Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 335485 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #40 : 02 Лютого 2010, 21:44:14 »

Бачу, що прийдеться Гаврилишина підбити на реєстрацію на форумі
А то купа запитань, купа дописів, а відповісти нема кому...
боюся, що то біль нагадає мою бесіду, що відбувалася кілька років тому з зав дитячої поліклініки - що оповідав мені, як у них все добре, все гарно, а я йому - та яке там все добре, коли у Вас лікарі та медсестри самі собі змушені халати для роботи купляти, а працівники лаболаторії втомившись дихати парфумами та горілками (що приносять батьки маленьких паціентів для дезинфекції перед взяттям крові на аналізи) - змушені власним коштом закуповувати спірт для роботи.....
Хоча, Гаврилишину й справді варто, бодай почитувати цю сторінку.
Записаний

Bo!Ba!

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    07 Квітня 2015, 19:57:07

    Звідки: калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #41 : 03 Лютого 2010, 11:09:04 »

У нього своя правда - томографію за січень зробили 251 особа, з них тільки 31 - платно.
Я там був і не раз. Тай знайомі робили. ПЛАТИЛИ. А Ви сходіть тай подивіться. Або нікого взагалі неме, або -"В нас черга, тре платитити". А із тих 251-ної особи в місяць біііііільша половина все таки платила, але грошики пішли комусь в карман, а їх по каруселі бесплатній пропустили.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Медицина в Калуші
« Прочитано #42 : 03 Лютого 2010, 14:25:46 »

Томографія -  наприклад для хребта, - моїй знайомій треба було грудний і шийний відділи. Сказали безплатно зроблять тільки один, інший платно. Якщо хочеш ще поперековий - множ на 2 тобто за один треба доплатити 420 грн, за ще один також. Черга - через 2 місяці!. Не розумію хто такі порядки закладав - на безкоштовну чергу 2-5 чоловік  на день, а решту - заплатиш пройдеш відразу. Ну чому так? Я була в італії. Там є поліклініка в якій приймають безплатно. Там черга. Але там приймають тільки безплатно. Якщо лікар хоче приймати платно, він приймає, але в інші години. Чому не можна зробити той томограф - до обіду - безкоштовно, після обіду за гроші. Все б розвязалося. А то виходить - наче безкоштовно, але ти не можеш практично отримати то безкоштовно. Виходить, що такий порядок, тобто бардак вигідний нашому медичному начальству. Моя знайома записалася. Але їй треба було лікуватися (розумієте, що таке, коли болить спина), тому вона не витримала і заплатила і зробила. Але ж в черзі вона записана! На це місце, звісно приймуть платного пацієнта. Я думаю вони навмисне записують в ту чергу "мертвих душ" щоб її збільшити,, бо ж не кажіть, що вони подзвонили комусь із черги і сказали - тут звільнилося одне місце, прийдіть зробите собі скоріш, ні, вони створюють чергу, щоб косити бабло. А ще, хто з працівників наближених знає, що там записана "мертва душа", то може тебе "всунути" і скоріше, але гроші, трошки дешевше, звісно підуть уже йому в кишеню. От такі у нас порядки. І НІХТО з начальства міняти їх НЕ ХОЧЕ.
Відповідь від: 03 Лютого 2010, 14:24:19
А із тих 251-ної особи в місяць біііііільша половина все таки платила, але грошики пішли комусь в карман, а їх по каруселі бесплатній пропустили.
Це точно!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #43 : 03 Лютого 2010, 15:10:35 »


 Люся,дуже добре,що ти виклала тут таку інформацію :) Я не захищаю медиків і хабарі. Я хочу знати,але достовірно.Гроші беруть у тих пацієнтів,яких дуже болить і вони ідуть самі і записуються в чергу? Чи ці люди приходили з направленням лікуючого лікаря?Є різниця,коли виникає термінова необхідність ,і коли просто хтось порадив відвідати томограф,бо щось там болить. Тобто ,в яких випадках вимагають гроші,і чи дають відповідні квитанції,чеки? А то виходить ,що дехто попіарився,на рахунок безкоштовного томографа,а люди як платили,так і платять.І НЕ НАРІКАЮТЬ! А ще й окремі,навпаки-хвалять. Я попробую дізнатися,скільки чоловік щодня проходить комп"ютерну томографію,і наскільки завелика черга . ;)
Відповідь від: 03 Лютого 2010, 15:05:12
Ну іще додам,що томографію потрібно проходити тоді,коли звичні апарати не здатні виявити причину недуги.Це виходить,як на мене -крайній випадок.А коли пацієнти собі вигадують необхідність,а ще їх підштовхують лікарі,то  :unknow А як раніше обстежувалися ,коли не було томографа? :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Медицина в Калуші
« Прочитано #44 : 03 Лютого 2010, 15:20:25 »

