Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 22 дні

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 418101 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #480 : 12 Січня 2011, 13:26:22 »

Треба було назву теми взяти у подвійні лапки. Повірте вже такого матеріалу є, що аж душа болить.  Сумний
а я люблю своє місто. хай зараз брудне, неприбране. але тут живуть гарні люди! :drink
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #481 : 12 Січня 2011, 13:37:43 »

Побачите фото - зрозумієте про що я. Бо взагалі "не туди". Не хочу на перед розсекречувати. Вдруг не вистачить вміння чи охоти зробити то цікаво.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #482 : 12 Січня 2011, 18:31:49 »

Шановне товариство, я пишучи це оповідання не просто писав, бо муза спати не дає...
Мені вчора показали ПРОСТРОЧЕНІ ліки, котрі роздавали безкоштовнов райлікарні...
Взагалі-то цим уже мали б органи цікавитись...
Якщо, звісно, вони у нас не правопохоронні...

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #483 : 12 Січня 2011, 19:01:20 »

От нехай би хтось про це написав... А то тільки оди пишуть... Один у нас, як Господь Бог чує кожного, другий лікує усіх... Скоро лизальний орган зітреться від такого інтенсивного використання. ..
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #484 : 31 Січня 2011, 11:36:38 »

Мушу позитивно відмітити "Західний вісник" , який я від нині не називатиму Мєрскім вєстніком, а буде він тепер у мене Вєстнік ОМС  :-D

Отож цей часопис друкує Інфу по демографії та ціни на базарі на основні продукти. Такому цифровому склеротику та колонка дуже в поміч. Я по перше мало коли буваю на базарі, а навіть як буваю то ніколи не памятаю що кілько коштувало, а збираючи газети маю змогу проаналізувати динаміку цін. По населенню думаю всюди у західній ще трошки є позитивна тенденція, а що ціни кажуть?

Отож порівнюючи ціни останнього тижня грудня з останнім тижнем січня бачимо, що трохи впали в ціні молочні продукти і яйця, залишилися на місці ціни на мясо і підросли ціни практично на всі види овочів, олію, гречку та цукор.

То ж вегетаріанці  в прольоті. Їмо молоко з м'ясом ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #485 : 31 Січня 2011, 16:41:42 »

Не зовсім стаття але...звучить страшнувато...

Тут буде місто-сад чи місто-зона?
Приховано: Показати

Автор: Оксана Гузинець-Мудрик
Опубліковано: 31 січня, 2011
Переглядів: 12

У п’ятницю інтернет-видання поширили наступну інформацію (подаю її зі сторінки Радіо Свобода — http://www.radiosvoboda.org/archive/news/20110128/630/630.html?id=2290622):

У Калуші планують побудувати завод із переробки гексахлорбензолу

На території Калуша Івано-Франківської області можуть побудувати завод із переробки гексахлорбензолу. «Я сьогодні вношу пропозицію про те, щоб не виділяли далі кошти на вивезення гексахлорбензолу, а виділяли кошти на будівництво заводу з переробки гексахлорбензолу», – заявив сьогодні в Івано-Франківську під час обласної наради підрозділів Міністерства надзвичайних ситуацій за участю міністра Віктора Балоги міський голова Калуша Ігор Насалик.

За його словами, на такому заводі можна було б переробляти не лише гексахлорбензол, а й інші хімічно небезпечні відходи, які залишилися на території області.

«Напевно, мало сенсу в тому, щоб вкладати величезні кошти в транспортування цих відходів і переробку в європейських країнах, де вони працюють екологічно чисто, ніж вкласти ці кошти у будівництво такого ж заводу на території міста Калуша», – заявив Насалик.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк пояснив, що коли розпочиналися роботи з вивезення гексахлорбензолу, порахували, що вигідніше вивезти з Калуша 11,8 тисяч тонн отрутохімікатів, ніж будувати завод з їх переробки, вартість якого, за словами голови області, оцінювали в 250 мільйонів євро.

