська область, Миргородський район, с. Петрівці) в управління Міністерства аграрної політики України для подальшої їх приватизації в установленому законом порядку.. Може саме з тих причин що ри нок землді в Україні ще формується і ця "Золота пора" для того щоб поділити його у потрібному руслі :)   
Я не хочу виглядати так ніби я шукаю якийсь підступ у цьому всьому, але знаючи наших політиків я не думаю, що то все так просто...І щоб не бути голослівним і мати свою думку, хочу спостерігати за тим як будується ця держава з перших кроків нового Президента...
Звісно що кадрові призначення вже дуже багато чого показали, в основному де і чиї приватні інтереси розглядаються...
Але хочеться зрозуміти що в цьому випадку ? Чому перший крок нового Прехзидента що не стосується кадрових призначень стосується чскасування цього наказу?

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 402/2010
Про скасування Указу Президента України
від 11 вересня 2007 року № 847

Приховано: Показати
1. Скасувати Указ Президента України від 11 вересня 2007 року № 847 «Про деякі питання забезпечення реалізації прав громадян на приватизацію об'єктів державної власності».

2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

23 березня 2010 року


А нижче викладаю Указ що скасовується

Указ
Президента України
N 847/2007 від 11 вересня 2007 року[/b]
Про деякі питання забезпечення реалізації прав громадян на приватизацію об'єктів державної власності
Приховано: Показати
З метою забезпечення реалізації прав громадян України на приватизацію об'єктів державної власності, керуючись частиною другою статті 102 Конституції України, постановляю:
1. Кабінету Міністрів України та Державному управлінню справами вирішити питання про передачу майнових комплексів Державного підприємства "Чайка" (м. Київ, вул. Гарматна, 38) та Державного підприємства "Дібрівський кінний завод N 62" (Полтавська область, Миргородський район, с. Петрівці) в управління Міністерства аграрної політики України для подальшої їх приватизації в установленому законом порядку.
2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
 
Президент України    В. ЮЩЕНКО
м. Київ
11 вересня 2007 року
N 847/2007     


(Указ Президента, Президент України, від 11.09.2007, № 847/2007 "Про деякі питання забезпечення реалізації прав громадян на приватизацію об'єктів державної власності")












Відповідь від: 23 Березня 2010, 13:27:06
Ось дещо що стосується цих комплексів знайшла відразу після того Наказу, який сьогодні скасували :)

Приховано: Показати
Президент хоче продати 2 підприємства, які його годують

Президент Віктор Ющенко доручив Кабінету міністрів та Державному управлінню справами вирішити питання про передачу майнових комплексів державних підприємств "Чайка" та "Дібрівський кінний завод № 62" в управління Міністерства аграрної політики для подальшої їх приватизації в установленому законом порядку.

Про це йдеться в указі "Про деякі питання забезпечення реалізації прав громадян на приватизацію об'єктів державної власності" від 11 вересня, розміщеному на сайті глави держави.

Як сказано в указі, він виданий "з метою забезпечення реалізації прав громадян України на приватизацію об'єктів державної власності" та на підставі частини 2 статті 102 Конституції і набирає чинності з дня його опублікування.

Державне підприємство "Чайка" розташовується в Києві, по вулиці Гарматній. Як значиться на його сторінці веб-сайту ДУС, це господарство має у землекористуванні 5473 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 4143 га ріллі, з яких 444 га орендовані площі.

Основними напрямами його діяльності є організація виробництва високоякісної сільськогосппродукції, її переробка та забезпечення потреб громадського харчування секретаріату президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, інших державних органів, а також реалізація сільськогоспсировини, готової продукції юридичним та фізичним особам.

Держпідприємство "Дібрівський кінний завод № 62" знаходиться в селі Петрівці Миргородського району Полтавської області.

Як вказано на його сторінці сайту ДУС, воно також забезпечує високоякісною сільськогосппродукцією підприємства громадського харчування секретаріату президента, Верховної Ради, Кабінету
міністрів та інших державних органів.

Структуру господарства складають 62 підрозділи, в яких трудяться 677 працівників. Підприємство має в землекористуванні 12219 га сільськогосподарських угідь, у тому числі 11453 га ріллі.