 Мені моєму малому призначили томографію. Я ще не була там, не записувалася на чергу, бо все нема часу. Піду - розкажу. Але вже чула, що можна до когось підійти і мене за "деяку плату" засунуть в чергу, бо черга справді дуже довга. А про мою знайому - то все точно. Вона заплатила і пройшла відразу, а чекати треба було 2 місяці. Тобто для "платних" черги нема, тільки для "безплатних".
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #45 : 03 Лютого 2010, 17:33:53 »

Томографію я також робила минулого року, заплатили 50 грн. Можа було б і безкоштовно зробити, але потрібно записуватись на 2 місяці наперед, то треба було бачити як пенсіонери позаписувались, і чекали під дверима кабінету, а лікарі все їх ганяли, на це страшно було дивитись. Так само люди які після операції, також мають записуватись, та це завал, за 2 місяці можна і не дочекатись своєї черги..... :(
Відповідь від: 03 Лютого 2010, 17:31:59
Тобто для "платних" черги нема, тільки для "безплатних".
так ти все правильно пишеш, прийшла черга наприклад людини яка записалась, і приходить людина яка платить гроші, то ту людину що записалась посувають, а пропускають тих які платять. :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #46 : 03 Лютого 2010, 19:01:52 »

 
 Ого,нічого собі інформація  :o А чому тоді ніхто нікуди не скаржиться-бо це може обернутися негативно для самого хворого? Я як матиму можливість,обов"язково задам декілька питань ДЕКОМУ з цього приводу. :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #47 : 11 Лютого 2010, 23:17:54 »

 Моя знайома,цього тижня вирішила пройти обстеження на УЗД,адже місяць ходила із температурою 36,9.Її тут же відправили на консультацію у гінекологічний відділ ЦРЛ,там запропонували лягати в лікарню.Але ! Якщо з направленням,то безкоштовно,а якщо без-то 100 грн.Їхала в жіночу консультацію по направлення.Орієнтовно лікування винесе 1000 грн.
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Медицина в Калуші
« Прочитано #48 : 12 Лютого 2010, 00:47:38 »

Я б,наприклад,брала і гроші , і подарунки....тільки б давали!!!А чому б і ні?Колись давно, я ще це пригадую туманно,ми нічого,крім квітів і цукерок не приймали від пацієнтів.В свій час ми працювали для людей,ми раділи за кожного, кого вдалося витягнути з того світу,відвоювати в костлявої.В той час я могла нормально працювати і не думати, що завтра може не бути що їсти.Я відпрацювала добу і з спокійною душею-спатки, спатки, спатки....А зараз що?Як можна прогодувати дітей за мізерну зарплатню, одягнути їх,себе(бодай в секонд,про ринок і магазини я і не думаю!!!!)оплатити всі комунальні послуги?Коли тебе заганяють в глухий кут,то вибачте, я буду брати все,що дадуть!!!!Саме цікаве, що коли я побігаю тиждень і на дому комусь зроблю ін"екціі, то мені можуть щиро усно подякувати, а часом і не подякувати, а робити потім вигляд, що вони мене перший раз бачать....але нікому з них не прийде в голову прийти в перукарню, за десять хвилин постригтися і просто подякувати перукареві.... У мене знайома працює операційною медсестрою-вона після важкої зміни іде торгувати на ринок,інша бере відпустку і їде в Польщу, щоб підзаробити на ягодах ,бо треба ставити на ноги свою дитину,одна шиє по ночам дітям речі,бо немає змоги одягнути їх нормально.Так що висновок такий-НЕ БРАЛИ,БЕРЕМО І БУДЕМО БРАТИ!!!!Тільки давайте!!!!
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #49 : 12 Лютого 2010, 00:52:33 »

СММшка, + + + + + за відвертість у оповіді про реалії - за що я тебе і поважаю.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Медицина в Калуші
« Прочитано #50 : 12 Лютого 2010, 09:39:34 »

?Як можна прогодувати дітей за мізерну зарплатню, одягнути їх,себе(бодай в секонд,про ринок і магазини я і не думаю!!!!)оплатити всі комунальні послуги?Коли тебе заганяють в глухий кут,то вибачте, я буду брати все,що дадуть!!!!
Звичайно брати, якщо дадуть. Але є і такі немає що дати. Треба брати до уваги, що дехто живе, як і Ви, тобто ще гірше - "на одну зарплату".
Мені такі медики не траплялись, на щастя, але чув і не раз, що можуть тупо ігнорувати хворого, поки наперед не заплатять.  :unknow
Або чув такий випадок, як одна лікарка з пульманелогії сварила бабців з села, що ті їй продукти носили, мовляв нафіга їй продукти, їх уже нема де дівати, бабло несіть.  :fool
До речі, з власного досвіду, молоді лікарі набагато краще відносяться до хворих.

