Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

13 років 2 місяці 26 днів

Автор Тема: Жіноче й Чоловіче  (Прочитано 82370 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ДДК

 • Старожил
 • ****
 • Карма +55/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 306
 • ДДК
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 01:36:29

  Звідки: Росія
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #120 : 08 Квітня 2013, 00:32:07 »

- Ты жалуешься, - мягко произнес дон Хуан. - Ты жаловался всю свою жизнь, потому что не привык принимать ответственность за свои решения.
 Це правда! Треба бути ПРИЧИНОЮ подій але не їх наслідком. Тоді все матимете. І не буде приводу скаржитись.
Записаний

yaro my

 • Гаряча голова
 • *****
 • Карма +244/-109
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1636
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 23:34:40

  Звідки: "АттУда"
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #121 : 08 Квітня 2013, 01:11:37 »

Записаний
Следи за контекстами!

Лалія

 • Модератор
 • *
 • Карма +964/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3210
 • sol ∞
 • Останні відвідини:
  22 Квітня 2016, 19:30:58

  Звідки: Калуш
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #122 : 08 Квітня 2013, 01:18:33 »

Як скажете.  :)
Записаний

yaro my

 • Гаряча голова
 • *****
 • Карма +244/-109
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1636
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 23:34:40

  Звідки: "АттУда"
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #123 : 08 Квітня 2013, 01:24:35 »

Треба бути ПРИЧИНОЮ подій але не їх наслідком. Тоді все матимете. І не буде приводу скаржитись.
Не все так просто.
Записаний
Следи за контекстами!

Yana

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +971/-6
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 1946
 • Останні відвідини:
  06 Травня 2018, 21:38:53

  Звідки: Калуш
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #124 : 25 Квітня 2013, 19:28:35 »

Еріка Джонґ
Дванадцять хибних уявлень, які притаманні жінкам

© Jong Mann Erica, 1994
ХИБА 1

Якщо він мене кохає, то буде мені вірним завжди.

ПРАВДА

Його кохання до вас ніяк не пов'язане з вірністю. Деякі чоловіки дійсно моногамні. Але більшість – ні. Ті, котрі сексапільні, як правило, не бувають моногамними. Найчастіше моногамія триває три доби, три тижні, три місяці, в найкращому випадку три роки. Зазвичай триває саме стільки, щоб ви завагітніли. Цьому є природне пояснення. Чоловіки запрограмовані на те, щоби якнайдалі розсіяти своє сім'я, а жінки – зачати й народити здорових немовлят. Як ви, може, помітили, людським немовлятам потрібно багато часу, аби стати дорослими. Одні чоловіки брешуть ліпше за інших, тому що брехня для цього виду тварин є вродженою, притаманною їм, властивістю. Дещиця – зразкові чоловіки – насправді зберігають жінкам вірність. Решта ж зраджує. Питання в тому, чи зможете ви з цим миритися? Якщо зрада не кидається у вічі та не є надто зухвалою, а, з іншого боку, якщо у вашому спільному житті вам вистачає його (як друга, коханця, батька ваших дітей, економічного партнера), подумайте над такими варіантами: ви можете люб'язно примиритися з його зрадою, а тим часом, граючи на його почутті провини, отримувати для себе емоційну та матеріальну користь. Можете й самі непомітно зраджувати йому – але (за єдиної умови) якщо ви будете це робити для власного задоволення, а не задля того, щоби помститися йому. Можете дійти висновку, що це не пов'язано з вами. Він це робить заради доказу своєї мужності, а не через зневагу до вашої жіночості.

ХИБА 2

Мужчина потрібен мені для того, щоб почувати себе повноцінною.

ПРАВДА

Не стільки вам потрібен мужчина, скільки ви йому потрібні. Жіноча стать є самодостатньою. Чоловіки є статтю залежною. Жінки продовжують рід; вони творять життя у собі (чи то через них творить Богородиця). Чоловіки це знають, ось чому вони, такі недосконалі, створили світ, у якому всі жіночі досягнення калічаться і зневажаються – від величі народження до всього, що жінки зробили у творчих і професійних галузях. Можливо, ви ще не можете – поки що – змінити світ, але не потрапляйте на цей гачок. Ви могутні, сильні, самодостатні. Що ліпше ви це усвідомите, тим щасливішими будете, з чоловіком чи без нього.

