Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 416616 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« : 09 Лютого 2010, 14:17:45 »

Я поки не натрапила на наш форум,  знайомилась з містом через Ваші періодичні видання. сьогодні натрапила ще на одне :)
Тому вирішила викласти посилання на відомі мені видання, бо якось помітила, що з місцевої діаспори багато хто не знають про те що такі газети існують але не проти бути в курсі подій, що відбуваються на Батьківщині ;)
Тож:
Дзвони Підгір'я
http://www.dzvony.if.ua/



"Вікна" онлайн
http://www.vikna.if.ua/



Вісті Калущини
http://visti-kalush.com.ua/



Західний вісник

http://www.zahidonline.com/



Це ті що я знаю ;) Тому раптом згодиться





Відповідь від: 09 Лютого 2010, 14:11:33
Свої коментарі щодо упередженності чи неупередженості цих газет до подій чи осіб писати не буду але думаю що у цій темі можна було б обговорити і такі сторони "Свободи слова" ;)
У кожної газети свій засновник але чи впливають інтереси і  політичні погляди або власні амбіції засновників на почерк статей у газетах  :unknow то на Ваш розсуд ;)
« Останнє редагування: 09 Лютого 2010, 14:30:13 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #1 : 24 Лютого 2010, 22:40:37 »

Огляд преси:

Щодо екологічноі ситуації:
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1275

Цитувати (вибране)
"... через зво­лікання виділення Кабміном коштів вже 96 народних депутатів з усіх фракцій ВРУ підписали звернення до Прем’єр-мі­ні­стра України з проханням профінан­су­вати передбачені в Указі Президента заходи. Це питання має розглядатися на найближчому засіданні уряду, можливо, вже сьогодні. Однак для цього потрібно, щоб центральні органи виконавчої вла­ди, до компетенції яких належать пи­тання, що регулюються Указом, наді­слали Мінприроди свої висновки і про­позиції. "

Приховано: Показати
Калуш може зруйнувати фінансову систему держави

17 лютого в. о. міністра фінансів Ігор Уманський заявив, що до прийняття закону про Держбюджет фінансування робіт у Калуші буде складно здійснити. «Як на мене, необхідно визначитися, що такий спосіб, який запропонував Пре­зидент, є оптимальним. Я в цьому не переконаний, бо боюся, що це може зруйнувати – особливо у цей період, коли немає бюджету, – фінансову си­стему», – сказав він. Про це повідомила «Українська правда».Міський голова Ігор Насалик на початку цього тижня знову поїхав до Києва. У четвер, 18 лютого, він повідомив телефоном редакції «ДП», що через зво­лікання виділення Кабміном коштів вже 96 народних депутатів з усіх фракцій ВРУ підписали звернення до Прем’єр-мі­ні­стра України з проханням профінан­су­вати передбачені в Указі Президента заходи. Це питання має розглядатися на найближчому засіданні уряду, можливо, вже сьогодні. Однак для цього потрібно, щоб центральні органи виконавчої вла­ди, до компетенції яких належать пи­тання, що регулюються Указом, наді­слали Мінприроди свої висновки і про­позиції. Мінприроди, у свою чергу, має узагальнити ці висновки і разом з Ука­зом, скріпленим підписами міністрів, по­дати на розгляд Кабміну. Богдана Камінська


Міськрада виділила землю для будівництва мікрорайону у Підгіркахhttp://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1274

Цитувати (вибране)
Проект будівництва мікрорайону для відселення людей представив заступник міського голови Василь Пет­рів. За його словами, існує старий про­ект забудови мікрорайону у Підгірках,  і він буде коригуватися. Орієнтовна пло­ща земельної ділянки для будів­ництва становитиме 20 га, тут побудують житлові будинки на три-п’ять поверхів. Загалом 64 тис. кв. метрів житла.

До речі, для того, щоб уникнути таких зловживань, як масова реєстрація до будинків, які знаходяться у зонах мож­ливого просідання, з тим щоб претен­дувати на житло у новому мікрорайоні, то міський голова, за його словами, вже звернувся до міліції. Після того, як вийшов указ, оформити документи на реєстрацію до цих будинків буде значно складніше.

Пишу тут бо беру з ваших газет ;)

Відповідь від: 24 Лютого 2010, 21:09:25
Насалик привіз Ющенка: реакція на референдум  чи передвиборча технологія?
http://www.vikna.if.ua/news/article/nasalik_privz_yuschenka_reakcya_na_referendum_chi_peredviborcha_tehnologya/

Цитувати (вибране)
зрозуміло, що на посту Президента України Віктор Ющенко перебуває останні тижні. І впливу на формування Державного бюджету 2010 року він не матиме (а саме на фінансування окремим рядком розраховує міська влада. — Авт.). Проте його наступник, з урахуванням нових виборів, які насуваються, у боротьбі за електорат Калуша і району теж може розіграти “екологічну карту”. Що вже казати про міського голову і очільника обласної громадсько-політичної організації “Голос нації” Ігоря Насалика, для якого проект “Калуш — зона екологічного лиха” це — супер-козир. Тож, надія є.
Ющенко підписав “екологічний” указ http://www.vikna.if.ua/news/article/yuschenko_pdpisav_ekologchnij_ukaz/

