Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 416611 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #20 : 08 Березня 2010, 23:56:12 »

Мені ще цікаво - який вірш, на цей раз читався на сесії - Кіплінг, а що саме?
Бо я з його віршів крім : "Мохнатый шмель на душистый хмель, Мотылек на вьюнок луговой, А цыгане идут, куда воля ведет, За своею цыганской звездой!..." нічого більше й не знаю  :-[ - ще й щоб в "тему" був  :)
Знаю, що у Вордсворта можна знайти щось на ту тему, а от Кіплінг...  :unknow
та, то так - флуд - ВСІХ ЩЕ РАЗ ЗІ СВЯТОМ  :bouquet:
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #21 : 09 Березня 2010, 11:47:44 »

гг заінтригували тебе :)
Може й справді був Вордсворт, хоча у Кіплінга є дуже гарний вірш Заповідь сину :)..
І Вордсворта і Кіплінга перекладав багато Максим Стриха і Стут, можливо мер щось і переплутав, хоч думаю навіть якби й так то мало б хто помітив :)
От Сушко (здається так завли вашого попереднього мера) був молодець - не декламував вірші і не сміявся ніхто ;)
Не вдалось мені зробити вкладення чомусь, українською мовою вірша Кіплінга, а ле він вже є нанашому форумі у розділі "Вірші" ( викладав Іксі іксі :) ) Називається "Заповідь сину" - ось тут: http://forum.kalush.info/index.php?topic=232.0
« Останнє редагування: 09 Березня 2010, 11:54:08 від Tandylight »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #22 : 10 Березня 2010, 22:38:27 »

Панове журналісти, керівники та працівники тижневика "Дзвони підгір"я" - дуже прошу, зазначайте дату публікації поруч їз статтями у своїй інтернет версі - бо відсутність дати публікації справді незручна - дуже часто просто не розумієш про події якого часу ведеться.  :bouquet:
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #23 : 13 Березня 2010, 23:53:52 »

пане Михайло Довбенчук, дуже прошу - зареєструйтеся на цьому форумі !!!
Горцю чи ще хтось, хто знайомий із паном Михайлом Довбенчуком, прошу - перекажіть йому мого прохання !!!
Бо те, що він пише у своїх статтях - вже немає сили читати.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #24 : 14 Березня 2010, 00:28:38 »

А мені здається що і таке могло бути ...тільки може не під ковдрою, а зайшов у профільне міністерство,, знайшов спеціалістів які знають що потрібно для того, щоб пройшов Закон і ...грубо кажучи наняв за окрему плату...тому цілком можливо що документи справді готували міністерства...
 Беззаперечно Насалик виявився, в даному випадку, на тому що потрібно місці і в потрібний час.  Місто від цього тільки виграє. Як "приробляються ноги" у коридорах влади, як ніхто інший І.С. знає і бачим, що і вміє.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #25 : 14 Березня 2010, 00:38:28 »

стаття у "Вікнах" -
Затоплення Домбровського кар’єру призведе до регіональної техногенно-екологічної катастрофи
http://www.vikna.if.ua/news/article/zatoplennya_dombrovskogo_karru_prizvede_do_regonalno_tehnogenno-ekologchno_/

проситься питання - Юрій Тимощук, журналіст (автор тієї статті) - А Ви перечитували її перед наданням у друк??? - це серйозно.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #26 : 14 Березня 2010, 00:39:03 »

Я до речі читала його передвиборчу програму... шукала в Яндексі Вас а знайшла про нього...То що цікаво у його передвиборчій програмі, ше коли він болотувався у депутати...Тоді коли ви йому дали рекордну кількість голосів по Україні... чи може він сам взяв  ;) написано, що він обіцяє надати місту статус надзвичайної екологічної зони ...Там щось ще було про інші райони Івано-Франківська...певне ті які входили в виборчий округ, але менше з тим обіцянку потихеньку виконує ;)
Хоч приводів для "Свята рожевих кульок" про які писав Ігор у своєму блоці багато ;)
Зараз знайду ту програму..якщо вийде :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #27 : 14 Березня 2010, 00:49:08 »

