Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Літературна студія в Калуші  (Прочитано 13833 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yarana

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 54
  • Я - виняток із правил :-)
  • Останні відвідини:
    27 Грудня 2014, 23:37:54

    Звідки: проспект
Літературна студія в Калуші
« : 17 Липня 2013, 20:33:23 »

Чи потрібна в Калуші літературна студія?
Цікавить думка перш за все тих, хто пише, а не має з ким порадитись чи поділитись.

Якось мене запросили до літературної студії "Бистрінь" в м. Надвірна, якою керує поет Нестор Чир, де молоді поети могли прочитати свої твори і отримати кваліфіковану пораду щодо власної творчості від тих людей, які професійно займаються творчістю.  Колись давно і в нашому місті була подібна студія, проте, на жаль, занепала. Причини цього мені невідомі, але я точно знаю, що в Калуші є багато молоді, яка пробує себе на терені літератури, а є і такі, що вже склались, як поети чи письменники. Тільки я не можу зрозуміти, чому в Надвірній та Коломиї творчі здатні згуртуватись, а в Калуші вони самі по собі і нікому крім них не потрібні?

Отже, висуваю пропозицію до небайдужих - створити літературну студію, учасники якої збирались би в якомусь приміщенні, обговорювали власну творчість, її плюси та недоліки з ціллю вдосконалення. А вже з часом можна буде подумати і про видання власної газети чи альманаха, як вже вийде.
 
Записаний
У всіх країнах мови як мови, інструмент спілкування, у нас це фактор відчуження. Л. Костенко.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #1 : 17 Липня 2013, 23:48:58 »


Отже, висуваю пропозицію до небайдужих - створити літературну студію, учасники якої збирались би в якомусь приміщенні, обговорювали власну творчість, її плюси та недоліки з ціллю вдосконалення. А вже з часом можна буде подумати і про видання власної газети чи альманаха, як вже вийде.
 
Як на мене трошки завузько...... Студія була б повніша, якби були присутні не тільки автори , творчість без попиту - ніщо, і ви  маєте це знати.
От як наприклад жванецький виступає - в залі сидять не тільки гумористи, шо характерно, подають записки, автор на них відповідає і т.д. Створена на цій базі спілка, але знаючи з досвіду художників, гризня забезпечена, такі речі як творчість навіюють прагнення слави , визнання, натомість мінуси цього - це когось "підтримати", обхєзати, хоча то звичайні людські недоліки...... Навіть літературні форумівки + літературна студія можна обєднати.... Ідея взагалі гарна. Але мусить бути сильний лідер і, невеличка команда, думаю, форумівці гарно цю темку підтримали б....
Скажіть хтось щось? ;)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #2 : 17 Липня 2013, 23:54:45 »

створити літературну студію, учасники якої збирались би в якомусь приміщенні, обговорювали власну творчість, її плюси та недоліки з ціллю вдосконалення. А вже з часом можна буде подумати і про видання власної газети чи альманаха, як вже вийде
Ідея хороша. Трошки завузька. Обговорювати творчість могли б не тільки письменники-початківчі, але й небайдужі до літератури люди, журналісти.... Можна просто проводити літературні "форумівки"(зібрання, зустрічі..................) В нашому "сьолку" з цим велика проблема. Навіть купити гарну книгу немає де. Впринципі, є інтернет-простір, де всі маємо змогу читати! Це перш за все....
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #3 : 17 Липня 2013, 23:57:40 »

Ми в одні миті сказали про одне і те саме ????? :good :good :good:D
Ото порозуміння!
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #4 : 18 Липня 2013, 03:20:14 »

Колись давно і в нашому місті була подібна студія, проте, на жаль, занепала.
За студію не знаю. Був "клуб творчої інтелігенції". Туди входили і поети, і скульптори, і ремісники, і художники.
Літературна студія - то хороша ідея і вважаю потрібна. Будем гуртуватисть. В принципі, сильного лідера тут не потрібно, потрібен організатор і бажаючі. А за лідера згодом, думаю, стане хтось із літредакторів чи місцевих відомих уже поетів\письменників. :davay
Записаний

yarana

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 54
  • Я - виняток із правил :-)
  • Останні відвідини:
    27 Грудня 2014, 23:37:54