Цитувати (вибране)
Наразі місто і район можуть сподіватися приблизно на 0,5 млрд. гривень із держбюджету.
— Звичайно, що це — не ті кошти, на які ми сподівалися, — зазначив Василь Петрів. — Адже, раніше йшла мова, принаймні, про 3 млрд. гривень. Але загалом ці гроші можуть дати добрий старт. Зокрема, одразу після прийняття відповідного рішення Верховною Радою нам потрібно буде забезпечити добровільне відселення людей із небезпечних територій. Скільки саме житлових будинків — у зоні ризику, вирішуватимуть відповідні спеціалісти та науковці. Наразі ж ми оперуємо цифрою 2,5 тис. житлових будинків (враховуючи Калуш та села Кропивник і Сівку Калуську. — Авт.). Тобто, за попередніми даними, відселити потрібно буде приблизно 6-7 тис. людей. А далі — покажуть час і дослідження. Одразу ж хочу наголосити, що ніхто не буде одночасно “відривати” від домівки кілька тисяч людей. Скажімо, у селах усі процеси тільки на початковій стадії, проваль ще немає. Тож, і відселяти в екстреному режимі нікого не потрібно. Тимчасове місце у гуртожитках та готелях ми запропонуємо для початку тільки тим, хто вже живе на пороховій бочці. Далі — розпочнемо будівництво житла. Найімовірніше — у Підгірках. І поступово будемо переселяти туди людей.

А ще хотіла сказати, що Вікна просто міняються на очах  :bouquet: особлива "кузюминка"  ;) це додані на головній сторінці посилання на статті у головних інтернет вилданнях України як: "Інтерфакс", "Уніан", "Українська правда"...Просто супер  :good
дуже зручно для їх читачів мало б бути ;)
Відповідь від: 24 Лютого 2010, 21:22:58
А у "Вістях Калущини" опубліковано "крик душі" голови тимчасової депутатської екологічної комісії  та голови громадської екологічної організації Зелений Рух “Карпати”...Про те як вони біднятка бились, бились над проблемою, а лаври гадство :unknow  :agressive дістались вредному меру, який взяв і все зробив, хоча вдавав постійно що ігнорує прблеми і присвоїв усі заслуги коміссії голова якої так важко працював над проблемами Калуша і репутацією своєї організації.
То щоб люди знали свого героя, останній написав на шпальтах газети серйозну доповідь з посиланням на наукові джерела та правові документи :)
Але історія листування безумовно цікава :)

Марафон екологічного виживання Калущини продовжується
http://visti-kalush.com.ua/news/1165.html 

Цитувати (вибране)
У Секретаріаті Президента України, в Кабінеті Міністрів, у Верховній Раді, в облдержадміністрації неналежно реагували на погіршення техногенно-екологічної безпеки, непродумано велася галузева та урядова політика в нашому регіоні.
Цитувати (вибране)
У лютому 2007 року міський голова Ігор Насалик чомусь не вважав за потрібне виконати рішення сесії №151 від 30 листопада 2006 року, не видав розпорядження про проведення екологічної сесії. Не було видано відповідного розпорядження і до кінця 2007 року.
Цитувати (вибране)
Цитувати (вибране)
На екологічній комісії розроблялися та затверджувалися заходи із покращення роботи зі збереження та догляду за зеленими насадженнями, поліпшення водопостачання та водовідведення із мікрорайонів і приватного сектора нашого міста,
Основна робота з проведення позачергової екологічної сесії лягла на тимчасову депутатську екологічну комісію, яка організувала і провела екологічну сесію.
Цитувати (вибране)
Цитувати (вибране)
Екологічна комісія на черговій сесії запропонувала й організувала поїздку в м. Київ, Верховну Раду України в Комітет з питань екологічної політики,
Виконкомом Калуської міської ради також були проігноровані рішення сесій міської ради за №151 від 30.11.2006 р., за №559 від 24.03.2008 р., за №609 від 22.05.2008 р., за №660 від 09.07.2008 р., за №679 від 31.07.2008 р.

