Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Про віру  (Прочитано 578840 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Про віру
« Прочитано #180 : 23 Квітня 2009, 16:55:13 »

Не полінуйся, скачай http://syhivsoft.org.ua/news/2009-04-09-743, закинь на плеєр і прослухай хоч половину.
То звісно простий літературний твір, але дає багато відповідей на поставлені тобою питання. І якщо ти хоч трохи відкриєш своє серце, то зможеш ті відповіді знайти. Принаймні я би дуже хотів, щоб так сталося.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #181 : 23 Квітня 2009, 17:23:05 »

юра дякую звичайно але відповіді для себе я вже знайшов давно. я питаю наших святих!!!
Відповідь від: 23 Квітня 2009, 17:22:07
з.і. скочаю поділюсь враженням!!! завжди цікаво почитати щось нове!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Про віру
« Прочитано #182 : 23 Квітня 2009, 18:49:21 »

Цікаво чого сам Христос не збирав десятину з своїх апостолів івсіх хто йшов за ним.
це хтось може підтвердити???
Взагалі-то нема вже нікого, хто міг би підтвердити про чудеса, які творив Христос, чи навіть про Його життя...  Тай життя самих апостолів, чи правдивість того, що вони про Нього написали.... То що, віримо тільки тому, що можемо помацати руками?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #183 : 23 Квітня 2009, 19:39:48 »

ви дали відповідь тільки на це питання???!!!!!  :duvno доречі питання було про десятину а не про чудеса???!!!!! :stop: доречі древніх легко було налякати всякими чудесами, оперуючи певними знеаннями. головне не це. в кожній релігії деякі факти переплітаються. і мессія/пророк і всесвітній потоп!!!! в мене напрошується висновок що вони всі беруть початок з одного джерела і під впливом розрізненості культур ці факти видозмінювались.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #184 : 23 Квітня 2009, 20:16:54 »

Цитувати (вибране)
І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою,
що значить за образом нашим і подобою нашою??? чому у множині????
Це значить, що Бог - Тройця. Йде рада між між Іпостасями Пресвятої Тройці. Три Особи.
Цитувати (вибране)
і звідки він знав яка жінка і чому між ними має бути різниця????
Ви хочете сказати, що Бог не знав, кого творив? Напевно, що знав бо Він Всезнаючий Абсолют.
Цитувати (вибране)
Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло.
що значить БОГИ????
Слово боги тут вживається з малої літери. В оригіналі слово виражається терміном Елогім Elohim, котре служить одним з імен, що використовувалися для самого Бога. Але так як по філологічному складі, це -множинна форма и означає "сили", "власті", "начальства", то і перекладено її дослівно, тобто множинним числом "боги". 
Сили, власті та начальства це чини ангельські.
Відповідь від: 23 Квітня 2009, 20:06:19
Христос творив багато чудес. Апостол казав, що якщо би написати все, що творив Христос то би і сам світ невмістив би тих книг.
Прозрівали сліпі. До того ж сліпі від народження. Це важливо! Чому! Того часу, та й в усі часи були різного роду лікарі знахарі, шамани котрі в різній мірі успішно чи не успішно могли іноді повертати зір людям які його втратили за життя. АЛЕ! Повернути зір людині сліпій від народження не міг НІХТО. Вперше це робив Христос. Саме те, що Він повертав зір сліпим від народження людям і так би скзати "підкупало" людей і переконувало, що перед ними не звичайна людина.
Друге це воскресіння мертвих. Мертвих які почали вже навіть і розкладатися, як ви знаєте, воскресіння Лазаря. Зцілювати розслаблених (паралізованих), і різних недуг,  і багато інших чудес. Все це робив Христос з милості до людей і щоб люди повірили і побачили, що перед ними не звичайна людина, а Син Божий, Месія, сам Бог.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #185 : 23 Квітня 2009, 20:39:31 »

