Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 416607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #40 : 14 Березня 2010, 01:42:45 »

Коректно все таки висвітлювати свій погляд на події. Судити про іших,про їхнє бачення мені якось не хотілось би. Як на мене головне кінцевий результат. Михайло Довбенчук не ординарна, цікава людина з своїми поглядами на різні речі.
Мені завжди імпонувало, що попри те що у вас великий авторитет мера і він міг би справді перетворитися на міскього князька, як йому приписують - ваші газети можуть собі дозволити писати і статті його опонентів...Хорча такий баланс все таки до цих пір тримають Дзвони...Інші пишуть в залежності від позиції власника або критику, або навпаки займаються прикритим лизоблюдством...але то їх справа
І якщо багато з того, що друкується є конструктивною критикою, то ця мені видалась деструктивом...ну що я зроблю..."НЄ ВЄРЮ" я таким крикам душі...

Відповідь від: 14 Березня 2010, 01:40:14
Ну що зробиш ми далеко ще не досколі...  Посмішка
тут я не про Вас :) А про запальні риси того хто заявив про неіснування комісії...
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #41 : 14 Березня 2010, 01:47:10 »

Але ж не в тому річ, це якісь дитячі образи ..спочатку з боку Довбенчука, що не оцінили роботу яку вони робили...
а потім з боку насалика, що не оцінили результат
 Просто двоє затятих особистостей стикнулись в одному часовому просторі. На скільки мені відомо у них дні народження в один день. Якщо ні то в один місяць точно. Два вогняних знака. Вогонь на вогонь дає вогонь. Все пройде.
 

Відповідь від: 14 Березня 2010, 01:43:20
Хорча такий баланс все таки до цих пір тримають Дзвони.
 Думаю тут ви помиляєтесь. :)

Відповідь від: 14 Березня 2010, 01:45:48
тут я не про Вас
 Я зромів що не про мене, але я про всіх нас...живих. :agree
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #42 : 14 Березня 2010, 01:49:40 »

Я думаю, якщо у нас є якісь задатки, тенденції  на створення  демократичної держави думаю ми  мали  б цінити право на висловлення своєї думки. Це  тільки реалізація свого одного з прав.
Горцю, я ЗА те, щоб пан Довбенчук чи будь хто інший реалізовував своє право висвітлення власної думки. Певне саме тому читаю оті статті. Та мене вражає відсутність певного розуміння тих процесів, котрими займається та чи інша людина.  :unknow
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #43 : 14 Березня 2010, 01:54:25 »

пан Михайло розсуджує про те, на що повинні БУТИ спрямовані ті кошти
пан Михайло доводить авторитетну думку "відомого еколога" який має довести що про усі ці заходи на які виділив кошти держбюжет він зна перший :) Бо був головою комісії
Про те що бюджет виділив кошти саме на усунення цих невідкладних заходів говориться приблизно з 03 лютого, з візиту Президента до Вас..
але потрібно було ще раз підкреслити що про такі небезпеки попереджав "відомий еколог"...
Давайте не товкти воду в ступі...
Яка врешті зараз різниця...тут просто як зажди у одній людині бороються своє і суспільне...це вже настільки мало стосуєтьс Калуша і усієї ситуації то вже з розріду якихось міжусобних розборок...
Відповідь від: 14 Березня 2010, 01:53:00
Просто двоє затятих особистостей стикнулись в одному часовому просторі. На скільки мені відомо у них дні народження в один день. Якщо ні то в один місяць точно. Два вогняних знака. Вогонь на вогонь дає вогонь. Все пройде.
Бачите я про це і писала, поки Ви мені це пояснювали, просто повідомлення вийшло пізніше :) Це вже особисте :)
Я теж поміьтила що характери дуже схожі  :bouquet:
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #44 : 14 Березня 2010, 01:55:02 »