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #51 : 12 Лютого 2010, 09:49:38 »

Може й правда зарплата мала - хочеться щоб люди дякували грошима.
АЛЕ.
Вони працюють в держ установах, в держ кабінетах, на якому б не було, але держ обладнанні!!!!  :!!

Відкривайте приватну клініку і офіційно беріть гроші, несіть відповідальність за лікування, пройдіть відповідні перевірки.
А так відповідальності ніякої, черги, відношення навіть за гроші - наче тобі роблять послугу. За всіма аналізами треба побігати в десятки кабінетів.

А за те щоб глянути на результат аналізів, який забирає 2хв часу - 100грн, а як ні то чекайте кілька днів(правда це я про Івано-Франківськ).

Я за те, щоб паралельно були приватні клініки і діагностичні центри.
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Медицина в Калуші
« Прочитано #52 : 12 Лютого 2010, 10:09:19 »

До речі, з власного досвіду, молоді лікарі набагато краще відносяться до хворих.
А мені одного разу видалось шо навпаки, бо молоді ще хочуть вирватись у люди і нагліють більше за стапрйорів. Коли малого перевели в реанімацію дитячої обласної лікарні, то там його вів один молодий наглюк, який десь чув, що в родині хтось лікар і коли я прийшов до нього, то він почав зі мною говорити стримано як з колегою, але коли я на свою голову признався, що я юрист, то він назвав мені стільки проблем і хворіб, що в мене волосся дибки стало. Але опісля того як там порішав питання тесть медик, то якось чудодійно половина тих недуг відпала. :evil Хоча якщо говорити про якість лікування в дитячій обласній лікарні, то вона там на високому рівні, бо є і досвідчений персонал, і відповідне обладнання. :)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Медицина в Калуші
« Прочитано #53 : 12 Лютого 2010, 10:12:11 »

Правда, Лалія! Я розумію, що у медиків зарплата маленька. Лікарі коло лікарні в Підгірках на свою маленьку зарплату цілий район вибудували і на машинах їзядять на маленку зарплату куплених. Добре робити так "бізнес" в державному кабінеті, державними засобами. Правильно - немаю нічого проти - відкривайте приватний кабінет, купляйте обладняння  і приймайте після обіду там. Чомусь стоматологи можуть.  Але зранку, будьте добрі, вважайте і на тих пацієнтів, які не мають чим вам подякувати, крім доброго слова. А то у нас для тих, хто так само як і ви, живе на одну зарплату але не має паралельного "бізнесу" на роботі, навіть нескладний діагноз -смертний  вирок. Я працюю на роботі і паралельно маю ще свою справу, а як попросять - то ще й даю приватні уроки. Іноді поїсти нема коли. Може і мені треба просити - "давайте мені, бо я бідна, мені не вистачає." Лікарняний бізнес побудований на біді людській. Туди не ідуть просто так. У мене свекруха вже 30 років хвора. На свою маленьку пенсію вона щопівроку купує ліки собі і мусить лягати, щоб їй то прокололи-прокапали. Всі вже знають і її, і яка в неї хвороба, і яка в неї пенсія, але все одно з неї регулярно беруть і за те, що направлення в лікарню випишуть і за те, що там колять-капають. Не багато, але з неї могли б уже і того не брати. Все таки у них є ще зарплата хоча б за таких пацієнтів.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Медицина в Калуші
« Прочитано #54 : 12 Лютого 2010, 10:22:25 »

А мені одного разу видалось шо навпаки, бо молоді ще хочуть вирватись у люди і нагліють більше за стапрйорів.
випадки  звичайно є різні. і люди різні.
Молодих, я мав на увазі 30-40 років. Лікарі за 50 якось збайдужіле ставляться до пацієнтів.  :unknow
Хворому потрібне крім професійного лікування потрібне добре слово і увага.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #55 : 12 Лютого 2010, 10:34:03 »

Лікарі за 50 якось збайдужіле ставляться до пацієнтів.
І я помітила таке.  ;)
Маю кілька прикладів з нашої Жіночої консультації. Коли лікар яка веде вагітну(мою подругу) на її прохання написати направляння на аналіз крові, щоб глянути який гемоглобін отримала:" А нащо, місяць тому добрий був". За кілька днів подруга в Підгірках на збереженні - гемоглобін 84.
Знову  та  ж лікар і та ж пацієнт - Тиск не міряють, а пишуть з минулого разу, бо лікар спішить додому.