Перше зауваження самому журналісту - Юрію Тимощуку "Вікна"
Цитувати (вибране)
Таку думку у коментарі “Вікнам” висловив голова тимчасової депутатської екологічної комісії, депутат міської ради (БЮТ) Михайло Довбенчук.
біда в тому, що я в іншому видання читала про те, що такої комісії не було створенно взагалі - то може вартувало якось прокоментувати таке визначення діяльності пана Довбенчука???
І хто в нас відомий еколог???
Відповідь від: 14 Березня 2010, 00:42:34
Цитувати (вибране)
Влада Калуського району має виділити землю для людей з екологічно небезпечних територій, — вважає депутат міської ради Михайло Довбенчук. На його думку, міська рада повинна звернутися до районної ради з пропозицією виділити 30 га землі під будівництво індивідуального житла для тих, кого буде добровільно переселено з Сівки Калуської та Кропивника при виникненні надзвичайної екологічної ситуації.
слушна думка - бо жителі тих мікрорайонів не надто втішені перспективою переселення їх до багато квартирних будинків
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #28 : 14 Березня 2010, 00:52:36 »

Бо не зважаючи на те, що комісія  на чолі з паном Довбенчуком працювала, працювала ( виходить як в казці - Дід бив, бив, не розбив, баба била била - не рохззбилда...і т.д.) жодних результатів то не дало...
 Тенді, тут я трішки не згідний. Комісія працювала, опрацьовувала і напрацьовувала масу матеріалів. Всі звернення у всі  інстанції підготовлені  саме цією комісією. Постійно заслуховувалось керівництво Калійного заводу про стан справ і прийнятих рішень, щодо зменшення техногенної нагрузки і т.д. З ініціативи комісії була організована окрема екологічна сесія де розлядались майже всі питання, щодо екологічного стану нашого міста. Сесією приймались відповідні рішення. Це далеко не повний перелік всіх заходів пропрацьованих депутами нашого міста, хотів би додати на голому ентузіазмі (на перших порах без  жодної підтримки з сторони виконовчої влади, окрім Василя Петріва) на громадськх засадах без жодного очікування якоїсь матеріальної винагороди з одним бажанням розвязати екологічні проблеми нашого міста.   Що ще, з повноваженнями депутатів місцевих рад, мали б вчинити калуські депутати? Я вважаю, що депутати багато що посіяли, аби наданий час І.С. мав що збирати. Кождий робить свою роботу - депутат привертає увагу, а голова міста зобовязаний прислуховуватись і приймати міри маючи на те всі повноваження і відповідні ресурси. Так приблизно і відбулось з визнанням Калуша зоною екологічного лиха, але певно  гадалось комусь, що місцеві вибори не загорами і почали пісню - хто головний еколог міста. Буває смішно, як би не було так сумно. :( :frend
  
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #29 : 14 Березня 2010, 01:02:21 »

Цитувати (вибране)
— Гостей Калуша також лякають біл-борди громадської організації “Голос нації” на цю тематику, — переконаний Михайло Довбенчук.
а я переконана, що то суцільна маячня, і навіщо таке писати?
Цитувати (вибране)
На переконання депутата, необхідно терміново створити ефективну систему захисту Домбровського кар’єру від потрапляння атмосферних опадів, ...
тут питання до самого пана Михайла, яку таку ефективну систему можна створити, що дозволить перешкоджати атмосферним опадам потрапляти у Домбровський кар"єр?
Я не еколог , не інженер - та просто логічно мислю - Як можна перешкодити дощу чи снігу падати в кар"єр? Що пропонує пан Довбенчук - з парасолькоми стояти над тим кар"єром під час опадів???
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #30 : 14 Березня 2010, 01:02:30 »

