Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 22 дні

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 402810 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #60 : 04 Грудня 2009, 14:32:22 »

http://www.radikal.ru/action.aspx
Відповідь від: 04 Грудня 2009, 14:27:27
http://www.radikal.ru/action.aspx
Відповідь від: 04 Грудня 2009, 14:29:53
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #61 : 04 Грудня 2009, 15:05:41 »

А я гадою собі, що Ви мали на увазі, коли писали - "МИ СМІТИМО". тепер зрозуміло.  :=)
Відповідь від: 04 Грудня 2009, 15:04:44
це було до героя наклейки  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #62 : 04 Грудня 2009, 15:08:27 »

Ну нарешті!  :)

Цей факт багато про що говорить!

1. Все-таки, я був правий, коли говорив, що також винуватий :) Романе, Ви були не праві.
2. Такий вид політичної реклами, та й будь-якої реклами – це неподобство і заслуговує на осуд. Про це я і говорив від початку теми – винні не чиновники і не двірники, винні ті, хто смітить. І не важливо, чи це Очкур чи Романишин!
3. Я не буду виправдовуватись, яким чином така „наліпка” виявилась на дверях ліфта. Це буде негарно і присутнім не цікаво. Я й так знаю і добре пам’ятаю, ЯК це було. Проте, хочу нагадати події тих часів – штаби НУ, РУХу і БЮТ домовилися вийти на суботник напередодні виборів (коли агітація вже заборонена) і прибрати місто. Що і було зроблено. Звичайно, прибрали не всюди, по причині того, що не володіли повною інформацією про географію „засмічених” об’єктів. Зняли всюди, де знайшли. Щоправда, ще кілька тижнів після того знімали  :) Особливо важко було відклеювати з бусів  :)
4. Інформація такого роду - про наклеювання в під’їздах, стінах і т.д. надходила постійно, ми старалися оперативно реагувати на таке. Адже наліпки ці були призначені для поклейки на тумбах і інфощитах! Хто ж з кандидатів собі ворог, щоб викликати обурення жителів! Це – темна сторона політичної боротьби і технологій  :) WestUa про це добре знає  :) А одного разу довелося відшкодовувати матеріальну шкоду власникам вхідних „дермантинових” дверей. І таке було.
5. Але ми завжди – і я особисто – за ці неподобства вибачався і ліквідовував!
6. Я серйозно втішений, що мої зусилля щодо підвищення свідомості громадян міста не проходять марно. Ось і ще одна мешканка не пройшла повз порушення і знайшла спосіб повідомити винного. Шкода, що для цього знадобилося майже 5 років, та все ж!
7. Я готовий як і тоді, 5 років назад, особисто ліквідувати це неподобство! А пильній громадянці від мене – заохочувальний приз у вигляді пляшки шампанського! Так тримати!  :)

Насправді, це ще один доказ, що винні не ті, хто має прибирати, а ми самі. І я теж.

Відповідь від: 04 Грудня 2009, 15:07:41
А я гадою собі, що Ви мали на увазі, коли писали - "МИ СМІТИМО". тепер зрозуміло.
Саме це, так.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #63 : 04 Грудня 2009, 15:11:14 »

О-о, ЯЯ, маю надію, зніме відео знищення цього неподобства.
Хоча, подумайте, скоро нові вибори, а реклама готова.  ;)
зекономите :)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #64 : 04 Грудня 2009, 15:15:01 »

О-о, ЯЯ, маю надію, зніме відео знищення цього неподобства.
Запросто! Я підтримую. Досвід у мене є - доводилось це робити :)

Хоча, подумайте, скоро нові вибори, а реклама готова. 
зекономите
Ви, Романе, так розбираєтесь у політтехнологіях, як і у функціях Держави. Тобто, ніяк :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #65 : 04 Грудня 2009, 15:26:23 »