Це значить, що Бог - Тройця. Йде рада між між Іпостасями Пресвятої Тройці. Три Особи.
вибач не зовсім зрозумів !!!  що значить трійця??? :-[
Ви хочете сказати, що Бог не знав, кого творив? Напевно, що знав бо Він Всезнаючий Абсолют.
я мав на увазі що за своєю подобою мабуть означає схожим на себе . отже адама було з кого робити, а жінку???висновок  напрошується такий що в біблії перекручено для того що б зменшити роль жінки. і можливо творіння не було таким як написано?????
Слово боги тут вживається з малої літери. В оригіналі слово виражається терміном Елогім Elohim, котре служить одним з імен, що використовувалися для самого Бога. Але так як по філологічному складі, це -множинна форма и означає "сили", "власті", "начальства", то і перекладено її дослівно, тобто множинним числом "боги". 
Сили, власті та начальства це чини ангельські.
добре це більш менш вкладається. хоча є різні варіанти.
Христос творив багато чудес. Апостол казав, що якщо би написати все, що творив Христос то би і сам світ невмістив би тих книг.
Прозрівали сліпі. До того ж сліпі від народження. Це важливо! Чому! Того часу, та й в усі часи були різного роду лікарі знахарі, шамани котрі в різній мірі успішно чи не успішно могли іноді повертати зір людям які його втратили за життя. АЛЕ! Повернути зір людині сліпій від народження не міг НІХТО. Вперше це робив Христос. Саме те, що Він повертав зір сліпим від народження людям і так би скзати "підкупало" людей і переконувало, що перед ними не звичайна людина.
Друге це воскресіння мертвих. Мертвих які почали вже навіть і розкладатися, як ви знаєте, воскресіння Лазаря. Зцілювати розслаблених (паралізованих), і різних недуг,  і багато інших чудес. Все це робив Христос з милості до людей і щоб люди повірили і побачили, що перед ними не звичайна людина, а Син Божий, Месія, сам Бог.
все це гарно але думаю насправді все було набагато простіше. звичайно були якісь подвиги. звичайна(вірніше ординарна) людина не стала б такою популярною, що б переплестись у різних релігіях. але багато його діяннь були перебільшені і перекручені. і ще якщо ця людина зявляється не тільки в християнстві отже і релігію він міг нести не тільки християнську. а християни вже підіграли історію про мессію під свою релігію навіть роки почали рахувати по іншому . зауважте те що на русі почали рахувати  роки по новому тільки після європейців!!!!! хоча християнство там було давно і про мессію знали давно. отже  напрошується висновок що створення  нового календаря було штучним для того що б підняти роль християнства, а християнська віра сама себе компрометує  втаких дрібницях! адже хто і звідки знав коли народився мессія???
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Про віру
« Прочитано #186 : 23 Квітня 2009, 20:50:36 »

в мене напрошується висновок що вони всі беруть початок з одного джерела і під впливом розрізненості культур ці факти видозмінювались.
з цим висновком уже давно згідні і вчені історики ( істрія первісного суспільства якраз і розглядає це питання, як одне з основних), і він не заперечує жодній з релігіЙ. Різноманітність пояснюється не тим, що боги різні, а тим, що різні люди Його по-різному бачать в силу того, що живуть в різних умовах і т. ін
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #187 : 23 Квітня 2009, 20:56:26 »

з.і. прошу не сприймати мої слова як атеїзм і заклик не вірити. просто я не вірю в офіційну версію викладену і припіднесену нам!!!
з.і.і. юра ти також подивись дещо http://www.ua-torrent.com/showthread.php?p=16436
Відповідь від: 23 Квітня 2009, 20:55:34
з цим висновком уже давно згідні і вчені історики ( істрія первісного суспільства якраз і розглядає це питання, як одне з основних), і він не заперечує жодній з релігіЙ. Різноманітність пояснюється не тим, що боги різні, а тим, що різні люди Його по-різному бачать в силу того, що живуть в різних умовах і т. ін
отож тоді чому християнська релігія єдино правильна????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Про віру
« Прочитано #188 : 23 Квітня 2009, 21:24:53 »

