Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578785 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #200 : 25 Квітня 2009, 19:37:09 »

так іменно як вищий розум!!! а христа сприймаю як історичну постать. просто його діяння перебільшили і перекрутили ті кому це вигідно і хто організував цю релігію як політично економічне явище!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #201 : 25 Квітня 2009, 19:48:56 »

Ясно,дякую.
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #202 : 25 Квітня 2009, 21:36:38 »

Цитувати (вибране)
так іменно як вищий розум!!! а христа сприймаю як історичну постать. просто його діяння перебільшили і перекрутили ті кому це вигідно і хто організував цю релігію як політично економічне явище!!
Так би і зразу сказали, що ви себе не відносите до християн.
А ким ви себе рахуєте за віросповіданням. Просто цікаво, якщо не секрет?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #203 : 26 Квітня 2009, 02:51:16 »

я не такий сильний в релігіях. а взагалі необхідно себе відносити до когось???!!! можете вважати мене атеістом!!! це щось міняє для вас???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #204 : 26 Квітня 2009, 09:57:42 »

Зрозуміла Ваша позиція і це зрештою Ваше право.Але коли  у Вас в житті буде туго (дай Бог щоб не було)так що вже нідокого звернутись,зверніться до Христа Він чекає,і на Вас в тому числі.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #205 : 26 Квітня 2009, 10:21:24 »

ну вважайте мене мусульманином!!!!! :) я вірю тільки не в те що ви !!!! чи не так як ви!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Про віру
« Прочитано #206 : 28 Квітня 2009, 14:45:37 »

мені дуже жаль що ви саме так розумієте релігію!!!!
А як же треба розуміти релігію?
а на русі через візантію родоначальницю християнства!!!!
Візантія не була родоначальницею християнства. Це неправильне розуміння всесвітньої історії (7 клас)
поцікавтесь іншими релігіями. так не у всіх пророк у звичній для вас формі але  в кожній релігії є той хто навчив правильно жити!!!
Звичайно! Але про жодний з них не був Сином Божим, що прийшов, щоб пожертвувати собою, заради спасіння всіх! Ісус ніяк не схожий на всіх інших, які, ви праві, просто вчили "правильно жити"
русь хрещена у 988 році а літочислення на європейський манер почалось при петрі великому 1 січня 1700 року
Вся діяльність Петра Першого - спрямована на інтеграцію Московського царства в Європу і перетворення його на імперію. Перехід на вже тоді загально прийняте в Європі літочислення ніякого іншого навантаження як тільки допомогти в процесі інтеграції не мав. Тай взагалі Ви дещо перебільшуєте роль переходу на теперішні календар. Ви праві - дата була вирахована приблизно, і тере багато хто згідний, що неточно. Тут є багато нестиковок навіть у тому в який сезон відбулося народження Христа. Але це був більше політичний акт ніж релігійний. Розвиток ремесел і міст породжував у середньовічній європі необхідність у торгівлі і політичних стосунках між державами. Календар потрібен був для кращого розуміння між собою. А оскільки Християнство уже досить густо поширилось у тодішній Європі, то ж логічно було і новий - спільний календар зробити на основі християнства.
Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53
то тоді всі релігії мають право бути правильними, можна тоді вибирати за смаком
це не одяг!!!!
Власне я це і мала на увазі. Ви вирвали мої слова з контексту.
Про те хто назвав дату  від якої пішло сучасне літочислення - як я і казала вище це оформилось поступово і було викликане необхідністю. А Затверджене першим Вселенськи церковним собором в Нікеї, який серед іншого затвердив дату святкування Воскресіння. Це було в 325 році. На жаль історія Християнства тісно переплелася з історією держав, оскільки ранні християнські общини почали обростати майном, переходити на сторону держави і ставати знаряддям управління державою. Це мабуть і заплутало Вас у Ваших висновках. Тому ви і надаєте значення дрібницям (як календар). Істрія Середніх Віків нажаль має бато прикладів, коли люди чинили беззаконня і казали що це "во імя Христа" Але потрібно роздідити зерно і полову. Це чинили люди. А нам з Вами Бог дав розум, щоб подумати і зрозуміти де тут що.
я вважаю неправильною офіційну версію християнства і християнство як таке, хоча важко зказати однозначно. я просто не зовсім знайомий з історією християнства і перед умовами його виникнення. неофіційна всього навсього перекреслює християнську доктрину. вірніше її подання людям!!!!!
Як можна заперечувати те, з чим "не зовсім знайомий" ? Може варто спочатку поцікавитись, а вже потім казати що на Вашу думку правильне, а що ні. Я можу Вам дати ссилку просто на підручник з історії релігій. Тут викладається наукова версія. А щодо релігійної точки зору то тут я згідна з тими форумчанами хто сказав - Ти або віриш, або ні. І все. Ніхто нікого не примушує вірити. Кожний робить висновки для себе сам. Але у мене колись в Універі був такий викладач, який казав - для того, щоб мати по якомусь питанню свою думку - потрібно це питння принаймні поглиблено вивчити, а ще дізнатись як можна більше думок інших. Я не можу сперечатись на основі власне релігії. Тут є люди які знають цей предмет краще ніж я. Я просто констатую факт - так чи інакше були  серйозні передумови історичні, які вплинули на таке швидке і широке поширення християнства. Може ці передумови створив сам Господь, або ці передумови були відповіддю на страждання людей, щоб дати їм НАДІЮ? Значить Християнство краще відповідало на запитання людей, ніж інші релігї, інакше вони б так легко не відмовилися від своєї релігії. І давайте не будемо згадувати тут інквізицію і т.ін. Бо зрозуміло, що Церква як державний орган і Християнство, як основа світогляду і моральної поведінки - це різні речі. Просто так склалося, що Держава розуміла роль впливу релігі на людину і взяла цю релігію собі на службу. Але тут релігія не винна.
Ось підручник. Почніть з нього, а не з різних статей в інтернеті, які перекручують все заради досягнення кожен своєї мети, але жоден з них не має на меті потурбуватись про Вашу душу. Їм потрібні набагато матеріальніші речі, повірте.
 http://www.nntu.sci-nnov.ru/RUS/fakyl/VECH/metod/hist_relig/content.htm

