Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 15 днів

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337048 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Медицина в Калуші
« Прочитано #20 : 29 Січня 2010, 15:24:10 »

а є закон на скільки я знаю
Це нам "гарантує" Конституція
Відповідь від: 29 Січня 2010, 15:23:42
Але по-моєму, тільки як право
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Медицина в Калуші
« Прочитано #21 : 29 Січня 2010, 19:19:21 »

краще би зробили платну медицину але офіційно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #22 : 29 Січня 2010, 21:12:36 »

краще би зробили платну медицину але офіційно.
Наразі - таке не реально. Бо справді задорого. Навіть у варіанті страхової медицини (з нашими нинішніми та чорними зарплатами).

Як на мене тут єдиний вихід - на сьогоднішній час - то роботи справді суворі заходи проти "такс" у лікарнях з одного боку, та з іншого - лояльно ставитися до подяк лікарю з боку паціентів. Під словом ПОДЯКА - я маю на увазі - грошовий подарунок від паціента лікарю, коли той його вже вилікував чи посприяв оздоровленню.
Нажаль, нажаль - та то мусить бути так - тому, що при нинішній зарплатні лікарів, вони просто перестануть такими бути взагалі - а стануть дачними фермерами - лише тому, що родину таки треба годувати й утримувати, а не забувайте, що лікарю необхідно розвиватися у своїй професій, спеціалізації й т.і. За нинішню зарплату таке просто не можливе.
З іншого боку - подібне буде сприяти й якості наданих лікарем послуг - бо паціент стане вирішувати самостійно, як за добре до нього поставився лікар та персонал, звертатися до лікарів, що себе гідно проявили у професії та саме ДЯКУВАТИ за ДОБРЕ ВИКОНАНУ РОБОТУ - ЗА БАЖАННЯМ ПАЦІЕНТА, коли той вважає подібне за потрібне.

Найскладніше - то контроль. Тут на форумі була озвучина думка, що наче подібним повинне займатися СБУ чи інші служби - та не забувайте - кожен з тих службовців є перш за все - людиною з крові та плоті, й кожному з них також доведеться звернутися до того ж таки лікаря. А далі - родина, а далі - у нас містечко то зовсім дрібненьке...
Записаний

jorgan

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • Останні відвідини:
    24 Лютого 2016, 14:55:47

    Звідки: калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #23 : 29 Січня 2010, 22:03:21 »

Найскладніше - то контроль. Тут на форумі була озвучина думка, що наче подібним повинне займатися СБУ чи інші служби - та не забувайте - кожен з тих службовців є перш за все - людиною з крові та плоті, й кожному з них також доведеться звернутися до того ж таки лікаря. А далі - родина, а далі - у нас містечко то зовсім дрібненьке...
тоді нехай не йдуть працювати в СБУ якщо він неможе виконувати свою роботу
наприкрад будівельник не працює лікарем

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Медицина в Калуші
« Прочитано #24 : 29 Січня 2010, 22:32:28 »

Наразі - таке не реально. Бо справді задорого. Навіть у варіанті страхової медицини (з нашими нинішніми та чорними зарплатами).
Страхова медицина - найкращий варіант. Прийде страховий агент, який одночасно має бути і медиком, і юристом (за законом), і перевірить, як лікар лікував, які ліки виписував. Тоді медики будуть думати, як і чим лікувати. І тоді, можливо буде менше смертей з вини лікарів. А то за медичну помилку, наскільки я знаю, наказали лише одного лікаря, і то через те, що померлий виявився родичем високопосадовця з правоохоронних органів.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #25 : 29 Січня 2010, 23:03:10 »

jorgan - завжди було є і буде такий момент, як людський фактор і велика помилка тих, хто подібне не враховує у розробці тих чи інших процесів. Ба навіть біда на Чорнобильській АС сталася в найбільшій мірі через - той самий ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР.
Подивися на пост Каті, де вона пише -
Мені один анестезіолог була сказала-як матимете бажання,то я буду в реанімації,знайдете там.
які ще коментарі потрібні???
В нас навіть страхової медицини немає - про яку вже страхівку від лікарських помилок говорити? - тобто й жодної справжньої відповідальності - ЖОДНОЇ
Відповідь від: 29 Січня 2010, 22:37:13
Страхова медицина - найкращий варіант.
вам відомо СКІЛЬКИ КОШТУВАТИМЕ страховий поліс?
Моя відповідь - багато, дуже багато, як для середньостатистичної зарплатні у місті Калуш.
У інших країнах - то там медичну страхівку надає (оплачує) працедавець (як один з податків), та й там дуже часто медична страхівка не здатна забезпечити якоїсь більш серьозної операції чи лікування - то є факт.
У нас, до прикладу, підприємеці переважно зазначають лише суми мінімальних зарплат своїх працівників у бухгалтерськіх відомостях, заради економії на пенсійних взносах за тих працівкиків. Тобто "біла" (зазначена у документах) зарплатня у працівників в основному мінімальна, а все інше, то "чорна" (не зазначена у податкових деклараціях) зарплатня - все це заради економії на видатках у пенсійний фонд.
А тепер доплюсуйте їм ще раз так - медичне страхування - питання - що відбудеться???
Відповідь від: 29 Січня 2010, 22:59:41
Ай-яй-яй - як ми далеко від теми екологічних проблем та референдуму з цього приводу -
Записаний

