Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 400304 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #20 : 01 Грудня 2009, 20:54:43 »

і багатьом ти поясниш. я пробував робити зауваження деяким знайомим, що "бички" кидають де попало і що допомогло? ні
мій наступний крок? бити морду? звернутись у міліцію? чи до Очкура з Насаликом?  :=)

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #21 : 01 Грудня 2009, 20:57:51 »

Я тобі поясню Вадиме, вибач шо я вже по імені. Просто писати я тобі Борнсліпі поясню якось дивно звучит.  :)

То фірма вотчина одного з високопоставлених діячів міліції обласного рівня. А навіть якшо то не вони нагадили і навіть якшо не високопоставленого і не міліції. Піди поясни, шо такоє харашо...
І який буде результат?
Та будь-який, лиш не чистота.
А чого?
Ой не лише через байдужість. А через переконаність, що нічого не зробиш. Бо система така.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #22 : 01 Грудня 2009, 20:58:00 »

 Навряд чи звертання чимось поможе. Біля чебурашки це точно. Там чувак при баблі. "Попустить" кого хочеш :agressive
Раніше то сміття виносили і складали горами на траву за 10м від смітників. Потім ЖЕК поставив табличку "не смітити - штраф ХХХ грн". Горка сміття виросла на тому ж місці, біля таблички... :D
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #23 : 01 Грудня 2009, 21:02:18 »

У мене були випадки коли я робив зауваження. Але то у присутності великої кількості людей. Може зразу не побють і може засоромляться.
Інколи виходило. І переставали смітити.
Але коли я бачу, що апріорі нема чого лізти то хочеться таки дійсно кудись пожалітися.
А нема куди.
Якщо є блат, знайомі, родичі і т. п. то ще якісь примарні шанси. Але то далі Єралаш починається. "А мій тато льотчик, А мій - танкіст..."

ЄВРОПА....
Відповідь від: 01 Грудня 2009, 21:01:07
Помню ту табличку  :-D :D

Я правда був тоді як її лиш були поставили і сміття ще було маленько. Думав подіяло.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #24 : 01 Грудня 2009, 21:09:30 »

Подивітся ж, сміття - не побутове, а будівельне. Таке з"являється після ремонтів з перепланіровкою квартир. Для того, щоб таке смідтя вивезти - зв"язуються (зазвичай телефоном) з Екосервісом, та домовляються, за визначену платню про вивіз того смідтя.
Але, то так все добре в теорії.
Бо, на самперед - Екосервіс не надає додаткового (як то повино би бути) спеціального контейнеру, тому - ви у разі ремонту, навіть за умов, що домовилися та проплатили вивіз, змушені оте все зкидати просто на землю (бо мішками не обійдеться). По друге - зателефонувавши до Екосервісу (увага) Вас спитають - Скільки кубів смідтя треба вивезти? Й...
"Смотрю я на стену да думу гадаю,
И сколько кубов она вымещает? "
Тобто, додаткові складнощі... але, навіть, якщо ви наважилися "дорахуватися" у кількості кубів майдутнього смідтя, вас перепитають - чи то точно, бо за "зайвими" доведеться ще раз трактора відправляти - тобто ще раз оплачувати "прокат" того трактора вам же.
Ви добряче подумаєте, доплюсуєте до планованих ще зо два куби й вас направлять у економічний (здається так він називаеться) вітділ, аби там на "куркуляторі" помножили кількість кудів смідтя на 3 гривні 20 копійок й додали "копитні" трактора - тою вищою математикою у Екосервісі займається цілий вітділ - о як.
Потім ваше смідтя (навіть, якщо воно усе у мішках) зо три тижні буде стояти віля світтєвих контейнерів, а наші ж люди - то газди, кому дошка згодиться з того вашого сміття, а кому й мішок знадобиться у який ви сміття складали - отак оте все опиняється просто на землі - а двірники то прибирати не квапляться - їм же зарплатню - затримують та й необхідні приладдя не оплачують.
Та звісно, що це все не виправдовує того свиньства, що коїться.