Відповідь від: 28 Квітня 2009, 14:16:47
не такий сильний в релігіях. а взагалі необхідно себе відносити до когось???!!! можете вважати мене атеістом!!! це щось міняє для вас???
я не думаю, що це багато міняє в стосунках. Хіба що ви заперечуєте не тільки релігію, але і загально прийняті норми моралі. Тоді, мабуть, міняє, бо це значить, що Вас нічого не зупиняє, і хто знає, що Вам може прийти в голову, а оскільки Вас нічого не зупиняє, ви можете просто банально бути небезпечним. Люди для цього і намагаються вияснити світогляд свого співрозмовника. В Підході до цього питання вони спрощують собі роботу. Бо якщо Ві скажете " я християнин" чи " я мусульманин" чи "я буддист" вже більш менш зрозуміло які Ваші погляди чи цінності. Звичайно багато з тих, що наприклад називають себе християнами - крадуть у сусідів на городі, судять, лихословлять. Але хоч приблизно можна собі уявити що від Вас можна чекати, чи навіть що можна і чого не бажано говорити у Вашій присутності. Але важко вияснити що собою являє людина , якщо вона себе до ніякої групи не відносить. Я згідна, це намагання людей приєднувати всіх до якоїсь групи іде далеко в історію. Людина суспільна істота. І Вона побоюється того, хто себе рахує поза її суспільством, оскільки не знає, чого від нього чекати. Я в жодному разі не хочу образити Вас, і ніяк не стверджую, що якщо у Вас інші, ніж у мене погляди, то ви по замовчуванню обовязково зла людина. Я просто намагаюся пояснити, чому людина намагається розділяти всіх людей на соціальні групи. І чому вона намагається вияснити до якої групи належить той чи інший індивід, з яким вона в своєму житті стикається. Тут грубо можна сказати так : Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #207 : 28 Квітня 2009, 15:31:39 »

Згідний практично з усім крім цього
є багато нестиковок навіть у тому в який сезон відбулося народження Христа

Що ви мали на увазі? Що снігу не було?  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Про віру
« Прочитано #208 : 28 Квітня 2009, 21:02:22 »

Що ви мали на увазі? Що снігу не було?
 =)) Ні, не через сніг. Я вже докладно не памятаю, бо давно це було, ще в універі ми вивчали такий предмет як біблійна археологія. Там якраз дослідженням правдивості всіх таких нюансів і займаються. Але чи я була не дуже старанною студентко, чи то вже роки не ті, не можу Вам зараз точно відповісти. Памятаю, що щось не так з сезоном, а от докладно, ні. Але я обіцяю знайти і  доповісти. )))
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #209 : 28 Квітня 2009, 21:39:31 »

ОК. А то я вже думав банальні байки  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #210 : 28 Квітня 2009, 21:47:00 »