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки
Медицина в Калуші
« Прочитано #26 : 30 Січня 2010, 00:07:08 »

Насалик каже правду що медицина безплатна цеж придумав не він а є закон на скільки я знаю
Насалик бреше що відмінив благодійні внески в міській поліклініці бо дає на це свою зарплату. Давав лише в період другої половини 2006 року і трохи в 2007му. А потім перестав і внески повернулися і живуть донині. Але легенда про доброго мера не вмерла в серцях калушан. Фокус-покус  :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #27 : 30 Січня 2010, 00:15:09 »

Насалик бреше що відмінив благодійні внески в міській поліклініці бо дає на це свою зарплату. Давав лише в період другої половини 2006 року і трохи в 2007му. А потім перестав і внески повернулися і живуть донині. Але легенда про доброго мера не вмерла в серцях калушан. Фокус-покус
Мені не відомо, що і коли він давав (тобто власну зарплатню) міській поліклініці - та коли туди зверталася - цього літа - робила аналізи, була на прийомі у лікаря та проходила курс переливання крові - жодних "благодійних внесків" мене сплачувати не просили.  :)
Записаний

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки
Медицина в Калуші
« Прочитано #28 : 30 Січня 2010, 00:24:02 »

Поясню. Одним із числених досягнень мера була відміна благодійних внесків в міській поліклініці. Для цього він відмовився від своєї зарплати і це було гарно прописано в пресі. Спочатку так і було але через неповний рік внески відновили а легенда залишилася. приміром за 2008й рік внесків було зібрано на суму 84 тисячі гривень. То є офіційно затверджений звіт головного лікаря поліклініки Гаврилишина. І це не завадило Насалику у одному інтерв'ю у 2009му казати що внесків більше нема. Насалик ще той брехун.
Відповідь від: 30 Січня 2010, 00:22:18
Якщо у вас не вимагали внески - може то у вас впізнали свою?  :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #29 : 30 Січня 2010, 00:49:18 »

Якщо у вас не вимагали внески - може то у вас впізнали свою?
не думаю, щоб в мені могли когось впізнавати - я навіть не працюю в Калуші - лише живу  :)

та стверджую, що цього літа звернулася до лікаря - як і належить - через реєстратуру, де мені надали направлення - лікар назначив курс переливання крові, що мені робили у маніпуляційній поліклініки - жодних внесків чи ще чогось не просили - до речі, я поцікавилася у маніпуляційній чи потрібно мати з собою спірт та вату - мені відповіли, що в них все є - я лише приходила їз своїми шпріцами.

Через місяць мені робили аналізи в іншій лаболаторії, результати з якої в мене викликали неаби які сумніви - тому вирішила скористатися послугами поліклініки - та зробити ті самі аналізи паралельно у лаболаторії міської поліклініки.
Знов таки - звернулася в реєстратуру з питанням - про направлення на ті аналізи - мені відповіли, що оскільки моя дільнична у той день перебувала у відпустці, я можу звернутися до будь якого дільничного лікаря з проханням виписати мені направлення - що я й зробила. Таким чином здала ті аналізи й одержала результати - без жодного внеску.  :)
Відповідь від: 30 Січня 2010, 00:40:40
приміром за 2008й рік внесків було зібрано на суму 84 тисячі гривень. То є офіційно затверджений звіт головного лікаря поліклініки Гаврилишина.
До речі - саме у міській поліклініці знаходиться мамограф - за обстаження на якому з жителів міста гроші не беруть, а обстежуватися приїздять багато хто з інших міст - бо той апарат єдиний чи не на весь західний регіон - то для свіх інших - обстеження на тім мамографі є платним і до речі, не дешевим задоволенням - то може про ці кошти звітував Гаврилишин?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Медицина в Калуші
« Прочитано #30 : 30 Січня 2010, 08:12:41 »

