Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Не будьте байдужими!!!!  (Прочитано 125761 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ALANA

  • Користувач
  • **
  • Карма +22/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 56
  • Хочу снігу!!! І до снігу.............
  • Останні відвідини:
    28 Грудня 2011, 12:35:09

    Звідки: Калуш вул.Січових Стрільців
Не будьте байдужими!!!!
« : 11 Грудня 2007, 23:10:58 »

Я не знаю, чи маю право звертатись до Вас з таким проханням, але таки наважилась... Справа в тому, що маленький хлопчик хворий.У Калуші їх було двоє з таким діагнозом. Один хлопчик вже помер, а Дмитрик тримається.  Йому потрібне лікування в Ізраїлі, бо в Німеччині обходиться дорожче. Мама працює в поліклініці на "П"ятачку". Там при вході висить скринька на збір коштів. Якщо можете організувати збір коштів на роботі чи по знайомих, зробіть, будь ласка,  це і занесіть до 34 кабінету або до маніпуляційного. Кожна копійка  - це крок до його майбутнього. Допоможіть йому , будь ласка, зустріти наступний рік.

 http://www.domivka.net/forum/showthread.php?p=154550   Проскурник Дмитрик



   
« Останнє редагування: 02 Березня 2012, 01:00:02 від Лалія »
Записаний
Ты поймёшь, что рядом с тобой тот самый идеальный во всём мире, когда ты перестанешь замечать других. Когда точно будешь знать, ощущать телом, что больше никогда не сможешь лечь в постель с кем-то другим. Ты поймёшь, что ты встретила своего мужчину тогда, когда почувствуешь значение слова "ВЕРНОСТЬ"

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #1 : 11 Січня 2008, 22:30:20 »

Тут також діти , які потребують допомоги.
http://www.donor.org.ua/index.php?module=help&act=list&c=17
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #2 : 12 Червня 2008, 19:18:14 »

 Молода дівчина обгоріла у трансформаторній будці, у якій до того від ідентичного ураження струмом померло двоє хлопчиків. Вже тепер, після газетної статті і оголошень, цю будку (яка, згідно із правилами безпеки, повинна обгороджуватись і зачинятись) закрили і нарешті повісили знак заборони, якого вже декілька років не було.Тільки це аж ніяк не допомагає потерпілій, яка в дуже важкому стані знаходиться у лікарні з електротермічни ми опіками голови, тулуба, верхніх та нижніх кінцівок (подробиці у «Львівській газеті», випуск за 04.04.2008р).
 Позаду вже три операції, але подальше лікування потребує багато коштів, тому усіх, кому небайдужа доля Лашіної Світлани, студентки другого курсу філологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, і хто бажає долучитись до матеріальної допомоги, просимо звертатись за телефонами : 80938802063, 80922103638
Також відкритий благочинний рахунок у банку 2620701051674МФ О385372 код 2275003549 Отримувач: Лашіна Олена Олегівна Будь ласка, не залишайтесь байдужими! дякуємо!
 :(
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #3 : 18 Жовтня 2009, 17:47:58 »

Одна з найсильніших шахісток світу потребує вашої допомоги


14-річний хлопчик із Калуша на Прикарпатті просить урятувати свою тяжкохвору матір. Крім неї, хлопчина має тільки 70-річного дідуся, який, власне, і доглядає дочку та онука. Кажуть, що місцевим лікарям не вірять. Сподіваються, у 36-річної Ірини Шляхтич з’явиться шанс на одужання після того, як її кваліфіковано оглянуть київські лікарі. Наразі шукають такого фахівця. І, звісно, гроші. Бо, кажуть, тепер навіть обстеження їм не по кишені.

Мама хлопчика хворіє на розсіяний склероз. Прикута до ліжка, утратила слух і вся у страшних пролежнях. А ще два роки тому на Чемпіонаті в Польщі калушанка Галина Шляхтич уп’яте довела, що вона – одна з найсильніших шахісток світу. І байдуже, що серед інвалідів-опорників.

Від колишньої світової слави у Шляхтичів тепер залишилися тільки сотні грамот, десятки кубків, медалей. Та підвищена пенсія Галини - "за заслуги перед батьківщиною", як каже її батько – близько восьмисот гривень на місяць, яких замала на інтенсивне лікування.

Реквізити для допомоги:

Назва банку: Івано-Франківська філія ПриватБанку

МФО: 336677

КОД ЗКПО: 20568613

Рахунок: 29240825511402

Для зарахування на картку 6762468888776279

Нова картка для надання допомоги Галині за повідомленням Артура Шляхтича від 27.10.2011 року.:  6762-4620-5366-8742 Приватбанк

Матеріад розміщено на каналі 1+1 ТСН:
http://tsn.ua/ukrayina/vryatuvati-zhittya.html
« Останнє редагування: 01 Лютого 2012, 16:12:55 від Tandylight »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #4 : 18 Жовтня 2009, 19:36:20 »

            
   Медицинские центры лечения РС на территории Украины
           
     

    * г. Киев - 03110, ул.Соломенская, 17, Городской центр рассеянного склероза при отделении демиелинизирующих заболеваний. Городская клиническая больница №4, тел. (044) 249-78-27, кандидат мед. наук Кобысь Татьяна Александровна, зав. отделения,
      доцент Мяловицкая Елена Анатольевна,
      врач Шамич Лариса Федоровна

    * г. Львов - 79008, ул. Некрасова 6, Областная больница, тел. (0322) 97-88-55, профессор Негрич Татьяна Ивановна

    * г. Харьков - 61066, ул. Ак.Павлова, 46, Институт неврологии, психитрии и наркологии АМН Украины, тел. (057) 738-31-41, профессор Волошина Наталья Петровна.
      Зав. отделением, кандидат мед. наук Василовский Виталий Вадимович.

