Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

13 років 8 днів

Автор Тема: Визначення фашизму і націоналізму  (Прочитано 53039 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Стать: Чоловіча
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:37:31

Визначення фашизму і націоналізму
« Прочитано #40 : 07 Грудня 2007, 23:38:32 »

Він про твоє повне заперечення, чи огиду до націоналізму незважаючи на те, що ти сам визнаєш, що він лише у своїй крайній стадії перетворюється на щось погане.
Бо для нього то виглядає приблизно так: крайня форма прояву ласк руками у сексі, це садомазохізм. Ми за секс без рукоприкладства! І взагалі без рук!!!  ;)
Звичайно я жартую і перебільшую, але то приблизно так я його зрозумів.
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

Хорс

• Ветеран
  • Карма +99/-0
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

« Прочитано #41 : 08 Грудня 2007, 21:09:12 »

Ти правильно зрозумів
Відповідь від: 08 Грудня 2007, 15:17:09
доречі хтось там казав про незаангажованість в цьому питанні незаангажованих нема бо всі мають якісь політичні переконання
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

« Прочитано #42 : 09 Грудня 2007, 18:15:27 »

ну є таке визначення як патріотизм. для чого бити себе пяткою в груди - я націоналіст, якщо можна спокійно робити щось для розвитку держави???? це абгато вигідніше.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

• Ветеран
  • Карма +99/-0
  • Син України
  • Останні відвідини:

« Прочитано #43 : 09 Грудня 2007, 18:34:20 »

Де я підкреслював що я націоналіст?
Націоналіст - це патріот+дія.
До чого тут вигода?
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

npopok

• Ветеран
  • Карма +111/-0
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

« Прочитано #44 : 09 Грудня 2007, 20:12:25 »

А яка саме дія? Бити нацменшини чи робити шось на благо держави?
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

Хорс

• Ветеран
  • Карма +99/-0
  • Син України
  • Останні відвідини:

« Прочитано #45 : 09 Грудня 2007, 20:16:46 »

друге
Записаний

npopok

• Ветеран
  • Карма +111/-0
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

« Прочитано #46 : 09 Грудня 2007, 20:22:10 »

Тоді ти справжній патріот +1.
Відповідь від: 09 Грудня 2007, 20:18:11
Але все ж одного не розумію. Ти казав, шо ті групи, які ти перелічував,  співають про те шо треба Україні. Я читав їхні тексти - вони нацистські
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #47 : 09 Грудня 2007, 21:38:26 »

Було б досить визначення "Патріот" і ніхто би так р"яно не відстоював, що він "Націоналіст", якби Радянська пропаганда не споганила термін Патріотизм, прививши всім думку і відчуття, що то любов до радянської батьківщини. А як тоді означити себе, як патріота України?
І одні патріоти у колгосп корову забирали і на Сибір везли, і другі патріоти боролися за незалежність (не словом і не для якоїсь вигоди).
Зараз думаю, що справжній націоналіст легко зможе прилюдно назвати себе патріотом своєї країни.
А нехай справжній патріот визнає себе націоналістом? Не тут то було, бо пропаганда виявилася дієвою. і дехто досі боїться цього слова і підсвідомо підміняє його поняттям нацизм.
Відповідь від: 09 Грудня 2007, 21:26:49
А є ще купка неодибілів, які замість робити щось конструктивне, самовиражаються використовуючи нацистську технологію прикриваючись прапором націоналізму.
Так, є таке, але і патріоти різні були. то що я маю казати, що ненавиджу патріотизм, бо брата мого прадіда забрав воронок і більше ніхто ніколи його не бачив. А все лише за те, що хтось намалював на стіні сільської школи тризуб. Та він же був патріотом. А патріоти його забрали.
Записаний
... руϟϟкій мір ...  Cпочатку приходить російська культура, російська мова, а вже за ними – російські війська!

