Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Проблеми в інтернеті  (Прочитано 105475 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #80 : 31 Січня 2012, 19:32:49 »

АААААаааааааааааааааааааааааааа..... І фільм не дали докачати.... :evil :evil :ganba :ganba :ganba
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #81 : 31 Січня 2012, 19:35:05 »

Милиция прекратила деятельность веб-ресурса "ЕХ.UA" за нарушение прав
було уже тут http://forum.kalush.info/index.php/topic,206.msg120054.html#msg120054
але нічого. новина того варта.
Яники почали будувати правову державу типу  :evil
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

N@Z@R

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 341
  • Останні відвідини:
    14 Травня 2022, 22:15:14

    Звідки: Калуш
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #82 : 31 Січня 2012, 19:40:59 »

На кіл ту всю "хорошу" владу треба сажати!!! До такого вже докотились...  Скоро все поприкривають, і будуть показувати тільки свої засідання у Верховній Раді!!! :ganba :ganba :ganba
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Проблеми в інтернеті
« Прочитано #83 : 31 Січня 2012, 19:58:50 »

о, а я то думаю, чого не можу зайти на сайт, додивитися "інтернів" :ganba :evil
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #84 : 31 Січня 2012, 20:05:10 »

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?exua_informatsiyu_pro_viluchennya_serveriv_pidtverditi_ne_mozhemo&objectId=183097
Цитувати (вибране)
Файлообміннк ex.ua не підтверджує інформацію про те, що правоохоронці вилучили його сервери, і повідомляє про призупинення делегування доменного імені.

 "В даний час юристи компанії розбираються в ситуації. Інформацію про вилучення 200 серверів поки не підтверджуємо. На даний момент припинено делегування домену на підставі розпорядження якогось слідчого Печерського району", — повідомив представник ex.ua Юріс Пісковий.

 Крім того, він повідомив, що на фотографіях на веб-сайті Міністерства внутрішніх справ не зображений офіс ресурсу.

 "У ex.ua взагалі немає офісу на території Україні", — сказав він.

 Коментуючи повідомлення МВС про порушення кримінальної справи за зверненням компаній Adobe Systems Inc. і Microsoft Corporation, Юріс Пісковий запевнив, що в ресурсу є підписані договори з правовласниками даних компаній. Представник ex.ua не зміг повідомити у яких провайдерів розміщуються сервери компанії.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #85 : 31 Січня 2012, 23:24:48 »


 Я взагалі звідтам не виходжу  :=) Кажуть мені дітлахи мої,що щось не те ... А я- проблеми з інтернетом,проблеми.... :=) Курде.... :butcher
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #86 : 01 Лютого 2012, 00:08:47 »

вперше почув про нього сьогодні.й так в онлайн не та якість.
мабуть нехотіли поділитись прибутками.то й прикрили.тепер й мої знайомі адміни досять сайт мвд.
 може щось напишуть цікаве як ломануть потім
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #87 : 01 Лютого 2012, 00:32:27 »

Там багато українського було,книжки історичні журнали :( Ганьба.Ну нічо всіх не закриють.
Записаний

prostouser

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    09 Квітня 2015, 22:39:34

    Звідки: Ніяка
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #88 : 01 Лютого 2012, 02:04:01 »

Сегодня в Киеве пройдет акция протеста против закрытия ЕХ.UA
http://korrespondent.net/kyiv/1313906-segodnya-v-kieve-projdet-akciya-protesta-protiv-zakrytiya-eh-ua

1 февраля в 11.00 на ул. Академика Богомольца 10, Интернет партия Украины совместно с пользователями сайта EX.UA выразят свой протеста к действиям сотрудников МВД.

" Мы не собираемся молчать и ограничиваться громкими заявлениями. Мы будем требовать от Министра МВД не препятствовать работе сайта. Сегодня миллионам интернет-пользователей плюнули в лицо, а когда тебе плюют в лицо – нужно бить в морду, а не вытирать слюни", - заявил лидер Интернет партии Украины Дмитрий Голубов.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Проблеми в інтернеті
« Прочитано #89 : 01 Лютого 2012, 12:07:47 »

  Міліція збирає дані про користувачів Ex.ua http://www.unian.net/ukr/news/news-483169.html   МВС досі не може «підняти»свій сайт http://www.unian.net/ukr/news/news-483177.html
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #90 : 01 Лютого 2012, 13:43:55 »

Цитувати (вибране)
По словам сотрудника компании, милиция пришла к партерам ресурса

 Информация на файлообменнике ex.ua не пострадала, несмотря на закрытие домена и изъятие милицией ряда серверов.

 Об этом заявил представитель компании Юрис Песочный. По его словам, у компании нет офиса в Украине.

 - Сотрудники МВД пришли к нескольким нашим партнерам. Информация на ресурсе при этом не пострадала - у нас несколько хостингов на разных площадках, в том числе за пределами страны, - заверил Песочный.

 По его словам, сейчас юристы ex.ua изучают законность замораживания доменного имени регистратором Imena.ua. Сам регистратор заявил, что прекратил обслуживание домена по приказу милиции.

 - К нам в офис пришли представители МВД. Они предъявили постановление прокуратуры, обязывающее нас в рамках следственных действий закрыть доступ к домену для пользователей, - заявил руководитель Imena.ua Александр Ольшанский.

Відповідь від: 01 Лютого 2012, 13:26:23
вперше почув про нього сьогодні.й так в онлайн не та якість.
ex.ua дозволяв дивитись ріпи 1,4Мб в онлайні. звичайно не hd але цылком достатньо навіть для 32"
Відповідь від: 01 Лютого 2012, 13:29:46
Цитувати (вибране)
Близько 50 людей прийшли на акцію підтримки закритого вчора українського фалообмінника ex.ua.