    * г. Донецк - 83003, Ленинский проспект 47, тел. (062) 385-79-87, кандидат мед. наук Деревянко Ирина Николаевна. Принимает по вторникам с 9:00 до 11:00

      Главный невролог области Калмыкова Татьяна Никитична, принимает - Поликлиника ДОКТМО пр. Ильича 14, по средам с 9:00 до 14:00 (062) 95-64-71, (062) 95-63-44.

      Ефименко Владимир Николаевич - профессор кафедры Донецкого мед. университета. Городская больница №20 неврологическое отделение, ул. Артема 185. Принимает по четвергам с 11:00 до 14:00 т.(0622) 55-16-77

    * г. Днепропетровск - 49128 ж/м Коммунар ул. Братьев Трофимовых, 111, Центральная городская больница №5, Городской центр, 1-е Неврологическое отделение, т. (056) 378-49-45
      Зав. отделением Фурманова Ольга Викторовна
      врач Шпак Нинель Васильевна

Це для тих хто раптом живе поруч з Шляхтичами і може передати для них цю інформацію, хоча б роздрукувати 
Быльше про цю хворобу лікарів і організації, що мають відношення до лікування розсіяного склерозу тут: http://uairs.org.ua/centre/
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #5 : 26 Лютого 2010, 21:40:58 »

Екологічне звернення Сергія Василюка до патріотичних організацій України

Ми дикі люди, ми не знаєм звичаїв.
Ми нищим ліс. Ми з матір’ю на «ти».
Ми свій кінець пришвидчуєм, пришвидчуєм
У колективних нетрях самоти.

Ліна Костенко

Шановні брати і сестри!

Наша боротьба за чесну, щасливу та національно свідому Україну триває. Тішить, що маємо відчутні зрушення вперед: наша молодь і старше покоління одержують все більше правдивої інформації про нашу історію; українське мистецтво, хоча й з великими труднощами, проте знаходить свого поціновувача; повільно, проте таки зростає кількість україномовних громадян. Культурно-просвітницька робота дає свої плоди, і нові покоління українців відзначаються високою національною свідомістю. І хоча на фронтах розбудови омріяної нами України ще непочатий край роботи, сьогодні українському націоналісту та патріоту не можна оминати ще однієї вкрай важливої теми.

Мова йде про катастрофічну екологічну ситуацію в Україні, причиною якої є практично повна байдужість до природоохоронних питань та принципів здорового довкілля як влади, так і суспільства в цілому. І якщо якоюсь мірою можна закрити очі на зникнення з території України деяких біологічних видів, якщо всупереч міжнародним конвенціям можна «не помітити» зменшення територій природно-заповідного фонду на користь будівництва котеджних містечок, то коли умови навколишнього середовища негативно впливають на життя громадян, стояти осторонь не маємо права!

В Україні отруєні і вода, і повітря, і ґрунти. Здоров’я нації підірване, імунітет щороку слабшає, збільшується кількість психічних захворювань, ще й до того Україна посідає п’яте місце за кількістю самогубств в світі. Один з найчарівніших куточків планети – наша Батьківщина дедалі невиправно втрачає свою красу. І як це не прикро, причина не лише у загальносвітових тенденціях, а більшою мірою у нас самих, бо у більшості цивілізованих країн світу до проблем довкілля ставляться набагато уважніше. Достатньо буде сказати, що цього року Київ було визнано найбруднішим містом серед столиць Європи.

Аби все це не звучало надто абстрактно і пафосно, перейдемо до конкретики. Головними екологічними проблемами в Україні є насамперед шкідливі викиди в атмосферу індустріальних підприємств, автомобілів та сміттєспалювальних заводів. По відношенню до людини все це призводить до загального імунодефіциту, високого ступеню захворюваності органів дихання, алергічних та серцево-судинних захворювань, зниження народжуваності, крім того – народжуваності без паталогій. Не менш важливою є проблема сміттєзвалищ, які в Україні функціонують без дотримання належних екологічних норм, крім того, постійно зростає кількість стихійних сміттєзвалищ. Отруйні речовини проникаючи в землю призводять до того, що вода перестає бути питною, а ґрунт – родючим, вже не говорячи про зовнішній вигляд засмічених територій. Інші свавілля по відношенню до природи, як наприклад вирубка карпатських лісів, призводять, як ви знаєте, до трагічних повеней…

Хіба знали наші славетні пращури-козаки, що їхні нащадки дозволять довести Україну до такої екологічної катастрофи? Хіба могли собі уявити таку Україну Тарас Шевченко та Іван Франко, хіба про таку незалежність мріяли Микола Міхновський та Степан Бандера? Очевидно, що ні.

