Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

12 років 11 місяців 1 день

Автор Тема: Не будьте байдужими!!!!  (Прочитано 99152 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #80 : 10 Жовтня 2010, 20:56:54 »

За посиланням які виклала пані Олена Ви можете надсилати допомогу у системі Веб мані.
Завтра будуть відкриті рахунки у банках в доларах, гривні та євро, куди Ви також зможете перераховувати свої благодійні внески.

Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #81 : 12 Жовтня 2010, 21:11:37 »

Наразі є відкриті рахунки на які Ви можете перераховувати кошти на допомогу Галині Шляхтич


Відповідь від: 12 Жовтня 2010, 20:58:57
Реквізити для допомоги у національній валюті:

Назва банку: Івано-Франківська філія ПриватБанку

МФО: 336677

КОД ЗКПО: 20568613

Рахунок: 29240825511402

Для зарахування на картку 6762468888776279

Ці реквізити також дійсні і Ви можете перерахувати кошти у національній валюті біля депозитних банкоматів Приватбанку, там потрібно ввести номер картки і поповнити на будь-яку можливу для ВАс суму, номер картки виділено жирним.
Сподіваюсь Ви не залишитесь осторонь.
Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #82 : 20 Жовтня 2010, 12:09:32 »

УКРАЇНІ ПОТРІБНА ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ЩОДО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА РОЗСІЯНИЙ СКЛЕРОЗ
Приховано: Показати

Про ситуацію із розсіяним склерозом у нашій країні та про шляхи її поліпшення розповідає доктор медичних наук професор кафедри нервових захворювань НМУ ім. О.О. Богомольця Лариса СОКОЛОВА.