І якщо багато з того, що друкується є конструктивною критикою, то ця мені видалась деструктивом...ну що я зроблю..."НЄ ВЄРЮ" я таким крикам душі...
 Знаєте чому не сприйнялись стаття чи статті. Бо час їх написання вибраний не вдало. Потрібно, на мою думку писати було б раніше,  а не коли почався вже якісь етап  реалізації ліквідації екологічних проблем. Воно б сприймлось конструктивно. Я особисто в тих статтях не бачу чогось такого загрозливо-критичного. Просто дійсно так виглядає, бо раніше такого класу статті не друкувались. Майже все там правильно, але не в той час.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #45 : 14 Березня 2010, 01:57:14 »

Думаю тут ви помиляєтесь. Посмішка
Можливо...просто я памятаю гарно статті Ігора Очкура наприклад із серії Леопольда :) коли між ними йшла сувора холодна війна
Відповідь від: 14 Березня 2010, 01:55:51
Майже все там правильно, але не в той час.
"Чрезмерное раздумие - это трусость" ;)
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #46 : 14 Березня 2010, 02:06:31 »

Та мене вражає відсутність певного розуміння тих процесів, котрими займається та чи інша людина.
 Якісь каламбур. Щоб оцінити відсутність розуміння процесів у когось у Вас я к мінімум має бути вище розуміння вищезгаданих процесів. То чому Ви займаєтесь музикою? :unknow

Відповідь від: 14 Березня 2010, 01:58:58
Можливо...просто я памятаю гарно статті Ігора Очкура наприклад із серії Леопольда  коли між ними йшла сувора холодна війна
 Час від часу Дзвони себе хочуть позиціювати, як збалансована газета, але це для них не догма. :agree
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #47 : 14 Березня 2010, 02:09:02 »

Час від часу Дзвони себе хочуть позиціювати, як збалансована газета, але це для них не догма. згода
Я десь здогадуюсь, що не догма, але інші взагалі того ніяк не намагаються...То я лише у порівнянні
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #48 : 14 Березня 2010, 02:11:31 »

"Чрезмерное раздумие - это трусость"
 Ви мене підловили, :bouquet: але це  одне з моїх кредо. У М. Довбенчука можливо інше.  :frend :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #49 : 14 Березня 2010, 02:16:51 »

пан Михайло доводить авторитетну думку "відомого еколога" який має довести що про усі ці заходи на які виділив кошти держбюжет він зна перший  Бо був головою комісії
Про те що бюджет виділив кошти саме на усунення цих невідкладних заходів говориться приблизно з 03 лютого, з візиту Президента до Вас..
але потрібно було ще раз підкреслити що про такі небезпеки попереджав "відомий еколог"...
Тенді, то в такому разі, до чого закид пана Довбунчука стосовно полігону гексох...тху-ти - ну тих, ядохімікатів, що прозвучав на сесії ???
Він висуває Насалику звинувачення в тому, що той полігон НЕ ЛІКВІДОВАНО. Насалик йому парує, що на ліквідацію того полігону потрібно 400 тис. гривень.
То що це означає???
Необізнаність чи то неінформованість пана Довбенчука у питанні ліквідації того полігону???
бо мене то шокувало -
Цитувати (вибране)
а також спитав І.Насалика, чому донині не ліквідовано полігон токсичних відходів. Насалик, зважаючи на сьогоднішню ситуацію – в Калуші пройшов референдум про визнання міста зоною екологічного лиха, ведеться робота в цьому напрямку – сприйняв це як виклик й  пояснив «необізнаним», що для ліквідації даного полігону потрібно, як мінімум, чотири міські бюджети. «Всі гроші, а це більше 200 млн. грн., віддамо на ліквідацію полігону, а калушанам лишимо почупа-чупсу?», — спитав міський голова і пояснив, що дана проблема незабаром буде вирішена, проте не коштом міського бюджету, тобто зарплат лікарів та вчителів.
http://zahidonline.com/news/article/sesya_msko_radi/
навіть зваживши, що то є "Мерський вісник", всерівно - коли пан Михайло наполягає на своїй праці та авторитеті еколога - то невже йому не відомо, бодай, про приблизну ціну тим родотам???
Відповідь від: 14 Березня 2010, 02:12:23
Щоб оцінити відсутність розуміння процесів у когось у Вас я к мінімум має бути вище розуміння вищезгаданих процесів. То чому Ви займаєтесь музикою?
"бути живим означає завоювати право говорити все що ви хочете, бути тим ким хочете бути і робити то що ви хочете робити" (Д.Чопра "Путь волшебніка")
Быть живим - моё ремесло - это дерзость, но это в крови.    :)
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #50 : 14 Березня 2010, 02:28:34 »

