Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 15 днів

Автор Тема: Медицина в Калуші  (Прочитано 337049 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Медицина в Калуші
« Прочитано #60 : 12 Лютого 2010, 21:03:41 »

Люсю - та медики - то не лише лікарі, є ще медсестри, лаборанти - сумніваюся, щоб ти могла бачити в них будиночки та автівочки.

До прикладу - пропозиція від біржі праці для кваліфікованої медсестри - робочий день - з 7:30 до 19:30 та з 7:30 до 16:30 через день (без обідньої перерви) шість днів на тиждень - до обов"язків входять робота медсестри, санітарки-прибиральниці, ренгинолога - оплата такої праці становить - 600 гривень - то як вам???

Так і є. Будиночки і авто в лікарів які мають свої кабінети і години прийому. Це ті яких треба просити щоб виконали свій обов'язок а потім за це їм "віддячити" по тарифу. А медсестри,чергові медсестри,лаборанти,санітарки беруть з великою охотою коли їм дають !!! Їхня місячна зарплата менша від денного заробітку лікаря-спеца. (маю на увазі найпопулярніших напрямків - травматологи,гінекологи,узд,хірурги і т.д.)
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

chelentano

  • Користувач
  • **
  • Карма +18/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 60
  • Останні відвідини:
    16 Серпня 2017, 06:32:37

    Звідки: Бульвар
Медицина в Калуші
« Прочитано #61 : 12 Лютого 2010, 21:46:36 »

Їхня місячна зарплата менша від денного заробітку лікаря-спеца. (маю на увазі найпопулярніших напрямків - травматологи,гінекологи,узд,хірурги і т.д.)
Щось коліно довго булить, піду мабуть в понеділок до ТРАВМАТОЛОГА  :=)
Враженнями поділюсь.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #62 : 12 Лютого 2010, 21:48:39 »

Буде цікаво.  :drink Тато ламав ногу, тому багато їх знає  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #63 : 12 Лютого 2010, 22:00:37 »

Їхня місячна зарплата менша від денного заробітку лікаря-спеца.
І що це міняє?

Це дає їм можливість нехтувати своїми обов"язками? Лікар дав призначення і пішов, а сестри, санітарки з хворим щодня(якщо це стаціонар). Іноді вони дуже грубі.  :(  І виконують свої обовязки абияк, якщо їм не дати гроші.

Вважаю так - на роботу влаштовуються свідомо, не задовільняє зарплата медсестри не працюй. А раз взявся виконуй щиро.

Виходить вчителям батьки мають плати окремо за кожен урок - бо зарплата теж мала?
Чи доплачувати двірникам щоб прибрали саме мій підїзд? давати взятку продавцю щоб  показав потрібний товар? і т.д.

Не можеш працювати за таку зарплату - не працюй, навіщо портити нерви і здоров"я й без того хворим людям.

Знаю про халатність медсестер, які не вміють правильно розрахувати потрібний відсоток лікарства, щоб розбавити;  крапельниці, чи уколи роблять не в правильно відведений час(наприклад якщо має бути конкретний проміжок часу між процедурами), а будь коли і це з дуже достовірного джерела(людина працювала в лікарні і все це розповідала).
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #64 : 12 Лютого 2010, 22:08:14 »

Я якось забігався і забув. Тобто я вже про то писав, але мало.

ВИСЛОВЛЮЮ ЩИРЕ ЗДИВУВАННЯ І СЕРДЕЧНУ ПОДЯКУ лікарям та особливо молодшому медперсоналу  ендокринологічного відділення лікарні (в Підгірках).

Не знаю чи вони такі завжди, чи то якийсь такий тиждень попався, але принаймні з двома мав змогу поспілкуватися і переконався, що вони мають стальні нерви і добре серце. От таке от рідкісне поєднання. Але як приємно відчувати, що про тебе (чи про твоїх близьких) дійсно потурбуються!!!
                       