Відповідь від: 01 Грудня 2009, 21:06:30
Допоки я друкувала - з"явилося аж 7 нових повідомлень - то Романа нині.
« Останнє редагування: 01 Грудня 2009, 21:28:56 від ЯЯ »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #25 : 01 Грудня 2009, 21:15:54 »

ви що! Звичайно я не буду пояснювати своє відношення до того чебурашки чи як там його! І звичайно мені не цікаво, ким він прикривається. Це нічого не міняє. На базі форуму створюємо группу чи організацію. Збираємо підписи. Звертаємось б органи. Не допомагає. Звертаємось до влади. Не допомагає звертаємось до опозиції, котра буде рада підняти собі рейтинг бездіяльністю влади. Не допомагає, вивалюем сміття на міцубіши чебурашки, чи на чому він зараз їздить. Так вроді правильно, чи ні?
З.і. То хтось знає куди дзвонити?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #26 : 01 Грудня 2009, 21:18:57 »

Давай Сліпі, організовуй! я буду одним з перших членів організації.
Але сміття ні на кого сипати не буду, тут я пас!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #27 : 01 Грудня 2009, 21:27:46 »

а що ще за Чебурашка?
Відповідь від: 01 Грудня 2009, 21:25:13
ЖЕК поставив табличку "не смітити - штраф ХХХ грн". Горка сміття виросла на тому ж місці, біля таблички...
бо то вада усього нашого законодавства - ніхто не продумує як контролювати виконання того чи іншого указу.
та про то годі й говорити...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #28 : 01 Грудня 2009, 21:32:11 »

Прикинь якийсь там форум. У нас ціле муніципальне телебачення звертається про невиплачену більше року зарплату...
Відповідь від: 01 Грудня 2009, 21:29:47
бо то вада усього нашого законодавства - ніхто не продумує як контролювати виконання того чи іншого указу.
Нікого не грає виконання. Головне галочку поставити.
А якщо скаржаться - кажемо дружно що самі ж винні, що нагадили. І бємо на самосвідомість.
Відповідь від: 01 Грудня 2009, 21:31:07
Протоколи читали???


Відповідь від: 01 Грудня 2009, 21:31:40
Головне внушити почуття провини і невпевненість...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #29 : 01 Грудня 2009, 21:32:12 »

Юрко, то в іншій темі - тут проблема СМІТТЯ
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #30 : 01 Грудня 2009, 21:33:05 »

Так. Але то все у нашому місті і то все у нашому житті. І не можна довести одне не посилаючись на інше.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #31 : 01 Грудня 2009, 21:39:53 »

Юрко, з чимось погоджуюсь, та ... після того як сама "стикалася" з такою проблемою - то мій погляд на неї змінився
1 - то налагодити відповідну роботу того ж Екосервісу - бо то "мраки"
2 - при незверненні до Екосервісу штрафувати, але таке повинно зазначатиися у договорах із ЖЕО.
Бо при виконанні ремонту квартири з переплануванням - такий ремонт необхідно погоджувати - а хто у нас це робить???
Відповідно й вмвіз такого (будівельного) сміття - стало б передбачуваним.
Ні, сьогодні не мій день до писанини... вибачайте.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #32 : 01 Грудня 2009, 21:52:41 »

мені подобаєть громадянська свідомість у великих містах. Розкажу кілька прикладів. Хоча зразу скажу, свідомість зазвичай проявляють пенсіонери. Короче. Один чоловік мав стареньку машину. Ну і час від часу її треба мити, а на мийку на такій машині соромно їхати. Ну і вирішив він помити свою бричку у дворі багатоповерхівки. Не встиг він почати, як вийшла бабуська, і почала вчити жити. Вона пояснила, що так не гарно, і якщо всі так будуть робити, то двір перетвориться на смітник. Той чоловік зрозумів і погодився з аргументами. Це нормальний приклад. А ось ще один. В тому ж дворі є магазинчик. Належить кавказцям. Точно не знаю звідки, але свинячили біля магазину страшно. Їм зробили кілька зауваженнь. Не дійшло. Ну старенькі звернулись в органи, а ті тільки і чекали. Короче не знаю , чи  все зробили в рамках закону, але біля маґазину порядок навели. Завдяки бабуськам.
З.і. Юра в мому дворі ніхто не свинить. Більше того. Біля нас промислове підприємство. Люди котрі йоґо очолюють набагато впливовіші за чебуражку. Але вони не свинять.
З.і. Доречі про телебачення. Як на мене цікавий сюжет. Чому б не відзняти?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #33 : 01 Грудня 2009, 22:19:59 »