ХИБА 3

Якщо ви докладете всіх зусиль, щоб допомогти якомусь чоловікові, то й він буде завжди вам допомагати.

ПРАВДА

На жаль, це не так. Чудесно бути поруч зі своїм чоловіком, віддавати все тому, кого кохаєте, але ви не маєте права забувати про себе та своїх дітей, бо він може вас забути. Через те, що він чоловік, для нього цілком природно, що його проблеми мають бути на першому місці. Через те, що ви жінка, ви також вважаєте це цілком природним. Не варто. Захищайтеся, – але не феміністичною риторикою чи арґументами, а справами. Власним рахунком у банку, нерухомістю, що записана на ваше ім'я, заощадженнями на освіту ваших дітей, до яких він не зможе навіть доторкнутися (ані віддати наступній – молодшій дружині та її нащадкам), власною професією, яка вам надає впевнености. Передусім потурбуйтеся про себе, а вже потім допоможіть йому, якщо вам це до вподоби.

ХИБА 4

Чоловіки люблять, коли ми говоримо правду про наші стосунки.

ПРАВДА

Аніскілечки. А їхня правда дещо відрізняється від вашої. Їхня правда говорить про їхні пріоритети (оволодіння, перемогу, трахання). Наша правда говорить про наші пріоритети (турботу, творення, любов). Наші пріоритети створюють життя. Їхні пріоритети створюють умови для їхніх перемог. Їм наші пріоритети видаються безглуздими, але без них вони не могли б жити. Вони заперечують свою залежність від звичайної людяности, а наші пріоритети дозволяють їм і надалі заперечувати. Як про це взагалі говорити? Це виглядало б так, ніби один говорить грецькою, а інший на суахілі. Тваринне лопотіння.

Не говоріть про свої стосунки – зробіть щось. Або продовжуйте їх любити, або покиньте їх. З’ясуйте свої потреби. Користуйтеся можливостями, які вам належать по праву. Завжди говоріть про те, що відчуваєте, або про те, що вам потрібно, але ніколи не звинувачуйте. Будьте лагідними, але твердими. Знайте, чого ви бажаєте, і досягайте свого. Якщо вам занадто часто кажуть “ні”, тоді замисліться, що ж вам робити. Якщо ви мазохістка, то покопайтеся у собі. Світ занадто жорстокий, щоб до його злочину ви додавали ще й жорстокість стосовно себе. Будьте м'якими і до нього, але ще більше – до себе. Любіть себе. Чоловіки – імітатори. Якщо ви себе любите, то і він вас полюбить.

ХИБА 5

Чоловіки люблять жінок, які їм ніколи не перечать і виконують усі їхні забаганки.

ПРАВДА

Мірабель Морґан і Аніта Браянт розповсюдили цю велику брехню п'ятнадцять років тому, і ви бачите, до чого це їх довело. Правда в тому, що чоловіки почувають себе невпевнено з жінками, які до них постійно підлабузнюються, виконують усі їхні забаганки та ніколи їм не кажуть, що треба робити. Вони не хочуть, щоб їх сварили, але хочуть, щоб ними керували. Вони знають, що мало чого варті, а жінки, які виконують усі їхні забаганки, лише посилюють в них почуття провини. Якщо ви бажаєте, щоб чоловік вас кохав, допоможіть йому відчути себе великим, але й приборкуйте його, поблажливо, проте твердо. Він розраховує на те, що ви врятуєте йому життя. Він усвідомлює, що він не лицар на білому коні, ані принц із казки, – чому б і вам цього не зрозуміти?

ХИБА 6

Чоловіки бажають бути лицарями на білому коні, які нас рятують.

ПРАВДА

Це правда. Проте не суперечить номеру п'ятому. Вони бажають так виглядати, хоча добре усвідомлюють кожного дня й кожної ночі, що ви саме та, котра рятує їх. Дозвольте своєму лицареві плекати його мрію. Нехай вона квітне. Поливайте її. Використовуйте її у ліжку, для того, щоби секс був ще палкішим. Але в душі завжди пам'ятайте про те, що це лише мрія. Якщо ви пливете по Амазонці і ваш корабель затонув у водах, що кишать крокодилами, ви маєте чудову нагоду врятувати чоловіка, а він цей подвиг припише собі.