За цих гнітючих обставин хотів би закликати усю патріотично налаштовану громаду України всіляко сприяти природоохоронному руху та долучатися до нього; здійснювати екологічне виховання дорослих та дітей; підтримувати громадські екологічні ініціативи та брати в них найактивнішу участь. Як на мене, найбільш актуальним завданням національно-свідомого активу має стати безпосередній тиск на владу з вимогою забезпечити законне право громадянина жити в екологічно чистому середовищі. Насамперед йдеться про необхідність:

фінансування очисних споруд на об’єктах промисловості;
будівництва замість сміттєспалювальних – сміттєпереробних заводів;
здійснення всеукраїнської програми з сортування сміття та організація якісного функціонування смітників;
сприяння максимальному розвитку електро-транспорту;
заміни поліетиленових упаковок на екологічні;
захисту і розбудові природно-заповідних об’єктів в Україні;
в перспективі – державної підтримки еко-поселенням.
Дана робота не з простих. Але на кого, як не на свідомого українця має бути покладена місія нової боротьби за оздоровлення нації та Рідного Краю? Сьогодні саме той час, коли націоналісти, розширивши поле своєї діяльності і дбаючи про загальнолюдські цінності, можуть довести, що саме вони є взірцем та найпрогресивнішою ланкою громадянського руху в Україні!

Наша мета – не лише культурно та економічно незалежна Україна: вона до всього цього ще має бути здоровою та красивою. То нехай наша боротьба збагатиться новим натхненням, новим завзяттям – твердим та непохитним! Нехай наша боротьба поєднає в одне ціле національно-свідомий актив та принесе нам такі довгоочікувані плоди!

Сергій Василюк,
лідер рок-гурту «Тінь Сонця»
Київ. 14.12.09
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #6 : 23 Вересня 2010, 12:01:53 »

Калушата?! Мені нехотілобся нагадувати, але є на форумі люди що знають Галину Шляхтич чи цікавились її станом останнім часом. Може сусіди?
Просто ще раз ненароком наткнулась на матеріали  в деяких виданнях а ми якось замовкли :(
ось ця стаття майже річної давності...

36-літня українська чемпіонка світу з шахмат все ще жива!
Приховано: Показати
Кажуть, у кожної людини є кілька порогів в житті.

Перший, це коли втрачаєш близьку людину. Чи вона стає не така.

Саме так сталося з Галиною Шляхтич (1973 року народження), багаторазовою чемпіонкою світу з шахмат серед інвалідів з міста Калуш, Івано-Франківської області.

Хвороба, що спіткала 20-літню дівчину, яка тільки закінчила Львівський інститут фізкультури (в 1994 році) називається "розсіянний склероз". поступово людина втрачає здатність опанувати своє тіло, Галя зараз вже крім всього не чує. Але, вона - жива. Вона, колишня гордість України немов змушує нас звернути на себе увагу - кому потрібна така...

Виявляється що в системі наших медичних закладів немає спеціалізованих закладів для таких хворих, Галиною опікується 70-річний батько, ще й син Галі - Артур опинився на ньому... Тому, коли в 2008 році Галя опинилася в тубдиспансері, формально її могли виписати ще тоді, коли вона перехворіла туберкульозом, але не виписали, бо вона залишається хворою. Держава дає такому хворому 800 гривень за інвалідність...
В жовтні Телевізійна служба Новин (1+1) дала матеріал про Галю, журналісти телеканалу висвітили коротку новину, хоча я ка це новина? Ще одна нещасна людина стикнулася з системою охорони здоров'я... Через неділю вже всім було не до Галі - "захворів" весь інформаційний простір України на грип і ... про Галю знову забули. Добре, що на сайті каналу зерігається сюжет - завідуюча відділенням диспансеру міста Калуш говорить: "... вона не дивлячись на хворобу, така хвора, що хватається за життя!" Так, Галя live!

Ми би нічого не дізнались про колишню чемпіонку, якби не взялася за інформаційний простір її давня знайома - Олена з Бєєр Шеви (Ізраїль). До цього вона зовсім нічого не змогла добитися ні на Калушському, ні на Івано-Франківському владному рівні... В Ізраїлі (і в більшості цивілізованних країн) медициною також опікується держава. В більшості - вартість громадянства є вартість соціальних гарантій країни. А що у нас?  Єдине, що змогла зробити для Галі - відкрила три рахунки для батька Івана Миколайовича Шляхтича і зараз опікується бідою неуваги до Галі. Пригадується довженківський образ жінки, що кричить німим криком з екрану і здіймає руки до неба...

Мені треба було трошки заспокоїти Олену, бо як можна кидатися на тих же медиків, коли їх всїх зробили універсальними солдатами, а їх заклади - універсальними відстійниками для різних державних потреб. Не став я вже їй пояснювати, що двадцать соціальних ресурсів Юлії Тимошенко чи президентський сайт Віктора Ющенко не дозволяють відправити листа - "бить челобитную царю". Бо посилаючись на закон України "Про звернення громадян" - лист Артура не є законним зверненням, а електронні листи взагалі не вважаються зверненнями...

Так сталося, що такі тяжкі хворі-одинаки у нас можуть роками перебувати в лікарнях, диспансерах і з таким положенням лікарі змушені миритися... Люди часто нікому вже не потрібні. Що це за поріг життя для людини, коли розумієш, що нікому не потрібен? Може це і є останній поріг?
Рідний 14-річний син Галини Шляхтич - Артур нещодавно написав листа прем'єру Юлії Тимошенко, чекає відповіді. У Артура дома є комп'ютер, він зареєстрував в Інтернеті на "Однокласниках" маму, переписується з усіма, хто хоче підтримати його маму, їх сім'ю. 