Быть живим - моё ремесло - это дерзость, но это в крови.
 Так, прийшла в голову ще одна моя одна з любимих цитат - " Завидую тем храбрецам коториє живут і не бояться что прийдет смерть, коториє любят и не бояться что прийдет етому всему конец"
 Вгадай з якого фільму цитата? :bouquet:
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #51 : 14 Березня 2010, 02:32:20 »

може то з "Формули любві", та, відверто - в цитатах з фільмів ЯЯ не сильна.  :-[ Пісні, лірика, проза - то інше, блище мені.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #52 : 14 Березня 2010, 02:33:54 »

Так певне не розуміє, тому до цих пір і не міг нікому нічого довести...
Він розуміється на своїй частині роботи - він вчений і розуміє небезпеки...зробив припустимо ту частину роботи, яка доводить, що безпека існує і що потрібно робити для того щоб її мінімізувати...
Але уявлення не мав як то довести до кінця, та в принципі то не його робота...
Щоб був результат потрібно розуміти не тільки - що потрібно зробити, а ще як цього досягти....
Нас.алик Асс у політичних питаннях, тобто як зманипулювати таким чином, щоб це було зроблено за рахунок держави...
Висновки цієї коміссії, референдум як просто крок, щоб привернути до себе увагу( бо великої юридичної сили він не має), знав що Президент має видати Указ, що він має його видати за рекомендацією РНБОУ, Знав що РНБОУ має мождливість зібратися лише раз і те позачергово до кінця каденції Президента, знав, що потрібно встигнути зібрати цей пакет документів, знав що це можуть зробити лише бюрократи з міністерств бо навіть комісія не знає усіх вимог до документа, який може бути нерозглянутий, бо одна буква неправильно оформленна, знав що Указ Президента має затвердити Верховна Рада і що вона ненавидить і відноситься з призирством до будь-яких кроків Президента, а відповідно представляти Указ людині Президента - то означає відразу зарубати той Указ, знав, що депутати у потрібній йому кількості можуть бути лише на ранковому засіданні, через свої зв♥язки домовився з Литвином про те, що він, а не людина Президента буде представляти той Указ і презентувати ситуацію і саме на ранковому засіданні, потрібно знати що це ще лише початок і що має бути розпорядження Кабміну про виділення цих коштів, Кабмін теж доживав останні години свого життя, і потрібно було встигнути зробити висновки від двох профільних Міністерств які готують для Кабміну проект...( принаймітак описано в Законі про  використання коштів з резервоного фонду)...
І все вийшло....Раду РНБОУ зізвали позачергово, УказПрезиент підписав в очтанні дні Президенства, його затвердили в останній день строку на його затверлдення ( строк на затвердження Указу Президента 2 дні, підписаний 10.02, затверджений 12 лютого), Розпорядження винесено 02.03.2010 на вечірньому засіданні Уряду Юлії Тимошенко - 03.03.2010 зранку Уряд було відправлено у відставку :)
Звісно що він знає скільки то коштує, і звісно що "відомий еколог" має бути на свому місці а Насалдик на свому...
І що цікаво  - що вони і є кожен на свому ;)  

« Останнє редагування: 14 Березня 2010, 02:45:54 від Tandylight »
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #53 : 14 Березня 2010, 02:48:57 »

Щоб був результат потрібно розуміти не тільки -  що потрібно зробити, а ще як цього досягти....
насалик асс у політичних питаннях, тобто як зманипулювати таким чином, щоб це було зроблено за рахунок держави...
  У цьому випадку, я вже повторююсь, Насалику +10  :agree