Ларисо Іванівно, наскільки актуальною є проблема із захворюванням на розсіяний склероз? Чи є ця хвороба вироком?
- Проблема розсіяного склерозу в наш час стала дуже актуальною. До подібної ситуації призвело багато чинників. Ми бачимо реальне збільшення кількості хворих. Переважно це молоді люди від 15-16 до 40 років. Окрім того, ця хвороба дуже швидко стає причиною інвалідизації пацієнтів, робить їх непрацездатними, тягарем для родичів і суспільства. А отже, розсіяний склероз має не лише суто медичні, а й соціальні аспекти і проблеми. Тому нині його активно вивчають в усьому світі невропатологи та соціальні працівники. Подекуди навіть уряди держав беруть активну участь у подоланні цього захворювання.
Розсіяний склероз завжди починається у молодому віці, перебіг його має індивідуальний характер. У когось з пацієнтів він дуже швидко призводить до інвалідизації, в інших цей процес може розтягтися на роки. Але хронічне захворювання з ураженням центральної нервової системи не є сприятливим діагнозом, і це ще більше травмує наших пацієнтів. Іноді навіть фахівці, лікарі-невропатологи, неспроможні порадити ефективне лікування, внаслідок чого прогноз захворювання песимістичний. Хоча традиційний погляд на розсіяний склероз як на хворобу, що безумовно призводить до інвалідизації, таку, що неодмінно погіршує якість життя людини, який домінував ще до кінця 90-х років минулого століття, нині разюче змінився. Подібні тенденції дійшли до нас із західних країн, де розсіяний склероз вже певний період не визначається безперспективною хворобою. Адже тепер насамперед з'явилася можливість ранньої діагностики захворювання. Раніше це було неможливим, бо розсіяний склероз нерідко має суто суб'єктивну симптоматику, коли хворі лише самі можуть щось помітити. Об'єктивно ж їхній стан може бути цілком задовільним. Окрім того, сьогодні хворі є більш обізнаними, ніж, скажімо, років 30 тому. Якщо їх щось турбує, вони звертаються до лікаря своєчасно. Тут виникає навіть певна проблема: діагностувати хворобу стає можливим, коли пацієнт почувається зовсім нормально, у нього немає жодних підстав для того, щоб повірити, що він настільки серйозно хворий.
Сьогодні діагноз визначають, не лише обстежуючи неврологічний статус та виявляючи більш-менш типові, характерні для цієї хвороби симптоми, але й завдяки сучасним методам діагностики, зокрема нейровізуалізації - магнітно-резонансній томографії, магнітній спектроскопії тощо, які дають можливість отримати дуже точну інформацію про стан пацієнта. Очевидними стають зміни у центральній нервовій системі, які під час звичайного огляду не виявляють. Раніше про таке лікарі навіть мріяти не могли. Є виправданим також проведення деяких імунологічних досліджень, які мають додаткове діагностичне і прогностичне значення, бо розсіяний склероз - це переважно автоімунне захворювання.
Раннє діагностування хвороби дає можливість розпочати раннє лікування. По-перше, хворого необхідно поінформувати про необхідні профілактичні заходи, певні обмеження в його діях, які необхідні для того, щоб захворювання не прогресувало. Так можна віддалити загрозу інвалідизації. По-друге, нині ми чітко зрозуміли, що хвороба потребує постійного імуноактивного або імуномодуляційного лікування. Хворого на розсіяний склероз не можна лікувати періодично. Величезним досягненням медицини та фармакології минулого століття є винайдення препаратів, завдяки яким можна призупинити імунопатологічний процес, що розвивається. Саме поява превентивних засобів лікування розсіяного склерозу стала ще одним із чинників, завдяки якому ставлення до хвороби радикально змінилося в усьому світі. Превентивне лікування запобігає виникненню частих загострень та прогресуванню розсіяного склерозу, наслідком якого стає інвалідизація. У наш час така терапія має два напрями: антигенонеспецифічний та антигеноспецифічний. Результатами багатьох досліджень доведено високу ефективність подібної терапії. За різними даними відсоток хворих, у яких вдається досягти не лише припинення прогресування, але й певного регресу хвороби, становить від 40 до 60-70. Застосування новітніх ліків дає змогу тримати перебіг захворювання у певному стабільному стані, а іноді навіть поліпшувати стан пацієнтів. Проблема подібного лікування полягає в тому, що воно є певною мірою ексклюзивним. Ціна ефективних препаратів є надзвичайно високою, тому пересічні громадяни не в змозі купити ліки, які необхідно приймати протягом кількох років. Майже в усьому світі лікування цими препаратами проводиться за державний кошт, за рахунок страхової медицини. Це дає можливість надати істотну допомогу хворим.
Нещодавно проведено економічні дослідження доцільності витрат на закупівлю високовартісних ліків для хворих на розсіяний склероз. У дослідженні взяли участь Велика Британія, США, Франція і навіть Росія. З'ясувалося, що, якщо не проводити подібного лікування і допустити непрацездатність хворого на розсіяний склероз, доведеться витратити набагато більше коштів на його утримання і супутні витрати через швидку інвалідизацію. Це стало зрозумілим після того, як дослідили пацієнтів, які вчасно почали отримувати препарати превентивної терапії, порівняно з тими, хто приймав інші засоби. Адже, втративши здоров'я, хворий на розсіяний склероз не лише не спроможний працювати та виробляти певний продукт. Йому ще потрібно виплачувати пенсію за інвалідністю, страждатимуть рідні, які не зможуть повноцінно працювати, доглядаючи прикуту до ліжка людину. Будуть витрати на медичне обслуговування, транспорт, ліки тощо. Тому стало зрозумілим, що для держави набагато вигідніше лікувати цих пацієнтів, аніж утримувати їх на інвалідності.
У лікуванні розсіяного склерозу в Україні нині досягнуто певних успіхів. Деякий відсоток хворих отримують ліки за рахунок державного чи міського бюджету. Однак цей відсоток, на жаль, досить незначний. Реальна потреба в ліках більша у 10, якщо не в 100 разів
- Що можна зробити, щоб допомогти хворим на розсіяний склероз?