Справді складається таке враження , що про проблему Домбровського кар♥єру автор сатті дізнався лмше з вуст "відомого еколога" хоча про заходи запобіганню катастрофи, які на державному рівні мусуються усіма відомими засобами массової інформації, та є предметом розгляду міжнародних коміссій, то щось таке дуже далеке.
БО
Цитувати (вибране)
Відомий еколог переконаний: на ці невідкладні заходи потрібно значно більше коштів, ніж ті, які передбачив виконком Калуської міської ради своїм рішенням від 20 лютого цього року.
Журналіста і "відомого еколога" серйозно занепокоїли написи на бігбордах громадської організації "Голос націїї"... цікаво може тим що там не гасла організації, що очолює "відомий еколог"...
При цьому поза увагою пройшли такі події як Розпорядження про виділення майже 400 млн грн. для Калуша саме для тих цілей про які вже другий тиждень у всіх газетах кричить пан Довбенчук.
Глибоке занепокоєння громадськості викликають бюджетні кошти, що виділено...Але я б певне  переживала більше якби їх не виділили :)
Чесне слово просто навіть немає про що говорити :) Смішно
Але молодець журналіст вирішив сполохати громадскість і забити в Дзвони, тобто в Вікна ( вибачте за каламбур) бо ж кар♥єр виявляється може наробити усіляких бід :)
Вибачте але якось дуже за вуха притягнута стурбованість громадськості і проблеми виділення коштів райрадою, при тому що йде боротьба на рівні Бюджету України про виділення місту коштів для усунення тих проблем...

Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #31 : 14 Березня 2010, 01:02:56 »

біда в тому, що я в іншому видання читала про те, що такої комісії не було створенно взагалі - то може вартувало якось прокоментувати таке визначення діяльності пана Довбенчука???
  Це в підтверження мої попередніх дописів - як у Юлі монополія на демократичну нішу, так і в Калуші комусь хочеться мати монополію на екологію. Панове! Проблем вистачить на всіх!
  Згадана ЯЯ комісія прологолосована про її створення 38-ма депутами калуської міської ради, поставлена на голосування  І.Насаликом. Голова лічильної комісії, який обявляв результат голосування був Кучма І.О. Дана комісія була створена ще 30.11.2006 року і як я вже писав успішно, продуктивно працювала до моменту визначення головного еколога міста. Виявилось, не так давно, що рішення про створення даної екологічної комісії нібито не існує.... :ganba
 От така то казочка шановна ЯЯ. :bouquet: :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #32 : 14 Березня 2010, 01:10:55 »

Комісія працювала, опрацьовувала і напрацьовувала масу матеріалів. Всі звернення у всі  інстанції підготовлені  саме цією комісією. Постійно заслуховувалось керівництво Калійного заводу про стан справ і прийнятих рішень, щодо зменшення техногенної нагрузки і т.д. З ініціативи комісії була організована окрема екологічна сесія де розлядались майже всі питання, щодо екологічного стану нашого міста. Сесією приймались відповідні рішення. Це далеко не повний перелік всіх заходів пропрацьованих депутами нашого міста, хотів би додати на голому ентузіазмі (на перших порах без  жодної підтримки з сторони виконовчої влади, окрім Василя Петріва) на громадськх засадах без жодного очікування якоїсь матеріальної винагороди з одним бажанням розвязати екологічні проблеми нашого міста.
Горцю - я усе це розумію, ще розумію й те, що без реального фінансування депутатська комісія була неспроможна напрацювати експертних оцінок без яких "ні в кут, ні в двері"
Відповідь від: 14 Березня 2010, 01:07:11
Згадана ЯЯ комісія прологолосована про її створення 38-ма депутами калуської міської ради, поставлена на голосування  І.Насаликом. Голова лічильної комісії, який обявляв результат голосування був Кучма І.О. Дана комісія була створена ще 30.11.2006 року і як я вже писав успішно, продуктивно працювала до моменту визначення головного еколога міста. Виявилось, не так давно, що рішення про створення даної екологічної комісії нібито не існує....
Гоцю, саме тому я й написала, що
біда в тому, що я в іншому видання читала про те, що такої комісії не було створенно взагалі - то може вартувало якось прокоментувати таке визначення діяльності пана Довбенчука???
таки виділю - може вартувало якось прокоментувати таке визначення діяльності пана Довбенчука
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #33 : 14 Березня 2010, 01:11:08 »