"Українська правда"

Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #55 : 25 Березня 2010, 14:39:16 »

Чому звільнили Кужель – наближену до Тігіпка

Приховано: Показати
Грищенко відбирає у Цушка торгові місії, і їм прийде кінець... В Ізраїлі я поставила свічку за Януковича... Тігіпко не дуже комфортно, він хотів би, щоб я залишилася.

Олександра Кужель, керівник Комітету підприємництва і регуляторної політики в 2000–2003 роках, була знову призначена на цю посаду трохи більше року тому рішенням прем`єр-міністра Юлії Тимошенко. Хоча її вважають наближеною до віце-прем`єра Сергія Тігіпка, їй запропонували написати заяву про відставку. Через тиждень після її відставки і після оприлюднення призначення на посаду голови Жержкомпідприємництва Михайла Бродського ми поставили пані Кужель декілька запитань.

У ПІСТ МОЖНА ХОДИТИ І КАЯТИСЯ, АЛЕ ГОЛОВНЕ – НЕ ЇСТИ ЛЮДЕЙ

Пані Олександро, наскільки адекватним буде Михайло Бродський у вашому кріслі?

Олександра Кужель Дуже складно давати оцінки. Поганих людей немає, і у нього є шанс. Після того, як мене вперше звільнили з посади в 2003 році, на посту глави комітету змінилися чотири людини, ні в кого не вийшло ефективної роботи. Коли Бродський дізнався, що мене відправили у відставку, він написав в своєму блозі: хочу комітет Кужель. І це треба заслужити, щоб комітет називали твоїм ім`ям. Тому що, коли питають, хто працював у комітеті до мене, прізвище ніхто назвати не може.

Єдине, що мене лякає – я зідзвонювалася з аналітиками, і вони сказали, що Бродський завжди був ворогом спрощеної системи оподаткування. І вони бояться, що він її ліквідує. Це погано. Але я їх заспокоюю: люди не ковтатимуть такі реакційні зміни, вони вийдуть, і у такому разі обвалять і Кабмін, і все, що хочете. І ще: у Михайла є здатність робити з друзів ворогів. Але хочеться вірити в краще. Взагалі, я вирішила, що я зустрінуся з будь-яким своїм наступником, передам знання, розповім про напрацювання. Про те, на кого потрібно спертися. Адже пройшов тиждень, як мене звільнили, у мене не було жодного вихідного, люди дзвонять, приходять. Позавчора був ефір на телебаченні, то мені за двадцять хвилин, поки був ефір, надіслали шістдесят три есемески і було близько п`ятдесяти пропущених дзвінків.

Що вдалося зробити на своєму посту?

Я, коли прийшла в комітет, у мене були суцільні страйки. Страйкували вантажні перевізники, перевізники громадян, страйкували фармацевти, МАФи (малі архітектурні форми, фактично кіоски. – Авт.) Києва. Раніше одинадцятої я навіть не йшла з роботи. Можете запитати у охорони, мої двері завжди були відкриті, скільки я була в офісі, стільки приймала людей. Ми зробили реформу спрощеної системи оподаткування. Подали всього сто тридцять п`ять документів, серед яких багато постанов, які упорядковують роботу ринків. Інша справа, що скрізь прив`язане місцеве самоврядування. Ми вирішили так: хто хоче допомагати – хай допомагає, хто не хоче, пішли на фіг.

Ми зробили безстроковими ліцензії при їх мінімальній вартості. Нам вдалося відмінити сертифікацію продуктів харчування, крім дитячого харчування. Ми своїм розпорядженням відмінили функцію СМАП (Служба міжнародних автомобільних перевезень) давати дозволи на перевезення. Від СМАП ридали всі транспортники, оскільки люди, які виконували держфункцію, сиділи на зборі грошей і обкладали транспортників поборами. Ми дали законодавчу основу роботі суднопостачальників. Раніше суднам, які приходили до України, – це не тільки літаки, це й кораблі, – наші постачальники не могли поставляти продукти харчування, замінювати поламані меблі, все, що їм було необхідно.

Ми виписали порядок компенсацій пільговикам для перевізників людей. Вже вийшли на затвердження програми «Таксі для міст Євро-12». Тобто позначили, як має бути обладнано таксі, яка відповідальність, спочатку для міст Євро-12, а потім запровадили б їх для обласних центрів. Для фармацевтів, ми готували три постанови вісім місяців і випустили. Для аграріїв теж багато зробили.

