Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 400068 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #880 : 01 Жовтня 2014, 11:47:04 »

Це хто так сказав?
Я от хочу жити у Новій Зеландії і що?
Євтушенков хотів би на роботу ходити, і що?

Однією з причин того, що нам хамлять - є наш запханий в задницю язик!
Відповідь від: 01 Жовтня 2014, 11:22:52
Я не спорю, що так мабуть простіше, але...
Відповідь від: 01 Жовтня 2014, 11:23:40
Вчора мав нагоду відвідати дитячу поліклініку на вул. Будівельників.
Відносив аналізи малого (вибачайте за інтимні подробиці)  :=)

Так от чесно вам скажу, "спілкування" з отою панею, що там їх приймає описати словами ДУЖЕ важко.

Тобі ніби і не хамлять, але сказати, що з тобою спілкуються  :o ... ВААААААААААААЖКО...

Ти приходиш в установу (і це стосується практично будь-якої держ. установи) і тебе тупо з порога ставлять в позу винного.

І для того навіть не потрібно щось погане казати. Все в інтонації, поглядах, способі відповіді на твої запитання і т.п.


Мені дуже чітко запам'яталася розповідь моєї бабусі.
Якось, вже і не пригадую за яких обставин, вона розповіла  мені таке: 

Цитувати (вибране)
- Якось, коли я лише пішла на роботу в СОБЕЗ, мені тоді було всього 18 і то було зразу після війни, зі мною відбувся один випадок, який я ніколи не забуду і який на завжди змінив мене.
Одного дня, який був нічим не інакший від інших днів, до нас зайшов черговий відвідувач. Треба сказати, що після війни було досить багато контужених, поранених інвалідів ВВВ і відповідно СОБЕЗ мав немало роботи. Працівниками були в основному молоді дівчата ще молодші за 18 років, а молодість вона знаєте переважно весела і безтурботна, навіть після війни.
Так от зайшов чоловік без ноги, з палицею і видно якось невнятно, чи з акцентом чи ще якось, щось там у дівчат пробував дізнатися. Вони чи то його проігнорували чи навіть спробували підняти на сміх...
Чоловік як візьме ту свою палицю, як гаратне нею прямо по столу! Всі дівчата в секунді були під столами...

Я вже не пригадую дослівно, як там бабця його відвела у свій кабінет (бо вона була головним бухгалтером) і як заспокоїла, але добре пам'ятаю, з якими емоціями вона розказувала ту історію будучи вже понад 20 років на пенсії!

Не можна дозволяти себе принижувати за власні ж гроші!
Звісно не треба всюди лише ходити як ревізор і шукати приводу для сварки, але і бути ще одним бараном у мовчазному стаді теж не можна!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Софія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 133
  • Останні відвідини:
    24 Липня 2016, 12:45:16

    Звідки: вул. Пушкіна
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #881 : 01 Жовтня 2014, 15:44:53 »

про японців якось читала,які там вимоги до держслужбовців,і який конкурс на одне місце,нам і не снилось...От і живуть люди непогано.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #882 : 01 Жовтня 2014, 20:46:11 »

Юра , я не хочу жити в Новій Зеландії) більшість речей необхідних і важливих для мене є тут. Хіба я казав що в мене язик кудись запханий? Ті хто мене знають, вкурсі, що на хамство я відповідаю ханством і так само на доброту. В даному випадку, я чомусь рідко потрапляю на хамовитих офіціантів чи продавців. Секрет простий на мій погляд. Спочатку покажіть офіціанту або продавцеві що ви злий або наглий або крутий. Тобто треба показати що не варто тобі хамить чи некоректно ставитись. А потім навпаки проявити доброту і турботу. Ніби ти дуже чуйний. Короче прєвєнтівниє мєри. Замість того аби вирішувати конфлікт краще його запобігти))
Я буває теж сварюсь з персоналом кафе чи магазинів чи інших установ. І це мене не тішить. Бо я не запобіг конфлікту(
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #883 : 20 Жовтня 2014, 15:09:00 »

пора в чорний список внести обленерго і всі підконтрольні їм структури. світло таки будуть виключати. по дві години рано і ввечері. як і ходили чутки. як на мене це повний ппц. компанія монополіст. не може надати послугу своїм клієнтам. цікаво як вілреагує бізнес. адже це мільйон проблем. від елементарного друку накладних чи касових чеків до зберігання продукції. цікаво чи є якісь способи покарати зажравшогося монополіста? треба договір почитати. :ganba
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #884 : 22 Листопада 2014, 22:32:03 »

От що вже не кажіть але вистрілювати гроші у феєрверки коли йде війна то вже навіть не рагулізм. То варто мінімум якоїсь дії.  Типу роз'яснювальної зачистки фізіономії, чи ' направлених' дзеркал на автівках.  Ну бо ж люди лінуються не те що мозок - совість включити!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #885 : 23 Листопада 2014, 00:06:58 »