ця людина зявляється не тільки в християнств
людина, яка чітко сказала, я посланий, щоб терпіти муки і щоб цим відкупити ваші гріхи, є тільки у християнстві, наскільки я знаю. Були різні пророки, царі, вчителі, але нема ж ніде іншого Спасителя.
адже хто і звідки знав коли народився мессія
якщо вірити в Христа, значить вірити і в пророцтва про Його прихід і писання про Його діяння. Інакше, звичайно, можна дійти до того, що можна вірити тільки тому, що бачиш своїми очима

на русі почали рахувати  роки по новому тільки після європейців
це сталося тому, що християнство найскорше поширилося в Європі через Римську імперію, знаєте ж історію...) На Русь же, звичайно, літочислення хритстиян змогло прийти тільки з християнством

християнство там було давно і про мессію знали давно
що ві тут маєте на увазі - давніше, ніж у Європі?
створення  нового календаря було штучним для того що б підняти роль християнства
на мою думку перехід на нове літочислення (дехто думає що і прийняття християнства) були історично виправдані. Мудрі державні мужі це робили з метою інтеграції в світове суспільство. Просто і спілкуватись і торгувати легше, якщо ти знаєш, що твій  співрозмовник дотримується подібних із тобою моральних принципів. Я вже не кажу, що і однакове літочислення також допомагає в торгівлі і в дипломатичних відносинах. Мабуть Руські правителі розуміли, що легше прийняти віру більшості в Європі, ніж заставити цю більшість прийняти свою віру. Сподіваюся ви знаєте легенду про те, як Володимир вибирав, яку віру прийняти?Тобто чому саме християнство і чому саме православя.  
християнська віра сама себе компрометує  втаких дрібницях
отут я не розумію твердження - поясніть будь-ласка, в чому саме себе тут компроментує християнство,

Відповідь від: 23 Квітня 2009, 21:19:01
отож тоді чому християнська релігія єдино правильна????
на мою думку, можливо, тому, що вона єдина проповідує нам про любов до Бога і ближнього на прикладі Божого Сина. Якщо вірити, що Він дійсно був посланий, щоб навчити нас любові, то тоді християнська віра дійсно єдино правильна, якщо не вірити в те, що Він Божий Син, а не простий пророк, як наприклад каже іслам, то тоді всі релігії мають право бути правильними, можна тоді вибирати за смаком
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #189 : 23 Квітня 2009, 22:08:23 »

людина, яка чітко сказала, я посланий, щоб терпіти муки і щоб цим відкупити ваші гріхи, є тільки у християнстві, наскільки я знаю. Були різні пророки, царі, вчителі, але нема ж ніде іншого Спасителя.
поцікавтесь іншими релігіями. так не у всіх пророк у звичній для вас формі але  в кожній релігії є той хто навчив правильно жити!!!
якщо вірити в Христа, значить вірити і в пророцтва про Його прихід і писання про Його діяння. Інакше, звичайно, можна дійти до того, що можна вірити тільки тому, що бачиш своїми очима
я запитав не про пророцтва і чудеса а про те хто і звідки знає де і коли він народився, тобто хто іменно вибрав дату!!!!!