ХИБА 7

Чоловіки ненавидять феміністок.

ПРАВДА

Дійсно, вони ненавидять жінок, які багато патякають про фемінізм, однак нічого не роблять й лише звинувачують чоловіків; поза тим, вони обожнюють жінок, які знають, наскільки вони сильні, але постійно говорять, як їм потрібні чоловіки. Чи це нечесно? І так, і ні. Нечесно, коли ви вважаєте, що чоловікам увесь час потрібно говорити лише правду, – а це найбільша помилка, яку ви можете зробити, якщо бажаєте, щоби вас добре трахали. Якщо вам це не потрібно – якщо ви щасливі на самоті або ви щаслива лесбіянка – тоді не читайте далі. Тоді вам уже все зрозуміло.

ХИБА 8

Чоловіки обожнюють дітей і всі, без винятку, не можуть дочекатися, коли стануть відданими батьками.

ПРАВДА

Одні – так, інші – ні. Більшість – такі, як ви – не впевнені, як вони ставляться до майбутнього батьківства, що, зрештою, цілком природно. Ваше тіло, між тим, пронизують гормони, через що ви – не всі, але більшість – квокчете над дітьми, тоді як чоловіки цього не роблять. Коли у вас менструація, ваше тіло щомісяця нагадує вам про вашу смертність і плодовитість – а от з ним цього не буває. Його тіло нагадує йому про те, що його пеніс завжди з ним, ранимий, нав'язливий та самотній. Через це він скаже вам що завгодно, аби ви подумали, який він непереможний, твердий та не самотній. А після цього він скаже вам що завгодно, лише б утекти. В той час, як ви бажаєте злитися з кимось іншим, він цього боїться. Самим народженням ви були пов'язані з людською істотою однієї з вами статі, а він – протилежної. Тому він і побоюється злиття, хоча й шукає його. Ваше прагнення до злиття не є амбівалентним. Ви не боїтеся, що ваша мати вас поглине; насправді ви самі бажаєте стати нею. Коли ще додамо до цього гормональну різницю між статями, то будемо мати: одну стать, яка прагне до злиття, і другу, яку воно і приваблює, і відштовхує. Чоловіки водночас темпераментні і клаустрофобічні; однієї й тієї ж миті рвуться вперед та відступають. Так Бог пожартував над родом людським. Деякі психологи дотримуються теорії, за якою існуючий стан речей змінився б, якщо б чоловіки піклувалися про дітей. Ми можемо це відчути, а чоловіки – ні. Вони наче мають страх перед дітьми. Звичайно, існують і зразкові татусі, що пишуть для чоловічої рубрики Нью-Йорк Таймз, але вони не беруться до уваги. Хто знає, що вони насправді роблять після того, як склепають свій текст? Зрештою, вони не є уособленням пересічного чоловіка, як Кетрін Гепберн не є уособленням пересічної жінки. Якщо ви маєте такого чоловіка, то ви напевне й не читаєте цього. Може, ваша донька буде мати такого чоловіка, але для вас це вже запізно. У пошарпаному поколінні діти лише підсилюють чоловічу клаустрофобію – саме тоді, коли ви готові вити гніздо, у них починають найсильніше свербіти п'яти. Якщо ви зрозумієте це як загальне правило, а не як особисту образу, ви будете набагато щасливіші.

ХИБА 9

Чоловіки люблять хтивих жінок.

ПРАВДА

Більшість чоловіків любить тих жінок, чию хтивість можна увімкнути, клацнувши вимикачем. Їхнім вимикачем. З тією умовою, що їх можна швидко вимкнути, щойно закінчиться порнофільм або закриється порножурнал. Чи бачили ви колись, як найхтивіший чоловік облизується, роздивляючись сторінки Плейбоя, абсолютно не звертаючи уваги на справжню, живу жінку у своєму ліжку? Хіба це не парадокс? Ні. Порножурнал (як і порнофільм) безпечніший. Чоловік той, хто встановлює годинникову стрілку. Зі справжньою жінкою це не так. А ще краще з двома жінками. Одна хтива, яка час від часу перебуває в його розпорядженні. Друга асексуальна, приваблива, але в його розпорядженні постійно. З чоловічої точки зору – це справжній рай (тобто абсолютна безпека) – а це повертає нас до хиби номер 1.