Кождий робить свою роботу - депутат привертає увагу, а голова міста зобовязаний прислуховуватись і приймати міри маючи на те всі повноваження і відповідні ресурси.
Пане Горець я саме це і мала на увазі.Мене збентежило чому Коміссія чи її голова так сильно ображена тим що Все вийшло, ніби її заслуги не оцінили?
Це ж робота в одній команді, тобто Коміссія працювала над тим щоб усе вийшло як воно вийшло. А виходить що вона ставить собі за подвиг, що вона працювала над тим для чого і була створена.. І замість того щоб написати які ми молодці ми підготували підгрунтя для того, щзо мер міг завершити і взагалі зроити цю справу і вивести її на належний рівень, вони описали по суті що ось вони підготували абагато матеріалів а мер вирішив попіаритись на їх роботі...
Ну то мож враження
І те що червоною ниткою у наступних статтях йдеться про той "Голос націїї" видно, що він пану Довбенчуку не дає спокійно спати...при цьому голова комісії не забуває нагадати, що є ще одна організація , про це свідчить його підпис:
Цитувати (вибране)
голова громадської екологічної організації Зелений Рух “Карпати”
Тому у мене склалось враження, що це не біль заради ідеї і глибоке занепокоєння за громаду а простий Пі Ар, або проста образа людини, яку не оцінили...що теж можливе ;)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #34 : 14 Березня 2010, 01:19:53 »

От така то казочка шановна ЯЯ.
ЯЯ добре загартована "казочками"
Відповідь від: 14 Березня 2010, 01:11:59
Мене збентежило чому Коміссія чи її голова так сильно ображена тим що Все вийшло, ніби її заслуги не оцінили?
так в тому то й справа, що не оцінили
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #35 : 14 Березня 2010, 01:21:30 »

Дана комісія була створена ще 30.11.2006 року і як я вже писав успішно, продуктивно працювала до моменту визначення головного еколога міста. Виявилось, не так давно, що рішення про створення даної екологічної комісії нібито не існує.... Ганьба
Ну тут не може не погодитись, трохи дріб'язково...
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #36 : 14 Березня 2010, 01:32:04 »

 Тенді, ви мене,як майже все, зрозуміли. Наші погляди збігаються. Коректно все таки висвітлювати свій погляд на події. Судити про іших,про їхнє бачення мені якось не хотілось би. Як на мене головне кінцевий результат. Михайло Довбенчук не ординарна, цікава людина з своїми поглядами на різні речі.  Знаєте я вам процетую з книжки "Перекресток" один епіграф до розділу- "бути живим означає завоювати право говорити все що ви хочете, бути тим ким хочете бути і робити то що ви хочете робити" (Д.Чопра "Путь волшебніка") Я думаю, якщо у нас є якісь задатки, тенденції  на створення  демократичної держави думаю ми  мали  б цінити право на висловлення своєї думки. Це  тільки реалізація свого одного з прав. :drink :bouquet:
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #37 : 14 Березня 2010, 01:32:37 »

І хто в нас відомий еколог???
Ну за коментарями одного нашого форумці, Довбенчук справді авторитетний еколог і був ним на "Оріані", наскільки я зрозуміла...
Але ж не в тому річ, це якісь дитячі образи ..спочатку з боку Довбенчука, що не оцінили роботу яку вони робили...
а потім з боку насалика, що не оцінили результат :) і його коментарі в сесійній залі про те, що невідомо яким рішенням комісія була створена..., то вже після ряду  істеричних статтей, що мовляв ми працювали і чому нам несказали Дякую...
Та чому ж не сказали? Саме результат і є подяка за труди...Адже коміссія працювала задля того, щоб добитися результат і як Ви Горець сказали, кожен працював на свому місці..
І наскільки я розуміюсь на вашій місцевій політиці  :-[ вже після ряду статтей на сессії Насалик зірвався?
Я б теж певне на його місці образилась...  :pardon

Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #38 : 14 Березня 2010, 01:35:16 »

Ну тут не може не погодитись, трохи дріб'язково...
 Ну що зробиш ми далеко ще не досколі...  :)

Відповідь від: 14 Березня 2010, 01:34:04
ще не досколі..
не досконалі (підводить клавітура, або ліжко кличе спати)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #39 : 14 Березня 2010, 01:36:17 »

І ще мені зовсім не зрозуміло:
бо як на мене, кошти з держбюджету виділяються під конкретні програми, на які вже є родроблена кошторисна документація
а у своїх статтях пан Михайло розсуджує про те, на що повинні БУТИ спрямовані ті кошти

тобто - з держбюджету "просто так", без будь якої кошторисної розробки виконання необхідних робіт - виділено майже 400 млн. гривень ???  :o
Записаний