Насправді, це ще один доказ, що винні не ті, хто має прибирати, а ми самі. І я теж.
усі ми в чомусь винуваті, в даному випадку Ваша вина не пряма, але таки є.
але невже такого не буває десь "за бугром"? але думаю, там би не чекали п'ять років відповідні служби, щоб знайшлась така ЯЯ і виставила на форум фото.
а суботники і тд. це добре, але я прихильник розділеної праці. Я умію робити свою роботу добре і я її роблю. Отримую запрлату, плачу податки. Хтось уміє гарно орудувати іншими знаряддями. Вони повинні отримувати за це нормальну зарплату. Яка зарплата двірника?
Дайте людині нормальні гроші і вона вам "вилиже".
Але ж бабло тре роздерибанити, а прибиральниці кинути пару сотень і шниряти нею, та ще й дивуватись, чому брудно.
Так є певний момент, що люди смітять і це лише один з моментів.
Та частина, що смітить, повірте, тобто її більша частина, не послухає ніяких умовлянь і переконань. Тільки покарання може заставити таких людей не смітити. А з часом у них виробиться рефлекс і легше буде.
Ви вірно кажете, що не слід бути байдужим, але не бачу з вашого боку реальних конкретних пропозицій у напрямку наведенні порядку у місті.
Відповідь від: 04 Грудня 2009, 15:24:29
Ви, Романе, так розбираєтесь у політтехнологіях, як і у функціях Держави. Тобто, ніяк
Ваша оцінка для мене має велике значення.  :P
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #66 : 04 Грудня 2009, 15:36:32 »

усі ми в чомусь винуваті, в даному випадку Ваша вина не пряма, але таки є.
Так, моя пряма вина - я ж це визнаю!

але невже такого не буває десь "за бугром"? але думаю, там би не чекали п'ять років відповідні служби, щоб знайшлась така ЯЯ і виставила на форум фото.
Зрозумійте, служби не всюдисущі! Навіть ТАМ. Але ТАМ, якщо б перехожий побачив, як Ви заїхали одним колесом на бордюр - поліція б з'явилась за 2 хвилини. Не тому, що швидко їздять поліцаї. Тому, що швидко реагують перехожі.

Отримую запрлату, плачу податки. Хтось уміє гарно орудувати іншими знаряддями. Вони повинні отримувати за це нормальну зарплату. Яка зарплата двірника?
Дайте людині нормальні гроші і вона вам "вилиже".
Я ж Вас не закликаю міняти роботу! Закликаю реагувати на непорядок! Ви що, "наліпок Очкура" не бачили? Чому мовчали? :)

Але ж бабло тре роздерибанити, а прибиральниці кинути пару сотень і шниряти нею, та ще й дивуватись, чому брудно.
А яка прибиральниця має відповідати за сміття на берегах Лімниці? Котрий чиновник?

Так є певний момент, що люди смітять і це лише один з моментів.
Та частина, що смітить, повірте, тобто її більша частина, не послухає ніяких умовлянь і переконань.
Є ще сила.

Ви вірно кажете, що не слід бути байдужим, але не бачу з вашого боку реальних конкретних пропозицій у напрямку наведенні порядку у місті.
Пропоную не робити вигляд, ніби це мене не стосується. Побачили наклейку - подзвоніть куди слід, або навіть порушнику. Мені, наприклад - мій номер є в довіднику, і 5 років назад був. Повірте, це діє. Лиш не чекайте, що хтось це має зробити за Вас, бо "на то є відповідні люди".
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #67 : 04 Грудня 2009, 15:46:35 »

Я ж Вас не закликаю міняти роботу! Закликаю реагувати на непорядок! Ви що, "наліпок Очкура" не бачили? Чому мовчали?
як побачу не промовчу, але я ще не заходив до ЯЯ в гості.  :=)

а як серйозно, так не треба мовчати і ми не мовчимо. Якщо хочете, цей форум якраз для того і існує. приймні я бачу його основну задачу, щоб люди могли сказати, все що думають і що їм не подобається.
І тут немає байдужих. Байдужі просто сюди не пишуть і не читають наші суперечки, на жаль.
Тому мене дивує ваше намагання проводити виховний процес тут, та форумі.
Реальні пропозиції, "шо дєлать"??? де вони???
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #68 : 04 Грудня 2009, 15:53:22 »

як побачу не промовчу, але я ще не заходив до ЯЯ в гості.
Бачили-бачили! Але мовчали :)

Тому мене дивує ваше намагання проводити виховний процес тут, та форумі.
А хіба це суперечить суті і задачам форуму?