Наразі - таке не реально. Бо справді задорого.
не розумію.?!!! раз все одно даємо на лапу. То чого не давати ту ж сумму тільки через кассу? :unknow
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

jorgan

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • Останні відвідини:
    24 Лютого 2016, 14:55:47

    Звідки: калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #31 : 30 Січня 2010, 18:15:54 »

Цитата: Tork від Сьогодні в 01:24:02
Якщо у вас не вимагали внески - може то у вас впізнали свою?
не думаю, щоб в мені могли когось впізнавати - я навіть не працюю в Калуші - лише живу 

та стверджую, що цього літа звернулася до лікаря - як і належить - через реєстратуру, де мені надали направлення - лікар назначив курс переливання крові, що мені робили у маніпуляційній поліклініки - жодних внесків чи ще чогось не просили - до речі, я поцікавилася у маніпуляційній чи потрібно мати з собою спірт та вату - мені відповіли, що в них все є - я лише приходила їз своїми шпріцами.

Через місяць мені робили аналізи в іншій лаболаторії, результати з якої в мене викликали неаби які сумніви - тому вирішила скористатися послугами поліклініки - та зробити ті самі аналізи паралельно у лаболаторії міської поліклініки.
Знов таки - звернулася в реєстратуру з питанням - про направлення на ті аналізи - мені відповіли, що оскільки моя дільнична у той день перебувала у відпустці, я можу звернутися до будь якого дільничного лікаря з проханням виписати мені направлення - що я й зробила. Таким чином здала ті аналізи й одержала результати - без жодного внеску. 
Відповідь від: 30 Січня 2010, 00:40:40
я теж приходив у поліклініку в кінці грудня на початку січня я не потратив жодної копійки і рентген і аналізи і до дільничого ходив 5 чи 6 разів  я небачив навіть натяку на якісь внески тоді що виходить в мені теж свого впізнали?
Відповідь від: 30 Січня 2010, 17:55:26
Цитата: ЯЯ від Вчора в 22:12:36
Наразі - таке не реально. Бо справді задорого.
не розумію.?!!! раз все одно даємо на лапу. То чого не давати ту ж сумму тільки через кассу?
хоть офіційно будемо нести в касу всерівно прийдеться платити на лапу тому що служби які мають виявляти і контролювати не відповідають своїй спеціалізації або щось з того теж мають
а не даш на лапу то буде як в анікдоті
добрий день безплатний лікар
доброго дня невиліковний хворий
Відповідь від: 30 Січня 2010, 18:03:43
Ай-яй-яй - як ми далеко від теми екологічних проблем та референдуму з цього приводу -
вибачте так вже склалось більше не буду :) :zakryto :zakryto :zakryto

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #32 : 30 Січня 2010, 20:56:07 »

У лікарні в Підгірках теж не беруть і не вимагають, ба навіть відмовляються!

не знаю чи то короткотерміновий результат наїзду мера, чи щось інше - але все одно ЩИРО ВДЯЧНИЙ!  :drink

Є ще правда бардак із "писанням історії" у приймальні лікарні (протягом 30 хв.), і з тим, що "швидка" їде не від 30 до 60 хвилин на виклик, але зате коли вже доїхала, то свої обов'язки виконують лікарі швидко і без заглядання у кишеню.
Звісно було б добре мати страхову медицину, але коли не можна то дійсно краще доводити до ладу те, що є.

І ще про мера. Він хоч і брехунець (майже як Мюнхаузен), хоч і собі на умі  але таки  більше від попередників зробив для міста і я ніколи не погоджуся з тим, що Різник чи Сушко були кращими!  Як він то зробив - то вже інше питання. Що зробив теж і багато скоків в боки (як напр. з телебаченням) то теж правда. Такий от він у нас неоднозначний, що ж поробиш...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


jorgan

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • Останні відвідини:
    24 Лютого 2016, 14:55:47

    Звідки: калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #33 : 30 Січня 2010, 21:12:11 »

І ще про мера. Він хоч і брехунець (майже як Мюнхаузен), хоч і собі на умі  але таки  більше від попередників зробив для міста і я ніколи не погоджуся з тим, що Різник чи Сушко були кращими!  Як він то зробив - то вже інше питання. Що зробив теж і багато скоків в боки (як напр. з телебаченням) то теж правда. Такий от він у нас неоднозначний, що ж поробиш...
повністю згідний + 1 а ще мабуть багато в чому йому сунуть палки у колеса адже ніхто не без грішний