Ну і далі в тому ж дусі :) Я б після такого крику відчаю йому б постановила премію "Облом року" :)
Відповідь від: 24 Лютого 2010, 22:11:07
Хоча може мій сарказм недоречний :) та просто відчувається така образа, а не радість, що врешті уся переписка яку робила комісія (яка і мала б то робити бо була для того створена) завершилась і причому успішно, що аж  :duvno  :unknow
Відповідь від: 24 Лютого 2010, 22:23:27
Екологічна ситуація  у Калуші загрожує життю мільйонів людей

У "Західному віснику" останні повідомлення щодо екологічної ситуації, ще з часу візиту Президента до Калуша
http://zahidonline.com/news/article/ekologchna_situacya_u_kalush_zagrozhu_zhittyu_mljonv_lyudej/

Цитувати (вибране)
Президент України Віктор Ющенко 2 лютого приїздив із робочим візитом до Калуша. Він побував на Домбровському кар’єрі, хвостосховищі, державному підприємстві «Калійний завод» ВАТ «Оріана». Основна екологічна небезпека, яку несуть ці об’єкти, інтенсивне просідання земної поверхні, де розташовано понад 1300 житлових будинків у Калуші, селах Хотин, Кропивник, Сівка-Калуська, Голинь, а також 23 промислові споруди.
Певне актуальність політичних амбіцій  власника газети ( чомусь мені здалось що це БЮТ) затьмарили усі інші нагальні проблеми :)
Тому щодо події оголошення Калуша - зоною надзвичайного екологічної ситуації, якою жили усі каналди новин і газети України там поки нічого не сказано :) Не актуально :)
Принаймі в онлайн версії  :unknow 
« Останнє редагування: 24 Лютого 2010, 23:30:50 від Tandylight »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #2 : 24 Лютого 2010, 22:57:11 »

мені з усіх місцевих найбільше до вподоби саме "ВІКНА" - тому, що хоч трохи мислити намагаються та гадаю їм бракує іронічності  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #3 : 24 Лютого 2010, 23:18:25 »

Вікна стали кращі, але поки вони ставали я до Дзвонів звикла ;)
Вони звісно не опозиційна газета, то і "йожику понятно". але в деяких випадках це дає їм фору бо краще проінформовані.
І треба віддати їм належне вони друкують також опозиціонерів ;)
« Останнє редагування: 24 Лютого 2010, 23:41:17 від Tandylight »
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #4 : 25 Лютого 2010, 00:00:08 »

ще би тим газетам вартувало додати (всім) - то можливість читачам коментувати їх публікації - то було би супер.
А так - то доводиться цитати їх статей копіювати на форум у відповідні теми й лише там обговорювати - трохи не зручно.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #5 : 25 Лютого 2010, 08:42:38 »

Я спочатку теж думала, але коли читаєш коментарі до подій у інших газетах, то частіше за все це якийсь деструктив із серії "А пагаваріть", дуже рідко побачиш якийсь коментар який має відношення до теми статті, або чутки, або просто хтось не знає куди вилити свій бруд ( якісь психічно неврівноважені) тому може краще на форумі де є свої правила ;)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #6 : 26 Лютого 2010, 09:29:06 »

Калуш оголошено зоною надзвичайної екологічної ситуації

Цитувати (вибране)
Президент видав свій указ.Далі, продовжував міський голова, почалася детективна історія.


Приховано: Показати
Підписаний минулої середи Президентом України Указ щодо особливого статусу Калуша, сіл Кропивник і Сівка-Калуська у п’ятницю затвердила Верховна Рада УкраїниА вже у понеділок міський го­лова Ігор Насалик зібрав пред­ставників міської влади, вчите­лів, які були членами дільничних комісій з проведення місцевого референдуму, та журналістів для того, щоб поспілкуватися. Він розповів, як відбувалося прийняття історичних для нашого міста рішень.Почав міський голова з рефе­рен­думу, який мав вирішальне значення для появи Указу Президента. Так, про проблеми міс­та давно знали усі, але не було їх вирішення, звернення до Пре­зидента, Кабміну і Вер­ховної Ради ні до чого не приводили. Що­правда у 2008 році у Калуші відбулося виїзне засідання екологічного комітету ВР, але, як вия­вилося, ця подія навіть не була доку­ментально зафіксована у цьому комі­теті. Треба віддати належне міській раді, яка прийняла рішення про проведення референдуму, та громаді, яка взяла участь у ньому, — сказав міський голова. За сло­вами мера, це був останній крик міста про допомогу. Вже у понеділок, наступного дня піс­ля референдуму, Ігор Насалик з його ре­зультатами був в Адміністрації Пре­зи­дента. Тут він отримав повне сприяння і допомогу, за 4-5 днів було зібрано усю інформацію по Калушу. Для того, щоб зняти усі можливі сумніви, Президент у супроводі міністрів і голови РНБО при­їхали до Калуша, і побачене, за словами Ігоря Насалика, їх «жахнуло». Адміні­страцією Президента було проведено велику роботу з підготовки указу і після того, як переважна більшість членів РНБО підписали необхідні рішення, Президент видав свій указ.Далі, продовжував міський голова, почалася детективна історія. За його сло­вами, оскільки указ вийшов в середу вве­чері, то в п’ятницю збігав останній день для прийняття рішення Верховною Радою. У четвер Ігор Насалик активно пра­цював в екологічному комітеті, але застати його голову того дня так і не зміг. Незважаючи на це, в четвер ввечері було підготовлено проект рішення комітету про підтримку указу президента. А вже вранці наступного дня з’явилося нове рішення екологічного комітету  вже про непідтримку указу.Доповідати у Верховній Раді мав перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак, але ос­кільки відношення ради до адміністрації Президента не зовсім лояльне, то мож­ли­вість виступити на сесії ВР отримав міський голова Калуша. Крім того, за сло­вами Ігоря Насалика, він в четвер зустрівся з головою ВР Володимиром Литвином і попросив поставити питання про затвердження Ука­зу Президента першим у порядку денному сесії. Спікер дослухався до цього прохання, і це також мало важливе значення, оскільки шанси позитивного голосування у п’ят­ницю після обіду різко зменшуються.