- Варто було б організувати та забезпечити роботу регіональних центрів, які б займалися допомогою цій категорії хворих. Центри мають своєчасно виявляти хворих на розсіяний склероз, діагностувати цю хворобу, визначати групи ризику, проводити моніторинг хворих, забезпечувати їх принаймні підтримувальним лікуванням. Адже, якщо ми не в змозі забезпечити лікування високовартісними превентивними препаратами, все одно не залишаємо пацієнта без нагляду. Призначаємо хоча б препарати неспецифічної, загальної імунопідтримувальної дії. Це вітаміни, препарати метаболічного ряду тощо, які поліпшують стан хворого, хоча й не впливають безпосередньо на перебіг хвороби.
Однак навіть подібне лікування разом із постійним спостереженням за пацієнтом мало б позитивний ефект, дало б можливість своєчасно діагностувати і певною мірою запобігати загостренню. Звичайно, ідеальним було б, якби подібні центри отримували кошти на лікування хворих на розсіяний склероз препаратами превентивної терапії та забезпечували їх реабілітацію. В Україні вже створено центри з реабілітації судинних хворих, пацієнтів із захворюваннями периферійної нервової системи. Однак центру чи навіть відділення реабілітації хворих на розсіяний склероз поки що немає. А потреба у подібних закладах дуже велика. Цим хворим необхідні певні напрями і методики лікувальної фізкультури та масажу, які мають свої особливості.
Тому найефективнішими реабілітаційні центри будуть на базі лікувальних закладів, які проводять терапію саме розсіяного склерозу.
Центри для хворих на розсіяний склероз мали б підтримувати зв'язки з товариствами хворих, з усіма небайдужими до цієї проблеми людьми. До речі, нині вже створено кілька таких громадських організацій - у Києві, Львові, Харкові. 1 хоча вони поки що не мають істотної підтримки, все ж об'єднують хворих, забезпечують обмін інформацією, надають їм певну допомогу.
Безумовно, центри для хворих на розсіяний склероз мають підтримувати інвалідів, адже це непростий контингент пацієнтів, які потребують уваги держави.
- Скажіть, будь ласка, як можна втілити подібні проекти в життя? Чи існує щось подібне принаймні у найбільших містах нашої держави?
- Є Київський міський   центр > < розсіяного > < склерозу > на базі Київської міської клінічної лікарні № 4, в якому я працюю, подібний < центр > також є у < Львові . Створення цих закладів зафіксовано юридично. Однак, на жаль, фінансування та матеріальної підтримки вони практично не мають. Робота цих центрів здебільшого тримається на ентузіазмі людей, які присвятили проблемі розсіяного склерозу все життя і страждання хворих для яких стали їхніми стражданнями. Але фізичних можливостей бракує катастрофічно. Як розв'язати цю кризу? Мабуть усе ж найперспективнішим способом розв'язання проблеми було б створення державної програми допомоги хворим на розсіяний склероз. Ця програма забезпечила б допомогу не лише хворим, але й пацієнтам із групи ризику. Пацієнти з початковою стадією хвороби можуть десятки років почуватися нормально, якщо вдасться вчасно зупинити хворобу. Ця програма має також опікуватися інвалідами, підтримувати наукові розробки в цій галузі, Діагностика розсіяного склерозу коштує так само недешево, як і його лікування. Тому не всі хворі мають можливість своєчасно її провести, а це втрачений час. Бажано, щоб це також було враховано у програмі.
Основу програми вже було створено та затверджено на з'їзді невропатологів та психіатрів ще у 2002 році. Відтоді програму переробляли, однак остаточно досі не затвердили. Люди, які прийдуть до влади, мають звернути увагу на проблему розсіяного склерозу, зрозуміти, що держава може і повинна допомогти таким хворим стати повноцінними членами суспільства.
- Скажіть, наскільки поширеним є це захворювання?
- Останніми роками в нашій країні наукову статистику розсіяного склерозу не вивчали. У 2000 році наводилася цифра 13 900 хворих на розсіяний склероз. Але за деякими даними Міністерства охорони здоров'я, таких хворих близько 18 тис.
- Ларисо Іванівно, чи є приклади впровадження подібних програм у наших найближчих сусідів?
- Так, у Росії є така програма. Лише у Москві близько 400 пацієнтів отримують лікування препаратами превентивної терапії. У багатьох регіонах країни створено центри з лікування розсіяного склерозу, в яких активно розробляють і впроваджують у практичну медицину новітні методи діагностики і лікування хвороби.
- На Вашу думку, що заважає розв'язати цю проблему в Україні?
- Мабуть, багато причин. Це - низка нерозв'язаних соціальних питань, очевидно, і не достатньо активна позиція самих пацієнтів. Багато лікарів налаштовані досить консервативно, не всі вони переконані в ефективності нових препаратів.
- Як Ви гадаєте, чи зможе впровадження страхової медицини розв'язати проблему лікування хворих на розсіяний склероз?
- Страхова медицина, очевидно, поки що буде доступною лише тим громадянам нашої країни, які працюють. Але навіть якщо хворі із цим діагнозом працюватимуть, страхові компанії навряд чи охоче надаватимуть їм свої послуги. Тому в розв'язанні цієї проблеми на першому місці я вбачаю все ж допомогу з боку держави.
Розмову вела
Світлана КАПІТУЛЬСЬКА.
Щодо Галини Шляхтич, допомога сім'ї (фінансова) надходить лише з Росії як це не дивно..На рахунки відкриті в гривні гроші не поступають  :unknow
Наразі готуються документи. Виписки від невролога і дільничого про актуальний стан здоров'я зібрано, сьогодні будуть передані сім'ї, а також призначення віддруковане і завірене.
Виписки були готові раніше але стало з0розуміло, що мусить бути друкований варіант.
Наразі готовий і він (виникли труднощі розшифровки  написів лікарів :)) Зараз ця проблема вирішена, завдяки одній нашій форумчанці, яка узгодила усі ці питання з лікарями і форумцю ;), що ініціював і домігся спільного огляду на місці.
 :frend :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet:
На вже зібрані кошти сім'я має намір доправити на обстеження пані Галину у Львівський центр розсіяного склерозу..Для цього їм також необхідний буде спеціальний медичний автомобіль і думаю супровід медичного працівника (медсестра принаймі) якраз з цього приводу потрібно буде звернутись до влади..
бо мусить бути задіяний адмінересурс (в гарному розумінні цього слова..)
Але є ще купа моментів, що мусять бути узгодженні. Буду тримати Вас в курсі.

