Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: БЛАГОДІЙНІСТЬ  (Прочитано 13961 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« : 08 Грудня 2009, 13:55:09 »

  Хочу поговорити про несправедливість цього життя. У мене є подруга, яка давно хворіє артритом. Зараз у неї вже повністю деформований суглоб у коліні на одній нозі і в дуже поганому стані інші суглоби на ногах. Ця обставина "зачинила" її вдома, бо звісно вона не може ходити. А це неймовірно красива і талановита молода жінка. Як би ви бачили, як вона в'яже на спицях і гачком, вишиває! І це своїми хворими пальчиками! Пенсії, яку дала їй наша держави, не вистачає навіть на всі необхідні ліки. Бо наприклад баночка "Терафлексу" який не дозволяє її суглобам повністю знерухомитися, коштує 230 грн. А їй його треба пити постійно. А ще звісно треба щось їсти, платити за квартиру і т ін. Вона підробляє тим, що в'яже на замовлення. Але це не дозволить їй зібрати 50 тисяч грн на конче необхідну операцію. Їй потрібна операція хоча б на одній нозі. Для цього потрібно всього -навсього 50 тис ГРИВЕНЬ. Операцію зроблять у Чернівцях. Вартість можливості для неї ходити, прирівнюється до вартості однієї сумочки Ірени Кільчицької, чи туфель дружини якогось олігарха. Але ні вона ні я не знаємо де можна взяти ці гроші. Вона вже для себе вирішила, що така її доля. Я ще хочу спробувати поборотися. Може, ви порадите, в кого можна попросити грошей ?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #1 : 08 Грудня 2009, 19:22:38 »

Давайте скидатися.
Відповідь від: 08 Грудня 2009, 19:20:55
Хоч чимось, хоч якось допоможемо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #2 : 08 Грудня 2009, 19:46:04 »

 А хто підкаже, якщо звернутися до якоїсь політичної партії, вони б допомогли?. Може хтось би зміг організувати безкоштовну операцію? У мене одна знайома мала в Києві операцію на серці. Спочатку почала була шукати гроші, а потім їй вдалося якось попасти в число тих, кого безкоштовно прооперували. Може, і тут би так получилося?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #3 : 08 Грудня 2009, 21:40:03 »

Тоді раджу ПР і БЮТ.
Перед виборами є шанс їх розкрутити  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #4 : 09 Грудня 2009, 00:18:40 »

Бют і регіони дадуть максимум до 1000 і то з муками і довго. Знайомі мої вже звертались.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #5 : 09 Грудня 2009, 07:41:38 »

Може хтось дав більше?
Відповідь від: 09 Грудня 2009, 07:41:06
Їм звісно просто так не вигідно. Їм піар треба.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #6 : 09 Грудня 2009, 12:32:59 »

Спробуємо чимось допомогти. Поцікавлюсь  :unknow То не така вже і велика сума. Просто на жаль мало, хто з політичних діячів на таке погодиться. Нюансів багато. Хіба що дійсно, аби пропіаритись. А так, роздавати гроші кожному, хто попросить навряд чи згодяться навіть ті з них, в кого найбільш альтруїстичні погляди. З політиками така ідея маловтілювана на даний момент, бо вони зараз заклопотані іншими справами
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #7 : 09 Грудня 2009, 14:04:44 »

Вихід один, потрібно простим людям, зібрати кошти, хто скільки може.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Tork

  • Користувач
  • **
  • Карма +34/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 58
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2011, 09:50:59

    Звідки: Підгірки
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #8 : 09 Грудня 2009, 14:07:52 »

А є приклади кому таке вдалося?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #9 : 09 Грудня 2009, 14:41:08 »

Може б звернутись до церкви? :unknow
Бо тут у нас в Києві наприклад церкви( хоч правдаїх багато ) опікуються такими питаннями...Тобто по суті збирають прості люди, але ...Мм люди - ліниві істоти, тому коли викладають рахунок то піти у банк та сплатити на нього,  досить часто у нас не вистачає часу, бо завжди ( будемо відвертими) є свої особисті проблеми - які на першому місці на жаль :unknow
Але коли лише поставиш скриньочку у місцях ( наприклад у столовці, магазині і тому подібне) чи батюшка попросить про адресну допомогу і тикне перстом куди їх тре класти, то люди радо то роблять...Хтось решту з покупки, хтось замість свічки дасть в церкі допомогу і тому подібне....
Хоча то технічне питання, а є моральна сторона... деяким людям легше вмерти нідж попросити.... Якщо ваша подруга була б не проти, то вважаю, що такий спосіб збору найефективніший ( скриньки у публічниї та торгових місцях)...
А інформаційним спонсором, можна попросити бути наше багатостраєжальне телебачення...Можливо не репортаж, а якась інформаційна доріжка з реквізитами рахунку :)
І ще одне... коли збір коштів розпочнеться і буде зібрана якась сума...мені здається буде саме час розпочати другий тур - пошук меценатів, шляхом направлення листів на підприємства міста, потенційних меценатів, політичні штаби і таке інше, з поясненням, що громада зібрала, мовляв  :-[ але не вистачає такої-то суми....
Це не буде виглядати так, ніби то чергове вимагання з них грошей (бо мені здається, що вони відразу відмітають такі листи) а справді проблема на яку потрібно звернути увагу....
І третій етап :) якщо підприємства не погодяться, написати листа на мера мовляв самі зібрали, до підприємств звертались і від них нуль емоцій, допоможіть :)
Можливо знайдуться раптом у когось з підприємств все таки кошти на прохання мера, а можливо і сам мер згодиться дати якусь сумму  ;)
що думаєте про такий підступний план :)
Відповідь від: 09 Грудня 2009, 14:24:02
І ще забула одну деталь..мені здається, що робити то потрібно просто зараз на новорічні і святкові дні :P
Думаю, що людина ліпше ділиться, коли щаслива :)
Відповідь від: 09 Грудня 2009, 14:29:12
Ще прийшло в голову після прочитаної теми про Золоті руки, можна звернутись до шкіл та оголосити благодійний ярмарок...у нас такі були колись чи навіть не до шкіл, а влаштувати аукціон робіт вашої подруги з інформаціним заюбезпеченням на форумі...
Борімося - поборимо ;)
До речі (пише пошепки бо раптом на форумі шпіони :) ), здається у когось з Ваших можновладців є свій фарматевтичний бізнес  ;), може звернутись до нього і принаймі попросити про подарунок у вигляді річної чи піврічної дози терафлю, якщо не коштів, ( можливо йому то буде легше зробити ніж знайти кошти  :unknow) чи як ті ліки називаються, що необхідні вашій подрузі? 
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #10 : 09 Грудня 2009, 18:54:54 »