BOBA

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    23 Вересня 2012, 12:26:08

    Звідки: калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #34 : 02 Лютого 2010, 00:22:54 »

До речі - саме у міській поліклініці знаходиться мамограф - за обстаження на якому з жителів міста гроші не беруть,
А ви пробували ним скористатись безплатно? Спробуйте. Через 2-а місяці. А в більшості всім тре зара, негайно. От і приходиться калушанам платити. А черга то створена штучно. Приходить калушанин і в нього беруть паспорт, записують на чергу і ..... повідомляють : Приходьте за два місяці, або платіть. Як Ви думаєте що робить людина? Правильно, Платить, а черга то записана і за два місяці якись калушанин на це місце платно (безплатно) прийде. От така карусель.
Записаний
Патриотизм - последнее убежище для негодяя.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #35 : 02 Лютого 2010, 00:41:37 »

Цікаво - треба буде перевірити, як ніяк в мене є така можливість, адже ЯЯ
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #36 : 02 Лютого 2010, 01:30:42 »

 Не плутайте маммограф із томографом.Завдяки маммографу,лікар з точністю встановлює стан  здоров"я жіночих грудей-а саме,виявляє ту чи іншу проблему,а також пухлини.У міській поліклініці такий є.Безкоштовний.Процедура болюча.Але зважаючи на ситуацію,що склалася в місті за останній період,то лікарі закликають жінок пройти обстеження, в разі виявлення в себе ущільнень.Адже лише за 2009 рік,захворюваність на рак  молочних залоз у жінок,у місті зросла на 20 відсотків.В більшості випадків,рак був виявлений на пізніх стадіях.
 А тепер про томограф-комп"ютерну томографію.Ніхто просто так не прийде і не попросить зробити обстеження.А тому міф про оплату томографії,досі й існує.Обстеження роблять за направленням,і саме томографія дозволяє виявити різні захворювання-чи то на початкових,чи на пізніх стадіях.Зокрема ішемічні інсульти,захворювання судин головного мозку,захворювання хребта та черевної порожнини і інше.Томограф виявляє те-що не може виявити УЗД чи рентген.А ще томографію проводять терміново тоді,коли виникає необхідність-ДТП,важкі тілесні ушкодження і т.д.Безкоштовно томографію проводять мешканцям Калуша-тим,у кого є калуська прописка.А ще,томограф і маммограф-радіоактивні.І не шукайте собі причин,аби туди попасти.Звертайтеся,при перших симптомах хвороби до лікарів.А якщо хтось мені заперечить щодо оплати цих процедур,то обов"язково пишіть .Прізвища лікарів називати не треба.

Будьте здорові  :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Медицина в Калуші
« Прочитано #37 : 02 Лютого 2010, 10:03:03 »

не знаю за ****мографи. Але УЗД у міській поліклініці точно проводять так, як пише ВОВА
Записуєшся в чергу і через два місяці проходиш УЗД безкоштовно, якщо не загнешся.  :fool
Не хочеш чекати - платиш 40 грн. за дослідженя органів червної порожнини, наприклад і проходиш УЗД в порядку живої черги. І що цікаво, як це може бути жива черга, коли по запису немає вільного місця на два місяці вперед. Стояв я такій черзі, два рази майже по 2 години щоразу, і тільки раз мені пощастило побачити живого "записанця" на безкоштовне УЗД. тобто записують 2-3 чоловіка на день приблизно.

як ті гроші освоюються мені невідомо, ніякого чеку я не отримував.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Медицина в Калуші
« Прочитано #38 : 02 Лютого 2010, 12:51:07 »

Бачу, що прийдеться Гаврилишина підбити на реєстрацію на форумі :)
А то купа запитань, купа дописів, а відповісти нема кому...

У нього своя правда - томографію за січень зробили 251 особа, з них тільки 31 - платно. Оплату, як правило, здійснюють за кольорову речовину, яку вводять для діагностування черевної порожнини.

Про решту досліджень інформацією не володію...
Записаний
Свій до свого по своє

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #39 : 02 Лютого 2010, 17:12:28 »

Але УЗД у міській поліклініці точно проводять так, як пише ВОВА
За УЗД нічого не знаю,як саме проводиться обстеження.Буду знати-напишу.Хоча,я можу і не знати цього-не завжди мені,як представнику ЗМІ,доктори скажуть правду  :P А тому хотілося би,щоб тут було більше інформації :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...