Зрілість цивілізації перевіряється на відношенні до хворих і дітей. Якщо у нас вже такий поріг - що ніхто не може знайти в собі сили щось зробити для полегшення долі Галині Шляхтич з Калуша, то чого ми хочемо, якої масової безвартості в своїй країні, будь-хто буде її правителем?







Відповідь від: 23 Вересня 2010, 11:51:18

Відповідь від: 23 Вересня 2010, 11:52:32
Тут пише її подруги, яка і підняла бучу в пресі
Не суть важливо...просто ще раз про байдужість і безвихідь...Але то питання громади..У неї справді важка хвороба тут нікуди не дінешся  :agree але якась підтримка з сторони громади мусить бути...
Принаймі увага до сина до сім'ї
Викладаю що знайшла:
Просто расскажу то что меня мучает... Не знаю есть ли у меня право показывать мою переписку...переписку с журналистами...

Поэтому просто своими словами.

Приховано: Показати
Самое первое и очень ВАЖНОЕ для будущего Украины это факт, что Украине не нужны такие как Галина Шляхтич – пятикратная чемпионка мира, которая была тренером. Она закончила в 1994году Львовский государственный институт физической культуры. Ее воспитанники подавали надежды, выигрывали соревнования. Когда она не смогла приходить на занятия, было много желающих приводить ей учеников домой.

ОНА МОГЛА БЫ ВОСПИТАТЬ еще тысячи талантливых детей!!!!!!!!!ДЕТИ-БУДУЩЕЕ...

Украине будущее точно нужно...

Второе и ОЧЕНЬ ВАЖНОЕ для будущего Украины.

Когда откликнулись журналисты 1+1 на просьбу помочь чемпионке мира, им были переданы фотографии сделанные в больнице, вся история. Ответ: мы не будем искать кто виноват... Я просто человек. Сейчас пытаюсь найти слова не из глубины души, а обдумывая каждое слово... Я не хочу обвинять... Я говорю, что знаю, видела или слышала от её родных. Я промолчу истории от посторонних... НЕ МНЕ ИСКАТЬ ПРАВДУ...НО УВЕРЕНА ПРАВДА НУЖНА, ЧТОБЫ ИСКЛЮЧИТЬ ОШИБКУ! Чтобы понять. Чтобы спасти. ЧТОБЫ ПОМОЧЬ ЛЮДЯМ!!!

В 2008 году я позвонила ей до того как она легла в больницу. Она сидела в коляске. Говорила со мной по телефону. Слышала. Это был февраль или март.Или мой день рождения или её. Я не помню... А в июле 2008 года я пришла к ней в туберкулезную больницу, которая находится в поселке городского типа Войнилове, Калушского района, Ивано-Франковской области (это 45 минут добираться из Галиного города). От увиденного я БЫЛА В УЖАСЕ!!! Она не слышала, похудела килограмм на двадцать, вся в пролежнях... Я была в ужасе. Я могу повторять это сотни раз и сейчас. Я в ужасе до сих пор...Я с трудом вспомнила,что для неё с Иерусалима привезла подарок. Она попросила надеть на шею. Я вытащила откуда-то шнурок, зацепила на него образок Девы Марии. Мне нужно было поднять ей голову,чтобы одеть. А потом я увидела как она зажмурилась. Я спросила ее. Она сказала, что сильно болит голова и все почернело. А потом улыбнулась опять. Она все время улыбалась. А потом мне не хватило сил на это смотреть...Я отвернулась и рыдала. Она меня успокаивала. А я злилась на всех, на себя, на людей, на неё за её улыбку...

Отец ее рассказал,что она чуть не умерла в больнице с голоду. Она не могла кушать ничего. Её спасла женщина. Она каждое утро приносила Гале домашнее молоко. Спасибо этой Доброй Женщине.

На следующий день я вернулась с фотоаппаратом. Я фотографировала Гали комнату, где был кусок трубы и грязный забитый умывальник. Её отец сказал, что в начале была у Гали кровать из разбитых пружин. Она просто проваливалась в нее и даже не могла повернуться. Отец принес ей доску в больницу, чтобы как то что-то изменить.

Я заходила и в туалеты. Грязь была везде. Мусорные ведра полные, да и рядом кучи мусора... Душа я не видела вообще.

Зато я видела еду в больнице. Ее отец сказал,что на просьбу добавить гущи для Гали, ему ответили: вы не в ресторане. Галин сын, которому тогда было 12 лет готовил и привозил еду сам. Гали отец жил с ней в комнате, чтобы самому ее мыть, промывать раны...

19 июля я написала первое письмо...НИКТО НЕ ОТВЕТИЛ...Мне обещали в Калушском городском совете помочь Галине в июле2008 года. Теперь в ноябре 2009 года (почти полтора года) у них состоится заседание после того как канал 1+1 сделал о ней репортаж в новостях ТСН на всю Украину...

Признаюсь, честно, для меня было странным желание журналистов поговорить со мной. Артур, Галины сын, очень волновался. Я обещала быть рядом. Через интернет... Но не ожидала вопроса от журналистов Украины по скайпу: что ВАМ (мне то есть) надо,чтобы помочь Галине.

Я не ожидала и ответила практично: надо клинику и деньги для Галины.