Вже на сесії за 10 хвилин до виступу Ігоря Насалика (за його словами) піді­йшла представник однієї з фракцій і ска­зала, що підтримувати законопроект во­ни не будуть лише тому, що надто великі кошти передбачені для Калуша. «Перші 15 хвилин я був у шоці», — зізнався мі­ський голова. Щоправда вже під час обговорення пи­тання стало зрозуміло, що воно підтримане більшістю ВР — про свою підтримку Ка­луша заявили фрак­ції комуністів, Партії регіонів, Блоку Литвина, Наша Україна тощо. У під­сум­ку 392 народних депутатів підтримали Указ Президента, тобто фак­тично він став законом, і Калуш з моменту його прийняття є зоною надзвичайної еко­логічної ситуації. «Хочу подякувати ВР за те, що жоден законопроект, поданий Пре­зидентом України, не мав такої підтримки», — зазначив Ігор Насалик.


Постійна адреса статті у Дзвонах: http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1277
Відповідь від: 26 Лютого 2010, 08:57:12
Не знаю як я пропустила цю статтю  у попередньому огляді :)
Я дивилась тоді пряму трансляцію з Ради, коли було голосування, видно, що Ваш мер дуже хвилювався і справді видно було, що наприклад профільний комітет боявся взяти на себе відповідальність за висновки, через явно великий бюджет...Про те як реагують на Укази Президента годі й говорити...Тому крок представлятии самому цей проект вважаю теж блискучим...Певне досвід в Раді теж допоміг :)
Якраз ті документи з екологічного комітету взагалі під час сессії були просто передані в зал, а якщо точніше то він просто залишив їх на трибуні... Нагло але ж документи були  ;)
Ну прикольно одним словом...не думаю, що людина без звязків могла б таке проштовхнути... +100 балів до карми Нас.алика :)
Я може трохи перехвалила, бо зозуміло що "не все спокійно в вашому калушатському королівстві" але...хвалити не сварити ;)
Впевнена, що хтось мене поправить і компенсує то критикою ;)
Відповідь від: 26 Лютого 2010, 09:09:26
P.S. раптом хтось з газети "Вісті Калущини" переглядає наш форум :unknow
Маю сказати... ( говорю пошепки ;) ) що у Вас на головній сторінці в онлайн версії розміщена одна і та сама стаття двічі :(
Хотіла Вам написати то тихенько, але виявляється що ваш Імейл не працює  :pardon
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #7 : 26 Лютого 2010, 12:08:02 »

Я їм нині пошепки передам  ;)
Відповідь від: 26 Лютого 2010, 09:30:49
Може вони нас читають, бо вже самі виправили, я ще не встиг сказати. Не дуже приємно бути гінцем із поганою новиною  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #8 : 26 Лютого 2010, 13:04:13 »

Не дуже приємно бути гінцем із поганою новиною  Крейзі
Та я думаю, що читають ;)
Відповідь від: 26 Лютого 2010, 12:19:17
Вийшов просто сьогоднішній новий випуск який обновив  головну сторінку і старі тами просто тепер не на правиці ;) тобто помилки вже не видно :)

Відповідь від: 26 Лютого 2010, 12:41:32
Щось я прицепилась до них....Я перепрошую, просто певне у них сайт у стадії розробки бо тепер на головній сторінці дві теми "Суспільство" і дві теми... Але то пусте - виправляться... головне щоб писали :)
Відповідь від: 26 Лютого 2010, 12:49:31
Саме Вісті написали про конкурс, що відбувся і який висвітлювало КМT:

Приховано: Показати
Діти отримали масу приємних вражень, а ще, звичайно, подарунки. Але усього б цього не відбулося без спонсорів та меценатів, які погодилися допомогти та довели дітям, що варто мріяти, адже мрії збуваються. Ними стали: Центр комфортного слуху ТОВ “Сімерекс”, КП “Водотеплосервіс”, ТзОВ “Три бетони”, ПП “Дейсон”, ТзОВ “Вінісін”, ТзОВ “Енія”, ПП “Крафт МП”, ТЦ “Терези”, “Оріфлейм”, крамниця “Діадема”, “Сако”, ТзОВ “Весна-Літо”, ТзОВ “Лііка”, ПП “Копі-центр”, магазин “Драйв-авто”, приватні підприємці Роман Свирид, Ольга Кузик, Ольга Сікора, Галина Максим’як.