                                             !!!!!! ДЯКУЮ!!!!!!
Відповідь від: 12 Лютого 2010, 22:06:41
Ага. хоч я сам нічого не обіцяв і не пропонував, але ніхто не ігнорив, а зовсім навпаки. І знаю, що коли інші пропонували то медсестри категорично відмовлялися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #65 : 12 Лютого 2010, 22:15:47 »

 :good
Молодці!
Дійсно треба писати і про приємних щирих лікарів!!!! Адже такі теж є.  ;) :bouquet:

І я напишу: Новицька Марія Миколаївна - молодий спеціаліст. Калуська ЖК.  :bouquet:
Уважна і приємна лікар. Відгуки, що я чула про неї, в коридорах даного закладу теж всі гарні. Уважна і без грошової винагороди.  ;)

І звичайно дитячий лікар-невропатолог  Чаборик Юрій Дем"янович. :bouquet:
« Останнє редагування: 12 Лютого 2010, 22:31:34 від Лалія »
Записаний

Zubik

  • Старожил
  • ****
  • Карма +54/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2015, 22:58:17

    Звідки: Kalush, IF, UA , "посьолок"
Медицина в Калуші
« Прочитано #66 : 12 Лютого 2010, 22:19:45 »

Чеборик

Правильно - Чаборик.
А відколи він працює невропатологом?
« Останнє редагування: 12 Лютого 2010, 22:43:50 від Zubik »
Записаний
Чим більше пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки...

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #67 : 12 Лютого 2010, 22:29:38 »

Чеборик

Правильно - Чаборик, ніби-то.
А відколи він працює невропатологом?

Я  плуталась з прізвищем,  в гуглі пише через "Е" в телефоннному довіднику Калуша.  :unknow Тому таке вписала. :-[

Та бачу в статтях через "А" мабуть треба справити. Бо не личить писати неправильно.

На скільки мені відомо така його спеціалізація.  ;)
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Медицина в Калуші
« Прочитано #68 : 12 Лютого 2010, 22:51:50 »

І звичайно дитячий лікар-невропатолог  Чаборик Юрій Дем"янович.
 То твій знайомий? Він файний спеціаліст? Питаюсь бо колись мого сина теж повезли в франківську дитячу на Коновальця до суперспеца, по відгукам найкращого в області . Той прописав приймати ліки. Інструкція була дуже стислою. Потім позвонили в Київ до родичів. Вони повзнавали за ці ліки в своїх кругах. Виявилось це препарат проти епілепсії  :o :o :o і його приймати без спеціального обстеження НЕМОЖНА! Більше того , якщо їх приймати здоровій дитині то вони можуть викликати появу тої ж епілепсії :o :o :o Отакі то спєци. Тому я дуже уважно ставлюсь до репутації лікарів.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Медицина в Калуші
« Прочитано #69 : 12 Лютого 2010, 22:57:50 »

Питаюсь бо колись мого сина теж повезли в франківську дитячу на Коновальця до суперспеца, по відгукам найкращого в області . Той прописав приймати ліки. Інструкція була дуже стислою. Потім позвонили в Київ до родичів. Вони повзнавали за ці ліки в своїх кругах. Виявилось це препарат проти епілепсії     і його приймати без спеціального обстеження НЕМОЖНА! Більше того , якщо їх приймати здоровій дитині то вони можуть викликати появу тої ж епілепсії    Отакі то спєци.
нічого так собі...  
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #70 : 12 Лютого 2010, 22:58:18 »

Ну як знайомий.  :unknow

Лікував мою донечку. Чула багато гарних відгуків про нього і від лікарів і від пацієнтів, тому зверталась.  :)

Я теж дуже уважно ставлюсь до того, що призначають моїй дитині.  ;)
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Медицина в Калуші
« Прочитано #71 : 12 Лютого 2010, 23:04:53 »

 Треба звернутись до нього бо до столиці зараз не дуже охота їхати :drive:
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Медицина в Калуші
« Прочитано #72 : 12 Лютого 2010, 23:43:06 »

Це дає їм можливість нехтувати своїми обов"язками? Лікар дав призначення і пішов, а сестри, санітарки з хворим щодня(якщо це стаціонар). Іноді вони дуже грубі.  Сумний  І виконують свої обовязки абияк, якщо їм не дати гроші.

Вважаю так - на роботу влаштовуються свідомо, не задовільняє зарплата медсестри не працюй. А раз взявся виконуй щиро.

Виходить вчителям батьки мають плати окремо за кожен урок - бо зарплата теж мала?
Чи доплачувати двірникам щоб прибрали саме мій підїзд? давати взятку продавцю щоб  показав потрібний товар? і т.д.