Відповідь від: 23 Квітня 2009, 21:48:13
це сталося тому, що християнство найскорше поширилося в Європі через Римську імперію, знаєте ж історію...) На Русь же, звичайно, літочислення хритстиян змогло прийти тільки з християнством
а на русі через візантію родоначальницю християнства!!!!
що ві тут маєте на увазі - давніше, ніж у Європі?
русь хрещена у 988 році а літочислення на європейський манер почалось при петрі великому 1 січня 1700 року
на мою думку перехід на нове літочислення (дехто думає що і прийняття християнства) були історично виправдані. Мудрі державні мужі це робили з метою інтеграції в світове суспільство. Просто і спілкуватись і торгувати легше, якщо ти знаєш, що твій  співрозмовник дотримується подібних із тобою моральних принципів.
моральні принципи і релігійні принципи в християнстві чомусь порушуються самими ж хритиянами. і взагалі це пізні поняття!!!
Я вже не кажу, що і однакове літочислення також допомагає в торгівлі і в дипломатичних відносинах. Мабуть Руські правителі розуміли, що легше прийняти віру більшості в Європі, ніж заставити цю більшість прийняти свою віру.
ну до християнства і до прихода мессії  по вашому календаря не було???
Сподіваюся ви знаєте легенду про те, як Володимир вибирав, яку віру прийняти?Тобто чому саме християнство і чому саме православя.
тому що це було чисто ділове рішення , тобто інетграція в європу як і  зараз!!!
отут я не розумію твердження - поясніть будь-ласка, в чому саме себе тут компроментує християнство,
в тому що є дуже багато нестиковок в тійже біблії. і взагалі історії християнства.

на мою думку, можливо, тому, що вона єдина проповідує нам про любов до Бога і ближнього на прикладі Божого Сина
мені дуже жаль що ви саме так розумієте релігію!!!!
то тоді всі релігії мають право бути правильними, можна тоді вибирати за смаком
це не одяг!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #190 : 23 Квітня 2009, 22:39:53 »

Цитувати (вибране)
вибач не зовсім зрозумів !!!  що значить трійця???
Три Іпостасі Святої Тройці: Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий.
Цитувати (вибране)
висновок  напрошується такий що в біблії перекручено для того що б зменшити роль жінки. і можливо творіння не було таким як написано?????
Роль жінки у християнстві зросла настільки, як ніколи не в одній релігії світу.
Цитувати (вибране)
все це гарно але думаю насправді все було набагато простіше. звичайно були якісь подвиги. звичайна(вірніше ординарна) людина не стала б такою популярною, що б переплестись у різних релігіях. але багато його діяннь були перебільшені і перекручені
Це ваша думка. Але аргументи, докази?
Цитувати (вибране)
ще якщо ця людина зявляється не тільки в християнстві отже і релігію він міг нести не тільки християнську. а християни вже підіграли історію про мессію під свою релігію

Христос як Бог і Месія виступає тільки в християнстві. Жиди Його розіпяли за те.
 Іслам зявився тільки через пять століть після християнства,  взявши за основу Старий Завіт. Хоча світ жив вже за Новим Завітом.
Цитувати (вибране)
отож тоді чому християнська релігія єдино правильна????
Бо голова Церкви Христової Христос Бог Живий, Творець всього видимого і невидимого.
Але для вас то, можливо і так пусті слова. Бо Бога можна сприйняти через ВІРУ, а не через розум.
Цитувати (вибране)
в мене напрошується висновок що вони всі беруть початок з одного джерела і під впливом розрізненості культур ці факти видозмінювались.
Так і було. Це Старий Завіт. Джерелом було Божественне одкровення Бога людям. Але після Вавилонського розділення люди розійшлись по землі і почали блудити і віддалятися від істинного знання про Бога. Істина збереглась тільки у єврейського народу. Але і він з часом так спотворив Божественне одкровення, що не впізнав Самого Бога, на якого чекав. І от Християнство, люди що повірили Христу, повірили Богу. Бог дає Новий Завіт, укладає новий стиль відносин між людиною і Богом. Все решта, всі інші релігії то є кукіль і полова.
Цитувати (вибране)
християнська віра сама себе компрометує  втаких дрібницях
Вибачте, але це ви себе компроментуєте незнанням дрібниць.  "Комарів відціджуєте"
Цитувати (вибране)
адже хто і звідки знав коли народився мессія
Весь Старий Завіт побудований на очікуванні Месії. Жиди добре знали і чекали, що мав прийти Месія в той час коли народився Христос. Адже Ірод хотів убити Його, боячись, що забере у нього владу. І мудреці зі сходу прийшли вклонитися Ісусові - Месії.
Цитувати (вибране)
мені дуже жаль що ви саме так розумієте релігію!!!!
Необхідно повірити. А як нема віри то і сенсу немає спорити.
Цитувати (вибране)
в тому що є дуже багато нестиковок в тійже біблії. і взагалі історії християнства.
Назвіть ці нестиковки, на вашу думку.