Про інформаційного спонсора згадати правда забули, але підгготову до конкурсу і фінал можна подивитись на нашому форумі у матеріалах КМТ: http://forum.kalush.info/index.php?topic=3799.0

Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #9 : 27 Лютого 2010, 23:05:43 »

Цікаво що у Вас там пішла двіжуха, кошти світового банку ще не освоїли але вже домовились що крайні строки збільшать на рік, кошторис їх освоєння написали але про всяк випадок під шумок того що місто оголошено зоною надзвичайної екологічної ситуації,  вирішили запитати Світовий Банк чи не вважає він що більш гуманно було б ці кошти подарувати ;) ( тобто перетворити кредит на безповоротну фінансову допомогу :)) А раптом пройде :)
Молодці  :good
Цитувати (вибране)
До речі, Президент України звернувся до Світового банку з проханням допомогти Калушу у зв’язку з оголошенням міста зоною надзвичайної екологіч­ної ситуації. За словами Ігоря Яковини, «Водотеплосервіс» за підписом міського голови під­готував листа до Світового бан­ку з проханням розглянути два можливі варіанти. Перший — 9,6 млн. доларів США перевести з кредиту у безповоротну фі­нан­сову допомогу. Другий — виділити додаткове фінансуван­ня для реконструкції водоза­бору у Добрівлянах з тим, щоб убезпечити його від можливого засолення.

постійна адреса статті: "Дзвони підгір♥я" 
« Останнє редагування: 27 Лютого 2010, 23:53:34 від Tandylight »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #10 : 27 Лютого 2010, 23:35:35 »

Молодці то молодці, але знов говориться про несплату більше половини грошей за спожиту і відведену воду і як наслідок ДУЖЕ ймовірне погодинне водопостачання   :censore :censore :censore :censore
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #11 : 01 Березня 2010, 21:18:01 »

Прикарпаття складає список “зрадників”. Калушани — спокійні

Цитувати (вибране)
Івано-Франківський центр адвокації громадських ініціатив висунув ідею складення та оприлюднення списку імен прикарпатців, які, на думку працівників Центру, стали ворогами України, не підтримавши демократичних виборів. До реєстру можуть потрапити і народні депутати, і керівники області, і, звичайно, калушани. При чому, ініціатори складення списку вбачають за ворогів не так тих людей, які голосували безпосередньо за Віктора Януковича, як тих, хто не підтримав у другому турі обох кандидатів чи закликав не йти на вибори взагалі. Списки хочуть опублікувати у засобах масової інформації та на інтернет-сайтах.
Цитувати (вибране)
— Опублікуємо (список імен. — Авт.) в інтернет-виданнях, у газетах. Хай люди читають і знають, хто є тими зрадниками, які спочатку агітували голосувати проти всіх, не йти на вибори, а тепер поспішають в опозицію до Януковича.
Приховано: Показати