А про те, що святкування якоїсь дати  важливіше за прийом, нема й мови. Вагітні і не тільки, чекають на прийом, а лікарі, ще святкують. Через  годину, від початку заявленого в графіку прийому, являються лікар і медсестра від яких чути С2Н5ОН , медперсонал ж бо.  :=)
Це було на ці свята десь 10-11 січня в Калуській ЖК.

Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #56 : 12 Лютого 2010, 12:17:11 »

Треба брати до уваги, що дехто живе, як і Ви, тобто ще гірше - "на одну зарплату".
 А без зарплати слабо???
Вони працюють в держ установах, в держ кабінетах, на якому б не було, але держ обладнанні!!!! 

Відкривайте приватну клініку і офіційно беріть гроші, несіть відповідальність за лікування, пройдіть відповідні перевірки.
А так відповідальності ніякої, черги, відношення навіть за гроші - наче тобі роблять послугу. За всіма аналізами треба побігати в десятки кабінетів.
  От власне !
Лікарі коло лікарні в Підгірках на свою маленьку зарплату цілий район вибудували і на машинах їзядять на маленку зарплату куплених. Добре робити так "бізнес" в державному кабінеті, державними засобами.

 :good
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #57 : 12 Лютого 2010, 19:44:47 »

До речі, з власного досвіду, молоді лікарі набагато краще відносяться до хворих.
До речі - підтримую - скільки стикалася, то платню не вимагають - подяки приймають -  :good

Я розумію, що у медиків зарплата маленька. Лікарі коло лікарні в Підгірках на свою маленьку зарплату цілий район вибудували і на машинах їзядять на маленку зарплату куплених. Добре робити так "бізнес" в державному кабінеті, державними засобами.
Люсю - та медики - то не лише лікарі, є ще медсестри, лаборанти - сумніваюся, щоб ти могла бачити в них будиночки та автівочки.

До прикладу - пропозиція від біржі праці для кваліфікованої медсестри - робочий день - з 7:30 до 19:30 та з 7:30 до 16:30 через день (без обідньої перерви) шість днів на тиждень - до обов"язків входять робота медсестри, санітарки-прибиральниці, ренгинолога - оплата такої праці становить - 600 гривень - то як вам???

Маю кілька прикладів з нашої Жіночої консультації. Коли лікар яка веде вагітну ......
Лалія, а потім в Франківській генікології дивуються - чого то половина калуських жінок в них обстежується та надають перевагу родити саме в них - за далеко не малі гроші. Хоча й там вже на Чорновола обнагліли.
Записаний

smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Медицина в Калуші
« Прочитано #58 : 12 Лютого 2010, 20:01:54 »

А в принципі,якщо ви проти давати хабар,то для чого даєте?Один не дасть,другий відмовиться,третій пожаліється.....не давайте-і не будуть брати!!!!Відповідно і тема як така,буде не актуальна.Хтось з вас,хоча б один,поскаржився на того лікаря,який вимагав гроші?Чому ж про це йдеться на форумі,але ні один з вас не звернувся до головного лікаря вашого лікувального закладу зі скаргою на таке свавілля?Та насамперед,у нас багато лікарів однакового профілю, тому можете розвернутися і піти  до іншого спеціаліста ....Але ви всі хочете потрапити до найкращого,тому що боїтеся за себе і за своїх близьких, тому і платите гроші,бо не хочете потрапити до інтерна,який гроші поки що не вимагає!!!!!!
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #59 : 12 Лютого 2010, 20:10:16 »

Та ще деякі відомості з ЦРЛ (нині там була) - бачила такі об"яви, що

При оперативному втручанні медикаментозне забезпечення проводиться безплатна, за рахунок коштів місцевого бюджету.

Ендоскопічне обстеження – безкоштовне.

Рентгенологічне та флюорографічне обстеження – безкоштовне.

та що мені з того найбільше сподобалося - то розмішення каси для благодійних внесків напроти тих об"яв =)) - що правда, коли я поцікавилася тими внесками - то сказали, що то для іногородніх.
Та ЯЯ була в окулярах і як завжди, забагато помічала  :-[ - зошит реєстрації тих "благодійних внесків"
по-перше, невже в нашу ЦРЛ звертаються длизько дватцяти (а то й більше) іногородніх на день???
по-друге, то був зошит, розумієте?, просто зошит із записами, а касового апарату я там не побачила та справді там мусе бути касовий апарат (атже - гроші), а ЯЯ його там не бачила  :-[ - хоча таке треба утотожнювати, може ЯЯ просто його там не побачила.  :unknow , та якщо б був касовий апарат - то нащо зошит?
Записаний