Не можеш працювати за таку зарплату - не працюй, навіщо портити нерви і здоров"я й без того хворим людям.

Знаю про халатність медсестер, які не вміють правильно розрахувати потрібний відсоток лікарства, щоб розбавити;  крапельниці, чи уколи роблять не в правильно відведений час(наприклад якщо має бути конкретний проміжок часу між процедурами), а будь коли і це з дуже достовірного джерела(людина працювала в лікарні і все це розповідала).
Лікар дав призначення і пішов-дуже цікава фраза.....і куда він пішов?У нього такий же робочий день,як у всіх.Ви хоча б розумієте, що кожна зміна лікарів, медсестер відпрацьовує і міняється?Медсестра з санітаркою не зобов"язані сидіти над кожним хворим особисто,тому що пацієнтів багато, а персоналу максимум троє...і в кожної свої обов"язки.Призначення , до прикладу, на 18,00-крапельниці, уколи,таблетки....медсестра вечірня одна на зміні.Як за одну хвилину можливо вколоти як мінімум двадцять чоловік?У когось вена погана,потрібен час...когось ще треба уговорити на укольчик,бо бояться......Люди, та не робіть з медиків монстрів.А медсестри грубі,чи санітарки?По чому ви судите, по одиночним випадкам?Ви говорите про вчителів....у мене теж діти і у всіх є діти,тільки не говоріть мені,що ви не знаєте, що є заниження оцінок, для того, щоб доплатити за вищий бал!!!!Знання дітей в школі...щоб  мені достатньо з ними поспілкуватися на форумах ,щоб жахнутися від їх неграмотності!!!!А за двірників взагалі мова не йде,бо вони взагалі в під"їздах не прибирають,і чомусь у нас люди руки і ноги ламають на не прочищених тротуарах.А дати взятку продавцеві за товар....він вам його дасть без взятки, а ви тільки попробуйте повернути йому цю річ назад,навіть з аргументом, що там брак.Якщо продавець на процентній ставці, то сонечко, повірте.....нерви ви собі потріпаєте у відділі захисту прав споживачів!!!!!І назвіть мені у нас хоча б одну установу в Калуші,особливо бюджетну установу,де роботу виконують щиро ,доброзичливо,вас на вході вітають усмішкою,а проводжають з теплими обіймами?Не смішіть, бо це не смішно.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #73 : 12 Лютого 2010, 23:51:41 »

Знаю що кажу, в мене мама пропрацювала купу років медсестрою.  ;) Тому знаю багато і пишу те, що знаю.  :(
І пацієнткою  була.  ;)

Не беріть на свій рахунок.  ;) Всюди є люди добрі і злі.  :)

А я працювала вчителем. Зарплата мала, робота важка, та це не давало мені право вимагати гроші.  :P Поки пішла, шукаю інші варіанти. І все.

І лікарня, то не рівня іншим установам. Там живі люди-пацієнти, яким і так важко.

Немає серця до людей, не вибирайте професію пов"язану з обслуговуванням людей. Працюйте з машинами.  ;)

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30258
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:03:23

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Медицина в Калуші
« Прочитано #74 : 12 Лютого 2010, 23:59:27 »

Не треба ля-ля. Все Лалія добре написала.

Лікарі мають і у поліклініці години. прийшла, зробила обхід, поназначала і урайбала. Чи має вона сидіти цілу зміну то не нам хворим вирішувати, а от коли хворий має бігати потім по медсестру і вишукувати її по поверхах, то це все одно не через лікаря.
Відповідь від: 12 Лютого 2010, 23:53:49
Призначення , до прикладу, на 18,00-крапельниці, уколи,таблетки....медсестра вечірня одна на зміні.Як за одну хвилину можливо вколоти як мінімум двадцять чоловік?

Якраз ті медсестри про яких я писав вище, звивалися як вужі. І то у п'ятницю ввечері, себто без контролю і наганяя, а тому, що хворим треба вже і то всім.

РЕСПЕКТ!
Відповідь від: 12 Лютого 2010, 23:55:24
І про ставлення. Ми тут якраз як не дивно здебільшого хвалимо!