« Останнє редагування: 23 Квітня 2009, 23:03:19 від newroman »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #191 : 24 Квітня 2009, 01:09:26 »

Роль жінки у християнстві зросла настільки, як ніколи не в одній релігії світу.
помиляєтесь. а роль жінки зросла тільки роль чоловіка вище!!! ;)
Це ваша думка. Але аргументи, докази?
чому я повенен вам доказувати те в що вірю я, ви ж не доказуєте те у що вірите а кажете що так має бути , бо так хтось придумав!!!!???? :duvno
Христос як Бог і Месія виступає тільки в християнстві. Жиди Його розіпяли за те.
 Іслам зявився тільки через пять століть після християнства,  взявши за основу Старий Завіт. Хоча світ жив вже за Новим Завітом.
  хмм а коли зявилось християнство та іудаізм??? :duvno і для чого створили новий заповіт??? ви не задавали собі це питанння???
Цитувати (вибране)
Аврааміти́чні релі́гії, або авраамічні релігії — релігійні системи (іудаїзм, християнство та іслам), пов'язані з духовним шляхом, який був відкритий патріархом семітських народів Авраамом. Авраамітичні релігії називають також релігіями об'явлення, оскільки вважається, що ядро їхніх учень засновано на Об'явленні, тобото саморозкритті Божества і проголошенні ним своєї волі людині.

Первинне письмове джерело авраамітичних релігій — Тора (П'ятікніжжя Моісееве). В цілому Тору визнають, хоч і по-різному тлумачать, всі авраамітічні релігії. Старий Заповіт християнської традиції практично повністю відповідає єврейському ТаНаХу, а Коран і хадіси містять чимало спільносемітського матеріалу.
Бо голова Церкви Христової Христос Бог Живий, Творець всього видимого і невидимого.
Але для вас то, можливо і так пусті слова. Бо Бога можна сприйняти через ВІРУ, а не через розум.
гммм мабуть ви були б чудовим інквізитором. добре що людство не сліпе і розвивається. і люди не тупо слідують кимось написаним правилам а шукають правду. вам до цього нема діла. ви звикли брехати іншим і найгірше собі!!!!
Так і було. Це Старий Завіт. Джерелом було Божественне одкровення Бога людям. Але після Вавилонського розділення люди розійшлись по землі і почали блудити і віддалятися від істинного знання про Бога. Істина збереглась тільки у єврейського народу. Але і він з часом так спотворив Божественне одкровення, що не впізнав Самого Бога, на якого чекав.
почитайте хоч трошки історію.
І от Християнство, люди що повірили Христу, повірили Богу. Бог дає Новий Завіт, укладає новий стиль відносин між людиною і Богом. Все решта, всі інші релігії то є кукіль і полова.
вау чому б це??? всі погані одні ми правильні. а якже заповіді??? а яже люби ближнього свого!!! для вас це пусті слова ви вірите тільки в те що вам вигідно!!!
Вибачте, але це ви себе компроментуєте незнанням дрібниць.  "Комарів відціджуєте"
  :)
Весь Старий Завіт побудований на очікуванні Месії. Жиди добре знали і чекали, що мав прийти Месія в той час коли народився Христос. Адже Ірод хотів убити Його, боячись, що забере у нього владу. І мудреці зі сходу прийшли вклонитися Ісусові - Месії.
вибачте не хочеться вас ображати . оприділіться християнство виникає з приходом мессії а до того що було звідки люди знали про прихід, значить була якась організація. http://www.lebed.com/1997/art371.htm почитайте може дійде!!! і тут якраз і про нестиковки!!!
Необхідно повірити. А як нема віри то і сенсу немає спорити.
вірити треба але в кодного своя віра і цінності. навіть якщо віри нема спір породжує істину!!!! хоча спорити з сліпими і глухими дійсно нема сенсу!!!
Назвіть ці нестиковки, на вашу думку.
наприклад читайте вище!!!