Хорс

• Ветеран
  • Карма +99/-0
  • Син України
  • Останні відвідини:

« Прочитано #48 : 09 Грудня 2007, 21:47:35 »

Було б досить визначення "Патріот" і ніхто би так р"яно не відстоював, що він "Націоналіст", якби Радянська пропаганда не споганила термін Патріотизм, прививши всім думку і відчуття, що то любов до радянської батьківщини. А як тоді означити себе, як патріота України?
І одні патріоти у колгосп корову забирали і на Сибір везли, і другі патріоти боролися за незалежність (не словом і не для якоїсь вигоди).
Зараз думаю, що справжній націоналіст легко зможе прилюдно назвати себе патріотом своєї країни.
А нехай справжній патріот визнає себе націоналістом? Не тут то було, бо пропаганда виявилася дієвою. і дехто досі боїться цього слова і підсвідомо підміняє його поняттям нацизм.
100% згідний
Відповідь від: 09 Грудня 2007, 21:45:39

Відповідь від: 09 Грудня 2007, 20:18:11
Але все ж одного не розумію. Ти казав, шо ті групи, які ти перелічував,  співають про те шо треба Україні. Я читав їхні тексти - вони нацистські
незовсім
Відповідь від: 09 Грудня 2007, 21:46:03
А є ще купка неодибілів, які замість робити щось конструктивне, самовиражаються використовуючи нацистську технологію прикриваючись прапором націоналізму.
Так, є таке, але і патріоти різні були. то що я маю казати, що ненавиджу патріотизм, бо брата мого прадіда забрав воронок і більше ніхто ніколи його не бачив. А все лише за те, що хтось намалював на стіні сільської школи тризуб. Та він же був патріотом. А патріоти його забрали.
а брата мого прадіда був референтом СБ УПА проводу Карпати-Захід
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #49 : 09 Грудня 2007, 21:55:57 »

А брат мого діда весь вік прожив у Камишині (здається то Саратовська обл. в Росії), бо мав необережність по молодості допомагати "нашим хлопцям" як їх тоді називали. А побачивши, як за то нагороджують втік якнайдалі і вже ніколи не повернувся назад. То вийшло таке "добровільне" вигнання. А прадід, брат якого "пропав" хоча і мав інтернаціоналістичні погляди навіть їх і навіть уже довго після війни старався тримати при собі, бо хто знає як "патріоти" могли розцінити занадто активну зацікавленість політикою.
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

« Прочитано #50 : 10 Грудня 2007, 10:01:48 »

ну чому у нас завжди хтось винен???? а може тре пошукаи проблему в самих собі???? візьму за приклад голодомор. те що сталін це замутив зрозуміло всім, але копнемо глибше . якби ми не були таими херовими і не ставились один до одного як до ворога то сталін ніякий голодомор не замутив би. це є наш суть, і про який націоналізм може йти мова якщо ми не поважаєм один одного.
Відповідь від: 10 Грудня 2007, 09:56:23
ну і ще наведу особистий приклад один дід служив в радянській армії і став героєм, інший служив в  сс галичина. і той що в червоній армії посчтраждав  від бандерівців, а той що в сс загинув від червоних. ну і де тут справедливість. обидва вболівали за україну і служили україні. от такі ми і є кричимо  я за україну а самі ж своїх співідчизників  :censore єм. тільки б показати який я матьрий націоналіст чи патріот.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

• Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

« Прочитано #51 : 10 Грудня 2007, 11:44:02 »

Я міркую так:
1) Безглуздо жити одним тільки минулим і говорити лиш про те, хто як постраждав і хто винен.
2) Але й зовсім не помічати минулого не можна. З минулого потрібно брати урок, робити висновки і дивитись вперед.
3) Ідея гуртування людей через пошук спільного ворога є порочною, злочинною і до добра не приведе.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

« Прочитано #52 : 10 Грудня 2007, 11:49:37 »

сильно сказав. це дійсно правильна ідея. +1 :drink
Записаний

Хорс

• Ветеран
  • Карма +99/-0
  • Син України
  • Останні відвідини:

« Прочитано #53 : 10 Грудня 2007, 15:21:52 »

Я міркую так:
1) Безглуздо жити одним тільки минулим і говорити лиш про те, хто як постраждав і хто винен.
2) Але й зовсім не помічати минулого не можна. З минулого потрібно брати урок, робити висновки і дивитись вперед.
3) Ідея гуртування людей через пошук спільного ворога є порочною, злочинною і до добра не приведе.