А те, що є негативні відгуки і вони зачіпають за живе, це природно. Але для нас як потенційних пацієнтів важливо знати "як то буває" і "як з тим боротися".
Тому ми тут не чорнимо і обкакуємо, а радимося!
Дійсно, не слід сприймати все на свій рахунок, бо чим більше будете виправдовуватися тим більше буде виникати зворотній ефект "палаючої шапки"  ;)

А загалом ще раз, дякую і низький вам уклін!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


smm

  • Початківець
  • *
  • Карма +14/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 28
  • Останні відвідини:
    22 Листопада 2010, 00:46:32

Медицина в Калуші
« Прочитано #75 : 13 Лютого 2010, 00:14:48 »

А я працювала вчителем. Зарплата мала, робота важка, та це не давало мені право вимагати гроші.
Ну а чому ж пішли....діток же потрібно комусь навчати.Злякалися важкої праці і маленької зарплатні? :P
Відповідь від: 13 Лютого 2010, 00:07:49
Дійсно, не слід сприймати все на свій рахунок, бо чим більше будете виправдовуватися тим більше буде виникати зворотній ефект "палаючої шапки"
Я не виправдовую себе, тому що в цій галузі уже не працюю декілька років.Я заступаюся за своїх колег,тому що ВСІ в одному слові-медики,вони цього не заслуговують!!!!!Якщо б ви конкретно називали прізвища лікарів і медсестер,конкретно називали суми, які їм давали, я б це ще зрозуміла....а чернити всіх підряд....ви мене вибачте, це-ПІДЛО!!!!!!
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #76 : 13 Лютого 2010, 00:18:40 »

А я працювала вчителем. Зарплата мала, робота важка, та це не давало мені право вимагати гроші.
Ну а чому ж пішли....діток же потрібно комусь навчати.Злякалися важкої праці і маленької зарплатні? :P

Пішла в декрет.  :P Чого і всім бажаю.  :bouquet:
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Медицина в Калуші
« Прочитано #77 : 13 Лютого 2010, 16:28:07 »

Працююча людина повинна відноситись з повагою до своєї роботи,яку вона сама обрала. Виконувати  будь яку роботу слід з задоволенням та старатись бути кращим в цій роботі.Поважаєш свою роботу - поважаєш себе. Найяскравіше це проглядається в сфері обслуговування. 
А в медицині має бути особливе ставлення мед.працівників до роботи.Адже від цього фактору залежить здоровя та  ж и т т я  пацієнтів! Тому, шановні медики, будьте МИЛОСЕРДНІ !
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 06:29:19

    Звідки: пр. Л.Українки
Медицина в Калуші
« Прочитано #78 : 13 Лютого 2010, 18:23:10 »

Злякалися важкої праці і маленької зарплатні?
чисто гіпотетично. Я б не хотів мати важку роботу і малу зарплатню. тут справа не в страсі, а у здоровому глузді і праві вибору. Не подобається - гримнув дверима та пішов на іншу роботу і не скиглю, що мені зле,  ще й вважаю усіх винуватими.
Звичайно говорити легко, але я знаю не одного вчителя, медиків на щастя чи на жаль не знаю, які кинули роботу педагога і пішли на виробництво чи у бізнес. Риба шукає де глибше...
кщо б ви конкретно називали прізвища лікарів і медсестер,конкретно називали суми, які їм давали, я б це ще зрозуміла....
ви знаєте, що дача взятки кримінальний злочин. Хочете, щоб нас посадили за те, що ми зберігаємо своє здоровя, чи здоровя своїх рідних?  ;)
А якщо серйозно. Мова недавно ішла про конкрене питання - "безкоштовне" дослідження на недавно закупленому обладнанні у КМП. В кабінеті УЗД працює конкретний лікар, я називав конкретні сумі і описував про конкрену проблему із штучним створенням двомісячних черг.
А прочитайте свій спіч на попередній сторінці. Він якраз направив тему у хибне русло, та відвів дискусію від конкретної проблеми.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Медицина в Калуші
« Прочитано #79 : 13 Лютого 2010, 21:41:40 »

Та в нас ще не багато бабла косять лікарі, а от у великих містах, гроші беруть і то великі. Найбільше наживаються в роддомах, хоча про Калуський роддом чула, тільки хороші відгуки, ніхто гроші наперед не бере, ну полюбому треба потім віддячити. :)
А взагалі лікарі бувають різні, вони ж люди.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.