Дякую всім! А й справді, я перше піду до нашої церкви. Все ж добре, коли у вирішенні питання бере участь більше ніж одна голова. Я скористаюся всіма порадами. Бо дійсно, то не така вже і велика сума, щоб через неї ставити на собі хрест правда?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #11 : 10 Грудня 2009, 21:24:15 »

думаю варто хто скільки зможе принести грошей на зустріч форуму і здати тій жінці хоча б на таблетки.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #12 : 10 Грудня 2009, 23:04:22 »

В мого друга - брат хворий на гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Після хімії в нього почали відказувати печінка і органи травлення, хімію відмінили, а ще згодом виявили сторонні клитини в мозку - після чого хлопчик втратив зір, перестав рухатись і говорити. Зараз його відвезли в Мінськ, бо наші таке не лікують. Приблизна вартість операції 40 000 євро. Його звуть Саша, йому 9 рочків і він любить рибалку.

Хто знає якісь сайти доброчинних фондів дайте посилання.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #13 : 10 Грудня 2009, 23:41:22 »

Набрав в яндексі "допоможу,займаюсь благодійністю"і в результаті "искомая комбинация слов нигде не встечаеться"от так от весело :-(,але може тепер перед виборами варто би звернутися до "рятівників"країни,може би хоть когось реально врятували,а тоді вже на цьому хай піаряться хр*н з ними.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #14 : 11 Грудня 2009, 01:13:05 »

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ "ВЕЧОРНИЦІ НА АНДРЕЯ"     БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ "ВЕЧОРНИЦІ НА АНДРЕЯ"ВІДБУДЕТЬСЯ У ПК"Юність" 13.12.2009 поч.о16.00
ціна квитка 10 гр.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #15 : 11 Грудня 2009, 09:50:15 »

Ну от тепер вже благодійні вечорниці,а раніще був бал на якому якщо не помиляюсь назбирали 6000грн.Так може віддали б тій дитині,йому реально вже треба,а та "Добродія"ще як я зрозумів в далекій перспективі.Пані ЯЯ Ви бачу в курсі всіх тих благодійних заходів,може якось посприяєте?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #16 : 11 Грудня 2009, 22:32:33 »

пане ДВаня , ЯЯ в курсі тих заходів лише тому, що не "глуха" до того, але жодного впливу на ті процеси не маю - тому й посприяти у тім не спроможна.
Моя позиція щодо благодійності - то відгукуватися на такі заклики у міру власної спроможності (тому як ЯЯ має постійний заробіток у розмірі зарплатні бюджетника - самі розумієте, що то є мізер). Тому й моя позиція така : продають квитки на длагодійний концерт - купую (та це не означає, що я туди обов"язково піду), запрошують на благодійний бал - піду (й в скринці залишу саме ту частку, на котру розраховують організатори того балу), а у даній ситуації - щодо жінки-інваліда - наразі думаю відмовитися від участі у форумівці, а гроші, котрі б пішли на те (банально пропилися б) надати тій жінці, хоч на ліки - бо наразі, в перетдень новорічних свят, нажаль більше виділити неспроможна.
от і все.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #17 : 11 Грудня 2009, 22:45:32 »

Перепрошую,але мені чомусь здалося що Ви вхожі в круги які організовують всі ті акції,ну а раз ні то ні,вибачайте.Погоджуюсь з Вами на рахунок "просто пропитих грошей".Поспілкуватися можна і без кабака і бухала,але то справа кожного,особиста...
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #18 : 11 Грудня 2009, 22:58:45 »

на зустрічі можна просто зібрати гроші тій жінці і передати Люсі, воно ж друзі з тією жінкою.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

БЛАГОДІЙНІСТЬ
« Прочитано #19 : 19 Грудня 2009, 17:05:47 »

http://www.pn.od.ua/page.php?id=325

Група в Контакті  http://vkontakte.ru/club13704088

Допоможіть хто зможе.

Записаний
Experientia est optima magistra...