Відповідь від: 14 Березня 2010, 02:39:13
Саме цікаво, що ніхто не оспорює ролі та заслуги нашого голови. Якась дивна ситуація. В мене враження складається, що про екологію, як таку, взагалі чомусь в один момент стало не можна висловлюватись і мати свою думку. Це сприймається якось, як мінімум, дивно.  ЯЯ, про екологію більше ні слова, а тут до умнічієшся... :hot (шутка) :bouquet:
Відповідь від: 14 Березня 2010, 02:45:27
Знав що РНБОУ має мождливість зібратися лише раз і те позачергово до кінця каденції президента, знав що потрібно встигнути зібрати цей пакет документів, знав що це можуть зробити лише бюрократи з міністерств бо навіть коміссія не знає усіх вимог до документа який може бути розглянутий, бо одна буква неправильного оформлення і документ навіть не розглянути, знав що Указ Президента має затвердити Верховна Рада і що вона ненавидить і відноситься з призирством до будь-яких кроків Президента, а відповідно представляти Указ людині президента то означає відразу зарубати той Указ, знав, що депутати у потрібній йому кулькості можуть бути лише на ранковому засіданні,
 От і ці знання, конкретної людини, пригодились як ні коли для вирішення частини проблем нашого міста. Ну і супер.
 :drink
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #54 : 14 Березня 2010, 02:50:24 »

Та ні про Насалика то просто був привід ще раз похвалити, бо я справді трохи в захваті від такої роботи  :-[...
Але я розумію, що то капля в морі тих прблем які насправді існують...
Розумію, що то лише спроба їх якимісь чином мінімізувати і все ..а до вирішення самої проблеми дуже далеко...
І до речі, Дай Бог щоб Ви встигли ті кошти освоїти...Зима поки допомагає....

Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #55 : 14 Березня 2010, 02:58:45 »

Розумію, що то лише спроба їх якимісь чином мінімізувати і все ..а до вирішення самої проблеми дуже далеко...
І до речі, Дай Бог щоб Ви встигли ті кошти освоїти...Зима поки допомагає....
 Шкода мені сьогодні закінчувати цей дискут на цій ноті,  :bouquet:але в мене виникла думка,- що є велика різниця між бажанням затягнути кошти в наше місто і вирішенням техногенних проблем нашого міста. :) :(
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #56 : 14 Березня 2010, 03:04:34 »

А пану Довбенчуку таки перекажи моє запрошення на цей форум.  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #57 : 14 Березня 2010, 18:01:32 »

Калуш продовжує чекати на “екологічні гроші”

Попри затвердження виділення Калушу 560 мільйонів гривень на подолання екологічної загрози, місто поки що не отримало зі столиці ніяких коштів. Про це “Вікнам” повідомив заступник міського голови з питань будівництва Василь Петрів.

Попри все, міська влада припускає, що кошти можуть надійти аж по прийнятті держбюджету. На коли затягнеться процес і чи приймуть бюджет до завершення терміну оголошення Калуша, сіл Сівки-Калуської і Кропивника зоною надзвичайної екологічної ситуації, невідомо.
ВІКНА
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #58 : 14 Березня 2010, 19:22:41 »

переглядаючи макулатуру

Після статті у «Вікнах» Прикарпаття складає список “зрадників”. Калушани — спокійні
http://vikna.if.ua/news/article/prikarpattya_sklada_spisok_zradnikv._kalushani_spokjn/

то як натрапила у «Мерському віснику» на Про те, як «за 30 срібняків» Калуські «патріоти» продали честь, совість і власну державу
http://zahidonline.com/news/article/pro_te_yak_za_30_srbnyakv_kalusk_patroti_prodali_chest_sovst_vlasnu_derzhav/
то, відверто, й читати не хотілося. Та коли емоції вражень від першої статті відпустили, то таки перечитала – м-дя…, скажу я вам.
Хоча тут, на відміну від попередньої, хоч акценти розставлені інакше – і те вже добре.

