Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про політику, політиків жартома.  (Прочитано 394946 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #20 : 22 Січня 2010, 17:19:54 »

Виктор Ющенко "На первый план вышли не идеология евроатлантического выбора Украины, а такие низменные ценности, как хлеб, сало и пустоцветы".   :unknow
Відповідь від: 22 Січня 2010, 17:18:50
Янукович: "Накануне этого святого вечера (Крещения - прим.) мы получили результаты. Эти результаты свидетельствуют о том, что начнется очищение, как это делает святая вода..."    :D
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #21 : 22 Січня 2010, 17:21:29 »

Молодець, Юрко! І Сашко молодець! Подібна агітація проти всіх вигідна Януковичу  :drink
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #22 : 22 Січня 2010, 17:23:16 »

 ТИМОШЕНКО :) "Я как человек и гражданин не могу понять и объяснить себе, как может европейская страна с интеллектом, старинной культурой и верой избрать президентом человека, который не может отличить Австрию и Австралию. Он (Янукович - прим.) думает, что и там, и там кенгуру и поэтому все в порядке. Как можно избрать президентом человека, который перепутал Балаклею и Балаклаву? Я приехала в Николаев и мне один из крупных чиновников говорит, у нас недавно побывал Янукович. Единственное, говорит, было не очень удобно, что он к николаевцам трижды обратился "херсонцы". Это не смешно, это трагедия, когда человек два слова "премьер-министр" в биографии пишет с четырьмя ошибками."    :pardon

Янукович: "Это не балалайка… Одна палка, два струна - я хозяин вся страна".     :-D
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #23 : 22 Січня 2010, 17:27:53 »

что начнется очищение, как это делает святая вода...
навіщо кепкувати над почуттями віруючої людини?  :!!
Янукович, яким би його не називали, ходить в церкву і стає до причастя і не кричить про це, запрошуючи ЗМІ.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #24 : 22 Січня 2010, 17:51:45 »


Відповідь від: 22 Січня 2010, 17:44:22
Кіровоградський єпископ, якому було видіння про Януковича, подарував йому янгола-хранителя
Відповідь від: 22 Січня 2010, 17:46:07
Коли приїжджав глава РПЦ Кирил, Віктор Федорович хіба митру за ним не носив - зустрічав у Донецьку хлібом-сіллю і оркестром.
Відповідь від: 22 Січня 2010, 17:46:40
Приховано: Показати
Священик бореться за своє добре ім’я
Отця Сергія єпархія відсторонила від служби за участь у помаранчевому мітингу
."\n\n".

У 43-річного отця Сергія Іваненка-Коленди четверо дітей від 12 до 19 років. Ось уже рік ця родина живе на зарплату матері-медсестри. Сяк-так перебиваються завдяки овочам зі свого городу.

П'ять років отець Сергій Іваненко-Коленда відправляв служби в чернігівському храмі Святого Феодосія, а рік тому опинився без засобів до існування — йому заборонили служити. Так вирішив місцевий єпископ Української православної церкви Московського патріархату Амвросій після того, як отець Сергій виступив на мітингу проти втягнення церкви в політичну агітацію.

— Це було після другого туру президентських виборів. Чернігівських священиків переконували агітувати в храмах за Януковича. Настоятелі розповідали, що Ющенко — американський ставленик, фашист, якщо він виграє, нашу церкву будуть переслідувати, — згадує отець Сергій. — У кожному приході лежала агітація за Януковича. Пам'ятаю, як у день голосування, 21 листопада, священик у Свято-Преображенському монастирі порадив віруючим обирати саме Януковича. Це чув і може підтвердити директор чернігівського центру підвищення кваліфікації держслужбовців Володимир Бойко.

— Здається, на початку грудня Віктор Ющенко якраз заявив, що Україна стоїть на межі громадянської війни, — продовжує отець Сергій. — Тоді я вирішив, що мій обов'язок — публічно виступити проти втягнення церкви в політику. Я розповів про все народному депутатові Володимиру Ступаку (член Української народної партії. — "ГПУ"), а він запропонував мені виступити на мітингу. Я подумав: сказав "А", треба сказати й "Б". Для владики (єпископа Амвросія. — "ГПУ") це було шоком. Десь тиждень єпархія ніяк не реагувала — чи то не могла отямитися, чи вагалися: а раптом президентом Ющенка виберуть, і доведеться відповідати? Але врешті-решт мене таки позбавили права служити в церкві, а єпископ подзвонив настоятелеві й заборонив давати мені хліб із поминального стола. Цей хліб приносять у церкву люди, в яких похорон, і його може взяти кожна людина, яка потребує.

