Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 400059 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #40 : 02 Грудня 2009, 12:04:18 »

Я їх і так знаю - це ми разом з вами всі!
якщо винуваті усі, значить ніхто не винен. золоте правило нашої політики. давайте вже вчитись відповідати кожен за свої дії і слова.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #41 : 02 Грудня 2009, 12:14:47 »

якщо винуваті усі, значить ніхто не винен.
Це точніше, ніж "винуватий хтось, лиш не я".

давайте вже вчитись відповідати кожен за свої дії і слова.
Саме так. І за свою бездіяльність.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #42 : 02 Грудня 2009, 12:25:45 »

я свою міри вини знаю і не відкидаю її. але говорити, що винуваті усі теж не можна. бо це тупцювання на одному місці. колективна відповідальність = безвідповідальність.
давайте не будемо шукати винуватців, а припрошувати до громадянської свідомості.... багато у нас свідомих? особливо по владних кабінетах?
Чомусь як ідеться про ситуацію в місті, то Ви намагаєтесь всю відповідальність перекинути на мера, а себе і прибічників опозиціонуєте і не бачите винуватими. Принаймні така думка складається судячи із  Ваших дописів.
Де ж Ваша самокритика? можете хоч декілька цитат навести.

Мені згадався прикол. "Скоро ми будєм жить лучше" - "А ми?" Так само винуваті усі ми?  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #43 : 02 Грудня 2009, 12:50:25 »

я свою міри вини знаю і не відкидаю її.
Знаєте? Повідайте і нам!

але говорити, що винуваті усі теж не можна. бо це тупцювання на одному місці. колективна відповідальність = безвідповідальність.
Я писав трохи не так. Винуваті:
1. Ті, хто "какає".
2. Ті, хто через ті "какашки" переступає, відвіши очі.

Ось Вам нагадування:
Ті, хто смітить. І, особливо, ті, хто встидливо відвертається, коли бачить купку г**на, залишену сусідом, бурмочучи під ніс прокляття на голову влади...

На мою думку, це стосується не лише сміття. Ми цю тему вже обговорювали. Ваша позиція мені зрозуміла - моя хата скраю, хтось має за цим дивитись і зробити мене щасливим. Моя позиція - ніхто не зробить нас цивілізованими людьми, крім нас самих і збудованого нами громадянського суспільства. Це стосується всіх аспектів життя.

давайте не будемо шукати винуватців, а припрошувати до громадянської свідомості.... багато у нас свідомих? особливо по владних кабінетах?
Нема проблем - не припрошуйте, сидіть собі у своїй нірці. Ба, навіть більше - смійтеся з тих, хто пробує припрошувати людей бути свідомими. Раз Вам так зручніше.
А щодо владних кабінетів..... Я ж писав вище - то Очкур сміття висипав, так. Він хоч і не у владному кабінеті, але теж з геть зіпсованою свідомістю...

Чомусь як ідеться про ситуацію в місті, то Ви намагаєтесь всю відповідальність перекинути на мера, а себе і прибічників опозиціонуєте і не бачите винуватими. Принаймні така думка складається судячи із  Ваших дописів.
Таке буває рідко. Але буває. В таких випадках я підтверджую свою думку аргументом. Ви можете іншим аргументом її спростувати, а ще іншим перекласти відповідальність на мене чи когось ще.
І щодо відповідальності - не заперечуйте самі собі! Хто відповідальний за все у місті? Ну, Ви - точно ні, я вже зрозумів. То хто?

Де ж Ваша самокритика? можете хоч декілька цитат навести.

Будь ласка:
Значить, винні все-таки Насалик з Очкуром у цьому свинстві......
Я "винуватців" не шукаю. Я їх і так знаю - це ми разом з вами всі!

Мені згадався прикол. "Скоро ми будєм жить лучше" - "А ми?" Так само винуваті усі ми?
Ви - краще жити не будете. Бо не хочете...
« Останнє редагування: 02 Грудня 2009, 13:06:15 від Ігор_О »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #44 : 02 Грудня 2009, 13:07:32 »

ну і що я кажу. з пустого в порожнє.  :(
хочу Вам підгадати, що тема не в розділі політика, людина написала мабуть для того тут, щоб почути якусь конкретну відповідь, а не читання моралі.
От номер телефону чи порада, я розумію. +1
прочитайте своє перше повідомлення у цій темі і хочу почути самокритику.  ;)

