Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Чи варто страждати через КОХАННЯ?  (Прочитано 170211 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Wild AnGeL

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2010, 15:31:06

    Звідки: Народилася в Калуші. А зараз живу в Івано-Франківську.
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« : 12 Грудня 2007, 01:19:58 »

КОХАННЯ!!!!!!!!!
Складна штука.......
Воно приносять нам радість, і горе!!!
Але деколи КОХАННЯ нас вбиває.  Вона як годинникова бамба, яка в любу секунду може вибухнути...

У Кожного  з Нас є своя історія. У когось вона солодка, і в когось гірка.
Якщо маєте бажання можете розказати нам Свою "Історію КОХАННЯ"

А я буду перша.............
Записаний

Wild AnGeL

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2010, 15:31:06

    Звідки: Народилася в Калуші. А зараз живу в Івано-Франківську.
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #1 : 12 Грудня 2007, 03:17:14 »

Моя історія така......

Поступивши на перший курс, я все мріяла зустріти тут людину яка б зробила мене щасливою.
Моя сусідка познайомила мене з друзями, яких уже довненько знає. І в тій компанії був (і є) один хлопець. Він мені зразу сподобався. Ближче з ним познайомившись, я помітила, що ми дуже похожі. Довго не роздумуючи я точала «контр-атаку». А моя подружка сказала мені, що це буде не легко. Я така людина, яка завжди досягає того, що хочу. 
Рівно через два місяці ми почали зустрічатися. Таке КОХАННЯ між нами розгорілося. Я була на «сьомому небі від щастя». Душа, тіло. Ми відчували один одного наскрізь. Ми і секунди один без одного не могли провести.
Мої друзі казали що міжнами таке велике «Є». Ми доповнювали один одного. І багато хто нашому щастю завидував.
Настало літо. Ми поїхали сяткувати День Народження моєї бабусі, зібралася вся моя родина. Приїхали мої брати з Москви. Старшого брата я вперше в житті бачу. Ми з ним дуже здружилися. Я завжди мріяла мати старшого брата. А мій хлопчик почав ревнувати мене до мого брата. І у нас вперше завязався конфлікт, повірте мені ми до того ні разу не сварилися, на той момент ми вже були разом 9 місяців.
Після того як мій брат поїхав, ми з коханим поїхали на море, і все замнулося. Хотя ми після того сварилися, але це все було дрібницями. Тільки почав мене дуже перевіряти, чи часом я в «ечку не стрибаю» Нічого,  з цим змирилася.
Цього літа я їду до брата в Москву. Дньом ми гуляли по Москві, а вечером коли батьки лягали вже спати, ми з братиком йшли в мгазин десь 2 година ночі,брали пиво і сиділи в «Парку Вагітних»,і виливали один одному душу. Мій коханий злився що я з ним мало говорю, прихожу додому пізно,ще й з братом. Просто так вийшло, що......
Поки я була в Москві ми знов почали сваритися.
Приїхавши додому (на Україну) ми з друзями їхали на море. Все було класно, поки мені не позвонив брат щоб взнати як я там. І я була дуже щаслива чути його голос. І знов почався скандал. Тоді ми чуть не розійшлись.......
Від серпня місяця ми з ним в сварках.
Уже 3 рази розходились і зсодились. А разом ми вже 2 роки 1 місяць і 11 днів.

Я не можу зрозуміти одного, що я такого зробила не так, що наше КОХАННЯ руйнується......
В мене таке відчуття, що з мене щось вирвали. Чогось не хватає, хтось забрав «деталь» яка важлива для нашого КОХАННЯ. Я вмираю від страждання. Я стала дуже нервовою, у мене безсонниці ночами, я майже нічого не їм.....
Хтось хоче забрати те раді чого я зараз живу.
Я його КОХАЮ понад усе на світі, я все зроблю раді того щоб спасти наше КОХАННЯ!!!!!!!!!
 