СЕЙЧАС Я БЫ ОТВЕТИЛА, ЧТО МНЕ НАДО, ЧТОБЫ УКРАИНА ПОНЯЛА, ЧТО БУДУЩЕЕ УКРАИНЫ НАДО ЦЕНИТЬ, что это мне если и надо, то все таки УКРАИНЕ ЭТО НУЖНЕЕ!!!

Потом мне прямо по скайпу сказали: мы не будем искать кто виноват. Мы обратимся к меценатам...Новости вышли 15 октября... Меценатов не нашли. Я не понимаю, почему на центральном канале 1+ 1 показывая новости довольствуются только законом "Свободы слова", не показывая кто все таки прав...

Жаль, что ТСН не показали людям саму больницу... Интересно когда там сделан последний ремонт...

Они случайно перепутали и имя. Не сказали куда звонить. Я не хочу тратить время и рассказывать как удивляют простые люди. Нет скажу. Простые люди УДИВИТЕЛЬНЫЕ И ОЧЕНЬ ЧЕЛОВЕЧНЫЕ!!! Одной женщине, Ирине Шляхтич звонили, потому что в новостях Галю назвали Ириной. Эта Ирина потом искала Галину. Пыталась передать звонки... Ладно, ошиблись с именем. С кем не бывает из простых людей...

Мужчина написал в прямом смысле письмо на "деревню дедушке", то есть на письме написал город Калуш и какие-то объяснения про новости... Письмо нашло адресата...

Люди меня удивляют. Спасибо им ЗА ДОБРО!

...

Немного о Гале. То что знаю.

Галина Шляхтич с 1993 года заболела рассеянным склерозом. До этого она была очень перспективной шахматисткой. Занимала первые места.Она принесла МНОГО славы для Украины. Была чемпионкой Украины. Её знали, наверно можно сказать, ВСЕ шахматисты. Она международный мастер спорта. Когда она получила инвалидность из-за этой болезни. Её начали приглашать и на чемпионаты мира среди инвалидов. На сегодняшний день она пятикратная чемпионка мира среди инвалидов.

С 2006 года ее поставили на учет в туберкулезный диспансер.

С ней я познакомилась благодаря шахматам. Мы часто вместе ездили на соревнования.

Она очень фанатично любила шахматы. Я просто любила пропускать школу. Когда она заходила в книжный магазин, покупала книгу о шахматах. Выходила, поднимала руку вверх и громко и победно говорила: СИЛА! Для меня это выглядело странным и непонятным...Smiley Хорошо, я смотрела на неё и думала: вот, дурочка!... Сейчас с огромным удовольствием и со слезами на глазах как и сейчас... еще раз услышала бы это: СИЛА!

......

Потом я начала с ней знакомиться ближе. Отец растил троих детей сам. Маму Гали лишили родительских прав за пьянство.

НО ОНА НЕСМОТРЯ НА ВСЁ ЭТО ВЫРОСЛА НА РАДОСТЬ ОТЦУ, УКРАИНЕ И СТАЛА ПРИНОСИТЬ СЛАВУ УКРАИНЕ!!!

я не знаю что мне добавить...

сколько политиков, сколько газет и сейчас обещают и обещают... а потом...

есть газета. которая отказала... бояться неприятностей...

А КАК БОИТЬСЯ СЫН ГАЛИ ОСТАТЬСЯ БЕЗ МАТЕРИ...

Как страшно смотреть в его глаза мне...

ИНТЕРЕСНО КАК КАЖДЫЙ ДЕНЬ, КАЖДУЮ СЕКУНДУ СМОТРИТ В ЭТИ ГЛАЗА УКРАИНА?????????????????????

ЖДУ ОТВЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

МНЕ НАДО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

обращение к миру на ангийском... помочь Галине Шляхтич-пятикратной чемпионке Мира, которая гниет в ее Украине...

мне стыдно за Украину.

Если она относится так к пятикратным чемпионам мира, то как она относится ТОГДА К ВАМ??? К простым гражданам???

Вы думаете, что ей нужны?

А здоровье позволяет ВАМ так думать.

ЖЕЛАЮ ЗДОРОВЬЯ ВАМ ВСЕМ НА ДОЛГИЕ ГОДЫ ОТ ВСЕГО СЕРДЦА ДЛЯ БУДУЩЕГО УКРАИНЫ!!!

P.S.

я не перечитываю.

писала, что думала.

Извините за граммотические ошибки...
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #7 : 23 Вересня 2010, 14:03:27 »

Може хтось знає домашній адрес Галини Шляхтич?  :unknow
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #8 : 23 Вересня 2010, 14:35:29 »

вона живе на вул. Пушкіна
Відповідь від: 23 Вересня 2010, 14:34:32
адреса є у старому тел. довіднику. там, попереджаю, трохи дивний тато
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #9 : 23 Вересня 2010, 14:43:38 »

Дякую. Може хтось бажає приєднатися - відвідати (для початку)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #10 : 23 Вересня 2010, 14:52:00 »

з Галею Ви не поговорите: вона у важкому стані. Малий відлюдькуватий. але наміри Ваші благородні
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #11 : 23 Вересня 2010, 15:12:38 »