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

mika

  • Користувач
  • **
  • Карма +17/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 63
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2011, 22:39:53

    Звідки: пентагон
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #45 : 02 Грудня 2009, 13:56:31 »

то номер у загальний відділ міської ради?
так там крім питтям кави та пліткуванням більше нічим не займаються.  :unknow
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #46 : 02 Грудня 2009, 14:03:02 »

ну і що я кажу. з пустого в порожнє.
Для Вас - так. А хтось прочитає і, можливо, зробить зауваження сусіду, який викидає залишки цегли в контейнер. Навіть, якщо це буде одна людина, і навіть якщо не одразу - мені не шкода затраченого часу і емоцій. Мій досвід показує, що це дає результати.

хочу Вам підгадати, що тема не в розділі політика, людина написала мабуть для того тут, щоб почути якусь конкретну відповідь, а не читання моралі.
Людина задала питання - коли приберуть наше місто! Я відповів - тоді, коли ми самі станемо його любити і не смітити в ньому!
Я міг би відповісти - вже подзвонив, обіцяли завтра вивезти... Заспокоїв би? Можливо. На день. Бо через два купа буде знову.

прочитайте своє перше повідомлення у цій темі і хочу почути самокритику.
Читав. І що?
Самокритика:
Не вистачає моїх зусиль, щоб довести Ромашкіну, що життя не закінчується за дверима його квартири, що коли б'ють перехожого - треба заступатися, що коли діти матюкаються - треба робити зауваження, що коли сусід плює на сходи - треба зняти з нього куртку і витерти їх, що коли під час коцерту на бульварі пацанва ламає дерева - треба їх приструнити, а не обурюватись на форумі... Не вистачає мені зусиль. Щиро визнаю. Так підійде?
Відповідь від: 02 Грудня 2009, 14:02:08
то номер у загальний відділ міської ради?
Це номер міського голови.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #47 : 02 Грудня 2009, 16:30:56 »

Самокритика:
а я про що, Вам не відомо, що таке самокритика. А когось хочете навчити.  ;)
Вам двійка.  :P
Відповідь від: 02 Грудня 2009, 16:06:44
Людина задала питання - коли приберуть наше місто! Я відповів - тоді, коли ми самі станемо його любити і не смітити в ньому!
це вже навіть не смішно. Ви самі цитуєте одно, відповідаєте на інше.

І знову ж. Хто такі МИ? Ви? Ви не любите місто? смітите в ньому? Якщо так, то нема що інших вчити, а якщо ні, то для чого вживаєте МИ? не узагальнюйте, тут Ваша велика помилка.  :!!
Пишіть зразу ВИ, а не завивайте у папірці. Повірте, то негарно виглядає.  ;)

Не можуть усі бути багаті, усі жити у чистоті. Завжди є і були багаті і бідні, хворі і здорові. Ну народився чоловік свинею чи не виховали його батьки. Будете перевиховувати? Я не буду. Бо мене на усіх не стане. Я маю своїх дітей і моя задача - вивести їх "у люди". Те, що Ви пишете - донкіхотство. Ваші ідеї утопічні.

Ніде у світі не живуть УСІ в чистоті порядку та багатстві. Є країни багатші, що живуть за рахунок бідніших, таких, як ми. Але і у них є бідні райони, де брудно. Не беріть від НАС УСІХ, як якусь статичну одиницю, за нас усіх не можна розписуватись.

Хочете жити чисто - живіть. Не хочете жити чисто - не живіть, але не заважайте іншим жити чисто. Заважаєте - будь-ласка несіть відповідальність. Але мають бути державні механізми. Я так здогадуюсь, що ви не знаєте функцій держави? Раз закликаєте іти і робити розборки із злочинцями. Біда в тому, що чиновницький апарат не розуміє своїх прямих обов'язків.
Ви задурююте людям голову, щоб кидались на вуйка що не там плюнув, а не на чиновника, що не виконує за своїх обов'язків. По великому рахунку вуйко вам нічого не винен, а чиновник отримує зарплатню із нашої кишені.