Я добре розумію обурення пані Сікори з приводу того, що посадовці використовуючи власний статус закликали людей не йти на виборчі дільниці та не голосувати – і цілком поділяю її обурення такими діями тих депутатів.

До речі, саме відомості про такі приклади можна було використовувати у агітації ЗА Тимошенко, як свідчення визнання неможливості протиставлення особистості Януковича її персоні на тих виборах.

Та мене вражає її, дещо збочене, розуміння демократії.
Тому як, саме демократія надає право агітувати за БУДЬ-ЯКОГО кандидата та опонувати будь-якому кандидату – саме це є, на мою думку, проявами окремих ознак демократії. То чому вона дозволяє осуджувати тих, хто агітував за конкурента Тимошенко. Гадаю – тут осуджувати не було й немає жодного сенсу – потрібно опонувати. Й аргументувати свою думку з позиції – чому я ЗА (Тимошенко), а не чому я ПРОТИ (Януковича).

Окремим питанням вартує розглядати осудження (саме осуд) тих, хто обстоював позицію – не підтримую жодного з кандидатів. До відома усіх хто забажає – ЯЯ з часу виборів Кучми на другий термін перебування у якості президента – голосує виключно за останнім пунктом – тобто – не підтримую жодного з кандидатів. Вважаю, що саме надання мені права не підтримувати жодного з кандидатів також є якістю демократії у країні в якій живу. Проте вважаю, що агітувати когось до такої ж позиції – є більш ніж не доцільним, тому як заклик «не підтримка жодного» - то є заклик в нікуди.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #59 : 15 Березня 2010, 02:51:35 »

Я добре розумію обурення пані Сікори з приводу того, що посадовці використовуючи власний статус закликали людей не йти на виборчі дільниці та не голосувати – і цілком поділяю її обурення такими діями тих депутатів.
 А чого мовчать наші ЗМІ коли на одній з сесій калуської міської ради  приймали рішення в користь однієї кандидатки?
Чому мовчить наша "обєктивна преса".  що на останній сесії розглядалось, але якось так тихенько, протест прокурора, щодо законності прийняття вищезгаданої  заяви. Підстава та ж - агітація службовців місцевих органів самоуправління  в робочий час. Така інформація не цікавить наші ЗМІ? Вона, можна так сказати, не співпадає з їхніми уподобаннями. 
  Знаєте, я останнім часом (і що дуже шкода) засоби масової інформації називаю трішки по іншому - засоби масової маніпуляції. У  нас виявляється не вигідно, або не має попиту на подання обєктивної інформації. (Кусять хоцєтьця, ну оцєнь хоцється... ) :(
Відповідь від: 15 Березня 2010, 02:33:02
Окремим питанням вартує розглядати осудження (саме осуд) тих, хто обстоював позицію – не підтримую жодного з кандидатів
 В чому осуд? Проста борьба за електоральне поле на майбутніх потенційних виборах у різні рівні. Як є ворог, то ще можна деякий час тримати у відповідному тонусі потенційного виборця. Але це при умові що вибори не за горами. Думаю тут деякі "демократичні " (по справах судимі будем) партії починають пролітати...
 Цікаве ще питання до деяких змі, які представляють БЮТ. Чому не обговорюються проблеми масової не явки на вибори? Що це теж форма протесту, чи лінь, чи розчарування чи пакетів на всіх не стало? Думаю не помішало б провести журналістке дослідження даної теми. Але думаю статті такої не побачим, бо не має належного замовника.  Хоч потоптатись по бувшому "соратнику" річ вигідна і логічна і нічого, що по даних екзітполів з 5,4 процентів виборців "соратника" в першому турі за так звану єдину демократичну кандидатку проголосувало 3,8 % виборців.  Команда фас проста - поле повинно ,бути зайнято єдиною і не повторимою кандидиткою "демократкою" і от тоді результат на наступних виборах гарантований.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»