У мене є питання до всіх.Хто не зможе прожити без салюту?,заїзджих співаків?,дармового морозива і тому подібного яке у нас зазвичай буває на день міста і інші свята? Я до чого веду,може нам звернутися до п.Ігора_О. він тепер в команді мера,щоби він попросив чи переказав,що краще гроші які ідуть на вітер дати людям яким вони життєво необідні.Здорові і запезпечені в силах зробити свято і самі собі.Але то поки що моя думка,а як думають інші?
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #12 : 23 Вересня 2010, 15:43:22 »

з Галею Ви не поговорите: вона у важкому стані. Малий відлюдькуватий. але наміри Ваші благородні
трохи не в тему але як я памятаю у неї є брат ( з яким я власне перебував у пйонертаборі хімік у свій час = тобто йому десь 40-42 роки )
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #13 : 23 Вересня 2010, 16:55:55 »

Що я знайшла в НОМЕР.ОРГ.;


Шляхтич Галина Іванівна (1973 р. н. ), вул Пушкіна, 2/37

Шляхтич Іван Миколайович (1940 р. н.), вул. Пушкіна, 2/37



Повністю підтримую ДВаня і не тому, що сама "руки вмити хочу" - будь-яка посильна допомога (треба йти - йду, гроші зібрати - дам, та ЛЮБЕ).
 Але це мізер в порівнянні з тим, чим можуть допомогти "властьимущие", бодай хто хоч яким боком стоїть неподалік. Тай, зараз вибори - кожна парт. орг. буде піаритись - нехай це робить таким чином, допомагаючи людям (адже саме це є гаслом і метою (моральною) будь-якого політ. утворення?).
Ось є ми - форумчани "Вільного міста Калуш". Балачки - це чудово (для цього і створюються різноманітні форуми), але є ситуації в яких словом не допоможеш, та й слів вже сказано немало чиновниками різних інстанцій.
Висловлюйте свої пропозиції, долучайтесь, шановні калушани. Не відмовчюйтесь. Це не той випадок.



Відповідь від: 23 Вересня 2010, 16:46:56
Шляхтич Сергій Іванович (1970 р. н.), вул Пушкіна, 2/37


Шляхтич Людмила Іванівна (1978 р. н.), вул Пушкіна, 2/37


У всіх реєстрація на одну адресу - дані застарілі, але розшукати можна.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #14 : 25 Вересня 2010, 21:14:25 »

Ну от і "погаварілі"як бачите"нікому то не треба".
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #15 : 25 Вересня 2010, 22:37:35 »

Малий відлюдькуватий. але наміри Ваші благородні
Повністю підтримую ДВаня і не тому, що сама "руки вмити хочу" - будь-яка посильна допомога (треба йти - йду, гроші зібрати - дам, та ЛЮБЕ).
 Але це мізер в порівнянні з тим, чим можуть допомогти "властьимущие", бодай хто хоч яким боком стоїть неподалік. Тай, зараз вибори - кожна парт. орг. буде піаритись - нехай це робить таким чином, допомагаючи людям (адже саме це є гаслом і метою (моральною) будь-якого політ. утворення?).
Ось є ми - форумчани "Вільного міста Калуш". Балачки - це чудово (для цього і створюються різноманітні форуми), але є ситуації в яких словом не допоможеш, та й слів вже сказано немало чиновниками різних інстанцій.
Висловлюйте свої пропозиції, долучайтесь, шановні калушани. Не відмовчюйтесь. Це не той випадок.
Може це зовсім не чесно буде і негарно звісно так говорити але підтримка тут вже скоріше потрібна її дитині ..Коли я останній раз викладала реквізити ситуація була приблизно така, що рідні Галини не дуже вірили у компетентність і повну віддачу лікарів і шукали центри яким би могли довіртяи.. Її стан тоді був важкий через розсіяний склероз.
Знову вибачусь, але крім грошей, мені здається, особливо її сину потрібна просто людська підтримка і розуміння що його маму не кинули на призволяще. Це має бути патронаж - людський чи медичний, але щоб була чиясь присутність крім сина і старого батька   :( людська увага.
Син я думаю тому і закрився, власне він має на то свої причини... От його якраз і потрібно підтримати, бо у Галини наскілки я розумію склероз на такій стадії, що затормозити його прогресс не вдасться, тим більше що це взагалі невиліковна хвороба.
Тому я бачу тут дві проблеми:
  • Гроші
  • І відсутність людської уваги




Відповідь від: 25 Вересня 2010, 22:14:16
Шляхтич Іван Миколайович
Якщо подивитись на відповідь Мінздоров'я, то вона адресована Шляхтич І. та Іщенко В.( з адресою в Бучі, Ірпенський район, Київська область)
 Певне то родичі...
Записаний

partizantv

  • Новачок
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    26 Вересня 2010, 02:00:49

    Звідки: Bucha
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #16 : 26 Вересня 2010, 02:00:49 »

Її стан тоді був важкий через розсіяний склероз.
Знову вибачусь, але крім грошей, мені здається, особливо її сину потрібна просто людська підтримка і розуміння що його маму не кинули на призволяще. Це має бути патронаж - людський чи медичний, але щоб була чиясь присутність крім сина і старого батька   :( людська увага.
Син я думаю тому і закрився, власне він має на то свої причини... От його якраз і потрібно підтримати, бо у Галини наскілки я розумію склероз на такій стадії, що затормозити його прогресс не вдасться, тим більше що це взагалі невиліковна хвороба.
Тому я бачу тут дві проблеми:
  • Гроші
  • І відсутність людської уваги


Відповідь від: 25 Вересня 2010, 22:14:16
Шляхтич Іван Миколайович
Якщо подивитись на відповідь Мінздоров'я, то вона адресована Шляхтич І. та Іщенко В.( з адресою в Бучі, Ірпенський район, Київська область)
 Певне то родичі...