За словами отця Сергія, все це можна було б ще стерпіти. Але 29 грудня 2004 року в єпархіальній газеті "Троїцький вісник" надрукували статтю, яка, на думку священика, принижує його честь і гідність.
   

Єпархіальне управління придбало новеньку іномарку після агітації за Януковича

— Фактично мене звинуватили в антицерковній діяльності, в розкольницьких намірах. Священику тяжко пережити таке звинувачення, — пояснює отець Сергій. — Стверджували, нібито я написав зухвалого листа єпископові, а я просто повідомив його, перед тим як виносити справу на люди, що виступаю проти агітації у церкві.

Тираж "Троїцького вісника" невеликий — 3 тис. примірників, але його читають в усій області. Отець Сергій каже, що після публікації його батько мав інсульт, сам він теж звертався до лікарів. Тільки через рік після виходу матеріалу священик подав на єпархіальну газету до Новозаводського районного суду Чернігова. 10 січня відбулося перше засідання.

"Протягом року, що минув після архієрейського осуду, я, як священик, не хотів виносити цю, безумовно, церковну справу до розглядання мирським судом", — пише Іваненко-Колинда в позовній заяві. Далі пояснює, що йому не вдалося добитися на прийом до свого предстоятеля — митрополита УПЦ МП Володимира Сабодана.

Отець Сергій просить у суду мінімальну компенсацію за моральні збитки — 1700 грн. Каже, що основне для нього, щоб видання спростувало неправдиву інформацію. Також він хотів би, щоб йому дозволили знову правити у храмі Святого Феодосія.

— Я хочу, щоб мене нарешті почув митрополит Володимир. Досі я не зміг до нього достукатися, порозмовляти особисто. Розповісти йому, що єпархіальне управління придбало новеньку іномарку після агітації за Януковича. Ще хочу залишитися священиком у Чернігові, — розповідає Сергій Іваненко-Коленда, який уже рік він не служить у храмі. — У неофіційній розмові єпископ пропонував мені виїхати на маленьку сільську парафію. Там би я сидів тихо... Але я ж не хлопчик, у свій час відслужив у селі Топчіївка десять років. Зараз у мене діти, їм треба вчитися.

Сам отець Сергій нині також навчається. Закінчує екстерном історичний факультет Київського національного університету ім. Шевченка.

— Я вчився там до 1988 року. Потім прийняв сан і, на жаль, покинув навчання. Тепер хочу наверстати втрачене.

Відповідь від: 22 Січня 2010, 17:50:31
Приховано: Показати
Митрополит Софроній подасть до суду з метою відшкодування моральних збитків.

Віктор Янукович в церкві

Митрополит Софроній заявляє, що його благословення Януковича сфальсифіковане
Митрополит Черкаський і Канівський Софроній заявляє, що його участь у рекламному ролику кандидата у президенти Віктора Януковича, де він начебто його благословляє - сфальсифіковане.

"Відверто кажучи, я поки що не бачив цього ролика, з якого в багатьох склалося враження, що я нібито благословляю кандидата у президенти Віктора Януковича, – зазначив владика. – Але мені вже зателефонувало багато людей, які дивуються, чому я порушую принцип "Церква – поза політикою". Насправді я вважаю цей ролик сфабрикованим, і ось чому. Років п’ять тому прем’єр-міністр України Віктор Янукович відвідував наш собор, і я приймав його так, як належить приймати керівника українського уряду – повів у храм, розповів про собор. Це було знято. Але на цьому – все. Коли Віктор Янукович востаннє приїздив у Черкаси – вже з агітаційною метою – мене навіть не було в Україні. Зрозуміло, я з ним не зустрічався", - заявив митрополит.

Оскільки образ митрополита Софронія було використано в агітаційному ролику без його згоди, владика планує звернутися з цього приводу до суду.

"Мені завдано моральних збитків і неабияких. Яке хтось має право без мого дозволу й навіть відома робити агітаційний матеріал і показувати його на всю Україну? – обурюється владика. – Я проти цього. По-перше, я особисто не збираюся голосувати за Віктора Януковича. В мене є своя позиція, своє бачення, на які я маю право як громадянин України. Тож вимагаю зняти цей ролик з ефіру".