 :)
Та я от дивлюсь, чим ваша дискусія завершиться...
І як не дивно :) , завершується тією ж четвертою владою, без якої громадянське суспільство неможливе.
Проблема в іншому. Як правило, виконавча влада у нас не зацікавлена у ЗМІ, оскільки у мутній воді...
Тому ЗМІ (на їхню гадку) повинні бути ручними.
Однак, при нормальній роботі, якраз ЗМІ дають можливість і першій (законодавчій) і другій (виконавчій) відчувати пульс громадянського суспільства. А крім того, ЗМІ є громадським контролем за правопорушеннями.
------
Зі своєї сторони я обіцяю, що як тільки повернуся з Києва (у четвер) обов'язково пораджу висвітлити на КМТ дане питання. Прошу тільки надайте конткретні адреси неподобств.

ЗІ: У Київ їду на запрошення Комітету з питань свободи слова на парламентські слухання з теми "Дотримання законодавства з питань свободи слова щодо регіональних ЗМІ" (відбудеться у сесійній залі Верховної ради 02.12.2009 о 15.00).
Я так зрозумів, це один з наслідків наших заяв у всі усюди.
Записаний
Свій до свого по своє

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #34 : 01 Грудня 2009, 22:46:18 »

У нас народ такий, де ходить там і какає.......

Скільки раз таке було що я старшим жіночкам робила зауваження що не гарно викидати папірці від цукерків, і хлопцям і чоловікам, мій Юра каже що я колись нарвусь зі своїми зауваженнями. Але я не боюсь бо знаю що права.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #35 : 02 Грудня 2009, 09:26:00 »

Ой не лише через байдужість. А через переконаність, що нічого не зробиш. Бо система така.
Вона ( система) таке собі дозволяє бо ми впевненні що нічого не буде і нічого не робимо...
В моєї свекрухи на подвір'ї ( у неї багатоквартирний будинок (сім'ї військових)) почав один вискокоповажний сусід - міліціонер... забудовувати місце, де спеціально зняли інші сусіди гараж, бо там проходить теплотраса,яку часто ремонтують
Усі сусіди зібрались за 15 хвилин, викликали міліцію, ЖКГ, і що він там не пропонувава "своїм хлопцям" ті нічого не могли зробити з купою народу і вимушені були скласти акт і трактор відігнали....
Так! Міліція пізніше, як завжди, спустила все на гальма ;)
Так! Через місяць, він знов пригнав трактор, але мешканці знов зібрались протягом 10 хвилин, знов написали, тепер вже і в міліцію і в прокуратуру :)
Він відігнав свій трактор і нічого не може зробити...а дозволу немає :unknow :P тому

Щодо недопалків, звичайно бувають клінічні випадки, які лікуються лише зверненням до компетентних органів (і вважаю цього не варто встидатись ми ж не стукаємо на дисидентів, що ховають заборонені листівки ;))
У мене є одна гарна  знайома - вона дуже гарна людина але коли палить, то може недопалки кидати поза смітник...Я якось зробила легенько зауваження...неподіяло, тому, після якоїсь нашої зустрічі, при прощанні, сіла і мовчки при ній зібрала недопалки, і викинула в смітник..."ТИ НЄ ПАВЄРІШ!!!".... ;)
« Останнє редагування: 02 Грудня 2009, 09:36:07 від Tandylight »
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #36 : 02 Грудня 2009, 09:27:44 »

а що ще за Чебурашка?
Як не помиляюсь, то "ЧЕБУРАШКА" - це підприємство, яке займається випідканням кондитерських виробів під торговою маркою "Бом-Бік", очолює його успішний бізнесмен по кличці Снікерс (фамілія Сондей). Раніше він був власником оптової бази "ВИБІР" і магазину "БЕРІЗКА". Оптова база прогоріла, а магазин після розлучення дістався його першій дружині. То так відступ.