ХИБА 10

Чоловіки раціональні, жінки ірраціональні.

ПРАВДА

Якщо послідовність є ознакою раціональности, то жінки раціональніші. Вони прагнуть до цілісности, поваги та злиття. Можливо, вони страждають від передменструального синдрому, післяродової депресії та клімактеричних фобій, але в них зазвичай менший страх перед зануренням у життя. Чоловіки це знають і прагнуть до сильних жінок, які їх вестимуть. До сильних жінок, які із стратегічних міркувань прикидаються слабкими.

ХИБА 11

Чоловіки не терплять жінок, які мають більше грошей, аніж вони.

ПРАВДА

Чоловіки насправді не терплять жінок, які їх контролюють. Але вони не мають нічого проти грошовитих жінок, з умовою, що вони – чоловіки – мають владу над їхніми грошима, хоча б уявну. Чи пам'ятаєте ви наполеонівський кодекс? Чи пам'ятаєте всіх тих багатих спадкоємиць, з якими чоловіки одружувалися через їхні статки, у ті часи, коли жінчині гроші автоматично переходили у розпорядження чоловіка? Для чоловіка нестерпно, коли жінка має над ним владу. А в нашому суспільстві гроші – найвищий показник влади. Якщо ви заробляєте чи маєте більше грошей, аніж ваш чоловік, ви мусите знайти способи (справжні або вигадані) для того, щоби надати йому владу, стільки влади, аби встановилася рівновага, але можливо навіть і тоді він вам ніколи не пробачить.

ХИБА 12

Чоловіки люблять красунь з досконалими рисами обличчя та досконалими формами.

ПРАВДА

Насправді чоловіки люблять красунь більше здалека, ніж зблизька, і почуваються поруч з ними не дуже зручно, окрім тих випадків, коли вони їм потрібні для куражу.
Записаний

yaro my

 • Гаряча голова
 • *****
 • Карма +244/-109
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1636
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 23:34:40

  Звідки: "АттУда"
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #125 : 26 Квітня 2013, 00:56:12 »

Еріка Джонґ
Дванадцять хибних уявлень, які притаманні жінкам
Ця жінка думає, що інші жінки мають хибні уявлення, а вона одна знає чоловіків. Але вона теж з тих жінок, що не дружить з логікою.
 Інша правда:
Жінки надто самовпевнені.
  Чи не кожна друга жінка думає, що знає чоловіків, тому легко може ними маніпулювати, обкрутити, і потім довго водити за ніс. Вони думають, що якщо чоловіки кажуть, що жінка для них загадка, то це означає також, що чоловік сліпий і тупий, і його можна легко збити спантелику. Але фокуси проходять не завжди.
Це ні в якому разі  не означає, що жінки не розумні. Просто багато з них не дружить з логікою.
Записаний
Следи за контекстами!

Крістіан

 • Початківець
 • *
 • Карма +15/-28
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 26
 • Останні відвідини:
  10 Липня 2013, 08:30:51

  Звідки: Калуш
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #126 : 26 Квітня 2013, 10:13:34 »

 :)
Записаний

yaro my

 • Гаряча голова
 • *****
 • Карма +244/-109
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 1636
 • Останні відвідини:
  03 Лютого 2014, 23:34:40

  Звідки: "АттУда"
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #127 : 26 Квітня 2013, 11:05:35 »

Класна ілюстрація.
Записаний
Следи за контекстами!

Лалія

 • Модератор
 • *
 • Карма +964/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3210
 • sol ∞
 • Останні відвідини:
  22 Квітня 2016, 19:30:58

  Звідки: Калуш
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #128 : 09 Липня 2013, 22:20:21 »

Есть немало женщин, которых притягивают властные мужчины. Словно огонь бабочек. Но есть женщины, которые более всего нуждаются не в герое и даже не в пылком любовнике, а — в друге. Ты запомни: когда вырастешь, держись подальше от женщин, любящих диктаторов, а среди тех, кому нужен мужчина-друг, постарайся найти не ту, что нуждается в друге, потому что ее жизнь пуста, а ту, что с радостью наполнит твою жизнь и тебя самого. И запомни: дружба между мужчиной и женщиной — вещь редкая и намного-намного более дорогая, чем любовь: любовь, по сути, вещь довольно грубая и не слишком утонченная по сравнению с дружбой. Дружба включает в себя и определенную душевную тонкость, и щедрое умение слушать, и совершенное чувство меры.