Близько тисячі телеграм Азарову і Януковичу надійшло, щоб не знімали мене.

З невдач: парламенту нічого не вдалося зробити для бізнесу, який постраждав від валютних кредитів. Ми провели хороші постанови для тих, хто торгує на ринку, а органи місцевого самоврядування поставили мертві перепони.

Якщо після нас приймуть напрацьований нами пакет рішень про зменшення вдвічі контролюючих органів для бізнесу, а також про зменшення в два рази видів ліцензування, закон про рейдерство, відмінять шість органів перевірки заробітної плати, то це вже прогрес.

Ваша біографія пов`язана з Трудовою партією Сергія Тігіпка – віце-прем`єр-міністра в уряді Януковича – Азарова. Дивно, що Янукович вас звільнив...

Мене в 2003 році за Януковича вперше зняли з посади, і теж перед Великоднем. Отже в піст можна ходити каятися, але при цьому забути основну заповідь – не їсти людей. Все що не робиться, все на краще: можливо, мене Господь таким чином охороняє.

У 2003 РОЦІ ПІСЛЯ МЕНЕ ПРИЗНАЧИЛИ БОГОСЛОВСЬКУ, А ОДЕРЖАЛИ АЗАРОВЩИНУ

Після того звільнення в 2003 році, ви так дивно погарнішали. Журналістки довго думали-гадали, що стало тому причиною.

Олександра Кужель Так, я схудла на двадцять кілограмів, з`їздила після аварії до Ізраїлю, і навіть поставила там свічки за здоров`я Януковича. Щиро абсолютно ставила, тому що я не допускаю в своє серце ненависть, зневагу.

Якщо я працюю, то до виснаження, нічого навколо не бачу. І всі підприємці до мене їдуть: у кого відбирали квартири, у кого машини за валютні кредити. Подумайте, після 5 лютого, напередодні другого туру, в країні в чотири рази зросло рейдерство. Розуміли, що буде період безвладдя і користувалися моментом. Вже коли прийшов Янукович, я відправила йому листи, якщо у вас є політична воля, і ви хочете зробити, потрібно зробити: раз, два, три, чотири. Ті самі листи відправила до економічного комітету.

Щоб скоротити в два рази контролюючі органи – ніколи в сесійній залі за це просто так не проголосують. Ніколи. Це має бути політична воля президента, прем`єра, які б примусили проголосувати коаліцію. Пригадайте, як підписав Кучма єдиний податок! Всі були проти. Всі, а підписав Кучма.

І все-таки, ви якось в ефірі сказали, що вже чотири роки їздите на машині Сергія Тігіпка. Як вийшло, що він не зумів відстояти ваше призначення знову?

Якби він міг, він би зробив. Навіщо смикати людину, питати? Я думаю, йому самому не дуже комфортно, оскільки він говорив, що хотів би, щоб я залишилася. Час усе розставить на свої місця. Вони й тоді в 2003 році мене звільнили, призначили Богословську, а отримали азаровщину.

Я ніколи в житті не критикувала свій комітет. А зараз я пообіцяла, що тепер не чекайте. Так угробити комітет за шість років, як з 2003-го по 2009 рік, я вдруге не дозволю. Адже вони нічого не прийняли. Хтось каже, комітету потрібен статус. Неправда, є особистість – комітет працює. У комітету особлива функція, він зі всіма не в ладах. До мене приходить міністр і говорить: Кужель, за що ти мене не любиш, чому документи не підписуєш? Я кажу, чому не люблю, давайте подивимося: ось це, це і це погано. Переробите – підпишу. Людина каже, гаразд допрацюємо. Якщо ти сидиш тихенько, нікому не заважаєш, в лазню, в ресторанчик ходиш, з ким потрібно, всіх влаштовуєш, тебе не видно, для влади ти хороша людина, а бізнесу не помічник. Тому, коли я дізналася, що вони звільнятимуть кожного, хто критикуватиме уряд, то вибачте, мене б усе одно звільнили. Адже на цій посаді мені доводилося б дуже часто звертатися до преси і говорити: хлопці, ау! Повірте, ви думаєте, мені було легко забирати у СМАПу функцію держконтролю і видачу дозволів? Коли директором СМАПу був член БЮТ, завмінтрансу був член БЮТ. Але мене підтримали і прем`єр, і Турчинов, і ми забрали у них видачу дозволів на перевезення, забрали 38 мільйонів до держбюджету. А я знаю, що зараз прийшли «Регіони» і намагаються переписати нашу постанову.

