Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 16 днів

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337055 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #80 : 13 Лютого 2010, 23:18:38 »

хоча про Калуський роддом чула, тільки хороші відгуки, ніхто гроші наперед не бере, ну полюбому треба потім віддячити.
А я тобі оповім про таке - моя кума кілька років тому народжувала у Калуському роддомі (на Чорновола), перейми сталися на сьомуму місяці - тому, відповідно, достатньо неочікуванно. Вона звернулася до роддому - де її протримали без будь якої допомоги ще доволі довго навіть після того, як відійшли води. Її син просто задихався в утробі матері - та до того нікому не було діла - лише тому, що вона не мала біля себе грошей, немала чим заплатити. В цей час бабця моєї куми зателефонувала до її мами (своєї дочки), що живе та працює у Норільську (північ Росії, п"ять годин різниці) - повідомила, що онука народжує - та на родощах телефонує до дочки у роддом, і що вона чує - що дочці потрібні гроші на те, щоб їй вкололи стимулююче. Вона терміново вилітає з Норільська, (Норільськ - Москва "Домодедово" - Москва "Шереметьево" - Київ - Львів - Львів - Калуш на таксі). Весь чей час син моєї куми задихався в утробі власної матері, допоки його бабця прямо з дороги не приїхала до роддому й не оплатила лікарю його роботу. Дитина народилася з сильним пошкодженням легенів, яке (теоритично) можливо було вилікувати шляхом дуууже дорогої операції, яку і зробили у Франківську привезши лікаря-професора із Київа. Та то не допомогло, перший син моєї куми помер. Я ж хрестила її другого сина, якого вона народжувати НЕ в Калуші.
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #81 : 13 Лютого 2010, 23:33:36 »

Це жахливо коли таке ставлення, але наскільки відомо у Підгірках гарно приймають роди, і ніхто нікого не заставлє й=кесеритись, так як це роблять у інших містах, всіх поголовно треба чи ні під ніж. Багато знайомих розказували що недавно народжували у Калуші, що ставлення медперсоналу просто чудове, полюбому що треба потім заплатити, але уже після родів. Що лікарі кажуть уже після, скільки що має бути, і що ціни не є зоряні. Хоча то все залежить від лікаря. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #82 : 13 Лютого 2010, 23:42:37 »

В роддомі в підгірках кесарили мою знайому - чому - не знаю - вона народжувала першу дитину. Та кесарили за тиждень до терміну пологів, без жодних на то термінових чи невідкладних причин чи патологій тазових кісток.

Для порівняння, іншу мою знайому, кесарили у Франківську лище після того, як перейми продовжувалися понад добу та недопомогли стимулюючі - то справді була необхідність у кесаревому розтині.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Медицина в Калуші
« Прочитано #83 : 13 Лютого 2010, 23:53:05 »

так платиться після, але переважно усі "домовляються" наперед і в роддомі персонал питає - з яким лікарем домовлено. а "після" тому, мабуть, що ціна залежить від складності випадку і коливається.

цікаво, хто може розказати про випадки родів без "домовленості". як в такому випадку поводяться лікарі?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #84 : 13 Лютого 2010, 23:58:45 »

читай вище про роди моєї куми - отак воно і відбувається.
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #85 : 14 Лютого 2010, 00:02:28 »

незнаю, знайомого дружина народжувала осінню, не домовлялись, просто приїхали і народили, на зміні був Кінаш, хоч його зміна закінчувалась, він залишився і прийняв роди, обійшлись роди з розрахувнням з лікарем і всім медперсоналом та всіма медикаментами 1500грн.
Відповідь від: 14 Лютого 2010, 00:01:46
Хоча говорять, що кесерів розтин обходиться до 4000 грн :o
Нскільки це правда незнаю :unknow
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Медицина в Калуші
« Прочитано #86 : 14 Лютого 2010, 01:01:01 »

треба потім віддячити.
оплатити послуги. Тілья я вже писав , що краще б зробили це легальним доходом.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #87 : 14 Лютого 2010, 01:02:36 »

Про Кінаша нічого доброго сказати не можу, маю поганий особистий досвід.  :evil
Відповідь від: 14 Лютого 2010, 01:01:25
хоч його зміна закінчувалась, він залишився і прийняв роди
Ти думаєш лишився по доброті душевній?  :=)
Записаний

afocya

  • Початківець
  • *
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2021, 13:32:02

    Звідки: kalush
Медицина в Калуші
« Прочитано #88 : 14 Лютого 2010, 10:04:57 »

я до вас приєднаюся :agree
моя подруга народжувала 2 місяці тому (другу дитину), ні з ким не домовлялася, після того як промучилась 12год (просилася сама на кесарево, але її не хотіли різати) і прийшла інша зміна її взяли на операцію (виникла загроза для дитини), всі роди їй обійшлись у 3500грн.