І враxyйте ще таке, там де не смітять НЕ ЗАВЖДИ чисто, а там де прибирають чисто ЗАВЖДИ.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #48 : 02 Грудня 2009, 19:56:12 »

Ромашко +100  :bouquet:
Відповідь від: 02 Грудня 2009, 19:45:09
Незнаю, як то собі Ігор_О уявляє, проте стверджує, що допоки у всіх городян не станеться довічний запор - то чистоти не буде у місті.
Я ж із свого боку стверджую, що допоки не налагодити відповідну роботу тих, хто прибирає сміття, то надії на чистоту - ніякої.
Бо так чи інакше - були є й будуть відходи життєдіяльності людини.
Вадим пише, що навіть є клопіт із вивезенням побутового сміття з його району - проте платню за вивіз - вимагають, то це питання до кого?
Відповідь від: 02 Грудня 2009, 19:51:10
Я ж, свого часу зіткнулася із проблемою вивозу будівельного сміття й знаю, що то клопіт ще той. Навіть, якщо ви й прикладете до того зусилля й зробите все відповідним чином.
З другого боку в мене виникло запитання до того ж Ігора_О - А Ви хіба не сплачували за вивіз власного будівельного сміття? - бо мені доводилося платити.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #49 : 02 Грудня 2009, 22:30:35 »

підемо з іншого боку. Що зробити, щоб відповідні структури, виконували свої обовязки. Просто так, вони цього робити не будуть. Отже треба їх дістати своїми заявами. Треба їх регулярно напрягати. Тобто змінити ситуацію доведеться знов нам. Думаю це мав на увазі Ігор. Я не виправдовую бездіяльність влади чи не влади. Але те, що спостерігаючи, ситуацію не зміниш, теж факт!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #50 : 02 Грудня 2009, 22:39:44 »

Видим 100%  :bouquet:

Відповідь від: 02 Грудня 2009, 22:34:17
Проте - дістати заявами - наврядчи хтось спроможеться - я особисто була, навіть блок туалетного паперу готова надати у комплекті до заяви - лиш би та заява одержала належну увагу - і що? А нічого.
Відповідь від: 02 Грудня 2009, 22:36:42
Бо після тої кількості заяв, що написала - а на них небуло жодної реакції - й подекуди елементарної відповіді - то меі нічого не залишалося думати - лише, що "Певне у тім офісі бракує туалетного паперу"  :unknow
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #51 : 02 Грудня 2009, 22:40:26 »

що ж робити? Чекати поки пощасіть? Чи чекати тирана? Я тирана не хочу і лотерею не хочу!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #52 : 02 Грудня 2009, 22:44:02 »

Особисто в мене немає на те відповіді, бо, навіть завтра йду спілкуватися - у черговий раз із ЖЕКівцями (с приводу невиконання ними певних робіт) - намагаюся дістати морально - а що мені ще залишається  :unknow
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #53 : 02 Грудня 2009, 22:52:46 »

що можу порадити. Терпіння вам. ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vins

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 50
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 07:52:21

    Звідки: евшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #54 : 03 Грудня 2009, 18:48:12 »

А ЖЕКівці то прибрали.......урну!Допісля.А в понеділок бились в груди, що приберуть якнайшвидше :duvno
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #55 : 03 Грудня 2009, 19:33:30 »

Так, що - вони урни взагалі  прибрали???  :D
теорія абсурду  :D
ото ЖЕО - то ніхто до такого не зміг ди доглупати  :D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #56 : 03 Грудня 2009, 20:42:40 »

В продовження теми. Часто ходжу попри цю будівлю і аж сльози навертаються.


Хто не в курсі то будинок управління колишнього Калійного заводу.
ось тут його видно ліворуч

Відповідь від: 03 Грудня 2009, 20:35:41
От мені стало цікаво яка ж то фірма зараз відповідає за таке "хазяйнування".
Виявилося ось що:


Я не знаю чи той будинок просто стоїть на території що орендується чи викуплений разом із територією, але ґаздують моцно!
« Останнє редагування: 03 Грудня 2009, 20:47:41 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #57 : 04 Грудня 2009, 10:47:46 »

а я про що, Вам не відомо, що таке самокритика. А когось хочете навчити. 
Вам двійка.
Справді, не дуже виходить. Ну не можу я знайти приводу для самокритики в темі про сміття. Може, Ви знайдете? Тоді Вам - п'ятірка.

І знову ж. Хто такі МИ? Ви? Ви не любите місто? смітите в ньому? Якщо так, то нема що інших вчити, а якщо ні, то для чого вживаєте МИ? не узагальнюйте, тут Ваша велика помилка. 
Пишіть зразу ВИ, а не завивайте у папірці. Повірте, то негарно виглядає.
Негарно? А що зробиш. Якщо Вам не подобається - сприймайто суто на свій рахунок.
Але я вважаю, що це наша спільна вина. Ваша - через байдужість. Моя - через невміння Вашу байдужість побороти.