Відповідь від: 24 Квітня 2009, 00:49:58
з.і. землі можливо 4,5 - 5 млрд. років . християнсво вважає що 6-7 тис.  та це дрібниці. от цікаво динозаври яку релігію сповідували???? а неандертальці???? :)
Відповідь від: 24 Квітня 2009, 01:08:46
з.і.і. ще трохи інфи для роздумів http://lah.ru/expedition/peru2007-2/02ika.htm   http://phorum.sd.org.ua/read.php?7,9118
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Про віру
« Прочитано #192 : 24 Квітня 2009, 17:28:37 »

Цитувати (вибране)
спір породжує істину!!!!

Істина є Бог.
Цитувати (вибране)
хоча спорити з сліпими і глухими дійсно нема сенсу!!!
На всі 100%  я згідний !!!!!!!!!!
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Про віру
« Прочитано #193 : 24 Квітня 2009, 22:22:16 »

відповіді для себе я вже знайшов давно. я питаю наших святих!!!
Навіщо питати, якщо вже є відповіді?
Відповідь від: 24 Квітня 2009, 22:11:40
чому християнська релігія єдино правильна?

Можна приводити історію, можна спорити. Особисто для мене, християнство єдино правильне, бо Христос помер за мене на хресті - ніхто і ніколи не віддавав за мене своє життя, а Він зробив це для мене. Ісус простив мої гріхи і я відчула це прощення, коли ніби тягар звалився з моїх плеч, Бог відкрився мені Сам і цю зустріч неможливо забути.... І коли зустрічаєшся з Богом все інше перестає існувати... Це неможливо описати, це потрібно пережити.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #194 : 25 Квітня 2009, 14:33:33 »

Істина є Бог.
так само казали коли спалили джордано бруно
На всі 100%  я згідний !!!!!!!!!!
я радий!!! :drink
Навіщо питати, якщо вже є відповіді?
мені просто цікаві історичні і наукові факти . ви ж вірите хоч і не можете дати внятної відповіді. питання які я задаю сам собі
Можна приводити історію, можна спорити. Особисто для мене, християнство єдино правильне, бо Христос помер за мене на хресті - ніхто і ніколи не віддавав за мене своє життя, а Він зробив це для мене. Ісус простив мої гріхи і я відчула це прощення, коли ніби тягар звалився з моїх плеч, Бог відкрився мені Сам і цю зустріч неможливо забути.... І коли зустрічаєшся з Богом все інше перестає існувати... Це неможливо описати, це потрібно пережити.
отож особисто в кожно госвоя релігія немає людей котрі не вірять. і я дійсно радий що ваша віра така!!!. але моя інша.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #195 : 25 Квітня 2009, 15:03:48 »

А яка інша?цікаво,опишіть якщо можна.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #196 : 25 Квітня 2009, 16:39:42 »

