Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 418060 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #840 : 23 Квітня 2016, 16:35:07 »

Чи може я помиляюсь , і усе змінилось ?
Значить я помилився , але тоді треба було якось так формувати речення , аби не виникало такого  :=) Когнитивного диссонансу https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81
« Останнє редагування: 23 Квітня 2016, 16:42:06 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #841 : 23 Квітня 2016, 17:22:18 »

Так, якщо по чесному, то отой правопис (він ще з 1996-го), з його "піцами" "парфумеріями" "Чилями" і "на метрі" - то є повний дебілізм. Як і перейменування сіл Калуського району.
Але коли мільйони не противляться думці купки людей - то от таке і виходить.  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #842 : 23 Квітня 2016, 18:03:43 »

то є повний дебілізм
я так думаю , що ти не правий , то не дебілізм , то важка , кропітка і методична робота . Треба ставити просте питання , для чого то все робилося і робиться ? Нам кажуть - аби наші нащадки могли розмовляти чистою українською мовою , без усіляких русизмів . Згоден , виглядає щиро патріотично .
Ні в кого не виникає питання , тільки у такого прикрого як я , а чому цим питанням , аж з 90тих років , опікуються фонди Сороса ? Вони і курують випуск підручників для школярів . Невже такі альтруісти і переживають за нашу національну ідентичність за їхні гроші ? Якщо так , то чому у нас не очищають нашу мову не тільки від русизмів , а й від полькізмів , німкізмів чи анлійоізмів ? Для чого таке однобоке очищення ?
От так по-тихонько , маленькими крочками , на протязі десятків років , методисти від Сороса вбивали і вбивають клина межи людьми . Вони ж знають , що маючи маленьке зернятко націоналізму , можна виростити досить серйозного монстра .
А ми потім дивуємось , що твориться з нашими словами, мовою , з нашою історією , з нашими поглядами на те що дієсі  :-[
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #843 : 23 Квітня 2016, 18:29:01 »

Нам кажуть - аби наші нащадки могли розмовляти чистою українською мовою , без усіляких русизмів
Ну і до чого там русизми?
Яке там слово російське? Відмінили тим правописом подвоєння приголосних у запозичених словах, але ті слова що московити, що ми запозичили з Європи.
Які фонди, який Сорос???  :facepalm:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #844 : 23 Квітня 2016, 18:35:40 »

В Украине около 80% книжного рынка занято продукцией российских издательств - эксперт

Первое место по общим годовым тиражам печатных СМИ удерживают русскоязычные газеты и журналы.


Теж Сорос???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #845 : 24 Квітня 2016, 14:07:26 »

Ну і до чого там русизми?
Блін , як то все просто , треба було лише перечитати декілька заголовків з сучасних українських газет і все в моїй ,зомбованій кремлем , голові встало на потрібні місця. А я дурний все міркував , замислювався , аналізував , а то все так просто і ніякого Сороса .
Виявляється то підступні росіяни методично почали замінювати слова типу вертоліт на гелікоптер , пилосос на порохотяг і т.д. Це все вони , росіяни , почили перекручувати погляд на історичні події і через них Хмельницький став зрадником , а Мазепа героєм . То  росіяни спеціально придумали речівки - маскаляку на гілляку , хто не скаче , той маскаль. І то все робилося підлими і підступними росіянами , аби ще сильніше зблизити і об"єднати наші два братерські народи . А ти кажеш , що то просто -подвоєння приголосних у запозичених словах
Ну саме цікаве , що головне не де підручники друкують , навіть не за чиї гроші , а те про що там написано і від кого отримує гроші редактор . "Первое место по общим годовым тиражам печатных СМИ удерживают русскоязычные газеты и журналы." Діти не читають газети , а от підручник є бомбою з затриманою дією .
Ну , а відносно Сороса поцікався в неті в яких проектах беруть участь його фонди , в яких країнах , і до чого то все приводить . Хоча все-рівно мацкалі з своєю московицькою расеєй самі хитрі і підступні  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #846 : 24 Квітня 2016, 14:49:51 »

Вертоліт, як був, так і залишився. Гелікоптер, як і потяг, летовище і інші, відновили своє вживання поряд з більш загальновживаними і роблять мову живішою і різноманітнішою.
Пилосос називають і порохотягом і пилосмоком і пилососом і порохозасмоктувачем. то трохи забагато назв, як на один виріб. Але знов таки, ніхто ніде не відміняв пилосос. На відміну від утюгів, носків і решти суржикових кальок.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #847 : 24 Квітня 2016, 17:52:28 »

Не вертоліт - а гвинтокрил .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #848 : 24 Квітня 2016, 22:12:53 »

звисно це маскальске  зухвальство , але деколи ми перегинаемо палицю в наших щирих бажаннях
« Останнє редагування: 25 Квітня 2016, 00:07:51 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #849 : 25 Квітня 2016, 07:34:52 »

Там навіть по граматиці видно, шо то москаль писав. А палку у нас поки перегинають зовсім в інший бік.