Відповідь від: 12 Грудня 2007, 03:15:14
Сорі, якщо зробила помилку.))))))))))))
(в тексті)
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #2 : 12 Грудня 2007, 09:34:21 »

Со слов сказать что либо трудно, либо мальчик ревнивый, либо ты даёшь повод ревновать своим поведением. Если ты видишь что ему не нравятся ваши прогулки с братом и ты в свою очередь говоришь что всё сделаешь дабы сохранить любовь, может первым что сделай это меньше или вообще какое то время проигнорируй звонки брата а при приезде и встречи. 2 года это конечно достаточно! Но у меня и после 3-х лет всё разрушилось, очень тяжело пережил! НО оценив то что было и то что у меня есть я понимаю что всё что не меняется  всё к лучшему ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #3 : 12 Грудня 2007, 09:36:43 »

Знаєш, трохи насторожує ота його ревність. А брат рідний, чи зведений?
Тут треба розібратися. Але якщо ти дійсно його так сильно любиш, то місиш спробувати якийсь час робити все точно так як він хоче. Перед тим поговори з ним серйозно і поясни, що любиш його понад життя, але його ревнивість говорить тобі, що він тебе не любить, бо хто любить - той довіряє. Отак все прояснивши вичекай з місяць, не спілкуючись з братом зовсім. Якщо все буде ОК, значить можеш бути спокійна. Якщо ж і далі будуть ревнощі "до стовпів" то тікай від нього так швидко і так далеко, як тільки зможеш, бо не бачити тобі з ним щастя, а зовсім навпаки.
Моя жінка за своєю природою страшенно ревнива. А я, ніде правди діти, частенько її ревність підгодовую тим, що неприховано заглядаю на інших. Мені навіть подобається її трішки подратувати. Але вона мене любить і знає, що я її люблю, і не зраджую їй, а тому всі її ревнощі затухають у ній самій, так і не вспівши вилитися на мене. Так і повинно бути. А коли є так я ти пишеш, то це згодом переростає у навязливу ідею, манію. І будь ти хоч як свята невинність, він все одно буде тебе переслідувати і навіть бити із криками "Ти су**ко остання" і т.д.
Ще одна порада на останок. Якщо зможеш знайти толкового психолога, але дійсно толкового, який має практику роботи у таій сфері, то сходіть до нього на консультацію. Знаю, що у нас це не прийнято, але ради свого кохання я би на такий крок погодився.
Удачі.
Відповідь від: 12 Грудня 2007, 09:35:51
Прикинь як ми одночасно про одне і те ж написали  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #4 : 12 Грудня 2007, 11:00:30 »

Юра  :) Умные люди одинаково думают!  :frend
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #5 : 12 Грудня 2007, 13:03:05 »

мдя ну ви себе і любите. оце справжнє кохання =))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #6 : 12 Грудня 2007, 13:10:45 »

ось що я думаю на рахунок цієї історії.
перш за все вам треба серйозно поговорити, адже з твоїх слів я зрозуміла що от от і ваша пара розпадеться.
А ще тобі потрібно точно взнати що відчуває до тебе твій коханий. І чи дійсно він тебе любить?
Зі своєї сторони ти повинна і його розуміти, постарайся менше спілкуватись зі своїм братом, а ще краще щоб ви троє поговорили і поставили всі крапки над "і".
Приділяй коханому більше уваги і турботи, може ти його провокуєш, хоч сама цього не помічаєш, але якщо він дійсно створює проблему на рівному місці і ревнує тебе до кожного "стовпа" то не трать на нього свій час, краще розійдіться.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #7 : 13 Грудня 2007, 10:24:28 »

 По темі... Свою не розкажу, вважаю це занадто особистим, як для широкої аудиторії, але свого часу воно кардинально і безповоротньо змінило моє життя... За що я і вдячний. Чи варто страждати? ІМХО: Ну, якщо в цьому є перспектива, яка варта того, то чому б і ні... Але, в будь-якому випадку, при цьому потрібно продовжувати жити, а не тупо зациклившись сидіти в чотирьох стінах і дивитись в стелю... До того ж, такі страждання, часом, стають хорошим стимулом для самовдосканалення.
 А на рахунок твоєї історії... В принципі, причин для ревності я не бачу, але якщо йому це так не подобається, а ти так ним дорожиш, згідний з вищесказаним - перестань, на деякий час спілкуватись з братом, або принаймі не афішуй це перед ним... а там уже сама побачиш.