Амос Оз " Повесть о любви и тьме"
Записаний

Yana

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +971/-6
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 1946
 • Останні відвідини:
  06 Травня 2018, 21:38:53

  Звідки: Калуш
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #129 : 05 Серпня 2013, 06:08:46 »

Записаний

Yana

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +971/-6
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 1946
 • Останні відвідини:
  06 Травня 2018, 21:38:53

  Звідки: Калуш
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #130 : 02 Вересня 2013, 13:43:43 »

Цени мужчину, который проводит до дома. Мужчину, который любит проводить с тобой дни и сутки ,а не только ночи. Мужчину, который способен понять и решить твои проблемы, а не создать новые.. Который без повода дарит букеты полевых цветов и приносит апельсины, когда ты болеешь. Цени мужчину, который крепко обнимет, если ты заплачешь и закроет рот поцелуем, когда ты злишься.. Опасайся мужчину, которому ты нужна только в хорошем настроении, преимущественно после 11 или выпившему. Мужчину который ставит тебя на второе место после любимого хобби либо других интересов и хочет видеть только после полного выздоровления. Не надейся на мужчину, который на любую твою просьбу или проблемы выдвинет список своих. Не теряй время с мужчиной, который не станет гулять с тобой (устают ноги) или отдыхать на природе(покусают комары), мужчина, склонный к нытью никогда не станет надежной опорой. Ищи мужчину, который назовет тебя красивой, а не просто сексуальной; который перезвонит когда ты повесишь трубку; который не заснет только для того, чтобы смотреть как спишь ты; который будет целовать тебя в лоб; который захочет показать тебя всему миру и мир тебе. Жди мужчину, который будет держать тебя за руку перед своими друзьями; который будет постоянно напоминать, что ты ему небезразлична и как ему повезло, что у него есть ты. Мужчину, который повернется к своим друзьям и скажет: "Это ОНА !" Помни, что мужчина мечты — это не только "любит и не изменяет" но делает жизнь счастливой и счастлив просто рядом с тобой...
Записаний

ksenya

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +303/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 1102
 • Останні відвідини:
  12 Лютого 2020, 21:00:36

  Звідки: Калуш
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #131 : 02 Вересня 2013, 14:55:59 »

Правильно написано  :good влучно дуже. Так просто.. i водночас складно
Записаний

Отаман

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +435/-41
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 2464
 • Останні відвідини:
  25 Березня 2020, 20:51:10

  Звідки: Бандерівська
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #132 : 02 Вересня 2013, 16:11:04 »

та псдц.а ким повинна бути жінка такого чоловіка і як виглядати?
явно або як з кліпу Мачете"Нежность"або як оця дівчина.http://vk.com/iris.kis_kis
 шарилась по моєму профайлі на одному з рус сайтів.мабуть для мене вона один з еталонів.
вона проста,не модельної зовнішності,постійно щось вИтворить,якщо сумує-то таку хочеться розвеселити,
помогти,розважити і все таке.Видно вона не в настрої,фото було більше і позитивних прибрано трохи.
хто не полінується-подивіться.особисто мене її фото заряджають позитивом.сильно
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Рибка

 • Активіст
 • *****
 • Карма +962/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2922
 • Останні відвідини:
  11 Липня 2020, 23:31:29

  Звідки: Калуш
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #133 : 02 Вересня 2013, 17:13:24 »

та нічого такого надзвичайного Яна не написала. Все просто і ясно.
Головне в стосунках між чоловіком і жінкою, це любов, взаємоповага, взаєморозуміння, і як чоловік має піклуватись про жінку так і жінка має піклуватись про чоловіка, все має бути взаємно.
І для цього не потрібно грошей, чому більшість чоловіків думають що жінці потрібні гроші :unknowжінці потрібний чоловік який буде дбати про неї та їхніх дітей. Гроші це маленький додаток.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #134 : 02 Вересня 2013, 17:46:44 »