Батьком п. Галини, багато корисних речей, що вони не використовували також було передано через Червоний Хрест іншим сім'ям, що портребують допомоги

P.S. І ще, будь-ласка, фінансова допомога - це актуальне питання, що відкрите.. ♥зі світу - по нитці♥ і щось буде  :bouquet: Поки що, гроші надходять лише з Россії, завдяки пані Олені, що продовжує звертати увагу світової спільноти на проблему Галини.
Це дало свої результати.
Вище є рахунки, Ви можете обрати для себе будь-який зручний спосіб. 
Є речі які громада може і мусить зробити сама, думаю скоро настане черга звернутись і до влади  ;)« Останнє редагування: 29 Жовтня 2010, 12:33:36 від Tandylight »
Записаний

ElenaOlena

 • Користувач
 • **
 • Карма +10/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 51
 • Останні відвідини:
  13 Листопада 2010, 01:52:21

  Звідки: Kalush
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #83 : 21 Жовтня 2010, 16:42:27 »

Ира, в ссылке,которую я оставила есть всё для тех кто ХОЧЕТ помочь Галине. И информация постоянно обновляется.
http://detiarbata.livejournal.com/246041.html
How to help Galina Shliahtich - Как помочь Галине Шляхтич


Ира, здесь есть и ссылка на группу помощи Гале в фейсбуке.
Our Facebook group: Help WGM Galyna Shliahtych to survive!!!
Наша группа на Facebook:
http://www.facebook.com/group.php?gid=166739010006627

Здесь есть много активных участников, которые сейчас ищут возможность для Гали сразу после обследования попасть на лечение. Это должно решиться совсем на днях. Потому как везти Галю только для МРТ во Львов слишком неправильно.

Про администрацию города, которые могли бы помочь со специализированной скорой помощью...
Я написала в Украинскую партию, в которой Игорь Насалик, мэр города Калуша... Ну, в Украине выборы...
Написала им 14 октября. И просила помочь... Особенно акцентировала внимание на скорой.
Но никто не ответил...
...

Про деньги.
Я это уже давно заметила... В группах помощи маленьким детям.  Деткам с Украины НАААМНОГО больше материально помогают люди из России...
Странно..., но ОЧЕНЬ жаль что в Украине об этом мало кто знает.
А НУЖНО ЧТОБЫ ЗНАЛИ!!!ОСОБЕННО В КАЛУШЕ, ЛЬВОВЕ!!! ОСОБЕННО В ТАКИХ ПАРТИЯХ КАК Украинская партия...
кстати, потом по ТСН говорят:
Из новостей:

1. Маленький дякуэ небайдужим украiнцям. Грошi на лiкування дитини збирали по всiй Украiiнi

2. Украiiнцi допомагали хто як мiг:  хто 5 а  хто 10 гривнями...ЭТО ЛИЧНО Я ВИДЕЛА ПО НОВОСТЯМ. МНЕ ХОТЕЛОСЬ РАЗБИТЬ хотя бы телик!!! А потом я пошла проверить в теме ОТЧЕТЫ... ну...лучше честно, не вспоминать...
Записаний

ElenaOlena

 • Користувач
 • **
 • Карма +10/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 51
 • Останні відвідини:
  13 Листопада 2010, 01:52:21

  Звідки: Kalush
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #84 : 21 Жовтня 2010, 16:45:37 »

кстати, эти новости про "небайдужих украинцив" показали на канале  1+1...
...
...
...
так нагло безмерно врать нужно иметь слишком наглую наглость!!!
Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #85 : 21 Жовтня 2010, 22:44:11 »