А як же треба розуміти релігію?
ви мене питаєте як вам розуміти релігію.????? :o
Візантія не була родоначальницею християнства. Це неправильне розуміння всесвітньої історії (7 клас)
я мав на увазі офіційне державне визнання якби не візантія християнства можливо і не існувало би!!! тому і вся християянська віра по суті православна. потім середньовічні бізнесмени поділили сфери впливу. і поділили. хоча на розкол мала вплив розрізненість західних і східни цивілізацій!!! але віру поділили!!!!!!! і в подальшому неодноразово. і це ще один аргумент того що кожен трактує віру як йому зручно. я навіть не уявляю скільки є гілок християнства у світі!!!
Звичайно! Але про жодний з них не був Сином Божим
а це взагалі важливо. чи ви інакше не вірили б!!!????
що прийшов, щоб пожертвувати собою, заради спасіння всіх! Ісус ніяк не схожий на всіх інших, які, ви праві, просто вчили "правильно жити"
а він повашому чому  вчив????
Вся діяльність Петра Першого - спрямована на інтеграцію Московського царства в Європу і перетворення його на імперію. Перехід на вже тоді загально прийняте в Європі літочислення ніякого іншого навантаження як тільки допомогти в процесі інтеграції не мав. Тай взагалі Ви дещо перебільшуєте роль переходу на теперішні календар. Ви праві - дата була вирахована приблизно, і тере багато хто згідний, що неточно. Тут є багато нестиковок навіть у тому в який сезон відбулося народження Христа. Але це був більше політичний акт ніж релігійний. Розвиток ремесел і міст породжував у середньовічній європі необхідність у торгівлі і політичних стосунках між державами. Календар потрібен був для кращого розуміння між собою. А оскільки Християнство уже досить густо поширилось у тодішній Європі, то ж логічно було і новий - спільний календар зробити на основі християнства.
отож але релігія була тільки інструментом в руках сильних того світу!!! просто уніфікували календар для усіх. і що б було менше противників привязали його до релігії !!!
Власне я це і мала на увазі. Ви вирвали мої слова з контексту.
я нічого не виривав!!!!! :(
На жаль історія Християнства тісно переплелася з історією держав, оскільки ранні християнські общини почали обростати майном, переходити на сторону держави і ставати знаряддям управління державою.
повністю згідний тільки не нажаль, тому що це закономірність!!!  ви виправдовуєтесь????!!! не треба я не перконую вас вірити мені!!!
Це мабуть і заплутало Вас у Ваших висновках.
 :D ну звичайно ви ж прочитали всесвітню історію 7 класу. як я міг робити взагалі якісь висновки!!!??? :)
Тому ви і надаєте значення дрібницям (як календар).
я навів багато прикладів ви ж помітили тільки цей!!!
Істрія Середніх Віків нажаль має бато прикладів, коли люди чинили беззаконня і казали що це "во імя Христа" Але потрібно роздідити зерно і полову. Це чинили люди. А нам з Вами Бог дав розум, щоб подумати і зрозуміти де тут що.
нарешті!! я так і роблю!!!! тільки не так як вам подобається. ви ж навіть не намагаєтесь!!!
Як можна заперечувати те, з чим "не зовсім знайомий" ? Може варто спочатку поцікавитись, а вже потім казати що на Вашу думку правильне, а що ні.
ну ви мабуть прочитали багато літератури що б почати вірити в те що ви вірите!! повірте я прочитав більше ніж всесвітню історію, навіть скажу набагато більше!!! ви хоча б тицьнули по сцилках ткотрі я наводив!!!! дякую!!!!! :D я вмію користуватись пошуком!! :)
Я можу Вам дати ссилку просто на підручник з історії релігій.
Ти або віриш, або ні
читайте мої пости я вірю!!!
Але у мене колись в Універі був такий викладач, який казав - для того, щоб мати по якомусь питанню свою думку - потрібно це питння принаймні поглиблено вивчити, а ще дізнатись як можна більше думок інших.
от от поцікавтесь!!!
Я просто констатую факт - так чи інакше були  серйозні передумови історичні, які вплинули на таке швидке і широке поширення християнства.
ви погано читали всесвітню історію!!! :)
Може ці передумови створив сам Господь, або ці передумови були відповіддю на страждання людей, щоб дати їм НАДІЮ? Значить Християнство краще відповідало на запитання людей, ніж інші релігї, інакше вони б так легко не відмовилися від своєї релігії.
звичайно передумови були. бідність, рабство, нерівність.!!!
І давайте не будемо згадувати тут інквізицію і т.ін. Бо зрозуміло, що Церква як державний орган і Християнство, як основа світогляду і моральної поведінки - це різні речі. Просто так склалося, що Держава розуміла роль впливу релігі на людину і взяла цю релігію собі на службу. Але тут релігія не винна.
ви знов виправдовуєте вашу релігію!!!!
Ось підручник. Почніть з нього, а не з різних статей в інтернеті, які перекручують все заради досягнення кожен своєї мети, але жоден з них не має на меті потурбуватись про Вашу душу. Їм потрібні набагато матеріальніші речі, повірте.
дякую я звичайно поцікавлюсь . тільки і ви поцікавтесь тим що викладаю я!!! ;)
я не думаю, що це багато міняє в стосунках. Хіба що ви заперечуєте не тільки релігію,
ви мене взагалі чуєте. я ж вам пояснюю я вірю тільки не в те що ви. вважайте що я буддист!!!!!
але і загально прийняті норми моралі.
я таке писав???? :o
Тоді, мабуть, міняє, бо це значить, що Вас нічого не зупиняє, і хто знає, що Вам може прийти в голову, а оскільки Вас нічого не зупиняє, ви можете просто банально бути небезпечним.
так я можу бути небезпечним навіть можу навести приклади в яких випадка. що б ви мене не боялись!!!! :=)
Люди для цього і намагаються вияснити світогляд свого співрозмовника. В Підході до цього питання вони спрощують собі роботу. Бо якщо Ві скажете " я християнин" чи " я мусульманин" чи "я буддист" вже більш менш зрозуміло які Ваші погляди чи цінності.
нажаль в мене набагато банальніші критерії оцінки людини!!!!!  :)
Звичайно багато з тих, що наприклад називають себе християнами - крадуть у сусідів на городі, судять, лихословлять. Але хоч приблизно можна собі уявити що від Вас можна чекати, чи навіть що можна і чого не бажано говорити у Вашій присутності.
то від християнина чекати крадіжки!!!! :=)
Але важко вияснити що собою являє людина , якщо вона себе до ніякої групи не відносить. Я згідна, це намагання людей приєднувати всіх до якоїсь групи іде далеко в історію. Людина суспільна істота. І Вона побоюється того, хто себе рахує поза її суспільством, оскільки не знає, чого від нього чекати. Я в жодному разі не хочу образити Вас, і ніяк не стверджую, що якщо у Вас інші, ніж у мене погляди, то ви по замовчуванню обовязково зла людина. Я просто намагаюся пояснити, чому людина намагається розділяти всіх людей на соціальні групи. І чому вона намагається вияснити до якої групи належить той чи інший індивід, з яким вона в своєму житті стикається. Тут грубо можна сказати так : Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти.
важко??? якщо характеризувати тільки за віросповіданням мабуть дійсно важко!!!!!
Що ви мали на увазі? Що снігу не було?
плакав!!! :D
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #211 : 28 Квітня 2009, 22:12:41 »