Щодо сміття, то справді велика проблема з його вивозом із приватного сектору. Моя бабуся також справно заплатила Екосервісу на пару місяців в перед, але таких як вона, то є лиш пару чоловік на вулиці. Правда є і результат - на Загірї біля спортшколи недавно поставили нові урни для сміття. Хоча тих 6 урн для ж/м Загіря то як капля в морі. Признаюсь чесно, коли робив ремонти в бабці, то частину мішків зі сміттям вивозив по дорозі на Посьолок і викидав у тамтешні ящики. :-[ Частину твердих відходів використовував для "латання" ям на вулиці.
« Останнє редагування: 02 Грудня 2009, 10:30:31 від syddia »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #37 : 02 Грудня 2009, 10:00:29 »

Очкур наразі не винен, але судячи з логіки не збирається нічого міняти.
Чому це не збираюся? Наразі я пробую змінити хоча б Вас, Романе.

цікаво, що першим ділом пан Ігор взявся шукати віртуальних винуватців. ніякої конкретики, одна демагогія.
Роман, це Ви демагог! Адже це у Вас вічно винен "хтось": влада оптом і поіменно, Очкур, депутати, міліція з двірниками, "Екосервіс" з ЖЕКами, бикуваті підприємці і бомжуваті пияки...
Я "винуватців" не шукаю. Я їх і так знаю - це ми разом з вами всі! Ті, хто смітить. І, особливо, ті, хто встидливо відвертається, коли бачить купку г**на, залишену сусідом, бурмочучи під ніс прокляття на голову влади...
Зверніть увагу, як тут питання звучать - куди дзвонити?! Виходить, до цього часу - доки не підняли тему - ніхто й не задавався цим питанням??? Ми можемо знайти будь-кого в Калуші, навіть тема є відповідна на форумі. А телефон приймальні міськради чи "Екосервіса" - вже проблема?????
Вся біда - у нашій байдужості! Нашій з вами, усіх! І це стосується не лише сміття.
Відповідь від: 02 Грудня 2009, 09:41:08
Торік я також робив ремонт у квартирі. Звісно, без сміття не обійшлось. Оскільки ремонт був масштабним - я купив в "Епіцентрі" 50 п/п мішків. Перед початком робіт попередив ЖЕК, що буду виносити сміття і складати в дворі на узгодженому майданчику. Доречі, місце навмисно вибрали подалі від контейнерів. Ремонт йшов, мішки складалися. В мішки йшло те, що вже не може нікого зацікавити. Столярка та інше складалося окремо і на ранок цього ставало менше, люди розбирали собі. Цеглу я виносив і акуратно складав біля під'їзду - згодом розібрали люди. Все йшло нормально. Але через деякий сталася дивна річ - біля купи "моїх" мішків стала рости купа мішків з побутовими відходами! Одного вечора я сам мав "щастя" спостерігати з сусідкою (десь 50 років), яка полінилася пройти 30 метрів до контейнера і жбурнула туди пакет. Довелося мені її "повчити". І знаєте, ЩО вона сказала? "А що тут такого - ТАМ ВЖЕ Й ТАК НАКИДАНО!
Я зрозумів, якщо терміново не вивезти мішки - отримаю полігон під будинком. Транспорт знайти було не проблема, ЖЕК поміг. Сам особисто вантажив мішки. Сам кидав шуфлею ті сусідські пакети. Під їх же недовольне бурмотіння - все їм можна, олігархам, звалище тут влаштували....
Ремонт закінчувався, але більше я сміття надвір не виносив. Складав в коридорі, вибачившись перед сусідами. А потім виніс одразу до трактора.
До чого ця історія? Просто так...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #38 : 02 Грудня 2009, 10:35:20 »

Вова є ще смітники біля бувшої бази вибору. А от саме в мому районі жодного. Я чесно вивожу сміття на машині. За що платити сервісу? Я не прошу смітник під хатою. Та можна поставити кілька баків на районі!
Ігор питаю про номер,бо ні разу не зтикався з такою проблемою. В мене на районі не свинять.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #39 : 02 Грудня 2009, 10:57:45 »

60019 - номер на всі випадки життя!
Записаний