«Але з урахуванням того, що виявили додаткову кількість гексахлорбензолу і значно більше, ніж спочатку було визначено, а визначити комісія не могла, тому що все було під землею, то тепер дійсно стоїть питання, як економніше та ефективніше використовувати кошти: вивозити чи побудувати свій власний завод», – розповів Вишиванюк.

Як повідомив на нараді заступник міського голови Калуша Василь Петрів, із території Калуша вже вивезли на переробку до європейських країн 8,5 тисячі тонн гексахлорбензолу, для чого з держбюджету в 2010 році виділили 300 мільйонів гривень.

Але, як наголосив заступник міського голови, на полігоні ще перебуває 22,5 тисячі тонн цієї небезпечної хімічної речовини. Раніше передбачалося, що в Калуші загалом – 11,8 тисячі тонн гексахлорбензолу…»

 

Тож нині калушанам доведеться дати відповідь на наступне запитання:

 

У якому місті будемо жити ми і наші діти?

У європейському місті (у чому переконує постійно Ігор Насалик) чи у місті-помийній ямі, де перероблятимуть отруту не тільки з Калуша та окраїн, але із зарубіжжя, адже тепер це буде вигідніше і дешевше?

 

Тож, почесне «звання», яким нагородили Калуш Президент і народні депутати, — зона надзвичайної екологічної ситуації — «приліпившись» до міста, так і стане вічним клеймом і — нашим життям?


Взято з БЛОГІВ газети ВІКНА

Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #486 : 31 Січня 2011, 21:08:40 »

Але поставим питання іншим боком - десь то таки той завод треба будувати... Я думаю, якби то все робилось по-людськи, з Європейськими стандартами, то нічого надзвичайно поганого нема.... Короче палка з двох кінців...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #487 : 31 Січня 2011, 21:13:15 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #488 : 31 Січня 2011, 21:15:09 »

Я думаю, якби то все робилось по-людськи, з Європейськими стандартами, то нічого надзвичайно поганого нема....
Є приклади таких будівництв в Калуші? чи багато таких будівництв в Україні?
Ну наївно якось, от чесно.  :unknow Ми з тим, що є ради собі не даєм, а вам ще мало.  :!!

Навіть зі своїми стандартами, всі країни, що дбають про свій народ стараються будувати  заводи за межами країни. А нам нй буде.  :(

Дивно що є калушани які не проти.  :unknow

Щось я розхвилювалась.   :=)
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #489 : 31 Січня 2011, 21:27:31 »

А шо краще жити на тих відходах ? Ми фактично нічого не знаєм скільки ше тої гадості є в землі... То краще най там лежить, бо вже більше її вивозити небудуть - нема за шо, а якшо завод будувати, то це погано... Дивно...
Я, звичайно, не "ЗА" такий завод, але в ньому є свої плюси і свої мінуси.

В Калуш і без того ввозиться отрута - а ми про це навіть і близько не здогадуємся.
Коли працював на виборах в 2010 році познайомився з одним хлопакою (він був від Януковича, але то ролі не грає  :=) ). Він працює машиністом. Так от, коли він взнав звідки я, то сказав, шо буває в Калуші, бо возить по Львівській області хімію, і якшо в цистерни є якийсь витік, то ніде не можуть залатати - виключно состав іде без зипинок в Калуш.... Так шо завод ще можна буде якось проконтролювати, а такі ввози дирявих цестерн - ніяк  :(
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #490 : 31 Січня 2011, 21:33:58 »

Так шо завод ще можна буде якось проконтролювати,
Тобто те, що в нас вже є ми не в змозі контролювати,  :unknow а  новий, що буде побудований, ми обов"язково проконтролюєм.  :hot
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #491 : 31 Січня 2011, 21:37:11 »

Тобто те, що в нас вже є ми не в змозі контролювати,   а  новий, що буде побудований, ми обов"язково проконтролюєм.
То краще жити на тих відходах чи переробляти їх ? Як ви думаєте ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #492 : 31 Січня 2011, 21:43:43 »

Те, що я думаю,  вже написала. 




Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #493 : 31 Січня 2011, 21:49:06 »

То краще най там лежить
чесно
Відповідь від: 31 Січня 2011, 21:47:27
Тут знаєш така політика. треба спалити аби нашим нащадкам залишити чисту землю.
Але от якщо спалимо, то може нащадків не бути...
і яка тоді різниця, чиста чи не чиста?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #494 : 31 Січня 2011, 23:46:53 »

Насалик хоче привезти у Калуш Мазепу

Приховано: Показати
Пам’ятник Мазепі пов’язаний із Указом екс-президента України Віктора Ющенка, згідно з яким до 300-річчя Полтавської битви Україна мала гідно вшанувати українсько-шведський союз.

Автор пам’ятника – Микола Білик, кошти на нього збирали як пожертви по всій країні. Бронзового Мазепу мали встановити у Полтаві ще у 2009 році. Однак влада міста свого дозволу не дала, ні депутати, ні мер не захотіли його бачити у своєму місті. Знаковий пам’ятник виявився нікому не потрібним. Пам’ятник Мазепі — це триметрова бронзова скульптура плюс трохи більший гранітний постамент у формі дзвону. Постамент нині знаходиться на Дніпропетровщині, фігура гетьмана — у Києві на задньому дворі творчого об’єднання «Художник», де її відлили.

Цей пам’ятник Ігор Насалик має намір привезти до Калуша. За словами міського голови, він вже зв’язався зі скульптором, обговорив таку можливість і з деякими депутатами Верховної Ради. Рішення щодо встановлення пам’ятника Мазепі у Калуші буде прийняте 28-29 січня. Ігор Насалик повідомив, що для завершення робіт над пам’ятником потрібно ще близько 400 тис. грн., які він готовий профінансувати особисто. Тепер міського голову цікавить думка громади з приводу можливості встановлення у Калуші пам’ятника Мазепі. Невизначеним також є і місце, де цей пам’ятник можна поставити. Прозвучало кілька варіантів: на площі перед Фуршетом (там, де свого часу був танк), на бульварі Незалежності (міський голова зазначив, що не відмовляється від ідеї створити у Калуші пантеон Героїв і пам’ятник Мазепі міг би стати його початком) та на пл. Героїв (на місці, де колись стояв пам’ятник Леніну).

Вчора на сесії міськради І.Насалик поцікавився думкою депутатів з приводу можливості встановлення у Калуші пам'ятника Мазепі. Всі присутні цю ініціативу підтримали.


Я пам'ятаю той репортаж про безпритульний пам'ятник Мазепі в новинах...Багато хто у Києві вийшов на протест перейменування вулиці Мазепи ( тепер Лаврська, а років п♥ять тому Січневого повстання)
Бачиш а ви певне станете його останнім пристанищем :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #495 : 31 Січня 2011, 23:50:12 »

Насалик хоче привезти у Калуш Мазепу
А є в Калуші вулиця Мазепи?  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #496 : 31 Січня 2011, 23:50:45 »

А є в Калуші вулиця Мазепи?  Посмішка
НЕ знаю :) А є?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #497 : 31 Січня 2011, 23:53:46 »

Пушкіна - є. Мазепи - щось і не пригадаю такої.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #498 : 31 Січня 2011, 23:56:04 »

Пушкіна - є. Мазепи - щось і не пригадаю такої.
Має бути десь на Загірї вроді.
А, доречі, чи є реальним підняття питання про переіменування вулиці Пушкіна ? (чисто теоретично)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #499 : 31 Січня 2011, 23:57:18 »

На пушкіна живе чи Суддя чи Горець здається :)
Чи то вони щось про те Пушкіна перетирали  :unknow про якісь лампи пам♥ятаю :)
Відповідь від: 31 Січня 2011, 23:56:19
А Пушкін чим не вгодив? :)
Записаний