Реальні пропозиції, "шо дєлать"??? де вони???
Реальні пропозиції - не бути байдужому! Люся може займатись бродячими тваринами, а Ви ні... Не проходіть мимо - подзвоніть Люсі! З дівчини знімають сережки у темному кутку... Не підкручуйте звук телевізора, подзвоніть в міліцію, якщо не наважуєтесь "встряти"... Діти курять за школою... Подзвоніть директору або у міськвно! Просто не треба бути байдужими. Це не стосується Вас. Це стосується всіх. І владу також.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #69 : 04 Грудня 2009, 16:12:15 »

ТАМ, якщо б перехожий побачив, як Ви заїхали одним колесом на бордюр - поліція б з'явилась за 2 хвилини. Не тому, що швидко їздять поліцаї. Тому, що швидко реагують перехожі.
Тут ви якраз самі собі і суперечите.

Якби люди помітили, що міліція ПОЧАЛА хоч трошки працювати, то і почали б дзвонити.
А наразі є так як і було. То з якої мари люди мають стати іншими, якщо ситуація в державі ніяким боком їх до того не спонукає?
Я особисто  викликав міліцію коли чув як під вікном волає жінка, що її вбивають і гвалтують. ледве додзвонився. Все пояснив і розказав. І що???
Та нічого. Ніхто не приїхав бо була пів п'ята година ранку.

А якби її не дай бог тоді дійсно вбили то мене б ще по ментурах як свідка затягали та ще й могли зробити із свідка звинуваченим.
От через те ніхто з бухти-барахти вставши зрання з лівої ноги "свідомим" не стає.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #70 : 04 Грудня 2009, 16:30:47 »

О, клас, тут бачу люди гинуть за сміття, а точніше за його відсутність. Маса емоцій, а ніби стара, вічна тема. Я би всім учасникам поставив +5. Всі праві по своєму. Особливо  ЯЯ - оце приклад громадської позиції - зафіксувала проблему, оприлюднила і майже втерла носа  свому опоненту (як я зрозумів з постів Ігору.О) тим самим задовільнивши свої амбіції і в той же час набула можливість, неочікувано випити шампанське (чудовий хід Ігора О. +10)   І Роман задоволений - І.О. визнав, якусь свою провину. ("Радуются соседи, что мы опять не едим")
   А проблема сміття, як була так і залишиться, бо це проблема не тільки нашого міста, а взагалі цивілізованого людства на даному етапі "цивілізованого розвитку" . Свідомість дійсно потрібна - але тільки для того, щоб навчитись кидати в смітник, а не де виникнула потреба, держава дійсно  потібна - щоб приймати та фінансувати програми по утилізації сміття (бо сміття це вже глобальна проблема) комунальні служби дійсно потрібні - щоб смітники стояли по максимуму там де у людей виникають проблеми позбутись сміття і старатись забезпечувати оптимальний вивіз сміття,  і громадськість дійсно потрібна (громадські організації, депутати через представницький мандат від тої ж громади іт.д.) - контролювати якість виконання взятих на себе зобов'язань (в цьому випадку, щодо сміття), всіх цих перерахованих  учасників, враховуючи   і виховні-профілактичні-навчальні роботи з не свідомими представниками тієї ж громади.
   Поки є сміття у вигляді обузи- буде все проблема сміття.
   Тільки забезпечити, щоб сміття стало товаром - проблеми почнуть зникати, як почав зникати безхозний (і не тільки) металобрухт з наших вулиць.
Висновок -чим скоріш,   вирішити проблему сміттєпереробного заводу. (Яким він повинен бути і де це вже може бути предмет іншої тема)
          
Відповідь від: 04 Грудня 2009, 16:27:22
Так, моя пряма вина - я ж це визнаю!
 Молодець! Поступок достойний уваги! :davay :davay
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

vins

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 50
  • Останні відвідини:
    26 Березня 2024, 07:52:21

    Звідки: евшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #71 : 04 Грудня 2009, 17:18:11 »

Закликаю реагувати на непорядок!
А як?
 :punish
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #72 : 04 Грудня 2009, 17:52:28 »

Все дуже гарно, проте дещо таки не приймається -
Звичайно, прибрали не всюди, по причині того, що не володіли повною інформацією про географію „засмічених” об’єктів.
Як можна розклеювати й незнати - ДЕ?
Щодо моєї реакції - через п"ять років - то 1- я ліфтом не корисуюся; 2- в мене зір з мінусом, я про це так й писала.
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #73 : 04 Грудня 2009, 18:08:32 »

Як можна розклеювати й незнати - ДЕ?