Ти плакав, а мені свідок на повному серйозі розказував шо там континентальний клімат, і шо в кінці гркдня чи тим більше у січні сніги валять, а написано, шо пастушки з ягнятами були, що ті бідні пасти мали? У груди себе бив, шо таке у енциклопедії вичитав.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #212 : 28 Квітня 2009, 22:20:47 »

ти знаєш цікава тема для дослідження!!! я пошукаю!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Про віру
« Прочитано #213 : 29 Квітня 2009, 10:34:53 »

Не думаю, що я маю щось відповідати пану bornslippi на його попередній пост. Просто не бачу сенсу в розмові з людиною, яка просто вибирає окремі слова не зважаючи на загальний зміст, та ще і заперечує сама собі. Але на одне зауваження все таки хочеться відповісти - Так, як би я не вірила, що Христос є Сином Божим, я б не була християнкою. Якщо Ви не знаєте - то це і є суть християнства.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ
Про віру
« Прочитано #214 : 29 Квітня 2009, 13:34:51 »

так іменно як вищий розум!!! а христа сприймаю як історичну постать. просто його діяння перебільшили і перекрутили ті кому це вигідно і хто організував цю релігію як політично економічне явище!!
При усій моїй повазі до bornslippy якщо ви Христа сприймаєте, як тільки історичну постать це потій причниі, що ви просто Ви не пережили зустрічі з Ним...
Котра в свою чергу радикально змінила моє життя...Аналізуючи таке відношиння до Христа можу сказати, що Слово Боже говорить:Я є дорога, і правда, і життя...  І якщо ви Його ще не зустріли ви просто існуєте - але не живете....
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Про віру
« Прочитано #215 : 29 Квітня 2009, 14:08:13 »