А чого тепер? Їм залишається тільки об’єднатися  з новим Президентом, бо все, що можна, вони вже зробили на зло своїй державі. Через те, що ці особи агітували не йти на вибори, Івано-Франківщина не додала Тимошенко 200 тисяч голосів. Цим скористався Янукович, — заявив один із членів Центру Андрій Микитин. — Хотіли до списку відправити і Ющенка. Він недавно розказував, що Тимошенко — його найбільша помилка за 5 років. Але, думаю, нехай до ворогів його внесуть у рідній Хоружівці. Нам і своїх “героїв” вистачає. Робимо ми все це з однією метою: аби через кілька років ці самі люди, рвучись до влади, не розповідали, які вони білі і пухнасті і як борються за демократію.
Список наразі ще не повний. Але активісти Центру адвокації громадських ініціатив уже назвали деякі імена, які фігуруватимуть у ньому. Серед них Микола Палійчук — голова Івано-Франківської ОДА. Чиновник заявляв, що у другому турі виборів не підтримує жодного кандидата. Будуть у списку і народні депутати від “Нашої України” Зіновій Шкутяк та Микола Круць, які голосували у Верховній Раді за зміни до Закону про вибори, що дало можливість розпочати вибори без кворуму. Доповнюватимуть список місцеві депутати, які не підписалися у підтримці Юлії Тимошенко.
Тим часом, активісти Центру адвокації громадських ініціатив так і не розповіли, яке право вони мають збирати і публікувати, по суті, конфіденційну інформацію і яким чином вони її отримуватимуть. Адже, якщо мислити логічно, людину можна включити до такого списку хіба що, керуючись здогадками.
Перед виборами у нашому місті, зокрема, відстоювали свою позицію голосувати проти всіх депутатська група “За Калуш” та інші політичні і громадські діячі Калущини. А от чи потраплять вони до списку “ворогів” — невідомо. Проте, як і ті калушани, хто підтримував Юлію Тимошенко, так і ті, хто її не підтримував, зустрічають повідомлення з відвертим здивуванням.
— Я, насамперед, схильний ставитися до такої ініціативи несерйозно. Якщо ж ініціатор складення такого списку має серйозні наміри, то до них я ставився б негативно. Адже ніхто ні під яким приводом не може опублікувати вибір окремої людини, так, як і ніхто не може покарати людину за її політичний вибір. Це  — недемократично і неконституційно. Хоча, чесній людині, яка волею совісті та політичних переконань скористалася своїм правом не підтримати на виборах жодного кандидата, немає чого боятися. З іншого боку, якщо такий список і потрапить до якоїсь газети, то її, найімовірніше, затягають по судах, — сказав у коментарі “Вікнам” депутат Калуської міської ради Володимир Климентій (депутатська група “За Калуш”), — Ще одне питання викликає те, яким чином будуть збирати відомості, хто як голосував. Адже, довести той чи інший вибір документально практично неможливо. Я можу тільки здогадуватися про мотиви та організаторів цієї “акції”, проте, нічого конструктивного я у ній не вбачаю.
З відвертим здивуванням зустрічають таку ініціативу й у міському осередку БЮТ. Його очільник Роман Боднарчук вперше почув про скадення списку тільки від “Вікон”.
— Не можу ставитися до такої ініціативи серйозно. Як може якась з організацій довести, що людина голосувала саме так, а не інакше. Адже людина робить свій вибір у кабінці, закрито від усіх. Так голосують у всьому світі і кращої системи проведення виборів поки що не придумали. Якщо такий список буде складений, то він порушуватиме право на таємне волевиявлення громадянина, —  зазачив Роман Боднарчук.
Скептичне ставлення до списку й у правозахисників. На захист вибору проти всіх став співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров.
—  Це  порушення прав людини, тому що люди мають право обирати тих, кого вважають за потрібне. І жодного осуду за це не може бути у принципі. Людина має право обирати. І, між іншим, перешкоджання цьому праву — це кримінальний злочин, — зазначив правозахисник у коментарі Західній інформаційній корпорації, і додав, що це — прояв тоталітарного режиму.
За словами Євгена Захарова, в Україні склалася мозаїчна ситуація, коли різні люди по-різному ставляться до того, що інші люди мають погляди, відмінні від їхніх. В Україні — постгеноцидне суспільство. Ще з радянських часів у деяких людях сидить страх мати іншу думку, ніж у більшості. Але, як зазначив Євген Захаров, поступово приходять нові покоління, які не мали досвіду життя у Радянському Союзі і зростали в інших умовах. Тому можна сподіватися, що ситуація у суспільстві зміниться на краще.
Можливо, ідея складання списку мала на меті стати “інформаційною бомбою” і за кілька днів лунати у всіх на вустах. Проте, сенсація, схоже, не вдалася. Люди спокійно віддаляються від  теми виборів і наразі їх мало хвилює список “ворогів”, а більше хвилює, що і як відбуватиметься у країні далі. Схоже, суспільство або ж змучилося від постійних політичних чвар, або ж дотримується думки, що вибір людини – її особиста справа. Що, власне, і є ознакою демократичності.

Довідка “Вікон”. Центр адвокації громадських ініціатив був створений на базі Івано-Франківського громадського об’єднання “Наше місто” у травні 2006 року. У нього входить понад 20 громадських організацій. Займається розробкою програм розвитку і розбудови обласного центру.

Юрій ТИМОЩУК, журналіст



Хотіла б я щоб вони опублікували той список, але з телефонами  :) я б тоді, як адвокат,думаю знайшла б собі пару клієнтів, щоб трохи поїздити до Франківська у відрядження :)
Хоча відсудити моральну компенсацію у таких активістів  - це одне, але що з них візьмеш, як говориться крім аналізів  :-[? :unknow :fool 

Рекламно-інформаційна газета калущини "Вікна"
Відповідь від: 01 Березня 2010, 19:08:13
Вікна продовжують тему екологічної ситуації в Калушу:
Якщо я раніше не звертала уваги на авторів, то тепер впізнаю їх за почерком :)
Подобається стиль Тетяни Кіндюх.
Щодо повені:
Цитувати (вибране)
Тим часом кілька регіонів України уже “плаває”. Натомість посадовці нашої області зберігають завидний оптимізм і впевнено заявляють, що нас стихія омине. Проте, про всяк випадок продовжують готуватися. Найбільша загроза у Калуші — можливий прорив річки Сівки у Домбровський кар’єр.