Гроші - важливий додаток  :=) :) Навіть питання не саме в грошах, як таких, а в можливості забезпечити сім'ю. Прочитала недавно інтерв'ю відомого ведучого-мультиміліонера Андрія Пальчевського, в якому він зазначив з приводу даного питання, що немає нічого дивного, постидного в тому, що жінка для стоврення сім'ї обере саме забеспеченого матеріально чоловіка. Як він зауважив на запитання журналістки цитую: "— Кого посоветовали бы дочери, если бы спросила вашего совета?
— Буду волноваться, если она выйдет замуж за человека, который не сможет, например, оплатить ей хорошего стоматолога. Любовь-морковь для меня на втором месте, на первом — отсутствие унижений (по-моему, это мерило удачности брака)."
Цілком з ним погоджуюсь. В що перетвориться спільне проживання сімейне за відсутності можливості, бажання, усвідомлення (що включає також активні дії) чоловіком необхідності, грубо кажучи, принести той кусок м'яса з якого жінка приготує обід чи вечерю. Споглядання на голодних дітей також мало підкріплює подружню любов. Чи усвідомлення, що ти не маєш ресурсів дати своїй дитині хоча б мінімальний старт у цьому житті - пристойну освіту, додасть вогню в стосунки з чоловіком? Сумніваюсь, що в такого подружжя буде хоч натяк на романтичність при подібних розкладах.

Відповідь від: 02 Вересня 2013, 17:35:46
Тільки не потрібно наводити приклади країн третього світу та різних племен, в яких жінки несуть на собі весь тягар по забезпеченню комфортних умов, а функція чоловіка зводиться тільки до "штампування" нащадків.
Відповідь від: 02 Вересня 2013, 17:38:13
Раз вже я за Пальчевського згадала, ось ще уривочок з його інтрев'ю.
"Для меня как представителя нашего биологичес­кого подвида самое ужасное — это борьба за никчемных мужчин, которая возведена в ранг нормальности.Для шоу «Холостяк» даже не могут найти приличного парня (кроме первого). Давайте попробуем сделать шоу «Холостячка».
— Нереально...
...в нашей стране. Хотя и в Америке не хватает женщин, и в Финляндии, а в Китае — вообще 50 миллионов недостает. Первооснова наших проблем — дефицит мужчин.
— Их ведь убивали в революцию, Гражданс­кую войну, потом — в Вели­кую Отечественную...
Лучших! Женщины привыкли жить по принципу: бери любого, пока есть. Мой совет всем невестам: не ограничивайтесь Украиной, чем больше вас уедет и счастливо выйдет замуж за французов, голландцев, папуасов, монголов, тем лучше станет эта страна...
— ...так что, девочки, учите английский...
Да и вообще иностранные языки. Моя дочь говорит, что не может смотреть, как в ресторане дядя лет 50-ти сидит с 20-летней девочкой. Зато мама такой «счастливицы» радуется: пусть кавалер немножко старше, чем хотелось бы, зато серьезный мужчина, практичный...

— ...и когда барышне исполнится 34, сумеет выгодно разменять ее на двух 17-летних...

— ...потому что уже импотент. Попробуй справиться со зрелой женщиной, знающей, чего она хочет и что может. Проще купить девочке колечко. Причем подешевле.

Если из Украины уедут красивые женщины, мужчины начнут работать над собой: принимать душ, пользоваться дезодорантом, следить за своими зубами, читать книжки, а так у них стимула никакого — все равно всех разбирают."


Записаний

Рибка

 • Активіст
 • *****
 • Карма +962/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2922
 • Останні відвідини:
  11 Липня 2020, 23:31:29

  Звідки: Калуш
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #135 : 02 Вересня 2013, 21:39:05 »

та головне щоб людям добре разом було. Не всі ж мають можливість заробляти великі гроші, то що не женитись, не тішитись сімейному життю, не народжувати дітей.?
Гірше коли чоловік не хоче нічого робити для того щоб хоч трохи забезпечити сім'ю.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

advokat

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +722/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2145
 • Останні відвідини:
  20 Вересня 2017, 23:20:40

  Звідки: Івано-Франківськ
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #136 : 02 Вересня 2013, 21:53:40 »