 Акція відбулась об 11.00 під стінами МВС у Києві. Мітингувальники вимагали повернути всю вилучену міліціонерами інформацію та обладнання.

 "В Інтернеті не може бути авторських прав. Це дуже складний процес їх визначення. Сайт закрили за наказом Держдепартаменту США. Міліція сама це офіційно підтвердила. Спершу вони забирають у нас ex.ua , потім заберуть соціальні мережі, а далі ми втратимо можливість вільно заходити в Інтернет. Ми переймаємо негативний досвід Білорусі та Північної Кореї", - розповів Іван Голубєв, організатор акції.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

prostouser

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    09 Квітня 2015, 22:39:34

    Звідки: Ніяка
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #91 : 01 Лютого 2012, 20:27:30 »

Гітлер дізнається про закриття EX.ua
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I8kdZKjKRPY
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Проблеми в інтернеті
« Прочитано #92 : 01 Лютого 2012, 21:08:53 »

А сайт нашого всімалюбимого президента підняли за пару годин, а сайти з яких здій1снювалися нальоти на серври прикрили :butcher :butcher :butcher
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #93 : 01 Лютого 2012, 23:18:56 »

щось мало віриться, але http://obozrevatel.com/technology/57182-ex.ua-opyat-zarabotaet.htm
Цитувати (вибране)
«Обозревателю» сообщили собственный источник в Министерстве внутренних дел.

 По его словам, МВД вернет компании серверы, изъятые в рамках уголовного дела о нарушении авторских и смежных прав. В дальнейшем вопрос о судьбе компании будет рассматриваться в суде.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #94 : 02 Лютого 2012, 14:20:49 »

http://ain.ua/2012/02/02/72266
Цитувати (вибране)
Следствие отозвало требование о блокировании домена EX.UA, согласно которому позавчера регистратор Imena.ua прекратил обслуживание домена, в результате файлообменный ресурс стал недоступен. Об этом AIN.UA рассказал управляющий партнер юридической фирмы «Юскутум» Артем Афян, который представляет интересы EX.UA. Он также рассказал, что дело было возбуждено по факту размещения на портале пятью неустановленными лицами контрафактной продукциии компании Adobe. Сумму ущерба истец оценил в 180 тыс. грн.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Проблеми в інтернеті
« Прочитано #95 : 02 Лютого 2012, 18:14:04 »

Всі сайти гудять, що ЕКС відкриється, але тільки домен. Домен - не сайт. Висуваються умови про повне відновленя  сайт з файлами.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Проблеми в інтернеті
« Прочитано #96 : 03 Лютого 2012, 02:01:16 »

Зайти на EX.UA вже можна,але більшість а мені здається що і всі тимчасово недоступні.
А от це хороший дядько :)
Коельо - обома руками за інтернет-піратство

Відомий бразильський письменник Пауло Коельо закликав "піратів всього світу" об'єднуватися
Відомий бразильський письменник Пауло Коельо закликав "піратів всього світу" об'єднуватися і виступив, зокрема, на підтримку торрент-трекера Pirate Bay, пише ТСН.
Письменник у своєму блозі назвав Pirate Bay "новим і цікавим способом промоутування мистецтва".
"У вас є музична група? Ви натхненний кінопродюсер? Комедіант? Автор мультфільмів? Вони замінять першу сторінку посиланням на вашу роботу. Як тільки я зрозумів це, я вирішив взяти участь. Деякі мої книги є тут і ... реальні продажі моїх книг лише виросли з тих пір, як користувачі завантажили книги на торренти", - написав Коельо.
Він також попрохав: "Будь ласка, завантажуйте мої книги безкоштовно і, якщо вам сподобається, придбайте потім справжню - це наш спосіб сказати індустрії, що жадібність веде в нікуди".
Коельо додав, що бачить в інтернеті ознаки нових часів з принципово іншим ставленням до ідей. "Пройшли назавжди старі добрі часи, коли в ідеї був власник. По-перше, тому що ми всі лише переробляємо з разу в раз одні й ті ж чотири історії: любов між двома людьми, любовні трикутники, боротьба за владу і подорож. По-друге, тому що всі письменники хочуть лише, щоб їх читали, неважливо де: в газеті, блозі, брошурі або на стіні", - зауважив він.
Слід зазначити, що минулого місяця Коельо активно виступав проти ухвалення в США антипіратського законопроекту SOPA, називаючи його "реальною загрозою, причому не тільки для американців, але для всіх нас, оскільки закон вплине на всю планету".
Експрес online
Слід зазначити, що минулого місяця Коельо активно виступав проти ухвалення в США антипіратського законопроекту SOPA, називаючи його "реальною загрозою, причому не тільки для американців, але для всіх нас, оскільки закон вплине на всю планету".
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Проблеми в інтернеті
« Прочитано #97 : 03 Лютого 2012, 02:16:53 »

ТОТАЛЬНА ПЕРЕМОГА КОРИСТУВАЧІВ ЗА ВИЗВОЛЕННЯ ФАЙЛООБМІННИКА EX.UA! :happy:
« Останнє редагування: 03 Лютого 2012, 02:22:47 від TritON »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #98 : 03 Лютого 2012, 08:46:25 »

І тут Коельйо правий. Якби у Калуші був кінотеатр, то я і багато хто мабуть іще, ходив би на премєри туди, бо яку техніку не став, а все одно враження виходять інші при перегляді у кінотеатрі. так і з книгою. Я взагалі не можу читати з монітора, хіба що слухаю аудіокниги.
Але що ми хочемо від "нашої" влади... :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Проблеми в інтернеті
« Прочитано #99 : 06 Лютого 2012, 21:02:55 »

от справжня причина закриття ex.ua
Записаний