Это должно решиться совсем на днях.
Я буду благодарна если Вы скажете , что именно должно решиться.
Не хотелось бы дважды делать одну и ту же работу или вообще делать бесполезную...
Если есть конкретный человек который занимается и координирует вопрос обследования во Львове, считаю мы должны это знать в приватном или публичном режиме, если Вы предпочитаете не общатся в привате.
Здесь есть много активных участников, которые сейчас ищут возможность для Гали сразу после обследования попасть на лечение.
После обследования где и на лечение куда?
Сегодня была в Центре рассеянного склероза Киева. Имела разговор с руководителем. Центр не имеет своего оборудования, т.е. обследования нужно будет проводить в разных клиниках города Киева.
Она посмотрела актуальные выписки, а также за предыдущий период и порекомендовала в таком состоянии человека нужно транспортаровать или ближе чем в Киев, или попытаться договорится о выезде врачей для консультации (например со Львова на место)
Во Львове центр возглавляет професор Негрич Татьяна Ивановна и под ее руководством много хороших ( по отзывам руководителя киевского центра) врачей. руководитель центра в Киеве хорошо отзывалась и о Ивано-Франковской обласной поликлинике, говорила что у них хорошие специалисты.
Что касается Киевского центра, у них нет своей апаратуры, т.е. МРТ, апарата сканирования костей  и т.п. Их палаты не обрудованы для лежачих больных (тяжелых).
Также она согласилась с назначением калушских врачей, правда заметила что основное ллекарство сильно дорогое, но ефективное...она порекомендовала еще некоторые вещи, я передам их семье Галины.
Что со Львовом? Кто решает там вопрос. Артур апелирует к Вам, говорит что Вы в курсе.
Мне очень жаль но я по ссылкам не нашла ответов на свои вопросы.
И что означает "Потому как везти Галю только для МРТ во Львов слишком неправильно. ". Почему только для МРТ? Вы передумали проходить обследование во Львове?
Кроме того, думаю документы с тубдиспансера будут необходимы, иначе ее могут вообще не принять во Львове или где-либо.
Нам необходимо знать чтобы точнее действовать.
Если можно не ссылками, а своими словами.


 Відповідь від: 21 Жовтня 2010, 22:29:01
Тепер звернення до форумців. УВАГА!
Необхідні наступні ліки:
 • Основний препарат - S.Cerebrolysinі 5,0 №10 в/в струм ( тобто в апмулах,в розчині)
 • Лецитин – 1200 мг
 • Вітамін E  в капсулах;
А також:
 • Вітамін групи "В" (milgama) ( мінімум 63 таблетки)
 • Нейромідін - мінімум 63 таблетки
 • Пірацетам той самий мінімум у таблетках.

Якщо є бажаючі купити або зібратися, пишіть тут або списуйтесь через приват.
Тепер актуальним стало питання масажу, оскільки це є в призначеннях лікарів.
Ми з'ясуємо скільки приблизно коштуватимуть послуги масажистки і думаю теж маємо це питання вирішити гуртом (фінансове звісно) ;)

 
Записаний

Мілана

 • Старожил
 • ****
 • Карма +146/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 455
 • Останні відвідини:
  15 Грудня 2017, 10:54:34

  Звідки: Стуса
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #86 : 21 Жовтня 2010, 23:18:42 »

Необхідні наступні ліки:
Основний препарат - S.Cerebrolysinі 5,0 №10 в/в струм ( тобто в апмулах,в розчині)
Лецитин – 1200 мг
Вітамін E  в капсулах;
А також:
Вітамін групи "В" (milgama) ( мінімум 63 таблетки)
Нейромідін - мінімум 63 таблетки
Пірацетам той самий мінімум у таблетках.

Думаю, що необхідно це скоординувати, щоб декілька людей не купило одне і те саме, а щось буде не куплене.
Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #87 : 21 Жовтня 2010, 23:36:49 »

Так.
Записаний

ElenaOlena

 • Користувач
 • **
 • Карма +10/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 51
 • Останні відвідини:
  13 Листопада 2010, 01:52:21

  Звідки: Kalush
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #88 : 22 Жовтня 2010, 00:11:07 »

Ира, Вы меня в личку спросили что люди делают для Гали и кто.
Во-первых, мне непонятно почему Вы меня все время спрашиваете. я не могу играть в игру  "испорченный телефон". Читать,что пишут ЛЮДИ С УКРАИНЫ ТАМ И ТУТ, ЧТОБЫ ПОТОМ ПЕРЕДАТЬ И ВАМ И ИМ!!!