Здається ЯЯ ти скучала за іронією в "Вікнах" ;) ніби й прокльовується ;)


Вікна

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #12 : 01 Березня 2010, 22:00:53 »

http://vikna.if.ua/news/article/prikarpattya_sklada_spisok_zradnikv._kalushani_spokjn/

Прикарпаття складає список “зрадників”. Калушани — спокійні

той Андрій Микитин зовсім  :fool чи так собі  :=)

мене не одноразово тут на форумі звинувачували у відсутності логіки, та ЯЯ вражена "логікою" того  :=) , котрий вважає доречним подібне заявляти
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #13 : 03 Березня 2010, 21:00:01 »

про Західний вісник   http://www.zahidonline.com/
ЯЯ щось їх ну зовсім не розумію, хочу перечитати статтю з першої сторінки від 5 лютого №5 (21)
Любомир Гузар: "Голосувати проти обох - це не вибір, а втеча"
та неможу її знайти  :unknow
довелося зкопіювати зображення того випуску, добряче збільшивши, дочитатися у кінці, що то є за матеріалами інтернет видання й знайти ту статтю в неті
і це все, щоб ознайомитися з тим, що друкують у Західному віснику  :(
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #14 : 04 Березня 2010, 22:52:45 »

Якась така цікава стаття...називається
В Калуш їдуть представники місії ООН
написано про все що завгодно: Про те що депутати нудьгували і придумували, що робити з екологічною ситуацією, яку раптом захотіли поліпшити, як відхиляли протести прокурора про політичну підтримку Юлії Тимошенко, про ями які заливають бітумом, навіть про пенсії воїнам ОУН УПА..

Як згадували про КМТ, правда зовсім мимохідь, і відразу втратили інтерес до проблеми, бо не було комусь щось доводити....

Цитувати (вибране)
Далі депутати заслухали звіт про виконання бюджету міста за минулий рік. Як правило при розгляді бюджету, піднімають і питання фінансування Калуського міського телебачення. Цього разу за відсутності міського голови і головного лобіста телевізійників, голови бюджетної комісії Богдана Романюка, про КМТ навіть не згадали. Питання пройшло як технічне.

Чомусь мені здається, що справді депутатам цікаве було ТБ, поки можна було грати на нерви меру... якщо не треба нікому нічого доводити то питання взагалі проходить як технічне...Що це до речі означає? Технічне?

Автор статті, так гарно передала настрій на сессії міськ ради, як у відомому дитячому віршику: "Толя пєл, Борис молчал, Николай ногой качал"...

Врешті, десь в кінці статті, вона таки згадала, що хотіла сказати і так між-іншим повідомила:

Цитувати (вибране)
Перед тим як взяти паузу до понеділка, рада заслухала інформацію заступника міського голови Василя Петріва про приїзд до Калуша представників німецької компанії, які вивчали мож­ливості переробки соляних розчинів, накопичених у Домбровському кар’єрі. Ця компанія має підготувати обґрунтування, розрахунки та запропонувати технологію переробки. Між іншим, тех­нологія і проект місту нічого не коштуватимуть — їх розробка фінансуватиметься за рахунок коштів Євросоюзу.

В мене була реакція типу "Усім хто спить - струнко!!!!" бо я вже забула, як називалась стаття, з самого початку ...А Ви згадали?

Раджу стаття з сарказмом:
Західний вісник. Наталка Василів
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #15 : 04 Березня 2010, 23:33:40 »

Зважаючи на промерську налаштованість того видання http://zahidonline.com/ то й сарказм, у даному випадку, не в дивину
Адже на сесії не було головного...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #16 : 04 Березня 2010, 23:36:10 »

Може й так  ;) :unknow
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #17 : 05 Березня 2010, 19:30:16 »

Тенді, ЯЯ згадала, що в нас ще є одне видання

Калуський нафтохімік
http://www.lukor.com.ua/city.shtml

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #18 : 08 Березня 2010, 18:43:26 »

на скільки ж той "ЗАХІДНИЙ ВІСНИК" є промерським - аж нудить - навіть така симпатична мені іронія, у висвітлені тих чи інших питань, саме у "ЗАХІДНОМУ ВІСНИКУ" ну просто таки - не сприймається. То складає враження звичайного глузування.

Читала там В Калуш їдуть представники місії ООН
http://zahidonline.com/news/article/v_kalush_dut_predstavniki_ms_oon/

та СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ
http://zahidonline.com/news/article/sesya_msko_radi/

після тих двох статей довелося третю читати Марафон екологічного виживання Калущини продовжується
вже у Дзвонах http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1267

і чим їх так обурила ота стаття Довбенчука не розумію
адже те, що питання полігону на Заліссі не вирішується роками - то є факт. І боюся, що як то сміття займеться ще раз, то я буду ладна з того курника на Франка зробити міні полігон твердих побутових вітходів .
Деякі претензії пана Михайла й справді є неконструктивними, адже він пише, що
Цитувати (вибране)
На екологічній сесії 24 березня 2008 року було прийнято рішення за №559, внести зміни до переліку об’єктів, що фінансуються в 2008 році за рахунок коштів бюджету розвитку, передбачивши в ньому бу­дівництво вузла регулювання паводку в районі Домбровського кар’єру на р. Сівка та обвідному каналі й очистки р. Сівка на те­риторії Калуша,
а потім
Цитувати (вибране)
Не було профінансовано розробки проектно-кошторисної документації на будівництво вузла регулювання паводку в районі Домбровського кар’єру на р. Сівка та обвідному каналі. Небажання міського голови — розпорядника коштів профінансувати даний проект призвело до потрапляння із обвідного каналу великої води по руслу р. Сівка, що призвело до підтоплення промислового ринку в центрі міста, підтоплення житлових будинків, зруйнування моста на вулиці Чорновола.