То треба вилучити з продажу малокаліберні петарди і продавати крупнокаліберні вплоть до Ф-1 і  тоді трохи поменшає дурноватих личинок ну і спокійно буде. Вангую дикі салюти в Калуші на НР. Вибори вже пройшли так само
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #886 : 23 Листопада 2014, 10:04:34 »

вистрілювати гроші у феєрверки
ага, теж про то подумала, хоча справа навіть не в грошах .... :(
Таке враження, що в нас рагульство на кожному кроці, куди не глянь :( сміття, фасади, дороги, тротуари, газони ..... на жаль, і деякі люди
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #887 : 23 Листопада 2014, 19:31:16 »

але вистрілювати гроші у феєрверки коли йде війна то вже навіть не рагулізм
а продавати їх?
Відповідь від: 23 Листопада 2014, 19:16:53
А от такий факт не знаю чи виставляти, бо то авторство нашого форумця, якого поважаю, не хочеться "ганьбити". Але є є одне важливе "але". По будівельним нормам від будівлі до другорядної дороги\вулиці має бути відстань у 3 м  мінімум. Біля сусіднього будинку зробили добудову. І тепер прохід між стіною і дорогою у ширину відмостки, навіть бордюра немає. Все б нічого, але відмостка похила і взимку йти по ній приходиться дітям самим, немічним і вагітним також. От і скользить нога прямісінько під колеса - на дорогу. Чому запитуються і видаються такі дозволи на такі добудови, що порушують норми?
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #888 : 23 Листопада 2014, 19:34:30 »

ось рагульство в інших країнах світу

http://ibigdan.livejournal.com/16044323.html

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #889 : 23 Листопада 2014, 20:03:28 »

А вибачте що мені до них???
Тема не про них, а про нас!
Це ж блюзнірство, в той час, коли твій брат віддає своє життя в голоді  і холоді - виставляти на показ свої явно зайві гроші!
:fool

Люди, подивіться на себе очима іноземця! Це ж гидко і огидно!

Так люди продовжують жити, бо життя продовжується, але ж є якась межа!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #890 : 20 Грудня 2014, 20:31:42 »

Десь пів години тому якісь рагулі вистріляли в повітря салютом певно десь біля 10 000 грн!

Навіть без війни, перебуваючи у ситуації коли ледь стає на найнеобхідніше...  :censore :censore
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #891 : 24 Грудня 2014, 13:18:30 »

може в цю тему  :unknow

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=W9MCh4l9cro" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=W9MCh4l9cro</a>
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #892 : 24 Грудня 2014, 14:49:52 »

Така гарна музика під відео - що калюжа вже й не така страшна і негарна стає )))
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #893 : 24 Грудня 2014, 16:16:44 »

Така гарна музика під відео - що калюжа вже й не така страшна і негарна стає )))
Музика якраз передає звиклість, жадного дискомфорту  :=)

Відповідь від: 24 Грудня 2014, 15:54:08
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Bnyvhoy_dyE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Bnyvhoy_dyE</a> :towall
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #894 : 24 Грудня 2014, 17:19:21 »

Європа! що тут скажеш.
Відповідь від: 24 Грудня 2014, 16:47:22
Я позавчора публікував на форумі фото відремонтованої вул. Цеглинського - може й сюди колись дойде асфальт, або хоча би щебінь)
Відповідь від: 24 Грудня 2014, 16:49:23
Рагулізм у моєму розумінні
Так виглядає весь Калуш, нікому немає діла - ні до списаних балончиками стін, до того ж помітив що розписує часто одна людина - судячи по автографу), ні до обсипаної до цегли штукатурки на історичних будівлях, взагалі ні до чого нема нікому діла. Роби що хочеш - розмальовуй будинок і утеплюй хоч у всі кольори веселки, обліплюй туалетною плиткою,пінопластом,лакованим у червоний колір каменем,пластіковою вагонкою всіх кольорів і відтінків - чим хочеш! Про рекламу взагалі мовчу.

Фотофакт:
QuM - художник якого не бачили в очі, а жаль - я би йому ''подякував''
В немаленьку копійку влетів би цей горе-художник(або його батьки), якби його знайшли і заставили позамальовувати свої творіння.