Во-вторых, если везти Галю только для МРТ во Львов и потом вернуть назад в Калуш, считаю действительно неправильным. Именно этот вопрос сейчас пытаются решить, чтобы сразу отвезти на обследование, и о сделанной работе пишут на фейсбуке. Благодаря этим людям сейчас во всем мире узнали о Галине... И БЛАГОДАРЯ КОТОРЫМ ГАЛЕ ИДУТ ПЕРЕВОДЫ СО ВСЕГО МИРА!!!
...
Скорая помощь.  Этот вопрос должен решаться в Калуше. Отец Гали сказал,что он сам сможет это решить. Конечно, если бы администрация города помогла Галине в этом, было бы хорошо. По интернету сложно мне к ним достучаться...
Лекарство. Если врач сказала,что это надо принимать. Желательно, чтобы Гале сделали как можно скорее МРТ, и обследование чтобы точно знать что и как и что ей надо принимать.... И тем более знать что с туберкулезом.
...
И в последних,  после Ваших слишком оскорбительных слов я просто не хочу с Вами общаться. Вы мне когда я посчитала слова одной форумчанки не правильными и объяснила почему и это было по существу, ВЫ МНЕ как модератор СДЕЛАЛИ КРАСНЫМ  ЗАМЕЧАНИЕ, ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!! Ваши слова  НААААМНОГО  оскорбительнее и кто дал Вам право осуждать лично МЕНЯ, а не мои действия???
Вы же и сейчас модератор? 
Вы себе замечание и предупреждение сделаете красным??? Ну, я всегда за справедливость во всем!!!
Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #89 : 22 Жовтня 2010, 01:09:19 »

И в последних,  после Ваших слишком оскорбительных слов я просто не хочу с Вами общаться. Вы мне когда я посчитала слова одной форумчанки не правильными и объяснила почему и это было по существу, ВЫ МНЕ как модератор СДЕЛАЛИ КРАСНЫМ  ЗАМЕЧАНИЕ, ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!! Ваши слова  НААААМНОГО  оскорбительнее и кто дал Вам право осуждать лично МЕНЯ, а не мои действия???
Вы же и сейчас модератор?
Вы себе замечание и предупреждение сделаете красным??? Ну, я всегда за справедливость во всем!!!

Я считаю, что человек, который выносит выводы из личной переписки накануне  на публику - поступает минимум некоректно.
Считаю что человек, а особенно женщина, которая накануне в личном разговоре вела диалог и соглашалась со многими выводами на следующее утро опубликовала абсолютно противоположную позицию или переволновалась или манипулятор.
В любом случае Вы правы. Я не должна была Вас обижать :agree Делаю себе замечание красным :)
Кроме того, ваша работа дала плоды и Вас услышали, что есть хорошим результатом для Галины.

Во-первых, мне непонятно почему Вы меня все время спрашиваете. я не могу играть в игру  "испорченный телефон". Читать,что пишут ЛЮДИ С УКРАИНЫ ТАМ И ТУТ, ЧТОБЫ ПОТОМ ПЕРЕДАТЬ И ВАМ И ИМ!!!


Я Вас спрашиваю, потому что Вы взяли на себя обязательство помочь.
Вы несколько лет писали письма и в курсе проблемы больше чем кто-либо.
Поэтому я считала, что ваша цель - помочь Галине и координировать людей которые пытаются ей помочь и благодаря которым идут поступления на счет... а также тех людей, которые на нее обратили внимание врачей и содействовали консилиуму последних, а также тех которые делают необходимые телодвижения, чтобы дать возможность Вам и семье, чувствовать себя такими, которые сделали все что могли!
Потому что Галине сейчас скорее необходим професиональный уход, чем подтверждение, что медицина безсильна..
Если Вы считаете себя "испорченным телефоном", не берите больше трубку.

Мы здесь написали план действий и идем по пунктам. И если, Вы имете новую информацию, то наверное было бы логичным сказать, что планы поменялись...
Но я еше раз прошу прощения за беспокойство.

Пока вижу приоритетным облегчить Галине ее состояние созданием условий професионального ухода (гигиеническим, медицинским, контроль за приемом медикаментов медицинскими работниками и сестрами Красного Креста)..

Боюсь что семья также как и я считает Вас координатором процесса и наверное ждет пока Вы дадите команду что во Львове решено. Просто мы не знаем братся за это или нет.
Если этот вопрос решают, значит ждем, если нет, то семья должна как то быть в курсе.

Теперь что касается исследований, которые должны поступить с тубдиспансера.
Врач фтизиатр хотел сделать все анализы, но семья не хочет травмировать лишний раз Галину, и рассчитывает сделать все обследования уже во Львове на более безопасной и точной аппаратуре. С чем я согласна. Но нужно уточнить момент, примут ли ее без таких исследований (свежих) куда-либо с диагнозом туберкулез. Если да то нет проблем. Если нет, то надо сделать если не ренген, то необходимые анализы, например на бакпосев, чтобы врачи выдали заключение о том что ее болезнь не несет на данный момент угрозы.
Пожалуйста скоординируйте свои действия.
Спасибо что не оставили выбора и заставили обсуждать такие интимные вещи публично