Цитувати (вибране)
нам треба говорити рідною мовою, вчити дітей своєї мови. Бо без мови — нема народу, а нема народу, тоді людей можна використовувати як рабів.
— Треба вчити дітей змалку рідної мови, рідної культури, наших традицій, — твердить Василь Наконечний.

http://kalush.info/page/kontrrozvidnik-diviziyi-ss-galichina-pomilka-minulogo-i-suchasnogo-vidsutnist-yednosti

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #850 : 25 Квітня 2016, 15:13:47 »

але деколи ми перегинаемо палицю в наших щирих бажаннях
палицю перегинають усі. http://fishki.net/1496734-20-zabavnyh-i-smeshnyh-russkih-slov.html
просто комплекс меншовартості викликає у деяких індивідуумів відчуття ніяковості за своє.

таким таблицям місця у "приколах"
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #851 : 28 Квітня 2016, 14:57:00 »

Хочу висказати свою думку відносно цієї статті в "Вісті Калущини" http://visti-kalush.com.ua/articles/category/society/2016/04/15/15341/view
http://kalush.info/page/kontrrozvidnik-diviziyi-ss-galichina-pomilka-minulogo-i-suchasnogo-vidsutnist-yednosti
Відносно того героя пана Василя Наконечного я нічого не буду казати , тому що вважаю це не етично , так як поступав цей пан в ті часи і в тих умовах - це його особиста справа , тому що сам я не можу встати на його місце і сказати що я б поступив би не так , не знаю , тому й не осуджую .
 У мене питання до самого автора тої статті . Думаю , що в цій статті не варто було так багато місця приділяти дивізії СС Галичина . І не треба так близько повязувати УПА і тоту дивізію . Вважаю що та дивізія не самий кращий вчинок наших пращурів в той період . Ще раз кажу що я не осуджую тих людей , не відомо в яких умовах вони знаходились , може то був єдиний вихід для них . Але описувати цей період як позитивний не варто . Звісно треба було згадати , що наш герой був призваний в дивізію і що це було його помилкою , тому він перейшов в УПА для боротьби з окупантами .
А потім ми дивуємося , що нас звинувачують в героізації фашизму . Не варто було б обєднувати службу в дивізії і боротьбу в УПА . То два різні періоди в нашій історії і мають абсолютно різну оцінку .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #852 : 28 Квітня 2016, 16:18:14 »

А яка різниця, як ми то трактуємо і пов'язуємо чи ні. Важливо те, що пропаганда покаже так, як їй треба і що ще важливіше - ті на кого розраховано - повірять!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #853 : 28 Квітня 2016, 21:06:59 »

А яка різниця, як ми то трактуємо і пов'язуємо чи ні

ну якщо така позиція , то тоді не дивуйтесь і обурюйтесь коли вихована нами молодь почне зігувати , а чужі голоси будуть мати факти для звинувачення сьогоднішніх нас в нацизмі . В цій ситуації толерантність не умісна  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #854 : 28 Квітня 2016, 21:09:22 »

не дивуйтесь і обурюйтесь коли вихована нами молодь почне зігувати
У Московії?
Так. Знаю. Вже зіґують  ;)
У нас якраз все навпаки
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #855 : 28 Квітня 2016, 21:11:03 »

В цій ситуації толерантність не умісна
Тут Ти правий  ;) Я просто дрочуся  ;)
Дійсно треба зрозуміти, що комунізм і нацизм в цілому - рівновелике зло. Але в 43-му вступати в СС то як мінімум дурість була.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14966
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:03:45

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #856 : 29 Квітня 2016, 13:33:06 »

http://gazeta.ua/articles/life/_u-lvovi-projshov-parad-vishivanok-pamyati-diviziyi-ss-galichina/695289
У Львові пройшов Парад вишиванок пам'яті дивізії СС "Галичина"

це якраз той випадок , про який я кажу . А потім попробуй поясни в ЕС , що тоті хлопці були введені в оману , що то була їх помилка , і що потім вони всі стали активними борцями в лавах УПА . От такими парадами ми самі собі створюємо проблеми . Якщо дорослі люди ще якось в тому розбираються , то пацанва дивиться на то з відкритим писком і починає зігувати , не усвідомлюючи своєї поведінки .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #857 : 29 Квітня 2016, 15:00:26 »

то пацанва дивиться на то з відкритим писком і починає зігувати
Та нема такого! Приїдь і подивися. Зараз молодь повністю асоціальна. Не те, що самі не хочуть ходити на всілякі заходи - силою не заженеш.
Тому то все "прояви роботи" місцевих "діячів", які не знаю що там собі думають і з якою метою ті заходи проводять. Може аби старим приємно зробити.
А молоді люди в серйоз задають питання на кшталт "А шо то дійсно Сталін був такий?" "Який, такий?" "Ну, такий злий. Людей вбивав"...
Люди живуть простим життям. Украв, випив, сів...або відкупився і далі краду.
Ніяка політика нікого не цікавить.
Якоїсь ідеї вищості однієї нації над іншою - нема.
Є культ бабла.
О це є!

А що там хтось з Європи собі буде думати, то після того, як Європа показала своє відношення до України (а українська влада до Європи) - то мало кого з людей проблеми Європи обходять.

А Кацапстан і так буде показувати.
Не буде мати що - придумає. Організує. Заплатить Свободі і ті організують...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #858 : 29 Квітня 2016, 15:03:01 »

В Калуші такий парад не було б з кого зорганізувати  :-[
З цілого Львова 100 чол знайшли.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #859 : 29 Квітня 2016, 15:12:34 »

Цитувати (вибране)
В Калуші такий парад не було б з кого зорганізувати  :-[
З цілого Львова 100 чол знайшли.
за гроші знайшли б ;)
Записаний