Владика Софроній закликав усіх віруючих, які у день виборів прийдуть на дільниці, зробити усвідомлений вибір – свій власний, уникаючи впливу ззовні. При цьому, наполягає владика, не треба робити ворогів із тих людей, які підтримують інших кандидатів, адже кожен має право на власну думку і власний вибір.

Нагадаємо, в грудні ВО Свобода повідомила про те,  що священик Іван (Муляр) із села Серники Зарічненського району Рівненської області після служби веде агітацію за кандидата у президенти Віктора Януковича.

За тиждень до цього Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до вірян та священників усіх конфесій із закликом не брати участі у політичній агітації від імені церков.

Читайте також:

Священик з Рівненщини прокляв усіх, хто проти Януковича http://tsn.ua/ukrayina/svyashchenik-z-rivnenshchini-proklyav-usih-hto-proti-yanukovicha.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #25 : 22 Січня 2010, 17:53:32 »

ходить в церкву і стає до причастя і не кричить про це, запрошуючи ЗМІ
ти правильно поняв?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #26 : 22 Січня 2010, 17:56:07 »

Янукович у Вінниці відвідав собор і аптеку...
Віктор Янукович в Свято-Миколаївському кафедральному соборі...
Виктор Янукович в Житомире посетил собор и танковый завод ...
ВІКТОР ЯНУКОВИЧ ПОБУВАВ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ ...
Кирило освятив головний собор Батьківщини Януковича...
Всенощная Януковича - Фото
Янукович ледь не розбив лобом ікону у соборі в Донецьку
 

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #27 : 27 Січня 2010, 01:07:45 »

Янукович, яким би його не називали, ходить в церкву і стає до причастя і не кричить про це, запрошуючи ЗМІ
так, не кричить, ЗМІ самі приходять :D
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #28 : 01 Лютого 2010, 17:28:01 »

ТИМОШЕНКО: "Ещё и вокруг Киева все дома отдыха, базы отдыха полностью заполнены боевиками, которые готовы к любому варианту захвата власти". ( напевно фантастики на ніч начиталася :D)

ЯНУКОВИЧ "Ялтинцы должны знать, запишите: в 2010 году в обязательном порядке будет указ Президента о реставрации и восстановлении дома-музея Чехова. Я его подпишу, этот указ, и мы с вами будем иметь дом-музей, за который нам не стыдно будет, чтобы и жители Украины, и других стран, приезжая в Ялту, приезжая в Крым, могли увидеть достопримечательности и биографии, и истории этого прекрасного поэта, великого поэта Антона Павловича Чехова".  :D
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #29 : 02 Лютого 2010, 12:26:05 »

Кандидат в президенти України Віктор Янукович під час візиту до Львова назвав жителів міста кращим "геноцидом" країни.

З підказки помічників Янукович виправився і пояснив, що мав на увазі слово "генофонд". Візит кандидата в президенти від Партії регіонів проходив в рамках передвиборчого турне Януковича по Україні. У Львові мітинги і масові зустрічі з виборцями не проводилися, Янукович обмежився зустрічами з вузьким довкола своїх прихильників.

На якій саме із зустрічей Янукович назвав львів'ян "геноцидом", не уточнюється. Хто на ній був присутній, також невідомо. Видання відзначає, що обмовка лідера Партії регіонів була зустрінута сміхом.
Оригінал статті знаходиться тут: http://tsn.ua/ukrayina/yanukovich-nazvav-lviv-yan-krashchim-genotsidom-krayini_comment_p2_a24.html?&page=2&p_all_items=24
Записаний

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #30 : 02 Лютого 2010, 14:17:58 »

Кандидат в президенти України Віктор Янукович під час візиту до Львова назвав жителів міста кращим "геноцидом" країни.
дослівно його слова: (обращаясь к жителям Львова) "Здесь собрались лучшие геноциды страны!... Да, и генофонд тоже..."   :D
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #31 : 04 Лютого 2010, 16:47:02 »

В. Бондаренко, народний депутат:  04.02.2010    "Ты (Иван Стойко, депутат от НУ-НС - прим.) что, за 100 штук продался, пи...ар?"  :fool


Луценко :  04.02.2010"Больше всего мне хочется послать все это на... скажем так, по известному адресу".
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #32 : 05 Лютого 2010, 18:20:26 »

народний жарт про політиків.
Цитувати (вибране)
Совість вигадали злі,щоб вона мучилила добрих. Совість вигадала ЮЛЯ, щоб мучився електорат Ющенка...
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #33 : 10 Лютого 2010, 11:13:11 »

КУЧМА: "Ах, если бы эта женщина (Тимошенко - прим.) вела себя как женщина, а не как Везувий! Когда она говорит, ее рот всегда походит на жерло вулкана..."