Як ви оцінюєте перші кроки уряду?

Я була здивована, коли говорили, що у них є економічна програма. Але якщо Акімова (заступник голови Адміністрації президента, відповідальна за економічну політику. – Авт.) зараз зібрала людей і пише програму, – значить, її не було. «Регіони» заявили хороші питання. Обіцяють зниження податків. Але для бізнесу не так страшний розмір податку, як його адміністрування. Поки вони не змінять корупційні ПДВ і податок з прибутку, то розмір податку буде не важливим, тому що все одно бізнесмен буде заручником податківців.

По-друге, потрібно знижувати навантаження на фонд зарплати.

Коли я чую про податкові канікули для малого бізнесу, у мене волосся дибки встає. Вони забули, що малий бізнес – це фірми, чий річний оборот 70 мільйонів гривень. А зараз, уявіть собі, чим обернуться для них податкові канікули?

Ми цілий рік працювали з галузевими бізнес-асоціаціями, знаємо, що треба приймати. Створення галузевих рад я вважаю своєю великою перемогою. Зібралася галузева рада транспортників – ніякої політики, говорять тільки про свої справи. Попрацювали годину-півтори, пішли із задоволенням. Те ж саме з іншими.

ВІЛЬНІ ЗОНИ – ЦЕ КАТАСТРОФА, ВІДМИВАННЯ ГРОШЕЙ

Як ви оцінюєте пропозицію повернути вільні економічні зони і території пріоритетного розвитку?

Це – катастрофа. Це буде таке відмивання грошей, що не хочу навіть говорити. Так, є депресивні території. Там потрібно зробити аудит. Подивіться останній аналіз конкурентності по Україні. Найбільш конкурентними виявляються західні області, які є реципієнтами. А всі донори не входять до десятки конкурентних регіонів.

Що таке регіон? Потрібно подивитися, який там прибуток на одну людину, з урахуванням грошей, які приходять з-за кордону. І за ними визначати, де ставити ВЕЗ, якщо вже ставити. А якщо залишати ситуацію як є і поставити їм ще зону в Донецьку, як було, то просто хтось із мільйонерів стане мільярдером. Як сказав Кучма, хороше місце зоною не назвуть.

Зараз делегація поїхала до Москви – газовий консорціум створювати.

Я вважаю, це неправильно. Але там дуже багато політики й грошей.

Хочу подивитися, про що вони домовляться. Складно це коментувати, ми ж з вами все розуміємо... Ви он до Юлії Володимирівні подзвоніть, вона прокоментує.

ГРИЩЕНКО ВІДБИРАЄ У ЦУШКА ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ МІСІЇ, ЇМ ПРИЙДЕ КІНЕЦЬ

А хто взагалі в новій владі формуватиме економічну політику? Як взаємодіятимуть Акімова – Азаров – Цушко?

Те, що розроблятиме Ірина Акімова і підтримуватиме президент, виконуватиме уряд.

У Цушка найбільше і дуже важке міністерство. У нього зараз головна турбота – торговельно-економічні місії, які в нього намагаються відібрати і які ми останні вісім років не давали відбирати, тому що тоді кінець буде торговельно-економічним місіям.

А хто хоче відібрати?

Костянтин Грищенко.

Повертаючись до міністра економіки. На ньому й управління з контролю за цінами, і вся внутрішня і зовнішня торгівля, і розвиток регіонів.

ВОНИ СТВОРЮЮТЬ ЗОВСІМ ІНШУ ВЕРТИКАЛЬ, НІЖ ЗА  КУЧМИ

Ви вважаєте склад уряду остаточним?

Про це важко судити. Деякі кандидатури пробули на посаді добу.