З.І. Є така загальновідома нар. мудрість - "Чем меньше женщину мы любим...." і це стосується не тільки жіночої половини... Надлишок почуттів проявлених до людини, часом, не зовсім позитивно відображається на її поведінці...
Записаний

Lisa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +84/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 231
  • Останні відвідини:
    15 Березня 2009, 17:21:08

Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #8 : 13 Грудня 2007, 18:51:10 »

Ну я теж не бачу ніяких мотивів для ревнощів твого хлопця....або ти чогось не дописуєш, або ти його провокуєш, або він є така людина що ревнує"до кожного стовпа"...
Взагалі вище тобі вже дали багато правильних порад і сама головна яку я теж хочу повторити це нормально поговорити з твоїм коханим бо діалог в стосунках це дуже і дуже важлива річ...адже там де нема розуміння нема і кохання...і там де багато страждання вже давно нема кохання а є тільки спогади і спроби повернути час назад...
я думаю що чим менше ти будеш згадувати його(брата) у присутності свого любимого тим буде краще...
Записаний
"Всем правит случай. Знать бы еще кто правит случаем" - Станислав Ежи Леу

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #9 : 13 Грудня 2007, 20:12:51 »

історії кохання завжди приваблюють...
 Щодо історії розказаної...Як ти написала,Wild AnGeL ,свого старшого брата ран1ше ти не знала 1 не бачила...Робим висновок,в1н або зведений брат,або дво-трьоюр1дний...На ск1льки можуть бути ближч1 в1дносини з братом,з яким познайомилась н1ж з людиною,з якою вже зустр1чаешся довший час?Як сказано вище форумчанами,що кращий спос1б,це вияснити в1дносини,поговорити...немае н1чого ц1нн1шого в стосунках,н1ж дов1р я,правильно п1дм1тив Юрко...
  Вчити не хочу,але часто ми втрачаем щось ц1нне по дурост1...
   
Записаний

PatroN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 224
  • Життя класне!!!!
  • Останні відвідини:
    02 Грудня 2009, 22:08:32

    Звідки: м. Калуш бул. Незалежності
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #10 : 13 Грудня 2007, 20:16:44 »

Я стогодні змінив думку нетреба страждати через кохання.  :-[ Це погано для зоров!я  :happy:
Точно знаю що будуть нові кохання!!!!!!!! :)
Записаний

Wild AnGeL

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2010, 15:31:06

    Звідки: Народилася в Калуші. А зараз живу в Івано-Франківську.
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #11 : 13 Грудня 2007, 20:41:44 »

Дякую, вам всім за пораду!!!!!!!!!!
З братом, я мойже не спілкуюсь, 2-3 смс на два тижня, це на мою думку ніщо. А мій коханий мене ревнує до всього, я вже трохи з цим змирилась. :unknow Може і провокую, я його, трохи. Дже люблю спілкуватися з людьми.  :frend  А він боїться що мене від нього заберуть. От і не дає мені до друзів часто ходити. Думає що там має бути якийсь хлопець з яким я розважаюсь. І мене це дуже сильно нервує.  :agressive Що він мені не довіряє.
Моє життя веселе і складне!!!!!!! :-D
А час все покаже.

 
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #12 : 13 Грудня 2007, 23:10:00 »

Як я зрозумів, то тему розпочато для того щоб всі бажаючі викладали тут свої нещасливі історії кохання. А це поки що зробила одна Wild AnGeL, а всі інші кинулись її поучати і співчувати. :unknow

Ладно поступлю і я так, :) бо свої лямурні історії я кажись частково висвілював в суміжних темах. Так от, Wild AnGeL, вважаю, що або то не твоя пара (бо ти любиш спілкуватись з людьми, а він хоче щоб Ти приділяла увагу лиш йому) або з часом Тебе дійсно потягне лиш до однієї коханої людини і ви будете постійно разом (не обовязков з цим же хлопцем).
Записаний

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #13 : 14 Грудня 2007, 12:00:24 »