Не профінансовано розробку проектно-кошторисної докумен­тації для відновлення вузла регулювання паводку на р. Млинівка в зоні витоку із р. Черва у відповідності до Плану першочергових заходів щодо подолання наслідків стихії, що мала місце на території міста Калуша 23-27 липня 2008 року відповідно до рішення міськви­конкому №543 від 21.10.2008 року.
перепрошую, пане Довбунчук, та між Вашою пропозицією щодо змін у бюджеті та паводком було часу трохи більше двох місяців - навіть за умов повного фінансування того ж таки 24 березня, я не вірю, що встигли б підготувати усю документацію та звести того вузла.

тому, гадаю, тут звинувачення Довбенчука, що наче у всіх бідах калушан від того паводку винен Насалик - є безпідставною.

І ще одне - не розумію роботи тієї комісії - звісно вони молодці, що зверталися до високопосадовців, повідомляли тих про критичний екологічний стан - та який вони вбачають сенс у своїх прогулянках по екологічно небезпечним місцям?  :unknow Адже, як я зрозуміла, жодних замірів чи аналізів чи відбір проб на аналізи вони не збирали - от якби пан Михайло звинувачував мера у відмові фінансувати таких аналізів, я би його зрозуміла, а так - ну, то й хай - подихали свіжим повітрям і те вже добре.
З іншого боку у цій статті пан Довбенчук наголошує на байдужості пана Насалика до екологічних проблем міста.
Тут таки "перебор", адже, як розумію, до місцевого референдуму готувалася документація по тих екологічно небезпечних об"єктах і дивно, що такі події пройшли повз увагу людину, що себе визначає, як "голова тимчасової депутатської екологічної комісії" і навіть як не як, а таки працює у цьому напрямі.
Ажде не з ліхтарем під ковдрою Насалик ті експертні оцінки малював.
А от
Цитувати (вибране)
не вирішуються також важливі екологічні питання водовідведення з вулиці Чорновола та з новобудов льодового палацу імені Степана Бандери та ресторану “Вежа” на міському озері в парку імені Івана Франка
вважаю цілком гідною претензією, і Насалику тут чи не персонально  :ganba

То чого обурюватися? Декотрі моменти потребують лише доброго роз"яснення інші претензії цілком закономірні.
Відповідь від: 08 Березня 2010, 18:33:27
Роздача карми

Михайлу Довбенчуку окремий респект за
Цитувати (вибране)
Запрошую до відвертої екологічної дискусії на шпальтах газет.
та 10 + до карми,
Шкода що він не є дописувачем тут на форумі, адже навіть з його статті мені не все було зрозумілим, міг би роз"яснити свою позицію краще.

Ігорю Насалику – як гляну на проспект та інші його звершення, що закликають мене до утримання від квапливих висновків, так і не стану наразі розкидатися ПЛЮСИКАМИ до його карми. А от за полігон ТПВ на Заліссі, то ще й МІНУСА , і ще один МІНУС за неприйняття критики на свою адресу.

"Дзвонам підгір"я" - традиційний ПЛЮС за друк опозиціонерів.

"Західному віснику" - традиційний МІНУС за ігнорування позиції та не висвітлення точки зору опозиційно налаштованих до мера представників громади.

Михайлу Кучераку – від мінусів на перший раз утримаюся (як захоче, то поясню – за що тут варто поставити мінуса), а додам ДВА ПЛЮСИ – один, як привітання, другий за іронію у дописі.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #19 : 08 Березня 2010, 20:50:09 »

Ажде не з ліхтарем під ковдрою Насалик ті експертні оцінки малював.
А мені здається що і таке могло бути ...тільки може не під ковдрою, а зайшов у профільне міністерство,, знайшов спеціалістів які знають що потрібно для того, щоб пройшов Закон і ...грубо кажучи наняв за окрему плату...тому цілком можливо що документи справді готували міністерства...
Бо не зважаючи на те, що комісія  на чолі з паном Довбенчуком працювала, працювала ( виходить як в казці - Дід бив, бив, не розбив, баба била била - не рохззбилда...і т.д.) жодних результатів то не дало...
Відповідь від: 08 Березня 2010, 20:47:23
Хоча соррі за повтор думки, бо я здається вже висловлювалась з приводу цієї статті 24.02.10, але тоді вона була у "Вістях Калущини"...
Записаний