З останнім не зовсім згоден, бо боротьба проти спільного ворога об'єднує
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

« Прочитано #54 : 10 Грудня 2007, 15:48:33 »

якого ворога. зпочатку тре побороти ворога в собі. :(
Записаний

Хорс

• Ветеран
  • Карма +99/-0
  • Син України
  • Останні відвідини:

« Прочитано #55 : 10 Грудня 2007, 17:08:44 »

якого ворога. зпочатку тре побороти ворога в собі. :(
Після того як побороти ворога всобі(хоча я б назвав це інакше).
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #56 : 10 Грудня 2007, 22:13:41 »

якби ми не були таими херовими і не ставились один до одного як до ворога то сталін ніякий голодомор не замутив би

От цього я аж ніяк не зрозумів.

То так виходить, що Сталін знав, що у нього вийде мутка з голодомором, бо бачив які українці не згуртовані і хєрові?

Та я тут вже не перший тиждень б'юся, аби відродити національну свідомість, а ти береш і виправдовуєш Сталіна.
Голодомор був не через, а для. Він був не через низьку національну свідомість, а для того аби її знищити, знищивши носіїв цієї свідомості. Неможливо жити у квітучій країні, коли кожен сам себе і собі подібних співвітчизників обливає лайном!
Не є ми гірші за інших! просто ми зараз у стані "опущених". Нас "опустили", а ми бігаємо і всім про то розказуємо, тішимося з того. Сидимо без штанів і заявляємо, що не будемо їх купувати, бо одягання штанів приведе до того що ми станемо манірними модниками і перестанемо поважати оточуючих.
Та ніхто не мітингує і не агітує, ніхто не закликає когось бити чи виганяти, а лише закликає любити свою Батьківщину і свій безталанний народ. А якщо для багатьох людей це називається націоналізмом, то поясни де тут злочин? Ніхто наразі на форумі не написав: "Я не визнаю патріотизму, бо це мені нагадує союз".
І далі до Доктора.
Де тут йдеться про спільного ворога???
Чому постійно треба лякати якимись страшними сценаріями?
Записаний

bornslippy

• Ветеран
  • Карма +561/-2
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:

« Прочитано #57 : 11 Грудня 2007, 10:47:32 »

я не виправдовую сталіна. але хочу звернути твою увагу на те ХТО???? ЧИЇ руки????? відбирали у напівголодних людей їжу?????? це їх же сусіди. їх же народ. який допустили до влади. нелюблю цього слова але скажу . бидло і раби які все життя були в ярмі і тут їм дали волю. ось справжня суть українців. тепер я розумію чому до нас в європі ставляться/ставились з неповагою. а ви хочаб уявіть щоб таке трапилось в німеччині чи хорватії чи... та будь де???!!! там нікому би в голову не прийшло відбирати хліб у свого ж народу. у ДІТЕЙ. це тільки наше БИЧЬЙО!!! яке дорвалось  могло винищувати власний народ. а щодо сталіна так він мабуть би і без нас замутив голодомор. але він(голодомор) неприйняв би таку страшну форму.
Записаний

yurko

• Адміністратор
  • *
  • Карма +1204/-13
  • Останні відвідини:

« Прочитано #58 : 11 Грудня 2007, 21:12:07 »

хм..
Чтото в етом єсть...
Записаний

syddia

• Ветеран
  • Карма +369/-0
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

« Прочитано #59 : 14 Грудня 2007, 00:09:24 »

Знову постає одвічне питання: хто більш винен - той що вчинив злочин, чи той що підмовив до злочину? Хоча в даному випадку приказав.

Історія свідчить про те, що наш народ століттями гнобили наші сусіди (далекі і близькі) і зараз продовжують (правда вже економічними методами) пригнічувати нас, а Ти bornslippy вперто ведеш до того, що ми самі поагні і так нам всім треба. :duvno А де гордість за неньку Україну?
Чесно - не розумію Тебе. :unknow Не знав би Тебе особисто, то подумав би, що Ти геть не українець. :(
Записаний