Я це і мала на увазі. Звісно в житті різне трапляється і не всім до наполегливості додається удача, але до лінивих і байдужих вона навіть не роздумує чи приходити :) Хоча більше схиляюсь до думки, що хто хоче заробити, той працює,  в того і получається. "Дорогу осилит идущий" :)
Гірше коли чоловік не хоче нічого робити для того щоб хоч трохи забезпечити сім'ю.
Солідарна з Тобою повністю  :drink
Записаний

Рибка

 • Активіст
 • *****
 • Карма +962/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 2922
 • Останні відвідини:
  11 Липня 2020, 23:31:29

  Звідки: Калуш
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #137 : 19 Вересня 2013, 22:28:13 »

Намагання скину зайву вагу шляхом голодування або жорстких дієт неминуче  призведуть до гастриту, який діагностується у 80%  жінок, які намагаються швидко схуднути.
А важкі фізичні навантаження призводять до небажаних травм, да і часу на заняття в спортзалі або он-лайн у вас немає.

Виявляється можна схуднути не тільки за допомогою дієт і фізичних вправ.

1.Проста арифметика
За один статевий акт спалюється близько 200ккал. Іншими словами 15 хв сексу цілком замінять вам 30хв зарядку або 15хв пробіжку. Підрахунок показує що при трьохразовому занятті сексом в тиждень можна втратити 2 кг. Секрет в тому що сексуальне збудження збільшує частоту  серцевих скорочень з 60-70  ударів за  в.. до 150, а отже обмінні процеси в організмі проходять швидше.

2.Качаємо м» язи.
Якщо не лежати в ліжку «бревном» то можна задіяти велику кількість м’язів. Наприклад в позі «жінка-зверху» тренуються  м’язи  спини, ніг, сідниць,стегон, пресу. Секрет навіть,якщо під час статевого акту не будуть задіяні м’язи рук, ніг,спини їм все одно прийдеться попрацювати під час оргазму: на вершині блаженства, ми напружуємо близько 120  м»язів.

3.Ліфтинг ефект.
Любий тренер знає що різка втрата ваги(більше 4 кг за місяць) призводить до появи розтягнень та обвисанню шкіри. Але секс перевершує фітнес: яку б вагу ви не скинули під час заняття сексом епідерміс потім підтягнеться без жодних кремів.  Секрет під час контакту різко підвищується рівень ще одного гормону, який прискорює вироблення колагену – особливого білка який відповідає за молодість та еластичність шкіри.

4.Профілактика жіночих хвороб.
Зайва вага з’являється в результаті гіподинамії. В сидячому положенні судини в області таза перетискаються і кров починає шукати обхідні шляхи. Секрет фітнес або велотренажер звичайно справляться з цією проблемою, але секс розгонить застій набагато швидше: при збудженні кров за рахунок скорочень внутрішніх волокон сама тече до органів малого тазу.

5.Збільшуємо навантаження.
Хочете спалити більше калорій? Підвищити енергозатрати неважко. Варто згадати лише про поцілунки, кожен з яких спалює близько 9 ккал. Стриптиз теж ніхто не відміняв. Виконавши танець з роздяганням ви зробите розминку і шикарну прелюдію до бурхливої ночі. Це вже 50-100 втрачений калорій + ще 200 які ми втратимо під час статевого акту і 100 при поцілунках.

6.Маленьке тренування.
Якщо займатись спортом рідно, жирова  маса  покриє м» язи, в тому числі і в інтимних місцях. Повернути їх в тонус зможе – інтимна гімнастика. Спробуйте виконати вправу напрягти м’язи  піхви і утримувати 5-10 сек. Вона дозволить вам зміцнити тазову мускулатуру, а вашому партнеру отримати неймовірне задоволення.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Сонечко+

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +801/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3801
 • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
 • Останні відвідини:
  24 Квітня 2020, 20:18:38

  Звідки: з маминого животика
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #138 : 12 Жовтня 2013, 23:38:58 »