ЖИРИНОВСКИЙ: (обращаясь к Тимошенко) "Дорогая Юлия Владимировна! Как писал Николай Васильевич Гоголь, "Редкая птица долетит до середины Днепра". Эта крылатая фраза стала пророческой по итогам голосования во втором туре. Но Вас это не должно огорчать... Какие Ваши годы? – в том числе и политические".
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #34 : 12 Лютого 2010, 20:54:45 »

ЯНУКОВИЧ: 12.02.2010(о возможных переговорах с Тимошенко) "Тот, кто отказался бы от переговоров с политиком, за которым стоят миллионы избирателей, не имеет ума. Тот, кто пошел бы на такие переговоры без публичных извинений Тимошенко за то, что она наговорила, не имеет чести".

ЛЕОНИД ГРАЧ: "Тимошенко должна определиться, что ей хочется: то ли в массажный кабинет, то ли в туалет. То она не сдается и говорит, что она уже президент. То она заявляет, что остается премьер-министром, а то уже в мэры города Киева пойдет".

ЖИРИНОВСКИЙ: "Фабрика моя – с 1905 года. Они (Украина - прим.) же хотят в Евросоюз - обязаны вернуть. Я один прошу, что, трудно дать? Такие упертые, обожрались сала, и ничего не хотят".
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #35 : 12 Лютого 2010, 21:38:59 »

Колесніков: "Вона (Тимошенко - прим.) дуже талановита людина, і в неї було б гарне майбутнє, якби вона могла пожати руку переможцю. Її талант має не економічне, а голлівудське застосування. Але голлівудські зірки ставали і президентами Америки"
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #36 : 13 Лютого 2010, 16:01:51 »

ЛУЦЕНКО   (Ющенко - прим.) стопроцентно напоминает того короля, который послал на костер инквизиции Жанну д"Арк, которая сделала его королем. Единственным отличием от того короля является то, что ни Ющенко, ни Янукович, ни Владимир Литвин не учли, что Юля так просто не сгорит".

Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #37 : 15 Лютого 2010, 19:41:19 »

ПУТІН: "Події останніх місяців мене аніскільки не здивували. Керівники "кольорового руху", по суті, плюнули в обличчя своїм політичним спонсорам, видавши указ про оголошення Степана Бандери героєм України"
"Лідери "кольорової революції" скористалися невдоволенням людей, очікуваннями людей, очікуваннями змін, і, до речі, всі ці очікування не відбулися, очікування людей були обмануті", - підкреслив Путін.

Він наголосив, що "в той момент, коли був оголошений третій тур (президентських виборів), який не був передбачений ні Конституцією, ні законом, вже тоді стало ясно, що це ні до чого доброго не приведе".

"Адже неможливо зміцнювати демократію, не поважаючи закон", - підсумував російський прем'єр.
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #38 : 17 Лютого 2010, 15:18:30 »

Борис Березовський, для УП: Я обращаюсь к вам, окраинный народ, ко всем без исключения, кто поддержал Януковича.

Вы выбрали пахана - гетманом. Да еще младшего брата большого брата.

Убежден - ненадолго.

Однако не могу взять в толк: сколько мегалитров рабской крови должно течь в жилах каждого из вас (Чехова не почитаете!), чтобы вы - в век интернета, большого адронного коллайдера, генной инженерии... могли поверить в такое чмо?

Перо в вам в ж... Пикируйте в смердящие "зияющие высоты" прошлого. Ваш генофонд пережил и не такой геноцид.

Но не забывайте в умопомрачительном полете, что пока ваш гетман - пахан, вы будете жить на окраине, а не в Украине.
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Про політику, політиків жартома.
« Прочитано #39 : 01 Березня 2010, 18:04:47 »

На вопрос, почему первый заграничный вояж в качестве Президента он осуществил в Бельгию, а не в Россию, как ожидали многие его соратники, политологи и журналисты, Янукович ответил: "Сегодня 1 марта. Поэтому 1 марта - Брюссель, а 5 марта будет Москва".   :hot :good  :D
Записаний
When doctors differ who is to decide?