Відповідь від: 22 Жовтня 2010, 00:54:10
Після короткої виробничої наради було прийнято наступне рішення:
З метою координації наших спільних дій з метою запобігання дублюванню (не дай Боже калушани, залишать аптеки міста без ліків ;) )
Мілана, як і до цього, погодилась взяти на себе координацію наших дій.
Тому усі, хто має бажання допомогти, прошу здавати кошти у магазин "Люстра" за адресою вул. Б. Хмельницького,15.
Там завжди хтось є на місці і зможуть передати гроші. Лише зазначте, що то на ліки для Шляхтич.
Раз довелось відкрити явки і паролі,користуючись нагодою, хочу подякуати Мілані, за її добре серце :bouquet:
Просто Респект  :bouquet:
На зібрані кошти (сподіваюсь їх вистачить) будуть закуплені ліки, залишок буде використаний на оплату послуг масажистки. Сподіваюсь, що це буде та жіночка,яка була присутня на огляді, що організував Реал.
Дякую усім.
Працюємо ;)


« Останнє редагування: 22 Жовтня 2010, 01:35:05 від Tandylight »
Записаний

Сонечко+

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +801/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3801
 • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
 • Останні відвідини:
  24 Квітня 2020, 20:18:38

  Звідки: з маминого животика
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #90 : 22 Жовтня 2010, 02:46:06 »

прошу здавати кошти у магазин "Люстра"
Там так і питати - "Мілану"?
Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #91 : 22 Жовтня 2010, 08:24:36 »

Ні. Запитувати Людмилу.
Вибачте, не уточнила :-[
Записаний

ElenaOlena

 • Користувач
 • **
 • Карма +10/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 51
 • Останні відвідини:
  13 Листопада 2010, 01:52:21

  Звідки: Kalush
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #92 : 22 Жовтня 2010, 14:08:12 »

ИРА, Я СОГЛАСИЛАСЬ ТОЛЬКО В ОДНОМ: ГАЛЕ НУЖНО СРОЧНО ОБСЛЕДОВАНИЕ ЧТОБЫ ЗНАТЬ НАВЕРНЯКА КАКИЕ ЕЙ ЛЕКАРСТВО ПРИНИМАТЬ!!!!
ТОЛЬКО В ЭТОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А Вы меня убеждали, что Гале не помочь. Что нужно фото мне попросить у Артура, чтобы увидеть в каком она Видалено. Носить особисті подробиці про стан здоровя людини і не може бути поширена публічно чтобы я поняла что уже не помочь. ВЫ МЕНЯ УБЕЖДАЛИ ЧТО ЕЕ НЕЛЬЗЯ ПЕРЕВОЗИТЬ!!! Что Галя сама виновата. Причем вы это утверждали со словами: ЧЕРТ ВОЗЬМИ!!!
и еще Вы приводили пример Видалено. Викладена особиста інформація без дозволу власника такої інформації.
кстати, Галя о болезни узнала в 1993, а в 1995 родила Артура.
ИРА, Я С ВАМИ НИ В ЧЕМ НЕ СОГЛАШАЛАСЬ КРОМЕ ОБСЛЕДОВАНИЯ!!!!!!
так что давайте не будем обсуждать кто здесь манипулятор!!!

И не надо тут играть в странные игры!!!
« Останнє редагування: 22 Жовтня 2010, 14:57:21 від Tandylight »
Записаний

ElenaOlena

 • Користувач
 • **
 • Карма +10/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 51
 • Останні відвідини:
  13 Листопада 2010, 01:52:21

  Звідки: Kalush
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #93 : 22 Жовтня 2010, 14:12:13 »

Обязательство помочь Гале если я кому и дала, то не Вам.
Ваши действия считаю слишком странными.
Но я послушала Ваш совет и попросила фото. Фото мне Артур прислал. Там вообще нет всего того что Вы мне так красочно описали!!!!!!!!!!!!!!!

...
Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #94 : 22 Жовтня 2010, 14:27:52 »

А Вы меня убеждали, что Гале не помочь. Что нужно фото мне попросить у Артура, чтобы увидеть в каком она Видалено. Носить особисті подробиці про стан здоровя людини і не може бути поширена публічно чтобы я поняла что уже не помочь. ВЫ МЕНЯ УБЕЖДАЛИ ЧТО ЕЕ НЕЛЬЗЯ ПЕРЕВОЗИТЬ!!! Что Галя сама виновата. Причем вы это утверждали со словами: ЧЕРТ ВОЗЬМИ!!!
и еще Вы приводили пример Видалено. Викладена особиста інформація без дозволу власника такої інформації.
кстати, Галя о болезни узнала в 1993, а в 1995 родила Артура.
ИРА, Я С ВАМИ НИ В ЧЕМ НЕ СОГЛАШАЛАСЬ КРОМЕ ОБСЛЕДОВАНИЯ!!!!!!
так что давайте не будем обсуждать кто здесь манипулятор!!!
Но я послушала Ваш совет и попросила фото.
Фото мне Артур прислал. Там вообще нет всего того что Вы мне так красочно описали!!!!!!!!!!!!!!!