    Звідки: проспект
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #5 : 18 Липня 2013, 11:05:01 »

Ідея хороша. Трошки завузька. Обговорювати творчість могли б не тільки письменники-початківчі, але й небайдужі до літератури люди, журналісти....
Це було б навіть дуже добре, проте в перспективі, а спочатку треба цю ідею до пуття довести, згуртувати творчих людей, а в нашому "сьолку" це зробити дійсно важко. Колись у Калуші ми з командою проводили "Літературні слеми", з власного досвіду кажу - на третій слем знайшовся спонсор, зате не вистачило учасників.
Щодо інтернет ресурсів - так, там можна друкуватись і прочитати відгуки - здебільшого такі, аби ненароком не образити когось. А я вважаю, що це не годиться для тих, хто хоче розвиватись і удосконалюватись. тому і маю на меті організувати таку літературну студію, де можна було б не тільки дифірамби в свою адресу почути, але й отримати корисну пораду. І наразі мене цікавить кількість бажаючих долучитись до цього процесу. Аби не вийшло так, що ідея гарна, тільки нікому не потрібна.
Записаний
У всіх країнах мови як мови, інструмент спілкування, у нас це фактор відчуження. Л. Костенко.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #6 : 18 Липня 2013, 11:17:13 »


І наразі мене цікавить кількість бажаючих долучитись до цього процесу. Аби не вийшло так, що ідея гарна, тільки нікому не потрібна.

Мінімальну кількість я думаю з форумців, ви вже бачите  :), а тема "Висить" всього один день, ну і кожен з собо ще приведе по 1-2 чол.
Почати можна з чогось маленького, тієі ж літературноі форумівки
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #7 : 18 Липня 2013, 16:52:49 »

Така студія справді потрібна. Я у пору своєї юності дуже такого потребувала(. Шкода, що не було. Тому бажаючі, впевнена, знайдуться. З форумівки так з форумівки - на ній і обговоримо більш конкретно як то все має виглядати, з чого почати, кого наполегливо(;))запросити, місце існування студії і т.д. Вхід вільний усім і тим, хто пише і тим, хто лише хоче писати. Останнім - привілей - простий олівчик у подарунок (з мене) як підбадьорюючий приз з прицілом на майбутнє.
Записаний

yarana

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 54
  • Я - виняток із правил :-)
  • Останні відвідини:
    27 Грудня 2014, 23:37:54

    Звідки: проспект
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #8 : 24 Липня 2013, 09:03:13 »

http://www.facebook.com/LiteraturnaStudiaKaMaLia - це сторінка планованої літстудії в Калуші - КА-МА-ЛІ-я(КАлуські МАйстри ЛІтератури), Літератори Калуша - долучайтеся, пишіть свої пропозиції, де і коли можна зустрітись, познайомитись, презентувати свою творчість, обговорити організаційні питання тощо.
Записаний
У всіх країнах мови як мови, інструмент спілкування, у нас це фактор відчуження. Л. Костенко.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #9 : 24 Липня 2013, 09:58:25 »

КА-МА-ЛІ-я(КАлуські МАйстри ЛІтератури)
Класно придумали  :)
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #10 : 24 Липня 2013, 10:29:21 »

Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yarana

  • Користувач
  • **
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 54
  • Я - виняток із правил :-)
  • Останні відвідини:
    27 Грудня 2014, 23:37:54

    Звідки: проспект
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #11 : 01 Серпня 2013, 09:46:24 »

Доброго дня! Завтра о 17.00 у приміщенні "Максвел-пабу" відбудеться перше засідання літстудії "КА-МА-ЛІ-я", запрошую літераторів приєднюватись до нас. Творчість із собою мати обов"язково.
Записаний
У всіх країнах мови як мови, інструмент спілкування, у нас це фактор відчуження. Л. Костенко.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Літературна студія в Калуші
« Прочитано #12 : 01 Серпня 2013, 13:27:58 »

якщо дозволить yarana -запрошуєм всіх охочих.
на міні-форумівку.бо невідомо хто прийде.
декламувати під пиво-ой,не знаю.
 Дозволяє.запрошуємо долучитись.
 каже що чайок замість пиФФка)
« Останнє редагування: 01 Серпня 2013, 16:01:48 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225