Хм... Ну як Вам сказати? ;)
Чи Ви гадаєте, що кандидат сам ходить всюди і розклеює агітки?  :unknow

Оскільки Ігор вже мене згадав у своєму пості, то можу пояснити декілька варіантів розповсюдження.
1. Агітки розповсюджували працівники виборчого штабу.
2. Агітки розповсюджували кандидати і довірені особи кандидатів.
3. Агітки розповсюджували однопартійці.
4. Агітки розповсюджували представники партій із спільного блоку.
5. Агітки розповсюджували наймані особи.
6. Агітки розповсюджували прості люди, які хотіли підтримати кандидата.
7. Агітки розповсюджували однодумці.
8. Агітки розповсюджували неоднодумці (противники) !!!

Щодо правил розповсюджування, то кожному (!) бажаючому наголошувалось на основних правилах цивілізованості.

Ви впевнені, що географію розповсюдження при такій кількості розповсюджувачів можливо знати до точного місцязнаходження останньої агітки? Особливо, при варіанті 8?

Гадаю, така розширена відповідь задовільнить Ваше запитання?
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #74 : 04 Грудня 2009, 18:16:45 »

А вирішити проблему подібного засміченя вважаю реально для міста та ще й доцільно.
На міському рівні прийняти певний акт, в якому заборонити розміщення рекламної продукції у невідведених для неї місцях. Й "підкріпити" таку заборону - штрашними санкціями.
Користі від того - маса.
1 - більше будуть розміщувати реклами на зведених у місті - слайдах (? так їх називають? - бо я добре не знаю)
2 - менше сміття у під"їздаї
3 - штрафи також є способом наповнення бюджету, адже усі координати винуватця є прямо на місці.
4 - у під"їздах організувати рекламні щити, де можна б було розмістити оголошення
то не є так важко - як на мене.
Відповідь від: 04 Грудня 2009, 18:14:29
Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 18:52:28
Як можна розклеювати й незнати - ДЕ?

Хм... Ну як Вам сказати?
Чи Ви гадаєте, що кандидат сам ходить всюди і розклеює агітки?
так і не сам кандидат - прибирав оті агітки  :unknow
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #75 : 04 Грудня 2009, 19:00:53 »

Якби люди помітили, що міліція ПОЧАЛА хоч трошки працювати, то і почали б дзвонити.
Вона не буде працювати, поки люди не почнуть з неї питати.

А наразі є так як і було. То з якої мари люди мають стати іншими, якщо ситуація в державі ніяким боком їх до того не спонукає?
Я в котрий раз нагадую про історію з калуським мєнтом-гвалтівником. Вас ще не спонукає? Чекаєте своєї черги?

А якби її не дай бог тоді дійсно вбили то мене б ще по ментурах як свідка затягали та ще й могли зробити із свідка звинуваченим.
Вчора сталася аварія на новому світлофорі. Я якраз їхав повз і зупинився. Стоїть знайомий, розказує, що все сталося на його очах: він стояв на червоне з Незалежності, ззаду їхала мєнтовська машина, на відстані 15м від перехрестя вмикає мигалку і шурує. Справа летить "Ланос" (на зелене) і б'є її в бік. В "Ланосі" чоловік, жінка і дитина років 3-х - реве, в дитини шок, у мами теж. Кажу знайомому - ти ж бачив все, йди свідчити! Відповідь - 100%, як Ваша, Юра... Я підійшов до мєнтів, а там вже прокурор нарисувався, пропонує не влазити мені. Я подзвонив знайомому в погонах, той пообіцяв якось вплинути... Впевнений, той бідолага мало, що свою машину розбив - ще мєнтам платити буде. Через кого, питається? Відповідаю - через мого знайомого, що запхав голову в дупу!
Юра, на місці тієї жінки могла бути Ваша.....

А як?
Будь яким "макаром"! Якщо є змога - фізичним впливом!