І якщо ви Його ще не зустріли ви просто існуєте - але не живете....
у цих словах прослідковується підтекст  - я живу, а ви існуєте. негарний підхід.
в кожного свої цінності. і ніхто не може претендувати на абсолютну правду.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ
Про віру
« Прочитано #216 : 29 Квітня 2009, 14:36:09 »

Дорогий Ромашкін я нікого не хотів образити своїми словами, але діло в тому що дані слова не я видумав, Це Слово Бога...
А висновки кожному потрібно робити самому для себе перш за все...
Ваш коментар це той висновок до якого ви дойшли з мого повідомлення...
Відповідь від: 29 Квітня 2009, 14:33:27
Все що я зробив я висловив свою думку, і нікого я не хотів образити...
Якщо для людини те Слово яке сказав Бог, не являється абсолютною істинною, з цього випливає, така людина вважає Бога всього навсього (пробачте за вибраний мною вираз іншого не можу знайти "балаболом").   
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #217 : 29 Квітня 2009, 14:38:21 »

І якщо ви Його ще не зустріли ви просто існуєте - але не живете....
я думаю напаки!!!
і ніхто не може претендувати на абсолютну правду.
точно!!!!  :drink
вибирає окремі слова не зважаючи на загальний зміст
почитайте свій попередній пост!!! ;)
та ще і заперечує сама собі.
це ви так думаєте!!
Так, як би я не вірила, що Христос є Сином Божим, я б не була християнкою. Якщо Ви не знаєте - то це і є суть християнства.
взагалі не зрозумів до чого це????? ви мені доказукєте що ви християнка. ви собі докажіть спочатку!!!! івзагалі ви вважаєте Богом Ісуса, а я вважаю Бога Богом!!!! я сприймаю серйозно старий завіт новий частково і то тільки в політично соціальному контексті!! вам що б повірити потрібен був мессія!!! мені ні!!!!!! то хто з нас бреше собі!!!!!????

з.і. по темі .
чи правильно я розумію що в основі християнства був іудаізм??? чи як????

Відповідь від: 29 Квітня 2009, 14:36:42
з.і.і. Propoved-nik я не ображаюьс. ми ведем дискусію ви вважаєте так я інакше. почитайте мої фрази фище!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Про віру
« Прочитано #218 : 29 Квітня 2009, 14:59:50 »

Цитата: Люся від Вчора в 15:45:37
Звичайно! Але про жодний з них не був Сином Божим
а це взагалі важливо. чи ви інакше не вірили б!!!????

Цитата: Люся від Сьогодні в 11:34:53
Так, як би я не вірила, що Христос є Сином Божим, я б не була християнкою. Якщо Ви не знаєте - то це і є суть християнства.
взагалі не зрозумів до чого це?????
Ви маєте відповідь в своїх же словах. Ви ж мене запитали чи важливо те що Христос був Сином божим і чи інакше я б не вірила. Будьте уважніші кому ви що говорили попередньо.
А тепер щодо того хто кого вважає Богом. Я здається сказала, що вірю в те, що Христос є Сином Божим. А решту почитайте на форумі в темі де є про Трійцю. Я Вас навіть не збиралася ні в чому переконувати. Не розумію, чого Ви так агресивно реагуєте. Я не хочу Вас  переконувати ні в тому, щоб ви стали християнином, ні в тому, що я є християнкою. Я зовсім не заперечую Ваше право бути тим ким Ви є.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #219 : 29 Квітня 2009, 15:03:07 »

Ви маєте відповідь в своїх же словах. Ви ж мене запитали чи важливо те що Христос був Сином божим і чи інакше я б не вірила. Будьте уважніші кому ви що говорили попередньо.
А тепер щодо того хто кого вважає Богом. Я здається сказала, що вірю в те, що Христос є Сином Божим. А решту почитайте на форумі в темі де є про Трійцю. Я Вас навіть не збиралася ні в чому переконувати. Не розумію, чого Ви так агресивно реагуєте. Я не хочу Вас  переконувати ні в тому, щоб ви стали християнином, ні в тому, що я є християнкою. Я зовсім не заперечую Ваше право бути тим ким Ви є.
я ще раз вам задам те ж питання. якби не було б такої постаті як Ісус ви б не вірили????????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.