Не можуть усі бути багаті, усі жити у чистоті. Завжди є і були багаті і бідні, хворі і здорові. Ну народився чоловік свинею чи не виховали його батьки. Будете перевиховувати? Я не буду.
А я - БУДУ!

Бо мене на усіх не стане.
Зручна позиція. На всі випадки життя. Бережіть себе!

Я маю своїх дітей і моя задача - вивести їх "у люди". Те, що Ви пишете - донкіхотство. Ваші ідеї утопічні.
Ваша задача? А ваші діти будуть жити в барокамері? Чи врятує їх Ваше виховання в темному провулку? В Калуші мєнти гвалтують дівчат - хіба це Ваша проблема?! Ні, не Ваша. Але вона може стати Вашою. Не дай Бог.

Ніде у світі не живуть УСІ в чистоті порядку та багатстві. Є країни багатші, що живуть за рахунок бідніших, таких, як ми. Але і у них є бідні райони, де брудно. Не беріть від НАС УСІХ, як якусь статичну одиницю, за нас усіх не можна розписуватись.
Так. Але є країни, де люди виходять на демонстрації СВІДОМО. А не під список керівника, як у нас на День Незалежності...
Де спалюють пів-Парижа через побитого студента... Де за вбивство підлітка перетворюють Афіни в руїни...
А у нас - "мене не стане"... Я за всіх не розписуюсь, права не маю. Але за себе Ви розписались самі.

Але мають бути державні механізми. Я так здогадуюсь, що ви не знаєте функцій держави? Раз закликаєте іти і робити розборки із злочинцями. Біда в тому, що чиновницький апарат не розуміє своїх прямих обов'язків.
Відколи це "прибирати какашки" за Вами - це функція Держави?! Це суто комунальна послуга! Ви мене розчарували....

Ви задурююте людям голову, щоб кидались на вуйка що не там плюнув, а не на чиновника, що не виконує за своїх обов'язків. По великому рахунку вуйко вам нічого не винен, а чиновник отримує зарплатню із нашої кишені.
Значить, у цій купі будівельного сміття, висипаного потайки, ввечері, аби ніхто не видів і щоб не платити - винен якийсь чиновник?! А не той хитрозадий "вуйко"? І не вуйків сусід, який все то бачив і знає, хто сипав, але "нах воно мені тре..."?
Добре - назвіть тоді цього чудовиська, винного в купці зваленого сміття, назвіть цього чиновника! Ну, ХТО???

І враxyйте ще таке, там де не смітять НЕ ЗАВЖДИ чисто, а там де прибирають чисто ЗАВЖДИ.
Не можу врахувати. Мій математичний склад розуму кричить про прямо протилежне. Що Ви курите?

Vins, +1 за небайдужість. Так і треба чинити.

Продовження - далі...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #58 : 04 Грудня 2009, 10:51:25 »

Відколи це "прибирати какашки" за Вами - це функція Держави?!
У нашй державі куди не глянь - всюди свої "какашки"!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #59 : 04 Грудня 2009, 12:01:56 »

У нашй державі куди не глянь - всюди свої "какашки"!
Є таке.
Але мене звинуватили у незнанні функцій Держави. Я хочу почути аргумент на користь того, що прибирання міст і сіл - це саме її (Держави) функція.

Ми з сусідами зробили ремонт в під'їзді, місяць назад. Через тиждень на свіжопомальваних електрощитових з'явилися рекламні наклейки LanNet. Ну, пів-біди... Вчора вдень під'їзд був усипаний рекламою води "Роксолана". Щойно, 10хв. назад я приїхав додому - на побілених стінах наклеєні рекламки NetGroup формату А4, на клей (!). Хто не вірить - Л.Українки, 1, 3-й під'їзд.
От сиджу і думаю - дзвонити Сергію (форумне псевдо Gray), обматюкати його і заставити відновлювати стіни, чи зайнятися уроками з дочкою, яка зараз прийде зі школи?... Адже, на всіх мене може й не стати...
Порадьте - хто і як би вчинив на моєму місці?!
І ще. Печінкою чую - у цьому винен чиновник. Підскажіть мені - ХТО?
Записаний