Питання було не дуже складне - треба було надати батьку Галини повноцінну справу доньки, для лікування чи направлення в позабюджетний чи іноземний заклад. З відповіді МОЗ на мою адресу нічого такого немає. Ніякий я не родич, я просто журналіст, який вмів звернутися до прем'єрки з болючого питання. Дійсно, ви, калушани, як громада не маєте виходу - треба опікуватися Галиною, бо чого тоді варті сотні чинуш, що кормліть нас базарними довідками про "неправильного" батька чи стан Галини. Хай дадуть папірці! Інше не їх справа. Галиною вже опікуються на міждержавному рівні, але то є непросто, бо ніхто на жаль не розуміє що саме треба робити без цих клятих папірців.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #17 : 27 Вересня 2010, 20:31:01 »

Шановні форумчани, наразі я викладаю Вам статтю, подруги Галини Шляхтич, яка до цих пір не втрачає надію допомогти і продовжує з Ізраілю боротись за життя Галини, я сподіваюсь вона скоро зареєструється, ми зв'язалися з нею, і зможе дати коментарі, ми зможемо визначитись чим можемо бути корисні.
Те що я побачила, я не коментуватиму, але то не для слабких нервів.
Приховано: Показати

История 37 летней чемпионки мира с Украины, которую журналисты ТСН называют то Галина, то Ирина
Приховано: Показати
История Галины Шляхтич началась очень давно. Но я пока промолчу о том как девочка, маму которой лишили родительских прав из-за алкоголизма, стала многократной чемпионкой мира по шахматам. Промолчу о многом, но я не могу молчать о том что с ней сделала Украина.
В 1993 году Галине Шляхтич поставили диагноз рассеянный склероз. В развитых странах с этим почти полноценно живут. Но в Украине Галю болезнь подкоряла себе. Несмотря на болезнь Галя продолжала играть в шахматы, занимая призовые места на чемпионатах мира.



Приховано: Показати
К сожалению, в 2006 году к ее одной болезни добавилась другая: туберкулез.
И ей приходилось периодически ложиться в противотуберкулезный диспансер.
...
В 2008 году я позвонила к ней на ее день рождение, она снова собиралась в больницу.
Когда я с ней говорила она меня слышала, сидела в инвалидной коляске и как всегда верила,что она вылечится...
...
Я приехала на Украину в июле 2008года. То есть через 4 месяца после нашей беседы. Все это время она провела в диспансере.
Я зашла сначала к ним домой за ее, вдруг, повзрослевшим 12 летним  сыном. Он меня готовил словами: мама не слышит, у мамы страшные пролежни, Вам придется кричать ей, Вам лучше не видеть... Он доваривал маме компот из черники, которую она любит, варил картошку, вспоминал что надо еще маме взять... Уже на все это было невыносимо смотреть спокойно...
...

Но когда я увидела Галю...
У меня не было слов. Я смотрела и не могла поверить что так бывает...

И она улыбалась в этом кошмаре...
Я с трудом вообще понимала, что произошло или происходит, но мне пришлось даже улыбаться в ответ...
А потом я не выдержала и отвернулась...Градом текли слезы. она меня успокаивала....
Я не верила,что так бывает.
На второй день я вернулась к ней с фотоаппаратом.
 В ее глазах, в глазах ее сына, отца появились искорки надежды... Ее папа,который был с детского дома,  как-то по-детски улыбнулся мне...
К сожалению, я дала им надежду, понадеявшись на людей...
...
Сначала фотографии,которые я сделала, а затем история о том как журналисты ТСН канала 1+1, рассказывая историю о Гале, называют ее то Галина, то Ирина за 2 минуты эфира...
Меня попросили добавить: слабонервным просьба не смотреть ( НО ЗА МАМОЙ УХАЖИВАЕТ ЕЕ 14 ЛЕТНИЙ СЫН..так что я бы не стала жалеть взрослых).
Тут в комментариях под статьей столько странных неожиданных реакций на фотогрфафии,которые я сделала именно для того чтобы помочь своей подруге,чтобы показать людям что так жить нельзя, рискуя не только своим здоровьем, но и здоровьем своих детей, вернувшись в противоТУБЕРКУЛЕЗНЫЙ ДИСПАНСЕР...
А в ответ здесь мне написали:
 Спасите наш аппетит, спрячьте фото под кат. И ВСЁ!!! И НИКТО НЕ ВОЗМУТИЛСЯ ДО ЧЕГО ДОВЕЛИ ЧЕЛОВЕКА, ПЯТИКРАТНУЮ ЧЕМПИОНКУ МИРА, а ведь она принесла много славы своей стране... Мне за Вас стыдно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
кстати, а это сообщество журналистов Украины? Или я ошиблась адресом?




Это умывальник в комнате...


Ниже это общий туалет в ПРОТИВОБЕРКУЛЕЗНОМ диспансере. Судите сами о чистоте:

Но ни мыла в туалете, ни душа в больнице я не нашла. хотя может и были где-то...