Насправді, така проблема часто виникає у стосунках, що хтось з двох ревнує іншого до кожного стовпа. В мене колись в школі був хлопець, який ревнував мене до моїх подружок, мовляв, я з ними проводжу більше часу ніж з ним, хоча ми з ним гуляли кожного дня. Я думаю ревність невеличка це нормально, навіть трохи цікаво подивитись, як реагує на це твоя половинка. Але, коли це переходить у навязливу манію, ревність до всіх і до всього, то це вже трохи не здорово. Wild AnGeL поговори з своїм хлопцем про його почуття до тебе - це любов, чи залишилась лише суцільна ревність. Ти не можеж уникати інших людей, лише тому, що твій хлопець може тебе до когось приревнувати. А випадок з братом - взагалі щось унікальне, як можна ревнувати до родичів? Не знаю скільки тобі років і чи думаєш ти про серйозніші стосунки з цією людиною в майбутньому, та задумайся про те, що буде, коли він стане твоїм чоловіком, заявить на тебе всі свої права?
Хоча кожні стосунки унікальні і я вірю у велику, щиру любов, яка може подолати все.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Taoch

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +56/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 177
  • ЖориК
  • Останні відвідини:
    20 Січня 2010, 12:12:13

    Звідки: Калуш, Хотінь
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #14 : 14 Грудня 2007, 15:21:31 »

Ну то я тоже розкажу вам страшну історію.
А було се в 2007 році.
Відпочивав я в Криму минулого року.Все було нормально.Завів друзів.
Знайшов дівчину.
Я дуже любив її,вона казала,що любить мене.
Ми жодного разу за місяць не посварилися.
Вона не давала причини ревнунувати,а я навіть не дивився на інших дівчат.
Прийшла пора прощатися.
За нею приїхав дідусь.Ми з ним душевно порозмовляли,і він казав,шо немає нічого проти,якщо я
приїду в гості до Марини(Так звали ту дівчину).
Ми розїхалися.
І почалось.
Вона ніразу ненаписала мені за півроку.
Я писав їй часто,всіма можливими способами.
Але в один кінець.
Через півроку вона пише,шо хоче шоб я приїхав.
Коли я спитав,де вона була півроку,вона відповіла,що не могла знайти час відписати.
Звичайно я її послав.
Свої враження від того знайомства я вилив у свій вірш Некролог до любові.

От такі пироги.Так шо не вірте,що десь там є світле і щире кохання.
Немає такого...
Записаний


IxIXIxI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +259/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 696
  • (с) David Bengtsson
  • Останні відвідини:
    02 Червня 2019, 14:35:41

Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #15 : 14 Грудня 2007, 18:58:48 »

От такі пироги.Так шо не вірте,що десь там є світле і щире кохання.
Немає такого...

ІМХО: Занадто глобальна заявка... Якщо ми чогось не бачили - це не означає, що цього немає (с)
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #16 : 14 Грудня 2007, 19:03:19 »


Коли я спитав,де вона була півроку,вона відповіла,що не могла знайти час відписати.
Мені здається що можливо в людини були всякі проблеми!У житті людини може бути все!
Записаний


Taoch

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +56/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 177
  • ЖориК
  • Останні відвідини:
    20 Січня 2010, 12:12:13

    Звідки: Калуш, Хотінь
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #17 : 14 Грудня 2007, 22:14:17 »


Коли я спитав,де вона була півроку,вона відповіла,що не могла знайти час відписати.
Мені здається що можливо в людини були всякі проблеми!У житті людини може бути все!
Ну,півроку безперервних проблем трохи забагато на одну людину.Я б не витримав.Чи як ти кажеш? ;)
Записаний


walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #18 : 14 Грудня 2007, 22:48:09 »

Правильно зробив що послав.І дійсно,могла б за ті пів-року щось і написати,що в неї проблеми або щось тіпа того.!!!!
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Чи варто страждати через КОХАННЯ?
« Прочитано #19 : 15 Грудня 2007, 18:09:05 »

вона напевне тебе не любила, це було просто захоплення.
А ти влюбився і хотів щоб все було найкраще.. Вона знехтувала вашими стосунками, і незнає що втратила, бо ти гарний, розумний і добрий хлопчина. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.