я народжувала 6р.тому, але за місяць до родів прийшла на огляд до лікаря (Тимків) і домовились, що він у мене прийматиме роди, то він залишився (хоча не його зміна була), а потім коли мама йому гроші платила, ще й брати не хотів :) хоча саме медсестри в палату взагалі не заглядали, тільки вранці, коли діток забирали,
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Медицина в Калуші
« Прочитано #89 : 14 Лютого 2010, 17:52:56 »

 :-[ Так, дорого обходиться радість батьківства,і в фізичному і в моральному і в матеріальному плані.Одним словом, дякую Тобі Господи,що я народився чоловіком.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Вчора в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Медицина в Калуші
« Прочитано #90 : 14 Лютого 2010, 18:01:53 »

хіба чоловіків не стосується народження дітей?  :duvno
у фізичному легше звичайно. а в моральному і матеріальному різниці не бачу.
та і не так вже і дорого.  :)
до того скоро новий Президент бабло серйозне платитиме. тоді ціни серйозніші будуть.   ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Медицина в Калуші
« Прочитано #91 : 14 Лютого 2010, 18:15:40 »

Я в основному про фізичне  і мав на увазі,бо переживати і платити це одне,а от народжувати... Та і до речі матеріально то теж для кого як.Одна знайома в січні народжувала в Черкасах,вірніше кесарили то заплатила 3000грн.я так зрозумів що це дешевше ніж в Калуші.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #92 : 15 Лютого 2010, 15:40:46 »

Не можеш працювати за таку зарплату - не працюй, навіщо портити нерви і здоров"я й без того хворим людям.

  :good
Відповідь від: 14 Лютого 2010, 19:59:30
 Я хочу написати про прикрий випадок,який трапився вчора у обласному пологовому будинку.Під час кесарового розтину,при других пологах ,померла молода жінка(29-30р).Я була знайома із Мирославою,і не можу навіть собі це уявити....Чому я це пишу? Та тому,що ніякі домовленості з лікарями,ніякі хабарі- не врятують ані життя,ані здоров"я породіллі і дитяти.Хлопчик залишився живий.Батько покійної Мирослави -декан філологічного факультету Прикарпатського університету,мама-професор кафедри укр.літератури,покійна теж там певний час працювала.Чому так сталося,чия вина ляже на душу важким тягарем за смерть молодого життя? А чи це не є халатністю лікарів,тим паче в святковий день-День закоханих? І я вважаю,що не потрібно шукати собі кращих пологових будинків,спираючи на гіршість місцевих.На жаль, усіх подробиць цієї трагедії я на даний час не знаю.Знатиму-напишу.Та факт залишається фактом.Вона дала нове життя,щоб відійти у вічність...Хто в цьому винен?
Відповідь від: 15 Лютого 2010, 11:24:03
Знатиму-напишу.

 Як не прикро,але мені стали відомі подробиці цієї трагедії.Виявляється,що близько місяця тому,покійна пішла на УЗД,де їй сказали,що є загроза втрати дитини.Два тижні тому,вагітну запевнили,що не зважаючи на ранній термін вагітності,їй необхідно зробити кесарів розтин,щоб врятувати маля.Зробили.Малюк родився із вагою 800 грам.І як не дивно,без жодних патологій.За цей період набирав вагу,і розвивався так,як має бути.Та от у породіллі почалися проблеми.Шов,після розтину не загоювався,почалися гнойові виділення.Через ДВА ТИЖНІ,лікарі вирішили породіллю "розрізати ще раз",для вияснення причини.Під час операції Мирослава померла...Обірвався тромб...
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #93 : 16 Лютого 2010, 19:36:22 »

Ось і незабарилися негативні наслідки Насаликових відвіден ЦРЛ (така наче абревіатура лікарні у Підгірках).

Чула про таке - що на ім"я мера надійшла чергова скарга на лікарів з Підгірок, котру він передав на розгляд головному лікарю.