До больницы Галя со мной общалась по телефону, сидя в коляске.
В больнице она не могла сама поднять головы,  а когда ей поднимали голову, у нее она долго кружилась, Галя уже не слышала,
и весила намного меньше...
...
...
...
15 октября 2009 года, дожидаясь новостей ТСНв 19.30, я была уверена,что наконец-то о Гале услышат в Украине и ей, конечно же, сразу захотят помочь. Тем более в Украине на носу были выборы...
После просмотра новостей я сидела и не могла понять: а что же это было....
За две минуты Галю назвали сначала Ирина, затем Галина, а потом снова Ирина...
...

(Новость службы ТСН канала 1+1 добавлена ниже в комментариях
и также на странице в ютюбе:
http://www.youtube.com/user/MrWetally#p/a/u/0/qw9RUj0yZ6w
К сожалению, на сайте ТСН видео не открывается...)

Прочтите сами и печатный текст, который появился чуть позже в тотже день:
 
http://ru.tsn.ua/ukrayina/odna-iz-silneishih-shahmatistok-mira-nuzhdaetsya-v-vashei-pomoshchi.html


Ви можете також зайти на сторінку Олени (подруги Галини Шляхтич) де прочитати коментарі та побачити інші відео матеріали :(
http://community.livejournal.com/journalism_ua/1228452.html#comments

Ми мусимо щось зробити :(

« Останнє редагування: 09 Листопада 2010, 00:48:52 від Tandylight »
Записаний

ElenaOlena

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 51
  • Останні відвідини:
    13 Листопада 2010, 01:52:21

    Звідки: Kalush
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #18 : 27 Вересня 2010, 21:46:45 »

Во-первых, большое спасибо.
Ирина, было очень волнительно увидеть Ваши слова.
Что есть, вдруг, люди, которые хотят Гале Шляхтич помочь.
Она больна рассеянным склерозом с 1993 года.
С 2006 года еще добавился туберкулез.

...
Тут пишут о главной проблме, с которой столкнулись родные Гали и сама Галя -ЭТО БЕЗУМНОЕ РАВНОДУШИЕ ВСЕЙ УКРАИНЫ!!! И Калушан в том числе.
Поэтому очень рада,что ВДРУГ, сегодня мне написала Ирина.
СПАСИБО!
Эту статью для Гали я написала вчера:
http://community.livejournal.com/journalism_ua/1228452.html

К сожалению, я дала  надежду Галиным родным, понадеявшись на людей...
Галины родные больше не верят что им помогут. И у них есть на это все основания.
Сейчас она в ужаснейшем состоянии.
А ВЕДЬ ОНА ГОРДОСТЬ УКРАИНЫ, КАЛУШАН!!!
Не стыдно ли ВАМ?
...
За 2 года что я пытаюсь найти тех кто ей поможет, нахожу только тех кому она не нужна.
никто так и не помог Галине.
А как лечат в Украине -разве не видно с фото?
а как работают журналисты Украины -разве не видно новостей?
А как реагируют люди-разве не видно комментарии...
Я могу рассказать еще о многом в этой истории...
Как блокировали мои профили, вносили в ЧС за эту историю...
Мне периодически обещают,что Галине помогут.



Відповідь від: 27 Вересня 2010, 21:22:08
Что нужно сейчас Галине Шляхтич и КАК ЕЙ МОЖНО ПОМОЧЬ:
Нужны свежие выписки врачей о полной картине.
С ними ТОЛЬКО возможно обратиться в зарубежные клиники.
Если клиника согласится ее лечить. Она даст счет за лечение.
Когда есть счет, есть возможность обращаться в фонды, к спонсорам.
И собирать деньги уже непосредственно на счет клиники.
Я слишком далеко.
К сожалению, я не могу организовать комиссию,чтобы получить справки.
ПОЭТОМУ ОЧЕНЬ НАДЕЮСЬ, ЧТО ЛЮДИ КОТОРЫЕ ЖИВУТ РЯДОМ СМОГУТ В ЭТОМ ПОМОЧЬ!!!
...
Конечно же сложно жить на ту пенсию, которую Гале платит страна за заслуги перед Родиной.
Но это уже не решиться на форуме.
...


Відповідь від: 27 Вересня 2010, 21:30:15
и я уже месяца два не звонила Галиному сыну...
мне очень неловко перед ним и стыдно за людей...
я ему пообещала что найду тех кто поможет его маме
но так и не нашла...
...
кстати, Галиному сыну на форумах тоже писали гадости взрослые люди с Украины...
он им мешал перед выборами...наверно...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #19 : 27 Вересня 2010, 21:51:41 »

Лєна, дякую.
ЦЕ вже щось... Бо ми так і не змогли зрозуміти чи хтось займається питанням Галини... З слів.."нею займаються на міждержавному рівні"  не було ясно чи то насправді так.
Ми знайщшли журналіста який займався цим питанням.
Пан Іщенко теж пояснив, що потрібні довідки з якими звернуться у клініки, але хто звертатиметься і з ким тримати зв'язок ми так і не зрозуміли...
Тепер знаємо що Ви зможете нас координувати, а ми спробуємо вирішувати по пунктно ці питання..Сподіваюсь прнаймі що у нас вийде  :bouquet:
« Останнє редагування: 27 Вересня 2010, 21:57:43 від Tandylight »
Записаний