це надто інтимно. просто науково релігійний підхід. я вважаю неправильну офіційну версію християнства!!! доречі при ватикані є науковий цент який досліджує християнство і не тільки!!! особисто я не розумію як невіруючі можуть потрапити в пекло, якщо на землі купа людей які навіть не підозрюють про існування християнства!!! з іншого боку ваша релігія основана на страху перед смерттю і на страху перед пеклом. воходить що вища сила тільки сидить і чекає що б хтось згрішив щоб мучити грішника без кінця. з іншого боку обіцяє вічне життя для праведників. особисто я не уявляю більшого пекла ніж вічне життя!!!! і взагалі ви не задавались питанням для чого створена людина. для чого ми живем ???? для чого створений всесвіт і ми єдині розумні котрі потраплять в пекло чи рай???!!!!!надто банально!!! я розглядаю біблію як чудовий посібник як бути нормальною людиною.  тобто не бути боягузом , брехуном, хамом і самодуром, а жити чесно, не брехати собі, радуватись життю і постійно розвиватись. тоді ти отримаєш рай і на замлі!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #197 : 25 Квітня 2009, 17:14:00 »

Ви вважаєте неправильною офіційну версію християнства,а не офіційну? і яка офіційна а яка ні?А неофіційну вважаєте правильною?Чи взагалі християнство як таке?Ви от написали про пекло і я собі подумав,що я серйозно про це і незадумувався.Якщо десь колись щось добре робив то зовсім не з страху перед пеклом.Просто так хотілось зробити та і Біблія до цього спонукає.Ні, на рахунок того що Бог сидить і тільки чекає щоби нас за любий крок кинути в пекло,не погоджуюсь.Зовсім наоборот.Самі ідем. Життя своє віддав,щоби цього не було,але"насилу мил небудеш"Просто уявіть собі Царство Боже і як в ньому може перебувати наприклад маленька дитина і ман'як який її вбив.Зло повинне бути знищене,бо інакше Бог був би добрий і до зла,а на кого ж тоді надіятись тій дитині.Я не думаю що за вкрадений з голоду кусок хліба Бог так же покарає,як за вбивства,знущання і т.д.А Ви його шукали і розчарувались,чи завжди вважали "опіумом"для народу?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Про віру
« Прочитано #198 : 25 Квітня 2009, 17:23:12 »

Ви вважаєте неправильною офіційну версію християнства,а не офіційну? і яка офіційна а яка ні?А неофіційну вважаєте правильною?Чи взагалі християнство як таке?
я вважаю неправильною офіційну версію християнства і християнство як таке, хоча важко зказати однозначно. я просто не зовсім знайомий з історією християнства і перед умовами його виникнення. неофіційна всього навсього перекреслює християнську доктрину. вірніше її подання людям!!!!!
Ви от написали про пекло і я собі подумав,що я серйозно про це і незадумувався.Якщо десь колись щось добре робив то зовсім не з страху перед пеклом.Просто так хотілось зробити та і Біблія до цього спонукає.
це добре. біблія систематизує морально етичні цінності але в залежності від того як вам їх подадуть чи як ви їх сприймете!! але згідний жити гідно можна і без біблії і знання почерпнути не тільки в біблії!!
Ні, на рахунок того що Бог сидить і тільки чекає щоби нас за любий крок кинути в пекло,не погоджуюсь.Зовсім наоборот.Самі ідем. Життя своє віддав,щоби цього не було,але"насилу мил небудеш"Просто уявіть собі Царство Боже і як в ньому може перебувати наприклад маленька дитина і ман'як який її вбив.Зло повинне бути знищене,бо інакше Бог був би добрий і до зла,а на кого ж тоді надіятись тій дитині.
вища сила не може бути доброю чи злою. це людські слабкості!!!
Я не думаю що за вкрадений з голоду кусок хліба Бог так же покарає,як за вбивства,знущання і т.д.
можливо ТАМ все не так як ви уявляєте!!!!
А Ви його шукали і розчарувались,чи завжди вважали "опіумом"для народу?
вибачте не зрозумів??
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Про віру
« Прочитано #199 : 25 Квітня 2009, 18:15:25 »

Я просто не зрозумів,Ви вірете в Бога як в якись вищий розум?А в Христа ні?Чи як?просто цікаво.
Записаний