Як можна розклеювати й незнати - ДЕ?
Елементарно. Через кілька тижнів Ви помітите схожі наліпки кандидатів в Президенти. В різних місцях. Впевнений, що вони (кандидати) про це й не здогадуватимуться.

Крім того, був ще напівкримінальний випадок з викраденням частини наліпок з нашого офісу :) Пам'ятаєш, Віталій?! :) А бабулю пам'ятаєш на базарі біля 3-ї школи? :=)

так і не сам кандидат - прибирав оті агітки
Якраз і сам...

тоді, у такому разі - все, що мені, як "пильній громадянці" треба зробити - то звернутися до дільничного? Так?
Битися ж не будете? Саме до дільничого!
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #76 : 04 Грудня 2009, 21:19:16 »

А бабулю пам'ятаєш на базарі біля 3-ї школи?
Я пам'ятаю, звичайно... :) А для форумчан розкажу.
На минулих місцевих виборах я був представником блоку "НУ" в міській територіальній виборчій комісії (ТВК).
От, в один прекрасний день, надходить дзвінок в штаб "НУ", що біля 3-ої школи одна бабця продає горілку з наклеєними агітками кандидата на міського голову І.Очкура. Я з заступником голови ТВК виїхав на місце.
Стоїть бабуся і продає чвертки з наклеєними обличчями І.О. на пляшці :) за пів-ціни.
Я представився, надав посвідчення і попросив забрати дане неподобство. Бабця почала кидати в мене чвертками :) з криками "Ах, тобі Очкур не подобається!"
Ми з заступницею голови ТВК викликали наряд міліції, яка оперативно (!) зреагувала. Бабцю зловили аж біля "Сако" (від 3-ої школи! )
Виявляється, бабця приходила в штаб "НУ", винесла звідки агітки (типу "для розповсюдження") і вирішила "допомогти" І.Очкуру :) Продаючи "очкурівку", яку їй люб'язно надали інші кандидати  :P

От і розповсюджувачі...
Записаний
Свій до свого по своє

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #77 : 04 Грудня 2009, 21:56:21 »


Хто спроможний надати інфу стосовно протидіям засмічення під"їздів рекламками.
1 _ До кого звертатися?
2 _ На які закони посилатися?
3 _ Якої реакції зажадати?
4 _ З кого питати - щодо виконання?
« Останнє редагування: 04 Грудня 2009, 22:16:14 від romashkin »
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #78 : 04 Грудня 2009, 22:22:53 »

Ого, це серйозне обговорення проблеми сміття. Якщо одна чи може декілька давно устарілих, належним чином не утилізованих виборчих агіток, змусили викинути скильки емоцій у форумців, то що буде з вами ( з нами ) як візьмемся обговорювати реальну проблему по заданій темі. Сміття то у міст багатенько ще.іТут бачу не в агітці недознятій, а в персонажі на ній.
  Порада для ЯЯ, щодо вирішення піднятої проблеми:
 - подобається кандидат на виборчій агітці - та хай висить до других виборів і тішить вам очі, або з любовю розмочіть наклеєний папір і акуратно плачучи зірвіть.
- не подобався кандидат - зривайте на ньому злість в доступний для вас спосіб, наскільки витримає папір. В кінцевому результаті, остатки з почуттям великої насолоди, енергійно, емоційно здріть до фарби.
- ви рівно дихали до зображення на агітці - це вже гірше. Просто тихенько приведіть наклеювану площину у первинний вигляд.
 У всіх випадках ви доб'єтесь чудового результату і питання не буде мати проблеми обговорюватись  на форумі і саме що добре -  :)у вас все буде почуття виконаного громадянського обов'язку.    :davay
 
Відповідь від: 04 Грудня 2009, 22:19:45
ЯЯ прошу на перед, щоб мене вибачили.(ви дуже емоційна) Може щось так втнув. Але це все люблячи.( щодо ближнього) ;) :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #79 : 18 Грудня 2009, 23:56:54 »

Ось яку оригінально боряться калушани із тими що смітять  :)


Цікаво лиш чи подіяло ?

Фото від Д_Вані  ;)
« Останнє редагування: 19 Грудня 2009, 11:47:42 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.