Вінки на фасаді - це ненормально - по-перше псує фасад будинку, по-друге створює негативне враження рідкісного туриста (або більш частого гостя) про наше місто, зокрема про історичний центр і показує недбале ставлення міста і його жителів до своєї історії, по третє - кажу власникам - Побачивши такі жахливі пластикові, вицвілі на сонці і запилені вінки - я би волів не відвідувати ваш магазин - це не реклама - а навпаки - антиреклама(




відмітився горе-митець і на вже знесеному будинку



Міська площа





ну і підпис, звичайно(- хоча я роблю на фото акцент саме на збитій плитці через неякісний клей/цемент - без різниці. На плитці чи на суміші зекономили. Я би не звернув уваги на цей поріг(бо це в принципі проблеми власника - якби я це не помітив в самому серці міста((( сумно - це не поодинокий випадок



є чим гостів міста здивувати... бережним ставленням до власної історії - і не пахне. Хоча згадую в газеті вже й туристичні маршрути малювали!



Гламурний дешевий дашок. Чи пасує він тут - чи ні - не хвилює ні власника(жодного смаку в людини немає), ні архітектуру(чим вона займається- чорт його знає, лише з бюджету гроші тягне)



Болюче питання кожного українського міста - реклама, яка споганила фасади не одному хорошому будинку. Як на мене, цей будинок виглядав досить пристойно до того як тут з'явилася реклама і жахливі(в пластику і профнастилі) балкони(((





Загалом практично на кожній будівлі можна знайти багато прикладів такого рагулізму. Це не придирки - це перше що кидається в очі - відвалена плитка, чи навіть штукатурка, дешеві недоречні елементи декору(напр. той же самий дашок), павутина з електоропроводки яким часто обвішаний будинок і т.д. Хочу зробити висновок - якщо ми хочемо в Європу - ми перш-за все повинні хоча-би по-європейськи виглядати, бо говорити одне, а робити це зовсім інше. А судять по справах)

« Останнє редагування: 25 Грудня 2014, 01:22:03 від Romeo »
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #895 : 25 Грудня 2014, 01:53:31 »

Ще закину буквально кілька літніх фото

комусь світлофор не вгодив))) а загалом це не поодинокий випадок - розбиті світлофори, спалені смітники, розтрощені лавочки... вражений людською байдужістю до наданих їм же благ. а також тою ненавистю з якою був зірваний хоча би цей світлофор(((



оазис серед асфальту - в коментарях нема потреби



якщо прибрати шифер - можна побачити, що стовп немає бетонної основи - а тримається на арматурі - голій арматурі( шифер чи підтримує стовп))) чи приховує позор(



це традиційно - дураки и дороги(



Гірше не буває, сморід тут жахливий((( Вигляд самі можете оцінити( поряд продають фрукти( жахіття - переповнені смітники, багнюка - і це центр. частина міста

« Останнє редагування: 25 Грудня 2014, 13:18:30 від Romeo »
Записаний

Lyolik

  • Модератор
  • *
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #896 : 25 Грудня 2014, 10:55:29 »

QuM - художник якого не бачили в очі, а жаль - я би йому ''подякував''
В попередніх постах, ще минулого року ми згадували цього чупікассо, не раз говорив про це і активістам, але Майдан, Війна.... Дасть Бог, дійде справа і до художника, хоча треба всього-навсього  бажання певних органів, як влади міста, так і внутрішніх .  Ну і ще хоча б трошки любити своє місто  :pardon
Відповідь від: 25 Грудня 2014, 10:52:49
якщо прибрати шифер - можна побачити, що стовп немає бетонної основи - а тримається на арматурі - голій арматурі( шифер чи підтримує стовп))) чи приховує позор(
Цей стовп дійсно - чудо природи або чудо-диво міськсвітла, певно вирішили почекати на останнє вллучне попадання якоїсь горе-автівки і стовп накінець впаде, якщо не повезе, то на когось  :ganba
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

LLL***

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2015, 14:30:54

    Звідки: вул.Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #897 : 26 Грудня 2014, 08:09:40 »

Неправда, що смітники біля Гостинного дому переповнені.  Я вчора вечором особисто там був - все прибрано і вивезено. У Калуші, порівняно з іншими містами, особливо з Івано-Франківськом, ще дуже добра ситуація з вивезенням сміття, хоча ЖЕКи й не перераховують Екосервісу гроші.
Записаний

Helgi

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +48/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1116
  • Фанурбан
  • Останні відвідини:
    13 Вересня 2023, 10:47:27

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #898 : 26 Грудня 2014, 12:08:00 »

Неправда, що смітники біля Гостинного дому переповнені.  Я вчора вечором особисто там був - все прибрано і вивезено. У Калуші, порівняно з іншими містами, особливо з Івано-Франківськом, ще дуже добра ситуація з вивезенням сміття, хоча ЖЕКи й не перераховують Екосервісу гроші.
Так я представив фотофакт, а не просто написав про це на форумі
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #899 : 26 Грудня 2014, 12:36:49 »

Ну бачиш, у людей ще совковий підхід до ЗМІ  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.