Мені оповіли, що ситуація там склалася таким чином: ті лікарі оперували паціента, від родичів котрого одержали 600 чи 800 гривень (точно не знаю, не хочу брехати) та паціент помер за кілька днів, і лікарі вітдали назад ті гроші, що отримали, а скарга залишилася у розгляді.
Я не беруся з цієї інформації робити якісь висновкі - бо мені не відома хронологія тих подій (елементарно, коли брали, коли вітдавали - не знаю я такого).

Та є одне АЛЕ й воно, на мою думку - суттєве - обом тим лікарям близько 60-ти років - вік пенсійний, а вони на роботі - таке наштовхує на думку, що можливо
КОМУСЬ ЗНАДОБИЛИСЯ ЇХ РОБОЧІ МІСЦЯ???

А те, що вони могли й цілком добровільно вітдати ті гроші за прооперованого паціента, що помер - вважаю цілком реальним, бо мені відомі такі факти, коли за операцію беруть "таксу" - та у випадку неперенесення її - лікарі вітдавали гроші родичам паціентів.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #94 : 18 Лютого 2010, 19:32:28 »

Чула пльотку про причини відвіден мером ЦРЛ - кажуть, що там народжувала його племіниця та їй сказали заплатити за послуги які їй надаватимуть (бо не знали, хто вона є), а вона, звісно повідомила про таке далі... 

Та ще одна пльотка з ЦРЛ - кажуть, що вчора був черговий "розгон" за хабарництво, лікар-травматолог взяв гроші за операцію, яку пацієнтка не перенесла.


Зодразу видно, що наразі я часто буваю у ЦРЛ... 
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #95 : 18 Лютого 2010, 22:15:24 »


 Ти впевнена,що мера племінниця народжувала в Підгірках??? :=)Та якби і народжувала,то сумніваюся,що би не знали,хто вона є :o Хіба чергова мерова пасія там родила. :D Ну звісно жарт щодо пасіїї  :=)
 
 Лікарю-травматологу "віддячили" фінансово перед операцією(жінка зламала ногу,і потрібне було хірургічне втручання).На жаль,після операції,у пацієнтки обірвався тромб,що й призвело до смерті.Той самий лікар,одразу ніби-то,віддав рідним гроші,а вони почали "розгони".Таке чула я.Але це вже ЯЯ в тему "пльотки".
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #96 : 18 Лютого 2010, 23:02:48 »

Ти впевнена,що мера племінниця народжувала в Підгірках??? Та якби і народжувала,то сумніваюся,що би не знали,хто вона є  Хіба чергова мерова пасія там родила.  Ну звісно жарт щодо пасіїї
 =)) Катю, Катю - ну, була б ти хлопом - то я б подумала, що заздришь здоров"ю - а так, що мені думати  :unknow ....
Які ж ви журналюги таки пльоткарі..... 
Записаний

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Медицина в Калуші
« Прочитано #97 : 19 Лютого 2010, 15:01:10 »

ну, була б ти хлопом - то я б подумала, що заздришь здоров"ю
Заздриш чому? Здоров"ю мера? Та подивіться на кого він став схожим від тих анаболіків. Справжній лось. Руки в светр не влізають. А на рахунок продажної медицини... Якщо б у Підгірках у роддомі народжувала племінниця мера, то про це знали б всі, включаючи ліфтера. А так... Sorry.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #98 : 19 Лютого 2010, 16:08:37 »

Катю, Катю - ну, була б ти хлопом - то я б подумала, що заздришь здоров"ю - а так, що мені думати   ....
Які ж ви журналюги таки пльоткарі.....
 :pidstolom:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ARMANI

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +21/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    15 Листопада 2012, 17:48:51

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #99 : 19 Лютого 2010, 21:13:15 »

Чула пльотку про причини відвіден мером ЦРЛ - кажуть, що там народжувала його племіниця та їй сказали заплатити за послуги які їй надаватимуть (бо не знали, хто вона є), а вона, звісно повідомила про таке далі...

Та ще одна пльотка з ЦРЛ - кажуть, що вчора був черговий "розгон" за хабарництво, лікар-травматолог взяв гроші за операцію, яку пацієнтка не перенесла.


Зодразу видно, що наразі я часто буваю у ЦРЛ...

 Ну це повний абзац.Не пиши таке більше,добре ? :D
Записаний
І все на світі треба пережити,і кожен фініш-то ,по суті, старт...