Мені дуже шкода, що Сергій Гриневецький не став губернатором Одеської області. Володю Деміхина шкода, якого не призначили до Херсона. Не подобається мені, що Анатолія Гриценка, який Крим розікрав, до Херсона відправили. Не подобається мені, що у Верховну Раду Криму призначено людину, яка будує будинки в міських парках, і навіть пам`ятну стелу готовий перенести заради такого будівництва... Багато таких речей мені не подобаються. Вони повторюють те саме, що робив у кадровій політиці Ющенко. І якщо не зрозуміють цього, то їх чекає те саме, що і Ющенка.

Багато хто, кажучи про спроби Януковича побудувати систему влади, порівнює зроблене з тим, що робив Леонід Кучма.

Олександра Кужель Як у Кучми, у нього не вийде. Кучма був шістдесятником. Ви його ще сто разів згадувати будете. Коли Кучму намагалися звинуватити в смерті Гонгадзе, я не вірила, він міг лаятися, міг погані слова говорити, але він нікого не саджав. Такі люди, як він, незлобиві, і весь бізнес, який стоїть зараз на ногах, був створений у період Кучми.

Те, що робить Янукович, – це зовсім інша вертикаль. Зовсім інша. І вона буде набагато жорсткіша. У Кучми не було такої жорсткої вертикалі. При ньому була група людей, яким дещо було дозволене, всі інші були під наглядом. А тут подивимося, як ще буде.

Розмовляла Лана Самохвалова

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-369264.html
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #56 : 27 Березня 2010, 11:36:57 »

А ось і звершення починаються.  ;)
http://www.imk.com.ua/ua/news/info/112574
Цитувати (вибране)
Сьогодні зранку додому до журналістки Олени Білозерської прийшли міліціонери і, пред’явивши постанову, розпочали обшук. Про це повідомили ІМК в прес-службі Київської міської організації ВО «Свобода».
«Журналістка Олена Білозерська відома своїми репортажами з таких подій, як руйнування пам’ятника Лєніну в Києві на Бессарабці, Маршів УПА, акцій «автономних правих. Характер дій міліції свідчить про системні репресії проти українських патріотів. Зокрема, вчора за сфабрикованими звинуваченнями було затримано та доставлено у слідчій ізолятор українського націоналіста Миколу Коханівського», - зазначається в повідомленні.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #57 : 27 Березня 2010, 19:02:09 »

Олена Білозерська   ukraine ukraine ukraine

Прес-конференція перед арештом Миколи Коханівського



Сьогодні, 26 березня 2010 р. в УНІАНІ відбулася прес-конференція з приводу репресій нової влади проти українських патріотів. Її провели Микола Коханівський, якого на сьогодні разом з адвокатом викл,икали до слідчого, адвокат Сидір Кізін, голова ГО «Люстрація» Олег Осуховський і нардеп Степан Хмара.
Приводом для прес-конференції було переконання адвоката, що Миколу сьогодні візьмуть під варту, що й справді відбулося двома годинами пізніше.
Коханівський, Кізін, Осуховський і кілька журналістів, серед них і я, поїхали до слідчого у територіальний відділ міліції Шевченківського р-ну, (вул.Баумана), де Миколу було заарештовано.

оперативненько...
Вчора Реал писав про те що журналістка Олена Білозерська проводила прессконференцію про переслідування українських патріотів, а сьогодні у неї обшук...
« Останнє редагування: 27 Березня 2010, 19:09:28 від Tandylight »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #58 : 28 Березня 2010, 16:29:38 »

продовжимо відслідковувати звершення. відтепер діти зеків матимуть пільги при вступі до НЗ. Яник дбає про своїх.  :=)
http://www.mon.gov.ua/newstmp/2010/23_03/1_9_176.doc
Діти, позбавлені батьківського піклування у зв’язку з:
ґ) Відбуванням батьками покарання в місцях позбавлення волі чи перебуванням їх під вартою на час слідства;
д) Розшуком батьків органами внутрішніх справ, пов'язаним з ухиленням від сплати аліментів та відсутністю відомостей про їх місцезнаходження;
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Звершення Януковича на посту Президента.
« Прочитано #59 : 28 Березня 2010, 16:41:37 »

Отак! Він про своїх дбає... А про те що на Заході України (а саме в областях де була повінь у 2008 році), не завершено будівництво 12 мостів, а причина? НЕМАЄ КОШТІВ! Дороги такі, що тільки велосипедом  їздити, на це теж НЕМАЄ ГРОШЕЙ!!!
Записаний