Чтобы понять человека, следует понять, как работает его мозг. Результаты научных исследований показали, что мужской мозг значительно отличается от женского. Эти различия определяют образ нашего мышления, наши чувства, поведение и т.д. Если вы хотите улучшить отношения с противоположным полом, будь то ваш партер или просто друг, то вам стоит узнать побольше об этих различиях. И чем раньше вы примите их, тем лучше.
«Воистину, жещине достаточно узнать одного мужчину, чтобы понять все остальных; мужчина же может знать всех женщин, но не поймет ни одной.»
(Хелен Роуланд).
Давайте взглянем на основные различия между мужским и женском мозгом.
Отношения
Женщины, как правило, занимаются работой, требующей активного общения с людьми (секретарская работа, общественные отношения и т.д.). Женщины эффективнее используют невербальные методы коммуникации (язык тела), эмоции и эмпатию, в то время, как мужчины склонны работать в сферах, не требующих активного общения с людьми.
Полушария мозга
Многие мужчины склонны активнее использовать левое полушарие мозга, в то время как женщины используют оба полушария более или менее одинаково. Это объясняет, почему мужчины стараются найти как можно больше решений проблемы, а женщины более эмоциональны и ищут творческий подход к решению задач.
«Женщина хочет, чтобы чувства были услышаны и поняты, а не решены, как арифметическая задача.»
(Аллан, Барбара Пиз)
Математические способности
Математические способности контролируются левой половиной мозга, которая больше задействована у мужчин. Поэтому считается, что мужчины, как правило, лучше разбираются в математике и логике.
Эмоции
Женщины намного лучше разбираются в своих эмоциях и более открыто выражают их, что позволяет женщинам эффективнее общаться с окружающими их людьми и сохранять необходимые связи и контакты. Именно поэтому в младших основных школах так много учителей-женщин.
С другой стороны, женщины более подвержены депрессиям, разражению и тому подобным расстройствам, особенно во время менструации или в послеродовой период.
Размер мозга:
Есть вещественные доказательства тому, что мужской мозг на 11 - 12% больше женского. Однако, эта разница никак не влияет на интеллектуальные способности, возможно, объяснение этому феномену кроется в разнице физического размера между мужским и женским телом. Мужчинам необходимо больше нейронов, чтобы управлять массой своего тела и мускул, именно поэтому их мозг, как правило, больше по размеру чем женский.
Болевой порог
Мужчины и женщины воспринимают и переносят боль совершенно по-разному. Исследования показали, что женщинам требуется гораздо большая доза морфия, чем мужчинам, чтобы достигнуть одинакового уровня снижения болевого импульса. Поэтому можно заключить, что женщины гораздо чувствительнее к боли, чем мужчины.
Пространственное мышление
Мужчины, как правило, обладают лучшим пространственным мышлением, что позволяет им воспринимать и понять, как именно предметы расположены в пространстве. Ученые открыли, что задний участок мозга мужчин плотнее женского, что ограничивает пространственное восприятие женщин.
Восприимчивость к болезням и расстройствам:
Так как женский и мужской мозг функицонируют по-разному, есть большая разница между женской и мужской восприимчивостью к болезням и всякого рода расстройствам. Женщины больше подвержены таким расстройствам настроения, как беспокойства и депрессии, в то время как мужчины склонны аутизму, заражению вирусом папилломы и тому подобному.
Секс
Мужчины возбуждаются, когда чувствуют физическое влечение, в то время как женщины возбуждаются от определенных запахов, прикосновений, ласковых слов и тому подобного. Мужчины готовы вступить в сексуальный контакт где и когда угодно, тогда как женщины более сдержанны. Сексуальная отзывчивость женщины также очень зависит от ее эмоционального состояния в данный момент.
Если вы хотите иметь крепкие и долговечные отношения, брак и жизнь в общем, то вам стоит осветственно подойти к вопросу изучения различий между мужским и женским мозгом, и строить свои отношения на основе полученной информации.
Записаний

Сонечко+

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +801/-5
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3801
 • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
 • Останні відвідини:
  24 Квітня 2020, 20:18:38

  Звідки: з маминого животика
Жіноче й Чоловіче
« Прочитано #139 : 17 Жовтня 2013, 19:24:01 »

А тепер трохи гумору для розрядки :) :

Говорят, что в 45 — баба ягодка опять.
Ну, а если 46 — ее можно смело есть.
 Прямо скажем, в 47 — ягодка полезна всем.
А в ее -то 48 — мы добавочки попросим.
Коль настало 49 — надо ягодку лелеять.
Вот уже и 50 — баба, как осенний сад...
А МУЖЧИНА каждый год с этих ягод соки пьет...
 ФРУКТ, конечно, еще тот...Что поделать?... КОРНЕПЛОД!…
Записаний