Ви дуже некоректна, пані Олено. Цього разу у мене просто нема слів, щоб Вам відповісти.
Я сподіваюсь лише припинити на цьому Ваш словесний потік.
Сьогодні сподіваюсь люди знесуть кошти на ліки, які вже призначили. І їх колотиме медсестра, а батько сподіваюсь контролюватиме прийом інших у таблетках чи капчсулах.
Дякую, що ввели нас в курс справи. Дуже змістовна і головне конструктивна відповідь.« Останнє редагування: 22 Жовтня 2010, 14:58:24 від Tandylight »
Записаний

ElenaOlena

 • Користувач
 • **
 • Карма +10/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 51
 • Останні відвідини:
  13 Листопада 2010, 01:52:21

  Звідки: Kalush
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #95 : 22 Жовтня 2010, 14:32:48 »

1.Ира, ну какие Ваши извинения такой и ответ!!!

2.Ира, и мне не понять почему Вы не можете людей прямо на фейсбуке спросить. Взять друг у друга телефон, мейл, скайп... и вместе решать. Это я имела ввиду когда говорила что мне сложно передавать что кто сделал. И тем более я не могу с Израиля знать что делают в Украине для Гали.
Я не могу контролировать и требовать у людей отчета. И все время сидеть на скайпе с допросами что. кто и как.
Это понятно тем кто хочет это понять!!!
...

Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #96 : 22 Жовтня 2010, 14:49:35 »

З'ясування стосунків вважаю взагалі у цій темі недоречними. Такі речі можливо до місця у фейсбуці де Ви сама встановлюєте правила, а тут це не відноситься до теми.
Але зважаючи на те, що Ви досить своєрідно сприймаєте правила і будь яке зауваження сприймаєте як цензуру,я залишу це повідомлення у темі. Але прошу Вас коли виносите публічно чужу особисту інформацію, подумати чи маєте на це право.
Мені дуже шкода що деяких моментів що носять особисту інформацію цієї сімї не уникнути для того, щоб отримати допомогу.
Та смакувати цим прошу у себе в Фейсбуці.
Особисту інформацію та подробиці з яскравим описом, як ви дозволили собі висловитись,я всеж видалю.
« Останнє редагування: 22 Жовтня 2010, 15:00:10 від Tandylight »
Записаний

ElenaOlena

 • Користувач
 • **
 • Карма +10/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 51
 • Останні відвідини:
  13 Листопада 2010, 01:52:21

  Звідки: Kalush
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #97 : 22 Жовтня 2010, 15:28:22 »

Ира, мы с Вами не можем вести личных бесед по одной простой причине, что мы говорим о Гале. Вы осуждали Галю в личной беседе со мной!!!
 И хотите чтобы я об этом не вспоминала здесь???
Почему???
« Останнє редагування: 22 Жовтня 2010, 15:38:11 від ElenaOlena »
Записаний

ElenaOlena

 • Користувач
 • **
 • Карма +10/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 51
 • Останні відвідини:
  13 Листопада 2010, 01:52:21

  Звідки: Kalush
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #98 : 22 Жовтня 2010, 15:36:22 »

А еще если Вы осуждали Галю в беседе со мной!!! То откуда мне знать не делали ли Вы этого в беседе с другими за Галиной спиной!!!
Поэтому для меня важно чтобы люди знали. что вы не зная о Гале ничего, утверждали мне что она не лечилась на протяжении 17 лет!!!
Поэтому ваши потом здесь слова о личке, что это не корректно, считаю выгодными только ВАМ!
 
Записаний

Рибка

 • Активіст
 • *****
 • Карма +962/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2922
 • Останні відвідини:
  31 Травня 2020, 20:33:15

  Звідки: Калуш
Не будьте байдужими!!!!
« Прочитано #99 : 22 Жовтня 2010, 16:48:31 »

ElenaOlena що Ви виписуєте, люди хочуть допомогти Галині, роблять все що в їхніх силах, а ви от так просто відбиваєте в людей бажання допомогти. :unknow

Була в Мілани, хто не знає її магазин знаходиться ззаду "Мисливця". Мілана - приємно було познайомитись :bouquet:
« Останнє редагування: 22 Жовтня 2010, 19:27:50 від yurko »
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.